Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Čekisti un komunisti

19.07.2019. 06:54

»

tādi esam

Ušakovs pazudis! Varbūt aizbēdzis uz matušku Krieviju


Latvijā cits citu reklamē. Kā to dara Fanija Golda- Ilga Kreituse.

Atbildēt

zaļā

23.05.2019. 16:01

»

tādi esam

Ušakovs pazudis! Varbūt aizbēdzis uz matušku Krieviju


...balsošu par OIK un sadal. TĪKLU organizatoriem un KASIERIEM !!!

Atbildēt

tādi esam

23.05.2019. 09:54

Ušakovs pazudis! Varbūt aizbēdzis uz matušku Krieviju?
Skaidrs ir arī tas, ka latvieši, izņemot plānprātiņus, par šiem korumpētiem domes mantas izzadzējiem vairāk nebalsos.

Atbildēt

Vārnu ielas republika

22.05.2019. 17:58

»

Raiņa kraukļi

Zārks jau nevar palikt tukšā


Pareizi, biedri Ķirsi! Piķis no ministrijas nāk regulāri? Aiztures nav?

Atbildēt

Raiņa kraukļi

22.05.2019. 12:17

Zārks jau nevar palikt tukšā!!!

Atbildēt

grūti pateikt

22.05.2019. 11:14

»

atis

žetons autoram par bildi, super


..jā, bet ja pasaku; filmu par tēti Karlo un Buratīno ņem pa nopietno un īsto, ieliktās fotbildes jāmaina vietām...

Atbildēt

Tūlīt!

22.05.2019. 10:54

»

to Hmmm

I.Kreitusei būtu jānoskaidro šī viņas apgānītāja un apmelotāja IP adrese. Izteikšanās iespējas internetā nav visatļautība. Ja esi kaut cik drosmīgs (ga), tad piesakies ar savu uzvārdu


Lai Fanija Golda (Ilga Kreituse) pierāda ka Fanija Golda nav Ilga Kreituse.

Personu datu aizsardzība strādā ne tikai čekistu- komunistu- cionistu interesēs nolēpt savu noziegumu pēdas valsts amatos, bet arī strādā šo čekistu- komunistu- cionistu ienaidnieku interesēs. No kā izriet, ka I. Kreituse ir ienaidnieks latviešu tautu patiesajām interesēm un ienaidniekam hibrīdkara apstākļos, kad Fanija Golda (Ilga Kreituse) reklamē krievvalodīgo okupantu partiju demagoģiskā manierē, profesionāli perfekti, nav jāatklāj savs patiesais vārds. Kādēļ nav jāatklāj ir otrs iemesls - lai 4. maija čekistu- komunistu- cionistu kliķe nevarētu ar šo personu izrēķināties, izmantojot administratīvos resursus. Jo šī valsts ir nozagta un to nozaguši A. Kreituss, kurš figurē A. Lemberga krimināllietās kā Lemberga stipendiāts un starp zagļiem ir arī cionistu ideoloģe I. Kreituse ar visiem saviem meliem un demagoģiju.


Atbildēt

atis

22.05.2019. 09:10

žetons autoram par bildi, super!

Atbildēt

to Hmmm

22.05.2019. 08:10

»

Hmmm

Var jau Fanija Golda (zināms, ka tā ir Ilga Kreituse) mums te stāstīt sazin ko. Faktiski viss rakstā paustais ir visiem sen zināms, tāpat redzams un saprotams. Domājams, ka autores mērķis būtu atklāt kaut ko tādu, ko nezinām, bet faktiski raksta mērķis ir Saskaņas un N. Ušakova pirmsvēlēšanu reklāma...


I.Kreitusei būtu jānoskaidro šī viņas apgānītāja un apmelotāja IP adrese. Izteikšanās iespējas internetā nav visatļautība. Ja esi kaut cik drosmīgs (ga), tad piesakies ar savu uzvārdu!

Atbildēt

Par Gontarevu

22.05.2019. 08:08

»

Rīgas Siltumserviss

No latviešu medijiem ir pazudis Rīgas apkures simbols un RNP līderis Aivars Gontarevs, kurš ieguvis maģistra grādus vides un uzņēmējdarbības vadībā, kā arī tieslietās, ir bakalaura grāds tieslietās un nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā


Cik iznākusi caur RNP sasakare ar Gontarevu, varu tekt tikai to labāko- nekavējoties tika saņemta atbilde, tika noorganizēts darbs, kā arī tika veikta perfekta darba izpilde. Pirmo reizi RNP reaģēja pozitīvi! Paldies Gontareva kungam!

Atbildēt

Hmmm

22.05.2019. 06:20

Var jau Fanija Golda (zināms, ka tā ir Ilga Kreituse) mums te stāstīt sazin ko. Faktiski viss rakstā paustais ir visiem sen zināms, tāpat redzams un saprotams. Domājams, ka autores mērķis būtu atklāt kaut ko tādu, ko nezinām, bet faktiski raksta mērķis ir Saskaņas un N. Ušakova pirmsvēlēšanu reklāma, atklājot Saskaņas "gudro taktiku un konsekvenci, kompetenci" politikā. Ne velti N. Ušakovs jau paziņojis, ka ar laiku Saskaņa būs valdībā.Redzams, ka Ilgas Kreituses, bij. čekistes un komunistes raksta mērķis ir pateikt, ka ar tūrisma finansēšanu no RD budžeta, izmantojot latvietes, kuras tika aizturētas, un citus latviešus, N. Ušakovs un Saskaņas vadība faktiski iegūtos līdzekļus no tūrisma reklamēšanas izmantojusi un izmanto Saskaņas iepriekšējām un esošajā Eiroparlamenta pirmsvēlēšanu reklāmā un tagad latviešu vēlētājs Saskaņai vairs nav vajadzīgs.Ja "fanīgās" I. Kreituses raksta mērķis būtu sabiedrības, nevis Saskaņas interesēs, tad "profesores" raksta tematika būtu pavisam cita.Tajā varētu analizēt tieši cionistu- komunistu- čekistu patiesos mērķus, kurus var turpināt uzskaitīt - valsts budžeta, RD budžeta izsaimniekošana, palielinot valsts un RD parādus ārvalstu bankām. Kaut kā par cionismu Latvijā un vispār politoloģe I. Kreituse nemil izteikties. Arī žurnālisti kā sazvērējušies nemīl uzdot šādus jautājumus I. Kreitusei. Turpat varētu cēloņsakarībās jautāt, vai un kāpēc tikai tagad ģenprokuratūra un KNAB saskatīja šīs Saskaņas shēmas ar "tūrisma naudu" Rīgas domē, kad vilciens jau aizgājis. Vilciens, kurā reāli sēž N. Ušakovs ceļā uz Eiroparlamentu. Nevis sēž īslaicīgajā aizturēšanas izolatorā.Izdarot sacinājumus, mēs redzētu, ka valsti, acīmredzot, pārvalda un kontrolē, kas skaidri redzams arī no rakstā minētās N. Ušakova priekšvēlēšanas kampaņas, Saskaņas gudro stratēģijas un taktikas, pavisam citi spēki no Krievijas vai ASV (starp tiem nepsatāv pretrunu, jo Krieviju un ASV faktiski kontrolē tas pats globālais cionisms) un tad rodas jautājums, vai tie paši spēki nekontrolē gan ģenprokuratūru un KNAB, jo visas tiesībstruktūru darbības ir bieži novēlotas un bezjēdzīgas, jo īstie organizatori un vainīgie iziet sveikā no saukšanas pie atbildības. Kā tas bija Rīdzenes sarunu kriminālprocesā un tagad ar N. Ušakovu RD vadībā. Ja I. Kreituse patiešām būtu politoloģijas profesore, viņai būtu jāuzdod un jāanalizē tieši šādi jautājumi, nevis jāreklamē Saskaņas gudro stratēģiju un taktiku, šoreiz piesmejot latviešu vēlētāju ar "tūrisma naudu".


"Fanīgās" I. Kreituses uzdevums faktiski būtu pareizi norādīt, ka N. Ušakovam jābūt bija bijis aizturētam kopā ar Vitu Jermaloviču un citiem vienlaikus, tad atkristu aizdomas par to, ka raksta mērķis ir N. Ušakova un Saskaņas gudro stratēģijas un taktikas reklāma.


Saprotams, ka bij. čekistei un komunistei I. Kreitusei vismaz anonīmi kā Fanijai Goldai jāpauž savs viedoklis, vismaz kaut kādā veidā reklamējot prokrievisko Saskaņu, cionistiski veicinot nesaskaņas un atklājot pretrunas interesēs starp krievvalodīgajiem un latviešiem par labu krievalodīgo Saskaņas gudro stratēģijai un taktikai.

Atbildēt

fakts

22.05.2019. 06:09

»

{GOLDA MEIRA}

Paldies foršās filmas par Buratīno,Bazilio un Alisi atgādināj. B E T manas paaudzes cilv. prot novērtēt saņemto CIEŅU VECUMDIENĀS un arī pratīs pateikt paldies Nilam par perfektu un ātru tikšanu galā ar spaisiem u. c. MŪSU LATVIJAS BĒRNU P R O B L Ē M Ā M. Te DAŽI MUĻĻAS 30 gadus vāvuļo par tautas slikto...


Ušakovs ne ar kādiem spaisiem galā netika, bet tikai uzrīkoja kārtējo pamanāmo šovu. Spaisu problēmu likvidēja Saeima un valdība pieņemot attiecīgus likumus un iekļaujot spaisus narkotiku sarakstos.

Atbildēt

cepiens parastais

22.05.2019. 05:32

»

kāda šķirba, par ko cepiens

"... darbiniekiem gandrīz puse ir bijuši aktīvi “Saskaņas” biedri un ziedotāji vai partijas politiķu radi. Šādu “politiski nodarbināto” partijas pārstāvju skaits ik gadu palielinājies...


naudas mazg., skaloš. u.tml. izdarību pulciņi ( t.s. p a r t i j a s ) PILNĪGI VISAS rullē likumōs noteiktajā KĀRTĪBĀ

Atbildēt

{GOLDA MEIRA}

22.05.2019. 04:34

Paldies foršās filmas par Buratīno,Bazilio un Alisi atgādināj. B E T manas paaudzes cilv. prot novērtēt saņemto CIEŅU VECUMDIENĀS un arī pratīs pateikt paldies Nilam par perfektu un ātru tikšanu galā ar spaisiem u. c. MŪSU LATVIJAS BĒRNU P R O B L Ē M Ā M. Te DAŽI MUĻĻAS 30 gadus vāvuļo par tautas slikto atmiņu u. c. //mazspējām//. Vēlam veiksmi VĀVUĻOŠANĀ vēl 100 gadus !!!

Atbildēt

Rīgas Siltumserviss

22.05.2019. 03:54

No latviešu medijiem ir pazudis Rīgas apkures simbols un RNP līderis Aivars Gontarevs, kurš ieguvis maģistra grādus vides un uzņēmējdarbības vadībā, kā arī tieslietās, ir bakalaura grāds tieslietās un nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā.

Atbildēt

pareizais

21.05.2019. 23:59

Merikam triju pirkstu kombināciju!

Atbildēt

Soņa, ukrainvalodīgā

21.05.2019. 23:53

»

eh

ušaka šaika izdarījusi lāča pakalpojumu krievvalodīgiem


Tie ir meli un aplamības, ka "Nils aizstāv krievvalodīgos Latvijas iedzīvotājus". kapitālisma apstākļos nav iespējams etniski sadalīt aizstāvāmos un aizstāvēt atseviškus etniskos grupējumus. Kapitālisma vienādi slauc visas tautības. Politiskā aizstāvība - tā ir tukša muldēšana un populisms, kas neko krieviem nedod, tā drīzāk vedina uz naida kurināšanu, šķelšanu, kas kaitē visām tautībām Latvijā, ne mazāk krieviem.

Tā, ka krievi, mostieties no politiskā marasma, kas mums visiem mauc maisu galvā. Politiskā norobežošana - skatieties, ko tā dara un uz kurieni ved Ziemeļkorejā, Venecuēlā un kā grauj Ukrainu, Krimu! Visa norebežošanas politika skaidri izpaužas arī NA - TB/LNNK politiskajā murgā. Nebūtu bijis šo divu partiju, Latvija būtu vismaz tuvu klāt Igaunijas attīstībai. Bet abu šo partiju idiotisms ved Latviju uz nekurieni. Tas izdevīgi krieviem? Tas izdevīgi latviešiem? Nevienam nav izdevīg! Tas ved uz nabadzības saglabāšanu, uz tautas izlaupīšanau, jo naida uzkurināšana grauj valsts ekonomiku.

Atbildēt

kāda šķirba, par ko cepiens

21.05.2019. 23:09

"... darbiniekiem gandrīz puse ir bijuši aktīvi “Saskaņas” biedri un ziedotāji vai partijas politiķu radi. Šādu “politiski nodarbināto” partijas pārstāvju skaits ik gadu palielinājies..."
Nomainiet partijas nosaukumu uz jebkuru citu un rakstītais būs 100% taisnība par visām ministrijām, visām partijām visas valsts mērogā!

Atbildēt

nu ja

21.05.2019. 21:39

NA un Vienotība, kanKariņiešu kliķe ir nodarījuši Latvijai daudz vairāk ĻAUNUMA kā Ušakovs

Atbildēt

Tad

21.05.2019. 21:26

jau redzēs. Letiņi ir tik stulbi, ka nespēj atšķirt partiju Saskaņa , kas ir ievēlēta Saeimā, no šīs partijas kā viena koalīcijas pārstāvja RD. Labi, ka patrioti cīnījās par tautības ierakstu pasē, nostaļģijā pēc PSRS. Tagad pēc ieraksta pasē var noteikt diagnozi. Būsim pārsteigti par latviešu atbalstu Saskaņai, jo tādas stulbības kā "latviskās partijas " sastrādājušas, vēl vēsturē nav redzētas.

Atbildēt

Dauka

21.05.2019. 20:18

»

Fēlis

Smagais ūdens


Nano...

Atbildēt

Fēlis

21.05.2019. 19:51

»

Fēlis

Smagais ūdens


Atkal kaut kāds pederasts onanē uz mana nika. Kaut tev pakaļcaurums izkalstu, pasīvais mērgli!

Atbildēt

Samuels

21.05.2019. 19:46

Runā, ka pakojot mantas, jo , kopš izmests no RD priekšnieka amata, t.s. "draugs no Krievijas" liekot izvākties no Mežaparka mājas. Kam vajadzīgs cilvēks, kuram pakausī elpo tiesa un KNAB...un restes.

Atbildēt

tak

21.05.2019. 19:03

Ušakovs jau sen nerunā ar latviešu žurnālistiem, gadiem bija tik izkārtne aiz Amerika muguras. par ne pozitīvām lietām Ušakovs nerunāja.

Atbildēt

eh

21.05.2019. 19:01

ušaka šaika izdarījusi lāča pakalpojumu krievvalodīgiem.

Atbildēt

nevis sādža

21.05.2019. 18:59

bet "ušaka šaika"

Atbildēt

vēsture

21.05.2019. 16:35

Naciķi Birka un Aksenoka laikā zaga vairāk.

Atbildēt

iespējams,ka

21.05.2019. 15:42

baidās no cilvēkiem...

Atbildēt

Fēlis

21.05.2019. 15:36

»

Saška

Kārtējais ūdens bez seguma


Smagais ūdens.

Atbildēt

Saška

21.05.2019. 14:40

Kārtējais ūdens bez seguma.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...