Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pietiek fabricēt!

11.02.2020. 14:11

Paceliet lietas ko "izmeklējusi" Veroņika Čuprika! Kaut vai Baložu lietu. No safabricējumu un viltojumu apjoma, prastuma un bezkaunības jums atkārsies žoklis... Galvenā pasūtīto lietu ražotāja tieslietu-iekšlietu sistēmā. Protams ka visās 3 dimensijās ap viņu ir labi organizēts noziedznieku grupējums kas kontrolē visu kas notiek valstī.

Atbildēt

čekas hierarhija

07.02.2020. 13:01

Vai jums neliekas ka viss ir relatīvi, pat triviāli vienkārši ???
1. smerdelis čekistelis putlers (okurok, belaja moļ), kurš visdrīzāk sen likvidēts, bet kautkāds aktieris tur viņa lomā rēgojas
2. viņa bijušais komandieris zavickis (kas zina kurš kuru tagad komandē?)
3. bandīts-kontrabandists resnais sazinovs
4. "izmeklētāja" čuprikadabra
5. utt.
Protams ka visur pastāv cieši sānu atzarojumi-sazarojumi uz tieslietu sistēmu, iekšlietu sistēmu, drošības sistēmu, SAB, KNAB, VID, robežsardzi, muitu, VVD, bankām, notāriem, ekspertiem, advokātiem utt.
Un vēl visādi speciāli iecelti, dziļi atkarīgi jefiņi deputātos, valdībā un pašvaldībās, kuriem liekas ka tiem ir kāda teikšana.
Viss augstākminētais ir pilns ar čekistiem un jefiņiem, un atrodas moskovijas absolūtā virskontrolē (par to kas kontrolē moskoviju, ES, ASV un bankas nerunāsim, bet paturēsim to prātā).
Varas sistēma ir pilnībā sapuvusi un bez tās totālas likvidācijas un čekistu masveida arestiem-izolācijas nekādas izmaiņas nevar sagaidīt.
Tikai K.Ulmaņa un/vai M.Sakašvili metodes var kautko mainīt šajā čekistu varas nebūt ne sausajā atejā.

Atbildēt

ohoa

16.02.2019. 01:23

Jāpiezīmē, apzinātu ieslodzītā noindēšanu, kurš atradās Rīgas Centrālcietumā...

Atbildēt

ohai

16.02.2019. 01:22

Interesanti, ka cilvēka noindēšanu, kuru veica Iekšlietu ministrijas darbinieks, tika iztiesāta, kā slepkavības mēģinājums... Vai Latvijas tiesu drīkst vispār saukt par tiesu? Apzinātu cilvēku noindēšanu paveiktu grupā nodēvēt par nevainīgu mēģinājumu?

Atbildēt

pepsikola

15.02.2019. 23:19

cik es zinu brasas policijas nodaļā jau 2017.gadā ,tika uzlikts arests Arēnai Rīga,tikko tas izskanēja publiski,lieta tika nodota Čuprikai,kura šo lietu "veiksmīgi" aizvēra!Vai šeit arī neprasas KNAB parbaude?

Atbildēt

ohooa!

15.02.2019. 22:44

Cik zinu šis ir pirmais gadījums ES ,kad cietuma administrācija pieņem naudu, lai nobendētu ieslodzīto!

Atbildēt

klusais

15.02.2019. 22:36

»

nu

Tieši tāpēc jau arī tādā veidā nopirka! Pēc tam Bondariks atnāca un iesniedza dokumentus, ka iegādājies pirms aresta uzlikšanas, bet Ivanovam pret to nebija nekādu iebildumu


Kā cietumā sēžot var zināt ,ka tevi apzog,ja vēl vairākas reizes mēģina tevi novākt! tikai idiots nesajēdz šīs lietas kopsakarības!Kādēļ, ja Ivanovam nebija pretenziju ,viņu pasūtīja cietumā,kādēļ pēc dp aģenta liecībām slēgtajā tiesas sēdē,kurās viņš skaidri norāda slepkavības pasūtītāju,nekas nenotiek!!! cilvēk ,neesi naivs!

Atbildēt

Kur ti neapdomīgi

15.02.2019. 17:36

Savickis vrodi gudrs vecis kā viņś varēja iekulties tādā kezā i naudas vrodi gana,moš divas dzīves gribēja dzīvot i ta diezvai iztērētu,

Atbildēt

opā

15.02.2019. 09:52

Vai minētā notāre nav piedalijusies virknē šadu mahināciju? Kas piesedz viņu? Kā iespējams, ka notāre izgatavo dokumentus, kad džeks sēž cietumā un par to neko nezin? Kāpēc nav apcietināts prokurors, kuŗš izbeidza šo lietu un iespējams ir iesaistits mafiozos darijumos? Kad Latvijā sāks tikpat naski sēdināt tiesnešus, prokurorus un notārus, kas piedalās noziedzīgu shēmu īstenošanā? Vai Latvijā ir jāiedarbina linča tiesa, kā tas bija ar kādu mērus pārkāpjošu tiesu izpildītāju? Latvijā likumu nav un tie nedarbojas? Lodei tik spēks?

Atbildēt

nu

14.02.2019. 19:52

»

klusais

ja bija arestētas,tad kā bondariks tās nopirka


Tieši tāpēc jau arī tādā veidā nopirka! Pēc tam Bondariks atnāca un iesniedza dokumentus, ka iegādājies pirms aresta uzlikšanas, bet Ivanovam pret to nebija nekādu iebildumu.

Atbildēt

forcemajeure

14.02.2019. 10:50

šis ir viens no bēdīgākajiem stāstiem "neatkarīgās" vēsturē, kas labi ilustrē šeit notiekošo. un visiem rokas par īsām

Atbildēt

vau!!!!!!!!!!!!!!

14.02.2019. 09:40

čekas 'medību likums' tomēr vairs nedarbojas, ...................hā hā hā, ko tad adlers?????????

Atbildēt

lauķis

14.02.2019. 09:11

»

klusais

nav svarigi cik,bet princips kāpēc? cik zinu viņš šo naudu nopelnīja ,nevis nozaga no budžeta kā citi


Viņš sava dzīvē labi ja nopelnījis kabatas lakatiņam , pārējo viņš ir nozadzis vai noblēdījis , kas būtība ir viens un tas pats.

Atbildēt

fzss

14.02.2019. 09:06

visādi mērgļi taisa latviešiem uz galvas...

Atbildēt

Vecais

14.02.2019. 07:21

Laiks šaut......

Atbildēt

tu vairāk par virsrakstu izlasīji?

13.02.2019. 23:45

»

klusais

arestēja 3.datumā par draudiem grasmanim (nekādas saistības ar konfiskāciju),bet 4.datumā arēnu nozaga, kāda saistība ar konfiskāciju,pietiks melot!sorry


"laikā, kad viņš atradās apcietinājumā, un šīs vismaz sešus miljonus eiro vērtās kapitāldaļas bija arestētas kā ar kriminālprocesu saistīta manta, kas iegūta noziedzīgā ceļā."

Atbildēt

Litrs

13.02.2019. 23:24

»

klusais

nav svarigi cik,bet princips kāpēc? cik zinu viņš šo naudu nopelnīja ,nevis nozaga no budžeta kā citi


https://tautaruna.nra.lv/kriminali/258676-bedigi-slavenais-uznemejs-caur-z-towers-un-arena-riga-atmazgajam-miljonus/

Intervijā ''Zem VDK jumta'' žurnālam ''Klubs'', Ivanovs atceras visu savu ''biogrāfiju'', sākot jau no 1980.-to gadu sākuma, kad strādāja par LPSRS milicijas darbinieku un tika notiesāts, izciešot vairāku gadu cietumsodu Sibīrijā.
Atgriezies Latvijā, viņš līdz Padomju Savienības sabrukumam darbojies nelegālos kontrabandas rūpalos, sadarbojoties ar tā laika LPSR iekšlietu ministru Vladimiru Demjanoviču Jegorovu. To viņš turpinājis arī 90.-to gadu pirmajā pusē.
''Piemēram, deviņdesmito gadu sākumā pirmos pāris miljonus Ventspilī nopelnīja Romāns Abramovičs,'' atklāj Ivanovs, kurš pats kontrabandu veica caur ostām Rīgā un Tallinā.
Sabiedrībā zināms Ivanovs kļuva ar tagadējā t/c ''Mols'', tolaik ''Europe Center'', projektu, kur vairums viņa biznesa partneru tika noslepkavoti vai bezvēsts pazuda. Pie šīs asinsizliešanas Ivanovs tagad vaino Igoru Condu un Mihailu Saifuļinu, kuri sākuši konfliktēt. Bet Ivanova nenostāšanās neviena pusē radījusi aizvainojumu, kā rezultātā ''uzspridzināts mersdess'': ''Toreiz visā kvartālā daudzdzīvokļu mājām izsita logus līdz pat pēdējam stāvam. Cilvēki nāca pie manis, sūdzējās, lūdza atmaksāt par izsistajiem logiem. Es to arī izdarīju visai ielai.''
Pēc tā perioda un laika, kuru pavadīja ārpus Latvijas, viņš iesaistījās joprojām nepabeigtajā ''Z-Towers'' projektā, kur pirmo reizi sadarbojās ar Genādiju Bondariku, kuru tagad viņš vaino savas sievas slepkavībā.
''Sākām strādāt ar Rietumu bankas vadītāju Leonīdu Esterkinu, kurš idejai piekrita, ja vien es varu visu noorganizēt Rīgas domē, kur man bija ļoti labas attiecības,'' atceras Ivanovs. ''Torņu vietā toreiz bija maza rūpnīciņa, kuru Rīgas bandīti bija par mazu naudu nopirkuši, praktiski atņēmuši iepriekšējiem īpašniekiem, lai tajā teritorijā jauktu Rīgas centrā nozagtas dārgas automašīnas - pārbauc pāri tiltam, iebrauc rūpnīcā, un nekāda policija tevi nevar atrast. (..) Bondariks bija Haritonova ''obščaka'' turētājs, viņam un viņa komandai arī piederēja tā rūpnīciņa. Viņš lūdzās, lai viņu paņem tajā projektā, lai varētu atmazgāt naudu, bet to zemi ar rūpnīciņu viņi mums par velti atdeva.''
Vēlāk, kad radās iecere arī par otru torni, Ivanovs piesaistījis ASV un Krievijas baņķierus: ''Krievijas uzņēmējs Boriss Mints pārstāvēja ASV intereses, es - Krievijas. (..) Bet tad ebreji, un Mints ir ebrejs, kas bija jau atraduši naudu visam projektam, uzzināja par Bondariku un izsauca mani pie sevis. Viņi visu nakti mani lamāja mātes vārdiem par to, ka projektā esmu iesaistījis kriminālu naudu, obščaku.''
Rezultātā tika izlemts projektu pārdot, to iegādājoties Krievijas miljardierim Jurijam Šefleram: ''32 miljonus viņš samaksāja oficiāli, bet divus skaidrā.''
Turpat blakus Ivanovs, kopā ar Esteriku, kā arī Rīgas domes piekrišanu, lūkoja veidot 25-30 stāvu ēku vietā, kur Balasta dambī ir jahtklubs, tomēr ''mazītiņu konfliktu ar kriminālu'' dēļ viss pajucis un īpašums pārdots.
Visbeidzot, Ivanovs kļuva par ''Arēnas Rīga'' īpašnieku, par 35 miljoniem tapušo ēku nopērkot par tikai 16,5 miljoniem. ''Arēna pati atnāca pie manis, man to nevajadzēja,'' stāsta Ivanovs, kurš piekritis to iegādāties, lai nebojātu attiecības ar Rīgas domi, kura ''paņēmusi savu'', atstājot viņam arēnu.
Tajā laikā par ''Arēna Rīga'' līdzīpašnieku kļuva arī Bondariks, tomēr Ivanovs piekritis, ''jo kādam to jāvada'': ''Mān bija jāizbrauc uz ilgāku laiku, tādēļ lēmumu pieņēmu ātri. Tā ir mana kārtējā muļķība, un viss.''
''Te vēlreiz apmānijām VID - Bondariks atkal atmazgāja naudu,'' atklāj Ivanovs, norādot, ka caur arēnu atmazgāti 8,5 miljoni. ''Arēnu nopirku es viens, bet ielaidu viņu, viņa sievu un atdevu 15% Ellai...''

Atbildēt

Litrs

13.02.2019. 23:07

»

klusais

nav svarigi cik,bet princips kāpēc? cik zinu viņš šo naudu nopelnīja ,nevis nozaga no budžeta kā citi


Cik zinu - tā nu viss gan nebija,
2) dēļ noplukušas hrušovkas diez vai notāre muģītos ar viltotu pilnvaru un iespundēšanu..

Atbildēt

klusais

13.02.2019. 22:58

»

Litrs

Kā zināms - parastiem mirstīgiem mūždien kaukur parasti ir aizvāļājusies kāda arēna jeb divas pa 30 ljamiem!!! :D


nav svarigi cik,bet princips kāpēc? cik zinu viņš šo naudu nopelnīja ,nevis nozaga no budžeta kā citi!

Atbildēt

nesaprotams

13.02.2019. 22:33

Kamdēļ virsrakstā Savicka uzvārds? Vai viņš kaut ko zaga un muhļīja?

Atbildēt

Litrs

13.02.2019. 22:19

»

klusais

ja ivanova vietā būtu parasts mirstīgs cilvēks ,tad visi gali butu ūdenī un neviens gailis pakaļ nedziedatu!padomāsim kas notiktu ar jebkuru mirstīgo


Kā zināms - parastiem mirstīgiem mūždien kaukur parasti ir aizvāļājusies kāda arēna jeb divas pa 30 ljamiem!!! :D

Atbildēt

klusais

13.02.2019. 21:45

ja ivanova vietā būtu parasts mirstīgs cilvēks ,tad visi gali butu ūdenī un neviens gailis pakaļ nedziedatu!padomāsim kas notiktu ar jebkuru mirstīgo ?

Atbildēt

zaza

13.02.2019. 21:44

»

Smalakova atzisties

Ivanovu cietumā pasūtīja nogalinā, bet viņš izdzīvoja


Nomira kameras biedrs, kas visu degustēja

Atbildēt

zane`

13.02.2019. 21:43

Notāri vilto papīrus pa visiem gaņģiem. Un visi laimīgi

Atbildēt

elementāri, bērniņi!

13.02.2019. 20:56

Nekādas izkrāpšanas nebija! Acīmredzami, ka viss notika ar paša Ivanova ziņu, lai paglābtu mantu no iespējamas konfiskācijas, turklāt darījumaa laikā viņam nebija nekādu pretenziju, lai gan fakts par Arēnas pārdošanu bija publiski plaši zināms. Tas, kas notika vēlāk ir jau cits jautājums.

Atbildēt

q8d5r/90b

13.02.2019. 20:43

»

LPM

Baisāk ir ja nenopirka. Tad tiešām ir galīgā pakaļā


Izmeklētājai ir priekšnieki.

Atbildēt

LPM

13.02.2019. 20:08

»

:)

Cik maksā tā izmeklētāja


Baisāk ir ja nenopirka. Tad tiešām ir galīgā pakaļā.

Atbildēt

Asiirietis

13.02.2019. 20:05

Ar patiesību restorānā nenorēķināsies un džipu nenopirksi, tad kam tā nafig vajadzīga, vai ne.
Tik negaužaties, kad jūsējo patiesību neviens vairs neuzklausīs.

Atbildēt

Smalakova atzisties

13.02.2019. 18:45

Ivanovu cietumā pasūtīja nogalinā, bet viņš izdzīvoja.

Atbildēt

Čuprika no 1 biroja

13.02.2019. 18:44

»

xxx

vai viņai ir vārds un uzvārds? Un kā tas skan


Čuprika. Dzīvo kopā ar bijušā ekonomikas policijas darbinieka, kurš piesedza kontrabandu dēlu. Dēls uzaudzejis bārdu, ka dagestanietis lai liktos svarīgāks, bet patiesībā ir baltkrieva dēls.

Atbildēt

Dina

13.02.2019. 18:36

Grūti noticēt, ka tas viss notiek te - mūsu valstī!

Atbildēt

xxx

13.02.2019. 18:29

»

:)

Cik maksā tā izmeklētāja


vai viņai ir vārds un uzvārds? Un kā tas skan?

Atbildēt

Yes

13.02.2019. 18:24

Ne jau ivanovs novaļīja sievu, bet tie, kuriem vajadzēja šo dabūt cietumā

Atbildēt

Rublis

13.02.2019. 17:23

Vispār jau pilnīgs vāx, ja tas tiesa!!! :o

Atbildēt

...

13.02.2019. 16:29

nav tādu "bijušo VDK štata darbinieku"

Atbildēt

Primitīvisma kalngals

13.02.2019. 16:13

Lūdzu uz galda vārdus un uzvārdus izmeklētājiem, prokuroriem, tiesnešiem un visiem pārējiem juristiem kas palīdzēja to noorganizēt. Te jau zirgam skaidrs kas un kāpēc nogalināja Ivanova sievu. Un kas un kāpēc mēģināja viņu cietumā noindēt (sanāca greizi, bet vēl viena slepkavība vienalga). Īstenais pasūtītājs arī labi saskatāms.

Atbildēt

ļoti vēlams tik galā ar to

13.02.2019. 16:00

smirdošo čeku

Atbildēt

:)

13.02.2019. 15:10

Cik maksā tā izmeklētāja?
Pa cik viņa sevi pārdod?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....