Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūrmalnieks

16.08.2016. 08:26

»

Kolektor

Baumas, ka no 12. augustā persona turpinās pildīt dienesta pienākumus. Jatājums tikai viens - kaaaaaa


Nē- Jūrmalas policijā vairs nestrādā- it kā aizccelts kaut kur citur.

Atbildēt

Kolektor

04.08.2016. 16:32

Baumas, ka no 12. augustā persona turpinās pildīt dienesta pienākumus. Jatājums tikai viens - kaaaaaa?

Atbildēt

spy

31.07.2016. 13:30

Runā, ka sācis draudzēties un braukt ciemos ar dāvanām pie tās dienas notikumos iesaistītajiem.

Atbildēt

Resnais Kuzis € JURIM

17.07.2016. 14:53

»

Edžus

Dienesta pakāpes uzpleči, vai visatļautības varenuma spārni? Ne diena Latvijā nepaiet bez blēdībām, noziegumiem varas, tiesu, iekšlietu struktūrās, kontrolējošās institūcijas, kurās ceturtdaļgadsimtu uzdzīvoja un uzdzīvo vilkači ar amata ķēdēm, amata pakāpēm, amata āmuriem, mantijām...


Tiesnesi Strazdu. 4g valsts maize.Viktors Montiks ar Pustdienam Kuzim atpirkas GULAMI viesnica.Lapsas kungam_Latvijas Robin Guds un Lacplesis.Prokurorus Maksliniekus atmaskot nakamais solis.
Jurmala majas sienu rota Prokurore uzmaleta glezna summa 5T Eur-Iegadata lai Evija samainis.Atlidziba Pantu un Steidzami nodos lietu Tiesa. Kompetence.

Atbildēt

Edžus

16.07.2016. 05:36

Dienesta pakāpes uzpleči, vai visatļautības varenuma spārni? Ne diena Latvijā nepaiet bez blēdībām, noziegumiem varas, tiesu, iekšlietu struktūrās, kontrolējošās institūcijas, kurās ceturtdaļgadsimtu uzdzīvoja un uzdzīvo vilkači ar amata ķēdēm, amata pakāpēm, amata āmuriem, mantijām.

Atbildēt

Ines

15.07.2016. 14:45

»

nu

ASV policijas sauklis ir "Aizsargāt un kalpot!" LV policists atbilst sauklim "Man ir apliecība,bet nav smadzeņu,man ir vara un Jūs visi pārējie esat niecības


Pilnigi piekritu !!!
LV policists atbilst sauklim "Man ir apliecība,
man ir vara un Jūs visi pārējie esat niecības!"

Atbildēt

Z

15.07.2016. 01:43

Īsi sakot - noziedznieks pagonos!

Atbildēt

janis

13.07.2016. 21:43

»

Grišins

Viktors Montiks Ķuzi muļķoja, bet tas bija apmierināts arī par zupas šķīvi


Un Bezakcizes Alkoholu,policistu Sporta speles.Ar Busu Montika 3b2nod. Krievels Veda.

Atbildēt

007

13.07.2016. 21:36

»

Zinātājs

Rīgā braucor pa A.Deglavas ielu vari iebraukt "bambukā" uzpīpot bambuku un justies kā "zoodārzā". Kāpēc? Jo tur ir šādu tādu zīdītāju ofiss. Tajā ofisā var sastapt vienu dēli, kurš ir gan ziņnesis, gan tā teikt pārrunu meistars un kasieris, kuram ir ātras kājas un nav jāpiesaka sava vizīte čiekurkalnā...


Par Viktoru Montiku bij Korupciju,bij rakstits 100reizes Prokuraturai,No 2008gada,Sozinovam.Par virtualam Kriminallietam-izbeigtas.Par Krupenicu,Degvielas,,sports un cigaresu kontrabandas piesegsanu,Konfisceta-otreizeja pardosana.Kuza jubilejas Organizesana.Paslaik Sozinovs parnemis Korupcijas grozus.

Atbildēt

noziedznieks kozlovskis

13.07.2016. 20:04

Pilnīgi skaidrs, ka policijā ir kriminālnoziedznieku patvaļa, bet boss tai ir mafiozo Kozlovskis. Kamēr neapcietinās Kozlovski un visu policijas vadību, kā arī Drošības policijas darbiniekus, tikmēr Latvijā valdīs bandīti ar valsts amatpersonu pilnvarām. Paldies Vienotībai, kas daudzus gadus stiprināja šo astoņkāji!

Atbildēt

Pēteris

13.07.2016. 16:04

Neskatoties uz visam nekārtībām VP ministrs grib atstāt Ķuzi uz diviem gadiem sakārtot lietas, izskatās ka Ķuzis ir labākais kandidāts citu nav vai neviens nevēlas ?

Atbildēt

Elmārs

13.07.2016. 15:41

Sozinova ielikteņi pamazām nodzeras, droši vien netur nervi no saņemtajiem kukuļiem un naktis murgi radās.

Atbildēt

Valsts kontrole

13.07.2016. 15:37

VP ir vel trakāk ka VID.

Atbildēt

Kur skatās Kučinskis

13.07.2016. 15:35

Ko jūs gribat no Melna un viņa aizstāvja Sozinova, ja Ķuzis atklāti ar kontrabandas karali Montiku lietas kārto pie Gulami viesnīca!

Atbildēt

Panamas papīrs

13.07.2016. 13:17

»

Melnis pilnīgi sagrauj Valsts policijas prestīžu!

Ja jau policijas priekšnieks uzdrošinās piedzerties, kā cūka, lamaties, uzbrukt policistiem, ka pat jāpielieto pret viņu ierčus, tad ko vispār domāt par Latvijas Valsts policiju? Kas vada šo midzeni, kurā nevar ieviest kārību? Ko domā Saeima? Ko domā Valsts prezidents? Beidzot, ko domā Ministru prezidents...


Nevar sagraut to, kā nav. Policija ar prokuratūru ka melna bumba veļas katru dienu. Kads deģenerējas un aizlido pa pieskari. Nak citi jefiņi vietā. Bet Lemberga stipendiats Kučinskis ar Streļčonoku, kas viņam skaitās tadā kā pārraudzībā, atlaida Juri un citus no KNAB, kas strādāja pie A.Lemberga krimināllietas izstrādes. Astoņkājis darbībā. Īstais Astoņkājis! Lembergs atkal uzdarbojas. Izskatās, ka viņu sadzels bide. Tagad viņu pašu.Pēc tam jau Ķučinski..

Atbildēt

Ceriņš

13.07.2016. 09:13

Ceru, ka vismaz tajā kautiņā šitais āksts normāli dabūja pa mici :-D

Atbildēt

Zinātājs

13.07.2016. 02:12

»

Melnis pilnīgi sagrauj Valsts policijas prestīžu!

Ja jau policijas priekšnieks uzdrošinās piedzerties, kā cūka, lamaties, uzbrukt policistiem, ka pat jāpielieto pret viņu ierčus, tad ko vispār domāt par Latvijas Valsts policiju? Kas vada šo midzeni, kurā nevar ieviest kārību? Ko domā Saeima? Ko domā Valsts prezidents? Beidzot, ko domā Ministru prezidents...


Rīgā braucor pa A.Deglavas ielu vari iebraukt "bambukā" uzpīpot bambuku un justies kā "zoodārzā". Kāpēc? Jo tur ir šādu tādu zīdītāju ofiss. Tajā ofisā var sastapt vienu dēli, kurš ir gan ziņnesis, gan tā teikt pārrunu meistars un kasieris, kuram ir ātras kājas un nav jāpiesaka sava vizīte čiekurkalnā pie kunga ar lielu "lidlauku" uz galvas un švaku atmiņu (jo pat neatceras, vai viņš savas svinības pats apmaksā). Ja būs paša interese un apaugsi pat ar minimālu info, sapratīsi stāsta saturu. Tāpēc cerības uz tevis minētām pārmaiņām ir ļoti mazas, bet ļoti vajadzīgas. Jo tas čusku midzenis no abām pusēm jūtās pārāk drošs. Bija cerība uz jaunievestās instances priekšnieku, kas spēj patramdīt, māk to darīt un ir pietiekami gudrs, lai to izdarītu. Bet Ir viens bet, par kuru man sirdsapziņa neļauj runāt, jo biju viņa tiešajā pakļautībā un ļoti cienu kā gudru, spējīgu, autoritatīvu (es autoritātes neatzīstu, bet viņš tāds man bij) un tiešām lielu profesionāli un vēl neesmu pazaudējis cieņu pret viņu.... Kā arī neaizmirsīsim to, ka viens nav karotājs un apkārt tam visam politika, intereses u.t.t..! Skatīsimies, vērosim...... Patiesībā tas stāsts par to pīpēšanu un ir tik garš, ka tam vajag veltīt daudz laika runājot, kur nu vēl rakstot, tāpēc īsi un pietiekami kodolīgi, lai nojaustu to neredzamo saturu, šis tas arī nav jauztver burtiski. Adios.

Atbildēt

Jānim

13.07.2016. 01:35

»

Jānis

Melnim jau sen bija jasaprot, ka viņā aiziešanu no šī amata vēlās attiecīgie cilvēki un palikt neizdosies


Melnim jau sen vajadzēja saprast ko citu, bet eiforija un kaifošana no sava amata un nesodamības sajūta viņam to liedza, jo redz tā doma vien, ka viņam ir Rīgas vadības A.S. aizmugure, viņu jau apstulbināja. Es šajā A.M. neredzēju nedz prātu, nedz saprātu. Man prieks, ka A.S. ielikteņi sāk pamazām no savām nekontrolējamām darbībām paši birt kā pupas. Ne velti saka, Dievs nav mazs bērns! Velniem velnu dzīvi!
P.S.
Agru vai vēlu "mēslus" un "prostitūtes" pagoņos aprij tādi paši šakāļi, kuriem viņi bija izdevīgi. Savukārt es ceru, ka kādu dienu nāks lauvas un ierādīs vietu šakāļiem. Tāda diena noteikti būs!

Atbildēt

Melnis pilnīgi sagrauj Valsts policijas prestīžu!

13.07.2016. 01:19

Ja jau policijas priekšnieks uzdrošinās piedzerties, kā cūka, lamaties, uzbrukt policistiem, ka pat jāpielieto pret viņu ierčus, tad ko vispār domāt par Latvijas Valsts policiju? Kas vada šo midzeni, kurā nevar ieviest kārību? Ko domā Saeima? Ko domā Valsts prezidents? Beidzot, ko domā Ministru prezidents?
Izskatās, ka Ķuzim nespīd palikt amatā, ja tādi skandāli uz visu Eiropu un vēl piezedz to nelieti policistu formā.
Tas jau ir par traku, ja policijas priekšnieki tā uzvedās. Visatļautība un nesodāmība noved līdz patvaļai un noziegumiem.

Atbildēt

nu ja

13.07.2016. 00:40

»

Panamas papīrs

Meļņa vietā vajag L.L. - visi staigātu uz pirkstgaliem


uz pakaļkāju pirkstgaliem staigātu tikai lapsa, noziedznieki tādos amatos ir pilnīgi nulles.

Atbildēt

normāli, citādi jau nevar tiesiskā valstī, lol

12.07.2016. 23:37

»

Panamas papīrs

Apdzirdīja, izraisīja kautiņu ar viņu, atstādināja


Ar varu lēja rīklē? Nabadziņš.

Atbildēt

To protams

12.07.2016. 22:44

»

protams

protams, ja nevar pašam neko izdarīt, tad var taču pačakarēt ģimeni, draugus, bērnus. Tu noteikti būtu priecīgs, ja tevis dēļ ciestu tava ģimene vai draugi, tu garā vājais


Soho tak nerakstīja, ka vajag čakarēt ģimeni, bērnus! Teica, ka vajag ''drāzt'' pērtiķi:)Ja ģimenei būs kauns, tad pametīs pērtiķi vai liks tam laboties!

Atbildēt

Jānis

12.07.2016. 21:54

Melnim jau sen bija jasaprot, ka viņā aiziešanu no šī amata vēlās attiecīgie cilvēki un palikt neizdosies.

Atbildēt

nu

12.07.2016. 21:51

ASV policijas sauklis ir "Aizsargāt un kalpot!" LV policists atbilst sauklim "Man ir apliecība,bet nav smadzeņu,man ir vara un Jūs visi pārējie esat niecības!"

Atbildēt

Venspilnieks

12.07.2016. 21:50

varētu arī protams VP vadību nomainīt, bet izskatās kā šeit vietā ir šķeles teiktais" ielieciet amatā lielāko kretīnu", bet dzīvosim redzēsim.

Atbildēt

Grišins

12.07.2016. 21:47

Viktors Montiks Ķuzi muļķoja, bet tas bija apmierināts arī par zupas šķīvi.

Atbildēt

Kuzis lielpratejs

12.07.2016. 21:39

Ko Jūs te griba ja ministram īpašumi Spānijā.

Atbildēt

protams

12.07.2016. 21:24

»

soho

Valsts pārāk korumpēta, likumdošanas sviras nestrādā, jādrāž šis pērtiķis publiski (rasnač style) Kaut arī no biezādaino kastas, bet ir taču ģimene, draugi, kuriem būs kauns un aizvainojums


protams, ja nevar pašam neko izdarīt, tad var taču pačakarēt ģimeni, draugus, bērnus. Tu noteikti būtu priecīgs, ja tevis dēļ ciestu tava ģimene vai draugi, tu garā vājais.

Atbildēt

soho

12.07.2016. 19:29

Valsts pārāk korumpēta, likumdošanas sviras nestrādā, jādrāž šis pērtiķis publiski (rasnač style) Kaut arī no biezādaino kastas, bet ir taču ģimene, draugi, kuriem būs kauns un aizvainojums!

Atbildēt

Panamas papīrs

12.07.2016. 19:21

»

Kaimis

Meļņa vietā vajag Janeku no kaimiņu pilsētas, dzer, bet tomēr mazliet mazāk


Meļņa vietā vajag L.L. - visi staigātu uz pirkstgaliem!

Atbildēt

Kaimis

12.07.2016. 18:36

Meļņa vietā vajag Janeku no kaimiņu pilsētas, dzer, bet tomēr mazliet mazāk.

Atbildēt

pizģec

12.07.2016. 17:46

Vēl pirmdienas rīta pusē Valsts policijas vadība mēģināja radīt priekšstatu, ka par šādiem notikumiem neko nenojaušot. „Jūrmalas iecirkņa priekšnieks Aleksandrs Melnis ir darbā kā ierasts un pilda savus pienākumus,” – šādu atbildi Valsts policijas pārstāvis pirmdienas rīta pusē sniedza uz Pietiek jautājumu, vai Jūrmalas policijas darbinieks A. Melnis pašlaik pilda savus amata pienākumus, bet, ja gadījumā viņš no tiem ir atstādināts, - kādu iemeslu dēļ.

Atbildēt

Panamas papīrs

12.07.2016. 17:44

Apdzirdīja, izraisīja kautiņu ar viņu, atstādināja.

Atbildēt

Resnais Kuzis € JURIM

12.07.2016. 17:40

Kuzim tags 3b2nodalas Viktors Montiks Kaste neaizkarama atstadinaja are 200000Eur aizturets Knab krupenicu.Ciganu.Kazlovskis blava bet klusam pensija pavadija Korumpantu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...