Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Сколниециньш из языческого капища

14.06.2021. 17:28

На дворе 21. век. Мы живём в Латвии в свободном и независимом государстве. Жители Латвии живут радостно и счастлива. В стране царит мир и лад. Нам повезло жить в эпоху демократии, когда права человека стали приоритетом каждого демократического государства. К сожалению, нашему народу не всегда так везло. Сегодня, 14. июня, исполняться 80-тая годовщина репрессий 1941. года. Через неполный год после того, как безжалостный Советский Союз 17. июня 1940. года оккупировал и аннексировал Латвийскую Республику, начались высылки местных жителей на отдалённые регионы Советского Союза. Кровожадная коммунистическая партия разлучала семьи и отнимала их имущество. Коммунисты убивали невинных людей без суда и следствия. Через эту “мясорубку” прошли примерно 15 424 человека. Сегодня в 80-сятый день годовщины этой трагедии на столе зажжём темно синею свечечку во славу древнему языческому Богу Пэрконсу. Наденем на шею коловрат – знамя Пэрконса. Помолимся всемогущему Пэрконсу. Пусть великий Бог Пэрконс защитит Латвию и латышей от супостатов и злопыхателей! Пусть святые молнии Пэрконса защитят Латвийскую землю от врагов! Пусть коловрат вращается! Пусть древо Аустры процветает! Хвала Пэрконсу! Хвала отцу небес Пэрконсу!
С уважением к пращурам, Сколниециньш из языческого капища [сын Латвийских Богов]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет с нами мудрость Латвийских Богов!!!
#Латвия #ЛатвийскаяРеспублика #оккупацияЛатвии #ЛатвийскаяССР #депортации #репрессии #национализация #насилие #КрасныйТеррор #Москва #Кремль #КоммунистическиеПреступления #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Лайма #БогиняЛайма #Мара #БогиняМара #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #БлагодатьЛатвийскихБогов #язычники

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

25.03.2021. 20:38

Šodien ir 25. marts. Šodien ir Māras diena (Dievietes Māras diena). Dieviete Māra mūsu tautai ir pazīstama kopš tālas senatnes. Diemžēl Dieviete Māra mūsdienu Latvijā ir aizmirsta un nicināta. Pagāni sabiedrības acīs tiek marginalizēti. Dievietei Mārai nav nedz tempļu, nedz elku, nedz svētvietu. Kristietība ir nozagusi Dievietes Māras pielūgsmi un aizvietojusi Dievieti Māru ar ebrejieti, jaunavu Mariju. Diemžēl Latgales Māras piemineklis, kas atrodas Rēzeknes sirdī, liecina mums, ka kristietība neciena mūsu sentēvu Dievus. Dieviete Māra ir plaši pazīstama gan baltu, gan slāvu tautu dzīvesziņā. Pēc slāvu tautu dzīvesziņas Dieviete Māra ir Černoboga sieva. Viņa ir pazemes valstības valdniece. Dieviete Māra ir nāves Dieviete. Viņas spēks ir bezgalīgs. Viņas sirpis ir ass. Dieviete Māra ir visu burvju un raganu aizgādne. Šodien ir Dievietes Māras svētki. Godāsim Dievieti Māru pēc sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Iedegsim pelēku svecīti par godu Dievietei Mārai. Aizlūgsim Dievieti Māru par mūsu aizgājēju dvēselēm. Uzzīmēsim uz svētakmeņa ar sāli Māras krustu un Māras līkloci jeb Māras ūdeņus (pietiks ar dažām tējkarotēm sāls burciņā). Ziedosim uz svētakmeņa trīs jēlas olas un gabaliņu gaļas par godu Dievietei Mārai. Kā ziedojumu Dievietei Mārai var atstāt gabaliņu no tā ēdiena, kas pašiem garšo. Dieviete Māra ar prieku pieņems mūsu ziedojumus un uzklausīs mūsu lūgšanas. Lai Dieviete Māra mūs svētī! Lai Dieviete Māra mūs pasargā no ļauna! Lai godāta Dieviete Māra kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Ar Dievietes Māras svētību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#MārasDiena #DievieteMāra #NāvesDieviete #PazemesValdniece #Māra #Černobogs #SlāvuDievi #rodnoveri #pagāni #sidrabbirzs #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

25.03.2021. 20:37

Šodien ir 25. marts. Lai gan šodien ir mūsu sentēvu pagāniskie svētki – Māras diena (Dievietes Māras diena), tomēr šī diena mūsu tautai ir skumju un sēru diena, tāpēc ka pirms 72 gadiem notika vienas no vērienīgākajām latviešu tautas deportācijām uz Sibīriju un citiem attāliem PSRS reģioniem. Šīs neģēlības pret latviešu tautu veica noziedzīgā PSRS valdība. Šiem PSRS noziegumiem nekad nebūs noilguma, šos noziegumus pret mūsu tautu nedrīkst aizmirst. Varmācīgā un asinskārā PSRS valdība 1949. gada pavasarī izsūtīja vairāk nekā 92 000 Baltijas valstu iedzīvotāju (no Latvijas ~43 000). Padomju Savienības varasiestāžu slepenajā operācijā "Krasta banga", kas ilga no 1949. gada 25. marta līdz 29.martam, tika apcietinātas un izsūtītas ap 13 000 ģimeņu. Šo nabaga cilvēku skaitā bija arī grūtnieces, zīdaiņi un bērni. Daļa no šiem cilvēkiem mira vilcienu lopu vagonos pa ceļam uz nometinājuma vietām. Šiem cilvēkiem zaglīgā un nelietīgā PSRS valdība atņēma visu īpašumu, pretī dodot vien ciešanas, bēdas un asaras. Diemžēl mūsdienu Krievijas Federācija kā PSRS mantiniece nav atzinusi un nožēlojusi savu vainu šajos noziegumus, kā arī publiski atvainojusies un izmaksājusi cietušajiem saprātīgas kompensācijas. Mūsdienu Krievijā valda lielkrievu šovinisms – militārais un pareizticīgo baznīcas kults. Kristīgie TV kanāli Telekanal Spas un Soyuz, kā arī militāri-patriotiskie TV kanāli Telekanal Zvezda un Pobeda International vel joprojām skalo Krievijas Federācijas iedzīvotāju smadzenes. Šādas attieksmes dēļ no mūsdienu Krievijas nekas labs nav gaidāms.
Ar Dievietes Māras svētību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#MārasDiena #DievieteMāra #KomunistiskāGenocīdaUpuruPiemiņasDiena #25.03.2021. #deportācijas #represijas #ciešanas #piemiņa #Latvija #brīvība #patriotisms #Skolnieciņš #sidrabbirzs

Atbildēt

Dzintra

03.04.2019. 15:35

»

Zeme

Diemžēl manam vectēvam Krimuldas pag. arī atnāca pakał latvieši un teiši kaimińš nodeva


Arī manu vectēvu Ādažos nodeva viņa kaimiņš un it kā pat draugs, pats baidoties no izsūtīšanas, jo bija bagāts saimnieks, bet manam vectēvam nekā nebija, un par to aizsūtīja uz Urāla raktuvēm.

Atbildēt

Teds

28.03.2019. 19:35

»

Zeze

Ko Vējonis nepareizi pateica? Nepatika? Ir teiciens, ka upuris nav bez vainas par savu nogalināšanu.Latviešiem vienreiz jāiemācās nevis gaudot, bet saņemties un paskatīties patiesībai acīs


Vismaz mūsu pusē nedzirdējām par tādiem gadījumiem, kad kādu saimbieku būtu nodevis kaimiņš vai radi. Pieļauju, ka kaut kur tā ir bijis, bet par masveida parādību to saukt var tikai mūsu ienaidnieki, pārkrievotie un asimilētie, ar vairākām augstākajām izglītībām un briesmīgi mantkārīgi tipi. Tādi kas sev piedēvē inteliģenci un pārākumu pār citiem, jo vienmēr bijuši draugos ar okupācijas varu.

Atbildēt

vice

27.03.2019. 12:28

Stulbenis ir un paliek stulbenis (arī prezidenta amatā)!
Kārtīgs mazizglītots ķēpausis, nelga!
Pielika treknu punktu savai poltiskajai karjerai!
Labākais, ko var izdarīt - klusu pazust!
Atgremot propagandistu murgus, pie tam publiski - tā deģenerācija!
Var doties kopā ar skolēniem uz skolu un apgūt Latvijas vēsturi!

Vienkārši - plānprātiņš!
Šobrīd - smakojošs politiskais līķis!

Atbildēt

Zeze

27.03.2019. 03:03

Ko Vējonis nepareizi pateica? Nepatika? Ir teiciens, ka upuris nav bez vainas par savu nogalināšanu.Latviešiem vienreiz jāiemācās nevis gaudot, bet saņemties un paskatīties patiesībai acīs.

Atbildēt

jaajaa

27.03.2019. 01:24

»

antons mikoss

Jā! Tā ir čekistu valsts, šūta pēc Karaganova doktorīnas šnites...


Vai tev vēl neapnika savu barsiku delnā grabināt? Vari izklaidēties pēc sirds patikas, jo tāpat visi sprot, kur tu esi izbāzis savu strutojošo daiktu.

Atbildēt

Uldis

27.03.2019. 01:22

»

krievelism

tava ielaistā smadzeņu slimība ir tavas "personības" dubultošanās cēlonis, kas tev liek iedomāties, ka esi Uldis. Kropļus no dzimšanas, neviens par Uldi nesauca


Atkal tev izļurkātais ānuss sāp? Un tev nelīdz pat vazelīna lietošana? Tad tu kā šizofrēniskais pederasts kas zog manu niku esi atkal no saviem skapja partneriem dabūjis kārtējo pediņu slimību. Laikam tāpēc tu tik riebīgi smirdi.

Atbildēt

Režīms ir represiju

26.03.2019. 23:17

iemesls. Diemžēl ļaudis ir tikai bandinieki . Saprotams , kaut kāda izvēle ir katram dotā situācijā.Laiki drūmie , par neziņošanu arī draudēja izrēķināties. Vējonim bija izvēle nestāties zzs, par ko represijas nekādas , bet iestājās.

Atbildēt

Sentēvs

26.03.2019. 22:44

»

labs

PSRS nesabruka kādu iekšēju problēmu dēļ. ASV to sagrāva veicot mērķtiecīgus, secīgus soļus saskaņā ar izstrādātu plānu. Tas, ko mēs te Latvijā un citur saucam par „atbrīvošanos” un „neatkarības atgūšanu” patiesībā ir ASV okupācija un nonākšana NATO verdzībā. 1990.gadā PSRS beidza pastāvēt un kopš tā...


Ko nu te muldies , kremļa jefiņ! Jau 1981. gadā bika skaidra bilde, ka tautu cietums sabruks, jo bija sapuvis, tad vēl naftas cena nogāzās, bet resursu eksports bija vienīgais , galvenais ienākumu avots. Ārējais parāds, kā aniegabumba vēlās..

Atbildēt

figņa

26.03.2019. 20:53

»

Zeme

Diemžēl manam vectēvam Krimuldas pag. arī atnāca pakał latvieši un teiši kaimińš nodeva


Kāpēc tavs vectēvs neizsauca policiju? Policija nobijās no kaimiņa?

Atbildēt

Latvija

26.03.2019. 15:42

Šoreiz Vējonim taisnība 100 procenti!!!

Atbildēt

Zeme

26.03.2019. 15:40

Diemžēl manam vectēvam Krimuldas pag. arī atnāca pakał latvieši un teiši kaimińš nodeva!!!

Atbildēt

labs

26.03.2019. 14:18

PSRS nesabruka kādu iekšēju problēmu dēļ. ASV to sagrāva veicot mērķtiecīgus, secīgus soļus saskaņā ar izstrādātu plānu. Tas, ko mēs te Latvijā un citur saucam par „atbrīvošanos” un „neatkarības atgūšanu” patiesībā ir ASV okupācija un nonākšana NATO verdzībā. 1990.gadā PSRS beidza pastāvēt un kopš tā laika ir ASV okupēta teritorija, kuru ASV pārvalda caur saviem korumpētajiem ielikteņiem. Tādā kārtā Latvija tāpat kā visa bijusī PSRS ir okupēta teritorija, ar kuras resursiem un iedzīvotājiem izrīkojas kā ar uzvarētās zemes resursiem un iedzīvotājiem.

Tas, kas pašlaik notiek, ir plānveidīgas akcijas Krievijas ekonomiskās attīstības bremzēšanai. ASV un tās pakalpīgie vergi no ES administrācijas – ielikteņi ES valstu valdībās saviem vēlētājiem publiski taču nevar teikt: „Mēs bremzējam Krievijas ekonomikas attīstību tāpēc, ka gribam turpināt to izlaupīt”. Viņi taču nevar atklātībā (savās savai izglītotajai publikai rakstītajās grāmatās viņi to nemaz neslēpj) teikt, ka viņi dara visu, lai šo okupēto un okupācijai paredzēto zemju iedzīvotāji nekad labi nedzīvotu, ka viņi dara visu to, kas pazemina šo zemju iedzīvotāju labklājību.

Tāpēc viņi izdomā (un rada) visādus briesmu stāstus par šīm zemēm, to valdībām un līderiem, lai varētu tās pakļaut „izolācijai” un „sankcijām” (aplenkumam un blokādei), valdību korupcijas pasākumiem, nepaklausīgo līderu nomaiņai ar sev paklausīgiem, iedzīvotāju debilizācijai un pie vajadzības arī fiziskai iznīcināšanai (kā Latvijā) ar dzimstību samazinošu programmu ieviešanu skolās, juvenālo justīciju, veselības aizsardzības sistēmas sagraušanu un izvešanu darbos ārzemēs.
Tas, kas notiek pret Krieviju, ir pilna mēroga karš tās ekonomiskās attīstības bremzēšanai.

1991.gadā arī to okupēja ASV un to pilnībā vadīja ASV ielikteņi, bet Krievija lēni atgūstas nu cīnās pret to ASV interesēs pārvaldošo okupantu 5.kolonnu, lai atgūtu savu neatkarību un nokratītu ASV okupantu jūgu un atkarību no ASV. Tādēļ arī notiek tas, ko redzam (vai neredzam - nerāda) TV un dzirdam (nedzirdam - nestāsta) radio un noteikti neraksta avīzēs un žurnālos. Tādēļ visi tie briesmu stāsti par Krieviju un Putinu, kuri visi vēlāk izrādās ir tikai avīžu pīles un sociālo tīklu murgi un meli, ļaunprātīgi safabricējumi. Tāpēc genocīds Ukrainā, kurā nacistu internacionāle – ES iznīcina mierīgos iedzīvotājus viņu dzīvesvietās (jo ar bruņotās pretošanās kustības spēkiem galā netiek) un iznīcinot Ukrainas pilsētas, izdzen viņus bēgļu gaitās uz Krieviju.

Tāpēc nacistiskā internacionāle – ASV un ES atsakās no starptautisko un vispār no jebkuru tiesību normu ievērošanas, pārtrauc līgumu un konvenciju darbību – ieiet arvien dziļākā karastāvoklī.
/Sociālpsiholoģijas asociācija/

Viss augstāk minētais ir tā sauktais varas partiju lolotais 'eiroatlantiskais kurss' - dažādu izkropļojumu un perversiju uztiepšana par normu, deģenerācijas pazīmju sabiedrībā pasludināšana par attīstību un toleranci. Jau kopš Latvijas Ceļa laikiem mūsu valsts ir uzņēmusi šo 'kursu' un tas ir beidzot jāaptur. Šādā formā un izpausmē ES ir nekas cits, kā III Reiha turpinājums.

Atbildēt

Niknais

26.03.2019. 14:14

Es tagad arī ar baudu nodotu gan tādu vējoni, gan ušakovu, gan dombravu, āboltiņu, dzintaru, kaimiņu, gobzemu, sprūdu, godman, kā arī daudzus daudzus citus!

Atbildēt

nu gnu

26.03.2019. 10:30

jā un mežabrāļus pa''sarkano mežu'' kēra nevis nkvd bet ''istrebiteļi'' lpsr skolu jaunatne.....

Atbildēt

antons mikoss

26.03.2019. 09:22

»

Genocīds turpinās

4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti. Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem...


Jā! Tā ir čekistu valsts, šūta pēc Karaganova doktorīnas šnites.
Latviju okupēja pēc vienošanās starp diviem monstriem, kuri kopēji izraisīja genocīda pasaules dalīšanu. Gan brūnie, gan sarkanie fašisti savos noziegumos iesaistīja upuru tautas.
Vējoņa skribentam tā ir augstākā matemātika. Viņš apvaino upurus. Ne cilvēkēdāju režīmus, kuri noorganizēja līdz 100 000 000 cilvēku iznīcināšanu. Vai Latvija to organizēja?
Tā kā spriež par genocīda noziegumiem Prezidenta vārdā skribents drīkst vāvuļot bezsmadzeņu bomzis. Man polšu atņēma pēc kaimiņa sūdzības...
Vējoni! Tavs stāstiņu sacerētājs jāpadzen!

Atbildēt

Zemu kritis

26.03.2019. 09:17

Un šis Vējonis skaitās mūsu prezidents? Savus publiskos izteikumus par latviešiem varēja paturēt pie sevis. Kauns un vēlreiz kauns, ka Vējonis- ieliktenis nedomā par latviešu tautu, bet ar katru sav runu izdabā savai dzimtajai krievu tautai. Latviešu tautu nozākā, nomelno, aizmirsdams, ka tika ievēlēts par LATVIJAS prezidentu, nevis kādas savas krievu sādžas prezidentu.

Atbildēt

krievelism

26.03.2019. 09:16

»


tava ielaistā smadzeņu slimība ir tavas "personības" dubultošanās cēlonis, kas tev liek iedomāties, ka esi Uldis. Kropļus no dzimšanas, neviens par Uldi nesauca.

Atbildēt

Indulis Durka

26.03.2019. 04:21

»


rullē Mikropiscanczs. Hihihihi.

Atbildēt

Uldis

26.03.2019. 00:55

»

to Edge

Lai kaut nedaudz uzlabotu krievu sugu, rižā Aņka Čapman Rietumos vāca augstvērtīgu ģanētisko materiālu, ko spļāva mēģenē un nodeva vēstniecības darbiniekiem, kas to ar diplomātiskiem kurjeriem nogādāja Krievijā feodāļu meitu apsēklošanai


Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

Landlady Lata

25.03.2019. 23:22

Jā, Vējonis ir trāpījis uz īstās šobrīd krievu uzdotās nots: latvieši PAŠI sevi nodeva, latvieši paši sevi izsūtīja. Ja ne LATVIEŠI PAŠI, tad neviens no šejienes izsūtīts netiktu. NE jau nu krievi, ne jau nu Staļins vainīgs, kur nu, bet gan - latvieši paši! Un šitas idiots, ko mēs drīz vien uzturēsim gadus 30-40, nekaunas pūst čekistu stabulē un gvelzt par latviešiem pašiem kā šīs drausmas traģēdijas vaininiekiem. Vai mums ir pilsoniska sabiedrība šeit Latvijā vai nav??? Šito kerzas zābaku jau sen vajadzēja izdot krieviem, izsūtot uz Sibīriju! Nost ar prezidentu-plānprātiņu un krievu stabulē pūtēju!

Atbildēt

un tagad ?

25.03.2019. 21:21

Tagad nav genocīds pret tautu ?????

Atbildēt

Edge

25.03.2019. 20:20

»

Sotaks

No tiem 700 tūkstošiem, kas Latvijā vairs neskaitās, vairums bija no PSRS iebraukuši kolonisti


"Patlaban dominē tas, ko var definēt ar vārdu "bardaks". Intervija ar Māri Saukānu (diena.lv)
Runa ir par sociāliem procesiem, kuri kļuvuši NEKONTROLĒJAMI (demogrāfija, migrācija, korupcija, nabadzība)
Dr.hist. Harijs Tumans:"Cilvēki bēg no valsts ne tikai tādēļ, ka šobrīd neatrod sev iespējas un pielietojumu, bet arī tādēļ, ka neredz sev izredzes arī rīt.
Rezultātā šobrīd mūsu idejisko pamatu veido depresīva identitāte, kas vērsta uz ienaidnieka tēla uzturēšanu. Jo tā ir vieglāk konsolidēt tautu un tā var viegli novērst uzmanību no iekšējām problēmām, piemēram, no valsts izzagšanas… Domāju, ka tas ir destruktīvs ceļš. Tautai jākonsolidējas uz kopēja projekta pamata, nevis tikai uz baiļu, sāpju un aizvainojuma pamata. Mums ir nepieciešama ne tikai depresīva, uz pagātni vērsta identitāte, bet arī pozitīva, uz šodienu un nākotni vērsta identitāte, kas veidotu un konsolidētu valsts nāciju. Bet pagaidām es tādas neredzu. Šobrīd mūsu „projektu” varētu izteikt vienkāršā formulā: „grābj, kas var!” Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī (blogi.lu)

Atbildēt

Sotaks

25.03.2019. 17:35

»

Edge

Vai tad deportēšana ir jau beigusies? Noder padomāt, jo 1989.g. diezin vai kāds spēja paredzēt tādu notikumu attīstības gaitu, kuru vēl pašlaik nespēj izskaidrot...


No tiem 700 tūkstošiem, kas Latvijā vairs neskaitās, vairums bija no PSRS iebraukuši kolonisti.

Atbildēt

AB

25.03.2019. 17:30

25.martā ir baisi lasīt šos komentārus.
Šķiet, ka sakarīgākā runa prezidentūras laikā - ieskatīties spogulī. Un nesākt lamāt to, ko tur ieraugi.

Atbildēt

VB

25.03.2019. 17:25

»

Vējonis

Pleskavas guberņas bastards,politmafijas ieliktenis


Nevajag, izskatās, ka drīz būs vēl riebīgāks...

Atbildēt

vecis

25.03.2019. 17:16

Pareizi, pateiksim paldies bijušajiem čekistiem, kas vēl šobrīd strādā Latvijas drošības struktūrās. Nesodīsim, bet lausim tiem aiziet. Pavisam. Kaut kā stulbi, ka neatkarīgas Latvijas drošibu struktūru kodolu veido bijušie čekisti!

Atbildēt

latvietis

25.03.2019. 17:11

Tādi nolādēti izdzimteņi, kā Vējoņa tēvs, kurš labprātīgi aizgāja kalpot civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru, izvarotāju un pederastu armijā, arī nodeva savus tautiešus.

Atbildēt

to Edge

25.03.2019. 17:08

»

Edge

Ja pastāvēja iespēja, ka sāksies 3.Pasaules karš, tad citādi nevarēja - vajadzēja izvest kādu "sēklas materiālu" dziļāk PSRS? Interesanta versija publicēta interneta vietnē philos.lv. Visumā ticama, ņemot vērā, ka pēc 1949.g. augustā veiksmīgi veiktās atombumbas izmēģinājuma PSRS, karš Eiropā nesākās...


Lai kaut nedaudz uzlabotu krievu sugu, rižā Aņka Čapman Rietumos vāca augstvērtīgu ģanētisko materiālu, ko spļāva mēģenē un nodeva vēstniecības darbiniekiem, kas to ar diplomātiskiem kurjeriem nogādāja Krievijā feodāļu meitu apsēklošanai.

Atbildēt

to ha-ha

25.03.2019. 17:04

»

ha-ha

Krievi paši bija un ir nebrīva tauta,jo viņus vadīja un vada nekrievi,Ļeņinu,Staļinu ieskaitot.Latviju okupēja komunistu,nacistu ideologu radītie karapūļi,kuru atvases un līdzskrējēji joprojām centīgi diskreditē neatkarību un turpina karapūļu iesākto.Diemžēl arī latviešu vidū bija un ir pārāk daudz ...


Vēl krieviskāku izdzimteni, par Staļinu, osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvasi, cilvēce nav piedzīvojusi. Viņš dzīvoja kā krievs, domāja kā krievs un nosprāga kā krievs un paši krievi to ir atzinuši par izcilāko savas sugas brāli. Ieguglē nameofrussia.ru

Atbildēt

Edge

25.03.2019. 16:43

»

nav tik vienkārši

Vairāki zēni tika aizvesti no Saulaines tehnikuma, sabija prom visu dienu. Kad meitenes jautāja, kur viņi bijuši, neatbildēja. Tikai pēc ilga laika dažs pastāstījis, ka viņiem bija jāpiedalās izvešanās. Vai viņi varēja atteikties? Tad pašiem draudēja tas pats, ja ne vēl sliktāk...


Ja pastāvēja iespēja, ka sāksies 3.Pasaules karš, tad citādi nevarēja - vajadzēja izvest kādu "sēklas materiālu" dziļāk PSRS? Interesanta versija publicēta interneta vietnē philos.lv. Visumā ticama, ņemot vērā, ka pēc 1949.g. augustā veiksmīgi veiktās atombumbas izmēģinājuma PSRS, karš Eiropā nesākās, bet gan Korejas pussalā 1950.g.: "....daudzi tādi „Gulaga upuri” patiesībā ir Cilvēci un Dzīvību glābušie Varoņi, ja vien viņi paši grib atteikties no sava upura tēla un atzīt, ko ar savu klātbūtni Gulagā ir sargājuši visu Dzīvo uz Zemes. Pateicoties viņiem – viņu esamībai tajās barakās, kara nebija. Viņi ir Varoņi, ja vien viņi paši to atzīst." Lācis nāk! - nobeigums.

Atbildēt

Edge

25.03.2019. 16:39

Vai tad deportēšana ir jau beigusies? Noder padomāt, jo 1989.g. diezin vai kāds spēja paredzēt tādu notikumu attīstības gaitu, kuru vēl pašlaik nespēj izskaidrot:
" Latvijas iedzīvotāju skaits tikai ceturtdaļgadsimta laikā [1989-2014] ir samazinājies par 700 tūkstošiem cilvēku. Tikai ceturtdaļgadsimta laikā. Tāds iedzīvotāju skaita kritums bez kaut kādas karadarbības vai epidēmijām ir visai neierasta lieta." Saruna ar LU profesoru, Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķi, demogrāfu Pēteri Zvidriņu (NRA, 26.jun 2014.)

Atbildēt

hfhfh

25.03.2019. 16:39

Vājonis jau mazāk runā jo labāk

Atbildēt

nav tik vienkārši

25.03.2019. 16:31

Vairāki zēni tika aizvesti no Saulaines tehnikuma, sabija prom visu dienu. Kad meitenes jautāja, kur viņi bijuši, neatbildēja. Tikai pēc ilga laika dažs pastāstījis, ka viņiem bija jāpiedalās izvešanās. Vai viņi varēja atteikties? Tad pašiem draudēja tas pats, ja ne vēl sliktāk...
Kādam bijis liels kauns, kad iebraukuši mājā, kur viņš pats pa vasaru ciemojies, tie saimnieki bija jāizved.
Citur saimniece teikusi - es jau jūs saprotu, dēliņi, jūs citādi nevariet...

Atbildēt

ha-ha

25.03.2019. 16:24

»

Latvija ir neizdevusies valsts

Vējonis kurina naidu un apvaino latviešus! Vējoni, ko nepateici, ka Latviju okupēja Krievijas krievi ar Vācijas vāciešu piekrišanu un atbalstu, pret latviešiem genocīdu veica Krievijas krievi un tu, Vējoni, esi Krievijas krievietes dēls, kurš rūpējas par to, lai Latvijā salīdušie Krievijas krievu pēcteči...


Krievi paši bija un ir nebrīva tauta,jo viņus vadīja un vada nekrievi,Ļeņinu,Staļinu ieskaitot.Latviju okupēja komunistu,nacistu ideologu radītie karapūļi,kuru atvases un līdzskrējēji joprojām centīgi diskreditē neatkarību un turpina karapūļu iesākto.Diemžēl arī latviešu vidū bija un ir pārāk daudz kolaborantu,pat Sibīrija un ilgā okupācija nav spējusi izdzīt šo dažbrīd tik komforto un ienesīgo niķi.Tā nu uz ES tiek sūtīti šā niķa cienītāji un amats sanāk tā ka prēmija par kolaboracionistu.

Atbildēt

Non

25.03.2019. 15:34

maitām un "stukačiem" nepastāv tautības ierobežojumi , tie ir bijuši visur, visos laikos un biezā slānī vairāk nekā godprātīgie. Un tagad pēc 70 gadiem rādīt uz kādu ar pirkstu, piesaucot viņa etnisko izcelšanos ir, maigi izsakoties, bezgaumīgi

Atbildēt

jautājums

25.03.2019. 15:33

Vārdu trūkst...Kurš viņam tās runas raksta?

Atbildēt

Jā, bet

25.03.2019. 15:29

Pēc katrām atceres un piemiņas dienām, pēc katriem valsts svētkiem gribas izmisīgi lūgt visus Latvijas zinātniekus un ārstus, visus, kas medicīnas laukā nodarbojas ar zinātniski pētniecisko darbu - vai tiešām jūs nevarat atrast, atklāt, izdomāt kādas tiešām efektīgas pretsklerozes zāles tiem mūsu ministriem, deputātiem, premjeriem un it sevišķi augsti cienītam un godātam prezidenta kungam. Visi viņi tik jauki, tik pareizi, tik sirsnīgi runā atceres dienās un valsts svētku reizēs, bet jau nākamajā dienā ir visu pašu teikto pilnīgi aizmirsuši. Kādreiz bija tādas samērā efektīgas kalcjodīna tabletes un no linu eļļas gatavots pretsklerozes preperāts Linetols. Bet tie no ražošanas tagad ir noņemti, jo ir pārāk lēti un tādēļ nav komerciāli izdevīgi. Varbūt tā vietā tiem valstsvīriem ieteikt katru rītu pēc ēšanas izdzert pus glāzē piena iejauktus 3-4 pilienus joda tinktūras? Runā, ka palīdzot. Diemžēl, vairāk neko ieteikt nemāku. Zinu tikai, ka tās pretsklerozes zāles (antiholesterīna preperāti), ko tagad tirgo mūsu aptiekās ievērojami atvieglo nevis sklerozes radītos simptomus, bet tikai slimnieku naudas makus.

Atbildēt

Latvija ir neizdevusies valsts

25.03.2019. 15:16

Un kāpēc Vējonis nepateica, ka genocīdu pret latviešiem 1949.gadā veica no Krievijas un Baltkrievijas salīdušie ebreji? Tagad šie konkrētie ebreji, kas patiesībā ir okupanti un kolonisti, pieprasa Latvijas pilsoņu žīdu īpašumus un 200 mijonu eiro kompensāciju par Latvijas pilsoņu žīdu īpašumiem.

Atbildēt

Genocīds turpinās

25.03.2019. 15:08

4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti. Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem lielās - "Mēs tomēr izveidojām savu valsti!". Un šī arî ir tā savējo - čekistu, komunistu- cionistu 4. maija republika, ko, maldinot E.Levits žīdu garā, uzdod par atjaunoto 1918. g. Latviju.

Atbildēt

Latvija ir neizdevusies valsts

25.03.2019. 15:02

Vējonis kurina naidu un apvaino latviešus! Vējoni, ko nepateici, ka Latviju okupēja Krievijas krievi ar Vācijas vāciešu piekrišanu un atbalstu, pret latviešiem genocīdu veica Krievijas krievi un tu, Vējoni, esi Krievijas krievietes dēls, kurš rūpējas par to, lai Latvijā salīdušie Krievijas krievu pēcteči saņemtu pilsonību no dzimšanas brīža.

Atbildēt

Vējonis

25.03.2019. 14:59

Pleskavas guberņas bastards,politmafijas ieliktenis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...