Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aldis K

21.12.2020. 11:10

»

Andris

Nevajag mūldēt. Reizi 4 gados var pārvēlēt. Bet savu varu var realizēt kaut katru dienu, JA VIEN PAKUSTINA SAVU PAKAĻU...


Nu tad kāpēc Jūs pats te sēžat un "neko nedarāt"? Padomju laikos būt disidentam bija vieglāk - piemēram, salasīja pudeles pa parkiem, nodeva un varēja ēst un ģimeni pabarot. Šobrīd izvēle ir daudz skaudrāka, jo par velti neviens neko vairs nedod un ja gribi ēst ir jākustas un ja vēl pietiek spēka gadiem ko citu darīt (profesionāli, ar jēgu un redzamu rezultātu) - nu cepuri nost tāda pārcilvēka priekšā.
Pariet jau māk daudzi - Jūs varētu pamēģināt savas domas puslīdz sakarīgi noformulēt un kaut vai te publicēt. Tas nav daudz, bet tomēr kaut kas.

Atbildēt

Atkal mikrocefālā kakēdāja pietiek.lapsa pieķēzījusi visas vietas ar saviem PMS žultsmurgu tamponiem

08.12.2020. 21:27

»

Kakēdājam mikropisanam

atkal lēkme! Vājprāta bloķēts slimais


lapsai atkal PMS + kārtējā trakumsērgas lēkme sevišķi smagā formā?

Atbildēt

Atkal izēd ateju, debilais muļķi (pietiek.skapī izbubinātais),

08.12.2020. 21:24

»

Tu slims?

Kāds ir tavs vēstījums


un aizrijies ar saviem PMS žultsmurgiem

Noķēri taisnajā putraimu gaņģī triperi atkal? Nu ja, kā parasti... Nevajag tusēt pietieksesku homoskapī. :D

Atbildēt

Atis Priedītis

08.12.2020. 18:36

»

lauķis

Demokrātija ir sūdīga sistēma, bet labākā no tām kas ir bijušas


Demokrātija ir ļoti laba sistēma, tikai nav savienojama ar negodīgumu un meliem. Kaut gan neviena politiskā sistēma nefunkcionēs normāli ja visi melos un krāpsies.

Atbildēt

lauķis

08.12.2020. 16:35

»

Andris

"caurkritusi" viņa ir tikai tur kur paši cilvēki to atļauj...


Demokrātija ir sūdīga sistēma, bet labākā no tām kas ir bijušas".
Un jūsu domas par vēdiskās kultūras vēlēšanu sistēmu?

Atbildēt

Kakēdājam mikropisanam

08.12.2020. 16:23

»

patiesībā

(Atbilstoši "tekošā momenta" aktualitātēm "optimizēts" viedoklis iz XXI gadsimta pirmās desmitgades...


atkal lēkme! Vājprāta bloķēts slimais!

Atbildēt

Tu slims?

08.12.2020. 16:20

»

patiesībā

(Atbilstoši "tekošā momenta" aktualitātēm "optimizēts" viedoklis iz XXI gadsimta pirmās desmitgades...


Kāds ir tavs vēstījums!
Īsi un kodolīgi!

Ja nevari beigt murgot, dodies pie psihiatra!

Atbildēt

vispār

08.12.2020. 16:18

»

Aldis K

Kontaktpersonām ir jāievēro karantīna, jo viņas, iespējams, ir inficējušās ar C-19 un ir vai nav ir iespējams noteikt tikai 10-14 dienu laikā. Ja kontakpersona nav inficējusies - tad viss ir O.K. un pat karantīnā it kā nevajadzēja sēdēt...


Tas, ka kāds ir inficējies nekādi nenozīmē, ka tajā pašā sekundē viņš kļūst infekciozs un izplata infekciju. Jāpaiet noteiktam laikam un šajā laikā kontaktpersona ar kuru viņam bija sakars jau vai nu ir vai nav saslimusi.

Atbildēt

Atkal sūdēdāja lapsa pieķēzījusi visas vietas ar saviem PMS žultsmurgu tamponiem

08.12.2020. 16:11

»

Sūdu vīrs mikropisans

savos murgos atkārtojas ik dienu


lapsai atkal PMS?

Atbildēt

patiesībā

08.12.2020. 16:07

»

Atis Priedītis

Caurkritusi ir masu mediju sistēma. Patiesībā masu medijiem ir jābūt līdzatbildīgiem, kas notiek valstī. Ja masu mediji paklausīgi tiražē un izplata melus, tad valsti saukt par demokrātisku nevar. Bija ļoti labs J.Liepnieka raksts par šo problēmu...


(Atbilstoši "tekošā momenta" aktualitātēm "optimizēts" viedoklis iz XXI gadsimta pirmās desmitgades)

Kā zināms - JEBKURŠ / JEBKĀDS uz “vidējo statistisko lumpeņu mērķauditoriju orientētais” ZOMBĒJUMS tiek tiražēts TIKAI un VIENĪGI izmantojot tā dēvētos “masu informācijas līdzekļus”, jebkuros attiecīgi "lietderīgajos" formātos (t.i. – tradicionālo drukāto “presi” / virtuālos “publiskos ziņu portālus” u.c. taml. “infospama agregatorus” / tradicionālos TV un radio “inforuporus” / uz IT u.c. taml. “inovatīvo komunikācijas & manipulācijas formātu platformas” balstītus “alternatīvos audiovizuālos instrumentus”).

Šis tā dēvēto "masmēdītāju" jeb "masmē.dekļu" tiražētais ZOMBĒJUMS ir tematiski absolūti visaptverošs un neierobežoti "universāls" - ieskaitot dažādas subjektīvi tendenciozi sashēmotas / lobētas "sazvērestības teorijas", t.sk. (piemēra pēc) pašreiz globāli aktuālās "kroņa pandēmijas" hiperhistēriskas zombijpanikas tiražēšanu 24/7 onlainshēmojumā, tāpat arī savulaik mēnešiem "ilgtspējīgi" un izmisīgi skaļi izbazūnēto "oligarhu sarunu" farsu, kā arī regulāri aktualizēto "čekas maisu" un "tiesu ķēķa" šindersamazgu atsevišķu tendenciozi sakompilētu fragmentu "kontrolēti dozētu" izgāšanu publiskai izķidāšanai. Protams (neiztrūkstoši un neizbēgami), arī ikdienišķi "prezentējot bauru mērķauditorijai" nepārtrauktas militārhistēriskas "krievi nāk!!!" konvulsijas, komplektā ar bezprecedenta masīvu totāli debilizējošas "hibrīdkara lumpenpropaGANDĒŠANAS" zombējumu. Dabiski, "samērīgi" atšķaidot šādu "sprādzienbīstami toksisku murgoloģiju" ar vietēji provinciālā, "ģeopolitiski" reģionālā vai globāli superelitārā "fasējuma" standartpliekani sadzīviskās "ziepenes" +/- populāru privātpersonāžu izpildījumā u.c. taml. pa lēto angažēta, truli defektīvas vai pat apzināti pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" bezjēgā pārkropļota lumpeņspama draņķībām.

Un šī pseido "preses / vārda brīvība" tiek realizēta, prasti pērkamajiem masmēdītājiem ikdienišķi pārdodoties "par samērīgu atlīdzību" vai pat izpildoties "nesavtīgi lojālpat.REJotiski / rietumdeRmoliberastiski" un taml. pat demonstratīvi klaji subjektīvi tendenciozi motivēti - šādiem morāli un reāli prostituētiem masmēdītājiem / tajos truli parazitējošajiem pseido "žurnālistiem" nožēlojami pazemīgi un verdziski iztapīgi apkalpojot savu saimnieku un angažētāju "īpašās vajadzības". Vienlaikus arī – piekopjot pa lēto angažētu, nu jau visaptveroši masīvu dzīvnieciski trulu un pat apzināti PRETLIKUMĪGU CENZŪRU, kas tiek vērsta gan pret angažētāju norādītajiem / pasūtītajiem "izstrādes figurantiem", gan arī pret pašu masmēdītāju subjektīvi izvēlētajiem iedomātajiem "bīstamajiem pretiniekiem" / "šķiriskajiem ienaidniekiem".

Līdz ar to – BEZ tā saucamajiem “masmēdītājiem” jeb “masmēd.ekļiem” (sevišķi jau - tādiem uz "netīri brūndzelteno noplūžu" rēķina truli parazitējošiem "žļurKAnālistiem", kā lapsa ar savu "netradicionālo minoritāšu lepnumskapi" piecirst-komu) nekāds truli prasts “populisms”, regulāras publiskas "raganu medības", mikrocefālu deģenerātu organizētas un piekoptas publiskas "linčošanas" un taml. "sabiedriskā viedokļa formēšanas / kontroles" manipulācijas, kas galvenokārt izpaužas kā bezcerīgi infantilas lumpeņauditorijas VISAPTVEROŠS MASVEIDA ZOMBĒJUMS, vienkārši nebūtu iespējams. Tā vi’š i’, ko šam padarīsi…

-----------

Ir sacīts: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.”

Un, arī: “DOMĀ līdzi!!!…”

Jo, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

to batraks

08.12.2020. 14:48

»

lauķis

Piekrītu.Jāsāk pašiem veidot savas pašpārvaldes


Kas tad nu, pēc Latvijas krievu pederastu līdera Ušakova iznākšanas no skapja, Saskaņa vairs neder? Ušakovs jau ļoti sen tāds bija.

Atbildēt

to batraks

08.12.2020. 14:45

»

lauķis

Labs un pareizs jautājums...


Maskas domātas, lai tu un tev līdzīgi inficēti organismi, neizplatītu infekciju šķaudot un klepojot. Roku rūpīga mazgāšana nepieciešama aizsardzībai arī pret zarnu infekcijām, kas ir izplatītas krievmīlošo zagļu un pederastu pederastijas - pedofīlijas lobētā Latvijā.

Atbildēt

Atis Priedītis

08.12.2020. 14:21

»

lauķis

Partijnieku sistēma ir caurkritusi pilnīgi visās valstīs,turklāt,tā ir parazitāra pēc savas būtības.Tikai pašpārvalde


Caurkritusi ir masu mediju sistēma. Patiesībā masu medijiem ir jābūt līdzatbildīgiem, kas notiek valstī. Ja masu mediji paklausīgi tiražē un izplata melus, tad valsti saukt par demokrātisku nevar. Bija ļoti labs J.Liepnieka raksts par šo problēmu.
https://puaro.lv/politika/jurgis-liepnieks-ja-mediji-ir-ceturta-vara-vai-viniem-nebutu-jauznemas-ari-vismaz-ceturta-dala-atbildibas/

Atbildēt

Andris

08.12.2020. 14:18

»

lauķis

Partijnieku sistēma ir caurkritusi pilnīgi visās valstīs,turklāt,tā ir parazitāra pēc savas būtības.Tikai pašpārvalde


"caurkritusi" viņa ir tikai tur kur paši cilvēki to atļauj!
Kur cilvēki "katru dienu pieskata izvēlētos", sistēma strādā. Ne uz sitiena, kā dažiem diktatūras principu piekritējiem, kas ir aizmirsuši kas īsti ir diktatūra un kā ir tajā dzīvot.
"Pašpārvalde" ir tā pati demokrātija/partiju sistēma, ja to uzrauga. Un tā ir diktatūra, sākumā maza, pēctam liela, ja to neuzrauga.
"Demokrātija ir sūdīga sistēma, bet labākā no tām kas ir bijušas".

Atbildēt

lauķis

08.12.2020. 13:44

»

Andris

Nav jālauž vai jātaisa jauna sistēma tikai tāpēc ka to nemāk izmantot vai tajā ir kāda problēma


Partijnieku sistēma ir caurkritusi pilnīgi visās valstīs,turklāt,tā ir parazitāra pēc savas būtības.Tikai pašpārvalde.
Jebkurš likums vai noteikums kas pieņemts no augšas ir noziedzīgs.

Atbildēt

nū ja!

08.12.2020. 13:35

»

heisā,hopsā!

Pareizi.Vispirms paziņo,par ko nobalsoji,tad paškritiski analizē.Protams,ja par Saskaņu vai ZZS,tad ļauj savai asprātībai vaļu,lai mums ir interesanti


Saskaņas sugas brāļi nav ZZS, bet gan krievmīlošie latviešu valsts ienaidnieki: JV, JKP un A/Par.

Atbildēt

kroplim

08.12.2020. 13:33

»

tad jābeidz balsot

par pašreizēlo Levita un kanKariņa kliķi! Jāizbeidz demagoģija "krievi nāk" un tādējādi sarīdot latviešus pret krieviem un neveidojot labas, ekonomiski izdevīgas kaimiņattiecbas ar Krieviju


Neviens saprotošs cilvēks pret jums, nolādētiem staļiniskiem izdzimteņiem, sadistiem un pederastiem, nav jārīda, jo viņš zina, ko jūs esiet nodarījuši cilvēcei un kāds apdraudējums esiet.

Atbildēt

Andris

08.12.2020. 12:45

»

lauķis

Piekrītu.Jāsāk pašiem veidot savas pašpārvaldes


Nav jālauž vai jātaisa jauna sistēma tikai tāpēc ka to nemāk izmantot vai tajā ir kāda problēma.
Jāsalabot. Un ritenis nav jāizdomā.
Visās pārtikušās valstīs (kur nafta nav šīs pārticības cēlonis) viss tas jau tiek darīts gadiem. Tik jāpamācās no citiem.

Atbildēt

Aldis K

08.12.2020. 12:41

»

smieklīgi

Autors it kā loģiski pārmet valdībai neloģiskus lēmumus, bet pats putrojas tāpat kā valdība...


Kontaktpersonām ir jāievēro karantīna, jo viņas, iespējams, ir inficējušās ar C-19 un ir vai nav ir iespējams noteikt tikai 10-14 dienu laikā. Ja kontakpersona nav inficējusies - tad viss ir O.K. un pat karantīnā it kā nevajadzēja sēdēt.
Bet ja ir inficējusies? Tad visticamāk arī visi brīvi staigājošie ģimenes locekļ arī un diezin vai viņi spēj atcerēties visas vietas kur bijuši un visus cilvēkus kurus satikuši un C-19 tālāk nodevuši.

Atbildēt

Aldis K

08.12.2020. 12:35

»

Harijs Poters

Man īsti nav skaidra viena lieta - ir tāda ļaužu kategorija, kā mediķi. 1 līnijas kareivji (principā- gods un cieņa viņiem, nopietni), bagātīgi apgādāti ar visu nepieciešamo aizsardzībai, kā arī paši skolās gājuši, apzinīgi izpilda visus SPKC norādījumus arī ārpus darba - maskas, metri, rokas utt. Un...


Nu mediķi jau arī ir tikai cilvēki un par to "bagātīgi apgādāti ar visu nepieciešamo aizsardzībai" - nu tas ir ļoti liels jautājums cik "bagātīgi" un ar ko tieši apgādāti - jo medicīniskās maskas, piem., ir aizsargājošas salīdzinoši neilgu laiku un ja izsniedz katram mediķim pa 1 maskai dienā... un ja veselības ministrija dod rīkojumu iepirktās maskas nelietot, jo izrādās ka tām ir krietni zemāka aizsardzības klasē kā bija paredzēts iepirkumā un tās aizsargā praktiski tikai pret putekļiem ...

Atbildēt

lauķis

08.12.2020. 12:29

»

Andris

Nevajag mūldēt. Reizi 4 gados var pārvēlēt. Bet savu varu var realizēt kaut katru dienu, JA VIEN PAKUSTINA SAVU PAKAĻU...


Piekrītu.Jāsāk pašiem veidot savas pašpārvaldes.
Vara pieder tautai,nevis deģenerātu sektām.

Atbildēt

Andris

08.12.2020. 12:04

Nevajag mūldēt. Reizi 4 gados var pārvēlēt. Bet savu varu var realizēt kaut katru dienu, JA VIEN PAKUSTINA SAVU PAKAĻU.
Meklējiet līdzīgi domājošos un dariet kaut ko.
Mācieties no LGBP....istiem (vai melnajiem). Maz (salīdzinoši) bet spēj tik daudz ietekmēt.
Ja tikai sēž virtuvē vai komentāros un kauc, protams ka ir tikai "4. gados".

Atbildēt

Taboo

08.12.2020. 11:54

Ēzelim ēzeļa galva... tas par to, kādi mums tur "gaišie sēž"... bet par vīrusu - skaidrs, ka ierobežot nevar ar šādiem pasākumiem un būtu labi, ka to saprastu un liktos mierā - tagad ķeksīša pēc dara kaut ko un ražo brāķi pēc brāķa (stulbus noteikumus)...

Atbildēt

HA

08.12.2020. 11:40

»

IZRĀDĀS

mums te Latvijā ir PVO pārstāvis, kurš runā par ...ieklausieties!!!!!! pūļa imunitāti...


Viss ir vienkārši - Jo sašķeltāka tauta, jo vieglāk ar viņiem tikt galā.

Atbildēt

IZRĀDĀS

08.12.2020. 10:19

mums te Latvijā ir PVO pārstāvis, kurš runā par ...ieklausieties!!!!!! pūļa imunitāti !!!!!!
Tad jau viņš nosaka valsts stratēģiju infekcijas ierobežošaņā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAD NAV BRĪNUMS!!!
KUR TUR KARIŅŠ, JA FAUČI te jauc gaisu!!!!!
Muļķi par zagtu naudu lido nezin uz kurieni čūskas ēst.

Atbildēt

HA

08.12.2020. 09:42

Ja esam saņēmuši (saņēmējs) tad ir arī devējs.
Un te jāsaskata divas lietas:
1. Ko esam saņēmuši.
2. Kas ir šis devējs.

Atbildēt

Atis Priedītis

08.12.2020. 08:45

»

lauķis

Labs un pareizs jautājums...


Ja ir patiesība, ka inficēties var tikai tad ja atrodas vīrusa nēsātājam cieši blakus vismaz 15 līdz 20 minūtes, var domāt par kardinālām izmaiņām vispirms jau skolās. Mācību stundas ilgums - 15 minūtes. Vai 2 reiz pa 15 minūtēm. Ja 2 x 15, tad pēc īsa starpbrīža atgriežoties klasē bērniem jāapsēžas pavisam citās vietās lai maksimāli izslēgtu variantu, ka bērns turpina sēdēt blakus tieši tam pašam bērnam kā iepriekš.

Atbildēt

lauķis

08.12.2020. 07:53

»

Harijs Poters

Man īsti nav skaidra viena lieta - ir tāda ļaužu kategorija, kā mediķi. 1 līnijas kareivji (principā- gods un cieņa viņiem, nopietni), bagātīgi apgādāti ar visu nepieciešamo aizsardzībai, kā arī paši skolās gājuši, apzinīgi izpilda visus SPKC norādījumus arī ārpus darba - maskas, metri, rokas utt. Un...


Labs un pareizs jautājums.
Ja jau caur masku var ieelpot,tātad,var arī izelpot,vīrusiem maska netraucē,toties gāzu sastāvs asinīs izmainās gan,jo,tu ieelpo savu izelpoto co2 un indē organismu,bonusā,maskā lieliski vairojas vīrusi un citas baktērijas.
Par distancēšanos,tu liedz savai imūnsistēmai trenniņu.Tāpat ar to roku mazgāšanu-ir pašsaprotama higiēna,un ir pārcentība.
Ja ar imūnsistēmu kaut kas nav kārtībā,vīrusam darba lauks,arī koronovīrusiem.

Atbildēt

Sūdu vīrs mikropisans

08.12.2020. 07:09

»

patiesībā

ir sacīts: "Un - NAV nekā jauna šajā Dieva pasaulē...


savos murgos atkārtojas ik dienu.

Atbildēt

DDD aptaurētais Žulis

08.12.2020. 07:08

»

Žulis

Izskatās, ka pēc šī Jūsu komentāra, pret Jums šeit troļļi pielieto tieši "Zersetzung" taktiku, rakstot "kuru gan tas interesē", "grafomānija", "murgi, nekā jauna tur nav


neko citu vairs nespēj saskatīt. Viņam nav un nebūs gaismas tuneļa galā, kamēr viņam natgriezīs sen mirušo “1918. g. 18. novembra Latviju”. Tālāk par tādas ribežlīnijām Žulis neko neredz, ar to latviešu tautai miris, dzīvs esot.

Viņa mantra, kas viņu notur pie dzīvības -DDD. Neīstenojami, nereāli, jo vēsturē neko nevar atjaunot, tāpat kā laikā.

Atbildēt

Viss ir politiska manipulācija

08.12.2020. 07:01

»

Atis Priedītis

Un kurš no lielajiem masu medijiem kaut ko līdzīgu ir publicējis. Nerunājot nemaz par LTV un Latvijas Radio. Cilvēki par šādām vajāšanu metodēm zina tikai baumu līmenī


Bet tavi teksti ir infantīlā šļupsti no pietiek.lapsītāju skapja. Grafomānu sapnis Pietiek kmentētāju sadaļa pusidiotiski debiliem mikropisaniem.

Atbildēt

Atis Priedītis

08.12.2020. 06:18

»

Žulis

Izskatās, ka pēc šī Jūsu komentāra, pret Jums šeit troļļi pielieto tieši "Zersetzung" taktiku, rakstot "kuru gan tas interesē", "grafomānija", "murgi, nekā jauna tur nav


Tie tiešām ir Zersetzung metodes elementi. Komentāru vidē tie tiek lietoti ļoti aktīvi un diemžēl, arī reālajā dzīvē. Spilgtākais zināmais piemērs - nelikumīga iekļūšana Latvijas ģenerālprokurora mājā 2018.gada februārī.
https://skaties.lv/zinas/latvija/generalprokuroram-erikam-kalnmeieram-aizdomas-par-nelikumigu-ieklusanu-vina-maja/

Atbildēt

patiesībā

07.12.2020. 23:31

»

Atis Priedītis

Šis raksts ir veidots no vairākām publikācijām Googles meklētājā ievadot atslēgas vārdu "Zersetzung". Publikāciju par šo tematu ir ļoti daudz, diemžēl, Latvijas masu mediji kategoriski atsakās šāda veida informāciju publicēt...


ir sacīts: "Un - NAV nekā jauna šajā Dieva pasaulē..."

Šajā pašreizējā "valstī" notiek tieši tas pats. Un ne tikai - vēl arī daudz kas cits, ar tādiem pašiem mērķiem un vismaz tik pat necilvēcīgi.

Bet, nu: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts." Vai ne, latulapsa (& co)?...

Atbildēt

Dūrīšu Juris

07.12.2020. 23:15

»

tu esi slims vai izliecies?

Idiot pietiek.zombij


Manā sētā kretīni dejo!

Atbildēt

Žulis

07.12.2020. 23:03

»

Atis Priedītis

Šis raksts ir veidots no vairākām publikācijām Googles meklētājā ievadot atslēgas vārdu "Zersetzung". Publikāciju par šo tematu ir ļoti daudz, diemžēl, Latvijas masu mediji kategoriski atsakās šāda veida informāciju publicēt...


Izskatās, ka pēc šī Jūsu komentāra, pret Jums šeit troļļi pielieto tieši "Zersetzung" taktiku, rakstot "kuru gan tas interesē", "grafomānija", "murgi, nekā jauna tur nav"...

Atbildēt

Lasītājs

07.12.2020. 22:29

Tos tirgotājus un barotājus dzenā, bet viesnīcas strādā un pediņi savos klubos jājas uz velna paraušanu izplatot, kā kovidu, tā venēriskās slimības. Pārtiku Rimī brīvdienās tirgo, bet šmigu, smēķus jāpērk točkās.
Kam šitā herņa ir izdevīga? Jeb mūsu valdošie ir garīgi slimi?

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņ

07.12.2020. 22:28

»

Došu tev derīgu padomu. Pārbaudi savu komentāru vērtību, kā to dara cilveks444

Piedāvā Pietiek.com kā rakstus. Ja atmet atpakaļ, tad komentē, bet īsi un kodolīgi. Jo sāc atgādināt “bloķēto un cenzēto” plānprātiņu


Došu tev derīgu padomu. Pārbaudi savu mentālo veselību iespējami biežāk, kā to dara tava skapja paŗtneŗe pietiek.lapsa. Tas gan neārstēs tavu garīgo kroplību, tāpat kā tas nepalīdz lapsai, bet vismaz zināsi ar kādu STS esi inficējies no pietiek.lapsas, jo sen esi sācis atgādināt trakumsērgas slimnieku.

Atbildēt

tu esi slims vai izliecies?

07.12.2020. 22:21

»

Idiot!

Tu esi slims


Idiot pietiek.zombij!
Kādas ir tavas pretenzijas?
Īsi un KONKRĒTI pēc būtības!

Atbildēt

Kļūdaina domāšana

07.12.2020. 22:19

»

Atis Priedītis

Un kurš no lielajiem masu medijiem kaut ko līdzīgu ir publicējis. Nerunājot nemaz par LTV un Latvijas Radio. Cilvēki par šādām vajāšanu metodēm zina tikai baumu līmenī


Viņi visi uzzin pilnīgi visu, ko viņiem vajag. Komentēšana ir komunikācijas meklēšana. Komunikācijas trūkums.

Atbildēt

Atis Priedītis

07.12.2020. 22:08

»

Kuru gan interesē

tie tavi murgi, ja nekā jauna tajos nav? Tev nav ar ko komunicēt? Dodies pie anonīmajiem alkoholiķiem vai anonīmajiem masturbatoriem, idiņ! Jau esi piegriezies ar savu grafomāniju, lunaķik


Un kurš no lielajiem masu medijiem kaut ko līdzīgu ir publicējis. Nerunājot nemaz par LTV un Latvijas Radio. Cilvēki par šādām vajāšanu metodēm zina tikai baumu līmenī.

Atbildēt

Atis Priedītis

07.12.2020. 21:48

»

Kuru gan interesē

tie tavi murgi, ja nekā jauna tajos nav? Tev nav ar ko komunicēt? Dodies pie anonīmajiem alkoholiķiem vai anonīmajiem masturbatoriem, idiņ! Jau esi piegriezies ar savu grafomāniju, lunaķik


Feisbukā šis raksts ir ļoti daudzas reizes laikots un ļoti daudzi cilvēki ar to ir dalījušies. Cilvēkus šī informācija ļoti interesē. Un tas būtu informatīvs "atombumbas" sprādziens ja pēkšņi kāds žurnālists uzdrošinātos iztaujāt šādus cilvēku un tie godīgi par visu izstāstītu: R.Pauls, Im.Kalniņš, J.Kulakovs, Ā.Kleckins, R.Labanovskis, I.Godmanis un vēl daži citi.

Atbildēt

Došu tev derīgu padomu. Pārbaudi savu komentāru vērtību, kā to dara cilveks444

07.12.2020. 21:47

»

Atis Priedītis

Viss kas rakstīts manā rakstā notika arī Latvijā. Vienīgi vācieši ir uzdrošinājušies to visu atklāti izpētīt un publiskot. Latvijā turpinās šādas informācijas noklusēšana, jo Zersetzung procesā bija iesaistīti praktiski visi tā laika psihiatri un ļoti daudzas visaugstākā līmeņa elites personas. Protams...


Piedāvā Pietiek.com kā rakstus. Ja atmet atpakaļ, tad komentē, bet īsi un kodolīgi. Jo sāc atgādināt “bloķēto un cenzēto” plānprātiņu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...