Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lācis

14.05.2015. 09:49

»

Reāls ārsts

Labi ka Šmits & kompāniju ir prom


Šmits raksta vēstuli Lapsam :)))

Atbildēt

pilsonis pilsonim

13.05.2015. 18:22

»

lidonis

lidoju gadiem ar air Baltic, kā parastais pilsonis, reizi mēnesī vismaz, parasti biežāk


Bet varbūt nevajag tik bieži ar Air Baltic lidot. Vajag vienkārši darīt savā darba vietā darbiņu par kuru Tu amatpersonas deklerācijā raksti atskaites par saņemto algu..;-).

Atbildēt

bijušais darbinieks

13.05.2015. 18:20

»

HISTOLOGS

ĻOTI PRECĪZI PATEIKTS


Paldies Dievam, ka esmu prom no slimnīcas, kuru visu laiku zombē RSU. Bet skaidrs, ka tas ir Gardovska pakalpiņa Baumaņa Toma rakstības stils ar Šmita amatā esošas iekšējās informācijas nopludināšanu.
Nu man jau arī nepatīk, ka daži saņem daudz lielākas algas par mani. Bet nedomāju, ka ārsti ir vainīgi, lai vinus šeit vazātu pa presi. Viņi savu darbiņu padara godīgi. Taču Šmita tā saucamā "vadības grupas" vai kas viņam tur par grupiņu bija nodibināta, algas gan te žurnālistam vajadzēja publicēt.
Bet par pētniecības finansējuma skaitīšanu, ieksēšanu un uzraudzību taču slimnīcā ir un bija atbildīgs tieši Jura Lāča pārraudzītais departaments ar gandrīz simts darbiniekiem, kā rakstīja VM kontrole. Viņš pats nespēj pildīt savu pienākumu, bet kad viņu atlaiž, grūž atbildību citiem. Tas man liekas nav pareizi.
Lai tad nu veicas maniem kolēģiem slimnīcā.

Atbildēt

Zakke

12.05.2015. 14:10

»

Elizabete

Visu izlasot,pilnīgi slikti paliek. Kaut kas prātam neaptverams. Visas cerības uz ministru Belēviču


Var au būt ....

Dzirdēju baumu, ka savulaik krīzes karstumā pie algu griešanas kampaņām Godmaņpapum esot pačukstēts par kāda kunga algu valsts iestādē, kas sasniedz teju 15 000 Ls mēnesī.

Paps esot bijis apķērīgs un neko neesot mēģinājis mainīt...ja nu gadījumā pašu pieķer infarktiņš..kur tad nu braukt :)

Atbildēt

Elizabete

12.05.2015. 06:57

Visu izlasot,pilnīgi slikti paliek. Kaut kas prātam neaptverams. Visas cerības uz ministru Belēviču.

Atbildēt

Opsidrallallaaa

11.05.2015. 19:50

»

rasaks

Vai tiešām pietiek.com balstās uz vienas personas referējumu, kas īpaši ticams gan neizskatās tikai tāpēc, ka daudzi fakti ir vienkārši nepamatoti, nepierādāti, nekonsekventi un vienkārši greizi, īpaši jau attiecībā uz pētījumiem...


Labrit, pilsoni!
Kad tas sis portals ir veicis vispusigu iegutas informacijas analizi un stadijis prieksa nabaga lasitajam rupigu faktu izklastu? Ja zinu agenturas un dazadi informacijas portali ir kluvusas par PR specialistu sarazota materiala atreferetajiem, tad pietiek.com eksistences jega ir aptuveni sada - radit aziotazu ap kadu problemu (nav svarigi, pamatoti vai nepamatoti), uzturet interesi ar lidzigiem rakstiem un tad ik pa bridim nopublicet rakstus, kas ir loti aizdomigi viena virziena tendeti. Par maksu vai, ta teikt, Latvju tautas attistibas varda - spriediet pats. Nenoliedzami, ik pa bridim gadas reali problemraksti, bet tie diemzel ir mazakuma. Kapec - spriediet pats.

Atbildēt

Bijušais administrācijas darbinieks

11.05.2015. 17:35

»

esošais

Bet varbūt tomēr rakstītājs ir Toms Baumanis


Man bija tā laime kādu laiku strādāt šajā panīkušājā iestādē. Tāpēc labi zinu daļu rakstā aprakstīto. Jāsaka uzreiz, lielākā daļa ir puspatiesība vai arī fakti ir sagrozīti. Runājot par informācijas avotu, šaubu nav, tas ir Dins Šmits. Pats biju liecinieks, kā pēc viņa rīkojuma tika kopēti attiecīgie dokumenti. Vismaz tā bija mūsu departamentā un es redzu ka tieši šie fakti parādās rakstā, gan salikti krustu-šķērsu.
Esmu jau projām no slimnīcas citā darbā, par ko arī esmu laimīgs!

Atbildēt

AirBaltic

11.05.2015. 16:56

»

trollis

Air Baltic šefs saņem ap miljonu gadā...pamatojums - neaizvietojams speciālists....valsts interesēs...kāpēc gan ārsti nevarētu būt neaizvietojami, kas darbojas valsts interesēs (glābj cilvēkus


AirBaltic ir nacionala aviosabiedriba, kas nodrosina investiciju, turistu piepludumu valstij. Ko dara pasaules klases kirurgijas specialisti Latvija? Tie panem lielu dalu no naudas, kas paredzeta vienmerigai veselibas aprupei un to koncentre viena saura nozare, lai apmierinatu savu ego, ka musu viena nozare ir pasaules limeni, bet parejais - nu tas mus ta isti neinterese. Ne neiesu detalas par veselibas aprupi kam ir jabut preventivai, ne teret nenormalas naudas vienai operacijai, kas paildzina cilveka dzivi par zinamu laiku. Ta vieta nauda var tikt iztereta 100 vai 1000 iedzivotaju preventivai aprupei, kas ilgaka laika termina valstij izmaksatu mazak un vairak cilveku dzivibas varetu tikt paildzinatas.

Atbildēt

trollis

11.05.2015. 16:49

Air Baltic šefs saņem ap miljonu gadā...pamatojums - neaizvietojams speciālists....valsts interesēs...kāpēc gan ārsti nevarētu būt neaizvietojami, kas darbojas valsts interesēs (glābj cilvēkus....)

Atbildēt

bijušais students

11.05.2015. 16:39

par Šmitu piekrītu. autors tiešām nav anonīms, 100% tas ir Šmits, saglabāts pat viņa rakstības un domāšanas stils.

Atbildēt

asmatikis

11.05.2015. 16:38

»

ds

Erglis menedze eksperimentalu operaciju veiksanu,ko citas ES valstis neatlsuj,ko mums pasniedz ka kartejo sasniegumu meficina-isteniba eksperimenti ar cilvekiem,kam musu valsti nevajag nekdas atlaujas,kaut vai cilmes sunas un dazadi imolanti. To ari nekur neuzskaita,bet nauda fantastiska


Precizi. Vajag kadus izmeginajuma trusisus, slimnica to ir pa pilnam. Ka jau teicu, agrak par to kara tribunala sodija (pec II pasauales kara). Tagad dod apbalvojumus un uzskata par nacionalajiem varoniem. Latvijas iedzivotaji saja zina ne ar ko neatpaliek no izmeginajuma jurascucinam (cilveka izskata) Afrika, tikai musu cilvekiem zimogs virsu ir no Eiropas.
Un ka minets, par to maksa naudu. Pec otra pasaules kara nacistu arstus izmeginatajus ASV parpirka (operacija ar nosaukumu PaperClip - http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Paperclip ). Tapec ari ASV medicina tik strauji attistijas. Tagad musu sirds kirurgi censas but ASV limeni. Bet to sasniegt var tikai ar jauniem eskperimentiem, ko Latvija pasniedz ka zelta rokas. Vaciesiem bija tads doktors Mengele - http://www.mengele.dk/ .

Atbildēt

ds

11.05.2015. 16:08

Erglis menedze eksperimentalu operaciju veiksanu,ko citas ES valstis neatlsuj,ko mums pasniedz ka kartejo sasniegumu meficina-isteniba eksperimenti ar cilvekiem,kam musu valsti nevajag nekdas atlaujas,kaut vai cilmes sunas un dazadi imolanti. To ari nekur neuzskaita,bet nauda fantastiska.

Atbildēt

RSU-Stradiņi: Rībentropa-Molotova pakts

11.05.2015. 15:56

PSRS īstenoja daudzus centienus, lai radītu nosacījumus kolektīvai pretestībai pret nacismu un Eiropā izveidotu antifašistisku bloku, tomēr šie centieni nevainagojās ar panākumiem, skaidroja Putins. Kad PSRS to saprata, tika parakstīts pakts, lai nepieļautu tiešu sadursmi.

Šādi izsakoties, Putins atbalstīja Krievijas kultūras ministra Vladimira Medinska agrākos spriedumus, ka pakts esot bijusi "kolosāla Staļina diplomātijas veiksme".

Krievijas prezidents preses konferencē komentēja tēzi, ka Medinska izteikumi izraisa bailes Polijā un Baltijas valstīs.

"Kas attiecas uz atbrīvošanos no bailēm. Tas ir arī to iekšējais stāvoklis, kas baidās. Vajag tomēr pārkāpt pāri, spert soli uz priekšu, nedzīvot ar pagātnes fobijām, bet skatīties nākotnē," mudināja prezidents.

Angela Merkele, svētdien Maskavas preses konferencē izsakoties par Molotova-Rībentropa paktu, norādīja, ka tas tika "noslēgts uz prettiesiska pamata".

"Protams, Otrais pasaules karš izrietēja no nacionālsociālistiskās Vācijas, un mēs Vācijā par to esam vēsturiski atbildīgi," norādīja kanclere.

Krievijas liberālais laikraksts "Novaja Gazeta" publikācijai par Krievijas prezidenta jaunākajām atklāsmēm licis virsrakstu "Putins pozitīvi novērtējis Rībentropa-Molotova paktu", bet viens no populārākajiem ziņu portāliem "News.ru" - "Putins Merkeles priekšā attaisnojis Molotova-Rībentropa paktu".

"Putins: Molotova-Rībentropa pakta parakstīšana bija pareizs padomju varas lēmums", virsrakstā uzsver Krievijas Biznesa ziņu aģentūra.

Tiesa gan, vēl 2009.gadā Putins pauda pilnīgi pretēju viedokli par Molotova-Rībentropa paktu.

Gdaņskā, Polijā, ceremonijā, kas bija veltīta Otrā pasaules kara sākumam, viņš paziņoja, ka jebkāda sadarbība ar nacistiem "ved pie traģēdijas".

"Šī sazvērestība ar mērķi atrisināt savas problēmas uz citu rēķina... Visas vienošanās ar mērķi nomierināt nacistus bija no morāles skatpunkta nepieņemamas, bet no politiskā skatpunkta - bezjēdzīgas, kaitīgas un bīstamas," toreiz skaidroja Putins.

"Visu šo darbību kopsumma noveda pie traģēdijas - Otrā pasaules kara sākuma. Un, protams, ir jāatzīst arī mūsu kļūdas. Mūsu valsts to izdarīja. Krievijas Federācijas Valsts dome - valsts parlaments - nosodīja Molotova-Rībentropa paktu," atgādināja Krievijas prezidents.

"Mums ir tiesības sagaidīt, ka arī citas valstis, kas izgāja uz darījumiem ar nacistiem, arī to izdarītu. Un nevis politisko līderu paziņojumos, bet politisku lēmumu līmenī," Gdaņskā 2009.gadā sacīja Putins.

Molotova-Ribentropa pakts ir pazīstams arī kā Hitlera-Staļina pakts vai Nacistu-Padomju pakts, kura oficiālais nosaukums bija Neuzbrukšanas līgums starp Vāciju un PSRS. Oficiāli tas bija neuzbrukšanas līgums starp Vāciju un PSRS. To 1939.gada 23.augustā Maskavā parakstīja PSRS ārlietu tautas komisārs Vjačeslavs Molotovs un Vācijas ārlietu ministrs Joahims fon Ribentrops.

Kaut gan oficiāli tas bija savstarpējās neuzbrukšanas līgums, pakts saturēja trīs slepenus papildprotokolus, kuri sadalīja Somiju, Igauniju, Latviju, Lietuvu, Poliju un Rumāniju PSRS un Vācijas interešu sfērās.

1940.gada 17.jūnijā padomju tanki okupēja neatkarīgo Latvijas Republiku, realizējot paktā deklarēto interešu sfēru sadali, un pārtrauca tās neatkarību.http://www.delfi.lv/news/world/other/putins-molotova-ribentropa-paktam-bija-jega-attieciba-uz-psrs-drosibu.d?id=45947783#ixzz3Zq1slQOP

Atbildēt

Zakke

11.05.2015. 14:03

»

rasaks

Vai tiešām pietiek.com balstās uz vienas personas referējumu, kas īpaši ticams gan neizskatās tikai tāpēc, ka daudzi fakti ir vienkārši nepamatoti, nepierādāti, nekonsekventi un vienkārši greizi, īpaši jau attiecībā uz pētījumiem...


Par to jau tas stāsts, pastāstiet beidzot tautai kā un cik pelna valsts slimnīcās!
Ja nav ko slēpt, tad problēmu publiskot nebūs, ja ir ... vienas tantes vārdi var piepildīties :)

Atbildēt

ķieģelis

11.05.2015. 13:32

Un mediķi vēl gatavojas streikot un iet demonstrācijās.Tur tā nauda ir.Atliek vienīgi pārdalīt lai visiem pietiek.

Atbildēt

rasaks

11.05.2015. 13:21

Vai tiešām pietiek.com balstās uz vienas personas referējumu, kas īpaši ticams gan neizskatās tikai tāpēc, ka daudzi fakti ir vienkārši nepamatoti, nepierādāti, nekonsekventi un vienkārši greizi, īpaši jau attiecībā uz pētījumiem.
Raksta beigās parādās kaut kādi auditori, kas šo visu konstatējuši. Vai auditoram nav konfidencialitātes pienākums? Vai rakstā minētās personas ir LR amatpersonas, kuru atalgojumu drīkst publicēt saskaņā ar likumu? Izklausās pēc viena tante teica... Vai nav iespējams saņemt konkrētus un pierādītus faktus, lai tauta spētu saprast par ko ir runa, jo no šāda vervelējuma rodas iespaids, ka kādam ir personīgas pretenzijas pret konkrētiem cilvēkiem un pilnīgi sagrābstīti dati no vienas, otras un trešās vietas. Gribētos redzēt pilnīgu ainu.

Atbildēt

Mednieks

11.05.2015. 13:05

Erglim bus spari jaapgriez lai nevaretu vairak tik dizciltigi lidinaties :)

Atbildēt

lidonis

11.05.2015. 12:13

»

Zakke

Varbūt vienkārši ir veiksmīgs


lidoju gadiem ar air Baltic, kā parastais pilsonis, reizi mēnesī vismaz, parasti biežāk.

upgrade nav ticis piedāvāts ne reizi.

nevajag te Vanaga gebelsismus tiražēt

Atbildēt

Erglis

11.05.2015. 12:12

»

Zakke

Varbūt vienkārši ir veiksmīgs


Veiksme uzsmaida dazreiz, bet te ir likumsakariba, ko esmu noverojis jau vairakus gadus!

Atbildēt

Zakke

11.05.2015. 11:55

»

erglis

Spriezot pec ta, ka Erglis visu laiku lido AirBaltic bizenesa klase uz tuvajam Eiropas galvaspilsetam, naudas ir ka spali


Varbūt vienkārši ir veiksmīgs.
Air Baltic ikreizi kādam vienkāršajam pasažierim vienmēr piedāvā free upgrade uz biznesa klasi...

Atbildēt

Joprojām gaidu!!!

11.05.2015. 11:47

»

Zakke

Vārdus jau visi sen zina


Nu,... paskatīsimies! ;)

Atbildēt

erglis

11.05.2015. 11:06

»

Zakke

Vārdus jau visi sen zina


Spriezot pec ta, ka Erglis visu laiku lido AirBaltic bizenesa klase uz tuvajam Eiropas galvaspilsetam, naudas ir ka spali.....

Atbildēt

Zakke

11.05.2015. 11:03

»

Gaidu!!!

Gaidu, kad Pietiek publicēs šos materiālus! Ļoti, ļoti! Tautai ir jāzina savi varoņi


Vārdus jau visi sen zina :)

Apjomus gan varbūt tikai nojauš...

Atbildēt

Gaidu!!!

11.05.2015. 10:25

Gaidu, kad Pietiek publicēs šos materiālus! Ļoti, ļoti! Tautai ir jāzina savi varoņi!

Atbildēt

alga

11.05.2015. 10:23

»

arī skolotājiem utt.

Kristine 10.05.2015. 22:45


Ja negrib lai nepublice algu, tad ir jaiet uz privato kliniku, ne japarazite uz valsts slimnicas rekina.

Atbildēt

arī skolotājiem utt.

11.05.2015. 10:09

Kristine 10.05.2015. 22:45
Ka vispār var publicēt algas?? Vai tas nav tomēr informācijas pārkāpums? Ārsti taču nav amatpersonas. Bet ja ir, tad savādāk.
///
Kristīnīt, tagad visiem publicē.

Atbildēt

eksperimentē, eksperimentē

11.05.2015. 09:58

»

Ābols

Arvien vairāk man rodas pārliecība, ka diemžēl latvju tauta ir glupa. Ja tauta tic pasakām "viena tante teica", ka ar pacientiem eksperimentē, vai arī otrādi, ja reiz ar pacientiem ekperimentē, bet žurnālisti nespēj celt gaismā pierādījumus, tad jebkurā gadījumā tauta ir glupa. Un es arī tai skaitā, ...


Tauta ir glupa. Stāvot rindā aptiekā, mazpilsētā, no 5 pircējiem 4 izrakstīts kaut kāds "aterolips". Viens tantuks saka - "kā? Man uzrakstīts? Es teicu ārstei, ka man no viņa paliek slikti, lai neraksta? Aptiekāre rausta plecus un saka, ka jāņem!" Tantuks arī pērk! Kas ražo šo aterolipu? Kaut kāda kaktu firma, kura nodarbojas ar pētniecību? Ar kādu pētniecību? Tas ir labs jautājums. Jā, tā ir krāpniecība un nekaunība. Bet nav kas veic pārbaudes, jo tauta tiešām savā vairumā ir dumja. Maksāt 14 euro par sū.. no kura paliek slikti. Tur ir jābūt marazmātiski plānprātīgam. Un tādas tantes ievēl saeimu!
Un stradiņiem vajadzēja divus līķus, lai beidzot "pielēktu" un nodrošinātu, ka cilvēki no laukiem pēc pirmās palīdzības saņemšanas nakts laikā netiek izmesti uz ielas! Vājprāts! Kādi sadisti tur strādā! Bet naudu visi grib saņemt. Tā nav medicīna, tā ir lopkautuve.

Atbildēt

Zakke

11.05.2015. 09:49

»

NNN

rakstā minēto ārstu kvalifikācija ir tik augsta, ka norādītais atalgojums ir tikai afekvāts. Tas, ka citiārsti saņem nozēlojamus grašus, domāju tos, kas strādā "valsts maizē", ir nožēlojami. Privātā medicīna jau šobrīd Latvijā ir praktiski sakārtota un tur dakteri saņem atalgojumu, kas ir vai tuvojas...


Neviens jau neapgalvo, ka algas ir astronomiskas un neadekvātas, taču nianse ir citur. Šie kungi tās saņem VALSTS iestādē un darbojas izmantojot šos resursus.
Šis jautājums tā arī nepaceltos, ja ietu runa par privātu kliniku pretstatā valsts slimnīcai, kura regulāri prasa papildus finansējumu un kurā pārējie darbinieki saņem neadekvāti zemāku atalgojumu. Te ir jāpiekrīt autoram - slimnīca darbojas dažu ārstu labā!

Atbildēt

ance

11.05.2015. 09:44

Pētniecība NEKAD nav ētiska. Tā nav ārstniecība pēc definīcijas. Lai tā būtu, bet vēl neētiskāka ir šeit aprakstītā alkatība. Beidzot kāds velk konkrētus faktus gaismā. Ar nepacietību gaidu nākošo sēriju.Valdība ceturtdaļgadsimtu izmanto to, ka neviens neinteresējas precīzi- kur paliek veselības budžets. Daļēji pie vainas ir arī tas, ka ir darņķīga nozares arodbiedrība- lielas biedrumaksas,tukša runa un pilnīgi viss pie vienas vietas. Politologi sarakstījuši rakstu rakstus par lobija un arodbiedrības korelāciju un kā tas ietekmē nozari kopumā.

Atbildēt

Pans

11.05.2015. 09:42

»

Panam

Toyota prakstiski = Lexus. Ja jau pat šito nezin. Turklāt iekš LV Toyota lielie dīleri ir veseli 2. Kaut kas ir jāzin pirms skrecelēt atkritumus


Kas mainās, ka ir 2 dīleri? Toyota = Lexus. Iepirkums par Toyotām, valdes locekle pārvietojas ar Lexus. Tās sauc par šaubām.

Atbildēt

Panam

11.05.2015. 09:31

Toyota prakstiski = Lexus. Ja jau pat šito nezin. Turklāt iekš LV Toyota lielie dīleri ir veseli 2. Kaut kas ir jāzin pirms skrecelēt atkritumus.

Atbildēt

Šalle

11.05.2015. 09:26

Nu, labi, samaksās Ērglis un Co tos pārdesmit tūkstošus (13%) slimnīcas daļu. Ko tas mainīs?! Tie nav pat simtos tūkstošu mērāmi cipari. Tie ir daži desmiti tūkstošu, kas uz Stradiņu fona ir kapeikas un nevienam apdalītam ārstam būtisku pienesumu nedos. Tāpat, būsim atklāti, tāda speciālista kā Ērglis zem 10k bruto alga ir smieklīga. Datu sūtītājs laikam nesajēdz, ka spļauj savā akā. Turklāt Spriņģe jau vienreiz šai tēmai pievērsās un pat troksnis nepacēlās. Tas gan nenozīmē, ka sistēmu nevajag sakārtot.

Atbildēt

GlaxoSmithKline

11.05.2015. 09:18

Te ir neatkarigs avots par musu nevisai gaisajam darbibam...
http://www.theguardian.com/technology/2004/sep/26/internet.medicineandhealth

Atbildēt

Strādnieks

11.05.2015. 08:58

Interesanti, ka rakstā minētais ārstu "piecinieks" Invazīvās kardioloģijas stacionārā nemaz nestrādā, to naudiņu nopelna citi, peļņa gan tiek tikai "Erglim un Co" - centra vadītājam pietuvinātām un pakalpīgām personām.

Atbildēt

NNN

11.05.2015. 08:57

rakstā minēto ārstu kvalifikācija ir tik augsta, ka norādītais atalgojums ir tikai afekvāts. Tas, ka citiārsti saņem nozēlojamus grašus, domāju tos, kas strādā "valsts maizē", ir nožēlojami. Privātā medicīna jau šobrīd Latvijā ir praktiski sakārtota un tur dakteri saņem atalgojumu, kas ir vai tuvojas normālam. Par slimnīcu resursa izmantošanu, ja par to netiek slimnīcai adekvāti samaksāts, gan kauns, bet... "roka roku mazgā"- ne jau tikai resursa izmantotājs ir ieguvējs. Savu "paldies" gan jau saņem arī resursa administrācija

Atbildēt

astmatikis

11.05.2015. 08:49

»

Ābols

Arvien vairāk man rodas pārliecība, ka diemžēl latvju tauta ir glupa. Ja tauta tic pasakām "viena tante teica", ka ar pacientiem eksperimentē, vai arī otrādi, ja reiz ar pacientiem ekperimentē, bet žurnālisti nespēj celt gaismā pierādījumus, tad jebkurā gadījumā tauta ir glupa. Un es arī tai skaitā, ...


Viens pieradijums, ka Latvija eksperimente ar vienkarsiem cilvekiem ir tas, ka budams astmatikis, es aizgaju pie daktera, kas man piedavaja pasas modernakas zales (loti dargas). Kad vinam pajautaju cik ilgi tas testetas, vins teica, ka sis ir pirmais testesanas gads. Lielajam firmam nav atlauts eksperimentet tikai ar Afrikas iezemiesiem, viniem vajag ari kadu Rietumeiropas valsti. Lidz ar to Latvija ari sis lietas notiek. Otraja pasaules kara to darija koncentracijas nometnes, tagad dargas slimnicas ar pacientu apvardosanu, ka nekas cits nepalidzes.

Atbildēt

Pans

11.05.2015. 08:37

Kā tur beidzās ar Stradiņu auto iepirkumu, kurā tika iepirktas neadekvātās Toyotas? Cik redzēts, Stradiņu valdes locekle Čakša pārvietojas ar pajaunu Lexus. Cik zināms, Latvijā Toyotu tirgo tas pats auto dīleris, kas tirgo Lexus.
Parociet, paskatieties, vai tik tur nav kāda laba shēmiņa apakšā.

Atbildēt

Irena

11.05.2015. 06:50

Piedalījos klīniskajā pētījumā un man patika. Bija daudz daktera vizītes un daudz rūpīgāka attieksme nekā vienkārši aizejot uz polikliniku. Tagad arī jūtos labi. Liels paldies dakteriem no Stradiņu endokrinoloģijas centra.

Atbildēt

Edge

10.05.2015. 22:47

»

es

te iet runa par naudu! par ēnu ekonomiku un personiska atsevišķu cilvēku labuma gūšana uz valsts t.i. mūsu visu rēķina. Vai ar to jābūt apmierinātiem


Te iet runa par esošo SISTĒMU, kuras negācijas uzskaita daudzi, t.sk. Valsts kontrole. Liberālo vērtību dēļ jau neies šos "slaucējus" pie sienas un/vai cietumā likt, jo vietā atkal neizbēgami radīsies jauni slaucēji. Kādam te atkal GULAG sagrībējies?! Un neskaities naudu svešā makā - labāk mācīties ērgļiem, kas vēl savu cunfti nav galīgi noslaukuši 25 gados!

Atbildēt

Vadības grupa

10.05.2015. 22:46

Vai varētu lūgt slepenajam informācijas avotam nopublicēt arī Šmita departamentu direktoru kosmiskas algas?

Atbildēt

Kristine

10.05.2015. 22:45

Ka vispār var publicēt algas?? Vai tas nav tomēr informācijas pārkāpums? Ārsti taču nav amatpersonas. Bet ja ir, tad savādāk.

Atbildēt

Ābols

10.05.2015. 21:42

Arvien vairāk man rodas pārliecība, ka diemžēl latvju tauta ir glupa. Ja tauta tic pasakām "viena tante teica", ka ar pacientiem eksperimentē, vai arī otrādi, ja reiz ar pacientiem ekperimentē, bet žurnālisti nespēj celt gaismā pierādījumus, tad jebkurā gadījumā tauta ir glupa. Un es arī tai skaitā, jo piederu pie tautas.

Atbildēt

he he

10.05.2015. 21:20

Veseliibas Ministrias telpas ar apaugusas ar firmelem, tur ar varetu parakties, gan jau lobeti savi uznemumi ar uzpustam cenam...

Atbildēt

rusajamies?

10.05.2015. 21:10

Par kliiniskajiem petijumiem varetu bilst to pasu par RAKUS Gailezeru jeb bijuso 7 slimnicu, ieteiktu zurnalistiem parakaties par so drebju skapi....

Atbildēt

es

10.05.2015. 20:20

»

Edge

Latvijā, protams, turpināsies bezjēgas diskusija par tēmām "kas es esmu?" un "kas mēs esam Eiropā...


te iet runa par naudu! par ēnu ekonomiku un personiska atsevišķu cilvēku labuma gūšana uz valsts t.i. mūsu visu rēķina. Vai ar to jābūt apmierinātiem?!?!?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

15

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

Foto"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas dienas šis TVNET redaktora (!) provokatīvais ieraksts laiku pa laikam parādījās manā twitter ziņu lentā, neskatoties uz to, ka Tomam Lūsim (attēlā) nesekoju. Acīmredzot, izmestā ēsma daudziem tvittera lietotājiem raisīja emocijas - daudzi šo ierakstu komentēja, daudzi laikoja un dalījās ar to, daudziem tas šķita stulbs un provokatīvs. Autors savu mazisko mērķi bija sasniedzis - sabiedrība vienaldzīga nepalika.
Lasīt visu...

12

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

FotoKad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu, pirmajā brīdī nolēmu, ka te kāds cenšas izāzēt pavļutisko vakcīnākstu biroju. Reklāmas sauklis pastulbs, bet attēlā redzamais muskuļaina personāža elkonī saliektās rokas žests karikatūriski pazīstams.
Lasīt visu...

21

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

Foto16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu jeb referendumu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē. Satversmes grozījumu projekts paredz izdarīt Latvijas Republikas Satversmē grozījumu un izteikt 110.pantu šādā redakcijā:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....