Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Īsākais ceļš uz morgu

02.12.2021. 15:36

ir caur slimnīcas palātu.

Atbildēt

Uz slimnīcu ved nomirt labos apstākļos pie pilna ēdiena

02.12.2021. 15:35

»

!

Bet tie slepkavas baltajos halātos, kas sevi dēvē par ģimenes ārstiem, tādas herņas arī iesaka lietot,kā viņš uzskaitījis, līdz ātrie aizved uz slimnīcu---nomirt


skābekļa maskām un tīrībā, nav jāved no mājām uz morgu. Īsākais ceļš uz oru ir caur slimnīcas palātu.

Atbildēt

Arī poliklīnikās ieeja tikai ar sertifikātu

02.12.2021. 15:33

»

Nav

Nav saprotmas par kādu veselības ministriju Latvijā ir runa, ja no šodienas Rēzeknes slimnīcā plānveida operācijas veic tikai ar sertifikātu - pārējie droši var nomirt, galvenais ka neinficējas ar Covid. Cilvēki mīļie - tā tiešām ir cīna par veselību un cilvēku dzīvībam? Attopieties...


Slimiem, kas nav nošpricēti, nav pieejamas pat laboratorijas un citi izmeklējumi, jo vakcinētiem rodas problēmas ar veselību un nevakcinētie ir lieka konkurence un zemākā kasta.

Atbildēt

hi-hi

02.12.2021. 13:51

»

parasts pensis no laukiem

Man kaut kāds siles brālis atsūtīja vēstuli , kurā pauž rūpes par manu veselību un aicina vaksinēties! :))) Nosmējos un iemetu miskastē , jo tas papīrs pat tualetes vajadzībām neder! Nupat draugos izlasīju šito :30 ноября 2021 в 07:51...


Tiesu darbi ir sākti, un Bils negrib palikt bez naudas.
Rainera Fullmiksa (Reiner Fullmich) advokātu birojs pret C19 afēru.
--- advokāts specilizējas -- patērētāju intereses, pret lielajām kompānijām (no Kalifoenijas, Vācijas).
Vinnēja lietā pret Deuch Bank un Wolksvagen. Summas miljardos, Wolksvāgim 32-moljardi.

Atbildēt

Alelūjā

02.12.2021. 13:32

»

parasts pensis no laukiem

Man kaut kāds siles brālis atsūtīja vēstuli , kurā pauž rūpes par manu veselību un aicina vaksinēties! :))) Nosmējos un iemetu miskastē , jo tas papīrs pat tualetes vajadzībām neder! Nupat draugos izlasīju šito :30 ноября 2021 в 07:51...


Ar dzīvniekiem nav iespējama diskusija tāpat kā lopiem neko nav iespējams pierādīt. Tie vadās vienīgi pēc refleksiem un saimnieka iedresētas PSKP CK programmas.

Atbildēt

parasts pensis no laukiem

02.12.2021. 11:46

Man kaut kāds siles brālis atsūtīja vēstuli , kurā pauž rūpes par manu veselību un aicina vaksinēties! :))) Nosmējos un iemetu miskastē , jo tas papīrs pat tualetes vajadzībām neder! Nupat draugos izlasīju šito :30 ноября 2021 в 07:51
Ну что, пропагандисты вакцинации? Когда вам говорили, что вирус не выделен, вы что нам отвечали? Что его уже давным-давно китайцы выделили, поэтому антиваксеры, типа, врут, чтобы вакцины дискредитировать? Тогда можете считать и Билла Гейтса антиваксером, который совместно со своей супругой Мелиндой заявил, что вирусологи занимаются демонологией.
Билл Гейтс: "Вирусологи сами определяют, что называть коронавирусом, ведь они не производят полноценного выделения коронавируса по науке". Собственно, вот и все. Проект "Коронавирус" можно закрывать. Вирус не выделен, поэтому пандемии нет и быть не может.
Тогда от чего же нас прививают? И что это за вакцины, и на чем они основаны, если нет выделенного вируса? Вы понимаете, что признание Билла Гейтса по факту означает, что вирусологи, которые создали т.н. "вакцины" на самом деле шарлатаны - и это как минимум. А по факту, это преступники, которых надо судить нюрнбергским трибуналом за геноцид.
Как вы думаете, почему вдруг самый ярый сторонник вакцинации всех людей на Земле, официально спонсирующий создание и внедрение вакцин по всему миру, вдруг сделал такое сенсационное признание по поводу вируса короны? Я полагаю, что они там, вся эта нежить, поняли, что проект "Коронавирус" проваливается, поэтому надо срочно "бежать с корабля". Но при этом надо кого-то оставить ответственного за весь этот беспредел вместо себя. Вот Билл Гейтс и сделал финт ушами: я тут ни при чем, я белый и пушистый, любите меня, хорошего, а во всем виноваты злые вирусологи.
Так или иначе, про это признание Билла и Мелинды Гейтс должно узнать как можно больше людей. Репостите этот материал, передавайте его всем, кому можно. Этот беспредел с принудительной вакцинацией и кукареку-кодами должен быть завершен.

Atbildēt

Nav

02.12.2021. 11:46

Nav saprotmas par kādu veselības ministriju Latvijā ir runa, ja no šodienas Rēzeknes slimnīcā plānveida operācijas veic tikai ar sertifikātu - pārējie droši var nomirt, galvenais ka neinficējas ar Covid. Cilvēki mīļie - tā tiešām ir cīna par veselību un cilvēku dzīvībam? Attopieties!

Atbildēt

Ja

02.12.2021. 11:24

»

rija rija

ibumetīnus, paracetamolus (nu vēl plus remdesivir )tazepmus antidepresantus...atnāk pie ārtsa- ko lietoji, neko


Ludzu nenirgajies! Sobrid katru dienu mirst desmitiem tavu lidzpilsonu, kuri nebija vainigi, ka uzticejas valsts medicinas sistemai, arstiem. Cilveks tacu, braucot uz slimnicu cer, ka vinam palidzes, vins, nabags, tacu nezin, ka tur vinu noarstes. Tikai tie, kuri nav sastapusies ar slimnicu arpratu, var vel smieties. Atbildigo daudzajas naves nav, ne gimenes arsti, ne slimnicas, ne VM, ne politiki- visi arsteja vai pienema lemumus pec pareiza algoritma. Papiri tiri. Tiesam? Gan jau naks atmaksa ari viniem.

Atbildēt

Veselības

02.12.2021. 10:22

Veselības ministrija ir uzdevumu augstumos un savu darbu pilda izcili. Tā kā vienīgais un galvenais šā brīža šīs ministrijas uzdevums ir saskaitīt novakcinētos, tad šobrīd tas tiek darīts tik izcili kā nekad agrāk. Katru rītu tā ir pirmā un katru vakaru pēdējā ziņa. Līdz ar to atzīstu ka šā brīža ministra un arī visas valdības darbs ir izcils. Tā kā šobrīd citu uzdevumu un pienākumu valdībai nav pēc būtības, tad varneši šobrīd šim uzdevumam ir ziedojušies pilnībā. Un jā, piekrītu ka vajadzētu vēl izveidot kādas papildus ministrijas, lai būtu pilnībā droši, ka neviens netiek palaists garām.

Atbildēt

lauķis

02.12.2021. 08:44

»

Vaacijas un Shveices modeli!

Farmas agentuura tik viegli nepadosies


Profilaksei pietiks ar ābolu etiķa un medus maisījumu,zāļu tēju inhalācijām un pirti.Nelietot hlora saturošus mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus un neēst pārtikas surogātus.Pilsētās gan tas ir sarežģīti vai pat neiespējami.

Atbildēt

Vaacijas un Shveices modeli!

02.12.2021. 08:13

Farmas agentuura tik viegli nepadosies.
Par kovidu-pastudeejiet indieshu kadha teeju.

Atbildēt

zināšanai

02.12.2021. 02:02

»

Ja

Piekritu par remdezevira blaknem. Taisniba, sis zales nav tas labakas. Tomer, tas ir atlautas musu nozelojama valsti. Jusu pieminetas, letas un labas, nedrikst, pvo nelauj. Bet, ir viens, bet. Tad, kad jusu milais cilveks noklust slimnica, tad ir ceriba, ka remdezevirs palidzes. Diemzel, vins tas nesanem...


pēc Remdesivira izdzīvo 15 % - tur kur to lieto rūpnieciskos kvantumos, statistiku ļoti viegli izskaitļot, neiesaku jums pēc tā dzīties, jo tā ir galvenā "nāves algoritma" sastāvdaļa.

Atbildēt

Ja

02.12.2021. 01:34

»

zināšanai

Tas jau ir pierādīts, ka Remdesivirs nevis palīdz, bet tieši pretēji - nobendē nieres (aknas arī), izraisa plaušu tūsku, bet pacientu pēc tam pieslēdz pie māksl.elpināšanas, tas ir forsē skābekli slīkstošajās plaušās. Viena maza nianse: Remdesivirs ir ļoti dārgs un patents pieder tiem pašiem vakcīnu...


Piekritu par remdezevira blaknem. Taisniba, sis zales nav tas labakas. Tomer, tas ir atlautas musu nozelojama valsti. Jusu pieminetas, letas un labas, nedrikst, pvo nelauj. Bet, ir viens, bet. Tad, kad jusu milais cilveks noklust slimnica, tad ir ceriba, ka remdezevirs palidzes. Diemzel, vins tas nesanem, jo arsts/Dievs uzskata, ka vinam nepienakas. Pacients sanem zeles pec izdegsanas algoritma un noklust reanimacija pie plausu ventilacijas aparata ari bez remdezevira un mirst. Pie mums pret naves algoritmu necinas, tuvinieki noraud, piedod arstiem, kuri erti iekartojusies algoritma azote. Daudzi pat nezin un nespej iedomaties, ka milo radinieku vienkarsi piebeidza. Jasak ari pie mums cina, citadi mirs vel simti.

Atbildēt

ROFLMAO

01.12.2021. 22:13

Visas reformas līdz šim bijušas vērstas uz pakalpojumu pieejamības samazināšanu.
Varbūt tomēr neradīsim mediķiem papildu stresu un ļausim vismaz atlikušajiem strādāt.

Atbildēt

valsts medicīnā vienmēr

01.12.2021. 21:46

zudīs nauda. Obama care ir bezcers. Un nekādu reformu nebūs, žeņkas grābj tik daudz, un dod 20 %, ka ne mūžam...

Atbildēt

zināšanai

01.12.2021. 21:40

»

Patiesība

Medikamentus pret kovid (remdesvīru, Trampa kokteili) slimnīcās tiešām saņem tikai daži. Ja nonāk tajās laicigi, kas te nav iespējams, jo ātrie taču neved uzreiz. Lielākā daļa nonāk nodaļā jau novēloti. Kaut gan, no pieredzes, pat, ja nonāc nedaudz vēlāk, pēc ārsta teiktā, lidz desmitajai dienai, varētu...


Tas jau ir pierādīts, ka Remdesivirs nevis palīdz, bet tieši pretēji - nobendē nieres (aknas arī), izraisa plaušu tūsku, bet pacientu pēc tam pieslēdz pie māksl.elpināšanas, tas ir forsē skābekli slīkstošajās plaušās. Viena maza nianse: Remdesivirs ir ļoti dārgs un patents pieder tiem pašiem vakcīnu saimniekiem. Bet vecas, pārbaudītas un lētas zāles, kas arī pozitīvi pierādījušas savu iedarbību uz šo slimību (vai sindromu, jo vīruss joprojām nav izdalīts no dzīva pacienta audiem) tiek aizliegtas ar to pašu Remdesivira saimnieku nopirktajiem regulējumiem.
ASV pašlaik iet milzu cīņas pret "nāves protokoliem" un izvēles tiesībām.
P.S. un Trampam jau nu nedeva šo indi.

Atbildēt

01.12.2021. 19:02

https://www.febspot.com/28550

Atbildēt

Raksta divi būtiskākie secinājumi, ka

01.12.2021. 18:46

1)"...acīmredzami brūkošajā veselības aprūpes sistēmā'';
2) Veselības ministrija ir "lieks posms valsts pārvaldē"

Atbildēt

Patiesība

01.12.2021. 18:40

»

Aprakstīts viss saprotami

Vienkāršiem vārdiem runājot, viss sākas no tā, ka pacients neizlasa veselības aprūpes līgumu un neiedziļinās tajā, bet paraksta. Līgumos ierakstīts juridiskos terminos noslēpts saturs, ka pacients piekrīt visa veida manipulācijām ar savu veselību un ķermeni, vnk tiesiski jāpaļaujas, kā padonju laikos...


Medikamentus pret kovid (remdesvīru, Trampa kokteili) slimnīcās tiešām saņem tikai daži. Ja nonāk tajās laicigi, kas te nav iespējams, jo ātrie taču neved uzreiz. Lielākā daļa nonāk nodaļā jau novēloti. Kaut gan, no pieredzes, pat, ja nonāc nedaudz vēlāk, pēc ārsta teiktā, lidz desmitajai dienai, varētu remdesvīru dot. Te sākas nākošā problēma. Ārstam ir pacients jāpiesaka īpašam konsilijam Rigā. Kas tie tādi, neviens nezin, bet viņi visi ir Dieva vietā, jo nolemj, dzīvot vai mirt. Starp citu, lieliskas iespējas varas korupcijai, par aploksnēm ārstiem taču visi zin. Tā nabagie pacienti netiek ārstēti ar remdesvīru un liela daļa nomirst. Prof. Viksna pazinoja, ka zāļu pietiek. Kuriem pietiek? Cik ir dabūjuši, lai slimnicas atklāti ziņo skaitu, un ari to, cik patiesībā nomirušo. Par tā saukto Trampa kokteili pat nav jēgas runāt, ja uz reģionālo slimnicu iedod kādu. Aptiekās nopirkt ar recepti nevar, dārgas esot. Dodiet taču iespēju glābt savus tuviniekus! Ārsti melo slimnicā, sakot, ka pacients visu saņem. Specifiskas zāles saņem, vismaz reģionā, daži izredzētie. Kāpēc ir augsta mirstiba slimnicā, neviens parbauditājs nejautā! Tiekot ārstēti pēc algoritma vai protokola, tātad pareizi. Mirst simtiem, kur problēma? Galvenais, ka varas elitei zāles pietiek. Šo noziegumu pret tautu neaizmirsīsim nekad! Reālas slepkavības, bija iespējas, kaut mēģināt glābt un ārstēt, bet- ne, nedos, lai mirst!

Tāpēc, jūs tur augšā, un atbildigie ārsti, jūs nogaliniet Latvijas pilsoņus, kuri jums ticēja, maksāja nodokļus un grūtā brīdīi gaidīja un paļāvās, ka palidzēsit. Jūs izvēlējāties pirkt visu ko, būvēt tuneļus, bet jūs nepirkāt zāles un ar tām neārstējat un neglābjat cilvēkus! Jūs esat slepkavas un NELIEŠI !!!

Atbildēt

Aprakstīts viss saprotami

01.12.2021. 18:38

Vienkāršiem vārdiem runājot, viss sākas no tā, ka pacients neizlasa veselības aprūpes līgumu un neiedziļinās tajā, bet paraksta. Līgumos ierakstīts juridiskos terminos noslēpts saturs, ka pacients piekrīt visa veida manipulācijām ar savu veselību un ķermeni, vnk tiesiski jāpaļaujas, kā padonju laikos, ka ārstēšanas protokols ir pati pilnība, bet ārsti profesori- profesionāļi.

Kad, piem., ieskaties izrakstā no slimnīcas, pacientam akli jātic, kādas manipulācijas veiktas, kādu medikamenti ordinēti, jo neviens to nevar izkontrolēt.

No citas puses juridiskie ārstu līgumi ar slimnīcām utt. ir līgumi ar ārstiem, kam ir arī privātprakses..

Visa sistēma strādā divos līmeņos - augstākajai sabiedrības varas kastai un totāli nabago un juridiski neizglītoto nabago kastai.

Autors velti cer, ka var ko mainīt, jo visa pamatā ir pacienta un valsts maksātspēja.

Atbildēt

Optimists

01.12.2021. 18:25

Būs vēl daudz sliktāk.
Kamēr varas banda nekarāsies kokos.

Atbildēt

tos abus

01.12.2021. 16:07

ar sūdainu koku ne tikai no amatie, bet no Latvijas jāpatriec... kādas vēl reformas prasīt starptautiskajiem noziedzniekiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....