Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

03.07.2018. 15:11

Šodien 02.07.2018.g. skatoties LTv1 pārraidi no 800 dadīgās vardarbīgā judokristīgā kulta celtnes-Rīgas Doma tiešraidi-, noziedzigās jūdu reliģijas, kas oficiāli ir DALĪTA NO VALSTS- kur izskatījās ,ka cilveķi burtiski tikuši sadzīti-ofic . LR varas pārstāvji un no bērniem ! līdz sirmgalvjiem likts dziedāt jūdu-semītu reliģiozās dziesmas,piem,ka kaut kādam AUSTRUMU aziātu GANAM esot jāgana AVIS-burtiski kā DZĪVNIEKU FERMĀ....un biedri,,ar Vējoni ""priekšgalā''-kas tur Likumīgi nedrikstēja atrasties-vēl rādīja nopietnu ģīmi kā kādā MELNĀS LOŽAS pasākumā. Nāk prātā nesenā biedru Vējoņa un Mūrnieces uzruna Brīvības Laukumā-kur Latvijai /pat ne valstij/ tika novēlēts ilgs mūzš...., bet par Latviešu tautu, kuras dēļ Latvijas valsts vispār pastāv-NETIKA pieminēts ne pušplēsts vāŗds,,,NOŽĒLOJAMI..

Atbildēt

slimniekam

03.07.2018. 13:16

»

6. palātas sanitārs

Atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem...


Tikai krievu smerdelis lieto tādu apzīmējumu, ka "rusofobs", jo pretīgums un nicinājums, ko pret jums, fašistiskām civilizācijas pabirām, izjūt pasaules sabiedrība, nav nekāda fobija, bet dabiska reakcija.

Atbildēt

Eiropas Savienotās Valstis

01.07.2018. 05:58

»

6. palātas sanitārs

Atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem...


pēc ASV parauga bija plānotas jau 1842. gadā, apvienojoties 12 žīdu dzimtām un jau izveidojot žīdmasonu B' nai B' rith.

Nomelnojot komentētāju, tiek strādāts iluminātu un žīdmasonu metodēm.

Mēģinot gāzt cara Nikolaja II varu jau 1905. gadā žīdmasoni un brīvmūrnieki, iznīcinot nacionālās monarhijas ar it kā revolūcijām strādniecības interesēs, veica pirmo noziegumu Krievijā. Krganizēja strādnieku streikus un paši, nevis ar cara pavēli apšāva strādniekus.

Tādēļ idiotiski skan latviešu Manai dzimtenei - vēl nāks piektais gads...Atnāca 2009. g. 13. janvàrî. Rîgà, Doma laukumā. Važās iekaltu A.A. Bērziņu žīdmasonu cionisti piekāva Čehijas cietumā. Atvijā pretēji AT spriedumam Probācijas dienests safabricēja ar prokuratūru un tiesu jaunu krimināllietu, atņemot brīvibu A. A. Bērziņam - inteliģentam, dzejnieka U. Bērziņa dēlam.

Otru noziegumu žīdmasonu cionisti, kuri tiecas pēc vispasaules varas ar centru Austrijā, veica ar 1917. g. " revolūciju", kas patiesībā bija žīdmasonu plānota Nikolaja II ģimenes slepkavība, varu pārņemot miermīlīgā ceļā kā iekaroja šodien Krimu žīdmasonu cionists pusžīds V. Putins. Pusžīdi Leņins un Trockis komunisma pamatus PSRS ielika ar terora palīdzību. Bija lozungs kontrrevolūvija ir antisemītisms.

Šodien tie paši žīdmasonu cionisti - komunisti LV ir pie varas ar vadību Vašingtonā un Čikāgā B' nai B' rith. Tramps ir cionists un mēs redzam viņa neprognozējamību, jo Tramps realizē žīdmasonu B' nai B ' rith izpildvaras plānus.

Izlasi Juri Lina Zem Skorpiona zīmes latviski divreiz 2006. un 2017. g . izdevumi.

Komunisti, čekisti, cionisti aktīvi cīnās pret šīs grāmatas popularizēšanu. Šī grāmata izdota, pamatojoties uz dokumentāliem pierādījumiem. Angliski iznāca trīs reizes.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

30.06.2018. 20:42

»

Lūdz Dievu, nelieti,

par mani! Lai piedod man manus grēkus, kad tevi žīdmasonu garā Jahvem par prieku būšu nolinčojis! Sātanist


Atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Lūdz Dievu, nelieti,

30.06.2018. 01:42

»

to Яņis

Jā, krievu smerdeli, tavs vecaistēvs, NKVD nagu maucējs, ar tevi lepotos


par mani! Lai piedod man manus grēkus, kad tevi žīdmasonu garā Jahvem par prieku būšu nolinčojis! Sātanist!

Atbildēt

to Яņis

29.06.2018. 13:58

»

Kad es tevi, krievu smerdeli Uldi,

noķeršu, žīdu garā acis no pieres tev izraušu


Jā, krievu smerdeli, tavs vecaistēvs, NKVD nagu maucējs, ar tevi lepotos.

Atbildēt

to Яņis

29.06.2018. 13:16

»

janis

Dobelis visas anketes izņēma,un visi maisi ir tukši.Visi komunisti un čekisti,viņi redzami vecās vadošās partijās


Ļurbanovičs, Jurkans, vai Bordans, atkal tu? Pēc savas priekšniecības pavēles anketes iznīcināja tavējais, čekas izdzimtenis, Borovkovs.

Atbildēt

janis

29.06.2018. 13:07

Dobelis visas anketes izņēma,un visi maisi ir tukši.Visi komunisti un čekisti,viņi redzami vecās vadošās partijās.

Atbildēt

to Ne tikai.

29.06.2018. 12:10

»

Ne tikai.

Žīdu čekisti iežmiedza galvas skrūvspīlēs un galvaskausu sasita ar āmuru. Citus svieda katlā ar verdošu ūdeni. Svētiem tēviem pāršķērda vēderu, izvilka tievo zarnu , to piesēja pie koka un lika skriet apkārt komam...


Zini, krievu smerdeli, kas tevi nodod? Neviens normāls cilvēks uz planētas civilizētu slāvu tautu, ukraiņus, nesauc par "hoholiem" un neraud pēc Asiņainā Nikolaja II, plānprātiņa, kurš izklaidējās, šaujot suņus un kaķus, 1905. gadā apšāva savu dzimtcilvēku demonstrāciju un sarīkoja drausmīgo WWI.

Atbildēt

Ne tikai.

29.06.2018. 11:31

»

Чк

Ar naganu sita pa olām pret cietu koka beņķi


Žīdu čekisti iežmiedza galvas skrūvspīlēs un galvaskausu sasita ar āmuru. Citus svieda katlā ar verdošu ūdeni. Svētiem tēviem pāršķērda vēderu, izvilka tievo zarnu , to piesēja pie koka un lika skriet apkārt komam.

Visi šie žīdmasonu algotni žīdi, kas citas tautas uzskata par lopiem realizēja par godu Vecās Derības Jahvem.

Upurēja nošaujot arī Nikolaju II ar ģimeni. Ēkai pēc rituāla uzšņāma zīmi, ka tajā par godu Jahvem upurēts tautas valdnieks. Jeļcins lika nojaukt to ēku.

Maizītim, kas slēpj VDK izdzimteņu datus, komunistam - cionistam- žīdmasonu vergam ar naganu pa pieri sūdu maisam. Mūrnieci koholieti no NA, kas slavē Maizīti kā godīgu cilvēku, bez bikšelēm palaist pliku pa Vecrīgu dienas laikā. Uz muguru uzrakstīt - Maizītis ir godīgs.

Atbildēt

PATRIOTS

29.06.2018. 10:54

NEVIENU LATU,NEVIENU SANTĪMU!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.06.2018. 01:07

>To visu izdarījuši nevis nezināmi ļaundari, bet >"neatkarīgās Latvijas" likumdevēji.

Nē,
pietiek.com redakcija un
Latvijas Nacionālais arhīvs

ir kļūdījušies
ar savu juridisko interpretāciju.

Kur 2 nabagi sanāk kopā,
tur iznāk 1 liels nabags!

Atbildēt

Joh

28.06.2018. 22:30

»

Liliana

Man Nav skaidrs,kas Jums īsti ir un ko publicēsiet


Nu tak kārtējais lohatrons! Publicēs, ka lembergs bija komjaunatnē un brigmanis - kompartijā, it kā tas ko mainīs, tauta šos tik un tā mīl un mīlēs! Un ušakovs tajā sarakstā nebūs, jo "maza biju, neredzēju.."

Atbildēt

Liliana

28.06.2018. 20:31

Man Nav skaidrs,kas Jums īsti ir un ko publicēsiet...?

Atbildēt

Debilais Dikļu muļķis

28.06.2018. 20:13

»


Indulis Duka pamodies! Nu ka padod balsi vaukšķi!

Atbildēt

PIETIEK

28.06.2018. 18:46

»

Hmm

VDK arhīvs, tā saucamie "čekas maisi" ir visas latviešu tautas īpašums...


Nē, nepārprotiet - čekas maisu mums nav. Tas, ko mēs reāli varam sameklēt un sameklēsim, ir augstākās padomju nomenklatūras saraksti, ieskaitot, protams, arī VDK augstāko un vidējo vadību.

Atbildēt

Žīdmasonu čekistu maisu slēpējam

28.06.2018. 18:11

SAB Maizītim ar VDK metodēm ar naganu pa pieri sūdu maisam un izbirs visi čekas maisi tautai!

Atbildēt

Ja es skaidri zinu,

28.06.2018. 17:41

»

Joņs

Es būtu tikai par un ziedotu, bet no raksta diemžēl nav skaidrs, kur tiks izlietota nauda, kurš to saņems un kas tiks publicēts. Vai tiks publicēti visi dokumenti vai "pētījums" un ja tie ir visi dokumenti, vai tie būs iegūti tiesiski, bet ja pētījums - tad kurš būs pētītājs un kā piekļūs pētāmajam ...


ka neesmu tajos maisos un zinu, ka to publicēšana neizmainīs žīdmasonu- cionistu- komunistu- čekistu- brīvmūrnieku VARAS sistēmu Latvijā, man nav jēgas ziedot.

Atvērt šos maisus ir VARAS pienākums. Tā to nedara. Nekas neliecina, ka, sabiedrībai uzzinot šos "varoņus", kas mainīsies.

Piem. priekšvēlēšanu kampaņa mrdijos pašlaik aizliegta, TV 24 Preses klubā ZZS K. Seržants lielās ar savu padarīto atklāti, reklamējas. CVK balsis skaita saskaņā ar valsts noslēpumu. Divi Cimdara priekšgājēji "nošāvās". Utt.

Atbildēt

Joņs

28.06.2018. 17:16

Es būtu tikai par un ziedotu, bet no raksta diemžēl nav skaidrs, kur tiks izlietota nauda, kurš to saņems un kas tiks publicēts. Vai tiks publicēti visi dokumenti vai "pētījums" un ja tie ir visi dokumenti, vai tie būs iegūti tiesiski, bet ja pētījums - tad kurš būs pētītājs un kā piekļūs pētāmajam objektam.

Atbildēt

Hmm

28.06.2018. 17:02

VDK arhīvs, tā saucamie "čekas maisi" ir visas latviešu tautas īpašums.

Pie kā gan ir šie mais, kas nozadzis, tas jānoskaidro būtu policijai pēc šīs publikācijas.

Kas pārdod šo informāciju? Cik prasa starpnieki? Cik prasa tie, kas apstrādās informāciju pirms publicēšanas? Vai publikācija būs grāmatas veidā? Un cik tiek plāna viena eksemplāra mazumtirdzniecības cena?

Jautājumu vairāk, nekā atbilžu.

Atbildēt

Muu

28.06.2018. 16:42

Veiksmi! Lai prettautiskais režīms nodreb!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...