Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zakapustovs

11.12.2017. 23:12

Šis te Zakapustovs-Zasosistovs-Zapisdistovs ir filozofs?! Kaut kāda filozofam ļoti neraksturīga valoda! Īpaši teikumu uzbūve.

Atbildēt

Mulkibas

06.12.2017. 18:49

»

Anna

Atis sevi kā ētikas ekspertu un filozofu ir dikreditējis pilnībā


tikai viñś nav politikis, bet filosofs.

Atbildēt

Anna

06.12.2017. 17:30

Atis sevi kā ētikas ekspertu un filozofu ir dikreditējis pilnībā.
Žēl, protams.

Atbildēt

NIKNAIS

06.12.2017. 16:43

»

Skuķisvisuzina

Šī vakara atziņa - Kaimiņš ir Lembergs jaunībā...vai otrādi - Lembergs ir vecs Kaimiņš!:D


Drīzāk Lembergs paņēmis Kaimiņu jaunībā, un tagad Kaimiņam tāda skrobe pret Lembergu :)

Atbildēt

Ogre

06.12.2017. 10:50

Raksta autors - Einšteins.. visiem sen zināmi fakti pasniegti kā nenormālākā un svaigākā sensācija par Kaimiņu. Protams, to, ko Artuss tur ar partijas finansējumu muhļī, nav pareizi, bet tagad dēļ šādas lietas cept augšā pasūtījuma rakstus!? Partijas, kuras pasūta šāda tipa rakstus par Kaimiņu, kurš reāli kāpj viņiem uz varžacīm, pašas ir vairākkārt pārkāpušas likumu par partiju finansēšanām, kā arī šo partiju locekļi ir vistīrākie valsts kases izzadzēji. Neviens aiz restēm par to nesēž, bet visiem tas ir zināms ;)

Jums nepatīk Kaimiņš tikai tāpēc, ka viņš atklāj visiem nepatīkamo patiesību!

Atbildēt

mjā, zagt arī muļķi prot

06.12.2017. 08:46

..............

Atbildēt

Skuķisvisuzina

06.12.2017. 00:28

Šī vakara atziņa - Kaimiņš ir Lembergs jaunībā...vai otrādi - Lembergs ir vecs Kaimiņš!:D

Atbildēt

apk

05.12.2017. 23:25

Vakar KPV LV uzstājās ar partijas programmas atvēršanas pasākumu nākošajām saeimas vēlēšanām un šodien jau raksts. Kā to var izskaidrot, procesu uzsāka ātrāk, novembrī? Varētu uzrakstīt kaut ko vairāk, kam traucē, kurš pasūta muzīku. Ja jau Ufo ar Kaimiņu bija baigie čomi, viens kašķis jau nu neizjauca draudzību. Ja nu vēlāk parādas pilns ieraksts no kura saprotams, ka šie pie galda iestudē izrādi, ko tad?

Atbildēt

to Jānis

05.12.2017. 22:53

Pozitīvo raksta pats Kaimiņš.

Atbildēt

Skuķisvisuzina

05.12.2017. 22:51

Ir prieks vakarā palasīt tik rēcīgus komentārus:D Galvenais, ka zem nikiem var atpazīt atsevišķas personas....Kāds iet uz "va bank".:)

Atbildēt

Cits Jānis

05.12.2017. 19:46

»

Jānis

Lembergs bija nopircis POIKĀNU vēl tos 3.empelmeņus,kurus nosūtīja uz gazpromu.Kaimiņš nav zaglis,bet gan cīnītājs pret zagļiem,kuri aplaupa tautu,balsojiet par kartīgo deputātu


Tu nu gan esi riktīgs Baroniņš ar Skrubja piešprici :) Nav vēl apnicis atkārtot stūrī iedzītā Artusa melus?

Atbildēt

Aurēlijs

05.12.2017. 19:45

»

Marks

Pats Zakatistovs, kas iepriekš daudzkārt pozicionēts kā ētikas eksperts, nekādus publiskus skaidrojumus saistībā ar šiem izteikumiem tā arī nav sniedzis...


Es tomēr ieteiktu noskatīties to sižetu pašam, nevis skatīties Zakatistovam mutē un akli ticēt viņa meliem. Jā, sižets montēts, bet no sarunu gabaliem pat daudzu teikumu garumā, kas ir daudz, daudz garākas nekā frāzes. Gan Atis atzinās, ka saņem papildus nedeklarētu naudu tieši tāpēc, ka ir partijā, gan Artuss, kuram pēc paša vārdiem 1000 papildus ienāk. Īstenībā Meroni stipendija bija 5000 mēnesī, ko vēlāk pacēla vēl lielāku.

P.S. Un slēpto kamera, kā pats Artuss sižeta beigās teica, uzstādīja pēc viņa rīkojuma un par viņa naudu. Tā kā nevajag pīt iekšā Ufo.

Atbildēt

Ko nu!

05.12.2017. 19:38

»

Jānis

Lembergs bija nopircis POIKĀNU vēl tos 3.empelmeņus,kurus nosūtīja uz gazpromu.Kaimiņš nav zaglis,bet gan cīnītājs pret zagļiem,kuri aplaupa tautu,balsojiet par kartīgo deputātu


Aivaram Ślomo dèlam Lembergam tik daudz vèl no Sorosa jàaizñemas un tad diez vai Poikànu varètu nopirkt. Mulki tikai iedomàjas, ka par naudu var visu!

Atbildēt

jokohama

05.12.2017. 19:35

Tie kas ar pāris tūkstošiem operē,nekad neuzpirks knābi,bet kas ar miljoniem,tie uzpirks ne tikai knābi...

Atbildēt

Marks

05.12.2017. 19:31

Pats Zakatistovs, kas iepriekš daudzkārt pozicionēts kā ētikas eksperts, nekādus publiskus skaidrojumus saistībā ar šiem izteikumiem tā arī nav sniedzis, ...
---
Vispār jau ir sniedzis paskaidrojumus gan. Pilnīgi noteikti dzirdēju viņa skaidrojumu pie Zandera TV24 raidījumā. Īsā versija - Ufo pamatīgi piestrādāja ar slēpto kameru, lai iegūtu vajadzīgās frāzes.

Atbildēt

Jānis

05.12.2017. 19:06

Lembergs bija nopircis POIKĀNU vēl tos 3.empelmeņus,kurus nosūtīja uz gazpromu.Kaimiņš nav zaglis,bet gan cīnītājs pret zagļiem,kuri aplaupa tautu,balsojiet par kartīgo deputātu.

Atbildēt

«Latvijas krājbankas» Bondars (LRA)

05.12.2017. 18:53

»

APBRĪNOJAMI

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS


Jā, ar lielo burtu.

Atbildēt

no Rīgas

05.12.2017. 18:45

»

defonso

Kam kalpo knabs


Zemkopības ministrijas apakšstruktūra.

Atbildēt

bij. biedrs

05.12.2017. 18:04

Kaimiņš ir maksimāli nekaunīgs smurgulis, melo kā automāts, pēc ievēlēšanas sevi iedomājas par citiem pāri stāvošu. Dzīvo un uzdzīvo no priekš partijas izspiestas naudas, solot naivajiem devējiem to un šito... Protams, ir arī garīgi nelīdzsvarots pēc tās auto avārijas, bet tas nav attaisnojums un aiz tā nevar slēpties mēģinot izmukt no cietuma. Cietumu Kaimiņš ir nopelnījis papilnam, un viņa īsa un ātra ietupināšana jūtami celtu ticību šai valstij.

Atbildēt

defonso

05.12.2017. 17:50

Kam kalpo knabs???

Atbildēt

Kaimiñś ir prasts àksts.

05.12.2017. 16:51

»

APBRĪNOJAMI

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS


Nezinu, ko Zakatistovs ar tiem mulkiem ñemas! Tie idioti taću neko nemàcàs no citiem. Śajà valstî, kuru vada vecie komunistu un ćekistu noziedznieki, ir tikai viena iespèja politiku izmantot savam labumam. Tev jàbût śkirtam, neprecètam, pilnîgam nabagam, bez îpaśumiem, ar pliku algu, ar ko knapi galus savelk. Atkritîs skaidrośanàs, no kurienes tev kaut kas pieder. Utt. Vèl vairàk - tev nevar bût savu domu! Piekrîti visam, ko saka partijas lîderis, nevienu nekritizè, Saskañu ieskaitot, jo tu nezini, vai tavas partijas lîderis nav draugs Saskañas Urbanovićam, ZZS Lembergam utt.

Atbildēt

Labdien

05.12.2017. 16:44

»

ezis

Smieklīgi, miljonu zagļi tagad atspēlēsies Kaimiņam par izrunāšanos! Vai tādēl vajadzīgs KNAB, valsts kase izagta tukša, bet viņi tvarsta sīkus blēžus


Šodien sīks blēdis, rīt nākošais Lembergs. Tikko ielīdis Saeimā un jau pamanījies taisīt šeptes. Viņš tikai uz austiņām spēlēm, ka ir lielais cīnītājs par tainsību. Realitātē neadekvāts un melis.

Atbildēt

ezis

05.12.2017. 16:30

Smieklīgi, miljonu zagļi tagad atspēlēsies Kaimiņam par izrunāšanos! Vai tādēl vajadzīgs KNAB, valsts kase izagta tukša, bet viņi tvarsta sīkus blēžus!

Atbildēt

Labdien

05.12.2017. 16:29

»

APBRĪNOJAMI

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS


Labrīt. Ne pa velti Poikāns un pārējie viņu pameta.

Atbildēt

APBRĪNOJAMI

05.12.2017. 16:18

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...