Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
15.03.2023.
Komentāri (15)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

anti soross

16.03.2023. 23:15

»

Kā vienmēr

Var tikai pabrīnīties, kā šī laika muļķīši te izpaužas par latviešu leģionāriem...


asv 2014 gada ukraina veica valsts apversumu,izraisija pilsonu karu,kurs sodien ir paraudzis Krievijas speciala militara operacija.

Atbildēt

Ronijs

16.03.2023. 21:25

Jau sen no vietējiem biju dzirdējis, ka Carnikavas Vīnkalnu ielas rajons ir kas līdzīgs Itālijas mafiozajai Sicīlijai...

Atbildēt

Stulbentiņš® ™Skolnieciņš💩💩☦💩💩fašistiņš®™

16.03.2023. 18:07

»

Skolnieciņš

Ak, Dievi! Ko tik mazajai latviešu tautai nācās pārciest austrumu kaimiņa dēļ! Leģionāri ir nepamatoti demonizēti! Viņi ir padarīti bez vainas vainīgi. Krievija klusē, ka vismaz 1 000 000 padomju krievijas krievu karoja nacistu pusē. Un krievi klusē, ka viņu veiktās represijas ir daudzkārt briesmīgākas...Progresējošās šizofrēnijas lēkme saasinās. Kā parasti nedēļas nogalē.

P.S. Komentārs ir adresēts psihiatriem. 😼😼😼
P.P.S. Komentārs adresēts arī lopdakteriem.

Bez poņas ar voņu, Stulbentiņš® ™Stulbentiņš
Stulbentiņš® ™Skolnieciņš💩💩☦💩💩fašistiņš®™

Atbildēt

Kā vienmēr

16.03.2023. 16:36

Var tikai pabrīnīties, kā šī laika muļķīši te izpaužas par latviešu leģionāriem.

Nezinu, nezinu, kā arī šodien izpaustos tie, kuriem ģimene būtu aizvesta uz Krieviju tā, kā tas notika ar daudziem 1940.gadā.

Visticamāk tieši tāpat, kā to izdarīja daudzi šeit palikušie Latvijas vīrieši, ņēma rokās ieročus un gāja pret slepkavām, tas ir līdzīgi, kā tas notiek šodien Ukrainā.

Bet ja lietas patiesos apstākļus nezin - tad jau var gvelzt muļķības uz nebēdu!

Atbildēt

dikti svaks tas neonacistu 16 marta kauna gajiens

16.03.2023. 13:52

»

Skolnieciņš

Es lūdzu Dievu Pērkonu par leģionāriem! Šos nu jau mūžībā aizgājušos cilvēkus padomju vara nozākāja pēc pilnas programmas. Tai pašā laikā padomju krievija visas tās pastāvēšanas laikā veica prātam neaptveramus noziegumus...


dzeltenais sorositu ,,kasjauns.lv,, bija uz bridi iesledzis video par neonacistu kartejo plosisanos Riga 16 marta.Laikam pasiem kauns palika,ka pec briza atsledza translaciju par veco mulku un planpratinu mazskaitlisko gaudosanu Rigas centra.Nu bet tam melnsvarcim gajiena prieksgala vajag atnemt macitaja statusu un licenzi par fasisma publisku slavinasanu Latvija.

Atbildēt

ha-ha

16.03.2023. 12:44

»

Skolnieciņš

Ak, Dievi! Ko tik mazajai latviešu tautai nācās pārciest austrumu kaimiņa dēļ! Leģionāri ir nepamatoti demonizēti! Viņi ir padarīti bez vainas vainīgi. Krievija klusē, ka vismaz 1 000 000 padomju krievijas krievu karoja nacistu pusē. Un krievi klusē, ka viņu veiktās represijas ir daudzkārt briesmīgākas...


Hitlera armijas SS karaspēka latviešu leģionu stādīt priekšā kā cīnītājus par Latvijas brīvības cīnītājiem ir tikpat loģiski,ka PSKP biedrus,dažādus čekistus,miličus par Latvijas neatkarības atjaunotnes cīnītajiem.Autori šādām versijam ir kolaboranti,kā to redzam no šādu versiju autoriem-dažāda mēroga kaloborantiem un ir dērdziga svētumu zaimošana savas ādas glābšanai un maku pildīšanai.

Atbildēt

Haralds Kalns

16.03.2023. 09:00

Finanšu kontroles virsuzraugs Ašeradens jums nekad neatzīsies, ka viņš to visu aktīvi koordinē! Nu nav jau gluži tā, ka cepts cālis būtu dirsā ieknābis!

Atbildēt

Skolnieciņš

16.03.2023. 08:31

Ak, Dievi! Ko tik mazajai latviešu tautai nācās pārciest austrumu kaimiņa dēļ! Leģionāri ir nepamatoti demonizēti! Viņi ir padarīti bez vainas vainīgi. Krievija klusē, ka vismaz 1 000 000 padomju krievijas krievu karoja nacistu pusē. Un krievi klusē, ka viņu veiktās represijas ir daudzkārt briesmīgākas un postošākas par nacistu noziegumiem.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība vienmēr dzīva.
#LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

Atbildēt

Skolnieciņš

16.03.2023. 08:17

Es lūdzu Dievu Pērkonu par leģionāriem! Šos nu jau mūžībā aizgājušos cilvēkus padomju vara nozākāja pēc pilnas programmas. Tai pašā laikā padomju krievija visas tās pastāvēšanas laikā veica prātam neaptveramus noziegumus.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

16.03.2023. 08:10

Kā godāt Dievu Pērkonu? Vajag iedegt vien zilu svecīti uz galda blakus Dieva Pērkona atveidojumam. Es parasti tā daru uz palodzes, jo tad vieglāk ir vēdināt māju. commons.wikimedia.org/w/index.php?search Dievs+Perkons&title Special%3AMediaSearch Pērkoņtēvs ir labs, godīgs un taisnīgs Dievs. Viņš ir spēcīgākais no mūsu Dieviem. Tāpēc lūgsim Dievu Pērkonu, lai viņš pasargā Latvijas aizstāvjus un Latvijas patriotus no apmelošanas un ļaunām mēlēm.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība vienmēr dzīva.
#LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

Atbildēt

Letiņš

15.03.2023. 21:32

Ka nav vienkārša melnā skaudība, ja nav krimināla?

Atbildēt

pec pindosu paveles likvideja

15.03.2023. 20:32

Ta bija pensionariem draudziga PNB banka,kur vel pastaveja gan kases norekinu sistema,gan skaidras naudas valutas maina.

Atbildēt

Namejs

15.03.2023. 20:23

Kā Jums mans vēstījums?

Atbildēt

Būs

15.03.2023. 19:14

nothing special II.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi