Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kāda jēga tev domāt

27.04.2024. 14:41

»

kāda jēga tev domāt

ja pats domāt nespēj


ja tu pat nezini, ko tas vispār nozīmē?

Atbildēt

zini, BEZjēgas tukšdirsēj:

27.04.2024. 14:39

»

zini, romānu rakstītāj

un cīnītāj par pareizu vaolodu: Es vēršos pie tevis jo tu pats te uz to uzprasījies


Kas tev nepatīk saistībā ar latviešu valodu? Tas, ka esi BEZsmadzeņu deģenerāts analfabēts? Vai tas, ka tu esi tipisks "noderīgais idiots", kas cīnās PRET latviešu valodu?

tu vari vērsties pie sava debilības centra kuratora zobētāja, jo tu pats uz to uzprasījies (par sīku samērīgu atlīdzību, visticamāk, kā jau visi stukači provokatori). Personīgi man tava "vēršanās" ir tik pat vienaldzīga, kā tev - latviešu valoda.

Atbildēt

varbūt

27.04.2024. 13:07

»

kāda jēga tev domāt

ja pats domāt nespēj


nepieraksti savus trūkumus citiem...

Atbildēt

zini, BEZjēgas tukšdirsēj:

26.04.2024. 12:43

»

zini, romānu rakstītāj:

Je tev kaut kas izraisa stresu tad iedzer vodku


tu ar šādiem (un taml.) saviem tipiska alkāna delīrija murgiem vari vērsties pie cien. Autora. Kura viedoklis (ja tev dzēruma stresā to vispār izdotos pamanīt) ir ticis citēts 1:1, bez jebkādiem komentāriem.

Atbildēt

Varētu padomāt, ka

26.04.2024. 12:37

»

jautājums

Tie, kuri kaut ko var, tie arī dara. Bet tie, kas nevar neko, tikai necilvēcīgi truli skauž un ienīst varētājus / darītājus un turpina smirdēt fōnā


tu esi spējīgs izdarīt vismaz to pašu, vai pat kaut ko labāku par tiem darītājiem, kurus tu atļaujies BEZ JEBKĀDA IEMESLA apķēzīt savos deģenerāta analfabēta vēmekļos?

Tādā gadījumā - PIERĀDI, ka tu tomēr neesi kārtējais nožēlojamais tukšdirsējs, bet gan vismaz puslīdz normāls cilvēks - uzraksti un publisko šeit PATS SAVU "romānu" - PIRMS atļaujies pa tukšo apdirst tos cilvēkus, kas var un dara, atšķirībā no tevis.

Nu, ko - tu esi normāls cilvēks, vai neesi? Ja esi - PIERĀDI to ar darbiem, nevis ar savu bezjēdzīgo tukšdiršanu. Ja tomēr neesi (visticamāk, diemžēl) - pacenties turpmāk izmantot lielisko iespēju paklusēt, nesmirdi fōnā un netraucē normāliem cilvēkiem darīt to, ko viņi dara un par ko tu šos cilvēkus lopiski truli ienīsti un apskaud.

P.S. Attiecībā uz šo tavu "interesi": "Ko tad tu dari? Raksti te savus romānus? Tas ar viss ko tu dari." – JA tu zinātu to, par ko tev NAV absolūti nekādas, pat visniecīgākās nojēgas (kā izrādās) – tu NEKAD neatļautos samurgo tādas totālas glupības, ko tu esi atļāvies līdz šim.

Atbildēt

Iemācies pareizi rakstīt - necūko valodu,

26.04.2024. 12:14

»

JKL

Iemācies pareizi rakstīt-necūko valodu


ģenētiski defektīvi izdzimušais deģenerāt analfabēt JKL!

Atbildēt

jautājums

26.04.2024. 08:52

»

viss ir vienkārši

Skat iepr...


Tie, kuri kaut ko var, tie arī dara. Bet tie, kas nevar neko, tikai necilvēcīgi truli skauž un ienīst varētājus / darītājus un turpina smirdēt fōnā.
_________________________
Ko tad tu dari? Raksti te savus romānus? Tas ar viss ko tu dari..Te tādu rakstītāju pilns nets...

Atbildēt

Jānis Vēvers: "Gramatikas kļūdas izraisa stresu."

25.04.2024. 12:51

»

JKL

Ak, Tu tas ''dzimtās'' valodas aizstāvis??Nu-malacis:) Tu tak pats rakstīt nemāki, bet citus te aģitē par valodu. Mācies pats rakstīt-romānist


"Sastopoties ar kļūdainu tekstu dzimtajā valodā, cilvēks instinktīvi kļūst saspringtāks un gatavojas apdraudējumam. Kāda sajūta jūs pārņem, sociālajos tīklos vai ziņu portālu komentāru sadaļā lasot vārdu virknējumu bez komatiem un garumzīmēm? Spējat izlasīt haotisko tekstu mierīgi un saprast tā domu vai arī sadusmojaties un to ignorējat? Ja jums raksturīga otrā rīcība, neuztraucieties – ar jums viss ir kārtībā. Zinātnieki noskaidrojuši, ka slikta gramatika patiešām spēj cilvēkos izsaukt fizisku reakciju, tostarp iedarbināt izdzīvošanas mehānismu "bēdz vai cīnies".

Globālais tīmeklis valodas kopējiem pēdējās divās desmitgadēs sagādājis daudz galvassāpju. Sociālajos tīklos, saziņas vietnēs, lietotāju komentāros pie ziņu portālu rakstiem ik dienu lasāmi miljoniem ierakstu, kuru autori pamatskolu acīmredzot beiguši ar nesekmīgām atzīmēm. Teikumi bez pieturzīmēm, bez diakritiskajām zīmēm, ar milzu daudzumu pareizrakstības kļūdu un nepareizos locījumos. Lasītājam pamatīgi jāpiepūlas, lai vispār saprastu teikuma jēgu. Un šādi teksti sastopami ļoti daudzās valodās.

Tieši tādēļ pētnieki iesaistīja eksperimentā 41 pieaugušo, kam bija jāklausās teksta paraugi ar lielākām vai mazākām gramatikas kļūdām. Vienlaikus viņiem tika mērīts pulss un analizēts sirdsdarbības mainīgums jeb laiks starp secīgiem sirdspukstiem. Šie intervāli mēdz būt mainīgi atslābinātā stāvoklī, bet kļūst regulārāki, kad cilvēks ir saspringts. Mērījumi uzrādīja interesantu tendenci: jo vairāk kļūdu cilvēks dzirdēja, jo intensīvāki kļuva viņa sirdspuksti. Tā ir nepārprotama stresa pazīme. Tas noveda pētniekus pie slēdziena, ka gramatikas kļūdas aktivizē izdzīvošanas mehānismus.

Šis ir ļoti interesants atklājums, jo valoda šķietami nerada tiešu apdraudējumu. Taču problēma varētu slēpties apstāklī, ka dzimto valodu cilvēki parasti apgūst no agras bērnības un tā savā ziņā asociējas ar drošu vidi. Brīžos, kad redzam vai dzirdam teikumus, kurus līdz galam nesaprotam, smadzenes var sūtīt ķermenim brīdinājuma signālu, ka esam nokļuvuši svešā, iespējams, nedraudzīgā, vidē un jābūt uzmanīgiem. "Mūsu zināšanas par savu pirmo valodu lielā mērā ir netiešas. Tas nozīmē, ka tās apgūšanai nebija jāsēž un jāmācās un dzimtās valodas lietošana neprasa īpašu piedomāšanu. Tas nozīmē arī to, ka mums būs grūti precīzi noteikt, kas teikumā ir pareizi vai nepareizi, un, vēl ļaunāk, paskaidrot, kāpēc tas tā ir.", skaidro zinātniskā darba autori.

Tomēr ar sajūtām pilnīgi pietiek, lai saprastu, ka kaut kas nav kārtībā. Un tas mudina ķermeni rīkoties. Līdz ar šo atklājumu pavēries jauns pētījumu lauks. "Novērojums, ka lingvistiskās zināšanas var pamanīt ar sirds un asinsvadu mērījumu palīdzību, vērš uzmanību uz jaunu dimensiju sarežģītās attiecībās starp fizioloģiju un kognitīvajām spējām un paver jaunus ceļus šīs saiknes izpētei", uzsver pētnieki."

/ apt.cit.vied.aut. - Jānis Vēvers, publikācija: "Gramatikas kļūdas izraisa stresu." /

Atbildēt

viss ir vienkārši

25.04.2024. 12:47

»

JKL

Ak, Tu tas ''dzimtās'' valodas aizstāvis??Nu-malacis:) Tu tak pats rakstīt nemāki, bet citus te aģitē par valodu. Mācies pats rakstīt-romānist


Skat iepr.:

Iemācies savu dzimto(?) valodu BEIDZOT, nožēlojamais deģenerāt analfabēt un totāli nozombētais "turbo-pat.REJ.ot, nepazemo sevi vismaz publiski un neapkauno savu valsti.

Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga deģenerāta / analfabēta problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi kā tu, piemēra pēc.

Savukārt, tas, ka tu neesi spējīgs uzrakstīt pats savus "romānus", tāpat kā neesi spējīgs izlasīt un atbilstoši novērtēt par tevi sakarīgāku / attiecīgi spējīgāku ļaužu sarakstītos "romānus", un tāpēc bezspēcīgi izmisīgā trulā naidā apskaud normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI.

Tie, kuri kaut ko var, tie arī dara. Bet tie, kas nevar neko, tikai necilvēcīgi truli skauž un ienīst varētājus / darītājus un turpina smirdēt fōnā. Priekš 'katra viena' galvenais ir saprast un apzināties - vai viņš ir varētājs un darītājs, vai tikai glups skauģis un fōnā smirdētājs.

Atbildēt

JKL

25.04.2024. 09:27

»

viss ir vienkārši

Skat.vied.iepr...


Ak, Tu tas ''dzimtās'' valodas aizstāvis??Nu-malacis:) Tu tak pats rakstīt nemāki, bet citus te aģitē par valodu. Mācies pats rakstīt-romānist.

Atbildēt

viss ir vienkārši

24.04.2024. 20:22

»

JKL>Gustavs

Tas tak te viens tukšmuldonis...Viņs jau sen te tukši muld..Labāk likt viņu mierā


Skat.vied.iepr.:

Kam Radītājs ir ļāvis, tas var "tukši muldēt" ko un kad vēlas, kaut vai caurām dienām.
Kam nav - tas var tikai *irst fōnā caurām dienām kā galīgi nojūdzies deģenerāts.

Tas, ka tu neesi spējīgs uzrakstīt pats savus "romānus", tāpat kā neesi spējīgs izlasīt un atbilstoši novērtēt par tevi sakarīgāku / attiecīgi spējīgāku ļaužu sarakstītos "romānus", un tāpēc bezspēcīgi izmisīgā trulā naidā apskaud normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga deģenerāta / analfabēta problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi kā tu, piemēra pēc.

Tie, kuri kaut ko var, tie arī dara. Bet tie, kas nevar neko, tikai necilvēcīgi truli skauž un ienīst varētājus / darītājus un turpina smirdēt fōnā. Priekš 'katra viena' galvenais ir saprast un apzināties - vai viņš ir varētājs un darītājs, vai tikai glups skauģis un fōnā smirdētājs.

P.S. Iemācies savu dzimto(?) valodu BEIDZOT, nepazemo sevi vismaz publiski un neapkauno savu valsti.

Atbildēt

viss ir vienkārši

24.04.2024. 20:13

»

Gustavs

Ar interesi izlasīju Jūsu domas: UN piedodiet-nekā nesapratu: Kur te GH rakstija par valodas apguvi? Kur Jūsu GH komentā redzējat naidu un trulu naidīgu ķezišanu


Kāds tam sakars ar to, ko ir vai nav rakstījis kaut kāds konkrēts GH?

Būtu labi, ja Jūs saprastu, ka viedoklis (23.04.2024., 21:48) ir galvenokārt "konceptuāls". Un personāža GH paudums tika izmantots tikai kā tipiska iniciācija, lai formulētu (principiālu) viedokli par aktuālo problēmu. Kas, cita starpā, ir aktuāla (un, diemžēl, kļūst ar vien kritiskāk aktuālāka) VISIEM normāliem cilvēkiem (ne tikai personīgi man).

P.S. Interesanti - kādas ir personīgi Jūsu domas par aktuālo problēmu, "konceptuāli" jeb principā?

Atbildēt

Gustavs

24.04.2024. 16:24

»

Es teiktu tā:

Būtu labi, ja te būtu vieta, kur deģenerāti analfabēti neatļautos norādīt un pat pieprasīt no citiem ko / kā / kāpēc rakstīt vai nerakstīt...


Ar interesi izlasīju Jūsu domas: UN piedodiet-nekā nesapratu: Kur te GH rakstija par valodas apguvi? Kur Jūsu GH komentā redzējat naidu un trulu naidīgu ķezišanu???

Atbildēt

Es teiktu tā:

23.04.2024. 21:48

»

GH

Es teiktun tā: Būtu labi, ja te būtu vieta objektīvu viedokļu apmaiņai...Nu nekadi ne lamām, rupjībām, romānu rakstīšanai, utt


Būtu labi, ja te būtu vieta, kur deģenerāti analfabēti neatļautos norādīt un pat pieprasīt no citiem ko / kā / kāpēc rakstīt vai nerakstīt.

Tāpat arī būtu ļoti labi, ja normālus cilvēkus BEZ jebkāda objektīva iemesla truli naidīgi apķēzoši deģenerāti analfabēti BEIDZOT spētu apjēgt, ka - objektīva viedokļu apmaiņa nebūt NAV tikai deģenerātu izkrānītas lamas un rupjības, bet (galvenokārt) pienācīgi (detalizēti / izvērsti) argumentēti objektīvi viedokļi. Kuru apjoms, savukārt, nebūt NAV ierobežojams TIKAI tāpēc, ka deģenerātiem analfabētiem ir tradicionālas un, visticamāk, nepārvaramas problēmas ar dzimtās(?) valodas apguvi / lietošanu. Kas, cita starpā, neizbēgami uzrāda arī šo personāžu NEspēju apgūt / saprast tekstus, kas ir apjomīgāki par vispārzināmo "160 zīmju standartu" jeb muļķuzemes "titulnācijas" bioizstrādājumu totālas debilizācijas formātu.

Atbildēt

Tiešām DOMĀ līdzi!!!

23.04.2024. 21:30

»

tiešām padomā!

Pirms uzkrauj sev atbildību par krievu pastrādātām zvērībām pret cilvēci, draudot citiem ar cietumu! Atsaukšanās uz savas garīgās veselības traucējumiem nelīdzēs


KRIMINĀLLIKUMS.

78.pants. Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana

(1) Par darbību, kas vērsta uz nacionālā, etniskā, rasu vai reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādu pašu darbību, ja to izdarījusi personu grupa vai valsts amatpersona, vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgs darbinieks vai ja tā izdarīta, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto darbību, ja tā saistīta ar vardarbību vai draudiem vai ja to izdarījusi organizēta grupa, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 10 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem vai bez tās.

DOMĀ līdzi!!! (t.i. - ja tev vispār ir ar ko DOMĀT...)

Atbildēt

Tieši tā

23.04.2024. 21:26

»

Tieši to

mazpisans te dara


Un kas tev par daļu, ko dara vai nedara citi?

Atbildēt

Lauris Galiņš

23.04.2024. 16:54

»

GH

Es teiktun tā: Būtu labi, ja te būtu vieta objektīvu viedokļu apmaiņai...Nu nekadi ne lamām, rupjībām, romānu rakstīšanai, utt


Manā facebook profilā par šo tēmu ir daudz maz sakarīga diskusija

Atbildēt

tiešām padomā!

23.04.2024. 12:26

»

DOMĀ līdzi!!!

KRIMINĀLLIKUMS...


Pirms uzkrauj sev atbildību par krievu pastrādātām zvērībām pret cilvēci, draudot citiem ar cietumu! Atsaukšanās uz savas garīgās veselības traucējumiem nelīdzēs.

Atbildēt

tā ir

23.04.2024. 12:21

»

sa

dažādi, bet visi savā dvēselē ir orki


Gredzenu pavēlnieks orku lomas izpildītāji lūdza krievus vairs nesaukt par orkiem, jo orki uz tādām zvērībām nav spējīgi.

Atbildēt

nu nu

23.04.2024. 12:16

»

Latgale

Vecticībnieki šeit dzīvo kopš 17.gadsimta. Un tagad tāda Liāna Bokiša viņiem pavēlēs vākties prom ar to, kas mugurā? Tas vedina uz domu, ka Liāna, kura dēvē sevi par Langu, ir Kremļa apmaksāta aģente. Mērķis- ar šādām darbībām izraisīt Latvijā nacionālus nemierus vai pat pilsoņu karu. Un tad Krievijai...


Nav starpība, vecticībnieki vai pareizticīgie, tiem nav jāsmird civilizētā Eiropā. Pilsoņu karš bija krievijā, kur krievi karoja pret krieviem, vai Spānijā, kur spāņi karoja savā starpā, karš pret iebrucējiem ir katras tautas svēts pienākums.
Izdzimteņi, kuri draud ar pederastu krievijas karaspēku, pirms tiek nodīrāti, pelnījuši piedzīvot visas savas dzimtas baisu galu.

Atbildēt

GH

23.04.2024. 12:04

»

Te nav romānu rakstīšanas vieta...


Es teiktun tā: Būtu labi, ja te būtu vieta objektīvu viedokļu apmaiņai...Nu nekadi ne lamām, rupjībām, romānu rakstīšanai, utt..

Atbildēt

nu nē

23.04.2024. 12:02

»

Quo vadis?

Man šķiet, ka reizēm derētu iedziļināties kontekstā


Nelegālais imigrants - intervents kaut vai 5. paaudzē, tas neko nemaina. Fašistu pēcnācējs, kurš bērnībā ieplestu muti klausījās savu senču varoņsāgas par Eiropas sievietēm nogrieztām krūtīm, uz durkļiem sadurtiem zīdainīšiem, dzīvi sadedzinātiem sirmgalvjiem, par asiņainām trofeju sieviešu vešiņām un nošautiem eiropiešiem noņemtiem pulksteņiem, arī ir fašists.

Atbildēt

Tieši to

23.04.2024. 10:04

»

Te nav romānu rakstīšanas vieta...


mazpisans te dara

Atbildēt

Nepieraksti savus trūkumus citiem,

22.04.2024. 22:42

»

paklau

Nepieraksti savus trūkumus citiem, bet ja gribi te izkašķēties-tad gan uz priekšu


bet ja gribi te izkašķēties, tad gan uz priekšu - turpini tieši tāpat, kā esi sācis.

Atbildēt

tā ir

22.04.2024. 22:41

»

Tā ir

viņa būtība.Viss ir ĻOTI VIENKĀRŠI


tava būtība - deģenerāts analfabēts. :)))

Atbildēt

Te nav romānu rakstīšanas vieta...

22.04.2024. 22:40

»

fiška

Vienkārši - NELASI to, kas tev nepatīk, neinteresē vai 'fiška nevelk'. Un VISS


;)))

Kam tad te ir vieta - deģenerātu analfabētu "pašprezentācijai"?

Atbildēt

Tā ir

22.04.2024. 20:57

»

paklau

Nepieraksti savus trūkumus citiem, bet ja gribi te izkašķēties-tad gan uz priekšu


viņa būtība.Viss ir ĻOTI VIENKĀRŠI!:-)

Atbildēt

fiška

22.04.2024. 20:27

»

patiesībā

tu kārtējo reizi NEKO neesi sapratis un kārtējo reiz aizmurgojies galīgi šķērsām jeb "garām kasei", bezcerīgi nožēlojamais deģenerāt analfabēt "paklau". Skat. vied. iepr. (22.04.2024., 01:02) - virkni reižu, ja tev tas nepieciešams, kamēr tev BEIDZOT "piešķiļ un noseivojas uz palikšanu...


Vienkārši - NELASI to, kas tev nepatīk, neinteresē vai 'fiška nevelk'. Un VISS!..
____________________________
Acīm redzot tev tik zems publiskās kultūras līmenis, ka nespēj apjēgt, ka katrai lietai-sava vieta..Te nav romānu rakstīšanas vieta...

Atbildēt

tavs permanentais kretīnisms, deģenerāt analfabēt, ir vienkārši fenomenāls

22.04.2024. 19:14

»

Tava paškritika,mazcisan,

ir vnk. KONĢENIĀLA


Ir pienācis laiks (un ienākušies pietiekami iemesli) ATKAL rezumēt šo "komunikāciju":

Pie tā, ka tu nezini savu dzimto(?) valodu un joprojām (?!) esi nožēlojams (patiesībā –jebkuram normālam cilvēkam vismaz derdzīgs un pamatoti nicināms) ANALFABĒTS, varētu būt vainīgi un ATBILDĪGI (arī tavā priekšā, diemžēl) – pirmkārt un galvenokārt tavi vecāki, kā arī citi tuvinieki - tava ģimene (t.i., ja tu vispār zini, ko tas nozīmē). Otrkārt – pie tava nožēlojamā ANALFABĒTISMA ir vainojami un ATBILDĪGI tavi pedagogi. T.i. (standartversijā) tavi audzinātāji pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī skolotāji, pasniedzēji un taml. "profesionāļi / speciālisti" vispārējās (pamata) izglītības iestādēs. Par kurām tālāk tu, gluži pašsaprotamu iemeslu dēļ, tā arī neesi ticis (pat pieļaujot, ka tu kādu [visticamāk "specializēto"] pamatizglītības iestādi tomēr esi izrādījies spējīgs absolvēt, nu - vismaz būsi pacenties nopirkt atestātu / "sertifikātu par pamatizglītības kursa apguvi"). Un treškārt (patiesībā ekskluzīvi, "ārpus konkurences") – pie tava nožēlojamā ANALFABĒTISMA esi vainojams un ATBILDĪGS tu PATS – galvenokārt dēļ sava totāli bezcerīgā stulbuma un likumsakarīgi raksturīgā slinkuma. Jo, kā ir sacīts – mācīties NEKAD NAV par vēlu. Bet – tas attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem, un priekš tam ir nepieciešamas veselas, adekvāti funkcionēt spējīgas smadzenes (tātad – NE par tevi šis "stāsts", hiperenerģiskais pamuļķīt).

Savukārt – pie tā, ka tu esi PATS SEVI izstādījis (un, pat - turpini to darīt regulāri, vēl joprojām?!) par vispārēju apsmieklu publiskajā telpā, esi vainīgs un ATBILDĪGS TIKAI un VIEĪGI tu PATS. Kāpēc tu to dari? T.i. – kāpēc tu regulāri izstādi sevi, kā bezcerīgi stulbu analfabētu un vienkārši totālu stulbeni, par vispārēju apsmieklu publiskajā telpā VISIEM, kas (nu jau gana regulāri, sevišķi pēdējās dienās / nedēļās) redz tavu bezjēdzīgi kretīnisko izpildīšanos? Visticamāk, tu to darīji un turpini darīt PATS SAVA patiešām fenomenālā stulbuma dēļ, kāds ir raksturīgs (galvenokārt) tikai tādiem ģenētiski izdzimušiem / patoloģiski defektīviem "latvānijas titulnācijas bio-gaļas izstrādājumu atkritumiem" kā tev.

Nu ja, neko nepadarīsi: "Katrs PATS ir SAVAS (ne)laimes kalējs.", kā ir sacīts. Un, arī: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

tava nožēlojami analfabētiskā un bezjēdzīgi debilā ķēzīšanās publiskajā telpā, ko tu (it kā) atļaujies izkārnīt pret normāliem cilvēkiem, liecina TIKAI un VIENĪGI par tavu permanento debilismu un, ar katru šādu tavu izgāšanos, pierāda to arvien pārliecinošāk – NEVIS (it kā, subjektīvi tev šķietami) kompromitē vai pat aizskar normālus cilvēkus, pret kuriem tu atļaujies vērst savu neatgriezeniski deģeneŗēta kretīna "daiļ*iršanu". Varētu padomāt, ka - tu to nezināji, patiešām??... ;)

P.S. Atkārtošana esot zināšanu māte: ja tu esi mazs un dumjš Atejs, tad tev vēl ir iespēja augt lielam un kļūt gudrākam, BET - ja tu esi jau liels un vēl tik stulbs Atejs Caurejs, tad tā ir viselementārākā ģenētika, visticamāk. ;)

P.P.S. Interesanti, patiešām - tev ir arī kāda cita nodarbošanās bez ikdienišķas plānprātīgi intensīvas melnas skaudības žults atvemšanas publiskajā telpā, vai arī - šis ir tavs vienīgais "maizes darbs", izpildoties kā debilības centra zombijtrollim "par samērīgu atlīdzību" t.i. necili sīkiem jūdasgrašiem?

Atbildēt

darbi

22.04.2024. 18:19

»

Preiļi

bet nelaime tur, ka genocīgu piekopa ar CCCP, bet tā mums neko nemaksā


Latvieši 2007.gadā, konkrēti valsts prezidente Freiberga, Putinam neprasīja kompensāciju par genocīdu, bet tieši otrādi, tam uzdāvināja jau esošu Latvijai piederošu teritoriju Jaunlatgali.

Atbildēt

Tava paškritika,mazcisan,

22.04.2024. 17:41

»

EKTD! Un sīkiem solīšiem NH!

BEZsmadzeņu deģenerāt analfabēt "īstenībā


ir vnk. KONĢENIĀLA!

Atbildēt

patiesībā

22.04.2024. 17:28

»

paklau

ar to tavu milzu egoismu-ka katrs domā tik par savu kabatu un rūpējās tikai par sevi-kā tu piemēram-ir tā kā tagad ir


tu kārtējo reizi NEKO neesi sapratis un kārtējo reiz aizmurgojies galīgi šķērsām jeb "garām kasei", bezcerīgi nožēlojamais deģenerāt analfabēt "paklau". Skat. vied. iepr. (22.04.2024., 01:02) - virkni reižu, ja tev tas nepieciešams, kamēr tev BEIDZOT "piešķiļ un noseivojas uz palikšanu":

tev nepatīk lasīt principā jeb "pa lielam" (tāpat kā jebkuram tipiskam mentāli aprobežotam biogaļas kautķermenim), vēl / vairs neesi spējīgs izboksterēt tekstu, kas ir apjomīgāks par lumpenkomunikācijas standarta "140 zīmju" debilizācijas formātu, vai bezcerīgi tizli nejēdz tēmu - NELASI.

Vienkārši - NELASI to, kas tev nepatīk, neinteresē vai 'fiška nevelk'. Un VISS!

Tas, ka tu neesi spējīgs uzrakstīt pats savus "romānus", tāpat kā neesi spējīgs izlasīt un atbilstoši novērtēt par tevi sakarīgāku / attiecīgi spējīgāku ļaužu sarakstītos "romānus", un tāpēc bezspēcīgi izmisīgā trulā naidā apskaud normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI.

Tie, kuri kaut ko var, tie arī dara. Bet tie, kas nevar neko, tikai necilvēcīgi truli skauž un ienīst varētājus / darītājus un turpina smirdēt fōnā. Priekš 'katra viena' galvenais ir saprast un apzināties - vai viņš ir varētājs un darītājs, vai tikai glups skauģis un fōnā smirdētājs.

Atbildēt

EKTD! Un sīkiem solīšiem NH!

22.04.2024. 17:19

»

Īstenībā

EKTD!...un sīkiem solīšiem NH


BEZsmadzeņu deģenerāt analfabēt "īstenībā".

Atbildēt

viss ir vienkārši

22.04.2024. 17:17

»

Jons

Krievijā dzīvo rosijaņi,krievi ir tikai viena no Krievijas tautībām.Taču tieši krievu un viņu izdomātās krievu pasaules vārdā notiek notiek agresija pret Ukrainu un tiek draudēts ar agresiju citām valstīm.Tātad vēršanās pret agresijas avotu nevar būt kādās tautības diskriminācija,bet pašu krievu radīta...


Ņemot vērā to, ka tikai un vienīgi(!) šajā pašreizējā "valstī" Latvijā latviešu valodai ir likumīgi noteikts "valsts valodas" statuss - latviešu valodas "pareizrakstības pārbaudes vieta" ir visa Latvijas teritorija. Jebkuri aizbildinājumi saistībā ar "nevajadzību", nespēju vai pat nevēlēšanos pienācīgi kvalitatīvi apgūt un lietot Latvijas Valsts valodu - latviešu valodu - ir pamatoti uzskatāmi par Tēvzemes nodevību. Neapšaubāmi un neizbēgami - ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb juridiskajām / faktiskajām SEKĀM.

Tam nav nekāda sakara ar "nacionāl(turbo)patriotoismu" vai taml. mentālajām anomālijām - tā ir elementāra lietu kārtība jebkurā normālā valstī. Tostarp - arī tāpēc, ka nav loģiski iedomājama / reāli iespējama likumīgi noteiktas "valsts valodas" obligāta apguves, zināšanas un lietošanas voluntāra paģērēšana / kategoriska pieprasīšana no tā dēvētajiem "cittautiešiem", ja MĒS PAŠI savu latviešu valodu nezinām, vai pat nevēlamies zināt un lietot atbilstoši normālu cilvēku pašcieņai un cieņai pret savu Valodu.

P.S. Valodas apguves / lietojuma kvalitātes līmenis ir tieši proporcionāls attiecīgā personāža intelekta līmenim (vai arī, NEprasmes gadījumā - deģenerācijas stadijai). Tāpat arī, piemēra pēc - ir vispārzināms, ka dermoliberastu lumpenpropagandas nozombētie bioizstrādājumi parasti ir arī analfabēti - mentāli nepietiekami attīstītiem personāžiem tipiski raksturīgās problēmas ar valodas apguvi un lietošanu ir tieši proporcionālas NEspējai pretoties jebkādam zombējumam.

N.B.! Arī tava (lietotā) valoda un (NE)cieņa pret savu valodu liecina ļoti daudz ko (ja ne visu) par tevi.

Atbildēt

Lauris Galiņš

22.04.2024. 15:57

»

Gustavs>Laurin Gāliņam

Pasaulē nauda stāv augstāk par deklarētajām morālēm, arī Latvijas bāleliņi nav nekāds izņēmums...


"Tā vietā, lai raksta autors nosodītu šādu attieksmi par naudu un morāli, viņs konstatē faktu..."

Un kā tad Tavuprāt bija jāizpaušās šai nosodīšanai?

Atbildēt

sokrāts

22.04.2024. 15:48

Esmu audzis LPSR laikā un atceros tos laikus kā labus, varbūt materiāli tik labi nodrošināti kā šodien nebijām, , bet jutāmies daudz labāk kā šodien !

Atbildēt

Beidz ...khmm

22.04.2024. 15:37

»

Quo vadis?

Man šķiet, ka reizēm derētu iedziļināties kontekstā


viņu pēcnācēji ir russ mir aurā !

Atbildēt

Quo vadis?

22.04.2024. 15:15

»

šeit briest

fašizm un tieši no osvoboditeliem


Man šķiet, ka reizēm derētu iedziļināties kontekstā.
Osvoboditeli, visticamāk, ir personas, kuras te palika Otrā pasaules kara rezultātā.
Tātad cilvēki, kuriem drīz būs 100 gadi.
Jūs par viņu slavināto fašizmu runājat? Vai par ko?

Atbildēt

va vellos

22.04.2024. 14:54

Ko tieši par AS te nevar apspriest, Lato?

Atbildēt

Lauris Galiņš

22.04.2024. 14:47

»

vecā sliede

Paldies autoram, kurš nebaidās izvilkt dienas gaismā kārtējo Latvijas afēristu grupējumu


Diemžēl, Jums var izrādīties taisnība, man pat rītdien ir jābūt Prokuratūrā, pilnā nopioetnībā tieku apsūdzēts par neizpaužamo faktu izklāstīšanu, tiesa, sasitībā ar iepriekšējām publikācijām, līdz ar to meizslēdzu, ka arī šī publikācija varētu nepalikt bez sekām.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...