Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cilveks444

07.06.2019. 09:37

»

Valstsgribas klucis

Aizmirsāt pierakstīt iktobrēnusEs devos mājup no sava mazdārziņa, kur mums bija pensionāru saeiets, visi bijām pacilāti un "jautrā noskaņojumā" pēc saiešanās bez alkohola, ko nevaram vairs panest gadu nastas dēļ, kad pēkšņi uzzināju, ka E.Levittczs, kas nāk no ebreju saknēm par savas.. hm .. valsts prezidenta kancelejas vadītāju uzaicinājis un iecēlis nevienu citu kā Latvijas vēstnieku ASV A.Teikmani, bijušo Rīgas domes priekšsēdētāju!!!!!!


Kas tie par cipariem? Šī kadra dzivesgājums nav latviešu tautai pieņemams un saprotams!


1983. gadā A. Teikmanis beidza LVU komunistu un čekistu kontrolēto juridisko fakultāti. No 1988. līdz 1990. gadam LPSR komunistu- čekistu vadībā strādāja par tiesu izmeklētāju.(Nav noskaidrots, vai A. Teikmaņa vārds nav atrodams VDK ziņotāju kartotēkā.) Pēc 1991. gada 4. maija komunistu- čekistu- cionistu kliķes - republikas izveidošanas bija Rīgas pilsētas Tautas deputātu padomes priekšsēdētājs, ievēlēts no čekistu organizētās LTF (1990—1992), tad Rīgas domes priekšsēdētājs (1992—1994). Atmetot viedokli un pievēršoties faktiem, rodas patiešām makabrs iespaids par topošo Valsts prezidenta kanceleju. Egils Levits, kurš ir preambulas iniciators, kurš savā kolaboracionisma jēdziena skaidrojumā nonācis līdz tam, ka katrs, kas bijis oktobrēns, arī ir kolaborants, kurš it kā bēga no padomju varas, lai pilnvērtīgi varētu īstenot savas cilvēktiesības, kuru virzītāju augstajam amatam starpā ir cilvēki, kas ar netiku skata katru komunistiskās idejas nesēju, ir izvēlējies tieši Andri Teikmani, ja jau "pat oktobrēns ir kolaborants".

Nemeklēsim ilgi par Andri Teikmani, ieskatīsimies tikai padomju periodikā:
Rīgas pilsētas Tautas deputātu padomes priekšsēdētājs - 1990.04.03 Cīņa;
Teicami kārtojis padomju administratīvās tiesības pie Ernesta Jostsona - 1980.01.24 Padomju Students
ievēlēts par Rīgas pilsētas Klrova rajona tautas tiesnesi - 1989.07.30 Cīņa 
tautas tiesnesis - 1988.11.26 Padomju Jaunatne
Kopš LVU pabeigšanas "piecus gadus strādājis Rīgas pilsētas milicijas pārvaldē par izmeklētāju" Latvijas Vēstnesis, Nr. 30, 04.02.1998, 1. lpp
Šodien komunistu- čekistu - cionistu pārvaldītās 4. maija republikas diplomātiskā dienesta vēstnieks ASV .


Neskatoties uz A.Teikmaņa ciešo saistību ar Izraēlas un ASV ebrejiem- globalistien, es, par piemēru, SASKATU ciešu saistību ar Rīgas Latviešu Biedrības ZVĒRĪGO ieņemšanu un vēlāko abortizāciju, tieslietu ministram E. Levitsam ar ebreju saknēm nekad vispār neatbildot uz manu iesniegumu RLB sakarā par RLB reiderismu, lietu "noraujot podā" laikā, lai gan pac ebrejs E. Levitczs ir no īstām ebreju saknēm, bet židiski uzdodas par latvieti.


Levitczs tagad aicina par savu prezidenta kancelejas vadītāju bijušo Rīgas mēru ar iespaidīgo komunista- čekista- cionista politisko pieredzi, kurš personīgi kā RD priekšsēdētājs izdeva personisku pavēli slēgt latviešu atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību 19. februāra rītā pl. 8.00, kas ir pierādīc.


Tikai un vienīgi ar 4. maija republikas Rīgas domes priekšsedētāja A. Teikmaņa un komunistu- čekistu- cionistu pārvaldīto Latvijas slependienestu gādību Rīgas Latviešu Biedrībā no iekšpuses aiz galveno durvju stikla varēja atrasties katram uz ielas izlasāms Rīgas domes priekšsēža A. Teikmaņa izdots lēmums slēgt atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību sabiedriskajai latviešu darbībai 1993. gada 19. februāra rītā !!!!!!


Atgādinu, ka visu cauru nakti atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības priekšnieks un vadošās amatpersonas līdz pl. 8.00 centās iekļūt RLB, bet nesekmīgi, jo komunistu- čekistu- cionistu teroristu banda bija iekļuvusi un ieslēgusies atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības telpās no iekšpuses (ap 30 teroristu kopskaitā, no kuriem 10 tika atpazīti kā no Latvijas bruņoto spēku prezidenta un parlamenta apsardzes, civildrēbēs pārģērbtie kareivji, Jura Vectirāna mutvārdu pavēles pildīšanai, kam sekoja absolūti visu, atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības 6 pēdējo mēnešu dokumentu IZNĪCINĀŠANA.)


E. Levitczs ir , visticamāk, "nobijies" par viņa tieslietu ministrēšanas NOZIEGUMIEM 1993. un 1994. gadā, kad viņš bija komunistu- čekistu- cionistu radītā „Latvijas ceļa“ 4. maija republikas valsts tieslietu ministrs.


Helsinki 86 ir pastāvīgi un patstāvīgi informējusi visu pasauli par komunistu-čekistu- cionistu teroristu bandas traģiskajiem latviešu tautai NOZIEGUMIEM 1993. gada 18. februāra naktī – atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā.


RLB reiderismā postkomunisma 4. maija valsts vara jau 26 gadus latviešu tautai slēpj konkrētos prokuratūras, iekšlietu ministrijas, Rīgas domes un tieslietu ministrijas pretlatviskos – pretvalstiskos NOZIEGUMU tiešos organizētājus un izpildītājus.


Esmu dziļi pārliecināts, ka E. Levitczs cer izvairīties no atbildības uzveļot visu atbildību A. Teikmanim ! Savukārt pac A. Teikmanis cer līdzīgi izvairīties no savas atbildības, vainu RLB komunistu- čekistu- cionistu reiderismā, pārņemot un izzogot RLB, uzgrūžot E. Levitczam pašam.
04.06.19
LRTT:

Varētu padomāt, ka tā ir sakritība, bet tomēr tas tā nav ! Tiešām tie kadri atkal grupā noteikti plāno jaunus noziegumus pret latviešu tautu.


Tātad abi šie darboņi darbojušies tandēmā pret latviešu tautu arī iepriekš!!!!!


Tiek atkal vākta kopā Atmodas laiku čekistu- komunistu- cinistu noziedznieku varza, lai tie glābtu paši sevi no soda !!! Levitczs nav nācis, lai te “nestu” tiesiskumu, bet lai to galīgti pibebeiktu !

Atbildēt

ai,cik ļoti

04.06.2019. 18:00

te dažam labam patiesība nepatīk.Pie visām nelaimēm taču vainīgas "latviskās partijas",kuras nebeidz naidoties ar krieviskajām partijām.Mīļotais elks Ušakovs taču ir krievs!!Tāpēc viņam nav jāatbild par viņa uzņēmumā izsaimniekotajiem līdzekļiem.Bezgala naivo,goda vīru latvieši tik iznīcina un apmelo..Cik Krievus jau latvieši ir iznīcinājuši..šausmas.Lasi un brīnies!Kāds tas Liepiņš "briesmonis"Kā tā var atļauties rakstīt par sirdsķīstu Krievu?Būtu kāds štrunta Bērziņš vai Kalniņš,neviens Patiesais miera nesējs te nemoralizētu.

Atbildēt

Andris Jansons

04.06.2019. 16:43

Ja visu šo verbālās caurejas monologu būtu uzskricilējis kāds cits, nevis Imants Liepiņš, kurš ir plaši pazīstams ar savu pērkamību, tad būtu varbūt vērts iedziļinātos šajā rakstā. Bet tagad tā ir tāda lēta, apzināta naida kurināšana. Lēnām tuvojas pašvaldību vēlēšanas, acīmredzot puisis nolēmis kandidēt un gatavo sev augsni.

Atbildēt

Patiesais

04.06.2019. 16:17

Turpināšu. Nav pareizi vainot Ušakovu. Diemžēl viņš pieļāva nopietnu kļūdu- uzticējās saviem padotajiem, neveica auditus. Viņa labsirdība un uzticība tika izmantota nepareiziem mērķiem. Vēl par agru spriest par nodarīto zaudējumu apmēru Rīgas pāsvaldībā, gala izmeklēšanā būs skaaidrs, kuras personas ir vainīgas. Liepiņa kungs lielā priekā klabina savus zobus par Saskaņas neveiksmi. Vai tā ir jādara? Vai Latviskās partijas ir bijušas godīgas? Tad kāpēc pēdējos 15 gados no Latvijas izbraukuši ap 300 tūkstoši cilvēku- galvenokāt jaunieši. Tāpēc kā Latvijā dzīvot ir labi? UN kāpēc tupina izbraukt un nevēļās atgriezties? Liepiņa kungs varbūt Jūs varētu detalizēti Latvijas iedzīvotājiet uz šādu jautājumu atbildēt. Ja Latvijā dzīvotu 12 miljoni, tad izbraukšo skats nosacīti nebūtu liels. Bet, ja kopējais skaits nepārsniedz 1, 9 miljoni, tad 300000 ir pārāk daudz. Ir Jābeidz naidoties.Latvija ir maza un tās skaistumu var saglabāt un pavairot tikai kopīgā darbībā-visiem, nevis dalotis latviskos un krieviskos cilvēkos. Vai Liepiņa kungam ir vēlēsanas par to domāt un rakstīt, jeb- vispirms durklis pa prikšu un pārējais pēc tam. Pietiek, jau tā esam viens otru daudz iznīcinājuši, vai
tā vajaga turpināt. domāju kā nē.

Atbildēt

Patiesais

04.06.2019. 15:56

Liepiņa kunga raksts ir naida pilns. Durklis pa priekšu , viss pārējais pēc tam.

Atbildēt

Priekulis

04.06.2019. 14:55

Gribu uzpūtušos lauķu līķus .

Atbildēt

Urla

04.06.2019. 14:25

URLA IMANTS LIEPIŅŠ.

Atbildēt

Žurka

04.06.2019. 13:40

Twitterī dzirdētu frāžu apkopojums.

Atbildēt

bbn

04.06.2019. 11:19

Cīņa starp opozīciju un pozīciju ir kluvusi par fetišu, deputāti ir aizmirsuši, kāpēc viņus ievēlēja !

Atbildēt

berba

04.06.2019. 01:48

Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!a

Atbildēt

Tik tiešām

03.06.2019. 23:40

Raksts ir perfekti atstrādāts, patiess un pareizs,komentāri ir lieki

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

03.06.2019. 22:52

Nav ne mazako ceribu, ja opozicija noklus pozicija, tad RD saks stradat efektivak...viss jaunais ir labi aizmirsts vecais:-)))

Atbildēt

Valstsgribas klucis

03.06.2019. 21:29

»

cilveks444

...


Aizmirsāt pierakstīt iktobrēnus.

Atbildēt

Valstsgribas klucis

03.06.2019. 21:24

»

cilveks444

...Tā nav, Freimentāla kungs, nekādas tur kļūda, bet žīdnacistu- komunistu izstrādāta programma, lai iznīcinātu visu latvisko, gaišo un patieso latviešu sēklu!


Katram deputātam tika "pilnīgi skaidri apskaidrots": kas bija viņa tēvs un viņš pats !


Vai tad tie, kuri viņu izvirzīja un iebalsoja, ir uzskatāmi par pilnasinīgiem cilvēkiem ? Vai kā?


Mēs turpmākos rakstos daudz runāsim par šo pašu noziedznieku un viņa vēlētājiem… un noteikti pienāks diena, kad par visu būs jāatbild ! Kot mit uns!

Atbildēt

Potapovs

03.06.2019. 20:21

»

cilveks444

...


Viņiem pat prātiņa nepietika, lai izdomāt ko latvisku.

Atbildēt

formula

03.06.2019. 19:52

Saskaņas līķis ? Ušaks sen jau bija kopā ar sorosiešu varzu nevis ar "savu"partiju .Turpat arī mūžīgie sulaiņi -jumtotāji Sviķene,Dūraši ,Bordaņka( atradušies "nemiera cēlāji")

Atbildēt

cilveks444

03.06.2019. 18:24Kādēļ nevienu partiju šodien nepārstāv Helsinki 86 ?
Vai tas nav traki satriecoši precīzs jautājums ?


Ir taču skaidri saprotams, ka valdības nolasītais kurss caur medijiem, Saeimas tribīni un TV ir bijis kļūdains, jo valsts parādi aug nepārtrauktā progresijā un latvieši lavīnveidīgi panikā bēg no Latvijas valsts ! (Glābieties! No Vācijas tas labāk redzams!)


Tad kādēļ nepastāv šī kursa kļūdu analīze un vainīgo saukšana pie pieklājīgas atbildības ?
Tā vietā, lai Helsinki 86 norādītos vaininiekus sauktu pie atbildības par kaitniecību, ar savlaicīgu, stingru un publisku mehanisku afikciju realizēšanu stingra medicīnas personāla uzraudzībā (ja pakāršanas rezultāts neizdodas, karamais nekavējoši atbrīvojams pēc 1 (vienas) stundas, pārbaudot dzīvības pazīmes, sirds ritmu, asinspiedienu. Ja tie traucēti, kaŗjamais nekavējoši nogādājams Stradiņa slimnīcas uzņemšanas nodaļā, lai noskaidrotu pilnīgi visas mehaniskās afikcijas kļūdas), Helsinki 86 dibinātāju Linardu Grantiņu politiskās partijas neaizstāv ! Pat Saskaņa klusē, ūdeni mutē ieņēmusi.


Vai patiešām visu politisko partiju virsvadību ir savās rokās sagrābuši čekisti un komunisti, ja potenciāli aizstāvamais, tieši ebreju cilvēktiesību grupas dibinātājs L. Grantiņš H86, konkrēti pret nevienu partiju nav "palaidis muti"!


Es atkal par to pašu! Visi skaidri saprotam, ka „aizbāžot pašai tautai muti“ – 1993. gada 18. februāra nakts TEROR-akts ir starptautiski nepārprotams KRIMINĀLNOZIEGUMS, kurā izpaudās asiņains RLB ieņemšanas nakc akc, vēlāk lietu "noraujot podā"!!!!!! !!!


Līdztekas no nama pazudušas kopā ar 10, 12 miljonu USD nodarītajiem materiālajiem zaudējumiem, atjaunotā Rīgas Latviešu Biedrība ir pilnībā mentāli "paralizēta" un kopš 1993. gada 18. februāra nakc nefunkcionē atbilstoši tās likumīgajiem 1938. gada statūtiem, kuri guļ kaut kur Rīgas kanalizācijā, jo ir norauti podā, kas nav nekāds prāta darbs! Rezultātā valsts varas neatgriezeniskā saite ar tautu vairs N E P A S T Ā V !
Sociālā netaisnība pārsniedz visas prātam aptveramā un neaptveramā robežas un neviena NEKONTROLĒJAMĀ valsts vara izkropļo Latvijas seju starptautiskajā arēnā!!!!!


Ir nodibināta, es teiktu, partokrātiska valsts, Latvija – kuras kodols ir 4. maija dzīvākais par dzīvo KGB, komunisti, komjaunieši, pionieri, kriminālnoziedznieki. sadisti.


Visas valsts tiesībsargājošās struktūras kontrolē un vada KGBistu un LPSR nomenklatūras partijnieku algotņu bandas!
Tie, kuri apzinās un saprot notiekošo, tiek salausti, apspiesti, vajāti un diskreditēti ar pērkamo un nepērkamo masu mediju palīdzību.(Un ne tikai).


Ebreju cilvēktiesību Helsinki 86 grupa (nevar nepieminēt mūsu attieksmi pret ebreju cilvēktiesībām īpaši šodien, jo cien. Valsts prezidents, viņa ekselence E.Levitcs nāk no ebreju saknēm), kategoriski iestājās par likumības un tiesiskuma atjaunošanu komunistu un čekistu terora pārņemtajā, Latvijā, ar ko iepriekšminētajai ekselencei nav ne vainas.


Ebreju cilvēktiesību aizstāvības grupa Helsinki 86 vēršas pie visu pasaules demokrātisko valstu cilvēktiesību aizstāvjiem (kuri nepagurstoši apspriež demokrātijas vērtības) ar lūgumu PALĪDZĒT atjaunot likumību un tiesiskumu daudz cietušajā Latvijā un dot spēku viņa ekselencei E. Levitcsa kungam un viņa ekselencei K. Kariņa kungam
atļaut latviešiem viņu tiesības biedroties caur Satversmes punktiem, kuras tautai ir brutāli atņemtas tiesības 1993. gada 18. februāra nakc asiņainajā terora aktā, ar pēc sekojošo abortizāciju, iesnieguma lietu iepriekšējam Tieslietu ministram "noraujot podā" ! !


Helsinki 86 aicina ikvienu aizstāvēt tiesiskumu droši un pārliecināti !
It sevišķi tas attiecināms uz Saeimas deputātiem un valsts varu!


Es aicinātu lūgt viņa majestāti, H86 grupas dibinātāju L. Grantiņu, pazemīgi lūgt savu apžēlošanu viņa Valsts prezidenta ekselencei tajā bezkaunīgajā un safaricētajā Latvijas tiesas lietā, Latvijas valsts prezidentam E. Levitcsa kungam ar ebreju saknēm! Gott mit uns!

Minstere, 03t.06.19.

Atbildēt

Betbet

03.06.2019. 16:16

RIT GAIDAM LIEPINJA RAKSTU PAR CEPURNIEKA PARTIJAS ZALGANAS ,MINISTRIJU UN TURPMAKAJIEM VALSTS UZNEMUMU BAROKLJIEM---ZAUDESHANU

Atbildēt

bradjaga

03.06.2019. 15:58

Imant, Muris un Kuzja nesakaujas tāpēc, ka ir izrāmīti.

Atbildēt

kaķa smiekli

03.06.2019. 15:51

»

Potapovs

Bet Porošenko tak bija ministrs Janukoviča valdībās. Tāpat daudzi citi, vienkārši fiksi nomainīja partiju


Autors pats ir pilnīgākais murgs. Sevi uzskata par viszinošāko ekspertu Ukrainas notikumos. Pat kaut kādu grāmateli sarakstījis, kur viss vienos vārtos - tā, it kā grāmatas redaktori būtu bijuši maidana un turpmāko notikumu aizokeāna kuratori. Viņš ir paraksts vaukšķis. Kā var nosaukt Latvijas pilsoņus par urlām? Sevi tas pērkamais antiņš laikam iedomājas par virscilvēku. Tādi jātur pa gabalu no masu medijiem, lai nebojā gaisu.

Atbildēt

Potapovs

03.06.2019. 15:03

Bet Porošenko tak bija ministrs Janukoviča valdībās. Tāpat daudzi citi, vienkārši fiksi nomainīja partiju.
Kāda jēga, ja raksta sākums jau sākas ar pilnīgiem murgiem

Atbildēt

Cionisti Saskaņai pateicas

03.06.2019. 14:23

»

gan jau

Sasakaņa izdzīvos un kļūs vēl stiprāka, bet NA un vienotības perdeļus-zagļus jāpatriec


par RD budžeta izsaimniekošanu, parāda palielināšanu. Pateicas ar iecelšanu EP deputātu kārtā. Tur rezervē, kad koalīcija būs deģenerējusies un ES sāks pievienot Ukrainu, Baltkrieviju, Krieviju. Uzreiz ar Saeimas balsojumu būs otra LV valoda - krievu. Muļķi tikai to neredz.

Atbildēt

Saskaņa maina stratēģiju

03.06.2019. 14:20

»

gan jau

Sasakaņa izdzīvos un kļūs vēl stiprāka, bet NA un vienotības perdeļus-zagļus jāpatriec


Saskaņas vadība ar biroju kuram var tērēt 40 000€ mēnesī Amerika plus Ušakova atļautie biroja tēriņi EP.

Atbildēt

Greizs viedoklis autoram

03.06.2019. 14:16

Saskaņa aiziet pagrīdē, Ameriks un Ušakovs uz Briseli. Tagad, atstādinot no amatiem utt., tie ir maldināšanas manevri. Tagad jāslēpj visa veida noziegumu pēdas, atdodot varu. Bet autors, lai izprastu Saskaņu, pats tēlo līķi krūmos pie upes, cerot, ka ienaidnieks nepamanīs, peldot pa upi.

Atbildēt

gan jau

03.06.2019. 14:13

Sasakaņa izdzīvos un kļūs vēl stiprāka, bet NA un vienotības perdeļus-zagļus jāpatriec

Atbildēt

hi hi

03.06.2019. 14:08

LAI VEICĀS "SASKAŅAS CENTRS"un GKR,PANĀKUMUS un nemierīgu katru dienu,stundiņu sorosnaziku pulkam,bet
ķiršus tikai skābos.

Atbildēt

opis

03.06.2019. 14:04

Patiesi,jāļauj Rīgas barigām ēst pašiem sevi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

03.06.2019. 13:45

Liepiņš ir pērkams klauns, kura viedoklis ir tik pat vērtīgs kā paša izpirstais gaiss.

Atbildēt

Q

03.06.2019. 13:36

Nav ko priecāties, jo pārējie pretendenti uz Rīgas Domi arī ir pilnīgi sapuvuši un izplata puvuma smārdu pa visu valsti, es domāju sorosītu žurkas un NA plānprātiņus!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...