Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dzintra

03.04.2019. 15:35

»

Zeme

Diemžēl manam vectēvam Krimuldas pag. arī atnāca pakał latvieši un teiši kaimińš nodeva


Arī manu vectēvu Ādažos nodeva viņa kaimiņš un it kā pat draugs, pats baidoties no izsūtīšanas, jo bija bagāts saimnieks, bet manam vectēvam nekā nebija, un par to aizsūtīja uz Urāla raktuvēm.

Atbildēt

Teds

28.03.2019. 19:35

»

Zeze

Ko Vējonis nepareizi pateica? Nepatika? Ir teiciens, ka upuris nav bez vainas par savu nogalināšanu.Latviešiem vienreiz jāiemācās nevis gaudot, bet saņemties un paskatīties patiesībai acīs


Vismaz mūsu pusē nedzirdējām par tādiem gadījumiem, kad kādu saimbieku būtu nodevis kaimiņš vai radi. Pieļauju, ka kaut kur tā ir bijis, bet par masveida parādību to saukt var tikai mūsu ienaidnieki, pārkrievotie un asimilētie, ar vairākām augstākajām izglītībām un briesmīgi mantkārīgi tipi. Tādi kas sev piedēvē inteliģenci un pārākumu pār citiem, jo vienmēr bijuši draugos ar okupācijas varu.

Atbildēt

vice

27.03.2019. 12:28

Stulbenis ir un paliek stulbenis (arī prezidenta amatā)!
Kārtīgs mazizglītots ķēpausis, nelga!
Pielika treknu punktu savai poltiskajai karjerai!
Labākais, ko var izdarīt - klusu pazust!
Atgremot propagandistu murgus, pie tam publiski - tā deģenerācija!
Var doties kopā ar skolēniem uz skolu un apgūt Latvijas vēsturi!

Vienkārši - plānprātiņš!
Šobrīd - smakojošs politiskais līķis!

Atbildēt

Zeze

27.03.2019. 03:03

Ko Vējonis nepareizi pateica? Nepatika? Ir teiciens, ka upuris nav bez vainas par savu nogalināšanu.Latviešiem vienreiz jāiemācās nevis gaudot, bet saņemties un paskatīties patiesībai acīs.

Atbildēt

jaajaa

27.03.2019. 01:24

»

antons mikoss

Jā! Tā ir čekistu valsts, šūta pēc Karaganova doktorīnas šnites...


Vai tev vēl neapnika savu barsiku delnā grabināt? Vari izklaidēties pēc sirds patikas, jo tāpat visi sprot, kur tu esi izbāzis savu strutojošo daiktu.

Atbildēt

Uldis

27.03.2019. 01:22

»

krievelism

tava ielaistā smadzeņu slimība ir tavas "personības" dubultošanās cēlonis, kas tev liek iedomāties, ka esi Uldis. Kropļus no dzimšanas, neviens par Uldi nesauca


Atkal tev izļurkātais ānuss sāp? Un tev nelīdz pat vazelīna lietošana? Tad tu kā šizofrēniskais pederasts kas zog manu niku esi atkal no saviem skapja partneriem dabūjis kārtējo pediņu slimību. Laikam tāpēc tu tik riebīgi smirdi.

Atbildēt

Režīms ir represiju

26.03.2019. 23:17

iemesls. Diemžēl ļaudis ir tikai bandinieki . Saprotams , kaut kāda izvēle ir katram dotā situācijā.Laiki drūmie , par neziņošanu arī draudēja izrēķināties. Vējonim bija izvēle nestāties zzs, par ko represijas nekādas , bet iestājās.

Atbildēt

Sentēvs

26.03.2019. 22:44

»

labs

PSRS nesabruka kādu iekšēju problēmu dēļ. ASV to sagrāva veicot mērķtiecīgus, secīgus soļus saskaņā ar izstrādātu plānu. Tas, ko mēs te Latvijā un citur saucam par „atbrīvošanos” un „neatkarības atgūšanu” patiesībā ir ASV okupācija un nonākšana NATO verdzībā. 1990.gadā PSRS beidza pastāvēt un kopš tā...


Ko nu te muldies , kremļa jefiņ! Jau 1981. gadā bika skaidra bilde, ka tautu cietums sabruks, jo bija sapuvis, tad vēl naftas cena nogāzās, bet resursu eksports bija vienīgais , galvenais ienākumu avots. Ārējais parāds, kā aniegabumba vēlās..

Atbildēt

figņa

26.03.2019. 20:53

»

Zeme

Diemžēl manam vectēvam Krimuldas pag. arī atnāca pakał latvieši un teiši kaimińš nodeva


Kāpēc tavs vectēvs neizsauca policiju? Policija nobijās no kaimiņa?

Atbildēt

Latvija

26.03.2019. 15:42

Šoreiz Vējonim taisnība 100 procenti!!!

Atbildēt

Zeme

26.03.2019. 15:40

Diemžēl manam vectēvam Krimuldas pag. arī atnāca pakał latvieši un teiši kaimińš nodeva!!!

Atbildēt

labs

26.03.2019. 14:18

PSRS nesabruka kādu iekšēju problēmu dēļ. ASV to sagrāva veicot mērķtiecīgus, secīgus soļus saskaņā ar izstrādātu plānu. Tas, ko mēs te Latvijā un citur saucam par „atbrīvošanos” un „neatkarības atgūšanu” patiesībā ir ASV okupācija un nonākšana NATO verdzībā. 1990.gadā PSRS beidza pastāvēt un kopš tā laika ir ASV okupēta teritorija, kuru ASV pārvalda caur saviem korumpētajiem ielikteņiem. Tādā kārtā Latvija tāpat kā visa bijusī PSRS ir okupēta teritorija, ar kuras resursiem un iedzīvotājiem izrīkojas kā ar uzvarētās zemes resursiem un iedzīvotājiem.

Tas, kas pašlaik notiek, ir plānveidīgas akcijas Krievijas ekonomiskās attīstības bremzēšanai. ASV un tās pakalpīgie vergi no ES administrācijas – ielikteņi ES valstu valdībās saviem vēlētājiem publiski taču nevar teikt: „Mēs bremzējam Krievijas ekonomikas attīstību tāpēc, ka gribam turpināt to izlaupīt”. Viņi taču nevar atklātībā (savās savai izglītotajai publikai rakstītajās grāmatās viņi to nemaz neslēpj) teikt, ka viņi dara visu, lai šo okupēto un okupācijai paredzēto zemju iedzīvotāji nekad labi nedzīvotu, ka viņi dara visu to, kas pazemina šo zemju iedzīvotāju labklājību.

Tāpēc viņi izdomā (un rada) visādus briesmu stāstus par šīm zemēm, to valdībām un līderiem, lai varētu tās pakļaut „izolācijai” un „sankcijām” (aplenkumam un blokādei), valdību korupcijas pasākumiem, nepaklausīgo līderu nomaiņai ar sev paklausīgiem, iedzīvotāju debilizācijai un pie vajadzības arī fiziskai iznīcināšanai (kā Latvijā) ar dzimstību samazinošu programmu ieviešanu skolās, juvenālo justīciju, veselības aizsardzības sistēmas sagraušanu un izvešanu darbos ārzemēs.
Tas, kas notiek pret Krieviju, ir pilna mēroga karš tās ekonomiskās attīstības bremzēšanai.

1991.gadā arī to okupēja ASV un to pilnībā vadīja ASV ielikteņi, bet Krievija lēni atgūstas nu cīnās pret to ASV interesēs pārvaldošo okupantu 5.kolonnu, lai atgūtu savu neatkarību un nokratītu ASV okupantu jūgu un atkarību no ASV. Tādēļ arī notiek tas, ko redzam (vai neredzam - nerāda) TV un dzirdam (nedzirdam - nestāsta) radio un noteikti neraksta avīzēs un žurnālos. Tādēļ visi tie briesmu stāsti par Krieviju un Putinu, kuri visi vēlāk izrādās ir tikai avīžu pīles un sociālo tīklu murgi un meli, ļaunprātīgi safabricējumi. Tāpēc genocīds Ukrainā, kurā nacistu internacionāle – ES iznīcina mierīgos iedzīvotājus viņu dzīvesvietās (jo ar bruņotās pretošanās kustības spēkiem galā netiek) un iznīcinot Ukrainas pilsētas, izdzen viņus bēgļu gaitās uz Krieviju.

Tāpēc nacistiskā internacionāle – ASV un ES atsakās no starptautisko un vispār no jebkuru tiesību normu ievērošanas, pārtrauc līgumu un konvenciju darbību – ieiet arvien dziļākā karastāvoklī.
/Sociālpsiholoģijas asociācija/

Viss augstāk minētais ir tā sauktais varas partiju lolotais 'eiroatlantiskais kurss' - dažādu izkropļojumu un perversiju uztiepšana par normu, deģenerācijas pazīmju sabiedrībā pasludināšana par attīstību un toleranci. Jau kopš Latvijas Ceļa laikiem mūsu valsts ir uzņēmusi šo 'kursu' un tas ir beidzot jāaptur. Šādā formā un izpausmē ES ir nekas cits, kā III Reiha turpinājums.

Atbildēt

Niknais

26.03.2019. 14:14

Es tagad arī ar baudu nodotu gan tādu vējoni, gan ušakovu, gan dombravu, āboltiņu, dzintaru, kaimiņu, gobzemu, sprūdu, godman, kā arī daudzus daudzus citus!

Atbildēt

nu gnu

26.03.2019. 10:30

jā un mežabrāļus pa''sarkano mežu'' kēra nevis nkvd bet ''istrebiteļi'' lpsr skolu jaunatne.....

Atbildēt

antons mikoss

26.03.2019. 09:22

»

Genocīds turpinās

4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti. Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem...


Jā! Tā ir čekistu valsts, šūta pēc Karaganova doktorīnas šnites.
Latviju okupēja pēc vienošanās starp diviem monstriem, kuri kopēji izraisīja genocīda pasaules dalīšanu. Gan brūnie, gan sarkanie fašisti savos noziegumos iesaistīja upuru tautas.
Vējoņa skribentam tā ir augstākā matemātika. Viņš apvaino upurus. Ne cilvēkēdāju režīmus, kuri noorganizēja līdz 100 000 000 cilvēku iznīcināšanu. Vai Latvija to organizēja?
Tā kā spriež par genocīda noziegumiem Prezidenta vārdā skribents drīkst vāvuļot bezsmadzeņu bomzis. Man polšu atņēma pēc kaimiņa sūdzības...
Vējoni! Tavs stāstiņu sacerētājs jāpadzen!

Atbildēt

Zemu kritis

26.03.2019. 09:17

Un šis Vējonis skaitās mūsu prezidents? Savus publiskos izteikumus par latviešiem varēja paturēt pie sevis. Kauns un vēlreiz kauns, ka Vējonis- ieliktenis nedomā par latviešu tautu, bet ar katru sav runu izdabā savai dzimtajai krievu tautai. Latviešu tautu nozākā, nomelno, aizmirsdams, ka tika ievēlēts par LATVIJAS prezidentu, nevis kādas savas krievu sādžas prezidentu.

Atbildēt

Uldis

26.03.2019. 00:55

»

to Edge

Lai kaut nedaudz uzlabotu krievu sugu, rižā Aņka Čapman Rietumos vāca augstvērtīgu ģanētisko materiālu, ko spļāva mēģenē un nodeva vēstniecības darbiniekiem, kas to ar diplomātiskiem kurjeriem nogādāja Krievijā feodāļu meitu apsēklošanai


Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

Landlady Lata

25.03.2019. 23:22

Jā, Vējonis ir trāpījis uz īstās šobrīd krievu uzdotās nots: latvieši PAŠI sevi nodeva, latvieši paši sevi izsūtīja. Ja ne LATVIEŠI PAŠI, tad neviens no šejienes izsūtīts netiktu. NE jau nu krievi, ne jau nu Staļins vainīgs, kur nu, bet gan - latvieši paši! Un šitas idiots, ko mēs drīz vien uzturēsim gadus 30-40, nekaunas pūst čekistu stabulē un gvelzt par latviešiem pašiem kā šīs drausmas traģēdijas vaininiekiem. Vai mums ir pilsoniska sabiedrība šeit Latvijā vai nav??? Šito kerzas zābaku jau sen vajadzēja izdot krieviem, izsūtot uz Sibīriju! Nost ar prezidentu-plānprātiņu un krievu stabulē pūtēju!

Atbildēt

un tagad ?

25.03.2019. 21:21

Tagad nav genocīds pret tautu ?????

Atbildēt

Edge

25.03.2019. 20:20

»

Sotaks

No tiem 700 tūkstošiem, kas Latvijā vairs neskaitās, vairums bija no PSRS iebraukuši kolonisti


"Patlaban dominē tas, ko var definēt ar vārdu "bardaks". Intervija ar Māri Saukānu (diena.lv)
Runa ir par sociāliem procesiem, kuri kļuvuši NEKONTROLĒJAMI (demogrāfija, migrācija, korupcija, nabadzība)
Dr.hist. Harijs Tumans:"Cilvēki bēg no valsts ne tikai tādēļ, ka šobrīd neatrod sev iespējas un pielietojumu, bet arī tādēļ, ka neredz sev izredzes arī rīt.
Rezultātā šobrīd mūsu idejisko pamatu veido depresīva identitāte, kas vērsta uz ienaidnieka tēla uzturēšanu. Jo tā ir vieglāk konsolidēt tautu un tā var viegli novērst uzmanību no iekšējām problēmām, piemēram, no valsts izzagšanas… Domāju, ka tas ir destruktīvs ceļš. Tautai jākonsolidējas uz kopēja projekta pamata, nevis tikai uz baiļu, sāpju un aizvainojuma pamata. Mums ir nepieciešama ne tikai depresīva, uz pagātni vērsta identitāte, bet arī pozitīva, uz šodienu un nākotni vērsta identitāte, kas veidotu un konsolidētu valsts nāciju. Bet pagaidām es tādas neredzu. Šobrīd mūsu „projektu” varētu izteikt vienkāršā formulā: „grābj, kas var!” Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī (blogi.lu)

Atbildēt

Sotaks

25.03.2019. 17:35

»

Edge

Vai tad deportēšana ir jau beigusies? Noder padomāt, jo 1989.g. diezin vai kāds spēja paredzēt tādu notikumu attīstības gaitu, kuru vēl pašlaik nespēj izskaidrot...


No tiem 700 tūkstošiem, kas Latvijā vairs neskaitās, vairums bija no PSRS iebraukuši kolonisti.

Atbildēt

AB

25.03.2019. 17:30

25.martā ir baisi lasīt šos komentārus.
Šķiet, ka sakarīgākā runa prezidentūras laikā - ieskatīties spogulī. Un nesākt lamāt to, ko tur ieraugi.

Atbildēt

VB

25.03.2019. 17:25

»

Vējonis

Pleskavas guberņas bastards,politmafijas ieliktenis


Nevajag, izskatās, ka drīz būs vēl riebīgāks...

Atbildēt

vecis

25.03.2019. 17:16

Pareizi, pateiksim paldies bijušajiem čekistiem, kas vēl šobrīd strādā Latvijas drošības struktūrās. Nesodīsim, bet lausim tiem aiziet. Pavisam. Kaut kā stulbi, ka neatkarīgas Latvijas drošibu struktūru kodolu veido bijušie čekisti!

Atbildēt

latvietis

25.03.2019. 17:11

Tādi nolādēti izdzimteņi, kā Vējoņa tēvs, kurš labprātīgi aizgāja kalpot civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru, izvarotāju un pederastu armijā, arī nodeva savus tautiešus.

Atbildēt

to Edge

25.03.2019. 17:08

»

Edge

Ja pastāvēja iespēja, ka sāksies 3.Pasaules karš, tad citādi nevarēja - vajadzēja izvest kādu "sēklas materiālu" dziļāk PSRS? Interesanta versija publicēta interneta vietnē philos.lv. Visumā ticama, ņemot vērā, ka pēc 1949.g. augustā veiksmīgi veiktās atombumbas izmēģinājuma PSRS, karš Eiropā nesākās...


Lai kaut nedaudz uzlabotu krievu sugu, rižā Aņka Čapman Rietumos vāca augstvērtīgu ģanētisko materiālu, ko spļāva mēģenē un nodeva vēstniecības darbiniekiem, kas to ar diplomātiskiem kurjeriem nogādāja Krievijā feodāļu meitu apsēklošanai.

Atbildēt

to ha-ha

25.03.2019. 17:04

»

ha-ha

Krievi paši bija un ir nebrīva tauta,jo viņus vadīja un vada nekrievi,Ļeņinu,Staļinu ieskaitot.Latviju okupēja komunistu,nacistu ideologu radītie karapūļi,kuru atvases un līdzskrējēji joprojām centīgi diskreditē neatkarību un turpina karapūļu iesākto.Diemžēl arī latviešu vidū bija un ir pārāk daudz ...


Vēl krieviskāku izdzimteni, par Staļinu, osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvasi, cilvēce nav piedzīvojusi. Viņš dzīvoja kā krievs, domāja kā krievs un nosprāga kā krievs un paši krievi to ir atzinuši par izcilāko savas sugas brāli. Ieguglē nameofrussia.ru

Atbildēt

Edge

25.03.2019. 16:43

»

nav tik vienkārši

Vairāki zēni tika aizvesti no Saulaines tehnikuma, sabija prom visu dienu. Kad meitenes jautāja, kur viņi bijuši, neatbildēja. Tikai pēc ilga laika dažs pastāstījis, ka viņiem bija jāpiedalās izvešanās. Vai viņi varēja atteikties? Tad pašiem draudēja tas pats, ja ne vēl sliktāk...


Ja pastāvēja iespēja, ka sāksies 3.Pasaules karš, tad citādi nevarēja - vajadzēja izvest kādu "sēklas materiālu" dziļāk PSRS? Interesanta versija publicēta interneta vietnē philos.lv. Visumā ticama, ņemot vērā, ka pēc 1949.g. augustā veiksmīgi veiktās atombumbas izmēģinājuma PSRS, karš Eiropā nesākās, bet gan Korejas pussalā 1950.g.: "....daudzi tādi „Gulaga upuri” patiesībā ir Cilvēci un Dzīvību glābušie Varoņi, ja vien viņi paši grib atteikties no sava upura tēla un atzīt, ko ar savu klātbūtni Gulagā ir sargājuši visu Dzīvo uz Zemes. Pateicoties viņiem – viņu esamībai tajās barakās, kara nebija. Viņi ir Varoņi, ja vien viņi paši to atzīst." Lācis nāk! - nobeigums.

Atbildēt

Edge

25.03.2019. 16:39

Vai tad deportēšana ir jau beigusies? Noder padomāt, jo 1989.g. diezin vai kāds spēja paredzēt tādu notikumu attīstības gaitu, kuru vēl pašlaik nespēj izskaidrot:
" Latvijas iedzīvotāju skaits tikai ceturtdaļgadsimta laikā [1989-2014] ir samazinājies par 700 tūkstošiem cilvēku. Tikai ceturtdaļgadsimta laikā. Tāds iedzīvotāju skaita kritums bez kaut kādas karadarbības vai epidēmijām ir visai neierasta lieta." Saruna ar LU profesoru, Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķi, demogrāfu Pēteri Zvidriņu (NRA, 26.jun 2014.)

Atbildēt

hfhfh

25.03.2019. 16:39

Vājonis jau mazāk runā jo labāk

Atbildēt

nav tik vienkārši

25.03.2019. 16:31

Vairāki zēni tika aizvesti no Saulaines tehnikuma, sabija prom visu dienu. Kad meitenes jautāja, kur viņi bijuši, neatbildēja. Tikai pēc ilga laika dažs pastāstījis, ka viņiem bija jāpiedalās izvešanās. Vai viņi varēja atteikties? Tad pašiem draudēja tas pats, ja ne vēl sliktāk...
Kādam bijis liels kauns, kad iebraukuši mājā, kur viņš pats pa vasaru ciemojies, tie saimnieki bija jāizved.
Citur saimniece teikusi - es jau jūs saprotu, dēliņi, jūs citādi nevariet...

Atbildēt

ha-ha

25.03.2019. 16:24

»

Latvija ir neizdevusies valsts

Vējonis kurina naidu un apvaino latviešus! Vējoni, ko nepateici, ka Latviju okupēja Krievijas krievi ar Vācijas vāciešu piekrišanu un atbalstu, pret latviešiem genocīdu veica Krievijas krievi un tu, Vējoni, esi Krievijas krievietes dēls, kurš rūpējas par to, lai Latvijā salīdušie Krievijas krievu pēcteči...


Krievi paši bija un ir nebrīva tauta,jo viņus vadīja un vada nekrievi,Ļeņinu,Staļinu ieskaitot.Latviju okupēja komunistu,nacistu ideologu radītie karapūļi,kuru atvases un līdzskrējēji joprojām centīgi diskreditē neatkarību un turpina karapūļu iesākto.Diemžēl arī latviešu vidū bija un ir pārāk daudz kolaborantu,pat Sibīrija un ilgā okupācija nav spējusi izdzīt šo dažbrīd tik komforto un ienesīgo niķi.Tā nu uz ES tiek sūtīti šā niķa cienītāji un amats sanāk tā ka prēmija par kolaboracionistu.

Atbildēt

Non

25.03.2019. 15:34

maitām un "stukačiem" nepastāv tautības ierobežojumi , tie ir bijuši visur, visos laikos un biezā slānī vairāk nekā godprātīgie. Un tagad pēc 70 gadiem rādīt uz kādu ar pirkstu, piesaucot viņa etnisko izcelšanos ir, maigi izsakoties, bezgaumīgi

Atbildēt

jautājums

25.03.2019. 15:33

Vārdu trūkst...Kurš viņam tās runas raksta?

Atbildēt

Jā, bet

25.03.2019. 15:29

Pēc katrām atceres un piemiņas dienām, pēc katriem valsts svētkiem gribas izmisīgi lūgt visus Latvijas zinātniekus un ārstus, visus, kas medicīnas laukā nodarbojas ar zinātniski pētniecisko darbu - vai tiešām jūs nevarat atrast, atklāt, izdomāt kādas tiešām efektīgas pretsklerozes zāles tiem mūsu ministriem, deputātiem, premjeriem un it sevišķi augsti cienītam un godātam prezidenta kungam. Visi viņi tik jauki, tik pareizi, tik sirsnīgi runā atceres dienās un valsts svētku reizēs, bet jau nākamajā dienā ir visu pašu teikto pilnīgi aizmirsuši. Kādreiz bija tādas samērā efektīgas kalcjodīna tabletes un no linu eļļas gatavots pretsklerozes preperāts Linetols. Bet tie no ražošanas tagad ir noņemti, jo ir pārāk lēti un tādēļ nav komerciāli izdevīgi. Varbūt tā vietā tiem valstsvīriem ieteikt katru rītu pēc ēšanas izdzert pus glāzē piena iejauktus 3-4 pilienus joda tinktūras? Runā, ka palīdzot. Diemžēl, vairāk neko ieteikt nemāku. Zinu tikai, ka tās pretsklerozes zāles (antiholesterīna preperāti), ko tagad tirgo mūsu aptiekās ievērojami atvieglo nevis sklerozes radītos simptomus, bet tikai slimnieku naudas makus.

Atbildēt

Latvija ir neizdevusies valsts

25.03.2019. 15:16

Un kāpēc Vējonis nepateica, ka genocīdu pret latviešiem 1949.gadā veica no Krievijas un Baltkrievijas salīdušie ebreji? Tagad šie konkrētie ebreji, kas patiesībā ir okupanti un kolonisti, pieprasa Latvijas pilsoņu žīdu īpašumus un 200 mijonu eiro kompensāciju par Latvijas pilsoņu žīdu īpašumiem.

Atbildēt

Genocīds turpinās

25.03.2019. 15:08

4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti. Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem lielās - "Mēs tomēr izveidojām savu valsti!". Un šī arî ir tā savējo - čekistu, komunistu- cionistu 4. maija republika, ko, maldinot E.Levits žīdu garā, uzdod par atjaunoto 1918. g. Latviju.

Atbildēt

Latvija ir neizdevusies valsts

25.03.2019. 15:02

Vējonis kurina naidu un apvaino latviešus! Vējoni, ko nepateici, ka Latviju okupēja Krievijas krievi ar Vācijas vāciešu piekrišanu un atbalstu, pret latviešiem genocīdu veica Krievijas krievi un tu, Vējoni, esi Krievijas krievietes dēls, kurš rūpējas par to, lai Latvijā salīdušie Krievijas krievu pēcteči saņemtu pilsonību no dzimšanas brīža.

Atbildēt

Vējonis

25.03.2019. 14:59

Pleskavas guberņas bastards,politmafijas ieliktenis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...