Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

19.05.2019. 06:13

Vai tad nils ir pederasts ? Pēc tāda neizskatās.Pēc komjaunieša gan Un tie jau visi pederē un zog

Atbildēt

Juris

10.06.2018. 22:10

Pederastu pederasti, jo pederasti. Pederastijas pederastija pederē pedarasti nonpederastu pederastijas. Pederesti padirasti pidarasti piederasti padrasti piedrujas piedarasti. Jopeļ popeļ pederisti.

Atbildēt

expert

10.06.2018. 16:22

»

Uldis pret Latvijas Radio

Kā jums patīk, ka Latvijas Radio visu diennakti par mūsu, nodokļu maksātāju naudu popularuzē PRAIDU, stāsta un runā, komentē kā pirmo ziņu, kā VISSVARĪGĀKO latvijas valsts notikumu, kur pārējās ziņas nobāl...


Latvijas Radio un LSM/LTV ir pilns are gejiem un lezbem. Nezinu kapec zurnalisms vinus piesaista, vai ari vienkarsi savejie salaidusi savejos ieksa. Nozelojami ka tie degenerati izplata savu propagandu par musu naudu. Tas valsts apmaksatais medijs reprezente Latvijas idejas LV iedzivotajiem... Kuras acimredzot ir ieklauta homoseksualisma propaganda..

Atbildēt

Uldis

10.06.2018. 12:27

»

!

Saskaņa nobāl Vienotības Sorosa pederastu atbalstītāju pulciņa priekšā


SC nenobāl, vienkārši, tāpat, kā tās mātes partija, "Jeģinaja rossia" neafišē savas perversijas, ka to dara Vienotība, Par, vai "progresīvie".

Atbildēt

!

10.06.2018. 11:02

Saskaņa nobāl Vienotības Sorosa pederastu atbalstītāju pulciņa priekšā!

Atbildēt

Uldis pret Latvijas Radio

09.06.2018. 22:46

Kā jums patīk, ka Latvijas Radio visu diennakti par mūsu, nodokļu maksātāju naudu popularuzē PRAIDU, stāsta un runā, komentē kā pirmo ziņu, kā VISSVARĪGĀKO latvijas valsts notikumu, kur pārējās ziņas nobāl.

Katru pusstundu stāsta un kladzina, kā par pasaules dārgumu.
Kas - Latvijas Radio ir geju un lesbiešu atbalsts orgnizācija?

Neaizskariet manu naudu šim sociālā pagrimuma notikumam! Tas ir pretrunā ar Satversmi. - kā Latvijas |Radio rīcība, tā PRAIDA šovs. Dievs lai viņiem stāv klāt - ja radās viņiem šada samaitātība, šada slimība, šāda atkarība.

Narkomāniem arī ir tiesības? Alkoholiķiem arī?

Dzīvnieku seksofīliem arī ir tiesības?

Atbildēt

Uldis

09.06.2018. 20:12

Praida gājiens pieteikts no pulksten 12 līdz 15. Tas sāksies Vērmanes dārzā un virzīsies pa maršrutu Elizabetes iela - Brīvības iela - Bruņinieku iela - Tērbatas iela, no kuras tālāk noslēgsies sākuma punktā Vērmanes dārzā. Gājiena organizatori LGBT un viņu draugu apvienība "Mozaīka" sagaida, ka tajā piedalīsies aptuveni 2000 dalībnieku. Kopumā "Mozaīka" dažādus publiskus pasākumus parka teritorijā organizēja līdz pat pulksten 18.
Jau ziņots, ka pirmo reizi gājienā ar savu logo un savu darba kolektīvu dosies arī kāds uzņēmums. Tāpat pirmo reizi gājienā kā organizēta grupa piedalīsies politiskās partijas - "Attīstībai/ Par!", "Progresīvie" un "Vienotības" jaunatnes nodaļa. Savu atbalstu LBGT kopienai ar savu klātbūtni paudīs interneta žurnāls "satori.lv" un virkne citu kultūras organizāciju un pārstāvju.

Atbildēt

expert

09.06.2018. 17:06

Re ko vel atradu

Saskaņa gan te nav minēta, laikam nobijās :D

Baltijas sociāldemokrāti vienojas atbalstā «Baltijas praidam 2018»
https://www.progresivie.lv/baltijas-socialdemokratiskas-partijas-vienojas-atbalsta-baltijas-praidam-2018/

"Lietuvas Sociāldemokrātiskās partijas (LSDP) un Igaunijas sociāldemokrātu LGBT+ organizācijas Vikerroos pārstāvji pievienosies partijas PROGRESĪVIE grupai Baltijas praida gājienā 9. jūnijā. Sociāldemokrātu grupu gājienā papildinās arī Baltijas jūras reģiona sociāldemokrātisko partiju jaunatnes organizāciju tikšanās dalībnieki, pārstāvot Vācijas, Polijas, Dānijas un Zviedrijas sociāldemokrātu partijas.

PROGRESĪVO izvēlētais grupas moto ar sociāldemokrātiskajām pamatvērtībām — vienlīdzība un solidaritāte — papildina šī gada Baltijas praida saukli «Saskati dažādību! Saskati brīvību». Baltijas sociāldemokrātu gājiena moto ir: «Saskati dažādību! Saskati brīvību, solidaritāti un vienlīdzību!»

"

Atbildēt

expert

09.06.2018. 16:35

Arī Saskaņa un Nils Ušakovs to atbalsta, tikai dēļ konservatīvajiem krievu vēlētājiem to nevar publiski atzīt Latvijā. Ušakova Socialdemokrātu draugu partija SPD Vācijā pagāšgad legalizēja geju laulības.

Atbildēt

Ķīna uzdāvināja Vācijai

09.06.2018. 16:28

Marksam pieminekli Berlīnē. Mūs gaida slikti laiki.

Atbildēt

Uldis

09.06.2018. 13:25

Krievijā šī sērga pirms 1000 gadiem tika ievazāta kopā ar Bizantijas sātanismu, uz Latviju pēc Pētera I karapūļu iebrukuma, to atnesa krievu popi: alkaši, sadisti un pederasti.

Atbildēt

Viedais

09.06.2018. 13:12

Lai ES valstiņā iesēstos valdnieka krēslā jābūt gatavam ziedot dupsi ;) Sociāldemokrātus Rietumeiropā tam gatavo no silītes. Latvijā Oda priekam pacels varas augstumos tikai visnaigāk pasviestās pēcpuses.

Atbildēt

elektorāts

09.06.2018. 13:00

»

???

Nu tur gan vajadzētu novilkt tākā sarkanās līnijas. Vai nu tu esi neitrāls, tas ir tev vienalga, ko viņi dara savā starpā, vai nu tu esi aktīvs viņu atbalstītājs un atļauj to uzspiest, t.i. izrādīties ielās. Pēdējais variants Saskaņas elektorātam ir kā sirpis pa pautiem, lai arī slēpti, bet Kremļa elektorāts...


Piekrītu tam, ka vajadzētu novilkt sarkano līniju.
Referendums nebūtu slikta ideja. Bet vai kāds to rīkos?- Diez vai! Jo referendumu nerīkoja pat tad, kad latu nomainīja uz euro.
Tautas viedoklis 4. maija klikei nav svarīgs.

Atbildēt

Žīds

09.06.2018. 12:55

»

NUNU

Telavivā Praida gājienā piedalās 250000 cilvēku , un viss norit mierīgi. Manuprāt, tie, kuri skrien vērot šo pasākumu Rīgā, apmierina savas perversās fantāzijas


Tie ir MELI!!!
Telavivā tādu nepielautu!
Briseles žīdi uzpirktajām valdībām uzspiež geju atbalstīšanu.
Žīdu nodoms ir visu pasaules varu, naudu sagrābt savās rokās un citas tautas pārvērst par lopiem.

Atbildēt

tam tur

09.06.2018. 12:45

»

tam 7.52

Ušakovs ir precējies trīs reizes.Pirmā sieva bija žurnāliste Marija U


ceturto reiz precēsies ar šleseru.

Atbildēt

latvietis

09.06.2018. 12:43

»

latvietis

Tieši tā, žīdiem esam tikai lopi un, praids nav nekas vairāk kā Briseles žīdu veids pārvērst citas tautas par netīriem, stulbiem radījumiem, lai varētu tos kontrolēt un apzagt


Žīdu bankas ir valdības iedzinušas parādos, bet Briseles žīdi diktē savus noteikumus, tajā skaitā, iecietību pret perversiju, tās izplatīšanu skolās utt utt.

Atbildēt

latvietis

09.06.2018. 12:40

»

Tie ir reàli meli

par geju daudzumu Tela ivà, par gàjiena cilvèku skaitu. Cionistu žîdu meli, lai normàlas tautas nepievèrstu uzmanîbu, ka praidisms ir viens no cionisma ieročiem gojus nosaukt par lopiem un saķildot savā starpā


Tieši tā, žīdiem esam tikai lopi un, praids nav nekas vairāk kā Briseles žīdu veids pārvērst citas tautas par netīriem, stulbiem radījumiem, lai varētu tos kontrolēt un apzagt.

Atbildēt

Uldis

09.06.2018. 12:33

»

ar cieņu

Šoreiz komentāri ir zemiski. Iedomājieties, ko sacītu un darītu, ja jūsu pieaugušais bērns paziņotu, ka ir gejs...


Kārtīgs tēvs uzmeklētu vainīgo, viņa acu priekšā izbeigtu viņa tuviniekus un pēc tam arī pašu, ņemot talkā visu iespējamo fantāziju. Kā rāda daudzie kriminālmateriāli, pederasti parasti visi kādreiz ir bijuši pedofīlu upuri. Ārkārtīgi reti gadījumi, kad kāds ar to kroplību būtu piedzimis. Lai pasargātu mūsu jauniešus, sodomītu preventīvā ķirurģiskā kastrācija, būtu tikai apsveicama lieta.
Vēlēšanu likumā obligāti vajadzētu būt norādītai kandidāta orientācijai, lai neatkārtotos, kā bija ar organismu, ar īpaši īpašām vajadzībām, Rinkēviču, kad tas tikai pēc vēlēšanām izlīda no skapja.

Atbildēt

ušakovs

09.06.2018. 12:29

»

Koļa


Nedarīju to karjeras pēc, man tas bija patīkami.
Tagad jāprecas ar ko pagadās, tā teikt, acu aizmālēšanai!

Atbildēt

Koļa

09.06.2018. 12:01


Ušaks karjeru sāka kā zilais žurnālistiņš, kuŗš Maskavā apkalpoja savus saimniekus.

Atbildēt

ar necieńu

09.06.2018. 11:35

»

ar cieņu

Šoreiz komentāri ir zemiski. Iedomājieties, ko sacītu un darītu, ja jūsu pieaugušais bērns paziņotu, ka ir gejs...


Pret savām iedzimtajām vai iegūtajām perversijām ir jācīnās, nevis ar tām jālepojas!
Nav svarīgi ko mēs viens otram sakam, svarīgi ir tas, ko šie lielīgie perversie tipi teiks Dievam.
Bet Dievam atskaite būs jādod visiem, arī Jums!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

09.06.2018. 11:06

»

Marksisti,

sociāldemokrāti, sociālisti, komunisti ir žīdu cionistu bērni, oktobrēni un pionieri


Tieši tā ! Kāds secinājums ? SASKAŅA ir Putina atbalstītāji ! Tātad, aiz visa tā stāv arī KF ar Izraēlu priekšgalā !!!

Atbildēt

Vaira3000

09.06.2018. 10:40

»

Fēlis

Būtu pretīgi viņam pieskarties, zinot ka viņu ņem pakaļā un pēc tam uz zoba, un velns zin kā vēl


A ka tu zini ka vinu nem? varbut vins nem citus. Pakalaa, uz zoba un velns zin ka vel. Uzmanies, kad majaas ziepes uz gridas nokriit.

Atbildēt

tam 7.52

09.06.2018. 10:15

Ušakovs ir precējies trīs reizes.Pirmā sieva bija žurnāliste Marija U.

Atbildēt

Uldis

09.06.2018. 09:47

Nebūs nekāds brīnums, ja atklāsies, ka SC un Vienotības politiķi kopā rīko orģijas. Līdz šim valdīja uzskats, ka vismaz fekāliju stumdīšanas ziņā abas partijas atšķirās, bet nē, izrādās valda pilnīga Vienotība & Saskaņa.

Atbildēt

nē sodomijai!

09.06.2018. 09:38

Tas ir tikai normāli, jo SC mātes partija "Jeģinaja Rossia" lielā mērā sastāv no pederastiem:
Pietiek ieguglēt: "в Единой России сплошные геи! россией правят геи!", "Алексеев о геях в российской власти", "ПУТИН ГОМОСЕКСУАЛИСТ", vai simtiem citu avotu, lai par to pārliecinātos.
Lai arī Ušakovs ir sazadzies miljonus, sievietes no viņa laižās prom, jo nespēj klausīties viņa pacilājošos stāstus par to, kā viņš kopā ar savu pieredzējušāko sugas brāli, Šleseru, nedēļas nogalēs inspicēja Vecrīgas gej - klubus.

Atbildēt

...

09.06.2018. 08:26

Nekas pārsteidzošs attiecībā uz to, ka tieši Rietumu sociāldemokrāti iestājas par LGTB tiesībām ...bet SASKAŅAS gadījumā tas varētu izmanots pret šo partiju Latvijā. Dudzas tantes un pendžas atkristu kā potenciālais elektorāts!!! Vajag to vairāk pareklāmet. Piebildīši, ka tas bija arī tas, kas SASKAŅAI bija jāziedo, lai nokrāsotu sevi sociāldemokrātu krāsās arbilstoši PES prasībai.

Atbildēt

Vai

09.06.2018. 08:19

tā ir taisnība, ka šlosers izdupsēja ušakovu?

Atbildēt

Piem.,

09.06.2018. 07:04

Vovas Putina, Pēterburgas bandīta, māte bija žīdiete, savukārt, pats Putins līdz ar to ir pusžīds, ko uzņem masonu organizācijā cionisma realizācijai.

Cionisti sakūda visas goju tautas, lai tās izkauj cita citu. Pašlai LV vietējie latvieši , brīvmūrnieki, jo nav ne žīdi, ne pusžīdi, bet ir vadāms muļķu bars savā pašapzinībā sakūta latviešus ar krivvalodīgiem skolu jautājumā par valodu.

Jautājums ir mākslīgs naida un ķildu kurināšanai, bet jautājums par mācībām no 6 g. v. Iir mākslīgs, sašķeļot sabiedrību, lai tā sevi nodarbina ar bezjēdzīgu saturu.

Neviens neliedz LV akreditēt privātskolas, kurās inspektoriem maza teikšana, kā arī bērnu sūtīt skolā no 6 g.v. ja viņš tam ir gatavs. Citi pat 8.g.v. tam nav gatavi.

Atbildēt

Ušakova

09.06.2018. 06:52

vectēvs bija žīds no Ļeņingradas laikiek, Pētrogradas laikiem., savukārt vina māte draudzējās un bija tuvās attiecibās ar divām lezbietēm.Dažreiz viņas tikās trijatā. Jūs taču varat iedomāties, ko viņas darīja. Vienmēr bijušas kaislīgas teātra apmeklētājas. Nils Ušakovs otrreiz precējies ar latvieti Krievijas FSB uzdevumā.

Atbildēt

Stambulas konvencija

09.06.2018. 06:47

praidisms, Eirovīzija.. Cionistu iroši goju lopu pūļa nodarbināšanai.

Atbildēt

!

09.06.2018. 06:38

Par Saskaņu pirmā dzirdēšana, līdz šim visaktīvākie pederastu atbalstītāji bija no Vienotības sorosītu žurku bandas!

Atbildēt

lauķis

09.06.2018. 06:35

»

ar cieņu

Šoreiz komentāri ir zemiski. Iedomājieties, ko sacītu un darītu, ja jūsu pieaugušais bērns paziņotu, ka ir gejs...


Dr.Zālītis šo slimību definēja kā personības degradāciju un sekmīgi ārstēja šos slimniekus.Un vēl , homoseksuāļiem ir četras reizes lielāka hipofīze kā normāliem cilvēkiem.Diez vai cilvēks ar šādu hormonu vētru var būt adekvāts.

Atbildēt

Fēlis

09.06.2018. 06:11

»

ar cieņu

Šoreiz komentāri ir zemiski. Iedomājieties, ko sacītu un darītu, ja jūsu pieaugušais bērns paziņotu, ka ir gejs...


Būtu pretīgi viņam pieskarties, zinot ka viņu ņem pakaļā un pēc tam uz zoba, un velns zin kā vēl.

Atbildēt

Tie ir reàli meli

09.06.2018. 05:09

par geju daudzumu Tela ivà, par gàjiena cilvèku skaitu. Cionistu žîdu meli, lai normàlas tautas nepievèrstu uzmanîbu, ka praidisms ir viens no cionisma ieročiem gojus nosaukt par lopiem un saķildot savā starpā.

Atbildēt

he he

08.06.2018. 20:35

»

NUNU

Telavivā Praida gājienā piedalās 250000 cilvēku , un viss norit mierīgi. Manuprāt, tie, kuri skrien vērot šo pasākumu Rīgā, apmierina savas perversās fantāzijas


Visticamāk, šo varavīksni mēs vērojam vien pateicoties ZELTA LIETUM, ko Telavivas gudrie laiž mums acīs ...

Atbildēt

starp citu

08.06.2018. 20:18

Heteroseksuāļi ir tie, kas rada un laiž pasaulē 99,99% homoseksuāļu.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

08.06.2018. 20:12

Man riebjas pederasti !!!

Atbildēt

ar cieņu

08.06.2018. 20:10

Šoreiz komentāri ir zemiski. Iedomājieties, ko sacītu un darītu, ja jūsu pieaugušais bērns paziņotu, ka ir gejs?
Es pazīstu daudzus gejus un lezbietes - brīnumjaukus,inteliģentus un gudrus cilvēkus un man neceltos roka uzrakstīt, ka viņi ir deģenerāti. Drīzāk tā jādomā par šo pretīgo komentāru rakstītājiem...

Atbildēt

Fēlim

08.06.2018. 19:46

No ausaiņa aizlaidās divas sievas.Otrā tiek dāsni sponsorēta un trešā arī.Lai tur mutes.Un varavīksnes roze tiek atbalstīta pa kluso,cerībā,ka Rīgas elektorāts neuzzinās,bet viss nāk gaismā.Bet babuļas,kas viņu dievina nemūžam neticēs,kad dzirdēs patiesību,bet domās.ka"labākais mērs"tiek nekrietni apmelots pirms vēlēšanām.

Atbildēt

circenis

08.06.2018. 19:46

Urbanovičs ar Ušakovu guļ ??? Kurš tad ir tās latviešu piegulētājas bērna tēvs ? Abi geji ?

Atbildēt

autoram

08.06.2018. 19:38

tās skaistās runas no tribīnes nāk vienīgi no J.Stepaņenko,kura ir no partijas Gods kalpot nevis saskaņiete.Cilēvičs un Urbanovičs īpaši neslēpj savu atbalstu,kaut atzīst,ka viņu partijā esot dažādi viedokļi.Un kālab gan lai viņi lektu acīs savam fīreram,kuru Rīgas tantiņas dievina,jo nezin un nemaz negrib zināt patiesību?

Atbildēt

NUNU

08.06.2018. 19:32

Telavivā Praida gājienā piedalās 250000 cilvēku , un viss norit mierīgi. Manuprāt, tie, kuri skrien vērot šo pasākumu Rīgā, apmierina savas perversās fantāzijas.

Atbildēt

Fēlis

08.06.2018. 19:22

Man jau bija aizdomas par Ausaini, kurš apprecēja veceni (laikam orientācijas slēpšanai, jo jaunaļa aizlaidās(seksu ta gribas)) un Urbi, viņa resnās zelta ķēdes dēļ. Arī dupši abiem tādi patrekni.

Atbildēt

lauķis

08.06.2018. 18:01

»

Marksisti,

sociāldemokrāti, sociālisti, komunisti ir žīdu cionistu bērni, oktobrēni un pionieri


Un visas partijas atbalsta šos deģenerātus , bez izņēmuma.

Atbildēt

Koroche

08.06.2018. 17:53

Sodoma un Gomora, a spriidiishi tik norij to kumosu!

Atbildēt

tak

08.06.2018. 17:14

Pederastu partijai tas ir atļauts...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....