Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zakapustovs

11.12.2017. 23:12

Šis te Zakapustovs-Zasosistovs-Zapisdistovs ir filozofs?! Kaut kāda filozofam ļoti neraksturīga valoda! Īpaši teikumu uzbūve.

Atbildēt

Mulkibas

06.12.2017. 18:49

»

Anna

Atis sevi kā ētikas ekspertu un filozofu ir dikreditējis pilnībā


tikai viñś nav politikis, bet filosofs.

Atbildēt

Anna

06.12.2017. 17:30

Atis sevi kā ētikas ekspertu un filozofu ir dikreditējis pilnībā.
Žēl, protams.

Atbildēt

NIKNAIS

06.12.2017. 16:43

»

Skuķisvisuzina

Šī vakara atziņa - Kaimiņš ir Lembergs jaunībā...vai otrādi - Lembergs ir vecs Kaimiņš!:D


Drīzāk Lembergs paņēmis Kaimiņu jaunībā, un tagad Kaimiņam tāda skrobe pret Lembergu :)

Atbildēt

Ogre

06.12.2017. 10:50

Raksta autors - Einšteins.. visiem sen zināmi fakti pasniegti kā nenormālākā un svaigākā sensācija par Kaimiņu. Protams, to, ko Artuss tur ar partijas finansējumu muhļī, nav pareizi, bet tagad dēļ šādas lietas cept augšā pasūtījuma rakstus!? Partijas, kuras pasūta šāda tipa rakstus par Kaimiņu, kurš reāli kāpj viņiem uz varžacīm, pašas ir vairākkārt pārkāpušas likumu par partiju finansēšanām, kā arī šo partiju locekļi ir vistīrākie valsts kases izzadzēji. Neviens aiz restēm par to nesēž, bet visiem tas ir zināms ;)

Jums nepatīk Kaimiņš tikai tāpēc, ka viņš atklāj visiem nepatīkamo patiesību!

Atbildēt

mjā, zagt arī muļķi prot

06.12.2017. 08:46

..............

Atbildēt

Skuķisvisuzina

06.12.2017. 00:28

Šī vakara atziņa - Kaimiņš ir Lembergs jaunībā...vai otrādi - Lembergs ir vecs Kaimiņš!:D

Atbildēt

apk

05.12.2017. 23:25

Vakar KPV LV uzstājās ar partijas programmas atvēršanas pasākumu nākošajām saeimas vēlēšanām un šodien jau raksts. Kā to var izskaidrot, procesu uzsāka ātrāk, novembrī? Varētu uzrakstīt kaut ko vairāk, kam traucē, kurš pasūta muzīku. Ja jau Ufo ar Kaimiņu bija baigie čomi, viens kašķis jau nu neizjauca draudzību. Ja nu vēlāk parādas pilns ieraksts no kura saprotams, ka šie pie galda iestudē izrādi, ko tad?

Atbildēt

to Jānis

05.12.2017. 22:53

Pozitīvo raksta pats Kaimiņš.

Atbildēt

Skuķisvisuzina

05.12.2017. 22:51

Ir prieks vakarā palasīt tik rēcīgus komentārus:D Galvenais, ka zem nikiem var atpazīt atsevišķas personas....Kāds iet uz "va bank".:)

Atbildēt

Cits Jānis

05.12.2017. 19:46

»

Jānis

Lembergs bija nopircis POIKĀNU vēl tos 3.empelmeņus,kurus nosūtīja uz gazpromu.Kaimiņš nav zaglis,bet gan cīnītājs pret zagļiem,kuri aplaupa tautu,balsojiet par kartīgo deputātu


Tu nu gan esi riktīgs Baroniņš ar Skrubja piešprici :) Nav vēl apnicis atkārtot stūrī iedzītā Artusa melus?

Atbildēt

Aurēlijs

05.12.2017. 19:45

»

Marks

Pats Zakatistovs, kas iepriekš daudzkārt pozicionēts kā ētikas eksperts, nekādus publiskus skaidrojumus saistībā ar šiem izteikumiem tā arī nav sniedzis...


Es tomēr ieteiktu noskatīties to sižetu pašam, nevis skatīties Zakatistovam mutē un akli ticēt viņa meliem. Jā, sižets montēts, bet no sarunu gabaliem pat daudzu teikumu garumā, kas ir daudz, daudz garākas nekā frāzes. Gan Atis atzinās, ka saņem papildus nedeklarētu naudu tieši tāpēc, ka ir partijā, gan Artuss, kuram pēc paša vārdiem 1000 papildus ienāk. Īstenībā Meroni stipendija bija 5000 mēnesī, ko vēlāk pacēla vēl lielāku.

P.S. Un slēpto kamera, kā pats Artuss sižeta beigās teica, uzstādīja pēc viņa rīkojuma un par viņa naudu. Tā kā nevajag pīt iekšā Ufo.

Atbildēt

Ko nu!

05.12.2017. 19:38

»

Jānis

Lembergs bija nopircis POIKĀNU vēl tos 3.empelmeņus,kurus nosūtīja uz gazpromu.Kaimiņš nav zaglis,bet gan cīnītājs pret zagļiem,kuri aplaupa tautu,balsojiet par kartīgo deputātu


Aivaram Ślomo dèlam Lembergam tik daudz vèl no Sorosa jàaizñemas un tad diez vai Poikànu varètu nopirkt. Mulki tikai iedomàjas, ka par naudu var visu!

Atbildēt

jokohama

05.12.2017. 19:35

Tie kas ar pāris tūkstošiem operē,nekad neuzpirks knābi,bet kas ar miljoniem,tie uzpirks ne tikai knābi...

Atbildēt

Marks

05.12.2017. 19:31

Pats Zakatistovs, kas iepriekš daudzkārt pozicionēts kā ētikas eksperts, nekādus publiskus skaidrojumus saistībā ar šiem izteikumiem tā arī nav sniedzis, ...
---
Vispār jau ir sniedzis paskaidrojumus gan. Pilnīgi noteikti dzirdēju viņa skaidrojumu pie Zandera TV24 raidījumā. Īsā versija - Ufo pamatīgi piestrādāja ar slēpto kameru, lai iegūtu vajadzīgās frāzes.

Atbildēt

Jānis

05.12.2017. 19:06

Lembergs bija nopircis POIKĀNU vēl tos 3.empelmeņus,kurus nosūtīja uz gazpromu.Kaimiņš nav zaglis,bet gan cīnītājs pret zagļiem,kuri aplaupa tautu,balsojiet par kartīgo deputātu.

Atbildēt

«Latvijas krājbankas» Bondars (LRA)

05.12.2017. 18:53

»

APBRĪNOJAMI

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS


Jā, ar lielo burtu.

Atbildēt

no Rīgas

05.12.2017. 18:45

»

defonso

Kam kalpo knabs


Zemkopības ministrijas apakšstruktūra.

Atbildēt

bij. biedrs

05.12.2017. 18:04

Kaimiņš ir maksimāli nekaunīgs smurgulis, melo kā automāts, pēc ievēlēšanas sevi iedomājas par citiem pāri stāvošu. Dzīvo un uzdzīvo no priekš partijas izspiestas naudas, solot naivajiem devējiem to un šito... Protams, ir arī garīgi nelīdzsvarots pēc tās auto avārijas, bet tas nav attaisnojums un aiz tā nevar slēpties mēģinot izmukt no cietuma. Cietumu Kaimiņš ir nopelnījis papilnam, un viņa īsa un ātra ietupināšana jūtami celtu ticību šai valstij.

Atbildēt

defonso

05.12.2017. 17:50

Kam kalpo knabs???

Atbildēt

Kaimiñś ir prasts àksts.

05.12.2017. 16:51

»

APBRĪNOJAMI

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS


Nezinu, ko Zakatistovs ar tiem mulkiem ñemas! Tie idioti taću neko nemàcàs no citiem. Śajà valstî, kuru vada vecie komunistu un ćekistu noziedznieki, ir tikai viena iespèja politiku izmantot savam labumam. Tev jàbût śkirtam, neprecètam, pilnîgam nabagam, bez îpaśumiem, ar pliku algu, ar ko knapi galus savelk. Atkritîs skaidrośanàs, no kurienes tev kaut kas pieder. Utt. Vèl vairàk - tev nevar bût savu domu! Piekrîti visam, ko saka partijas lîderis, nevienu nekritizè, Saskañu ieskaitot, jo tu nezini, vai tavas partijas lîderis nav draugs Saskañas Urbanovićam, ZZS Lembergam utt.

Atbildēt

Labdien

05.12.2017. 16:44

»

ezis

Smieklīgi, miljonu zagļi tagad atspēlēsies Kaimiņam par izrunāšanos! Vai tādēl vajadzīgs KNAB, valsts kase izagta tukša, bet viņi tvarsta sīkus blēžus


Šodien sīks blēdis, rīt nākošais Lembergs. Tikko ielīdis Saeimā un jau pamanījies taisīt šeptes. Viņš tikai uz austiņām spēlēm, ka ir lielais cīnītājs par tainsību. Realitātē neadekvāts un melis.

Atbildēt

ezis

05.12.2017. 16:30

Smieklīgi, miljonu zagļi tagad atspēlēsies Kaimiņam par izrunāšanos! Vai tādēl vajadzīgs KNAB, valsts kase izagta tukša, bet viņi tvarsta sīkus blēžus!

Atbildēt

Labdien

05.12.2017. 16:29

»

APBRĪNOJAMI

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS


Labrīt. Ne pa velti Poikāns un pārējie viņu pameta.

Atbildēt

APBRĪNOJAMI

05.12.2017. 16:18

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft