Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Čekisti un komunisti

19.07.2019. 06:54

»

tādi esam

Ušakovs pazudis! Varbūt aizbēdzis uz matušku Krieviju


Latvijā cits citu reklamē. Kā to dara Fanija Golda- Ilga Kreituse.

Atbildēt

zaļā

23.05.2019. 16:01

»

tādi esam

Ušakovs pazudis! Varbūt aizbēdzis uz matušku Krieviju


...balsošu par OIK un sadal. TĪKLU organizatoriem un KASIERIEM !!!

Atbildēt

tādi esam

23.05.2019. 09:54

Ušakovs pazudis! Varbūt aizbēdzis uz matušku Krieviju?
Skaidrs ir arī tas, ka latvieši, izņemot plānprātiņus, par šiem korumpētiem domes mantas izzadzējiem vairāk nebalsos.

Atbildēt

Vārnu ielas republika

22.05.2019. 17:58

»

Raiņa kraukļi

Zārks jau nevar palikt tukšā


Pareizi, biedri Ķirsi! Piķis no ministrijas nāk regulāri? Aiztures nav?

Atbildēt

Raiņa kraukļi

22.05.2019. 12:17

Zārks jau nevar palikt tukšā!!!

Atbildēt

grūti pateikt

22.05.2019. 11:14

»

atis

žetons autoram par bildi, super


..jā, bet ja pasaku; filmu par tēti Karlo un Buratīno ņem pa nopietno un īsto, ieliktās fotbildes jāmaina vietām...

Atbildēt

Tūlīt!

22.05.2019. 10:54

»

to Hmmm

I.Kreitusei būtu jānoskaidro šī viņas apgānītāja un apmelotāja IP adrese. Izteikšanās iespējas internetā nav visatļautība. Ja esi kaut cik drosmīgs (ga), tad piesakies ar savu uzvārdu


Lai Fanija Golda (Ilga Kreituse) pierāda ka Fanija Golda nav Ilga Kreituse.

Personu datu aizsardzība strādā ne tikai čekistu- komunistu- cionistu interesēs nolēpt savu noziegumu pēdas valsts amatos, bet arī strādā šo čekistu- komunistu- cionistu ienaidnieku interesēs. No kā izriet, ka I. Kreituse ir ienaidnieks latviešu tautu patiesajām interesēm un ienaidniekam hibrīdkara apstākļos, kad Fanija Golda (Ilga Kreituse) reklamē krievvalodīgo okupantu partiju demagoģiskā manierē, profesionāli perfekti, nav jāatklāj savs patiesais vārds. Kādēļ nav jāatklāj ir otrs iemesls - lai 4. maija čekistu- komunistu- cionistu kliķe nevarētu ar šo personu izrēķināties, izmantojot administratīvos resursus. Jo šī valsts ir nozagta un to nozaguši A. Kreituss, kurš figurē A. Lemberga krimināllietās kā Lemberga stipendiāts un starp zagļiem ir arī cionistu ideoloģe I. Kreituse ar visiem saviem meliem un demagoģiju.


Atbildēt

atis

22.05.2019. 09:10

žetons autoram par bildi, super!

Atbildēt

to Hmmm

22.05.2019. 08:10

»

Hmmm

Var jau Fanija Golda (zināms, ka tā ir Ilga Kreituse) mums te stāstīt sazin ko. Faktiski viss rakstā paustais ir visiem sen zināms, tāpat redzams un saprotams. Domājams, ka autores mērķis būtu atklāt kaut ko tādu, ko nezinām, bet faktiski raksta mērķis ir Saskaņas un N. Ušakova pirmsvēlēšanu reklāma...


I.Kreitusei būtu jānoskaidro šī viņas apgānītāja un apmelotāja IP adrese. Izteikšanās iespējas internetā nav visatļautība. Ja esi kaut cik drosmīgs (ga), tad piesakies ar savu uzvārdu!

Atbildēt

Par Gontarevu

22.05.2019. 08:08

»

Rīgas Siltumserviss

No latviešu medijiem ir pazudis Rīgas apkures simbols un RNP līderis Aivars Gontarevs, kurš ieguvis maģistra grādus vides un uzņēmējdarbības vadībā, kā arī tieslietās, ir bakalaura grāds tieslietās un nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā


Cik iznākusi caur RNP sasakare ar Gontarevu, varu tekt tikai to labāko- nekavējoties tika saņemta atbilde, tika noorganizēts darbs, kā arī tika veikta perfekta darba izpilde. Pirmo reizi RNP reaģēja pozitīvi! Paldies Gontareva kungam!

Atbildēt

Hmmm

22.05.2019. 06:20

Var jau Fanija Golda (zināms, ka tā ir Ilga Kreituse) mums te stāstīt sazin ko. Faktiski viss rakstā paustais ir visiem sen zināms, tāpat redzams un saprotams. Domājams, ka autores mērķis būtu atklāt kaut ko tādu, ko nezinām, bet faktiski raksta mērķis ir Saskaņas un N. Ušakova pirmsvēlēšanu reklāma, atklājot Saskaņas "gudro taktiku un konsekvenci, kompetenci" politikā. Ne velti N. Ušakovs jau paziņojis, ka ar laiku Saskaņa būs valdībā.Redzams, ka Ilgas Kreituses, bij. čekistes un komunistes raksta mērķis ir pateikt, ka ar tūrisma finansēšanu no RD budžeta, izmantojot latvietes, kuras tika aizturētas, un citus latviešus, N. Ušakovs un Saskaņas vadība faktiski iegūtos līdzekļus no tūrisma reklamēšanas izmantojusi un izmanto Saskaņas iepriekšējām un esošajā Eiroparlamenta pirmsvēlēšanu reklāmā un tagad latviešu vēlētājs Saskaņai vairs nav vajadzīgs.Ja "fanīgās" I. Kreituses raksta mērķis būtu sabiedrības, nevis Saskaņas interesēs, tad "profesores" raksta tematika būtu pavisam cita.Tajā varētu analizēt tieši cionistu- komunistu- čekistu patiesos mērķus, kurus var turpināt uzskaitīt - valsts budžeta, RD budžeta izsaimniekošana, palielinot valsts un RD parādus ārvalstu bankām. Kaut kā par cionismu Latvijā un vispār politoloģe I. Kreituse nemil izteikties. Arī žurnālisti kā sazvērējušies nemīl uzdot šādus jautājumus I. Kreitusei. Turpat varētu cēloņsakarībās jautāt, vai un kāpēc tikai tagad ģenprokuratūra un KNAB saskatīja šīs Saskaņas shēmas ar "tūrisma naudu" Rīgas domē, kad vilciens jau aizgājis. Vilciens, kurā reāli sēž N. Ušakovs ceļā uz Eiroparlamentu. Nevis sēž īslaicīgajā aizturēšanas izolatorā.Izdarot sacinājumus, mēs redzētu, ka valsti, acīmredzot, pārvalda un kontrolē, kas skaidri redzams arī no rakstā minētās N. Ušakova priekšvēlēšanas kampaņas, Saskaņas gudro stratēģijas un taktikas, pavisam citi spēki no Krievijas vai ASV (starp tiem nepsatāv pretrunu, jo Krieviju un ASV faktiski kontrolē tas pats globālais cionisms) un tad rodas jautājums, vai tie paši spēki nekontrolē gan ģenprokuratūru un KNAB, jo visas tiesībstruktūru darbības ir bieži novēlotas un bezjēdzīgas, jo īstie organizatori un vainīgie iziet sveikā no saukšanas pie atbildības. Kā tas bija Rīdzenes sarunu kriminālprocesā un tagad ar N. Ušakovu RD vadībā. Ja I. Kreituse patiešām būtu politoloģijas profesore, viņai būtu jāuzdod un jāanalizē tieši šādi jautājumi, nevis jāreklamē Saskaņas gudro stratēģiju un taktiku, šoreiz piesmejot latviešu vēlētāju ar "tūrisma naudu".


"Fanīgās" I. Kreituses uzdevums faktiski būtu pareizi norādīt, ka N. Ušakovam jābūt bija bijis aizturētam kopā ar Vitu Jermaloviču un citiem vienlaikus, tad atkristu aizdomas par to, ka raksta mērķis ir N. Ušakova un Saskaņas gudro stratēģijas un taktikas reklāma.


Saprotams, ka bij. čekistei un komunistei I. Kreitusei vismaz anonīmi kā Fanijai Goldai jāpauž savs viedoklis, vismaz kaut kādā veidā reklamējot prokrievisko Saskaņu, cionistiski veicinot nesaskaņas un atklājot pretrunas interesēs starp krievvalodīgajiem un latviešiem par labu krievalodīgo Saskaņas gudro stratēģijai un taktikai.

Atbildēt

fakts

22.05.2019. 06:09

»

{GOLDA MEIRA}

Paldies foršās filmas par Buratīno,Bazilio un Alisi atgādināj. B E T manas paaudzes cilv. prot novērtēt saņemto CIEŅU VECUMDIENĀS un arī pratīs pateikt paldies Nilam par perfektu un ātru tikšanu galā ar spaisiem u. c. MŪSU LATVIJAS BĒRNU P R O B L Ē M Ā M. Te DAŽI MUĻĻAS 30 gadus vāvuļo par tautas slikto...


Ušakovs ne ar kādiem spaisiem galā netika, bet tikai uzrīkoja kārtējo pamanāmo šovu. Spaisu problēmu likvidēja Saeima un valdība pieņemot attiecīgus likumus un iekļaujot spaisus narkotiku sarakstos.

Atbildēt

cepiens parastais

22.05.2019. 05:32

»

kāda šķirba, par ko cepiens

"... darbiniekiem gandrīz puse ir bijuši aktīvi “Saskaņas” biedri un ziedotāji vai partijas politiķu radi. Šādu “politiski nodarbināto” partijas pārstāvju skaits ik gadu palielinājies...


naudas mazg., skaloš. u.tml. izdarību pulciņi ( t.s. p a r t i j a s ) PILNĪGI VISAS rullē likumōs noteiktajā KĀRTĪBĀ

Atbildēt

{GOLDA MEIRA}

22.05.2019. 04:34

Paldies foršās filmas par Buratīno,Bazilio un Alisi atgādināj. B E T manas paaudzes cilv. prot novērtēt saņemto CIEŅU VECUMDIENĀS un arī pratīs pateikt paldies Nilam par perfektu un ātru tikšanu galā ar spaisiem u. c. MŪSU LATVIJAS BĒRNU P R O B L Ē M Ā M. Te DAŽI MUĻĻAS 30 gadus vāvuļo par tautas slikto atmiņu u. c. //mazspējām//. Vēlam veiksmi VĀVUĻOŠANĀ vēl 100 gadus !!!

Atbildēt

Rīgas Siltumserviss

22.05.2019. 03:54

No latviešu medijiem ir pazudis Rīgas apkures simbols un RNP līderis Aivars Gontarevs, kurš ieguvis maģistra grādus vides un uzņēmējdarbības vadībā, kā arī tieslietās, ir bakalaura grāds tieslietās un nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā.

Atbildēt

pareizais

21.05.2019. 23:59

Merikam triju pirkstu kombināciju!

Atbildēt

Soņa, ukrainvalodīgā

21.05.2019. 23:53

»

eh

ušaka šaika izdarījusi lāča pakalpojumu krievvalodīgiem


Tie ir meli un aplamības, ka "Nils aizstāv krievvalodīgos Latvijas iedzīvotājus". kapitālisma apstākļos nav iespējams etniski sadalīt aizstāvāmos un aizstāvēt atseviškus etniskos grupējumus. Kapitālisma vienādi slauc visas tautības. Politiskā aizstāvība - tā ir tukša muldēšana un populisms, kas neko krieviem nedod, tā drīzāk vedina uz naida kurināšanu, šķelšanu, kas kaitē visām tautībām Latvijā, ne mazāk krieviem.

Tā, ka krievi, mostieties no politiskā marasma, kas mums visiem mauc maisu galvā. Politiskā norobežošana - skatieties, ko tā dara un uz kurieni ved Ziemeļkorejā, Venecuēlā un kā grauj Ukrainu, Krimu! Visa norebežošanas politika skaidri izpaužas arī NA - TB/LNNK politiskajā murgā. Nebūtu bijis šo divu partiju, Latvija būtu vismaz tuvu klāt Igaunijas attīstībai. Bet abu šo partiju idiotisms ved Latviju uz nekurieni. Tas izdevīgi krieviem? Tas izdevīgi latviešiem? Nevienam nav izdevīg! Tas ved uz nabadzības saglabāšanu, uz tautas izlaupīšanau, jo naida uzkurināšana grauj valsts ekonomiku.

Atbildēt

kāda šķirba, par ko cepiens

21.05.2019. 23:09

"... darbiniekiem gandrīz puse ir bijuši aktīvi “Saskaņas” biedri un ziedotāji vai partijas politiķu radi. Šādu “politiski nodarbināto” partijas pārstāvju skaits ik gadu palielinājies..."
Nomainiet partijas nosaukumu uz jebkuru citu un rakstītais būs 100% taisnība par visām ministrijām, visām partijām visas valsts mērogā!

Atbildēt

nu ja

21.05.2019. 21:39

NA un Vienotība, kanKariņiešu kliķe ir nodarījuši Latvijai daudz vairāk ĻAUNUMA kā Ušakovs

Atbildēt

Tad

21.05.2019. 21:26

jau redzēs. Letiņi ir tik stulbi, ka nespēj atšķirt partiju Saskaņa , kas ir ievēlēta Saeimā, no šīs partijas kā viena koalīcijas pārstāvja RD. Labi, ka patrioti cīnījās par tautības ierakstu pasē, nostaļģijā pēc PSRS. Tagad pēc ieraksta pasē var noteikt diagnozi. Būsim pārsteigti par latviešu atbalstu Saskaņai, jo tādas stulbības kā "latviskās partijas " sastrādājušas, vēl vēsturē nav redzētas.

Atbildēt

Dauka

21.05.2019. 20:18

»

Fēlis

Smagais ūdens


Nano...

Atbildēt

Fēlis

21.05.2019. 19:51

»

Fēlis

Smagais ūdens


Atkal kaut kāds pederasts onanē uz mana nika. Kaut tev pakaļcaurums izkalstu, pasīvais mērgli!

Atbildēt

Samuels

21.05.2019. 19:46

Runā, ka pakojot mantas, jo , kopš izmests no RD priekšnieka amata, t.s. "draugs no Krievijas" liekot izvākties no Mežaparka mājas. Kam vajadzīgs cilvēks, kuram pakausī elpo tiesa un KNAB...un restes.

Atbildēt

tak

21.05.2019. 19:03

Ušakovs jau sen nerunā ar latviešu žurnālistiem, gadiem bija tik izkārtne aiz Amerika muguras. par ne pozitīvām lietām Ušakovs nerunāja.

Atbildēt

eh

21.05.2019. 19:01

ušaka šaika izdarījusi lāča pakalpojumu krievvalodīgiem.

Atbildēt

nevis sādža

21.05.2019. 18:59

bet "ušaka šaika"

Atbildēt

vēsture

21.05.2019. 16:35

Naciķi Birka un Aksenoka laikā zaga vairāk.

Atbildēt

iespējams,ka

21.05.2019. 15:42

baidās no cilvēkiem...

Atbildēt

Fēlis

21.05.2019. 15:36

»

Saška

Kārtējais ūdens bez seguma


Smagais ūdens.

Atbildēt

Saška

21.05.2019. 14:40

Kārtējais ūdens bez seguma.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...