Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Apmierinātais

01.08.2018. 07:04

»

Blondīne

Pareizāk būtu beidzot izanalizēt, KĀPĒC kopš 1991.gada līdz šim brīdim no Latvijas brauc projām cilvēki un KĀPĒC Latvijā VIDĒJĀ alga pirms nodoļiem ir ap 900 eiro (zemāka par Īrijas viszemāko algu)un nākamos KĀPĒC


Tāpēc ka - tu atdod komunistu un KGBešņiku bandas mākslīgā veidojuma "Neatkarīga Latvija" ņemtos kredītus, lai viņi labāk dzīvotu - (C)Šķēle.

Atbildēt

Apmierinātais

01.08.2018. 06:55

Māris Luste, globālists, kosmopolīts, "parists", īsāk sakot komunista bērns, tātad komunists, indivīds no indivīdu kopuma - Sandra Veinberga, Ilze Viņķele........
Priekš manis ar to ir pateikts viss...
Māris Luste ir kangaru kangars un savas sazvērestības teorijas var savā tualetē uz attejas nagliņas spraust, tieši tāpat kā manas sazvērestības teorijas par to ka Latviju pārvalda un Latvijas iznīcināšanu apaksā ASV masonāts.

Atbildēt

Es

28.07.2018. 13:36

»

Par SKDS, KPSS plēnumu lēmumu reitingiem

Par SAB un DP, CIP balsu skaitītājiem Cimdara vadībā


Par iestāšanās ES balsu skaitītājiem! Biļeteni bija iznīcināmi uz karstām pēdām. Ģeopolitika.

Atbildēt

Pupa

28.07.2018. 13:22

NA un SASkAŅA tās ir sarkanās buržuazijas partijas,Attistībai par ir vienalga kurai partijai pievienoties,jo viņus ne viena nepieņem,jo tur ir kangars pabriks,bondars,pūce,pavļuts,vīnķele..... vienotības piegarša....

Atbildēt

viesis

28.07.2018. 10:32

Viss kā parasti. Vienotībai priekš valsts un tās iedzīvotājiem nekā reāla ko piedāvāt nav, tad turpina biedēt ar krieviem ar domu, ka gan jau uz baiļu pamata 5% pārvarēs...…..

Atbildēt

Moyartr

27.07.2018. 19:28

Tautas IQ līmenis lielā daļā ir tāds, kādu to nodrošina līdz šim valdījušo "diriģētā" LV izglītības sistēma. Nevajadzēja sačakarēt, tad tagad nebūtu jāžēlojas, ka vēlētāji augstdzimušajiem varas politiķiem esot ne šādi un ne tādi. Un vēl mazāk vajadzēja melot nepārtraukti visus šos gadus.

Atbildēt

nu ja,nu jau!

27.07.2018. 13:47

Lielās kā purkšķziņģis,jūt jau jūt,ka nevaldīs vairs Rīgā un tāpēc ķeras pie visnetīrākiem paņēmieniem.Vai tiešām puika domā,ka latviešu un normālo krievu rīdzinieki tam notic? Beidz,kaķu vecīt,spēlēties smiltiņās!

Atbildēt

Par SKDS, KPSS plēnumu lēmumu reitingiem

27.07.2018. 13:33

»

Es

Tikai par Saskaņu. Rīgā labi strādā


Par SAB un DP, CIP balsu skaitītājiem Cimdara vadībā!

Atbildēt

Tiesnesis

27.07.2018. 11:41

Kāpēc Saskaņai vai citām partijām būtu jāpiedēvē pagriešanās pret Krieviju? Ikviens kangars, kurš melo, nodod un apzog savu tautu un savu valsti darbojas mūsu valsts ienaidnieku interesēs, bet tā ir viņa personīgā, nevis partijas atbildība - partija kā juridiska persona nemelo, nenodod un nezog.
Tāpēc jātiesā ir nevis Saskaņa vispār, bet konkrēti melis andrejs klementjevs, nevis NA vispār, bet konkrēti nodevēji gaidis bērziņš vai kaspars gerhards, nevis vienotība vispār, bet māris luste.

Atbildēt

Jānis Rubikis

27.07.2018. 11:34

Debilizācija ir sasniegusi bīstamus apmērumus vai šie cilvēki spēj atškirt sociāldemokrātu kapitālismu no oligarhu kapitālisma.Kā nacionālisti atveda no ASV pagājušā gatsimta sākuma ganksteru ,oligarku kapitālismu tā moka tautu līdz pilnīgai iznīkšanai.Tas ir pāriets etaps uz mūžiegiem laikiem.

Atbildēt

:-(

27.07.2018. 09:45

Saskaņai jau piteikušies izpalīgi no Attīstībai
Par: " Mākslas akadēmijas profesors Aigars Bikše par 9.maiju: Vajadzētu atzīmēt to uzvaru. Jāsaka, ka tā ir laba diena.
Man liekas, ka Saskaņai ir jāiet valdībā."
Arī Kaimiņš savā dzērāja delīrijā var pievienoties.

Atbildēt

nu tad beidzot

27.07.2018. 09:15

»

Potapovs

Bauri ir ļoti dumji. Viņiem neeksistē iepriekšējo paaudžu pieredze. Tas ka SC n-tās reizes ir uzvarējusi un tik un tā nekad nav bijusi koalīcijā, tas bauriem nav rādītājs. Tas bauriem neveido milzīgu varbūtību, ka tā notiks atkal...


tu par sevi taisnību pateici. tādiem bauriem kā tu IQ ir tuvu 0, un tādu ir simtiem tūkstošu. tā ir galvenā problēma, reāli dumji bauri ar diplomiem un uzvalkos.

Atbildēt

Blondīne

27.07.2018. 09:00

Pareizāk būtu beidzot izanalizēt, KĀPĒC kopš 1991.gada līdz šim brīdim no Latvijas brauc projām cilvēki un KĀPĒC Latvijā VIDĒJĀ alga pirms nodoļiem ir ap 900 eiro (zemāka par Īrijas viszemāko algu)un nākamos KĀPĒC!
Un atbildes uz daudzajiem KĀPĒC būs īstās atbildes!

Atbildēt

Potapovs

27.07.2018. 07:17

Bauri ir ļoti dumji. Viņiem neeksistē iepriekšējo paaudžu pieredze. Tas ka SC n-tās reizes ir uzvarējusi un tik un tā nekad nav bijusi koalīcijā, tas bauriem nav rādītājs. Tas bauriem neveido milzīgu varbūtību, ka tā notiks atkal.
Līdz ar to bauri ir tik dumji, ka nemaz nespēj aizdomāties kāpēc tā notiek.
Baur, es tev paskaidrošu.
Kangaru bandas spēlē savas lomas. Tas ir teātris. SC nav nekāda sakara ar putinu, nekad nav bijis. SC ir tādi paši kā pārējās kangaru bandas. Vislielākā laime viņiem ir izkalpoties rietumu kaklakungiem.
Arī šoreiz SC kangaru banda netiks koalīcijā. Jo pārējām kangaru bandām ar katru gadu paliek arvien mazāk ko nozagt. konkurence
Un jā tev taisnība, tādiem kā tu IQ ir tuvu 0, un tādu ir simtiem tūkstošu. Tā ir galvenā mūsu problēma. Reāli dumji cilvēki ar diplomiem un uzvalkos

Atbildēt

Žulis

27.07.2018. 07:03

Ja tu esi astoņkāja varā, tad pilnīgi vienalga, kurš astoņkāja tausteklis tev spiež ciet to rīkli no priekšpuses (pozīcija), kurš no aizmugures (opozīcija). Taču pie mums ir iedibināta tāda demokrātija, ka upurim ir dotas tiesības balsot par to, kuru taustekli viņš vēlētos redzēt aizspiežam savu rīkli no priekšpuses. Un tad nu ļautiņi degsmes pilni strīdas un aģitē ar putām uz lūpām.
"Nav gan par ko vēlēt, bet vēlēt ir jāiet"
"Ja neiesi vēlēt par to labējo taustekli, tad aizies tie citi un nobalsos par to kreiso taustekli. Un tad, vaino pats sevi, kad tas kreisais tausteklis mums visiem to rīkli spiedīs ciet!"

Atbildēt

lauķis

27.07.2018. 06:46

Neredzu atšķirības starp nacioanālo jūdu apvienību un saskaņas jūdu apvienību.Arī pārējie klani pēc tādas pat šnites.
Nepiedalies noziegumā,neej ,nebalso ,atturi draugu no tā.

Atbildēt

Ko var pērties?

27.07.2018. 06:33

Komunisti-čekisti- cionisti algo SKDS, kurš uztur melīgus reitingus jau gadiem. SKRS par melīgā informāciju sods nav paredzams. CVK, kuras divi Cimdara priekšgājēji "nošāvās" , viens pat ar divām lodēm, balsis saskaita saskaņā ar 4. maija republikas komunistu- čekistu valsts noslēpumu.

Neskatoties uz iedzīvotāju daudzuma sarukumu, valsts nonākšanu parādos, cilvēku aizbraukšanu, SKDS partiju reitingi pa lielam nemainās.

Saskaņā ar likumu SAB un DP ir tiesības veidot jaunas partijas par budžeta naudu, un tādas taisa - KPVLV, KKP utt. Neviena politiska kustība nenāk no tautas. Persons, kuras nav apmierinātas ar esošo politiku, nogalina, vai piejaucē esošām 4. maija republikas SAB un DP kontrolētajām. Komunisms- cionisms turpinās savā jaunajā formā - 4. maija republikas formā.

Atbildēt

Viedais

27.07.2018. 03:03

Paldies autoram par atklājumu, ka manās nelaimēs vainojams mans IQ. Tūlīt skriešu balsot par varas partijām... Ha-ha-hā! Obmanuļi durakā na 4 kulakā. Mana politiskā daunīša balss vēl ir brīvā peldējumā...

Atbildēt

atkal lapsubedres muļķe

26.07.2018. 22:37

»

:):):):):):)

Vairāk par Jums un Jūsu leksiku smirdēt šai pasaulē neviens nav spējīgs


ar soguli komunicē, kā parasti, leksiski smirdēdama :)

Atbildēt

:):):):):):)

26.07.2018. 22:24

»

nu tak

lai nu kurš būtu smirdējis, bet ne jau siles jenotsivēnu sugas sprāgoņa


Vairāk par Jums un Jūsu leksiku smirdēt šai pasaulē neviens nav spējīgs :)

Atbildēt

zaza

26.07.2018. 22:10

Un Eiropas Savienības pūslī ir caurums

Atbildēt

Abc

26.07.2018. 21:29

Sadeva visiem krieviem pilsoniibu un nu tik ciinas.Cirks.

Atbildēt

nu tak

26.07.2018. 21:24

lai nu kurš būtu smirdējis, bet ne jau siles jenotsivēnu sugas sprāgoņa.

Atbildēt

IQ

26.07.2018. 20:31

Interesanti cik BĻODAS IZLAIZĪJIS lustīgais luste un pie kādām silēm lakājis?!Kamradi padalieties par šo ptencu?

Atbildēt

Mārrutks ar Lusti

26.07.2018. 20:28

»

Džons Latvis

Kordziedonis Luste Māris vēl nav bijis skaidrā pēc dziesmu svētkiem


bet vismaz par vienu punktā x minēto zināms- Līkopu- vecāki komunisti. Dēls , redz arī ar sarkanajiem labs. Par pārējiem punktā minētajiem nezinu. Aplis noslēgsies?

Atbildēt

U.U.

26.07.2018. 20:11

Politiskā procesa debilizācija ir sistēmiska lieta. Reizē ar partiju kontingenta debilizāciju un partiju "programmu" debilizāciju virzās arī politiskā procesa apspriešanas debilizācija medijos, atsevišķu "stratēģu" prognozēs, reitingos. Piemēram, par politiskā procesa sistēmisko debilizāciju uzskatāmi liecina latviešu politiskajā vēsturē debilākās "par-politikas" rašanās, atsevišķu partiju nonākšana pederastu un noziedznieku rokās, apsargu partijas piedalīšanās vēlēšanās. Sistēmiskajā debilizācijā stabili iederas arī dotais teksts - debili nesakarīgā "prognoze".

Atbildēt

Džons Latvis

26.07.2018. 19:53

Kordziedonis Luste Māris vēl nav bijis skaidrā pēc dziesmu svētkiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...