Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zemnieks

11.02.2016. 17:19

»

Eduards Lunis

---Vai Jūs sevi neredzat Izglītības ministra postenī, Pagaidu valdības sastāvā, Priedīša kungs...


No kuras palātas tu esi? Vai 4.maija svētkos jūsējos izlaidīs uz muzeju?

Atbildēt

Viedoklis

04.02.2016. 16:33

Revolūcijas tautas netaisa ar pildspalvām rokās, bet ar dakšām un līdz uzvarai ;)

Atbildēt

lauķis

04.02.2016. 07:38

»

Edge

Ievēlē balstiesīgie pilsonīši (12.Saeimas vēlēšanas piedalījās 58,85 procenti balsstiesīgo...


Nav nekādas opozīcijas , ir vienota politmafija ar klaniem.Katram klanam ir sava loma , savas zagšanas kvotas un sfēras.

Atbildēt

exsovdeps

04.02.2016. 02:50

»

..

Tu esi nožēlojams, urrā!. Žēļ, ka jaunā paaudze nezin, kas V.Visockij, nezin tā dziesmas un dziesmu tekstus. Ar to ir daudz zaudēts


Jā...domājams,ka jaunā paaudze nezin arī to,ka viņš,nepārprotami, bija vērtīgs VDK aģents ,pretējā gadijumā būtu dīvaini,ka tad kad viņš Latvijā izvaroja un nogalināja sievieti drošībnieki deva viņam viltus alibi un viņa noziegumu pierakstija tai laikā Krievijā aizturētajam Rogoļevam...

Atbildēt

ciniķis

03.02.2016. 16:40

Varbūt cienījamais raksta autors varētu tuvāk paskaidrot par tautas rīcībā esošām iespējām "padzīt savus nesaprātīgos valdniekus"!

Atbildēt

DENISS K.

03.02.2016. 16:28

No profesora Stikla kalna šodien: "Žurkas
Salīdzinājums nav labs, taču spilgts un to var lietot. Ebreji bēg no Eiropas. Eiropa iet bojā, un ebreji bēg no Eiropas. Šo procesu var salīdzināt ar žurku bēgšanu no kuģa, jūtot kuģa bojāeju. Jūrnieki zina, ja žurkas pa tauvām pamet kuģi, tad gaidāma kāda liela nelaime. Par Eiropas lielo nelaimi vairs šaubu nav. Eiropiešu civilizācija tiks sagrauta. Špenglers teica, ka tas notiks ap 2200.gadu. Tātad - 23.gadsimtā. Špenglers varēja neizjust trako dzīves tempu, ko mēs izjūtam. Tāpēc var teikt, ka Eiropas noriets būs pat 21.gadsimtā. 21.gadsimta otrajā pusē Eiropa vairs nelīdzināsies šodienas Eiropai. Iespējams, dziļā provincē („mežos”) būs tikai kādas saliņas no šodienas Eiropas. Arī paši eiropieši būs savādāki. Dominēs postcilvēki, par kuru kultūru cilvēkiem ir grūti spriest. Cilvēkiem ir vienīgi saprotams, ka postcilvēku kultūra radikāli atšķirsies no cilvēku kultūras. Postcilvēki arī ārēji atšķirsies no cilvēkiem. To latvieši jau tagad redz „delfos”, kur dominē kolu, dombrovu, kaimiņu dauniskie viepļi.

Ziņa par ebreju bēgšanu no Eiropas ir jauns pavērsiens Eiropas bojāejas hronikā. Ziņas autors ir ļoti kompetents vīrs – Eiropas Ebreju kopienas prezidents. Viņa rīcībā noteikti ir konkrēti skaitļi. Viņš ebreju bēgšanu no Eiropas izskaidro ar antisemītisma pieaugumu un terorismu pret ebrejiem. Tas ir loģiski. Ebrejus nemīl ne eiropieši, ne arābi, kuri sāk valdīt Eiropā. Skaidrs, ka saglabāsies senā tradīcija visās nelaimēs vainot ebrejus. Ebreji tiks uzskatīti par vainīgajiem arī eiropiešu idiotijā, atsakoties dzemdēt bērnus. Ne visi ebreji var aizbēgt no grimstošās Eiropas. Tāpēc palikušie organizē pašaizsardzības struktūras, lai nodrošinātu ebreju drošību. Tāda darbība notiek visas Eiropas mērogā, un tā ir iekļauta Eiropas Ebreju kopienas dienas kārtībā. Arī tas ir kaut kas pilnīgi jauns. Ebreji neorganizēja nekādu pašaizsardzību fašistu laikmetā. Iespējams, ebreji ir izdarījuši noteiktus secinājumus holokausta kontekstā. Ne velti viņus dēvē par gļēviem auniem, kuri bez jebkādas pretestības soļoja uz gāzes kamerām."

Atbildēt

PATRIOTS

03.02.2016. 11:26

Vakar ieskatījos nejauši sorosiešu kanālā 24 rīga,tur vārsmoja tāds rangainis g.,debīla runa,pilnīgs idiots un visu laiku lielākais kretīns.Kur tādi rodās?

Atbildēt

spoks

03.02.2016. 11:21

Kadas vinkeles? Ten pan jest moj krewny, moj rodzaj. Ein bißchen latgallen oder juden Blut - das macht nichts.
»»Koribut»»Rex Polonii»»1669»»

Atbildēt

Ha-ha

03.02.2016. 10:44

Pelēkā no pelēkākajiem deģenerātiem galvenais latviešu izglītošanā būs tikumiskā audzināšana, to pelavšadurskis jau sola presē laimīgi stulbajai tautai.

Atbildēt

..

02.02.2016. 22:55

»

Urrā!

Laba ilustrācija priekš mūsējiem


Tu esi nožēlojams, urrā!. Žēļ, ka jaunā paaudze nezin, kas V.Visockij, nezin tā dziesmas un dziesmu tekstus. Ar to ir daudz zaudēts.

Atbildēt

..

02.02.2016. 22:50

»

Edge

Ievēlē balstiesīgie pilsonīši (12.Saeimas vēlēšanas piedalījās 58,85 procenti balsstiesīgo...


Sajūsmu neatceros, bet rīkojums Nr.2 bija vietā. Un ko tad vēlēt "pilsonīšiem"? Tikai no esošā piedāvājuma vai arī nevēlēt vispār. Piedāvājumam jābūt citam un savādākam.

Atbildēt

Edge

02.02.2016. 22:45

Saprātīgā tauta un nesaprātīgie valdnieki.
====================================================
Ja godīgi, tad es nemaz tālāk rakstu nelasīju viena iemesla dēļ - regulāri ieskatos profesora vietnē "Stikla kalns":
"- Liberāļu politiku un ideoloģiju krievu tauta un arī latviešu tauta nekad nav īsti sapratusi. Abas minētās tautas vienmēr ir vēlējušās īpašu pārvaldi. Praktiski – autoritāru pārvaldi. Iespējams, šī politiskā velme tautu apziņā ir intuitīvi stihiska, apzinoties savu nespēju politiski normāli eksistēt citā pārvaldes formā. Aizvadītie 100 gadi ir uzskatāmi apliecinājuši tautu nespēju eksistēt saskaņā ar liberālisma noteikumiem." 1917-2017 (17.11.2015)

Atbildēt

hm

02.02.2016. 22:43

Polittehnologi&draudzīgo valstu specdienesti kopīgi tautai noliek priekšā balsot tikai par testus un pārbaudes izturējušiem, lojāliem kandidātiem.
Tautas intereses šādā varas shēmā nebūt nav primāras.
Tāpēc tāds rezultāts.
Kas saimnieks, tam arī jākalpo!

Atbildēt

Edge

02.02.2016. 22:24

»

lauķis

Bet tā jau ir tās biedru partijnieku sistēmas būtība,ievēlēts , iecelts , nominēts tiek lielākais kretīns


Ievēlē balstiesīgie pilsonīši (12.Saeimas vēlēšanas piedalījās 58,85 procenti balsstiesīgo).
Kampēji, oligarhi un eirokrāti nevaimanā - viņu atbalstītie "kretīni" kopš 1988.g. ir pie varas grožiem. Vaimanā opozīcija, jo liberāli-veikalnieciskās sistēmas apstākļos pūli par tautu nav iespējams pārveidot. Ja būtu Rainis 1934.g.15.maiju sagaidījis, tad redzētu, kā pūlis demokrātiju "uzmeta". Var būt kāds atceras to sajūsmu pēc Zatlera Rīkojuma Nr.2."

Atbildēt

Edge

02.02.2016. 22:11

»

A.P.

Dāmai šoreiz varbūt neizdosies iesēsties krēslā pie izglītības un zinātnes galda. Varbūt neizdosies, kaut gan pati gribēja un premjera kandidātiņš arī gribēja. Deģenerācijas autori nekādus secinājumus nav izdarījuši. Viss turpinās pa vecam


"Ja godīgi, kam šodien vajadzīgs tāds vīrs kā Dainis Īvāns? Nevienam. Tāpat vēl daži citi, kuri nemācēja iekārtoties atšķirībā no viņu kādreizējo politisko kolēģu vairākuma."
Tagad diktē nauda un iekšējā cenzūra. Saruna ar režisoru Mārtiņu Eihi (LA,15.12.2015)
====================================================
LV esošajā liberāli-veikalnieciskajā sistēmā darbojas adekvātības likums:cilvēki, kuri ieņem amatus valsts pārvaldē (Saeima, uzņēmumu padomes), ir adekvāti (atbilstoši) esošajiem apstākļiem.
Ir tikai likumsakarīgi, pēc VVF valdīšanas "treknajiem gadiem" sekoja strauja lejupslīde.Ja vēlamies, lai kāds saprātīgs cilvēks vadītu valsti (piem.I.Lancmanis), tad sociālajai sistēmai jābūt tādai, lai tādam saprātīgam cilvēkam būtu iespēja darboties.

Atbildēt

Urrā!

02.02.2016. 22:08

Laba ilustrācija priekš mūsējiem!

Atbildēt

lauķis

02.02.2016. 20:51

»

A.P.

Dāmai šoreiz varbūt neizdosies iesēsties krēslā pie izglītības un zinātnes galda. Varbūt neizdosies, kaut gan pati gribēja un premjera kandidātiņš arī gribēja. Deģenerācijas autori nekādus secinājumus nav izdarījuši. Viss turpinās pa vecam


Bet tā jau ir tās biedru partijnieku sistēmas būtība,ievēlēts , iecelts , nominēts tiek lielākais kretīns.
Tad tauta var četrus gadus vaimanāt un atkal iet un ievēlēt biedrus partijniekus.Sadomazohistisks proces.

Atbildēt

Latvietis

02.02.2016. 20:40

Tautas ideāli traucē „politiķiem” kalpot tautai. Tas gan ir labi pateikts, bet man nav kauns, jo esmu tas kas esmu-latvietis.

Atbildēt

Ilgvars

02.02.2016. 20:22

Katrai tautai ir tādi valdnieki, kādus tā ir pelnījusi. Un tas attiecas arī uz latviešiem. Diemžēl, bet labāki vadītāji būtu novirze no tautas vidējā līmeņa.

Atbildēt

Eduards Lunis

02.02.2016. 20:14

---Vai Jūs sevi neredzat Izglītības ministra postenī, Pagaidu valdības sastāvā, Priedīša kungs!?
--Atgādinu!
2016. g. 4. maijā, pl.14-os, Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, notiks-
-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBIĢA LATVIJAS VARAS MAIŅA UN PAGAIDU VALDĪBAS IZVEIDE.
Aicina'ti visi , kuri sapot-ja nenāksim uz sapulsi-ar mums ir cauri!
Latvijas Glābšanas komisija. tel 65038743

Atbildēt

Viss notiek savlaicīgi

02.02.2016. 19:42

Ir jāsaprot, ka šobrīd apkārt notiekošais ir daudz globālāka un varenāka procesa sastāvdaļa.
Pirmais posms ir ļaut parazītiem izpausties kā vien tīk, tad viņus visi var nekļūdīgi atpazīt.
Otrais posms jau ir grūtāks, bet visticamāk ar 17. gadu būs iespejams - attīrīties no parazītiem visās dzīves sfērās.
Trešais jau pagaidām izliekas pavisam nereāls - katram uzņemties atbildību par savu rīcību un domām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

Foto"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par 12 baltkrievu IT kompāniju uzņemšanu LV, nepamanot, ka tajā slēpjas arī āķis.
Lasīt visu...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...