Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zakapustovs

11.12.2017. 23:12

Šis te Zakapustovs-Zasosistovs-Zapisdistovs ir filozofs?! Kaut kāda filozofam ļoti neraksturīga valoda! Īpaši teikumu uzbūve.

Atbildēt

Mulkibas

06.12.2017. 18:49

»

Anna

Atis sevi kā ētikas ekspertu un filozofu ir dikreditējis pilnībā


tikai viñś nav politikis, bet filosofs.

Atbildēt

Anna

06.12.2017. 17:30

Atis sevi kā ētikas ekspertu un filozofu ir dikreditējis pilnībā.
Žēl, protams.

Atbildēt

NIKNAIS

06.12.2017. 16:43

»

Skuķisvisuzina

Šī vakara atziņa - Kaimiņš ir Lembergs jaunībā...vai otrādi - Lembergs ir vecs Kaimiņš!:D


Drīzāk Lembergs paņēmis Kaimiņu jaunībā, un tagad Kaimiņam tāda skrobe pret Lembergu :)

Atbildēt

Ogre

06.12.2017. 10:50

Raksta autors - Einšteins.. visiem sen zināmi fakti pasniegti kā nenormālākā un svaigākā sensācija par Kaimiņu. Protams, to, ko Artuss tur ar partijas finansējumu muhļī, nav pareizi, bet tagad dēļ šādas lietas cept augšā pasūtījuma rakstus!? Partijas, kuras pasūta šāda tipa rakstus par Kaimiņu, kurš reāli kāpj viņiem uz varžacīm, pašas ir vairākkārt pārkāpušas likumu par partiju finansēšanām, kā arī šo partiju locekļi ir vistīrākie valsts kases izzadzēji. Neviens aiz restēm par to nesēž, bet visiem tas ir zināms ;)

Jums nepatīk Kaimiņš tikai tāpēc, ka viņš atklāj visiem nepatīkamo patiesību!

Atbildēt

mjā, zagt arī muļķi prot

06.12.2017. 08:46

..............

Atbildēt

Skuķisvisuzina

06.12.2017. 00:28

Šī vakara atziņa - Kaimiņš ir Lembergs jaunībā...vai otrādi - Lembergs ir vecs Kaimiņš!:D

Atbildēt

apk

05.12.2017. 23:25

Vakar KPV LV uzstājās ar partijas programmas atvēršanas pasākumu nākošajām saeimas vēlēšanām un šodien jau raksts. Kā to var izskaidrot, procesu uzsāka ātrāk, novembrī? Varētu uzrakstīt kaut ko vairāk, kam traucē, kurš pasūta muzīku. Ja jau Ufo ar Kaimiņu bija baigie čomi, viens kašķis jau nu neizjauca draudzību. Ja nu vēlāk parādas pilns ieraksts no kura saprotams, ka šie pie galda iestudē izrādi, ko tad?

Atbildēt

to Jānis

05.12.2017. 22:53

Pozitīvo raksta pats Kaimiņš.

Atbildēt

Skuķisvisuzina

05.12.2017. 22:51

Ir prieks vakarā palasīt tik rēcīgus komentārus:D Galvenais, ka zem nikiem var atpazīt atsevišķas personas....Kāds iet uz "va bank".:)

Atbildēt

Cits Jānis

05.12.2017. 19:46

»

Jānis

Lembergs bija nopircis POIKĀNU vēl tos 3.empelmeņus,kurus nosūtīja uz gazpromu.Kaimiņš nav zaglis,bet gan cīnītājs pret zagļiem,kuri aplaupa tautu,balsojiet par kartīgo deputātu


Tu nu gan esi riktīgs Baroniņš ar Skrubja piešprici :) Nav vēl apnicis atkārtot stūrī iedzītā Artusa melus?

Atbildēt

Aurēlijs

05.12.2017. 19:45

»

Marks

Pats Zakatistovs, kas iepriekš daudzkārt pozicionēts kā ētikas eksperts, nekādus publiskus skaidrojumus saistībā ar šiem izteikumiem tā arī nav sniedzis...


Es tomēr ieteiktu noskatīties to sižetu pašam, nevis skatīties Zakatistovam mutē un akli ticēt viņa meliem. Jā, sižets montēts, bet no sarunu gabaliem pat daudzu teikumu garumā, kas ir daudz, daudz garākas nekā frāzes. Gan Atis atzinās, ka saņem papildus nedeklarētu naudu tieši tāpēc, ka ir partijā, gan Artuss, kuram pēc paša vārdiem 1000 papildus ienāk. Īstenībā Meroni stipendija bija 5000 mēnesī, ko vēlāk pacēla vēl lielāku.

P.S. Un slēpto kamera, kā pats Artuss sižeta beigās teica, uzstādīja pēc viņa rīkojuma un par viņa naudu. Tā kā nevajag pīt iekšā Ufo.

Atbildēt

Ko nu!

05.12.2017. 19:38

»

Jānis

Lembergs bija nopircis POIKĀNU vēl tos 3.empelmeņus,kurus nosūtīja uz gazpromu.Kaimiņš nav zaglis,bet gan cīnītājs pret zagļiem,kuri aplaupa tautu,balsojiet par kartīgo deputātu


Aivaram Ślomo dèlam Lembergam tik daudz vèl no Sorosa jàaizñemas un tad diez vai Poikànu varètu nopirkt. Mulki tikai iedomàjas, ka par naudu var visu!

Atbildēt

jokohama

05.12.2017. 19:35

Tie kas ar pāris tūkstošiem operē,nekad neuzpirks knābi,bet kas ar miljoniem,tie uzpirks ne tikai knābi...

Atbildēt

Marks

05.12.2017. 19:31

Pats Zakatistovs, kas iepriekš daudzkārt pozicionēts kā ētikas eksperts, nekādus publiskus skaidrojumus saistībā ar šiem izteikumiem tā arī nav sniedzis, ...
---
Vispār jau ir sniedzis paskaidrojumus gan. Pilnīgi noteikti dzirdēju viņa skaidrojumu pie Zandera TV24 raidījumā. Īsā versija - Ufo pamatīgi piestrādāja ar slēpto kameru, lai iegūtu vajadzīgās frāzes.

Atbildēt

Jānis

05.12.2017. 19:06

Lembergs bija nopircis POIKĀNU vēl tos 3.empelmeņus,kurus nosūtīja uz gazpromu.Kaimiņš nav zaglis,bet gan cīnītājs pret zagļiem,kuri aplaupa tautu,balsojiet par kartīgo deputātu.

Atbildēt

«Latvijas krājbankas» Bondars (LRA)

05.12.2017. 18:53

»

APBRĪNOJAMI

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS


Jā, ar lielo burtu.

Atbildēt

no Rīgas

05.12.2017. 18:45

»

defonso

Kam kalpo knabs


Zemkopības ministrijas apakšstruktūra.

Atbildēt

bij. biedrs

05.12.2017. 18:04

Kaimiņš ir maksimāli nekaunīgs smurgulis, melo kā automāts, pēc ievēlēšanas sevi iedomājas par citiem pāri stāvošu. Dzīvo un uzdzīvo no priekš partijas izspiestas naudas, solot naivajiem devējiem to un šito... Protams, ir arī garīgi nelīdzsvarots pēc tās auto avārijas, bet tas nav attaisnojums un aiz tā nevar slēpties mēģinot izmukt no cietuma. Cietumu Kaimiņš ir nopelnījis papilnam, un viņa īsa un ātra ietupināšana jūtami celtu ticību šai valstij.

Atbildēt

defonso

05.12.2017. 17:50

Kam kalpo knabs???

Atbildēt

Kaimiñś ir prasts àksts.

05.12.2017. 16:51

»

APBRĪNOJAMI

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS


Nezinu, ko Zakatistovs ar tiem mulkiem ñemas! Tie idioti taću neko nemàcàs no citiem. Śajà valstî, kuru vada vecie komunistu un ćekistu noziedznieki, ir tikai viena iespèja politiku izmantot savam labumam. Tev jàbût śkirtam, neprecètam, pilnîgam nabagam, bez îpaśumiem, ar pliku algu, ar ko knapi galus savelk. Atkritîs skaidrośanàs, no kurienes tev kaut kas pieder. Utt. Vèl vairàk - tev nevar bût savu domu! Piekrîti visam, ko saka partijas lîderis, nevienu nekritizè, Saskañu ieskaitot, jo tu nezini, vai tavas partijas lîderis nav draugs Saskañas Urbanovićam, ZZS Lembergam utt.

Atbildēt

Labdien

05.12.2017. 16:44

»

ezis

Smieklīgi, miljonu zagļi tagad atspēlēsies Kaimiņam par izrunāšanos! Vai tādēl vajadzīgs KNAB, valsts kase izagta tukša, bet viņi tvarsta sīkus blēžus


Šodien sīks blēdis, rīt nākošais Lembergs. Tikko ielīdis Saeimā un jau pamanījies taisīt šeptes. Viņš tikai uz austiņām spēlēm, ka ir lielais cīnītājs par tainsību. Realitātē neadekvāts un melis.

Atbildēt

ezis

05.12.2017. 16:30

Smieklīgi, miljonu zagļi tagad atspēlēsies Kaimiņam par izrunāšanos! Vai tādēl vajadzīgs KNAB, valsts kase izagta tukša, bet viņi tvarsta sīkus blēžus!

Atbildēt

Labdien

05.12.2017. 16:29

»

APBRĪNOJAMI

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS


Labrīt. Ne pa velti Poikāns un pārējie viņu pameta.

Atbildēt

APBRĪNOJAMI

05.12.2017. 16:18

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...