Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zeke

27.05.2016. 15:44

par kādiem nopelniem tāda algas tiek maksātas uzņēmumā, kas strādā ar negatīvu bilansi?

Atbildēt

cangals

25.05.2016. 14:27

Riktīgs veiksmes stāsts! Noziedzīgi daudz!

Atbildēt

ezis

24.05.2016. 22:44

pizģec bļe, tad kad no valsts miljonus prasīt, tad gan nav komercnoslēpums, bet tad kad atskaitīties par algām, tad uzreiz komercnoslēpums! nesaprotu loģiku! bezkaunīgie lopi no airbaltic noteikti sasmērējušies ar netīriem korupcijas sūdiem, naudas atmazgāšanas shēmām un sazin ko vēl līdz pat ausu galiem! tāpēc arī ir komercnoslēpums!

Atbildēt

:)___////

24.05.2016. 21:42

Viss ir pareizi. Kāda daļa parastam sūda nodokļu maksātājam-vergam cik ir liela alga un kāpēc tā ir tieši tāda cienijamiem cilvēkiem Airbaltic vadībā.
Nodokļu maksātāja uzdevums šajā dzīvē ir viens, maksāt nodokļus un turēt muti ciet, neko neprasīt, nelietot nekādu medicīnu, netraucēt policiju, nesūdzēties, un nosprāgt 1 dienu pirms pirmās pensijas saņemšanas. VISS.

Atbildēt

hm

24.05.2016. 21:09

»

hmm hmm hmmm hmmm

ASV koncernu vadītāji nereti saņem algu 0$ gadā...


Fiat - Kraislera vadītāja Serdžio Markiones ienākumi pēc uzņēmumu apvienošanās 2014. gadā sasniedza 72 miljonus dolārus, bet atstājot amatu viņš vēl saņēma 12 miljonus eiro + 1.62 miljonus uzņēmuma akciju.
Kāda te nozīme algai?
Apvienojoties akciju cena uz īsu brīdi pieauga par 61%.
Ja pieņemam, ka itāļu strādnieku alga šajā koncernā ir 3.6 t, tad Markione saņēma 2000 strādnieku algas un ieripināja savā kabatā + vēl kabatas naudu 12 milj eiro + akcijas

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

24.05.2016. 19:59

ASV koncernu vadītāji nereti saņem algu 0$ gadā.

Ienākumus viņi gūst tāpat kā pārējie akcionāri no dividendēm - ja kompānija strādā ar peļņu, tad arī viņiem ir ienākumi, bet ja kompānija strādā ar zaudējumiem, tad... arī ienākumu nav. AirBaltic gadījumā pilnīgi prasās lai tiktu ieviesta šī sistēma, kur padomes locekļu atalgojums būtu atkarīgs no VALSTS kompānijas peļņas.

Atbildēt

skorceni

24.05.2016. 16:42

Tā ir visparastākā valsts izlaupīšana.Bet tauta klusē,jo ir jādomā par izdzīvošanu.Rīebjas tā komunistu valdība....

Atbildēt

atceros

24.05.2016. 16:04

kā visi mēdiji spiedza par Flika 100-150 tūkstošiem gadā. kur ta visi tagad palikuši?

Atbildēt

f..g locekļi

24.05.2016. 13:45

Tas Augulis ir viens riktīgs zaglis, tāpet kā gerhards. Gribētos ticēt, ka kādreiz pie varas nāks ci;vēki un ar vērienu izslaucīs tos zaglēnus no valdēm, padomēm utt. Bet kaut kā neticās, visur viss ir zahvacheno kā saka.

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

24.05.2016. 10:15

»

hmm hmm hmmm hmmm

Tā nu gluži viss nebūs. ASV un UK koncernu vadītāji ir privātās biznesa sfēras pārstāvji, bet Latvijā vislabākās algas saņem VALSTS uzņēmumu padomes locekļi...


PS Atšķirībā no Latvijas, ASV un UK algas tiek uzrādītas PIRMS nodokļu nomaksas. Pēc nodokļu nomaksas tā nereti(ja alga ir milzīgi liela) ir pat par 50% mazāka summa.

Latvijā šīs algas naudas izteiksmē jau ir līdzīgas(vai pat lielākas) tāda paša līmeņa kompānijām, bet netiek ņemts nesalīdzināmi lielāks klientu skaits un ienākumu līmenis rietumos. Praktiski jebkuras Latvijas valsts padomes loceklis ar savu milzīgo algu drāž tautu tūkstoš reižu vairāk par līdzīgā amatā esošo un vairāk kompetentāko koncernu vadītāju rietumos.

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

24.05.2016. 10:06

»

hm

Demokrātijas attīstība...


Tā nu gluži viss nebūs. ASV un UK koncernu vadītāji ir privātās biznesa sfēras pārstāvji, bet Latvijā vislabākās algas saņem VALSTS uzņēmumu padomes locekļi...

Kas attiecas uz nodokļu starpību:
UK pastāv welfare sistēma, kas šo atšķirību samazina no vienu nodokļos samaksātā piešķirot citiem, kas mazāk saņem. Bez tam - UK pastāv progresīvais nodoklis un jo vairāk jūs nopelniet, jo vairāk no nopelnītā tiek samaksāts nodokļos. Dažreiz dēļ šiem nodokļiem ir izdevīgāk saņemt mazāku algu. Nevaru atrast, Latiņina kādu laiku par šo tematu vārījās, kur UK nodokļu politikas dēļ starpība no 16(kas iekļauj labi atlagoto cilvēku, kas nav tikai koncernu vadītāji) pirmsnodokļiem samazinās līdz atšķirībai 4 pēcnodokļiem. UK valsts piešķir automobiļus cilvēkiem, kas nevar strādāt, jo nēsā mākslīgo nieri... ir viena tāda kaimiņos... Latvijā ir kapitālisms, bet UK ir sociālais komunisms - un tieši pateicoties Tečeres politikai ;) Līdz viņai tikai arodbiedrību bosi saņēma labas algas(tāpat kā Latvijā labas algas saņem patlaban padomes locekļi) un viņi solīja tautai labus laikus, bet beigās... vienīgais secinājums ir tāds, ka tauta ir glupa un akla, bet toties ar labu dzirdi lai ticētu solījumiem.

Ir savi mīnusi šādai sistēmai, bet tie paši mīnusi vien ir arī tagadējai sistēmai Latvijā, tikai tie ir milzīgāki mīnusi, kas ietekmē visus pārējos.

Atbildēt

Jukums

24.05.2016. 07:44

Ja valstij piederošs uzņēmums atsakās publiskot informāciju par vadības atalgojumu, tas ir pelnījis boikotu!

Atbildēt

Udenslidejs

24.05.2016. 05:45

Sogad gada parskata vares redzet ari aktualo/operativo rezultatu, ieteiktu sagaidit bridi, kad tas bus pieejams Lursofta un paskatities realo veiksmes stastu, bus interesanti, seviski amplituda starp pasludinato un reali bez trikiem esoso minusu.

Atbildēt

hm

24.05.2016. 05:26

Demokrātijas attīstība.
Anglijā pirmstečeres laikā strādnieka un koncerna vadītāja algu attiecība bija kā 1:10.
Amerikā pirmsreigana laikā šī attiecība bija kā 1:30.
Pašreiz Anglijā koncerna vadītājs vidēji saņem 100x vairāk kā strādnieks, bet ASV 500x vairāk.
Par finansu sektoru vispār labak nerunāt.
Secinājums: Markss un komunisms drīz iegūs otro elpu!

Atbildēt

putekli klaviatura

23.05.2016. 22:57

»

latvijas pamattautas 8 kajis

aog brivaja latviskaja latvija ar tiesiskuma koalicijas atbalstu


pardon,,zog,, brivaja latviskaja latvija. bet Grantinam salauz roku,iebaz cietuma,pamattautas keninieni Dittu Rietumu nosuta uz psihiatrisko slimnicu,trauce Aivaram Lembergam emitet ventu pamattautas naudu un apmelo Rigas meru Nilu Usakovu.

Atbildēt

latvijas pamattautas 8 kajis

23.05.2016. 22:54

aog brivaja latviskaja latvija ar tiesiskuma koalicijas atbalstu.

Atbildēt

noon

23.05.2016. 22:50

Tāpat ne ministrija, ne Augulis ilgstoši nespēja atbildēt uz jautājumu, vai Satiksmes ministrijas rīcībā ir dokumentāli fiksēta šī metodika un kas, kad un pēc kādiem principiem ir noteicis airBaltic padomes atalgojumu. Arī atbildēm uz šiem jautājumiem esot nepieciešama „informācijas apstrāde”, kas varot prasīt pat vairākas nedēļas.
-------------------------
Konkrēts .irsējs. Algas ķīmiķošanas formulu valdes priekšsēdētājam apstiprina augstāk esošs orgāns (padome) vai arī pats īpašnieks. Tātad Augulis kā īpašnieka pārstāvis. Vai nu Augulis pats parakstīja vai lika padomei parakstīt. Ne jau pa velti purva troļļi visu vainu mēģināja novelt uz citiem.

Atbildēt

Vietējais

23.05.2016. 22:26

Teikšu iespaidīgas algas! Ja gandrīz katru gadu valstij nebūtu jādotē šī kompānija kaut kā vēl varētu saprast. Tā kā tas nenotiek - tad jāsecina, ka kaut kas ar to atalgojumu nav īsti kārtībā.
Un nav jābrīnās - viss kas izraisa šaubas tiek noslepenots. Jau tas vien liek domāt par šmuci, kā tas iespējams, arī patiesībā ir, jo sen jau runā ka pilotiem algas izmaksā zemo nodokļu zonā reģistrētas kompānijas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....