Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Es kā bijušais Rīgas pašvaldības policists (5 gadu darba stāžs) pats pārliecinājos, ka vadība piever acis uz dažām netaisnībām, piemēram, daži vecie darbinieki drīkst visu dienu gulēt, skatīties filmas vai spēlēt kārtis uz naudu un nevienam dežurantam neienāk prātā viņus patraucēt (līdzīgi kā cietumos "Блатные"), tie paši vecie kadri nekad apgaitās neies ar kājām, viņi drīkst pārvietoties tikai ar auto, no kā jēgas nav, jo acis un ausis ir ciet.

Šie paši kadri tiek piesegti no vadības puses, un, pat ja tā tas nav, tad man nav cita izskaidrojuma tam. Vadības moto ir vienkāršs: neaiztiec mani, un es neaiztikšu tevi, katram sava aldziņa un savs darbs.

Reiz es savās brīvdienās pastaigājos pa ielām kādā vakarā, man bija problēmas ar ceļgalu, tāpēc izdomāju ka vajag pastaigas. Kādu vakaru es aiz Dzirciema ielas Mego redzēju, kā piekauj un aplaupa vīrieti un laupītāji ielec melnā Toyota Avensis, kurai bija vadītāja durvis stipri sabuktētas, šāds auto Rīgā otrs nevarētu būt.

Nekavējoties zvanīju Kurzemes pārvaldes dežurantam, jo bija reāla iespēja pagalmos noķert šos laupītājus, un milzīgs pārsteigums bija , kad man atteica, lai zvanot citur. Bija šoks un dārgais laiks pagāja, kamēr ieradās valsts policija.

Pēc mēneša pasauca uz nopratināšanu, kur konstatēja, ka aizmirsuši paņemt veikala novērošanas kameru ierakstu un tagad esot par vēlu, laupītāji netika meklēti vai notverti, jo sapratu, ka sīkums, nekas tāds.

Kad gāju prom no Rīgas Pašvaldības policijas, man nelikumīgi uzrēķināja parādu (ap 550 eur), jo es esot par daudz izņēmis iepriekš atvaļinājumu, it kā avansā, plus kļūdaini aizpildīts, es nekad neko neņemu avansā, pat ne telefonu uz parāda.

Paskaidrojiet man, kā tā var būt, ka, pildot atvaļinājuma iesniegumu datora programmā Kavis, tas ir jāsaskaņo ar desmit amatpersonām plus priekšniekiem un neviens no viņiem nepamanīja kļūdu, kā arī tam visam nepievērsa uzmanību, atbilde vienkārša – tas viss ir ķeksīša pēc, birokrātija...

Es centos sazināties ar domes atbildīgo Lindu Ozolu, sākumā mani ignorēja, kad pateicu, ka esmu vīlies, balsojot par jums tad atmodās, pēc laika atrakstīja, ka viss esot kārtībā, arī tas, ka man nekad nav bijušas apmācības ar programmu Kavis, un tas, ka nepareizi aizpildīju, - paša problēma.

Novērtē šo rakstu:

221
17

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi