Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cilveks444

07.06.2019. 08:37

»

Valstsgribas klucis

Aizmirsāt pierakstīt iktobrēnusEs devos mājup no sava mazdārziņa, kur mums bija pensionāru saeiets, visi bijām pacilāti un "jautrā noskaņojumā" pēc saiešanās bez alkohola, ko nevaram vairs panest gadu nastas dēļ, kad pēkšņi uzzināju, ka E.Levittczs, kas nāk no ebreju saknēm par savas.. hm .. valsts prezidenta kancelejas vadītāju uzaicinājis un iecēlis nevienu citu kā Latvijas vēstnieku ASV A.Teikmani, bijušo Rīgas domes priekšsēdētāju!!!!!!


Kas tie par cipariem? Šī kadra dzivesgājums nav latviešu tautai pieņemams un saprotams!


1983. gadā A. Teikmanis beidza LVU komunistu un čekistu kontrolēto juridisko fakultāti. No 1988. līdz 1990. gadam LPSR komunistu- čekistu vadībā strādāja par tiesu izmeklētāju.(Nav noskaidrots, vai A. Teikmaņa vārds nav atrodams VDK ziņotāju kartotēkā.) Pēc 1991. gada 4. maija komunistu- čekistu- cionistu kliķes - republikas izveidošanas bija Rīgas pilsētas Tautas deputātu padomes priekšsēdētājs, ievēlēts no čekistu organizētās LTF (1990—1992), tad Rīgas domes priekšsēdētājs (1992—1994). Atmetot viedokli un pievēršoties faktiem, rodas patiešām makabrs iespaids par topošo Valsts prezidenta kanceleju. Egils Levits, kurš ir preambulas iniciators, kurš savā kolaboracionisma jēdziena skaidrojumā nonācis līdz tam, ka katrs, kas bijis oktobrēns, arī ir kolaborants, kurš it kā bēga no padomju varas, lai pilnvērtīgi varētu īstenot savas cilvēktiesības, kuru virzītāju augstajam amatam starpā ir cilvēki, kas ar netiku skata katru komunistiskās idejas nesēju, ir izvēlējies tieši Andri Teikmani, ja jau "pat oktobrēns ir kolaborants".

Nemeklēsim ilgi par Andri Teikmani, ieskatīsimies tikai padomju periodikā:
Rīgas pilsētas Tautas deputātu padomes priekšsēdētājs - 1990.04.03 Cīņa;
Teicami kārtojis padomju administratīvās tiesības pie Ernesta Jostsona - 1980.01.24 Padomju Students
ievēlēts par Rīgas pilsētas Klrova rajona tautas tiesnesi - 1989.07.30 Cīņa 
tautas tiesnesis - 1988.11.26 Padomju Jaunatne
Kopš LVU pabeigšanas "piecus gadus strādājis Rīgas pilsētas milicijas pārvaldē par izmeklētāju" Latvijas Vēstnesis, Nr. 30, 04.02.1998, 1. lpp
Šodien komunistu- čekistu - cionistu pārvaldītās 4. maija republikas diplomātiskā dienesta vēstnieks ASV .


Neskatoties uz A.Teikmaņa ciešo saistību ar Izraēlas un ASV ebrejiem- globalistien, es, par piemēru, SASKATU ciešu saistību ar Rīgas Latviešu Biedrības ZVĒRĪGO ieņemšanu un vēlāko abortizāciju, tieslietu ministram E. Levitsam ar ebreju saknēm nekad vispār neatbildot uz manu iesniegumu RLB sakarā par RLB reiderismu, lietu "noraujot podā" laikā, lai gan pac ebrejs E. Levitczs ir no īstām ebreju saknēm, bet židiski uzdodas par latvieti.


Levitczs tagad aicina par savu prezidenta kancelejas vadītāju bijušo Rīgas mēru ar iespaidīgo komunista- čekista- cionista politisko pieredzi, kurš personīgi kā RD priekšsēdētājs izdeva personisku pavēli slēgt latviešu atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību 19. februāra rītā pl. 8.00, kas ir pierādīc.


Tikai un vienīgi ar 4. maija republikas Rīgas domes priekšsedētāja A. Teikmaņa un komunistu- čekistu- cionistu pārvaldīto Latvijas slependienestu gādību Rīgas Latviešu Biedrībā no iekšpuses aiz galveno durvju stikla varēja atrasties katram uz ielas izlasāms Rīgas domes priekšsēža A. Teikmaņa izdots lēmums slēgt atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību sabiedriskajai latviešu darbībai 1993. gada 19. februāra rītā !!!!!!


Atgādinu, ka visu cauru nakti atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības priekšnieks un vadošās amatpersonas līdz pl. 8.00 centās iekļūt RLB, bet nesekmīgi, jo komunistu- čekistu- cionistu teroristu banda bija iekļuvusi un ieslēgusies atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības telpās no iekšpuses (ap 30 teroristu kopskaitā, no kuriem 10 tika atpazīti kā no Latvijas bruņoto spēku prezidenta un parlamenta apsardzes, civildrēbēs pārģērbtie kareivji, Jura Vectirāna mutvārdu pavēles pildīšanai, kam sekoja absolūti visu, atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības 6 pēdējo mēnešu dokumentu IZNĪCINĀŠANA.)


E. Levitczs ir , visticamāk, "nobijies" par viņa tieslietu ministrēšanas NOZIEGUMIEM 1993. un 1994. gadā, kad viņš bija komunistu- čekistu- cionistu radītā „Latvijas ceļa“ 4. maija republikas valsts tieslietu ministrs.


Helsinki 86 ir pastāvīgi un patstāvīgi informējusi visu pasauli par komunistu-čekistu- cionistu teroristu bandas traģiskajiem latviešu tautai NOZIEGUMIEM 1993. gada 18. februāra naktī – atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā.


RLB reiderismā postkomunisma 4. maija valsts vara jau 26 gadus latviešu tautai slēpj konkrētos prokuratūras, iekšlietu ministrijas, Rīgas domes un tieslietu ministrijas pretlatviskos – pretvalstiskos NOZIEGUMU tiešos organizētājus un izpildītājus.


Esmu dziļi pārliecināts, ka E. Levitczs cer izvairīties no atbildības uzveļot visu atbildību A. Teikmanim ! Savukārt pac A. Teikmanis cer līdzīgi izvairīties no savas atbildības, vainu RLB komunistu- čekistu- cionistu reiderismā, pārņemot un izzogot RLB, uzgrūžot E. Levitczam pašam.
04.06.19
LRTT:

Varētu padomāt, ka tā ir sakritība, bet tomēr tas tā nav ! Tiešām tie kadri atkal grupā noteikti plāno jaunus noziegumus pret latviešu tautu.


Tātad abi šie darboņi darbojušies tandēmā pret latviešu tautu arī iepriekš!!!!!


Tiek atkal vākta kopā Atmodas laiku čekistu- komunistu- cinistu noziedznieku varza, lai tie glābtu paši sevi no soda !!! Levitczs nav nācis, lai te “nestu” tiesiskumu, bet lai to galīgti pibebeiktu !

Atbildēt

ai,cik ļoti

04.06.2019. 17:00

te dažam labam patiesība nepatīk.Pie visām nelaimēm taču vainīgas "latviskās partijas",kuras nebeidz naidoties ar krieviskajām partijām.Mīļotais elks Ušakovs taču ir krievs!!Tāpēc viņam nav jāatbild par viņa uzņēmumā izsaimniekotajiem līdzekļiem.Bezgala naivo,goda vīru latvieši tik iznīcina un apmelo..Cik Krievus jau latvieši ir iznīcinājuši..šausmas.Lasi un brīnies!Kāds tas Liepiņš "briesmonis"Kā tā var atļauties rakstīt par sirdsķīstu Krievu?Būtu kāds štrunta Bērziņš vai Kalniņš,neviens Patiesais miera nesējs te nemoralizētu.

Atbildēt

Andris Jansons

04.06.2019. 15:43

Ja visu šo verbālās caurejas monologu būtu uzskricilējis kāds cits, nevis Imants Liepiņš, kurš ir plaši pazīstams ar savu pērkamību, tad būtu varbūt vērts iedziļinātos šajā rakstā. Bet tagad tā ir tāda lēta, apzināta naida kurināšana. Lēnām tuvojas pašvaldību vēlēšanas, acīmredzot puisis nolēmis kandidēt un gatavo sev augsni.

Atbildēt

Patiesais

04.06.2019. 15:17

Turpināšu. Nav pareizi vainot Ušakovu. Diemžēl viņš pieļāva nopietnu kļūdu- uzticējās saviem padotajiem, neveica auditus. Viņa labsirdība un uzticība tika izmantota nepareiziem mērķiem. Vēl par agru spriest par nodarīto zaudējumu apmēru Rīgas pāsvaldībā, gala izmeklēšanā būs skaaidrs, kuras personas ir vainīgas. Liepiņa kungs lielā priekā klabina savus zobus par Saskaņas neveiksmi. Vai tā ir jādara? Vai Latviskās partijas ir bijušas godīgas? Tad kāpēc pēdējos 15 gados no Latvijas izbraukuši ap 300 tūkstoši cilvēku- galvenokāt jaunieši. Tāpēc kā Latvijā dzīvot ir labi? UN kāpēc tupina izbraukt un nevēļās atgriezties? Liepiņa kungs varbūt Jūs varētu detalizēti Latvijas iedzīvotājiet uz šādu jautājumu atbildēt. Ja Latvijā dzīvotu 12 miljoni, tad izbraukšo skats nosacīti nebūtu liels. Bet, ja kopējais skaits nepārsniedz 1, 9 miljoni, tad 300000 ir pārāk daudz. Ir Jābeidz naidoties.Latvija ir maza un tās skaistumu var saglabāt un pavairot tikai kopīgā darbībā-visiem, nevis dalotis latviskos un krieviskos cilvēkos. Vai Liepiņa kungam ir vēlēsanas par to domāt un rakstīt, jeb- vispirms durklis pa prikšu un pārējais pēc tam. Pietiek, jau tā esam viens otru daudz iznīcinājuši, vai
tā vajaga turpināt. domāju kā nē.

Atbildēt

Patiesais

04.06.2019. 14:56

Liepiņa kunga raksts ir naida pilns. Durklis pa priekšu , viss pārējais pēc tam.

Atbildēt

Priekulis

04.06.2019. 13:55

Gribu uzpūtušos lauķu līķus .

Atbildēt

Urla

04.06.2019. 13:25

URLA IMANTS LIEPIŅŠ.

Atbildēt

Žurka

04.06.2019. 12:40

Twitterī dzirdētu frāžu apkopojums.

Atbildēt

bbn

04.06.2019. 10:19

Cīņa starp opozīciju un pozīciju ir kluvusi par fetišu, deputāti ir aizmirsuši, kāpēc viņus ievēlēja !

Atbildēt

berba

04.06.2019. 00:48

Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!a

Atbildēt

Tik tiešām

03.06.2019. 22:40

Raksts ir perfekti atstrādāts, patiess un pareizs,komentāri ir lieki

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

03.06.2019. 21:52

Nav ne mazako ceribu, ja opozicija noklus pozicija, tad RD saks stradat efektivak...viss jaunais ir labi aizmirsts vecais:-)))

Atbildēt

Valstsgribas klucis

03.06.2019. 20:29

»

cilveks444

...


Aizmirsāt pierakstīt iktobrēnus.

Atbildēt

Valstsgribas klucis

03.06.2019. 20:24

»

cilveks444

...Tā nav, Freimentāla kungs, nekādas tur kļūda, bet žīdnacistu- komunistu izstrādāta programma, lai iznīcinātu visu latvisko, gaišo un patieso latviešu sēklu!


Katram deputātam tika "pilnīgi skaidri apskaidrots": kas bija viņa tēvs un viņš pats !


Vai tad tie, kuri viņu izvirzīja un iebalsoja, ir uzskatāmi par pilnasinīgiem cilvēkiem ? Vai kā?


Mēs turpmākos rakstos daudz runāsim par šo pašu noziedznieku un viņa vēlētājiem… un noteikti pienāks diena, kad par visu būs jāatbild ! Kot mit uns!

Atbildēt

Potapovs

03.06.2019. 19:21

»

cilveks444

...


Viņiem pat prātiņa nepietika, lai izdomāt ko latvisku.

Atbildēt

formula

03.06.2019. 18:52

Saskaņas līķis ? Ušaks sen jau bija kopā ar sorosiešu varzu nevis ar "savu"partiju .Turpat arī mūžīgie sulaiņi -jumtotāji Sviķene,Dūraši ,Bordaņka( atradušies "nemiera cēlāji")

Atbildēt

cilveks444

03.06.2019. 17:24Kādēļ nevienu partiju šodien nepārstāv Helsinki 86 ?
Vai tas nav traki satriecoši precīzs jautājums ?


Ir taču skaidri saprotams, ka valdības nolasītais kurss caur medijiem, Saeimas tribīni un TV ir bijis kļūdains, jo valsts parādi aug nepārtrauktā progresijā un latvieši lavīnveidīgi panikā bēg no Latvijas valsts ! (Glābieties! No Vācijas tas labāk redzams!)


Tad kādēļ nepastāv šī kursa kļūdu analīze un vainīgo saukšana pie pieklājīgas atbildības ?
Tā vietā, lai Helsinki 86 norādītos vaininiekus sauktu pie atbildības par kaitniecību, ar savlaicīgu, stingru un publisku mehanisku afikciju realizēšanu stingra medicīnas personāla uzraudzībā (ja pakāršanas rezultāts neizdodas, karamais nekavējoši atbrīvojams pēc 1 (vienas) stundas, pārbaudot dzīvības pazīmes, sirds ritmu, asinspiedienu. Ja tie traucēti, kaŗjamais nekavējoši nogādājams Stradiņa slimnīcas uzņemšanas nodaļā, lai noskaidrotu pilnīgi visas mehaniskās afikcijas kļūdas), Helsinki 86 dibinātāju Linardu Grantiņu politiskās partijas neaizstāv ! Pat Saskaņa klusē, ūdeni mutē ieņēmusi.


Vai patiešām visu politisko partiju virsvadību ir savās rokās sagrābuši čekisti un komunisti, ja potenciāli aizstāvamais, tieši ebreju cilvēktiesību grupas dibinātājs L. Grantiņš H86, konkrēti pret nevienu partiju nav "palaidis muti"!


Es atkal par to pašu! Visi skaidri saprotam, ka „aizbāžot pašai tautai muti“ – 1993. gada 18. februāra nakts TEROR-akts ir starptautiski nepārprotams KRIMINĀLNOZIEGUMS, kurā izpaudās asiņains RLB ieņemšanas nakc akc, vēlāk lietu "noraujot podā"!!!!!! !!!


Līdztekas no nama pazudušas kopā ar 10, 12 miljonu USD nodarītajiem materiālajiem zaudējumiem, atjaunotā Rīgas Latviešu Biedrība ir pilnībā mentāli "paralizēta" un kopš 1993. gada 18. februāra nakc nefunkcionē atbilstoši tās likumīgajiem 1938. gada statūtiem, kuri guļ kaut kur Rīgas kanalizācijā, jo ir norauti podā, kas nav nekāds prāta darbs! Rezultātā valsts varas neatgriezeniskā saite ar tautu vairs N E P A S T Ā V !
Sociālā netaisnība pārsniedz visas prātam aptveramā un neaptveramā robežas un neviena NEKONTROLĒJAMĀ valsts vara izkropļo Latvijas seju starptautiskajā arēnā!!!!!


Ir nodibināta, es teiktu, partokrātiska valsts, Latvija – kuras kodols ir 4. maija dzīvākais par dzīvo KGB, komunisti, komjaunieši, pionieri, kriminālnoziedznieki. sadisti.


Visas valsts tiesībsargājošās struktūras kontrolē un vada KGBistu un LPSR nomenklatūras partijnieku algotņu bandas!
Tie, kuri apzinās un saprot notiekošo, tiek salausti, apspiesti, vajāti un diskreditēti ar pērkamo un nepērkamo masu mediju palīdzību.(Un ne tikai).


Ebreju cilvēktiesību Helsinki 86 grupa (nevar nepieminēt mūsu attieksmi pret ebreju cilvēktiesībām īpaši šodien, jo cien. Valsts prezidents, viņa ekselence E.Levitcs nāk no ebreju saknēm), kategoriski iestājās par likumības un tiesiskuma atjaunošanu komunistu un čekistu terora pārņemtajā, Latvijā, ar ko iepriekšminētajai ekselencei nav ne vainas.


Ebreju cilvēktiesību aizstāvības grupa Helsinki 86 vēršas pie visu pasaules demokrātisko valstu cilvēktiesību aizstāvjiem (kuri nepagurstoši apspriež demokrātijas vērtības) ar lūgumu PALĪDZĒT atjaunot likumību un tiesiskumu daudz cietušajā Latvijā un dot spēku viņa ekselencei E. Levitcsa kungam un viņa ekselencei K. Kariņa kungam
atļaut latviešiem viņu tiesības biedroties caur Satversmes punktiem, kuras tautai ir brutāli atņemtas tiesības 1993. gada 18. februāra nakc asiņainajā terora aktā, ar pēc sekojošo abortizāciju, iesnieguma lietu iepriekšējam Tieslietu ministram "noraujot podā" ! !


Helsinki 86 aicina ikvienu aizstāvēt tiesiskumu droši un pārliecināti !
It sevišķi tas attiecināms uz Saeimas deputātiem un valsts varu!


Es aicinātu lūgt viņa majestāti, H86 grupas dibinātāju L. Grantiņu, pazemīgi lūgt savu apžēlošanu viņa Valsts prezidenta ekselencei tajā bezkaunīgajā un safaricētajā Latvijas tiesas lietā, Latvijas valsts prezidentam E. Levitcsa kungam ar ebreju saknēm! Gott mit uns!

Minstere, 03t.06.19.

Atbildēt

Betbet

03.06.2019. 15:16

RIT GAIDAM LIEPINJA RAKSTU PAR CEPURNIEKA PARTIJAS ZALGANAS ,MINISTRIJU UN TURPMAKAJIEM VALSTS UZNEMUMU BAROKLJIEM---ZAUDESHANU

Atbildēt

bradjaga

03.06.2019. 14:58

Imant, Muris un Kuzja nesakaujas tāpēc, ka ir izrāmīti.

Atbildēt

kaķa smiekli

03.06.2019. 14:51

»

Potapovs

Bet Porošenko tak bija ministrs Janukoviča valdībās. Tāpat daudzi citi, vienkārši fiksi nomainīja partiju


Autors pats ir pilnīgākais murgs. Sevi uzskata par viszinošāko ekspertu Ukrainas notikumos. Pat kaut kādu grāmateli sarakstījis, kur viss vienos vārtos - tā, it kā grāmatas redaktori būtu bijuši maidana un turpmāko notikumu aizokeāna kuratori. Viņš ir paraksts vaukšķis. Kā var nosaukt Latvijas pilsoņus par urlām? Sevi tas pērkamais antiņš laikam iedomājas par virscilvēku. Tādi jātur pa gabalu no masu medijiem, lai nebojā gaisu.

Atbildēt

Potapovs

03.06.2019. 14:03

Bet Porošenko tak bija ministrs Janukoviča valdībās. Tāpat daudzi citi, vienkārši fiksi nomainīja partiju.
Kāda jēga, ja raksta sākums jau sākas ar pilnīgiem murgiem

Atbildēt

Cionisti Saskaņai pateicas

03.06.2019. 13:23

»

gan jau

Sasakaņa izdzīvos un kļūs vēl stiprāka, bet NA un vienotības perdeļus-zagļus jāpatriec


par RD budžeta izsaimniekošanu, parāda palielināšanu. Pateicas ar iecelšanu EP deputātu kārtā. Tur rezervē, kad koalīcija būs deģenerējusies un ES sāks pievienot Ukrainu, Baltkrieviju, Krieviju. Uzreiz ar Saeimas balsojumu būs otra LV valoda - krievu. Muļķi tikai to neredz.

Atbildēt

Saskaņa maina stratēģiju

03.06.2019. 13:20

»

gan jau

Sasakaņa izdzīvos un kļūs vēl stiprāka, bet NA un vienotības perdeļus-zagļus jāpatriec


Saskaņas vadība ar biroju kuram var tērēt 40 000€ mēnesī Amerika plus Ušakova atļautie biroja tēriņi EP.

Atbildēt

Greizs viedoklis autoram

03.06.2019. 13:16

Saskaņa aiziet pagrīdē, Ameriks un Ušakovs uz Briseli. Tagad, atstādinot no amatiem utt., tie ir maldināšanas manevri. Tagad jāslēpj visa veida noziegumu pēdas, atdodot varu. Bet autors, lai izprastu Saskaņu, pats tēlo līķi krūmos pie upes, cerot, ka ienaidnieks nepamanīs, peldot pa upi.

Atbildēt

gan jau

03.06.2019. 13:13

Sasakaņa izdzīvos un kļūs vēl stiprāka, bet NA un vienotības perdeļus-zagļus jāpatriec

Atbildēt

hi hi

03.06.2019. 13:08

LAI VEICĀS "SASKAŅAS CENTRS"un GKR,PANĀKUMUS un nemierīgu katru dienu,stundiņu sorosnaziku pulkam,bet
ķiršus tikai skābos.

Atbildēt

opis

03.06.2019. 13:04

Patiesi,jāļauj Rīgas barigām ēst pašiem sevi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

03.06.2019. 12:45

Liepiņš ir pērkams klauns, kura viedoklis ir tik pat vērtīgs kā paša izpirstais gaiss.

Atbildēt

Q

03.06.2019. 12:36

Nav ko priecāties, jo pārējie pretendenti uz Rīgas Domi arī ir pilnīgi sapuvuši un izplata puvuma smārdu pa visu valsti, es domāju sorosītu žurkas un NA plānprātiņus!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...