Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Saucēja balss tuksnesī

Valdis Kalnozols
01.10.2020.
Komentāri (28)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta, to ir daudzums. Ir tāda arī Štokņa (Kalna) sekta, kur gudra, labi izglītota, simpātiska sieviete strādā Gernsijā, lai sektas vadītājs varētu ikdienā pārvietoties ar Mercedes Benz apvidnieku. Un tie nav mazizglītoti cilvēki, bet gudri, saprātīgi cilvēki, ar kuriem kā ar lupatām manipulē prāta manipulētāji.

Kāpēc to stāstu? Pieminētais nav tikai mazas sabiedrības daļas problēma, bet mūsu visas valsts problēma. Ar šīm pašām psiholoģisko manipulāciju metodēm, ko izmanto Jencītis, Štoknis utt., tiek manipulēts arī ar lielu sabiedrības Latvijas tautas daļu. To parādīja arī 13. Saeimas vēlēšanas, kad liela dala vēlētāju desmitiem tūkstoši sakodēti balsoja par KPV LV un JKP, visus pārējos lamājot kā neliešus, un, kad centās dažiem KPV LV faniem teikt - atveriet acis, jūsu elki Artuss Kaimiņš un Aldis Gobzems taču par jums ņirgājas, tie tāpat devās atbalstīt šo politisko spēku. Identiski tam, kā tas notiek sektās. Un nepatīkamākais, ka visam tam klāt ir drošības dienesti. Piemēram, tāda Štokņa darbības piesedz Ēvalds Saušs, kurš pat nekautrējas popularizēt, ka ir drošības dienestu pārstāvis un viņa specializācija ir ezotēriķi.

Pēc tā, kā mēs apātiski, vienaldzīgi, neticīgi un bailīgi rīkoties noskatāmies, kā iznīkst mūsu valsts un tauta, tā arī ir globāla Latvijas un tās tautas problēma.

Arī es uz “savas ādas” esmu izjutis un izjūtu šīs metodes. Kad, lai sodītu un izspiestu konkurentu, kurš nevēlējās iekļauties būvnieku karteļa shēmu noteikumos, prāta manipulētāji iejaucās privātā dzīvē un manipulēja ar tuvākajiem maniem ģimenes locekļiem Ingunu Grinerti, Kristapu Kalnozolu, Katrinu Kalnozolu (Grinerti), turot tos KPV LV fanu prāta aptumsumā. Ātrāk vai vēlāk aizkars atveras un parāda konkrētas personas, kuras aiz tā noslēpušās.

Pēc valstī valdošā netaisnīguma galvenais, lai atbilst likumu interpretācijām, - rodas domas, ka, lai sabiedrībā būtu taisnīgums un nevaldītu nelieši, ir jāatgriežas senatnē, kad, lai savaldītu neliešus, atriebība bija pienākums. Kas noved pie tā, ka tauta ar zināmu prieku uztver dažu NAUDAS VARAS vērtību pavadā aizgājušo slepkavības.

Un pats valstiski bēdīgākais, ja vēlamies atbildi, kā būvnieku kartelis desmitgadēm izsaimnieko valsti, rodas jautājums par mūsu drošības dienestiem - vai tie neredz apdraudējumu valsts ekonomikai un simtos miljonu mērāmos zaudējumus (ārzemju speciālisti saka, ka tie ir 5 miljardi, kurus valsts zaudē korupcijas shēmās). Jautājums - vai drošības dienesti ir nezinoši, neredzoši, nekompetenti vai arī speciāli neredz, nedzird un piesedz šis shēmas? Un no šajās shēmās gūtiem līdzekļiem apmaksā padomijas VDK līdzīgu aģentu tīklu.

Mūsdienās šo aģentu ir ne mazāk nekā padomijā. Ja aktīvi sāc iesaistīties sabiedriskā un politiskā dzīvē, tad tevi vienkārši aplipina ar šiem kodētajiem cilvēkiem. Kuri uzcītīgi cenšas vai nu tevi nomelnot, vai izjaukt sabiedriskās aktivitātes, kuras var nepatikt koordinatoriem. Kā stāsta, katrā sabiedriski aktīvu cilvēku grupā tiek iefiltrēti vismaz divi tādi novērotāji – ietekmes aģenti.

VDD (DP) dibināja VDK virsnieki, kuri padomijā specializējušies padomju tautas kontrolē, tās uzturēšanā apātijā, vienaldzībā, neticībā un bailēs rīkoties pret netaisnību. Kas novedis pie tā, ka Latvijā ir tālu no patiesas demokrātijas, drīzāk tā tāda pati demokrātija kā padomijā. Un bēdīgākais, ka mēs saprotam, ka LPSR Augstākā padome bija butaforija, bet to, ka mūsu LR Saeima NAUDAS VARAS sistēmā ir līdzvērtīga butaforija, nesaprotam.

Valsts drošības aģentu tīkls nevis atbalsta demokrātiju, sekmē, lai plašas iedzīvotāju masas iesaistās sava un valsts likteņa lemšanā, bet tieši pretēji, cilvēkus zombē, kodē nicināt deputātu – tautas priekšstāvju darbu. Izplata mēlnesību par silēm, sekmē ņirgāšanos par tautas priekšstāvjiem. Kad tāds tips draudēja nogalināt deputātus (pēc LR likuma kriminālnoziegums), VDD pat neierosināja krimināllietu, nerunājot par sodīšanu. Un, spriežot pēc šī tipa rīcības vairāku gadu garumā, var izdarīt secinājumu, ka viņa darbību koordinē VDD darbinieki. Bēdīgi, ka šo aģentu ir tikpat kā seriālā “Sarkanais mežs”: kur tik apgriezies tur pakalpīgs NAUDAS VARAS sistēmas uzturētājs. Pie kam daudzi no šiem tāpat kā padomijā ir inteliģenti, izglītoti cilvēki, kuri pēc sava psihotipa ir psiholoģiski viegli manipulējami.

Pašreizējā NAUDAS VARAS importētajā valsts pārvaldes sistēmā tautas priekšstāvji ir mazas skrūvītes. Bet mūs kodē ar 4 gadu regularitāti apsēsti slimīgi mainīt vecos neliešus vēžus uz jauniem balti pūkainiem – zaļiem, nepieredzējušiem, viegli manipulējamiem. Dieva dēļ, lai mums neienāk prāta izmainīt sistēmu, kur mēs savā valstī esam tikai kalpi, nevis labi saimnieki savā zemē. Sistēmu, kura ir pretrunā ar Satversmes 2. punktu par tautas varu. Sistēmu, kurā, sajaucot politisko varu ar izpildvaru, tiek sekmēta valsts izsaimniekošana visos līmeņos.

Dārgie VDD, SAB darbinieki, pakalpīgie aģenti, politiķi, deputāti, žurnālisti, valsts un pašvaldību amatpersonas, Latvijas tauta, vai patiesi neredzat, nesaprotat, ka mūsu valsts iet uz iznīcību, samazinās tautsaimniecībā strādājošie, izmirst iedzīvotāji, pieaug valsts parāds? Vai neredzat, ka karteļu shēmās tiek izsaimniekota mūsu valsts un mēs vienaldzīgi uz to noskatāmies un, spriežot pēc bezdarbības no drošības dienestu puses, pat piesedzam valsts izzagšanu.

 Jā, varbūt es to uztveru personiski asi, jo esmu viens no tiem, kuri izjūt uz “savas ādas”, ko nozīmē neiekļauties koruptīvās shēmās. Kad būvnieku karteļa apmaksāti aģenti nomelno pazemina tevi sabiedrībā, apmaksāti manipulējami žurnālisti organizē plašsaziņas medijos tavas reputācijas nomelnošanu noniecināšanu, tuviniekiem tiek piesūtīti prāta manipulētāji, izpostot bērnu un viņu vecāku dzīves, naidojot tuvākos. Faktiski ar tām pašām metodēm, kā padomijā “lika pie vietas” citādi domājošos. Tiek veikta pretdarbība jebkurai tavai sabiedriskai, politiskai un uzņēmējdarbībai. Pat tik tālu, ka aģenti tiks atsūtīti uz tavu darbavietu un pēc tam centīsies, lai darba devēji pārtrauc darba attiecības ar tevi.

Sistēmas maiņu uztveru kā personisku pienākumu, jo, ja neizmainīsies sistēma, ne iztiku ļaus gūt, ne būt sabiedriski un politiski aktīvam. Ir jāsaprot, ka būvnieku kartelis un aiz tā paslēpies Šķēle ar saviem oranžajiem punduriem nav vienīgais kartelis. Karteļi ar saviem koordinatoriem “sēž” uz Veselības ministrijas budžeta, ceļu būvē, kas ir krietni saliedētāks, “sēž” uz Satiksmes ministrijas budžeta utt. Un, ja vēlamies, lai valsts attīstās un kļūst labklājīga, nevis kā tagad labklājīgs kļūst šauru cilvēku loks no karteļu korupcijas shēmām, un lai valsts pēc kāda laika nebankrotē, šī valsts izsaimniekojošā sistēma ir jāmaina un jāpanāk patiesa Satversmē rakstītā tautas vara, jānodala politiskā vara no izpildvaras.

Un arī jautājums Satversmes aizsardzības birojam – SAB: jūs taču labi redzat, ka 2. Satversmes punkts netiek ievērots! Nav Latvijas tautai suverēnas varas, bet reālā vara ir šaurai ļaužu grupai, kuri paslēpušies aiz to veidotām partijām, būvnieku un citu karteļu koordinatoriem, ārvalstu vēstniecību darbiniekiem, specdienestu cilvēkiem arī citu valstu utt., - kāpēc jūs uz to vienaldzīgi noskatāties, Maizīša un citi SAB kungi?

Latvija mums ir viena, un no ikviena, arī no tevis ir atkarīga tās nākotne! Enerģiskie, aktīvie, sazināmies! Latvija un tās tauta NAUDAS VARAS ietekmē izmirst un iznīkst. Latvijā ir jāievēro Satversmes 2. punkts par tautas varu. Mums ir jābūt labiem saimniekiem savā zemē! Vienoti atbalstot viens otru, mūsu kopīgā rīcība apturēs postu un virzīs valsti attīstībai. Raksti, zvani mums, veidojam tautas kustību! Nesam gaismu un labklājību dzimtenē. Mēs esam gaismas tauta! Mēs varam atjaunot savu valsti, bet ir jābūt kopīgai rīcībai. Esi aktīvs! Palīdzi Latvijai!

Novērtē šo rakstu:

38
6

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....