Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi hi

26.09.2019. 18:24

»

kaut kur jau viņi komunismu ceļ

varbūt venecuēlā


janki pajols,atradis ko jokot??????????!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Lauku pāķis

25.09.2019. 22:20

Fanij neķer kreņķi drīz viņus iespējams atmodinās naciķi ,jo tiem ari vajag atgūt kaut minimālu popularitāti un kaut kad jau atkal "pacelsies" jautājums par pieminekli uzvaras parkā... i naciķi, i saskaņa būs atkal labi paēduši pie treknās siles...

Atbildēt

kaut kur jau viņi komunismu ceļ

25.09.2019. 19:01

varbūt venecuēlā????????????????????

Atbildēt

Ilga Gore

25.09.2019. 17:42

Naktis redzu sapnus ...Nelaikis Grütups un nelaike Ita Kazakevica dod man savas kurpes.Pa kreisi vai pa labi, kuras lai nemu?

Atbildēt

Ilga Golda

25.09.2019. 16:49

Mani tracina tas, ka es, gudra, profesore, mācu kā mācīties un kā strādāt, bet mani neatzīt par gudru, neņem amatos. Visi tie, kuri uzdodas par gudriem un netiek atzīti, brūk virsū katram, kuram var iekost. Tā man, Ilgai, sanāk, kožu cik varu, lai vietvietām tas izskatās muļķīgi. Ko darīt, peldu. sanāk, ka mani studenti nav gudri. Kas tas ir - vai tas, ka es slikti, aplami mācu, pati stulba un gribu izlikties gudra, tādēļ braucu un maucu virsū tiem jaunajiem.

Atbildēt

Latvis

25.09.2019. 10:43

Satrauciens jau ir konservatīvajās partijās, kas nav pildījušas savus sociāldemokrātiskos solījumus, ko arī konservatori nevarēja, negribēja. Tauta ir muļķota 30 gadus un ja tagad nabagi nobalsos par Saskaņu un būs 51% saeimā? Tā tak labējiem katastrofa! Sāks ķert lielā atkata ņēmājus un tādi 7% trolejbusu iepirkumā būs sīkumi ar 50%-70% celtniecībā, ceļos.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

24.09.2019. 21:51

Fanija Golda ir krievžīdu čekas rupors, kura jauc gaisu greizi pasniedzot notikumus, lai tikai latvietis neiedomātos prasīt Tiesiskuma atjaunošanu- dekolonizāciju !---------Sandras Kalnietes variants !!!

Kas notiek, ja de-sinhronizē Laiku ar Notikumu ? Lūk, kas notiek: “Latvieši nekad nav dzīvojuši tik labi kā šodien !”, paziņo noziedzniece Kalniete, protams, ar sava onkuļa muti.

Šo Laika un Notikumu/Apstākļu de- sinhronizāciju veic komunisti, lai sagrozītu Patiesību un slēptu savus noziegumus, kas tika/tiek veikti pret latviešu tautu.

Mēs zinām, ka: komunisms bija nekas cits, kā slēpts jūdaisma totalitārisms ! Tātad, komunisti ir jūdaisma ideoloģijas īstenotāji ! Ko mēs redzam uz šīs MATRICAS titul bildes ? Pareizi, visus kā viens- komunistus.

Bet, tagad sinhronizēsim Laiku ar Notikumiem un paskatīsimies kāda izskatās PATIESĪBA:

“1939. gadā latvieši, Kārļa Ulmaņa vadībā, attiecībā pret citām Eiropas tautām, dzīvoja tik labi kā nekad agrāk, atradās PĀRTICĪBAS AVANGARDĀ- starp 1 – 7 vietu pasaulē !”(Plauka un zēla visas iespējamās tautsaimniecības nozares ! Svešzemnieki uz Latviju brauca piepelnīties)

“2019. gadā latvieši, 4. maija žīd- komunistiskās kliķes vadībā, attiecībā pret citām Eiropas tautām, dzīvo tik slikti kā nekad, dalot 1 – 3 vietu no beigām !” (Ir izlaupīts ne tikai K. Ulmaņa Latvijas mantojums, bet arī tas, kas tika radīts okupācijas laikā un 50% darba spējīgā tauta izdzīta no Dzimtenes) Šo manis sacīto 2019. g. apstiprināja EK !!!

Un tagad bez tabu par Sandru Kalnieti: Puslatviete, komuniste, kura Atmodas periodā “trinot savu kājstarpi”(tāpat kā Elita Veidemane un Solvita Āboltiņa) ar krievu čekistiem, pelnīja savu vietu hazāržīdu politiskajā elitē. Bija un ir vēl šodien algota KGB darbiniece.

Atbildēt

biedrs

24.09.2019. 21:32

Saskaņa kopumā nav nogurusi, bet gan Saeimas deputāti ir aptaukojušies un apmierināti ar mierīgu dzīvi 4gadu garumā. Ušakovs ir ievēlēts EP un varēs konsultēt no saviem augstumiem, bet ne vadīt. Atrast nākamo harizmātisko līderi būs grūts darbs un Kongress to neatrisinās. Jāmeklē!

Atbildēt

Cīņa ar vējdzirnavām

24.09.2019. 20:48

»

NON

viss plūst un viss mainās, "bites" aizlidoja, sociālisti arī pazuda tā, ka nekas nav mūžīgs. Un dalīšanās nav pārgrupēšanās. Bet ko tur, drīz vien mēs atkal gāzīsim apkārt vēlēšanu iecirkņus dienā, kad "Saskaņai" ir iespējamas chance tā, ka skatīsimies


"dalīšanās nav pārgrupēšanās..."
S dalīšanās ir Sx2 vienas vietā, kas pirms vēlēšanām visticamāk, atkal saies kopā.
Nirnbergai. Izvēle - dziesmotā revolūcija nevar atrisināt tiesību pārkāpumu saknē, bez pamudinājuma no malas.

Atbildēt

Nirnberga1

24.09.2019. 20:24

»

Nirnberga2

Analizēt Latvijas valstij nepiederošo personu rīcību ir tik pat neauglīga nodarbe kā centieni izsmelt jūru ar daGšiņu...


Tika tiesāts nacisms,bet ne nacisma radītāji.Komunisms netiks tiesāts,jo,tad atklāsies ka komunisma un nacisma radītāji ir vieni un tie paši,cionisti.

Atbildēt

Nirnberga2

24.09.2019. 19:43

Analizēt Latvijas valstij nepiederošo personu rīcību ir tik pat neauglīga nodarbe kā centieni izsmelt jūru ar daGšiņu.
Katrs tiesību pārkāpums ir jālikvidē saknē un tā ir 1940 gada okupācija, bet mums piedāvā bezgalīgu cīņu ar okupācijas sekām un tās neatņemamos pavadoņus, mūžīgo trūkumu, melīgumu un kolektīvā parazītisma bezatbildību.
Parādiet kaut vienu zemes pleķi uz planētas, kur sarkanās sērgas apsēsto vadībā,valdītu labklājība.

Atbildēt

švamme

24.09.2019. 19:11

Well to be perfectly honest, in my humble opinion, of course without offending anyone who thinks differently from my point of view, but also by looking into this matter in a different perspective and without being condemning of one's view's and by trying to make it objectified, and by considering each and every one's valid opinion, I honestly believe that I completely forgot what I was going to say.
Mans tulkojums... Piesakās, kas ir kaut ko ieguvis no šā izlasīšanas !!! Kā arī no citiem kreituses rakstiem..??

Atbildēt

NON

24.09.2019. 18:11

»

Ka tik ne taa

Kaadas mu'l'kiibas! Saska'na nogurusi. Taa ir tikai taada paargrupee'sanaas pauze. Iedibinaataa sisteema bez saska'nas veidiigajiem nemaz nevar pastaaveet. Citaadi jau to aitu baru uz veelee'sanaam nevarees dabuut! Ar ko tad pirms veelee'sanaam baidiis latvie'sus? Un ko tad piedaavaas krieviem kaa vi...


viss plūst un viss mainās, "bites" aizlidoja, sociālisti arī pazuda tā, ka nekas nav mūžīgs. Un dalīšanās nav pārgrupēšanās. Bet ko tur, drīz vien mēs atkal gāzīsim apkārt vēlēšanu iecirkņus dienā, kad "Saskaņai" ir iespējamas chance tā, ka skatīsimies....

Atbildēt

Ka tik ne taa

24.09.2019. 16:45

Kaadas mu'l'kiibas! Saska'na nogurusi. Taa ir tikai taada paargrupee'sanaas pauze. Iedibinaataa sisteema bez saska'nas veidiigajiem nemaz nevar pastaaveet. Citaadi jau to aitu baru uz veelee'sanaam nevarees dabuut! Ar ko tad pirms veelee'sanaam baidiis latvie'sus? Un ko tad piedaavaas krieviem kaa vi'nu glaabeejus par ko jaaskrien balsot?! Taa, ka velti raksta autore te par saska'nu uztraucas.

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

24.09.2019. 16:38

ASV atvelk militàràs bàzes no Vàcijas uz Poliju .
Polijas pilsoni sanems bezvïzu iebrauksanu ASV.
Bet Fanija Golda gaida iebrauksanas vïzu no
Ljurbanovica ? Vai tad Aivars vairs nespéj iebraukt? Eiropas sarkanie komisàri ar Vàciju prieksgalà preséja Poliju,
bet presésana beigusies ,tà kà Polija un ASV vakar
noslédza lïgumu.Tramps taisa àrpolitiku ari saviem sabiedrotajiem ,bet Ilga un Aivars pirz dïvànà un gaida MESIJU péc Pétera Stuckas lïdzibas .Nozélojamie agenti

Atbildēt

Patriotiskais gars

24.09.2019. 16:00

sorosnaziki vairs nevelk,bankas un oiki,nodzīts zirga.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.09.2019. 15:42

Iemesls ir banāls. Apzagās tāpat kā visi citi!

Atbildēt

voila

24.09.2019. 15:38

šķelšanās ir pirmā norieta pazīme, gandrīz visu partiju diagnoze, kuras mums reiz bija....

Atbildēt

nu gnu

24.09.2019. 15:16

nogurusi jo apdisusies..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...