Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Saucēja balss tuksnesī

Valdis Kalnozols
01.10.2020.
Komentāri (28)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta, to ir daudzums. Ir tāda arī Štokņa (Kalna) sekta, kur gudra, labi izglītota, simpātiska sieviete strādā Gernsijā, lai sektas vadītājs varētu ikdienā pārvietoties ar Mercedes Benz apvidnieku. Un tie nav mazizglītoti cilvēki, bet gudri, saprātīgi cilvēki, ar kuriem kā ar lupatām manipulē prāta manipulētāji.

Kāpēc to stāstu? Pieminētais nav tikai mazas sabiedrības daļas problēma, bet mūsu visas valsts problēma. Ar šīm pašām psiholoģisko manipulāciju metodēm, ko izmanto Jencītis, Štoknis utt., tiek manipulēts arī ar lielu sabiedrības Latvijas tautas daļu. To parādīja arī 13. Saeimas vēlēšanas, kad liela dala vēlētāju desmitiem tūkstoši sakodēti balsoja par KPV LV un JKP, visus pārējos lamājot kā neliešus, un, kad centās dažiem KPV LV faniem teikt - atveriet acis, jūsu elki Artuss Kaimiņš un Aldis Gobzems taču par jums ņirgājas, tie tāpat devās atbalstīt šo politisko spēku. Identiski tam, kā tas notiek sektās. Un nepatīkamākais, ka visam tam klāt ir drošības dienesti. Piemēram, tāda Štokņa darbības piesedz Ēvalds Saušs, kurš pat nekautrējas popularizēt, ka ir drošības dienestu pārstāvis un viņa specializācija ir ezotēriķi.

Pēc tā, kā mēs apātiski, vienaldzīgi, neticīgi un bailīgi rīkoties noskatāmies, kā iznīkst mūsu valsts un tauta, tā arī ir globāla Latvijas un tās tautas problēma.

Arī es uz “savas ādas” esmu izjutis un izjūtu šīs metodes. Kad, lai sodītu un izspiestu konkurentu, kurš nevēlējās iekļauties būvnieku karteļa shēmu noteikumos, prāta manipulētāji iejaucās privātā dzīvē un manipulēja ar tuvākajiem maniem ģimenes locekļiem Ingunu Grinerti, Kristapu Kalnozolu, Katrinu Kalnozolu (Grinerti), turot tos KPV LV fanu prāta aptumsumā. Ātrāk vai vēlāk aizkars atveras un parāda konkrētas personas, kuras aiz tā noslēpušās.

Pēc valstī valdošā netaisnīguma galvenais, lai atbilst likumu interpretācijām, - rodas domas, ka, lai sabiedrībā būtu taisnīgums un nevaldītu nelieši, ir jāatgriežas senatnē, kad, lai savaldītu neliešus, atriebība bija pienākums. Kas noved pie tā, ka tauta ar zināmu prieku uztver dažu NAUDAS VARAS vērtību pavadā aizgājušo slepkavības.

Un pats valstiski bēdīgākais, ja vēlamies atbildi, kā būvnieku kartelis desmitgadēm izsaimnieko valsti, rodas jautājums par mūsu drošības dienestiem - vai tie neredz apdraudējumu valsts ekonomikai un simtos miljonu mērāmos zaudējumus (ārzemju speciālisti saka, ka tie ir 5 miljardi, kurus valsts zaudē korupcijas shēmās). Jautājums - vai drošības dienesti ir nezinoši, neredzoši, nekompetenti vai arī speciāli neredz, nedzird un piesedz šis shēmas? Un no šajās shēmās gūtiem līdzekļiem apmaksā padomijas VDK līdzīgu aģentu tīklu.

Mūsdienās šo aģentu ir ne mazāk nekā padomijā. Ja aktīvi sāc iesaistīties sabiedriskā un politiskā dzīvē, tad tevi vienkārši aplipina ar šiem kodētajiem cilvēkiem. Kuri uzcītīgi cenšas vai nu tevi nomelnot, vai izjaukt sabiedriskās aktivitātes, kuras var nepatikt koordinatoriem. Kā stāsta, katrā sabiedriski aktīvu cilvēku grupā tiek iefiltrēti vismaz divi tādi novērotāji – ietekmes aģenti.

VDD (DP) dibināja VDK virsnieki, kuri padomijā specializējušies padomju tautas kontrolē, tās uzturēšanā apātijā, vienaldzībā, neticībā un bailēs rīkoties pret netaisnību. Kas novedis pie tā, ka Latvijā ir tālu no patiesas demokrātijas, drīzāk tā tāda pati demokrātija kā padomijā. Un bēdīgākais, ka mēs saprotam, ka LPSR Augstākā padome bija butaforija, bet to, ka mūsu LR Saeima NAUDAS VARAS sistēmā ir līdzvērtīga butaforija, nesaprotam.

Valsts drošības aģentu tīkls nevis atbalsta demokrātiju, sekmē, lai plašas iedzīvotāju masas iesaistās sava un valsts likteņa lemšanā, bet tieši pretēji, cilvēkus zombē, kodē nicināt deputātu – tautas priekšstāvju darbu. Izplata mēlnesību par silēm, sekmē ņirgāšanos par tautas priekšstāvjiem. Kad tāds tips draudēja nogalināt deputātus (pēc LR likuma kriminālnoziegums), VDD pat neierosināja krimināllietu, nerunājot par sodīšanu. Un, spriežot pēc šī tipa rīcības vairāku gadu garumā, var izdarīt secinājumu, ka viņa darbību koordinē VDD darbinieki. Bēdīgi, ka šo aģentu ir tikpat kā seriālā “Sarkanais mežs”: kur tik apgriezies tur pakalpīgs NAUDAS VARAS sistēmas uzturētājs. Pie kam daudzi no šiem tāpat kā padomijā ir inteliģenti, izglītoti cilvēki, kuri pēc sava psihotipa ir psiholoģiski viegli manipulējami.

Pašreizējā NAUDAS VARAS importētajā valsts pārvaldes sistēmā tautas priekšstāvji ir mazas skrūvītes. Bet mūs kodē ar 4 gadu regularitāti apsēsti slimīgi mainīt vecos neliešus vēžus uz jauniem balti pūkainiem – zaļiem, nepieredzējušiem, viegli manipulējamiem. Dieva dēļ, lai mums neienāk prāta izmainīt sistēmu, kur mēs savā valstī esam tikai kalpi, nevis labi saimnieki savā zemē. Sistēmu, kura ir pretrunā ar Satversmes 2. punktu par tautas varu. Sistēmu, kurā, sajaucot politisko varu ar izpildvaru, tiek sekmēta valsts izsaimniekošana visos līmeņos.

Dārgie VDD, SAB darbinieki, pakalpīgie aģenti, politiķi, deputāti, žurnālisti, valsts un pašvaldību amatpersonas, Latvijas tauta, vai patiesi neredzat, nesaprotat, ka mūsu valsts iet uz iznīcību, samazinās tautsaimniecībā strādājošie, izmirst iedzīvotāji, pieaug valsts parāds? Vai neredzat, ka karteļu shēmās tiek izsaimniekota mūsu valsts un mēs vienaldzīgi uz to noskatāmies un, spriežot pēc bezdarbības no drošības dienestu puses, pat piesedzam valsts izzagšanu.

 Jā, varbūt es to uztveru personiski asi, jo esmu viens no tiem, kuri izjūt uz “savas ādas”, ko nozīmē neiekļauties koruptīvās shēmās. Kad būvnieku karteļa apmaksāti aģenti nomelno pazemina tevi sabiedrībā, apmaksāti manipulējami žurnālisti organizē plašsaziņas medijos tavas reputācijas nomelnošanu noniecināšanu, tuviniekiem tiek piesūtīti prāta manipulētāji, izpostot bērnu un viņu vecāku dzīves, naidojot tuvākos. Faktiski ar tām pašām metodēm, kā padomijā “lika pie vietas” citādi domājošos. Tiek veikta pretdarbība jebkurai tavai sabiedriskai, politiskai un uzņēmējdarbībai. Pat tik tālu, ka aģenti tiks atsūtīti uz tavu darbavietu un pēc tam centīsies, lai darba devēji pārtrauc darba attiecības ar tevi.

Sistēmas maiņu uztveru kā personisku pienākumu, jo, ja neizmainīsies sistēma, ne iztiku ļaus gūt, ne būt sabiedriski un politiski aktīvam. Ir jāsaprot, ka būvnieku kartelis un aiz tā paslēpies Šķēle ar saviem oranžajiem punduriem nav vienīgais kartelis. Karteļi ar saviem koordinatoriem “sēž” uz Veselības ministrijas budžeta, ceļu būvē, kas ir krietni saliedētāks, “sēž” uz Satiksmes ministrijas budžeta utt. Un, ja vēlamies, lai valsts attīstās un kļūst labklājīga, nevis kā tagad labklājīgs kļūst šauru cilvēku loks no karteļu korupcijas shēmām, un lai valsts pēc kāda laika nebankrotē, šī valsts izsaimniekojošā sistēma ir jāmaina un jāpanāk patiesa Satversmē rakstītā tautas vara, jānodala politiskā vara no izpildvaras.

Un arī jautājums Satversmes aizsardzības birojam – SAB: jūs taču labi redzat, ka 2. Satversmes punkts netiek ievērots! Nav Latvijas tautai suverēnas varas, bet reālā vara ir šaurai ļaužu grupai, kuri paslēpušies aiz to veidotām partijām, būvnieku un citu karteļu koordinatoriem, ārvalstu vēstniecību darbiniekiem, specdienestu cilvēkiem arī citu valstu utt., - kāpēc jūs uz to vienaldzīgi noskatāties, Maizīša un citi SAB kungi?

Latvija mums ir viena, un no ikviena, arī no tevis ir atkarīga tās nākotne! Enerģiskie, aktīvie, sazināmies! Latvija un tās tauta NAUDAS VARAS ietekmē izmirst un iznīkst. Latvijā ir jāievēro Satversmes 2. punkts par tautas varu. Mums ir jābūt labiem saimniekiem savā zemē! Vienoti atbalstot viens otru, mūsu kopīgā rīcība apturēs postu un virzīs valsti attīstībai. Raksti, zvani mums, veidojam tautas kustību! Nesam gaismu un labklājību dzimtenē. Mēs esam gaismas tauta! Mēs varam atjaunot savu valsti, bet ir jābūt kopīgai rīcībai. Esi aktīvs! Palīdzi Latvijai!

Novērtē šo rakstu:

38
6

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...