Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zakapustovs

11.12.2017. 23:12

Šis te Zakapustovs-Zasosistovs-Zapisdistovs ir filozofs?! Kaut kāda filozofam ļoti neraksturīga valoda! Īpaši teikumu uzbūve.

Atbildēt

Mulkibas

06.12.2017. 18:49

»

Anna

Atis sevi kā ētikas ekspertu un filozofu ir dikreditējis pilnībā


tikai viñś nav politikis, bet filosofs.

Atbildēt

Anna

06.12.2017. 17:30

Atis sevi kā ētikas ekspertu un filozofu ir dikreditējis pilnībā.
Žēl, protams.

Atbildēt

NIKNAIS

06.12.2017. 16:43

»

Skuķisvisuzina

Šī vakara atziņa - Kaimiņš ir Lembergs jaunībā...vai otrādi - Lembergs ir vecs Kaimiņš!:D


Drīzāk Lembergs paņēmis Kaimiņu jaunībā, un tagad Kaimiņam tāda skrobe pret Lembergu :)

Atbildēt

Ogre

06.12.2017. 10:50

Raksta autors - Einšteins.. visiem sen zināmi fakti pasniegti kā nenormālākā un svaigākā sensācija par Kaimiņu. Protams, to, ko Artuss tur ar partijas finansējumu muhļī, nav pareizi, bet tagad dēļ šādas lietas cept augšā pasūtījuma rakstus!? Partijas, kuras pasūta šāda tipa rakstus par Kaimiņu, kurš reāli kāpj viņiem uz varžacīm, pašas ir vairākkārt pārkāpušas likumu par partiju finansēšanām, kā arī šo partiju locekļi ir vistīrākie valsts kases izzadzēji. Neviens aiz restēm par to nesēž, bet visiem tas ir zināms ;)

Jums nepatīk Kaimiņš tikai tāpēc, ka viņš atklāj visiem nepatīkamo patiesību!

Atbildēt

mjā, zagt arī muļķi prot

06.12.2017. 08:46

..............

Atbildēt

Skuķisvisuzina

06.12.2017. 00:28

Šī vakara atziņa - Kaimiņš ir Lembergs jaunībā...vai otrādi - Lembergs ir vecs Kaimiņš!:D

Atbildēt

apk

05.12.2017. 23:25

Vakar KPV LV uzstājās ar partijas programmas atvēršanas pasākumu nākošajām saeimas vēlēšanām un šodien jau raksts. Kā to var izskaidrot, procesu uzsāka ātrāk, novembrī? Varētu uzrakstīt kaut ko vairāk, kam traucē, kurš pasūta muzīku. Ja jau Ufo ar Kaimiņu bija baigie čomi, viens kašķis jau nu neizjauca draudzību. Ja nu vēlāk parādas pilns ieraksts no kura saprotams, ka šie pie galda iestudē izrādi, ko tad?

Atbildēt

to Jānis

05.12.2017. 22:53

Pozitīvo raksta pats Kaimiņš.

Atbildēt

Skuķisvisuzina

05.12.2017. 22:51

Ir prieks vakarā palasīt tik rēcīgus komentārus:D Galvenais, ka zem nikiem var atpazīt atsevišķas personas....Kāds iet uz "va bank".:)

Atbildēt

Cits Jānis

05.12.2017. 19:46

»

Jānis

Lembergs bija nopircis POIKĀNU vēl tos 3.empelmeņus,kurus nosūtīja uz gazpromu.Kaimiņš nav zaglis,bet gan cīnītājs pret zagļiem,kuri aplaupa tautu,balsojiet par kartīgo deputātu


Tu nu gan esi riktīgs Baroniņš ar Skrubja piešprici :) Nav vēl apnicis atkārtot stūrī iedzītā Artusa melus?

Atbildēt

Aurēlijs

05.12.2017. 19:45

»

Marks

Pats Zakatistovs, kas iepriekš daudzkārt pozicionēts kā ētikas eksperts, nekādus publiskus skaidrojumus saistībā ar šiem izteikumiem tā arī nav sniedzis...


Es tomēr ieteiktu noskatīties to sižetu pašam, nevis skatīties Zakatistovam mutē un akli ticēt viņa meliem. Jā, sižets montēts, bet no sarunu gabaliem pat daudzu teikumu garumā, kas ir daudz, daudz garākas nekā frāzes. Gan Atis atzinās, ka saņem papildus nedeklarētu naudu tieši tāpēc, ka ir partijā, gan Artuss, kuram pēc paša vārdiem 1000 papildus ienāk. Īstenībā Meroni stipendija bija 5000 mēnesī, ko vēlāk pacēla vēl lielāku.

P.S. Un slēpto kamera, kā pats Artuss sižeta beigās teica, uzstādīja pēc viņa rīkojuma un par viņa naudu. Tā kā nevajag pīt iekšā Ufo.

Atbildēt

Ko nu!

05.12.2017. 19:38

»

Jānis

Lembergs bija nopircis POIKĀNU vēl tos 3.empelmeņus,kurus nosūtīja uz gazpromu.Kaimiņš nav zaglis,bet gan cīnītājs pret zagļiem,kuri aplaupa tautu,balsojiet par kartīgo deputātu


Aivaram Ślomo dèlam Lembergam tik daudz vèl no Sorosa jàaizñemas un tad diez vai Poikànu varètu nopirkt. Mulki tikai iedomàjas, ka par naudu var visu!

Atbildēt

jokohama

05.12.2017. 19:35

Tie kas ar pāris tūkstošiem operē,nekad neuzpirks knābi,bet kas ar miljoniem,tie uzpirks ne tikai knābi...

Atbildēt

Marks

05.12.2017. 19:31

Pats Zakatistovs, kas iepriekš daudzkārt pozicionēts kā ētikas eksperts, nekādus publiskus skaidrojumus saistībā ar šiem izteikumiem tā arī nav sniedzis, ...
---
Vispār jau ir sniedzis paskaidrojumus gan. Pilnīgi noteikti dzirdēju viņa skaidrojumu pie Zandera TV24 raidījumā. Īsā versija - Ufo pamatīgi piestrādāja ar slēpto kameru, lai iegūtu vajadzīgās frāzes.

Atbildēt

Jānis

05.12.2017. 19:06

Lembergs bija nopircis POIKĀNU vēl tos 3.empelmeņus,kurus nosūtīja uz gazpromu.Kaimiņš nav zaglis,bet gan cīnītājs pret zagļiem,kuri aplaupa tautu,balsojiet par kartīgo deputātu.

Atbildēt

«Latvijas krājbankas» Bondars (LRA)

05.12.2017. 18:53

»

APBRĪNOJAMI

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS


Jā, ar lielo burtu.

Atbildēt

no Rīgas

05.12.2017. 18:45

»

defonso

Kam kalpo knabs


Zemkopības ministrijas apakšstruktūra.

Atbildēt

bij. biedrs

05.12.2017. 18:04

Kaimiņš ir maksimāli nekaunīgs smurgulis, melo kā automāts, pēc ievēlēšanas sevi iedomājas par citiem pāri stāvošu. Dzīvo un uzdzīvo no priekš partijas izspiestas naudas, solot naivajiem devējiem to un šito... Protams, ir arī garīgi nelīdzsvarots pēc tās auto avārijas, bet tas nav attaisnojums un aiz tā nevar slēpties mēģinot izmukt no cietuma. Cietumu Kaimiņš ir nopelnījis papilnam, un viņa īsa un ātra ietupināšana jūtami celtu ticību šai valstij.

Atbildēt

defonso

05.12.2017. 17:50

Kam kalpo knabs???

Atbildēt

Kaimiñś ir prasts àksts.

05.12.2017. 16:51

»

APBRĪNOJAMI

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS


Nezinu, ko Zakatistovs ar tiem mulkiem ñemas! Tie idioti taću neko nemàcàs no citiem. Śajà valstî, kuru vada vecie komunistu un ćekistu noziedznieki, ir tikai viena iespèja politiku izmantot savam labumam. Tev jàbût śkirtam, neprecètam, pilnîgam nabagam, bez îpaśumiem, ar pliku algu, ar ko knapi galus savelk. Atkritîs skaidrośanàs, no kurienes tev kaut kas pieder. Utt. Vèl vairàk - tev nevar bût savu domu! Piekrîti visam, ko saka partijas lîderis, nevienu nekritizè, Saskañu ieskaitot, jo tu nezini, vai tavas partijas lîderis nav draugs Saskañas Urbanovićam, ZZS Lembergam utt.

Atbildēt

Labdien

05.12.2017. 16:44

»

ezis

Smieklīgi, miljonu zagļi tagad atspēlēsies Kaimiņam par izrunāšanos! Vai tādēl vajadzīgs KNAB, valsts kase izagta tukša, bet viņi tvarsta sīkus blēžus


Šodien sīks blēdis, rīt nākošais Lembergs. Tikko ielīdis Saeimā un jau pamanījies taisīt šeptes. Viņš tikai uz austiņām spēlēm, ka ir lielais cīnītājs par tainsību. Realitātē neadekvāts un melis.

Atbildēt

ezis

05.12.2017. 16:30

Smieklīgi, miljonu zagļi tagad atspēlēsies Kaimiņam par izrunāšanos! Vai tādēl vajadzīgs KNAB, valsts kase izagta tukša, bet viņi tvarsta sīkus blēžus!

Atbildēt

Labdien

05.12.2017. 16:29

»

APBRĪNOJAMI

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS


Labrīt. Ne pa velti Poikāns un pārējie viņu pameta.

Atbildēt

APBRĪNOJAMI

05.12.2017. 16:18

Vai tiešām Kaimiņš ir ZAGLIS?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...