Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cilveks444

07.06.2019. 08:37

»

Valstsgribas klucis

Aizmirsāt pierakstīt iktobrēnusEs devos mājup no sava mazdārziņa, kur mums bija pensionāru saeiets, visi bijām pacilāti un "jautrā noskaņojumā" pēc saiešanās bez alkohola, ko nevaram vairs panest gadu nastas dēļ, kad pēkšņi uzzināju, ka E.Levittczs, kas nāk no ebreju saknēm par savas.. hm .. valsts prezidenta kancelejas vadītāju uzaicinājis un iecēlis nevienu citu kā Latvijas vēstnieku ASV A.Teikmani, bijušo Rīgas domes priekšsēdētāju!!!!!!


Kas tie par cipariem? Šī kadra dzivesgājums nav latviešu tautai pieņemams un saprotams!


1983. gadā A. Teikmanis beidza LVU komunistu un čekistu kontrolēto juridisko fakultāti. No 1988. līdz 1990. gadam LPSR komunistu- čekistu vadībā strādāja par tiesu izmeklētāju.(Nav noskaidrots, vai A. Teikmaņa vārds nav atrodams VDK ziņotāju kartotēkā.) Pēc 1991. gada 4. maija komunistu- čekistu- cionistu kliķes - republikas izveidošanas bija Rīgas pilsētas Tautas deputātu padomes priekšsēdētājs, ievēlēts no čekistu organizētās LTF (1990—1992), tad Rīgas domes priekšsēdētājs (1992—1994). Atmetot viedokli un pievēršoties faktiem, rodas patiešām makabrs iespaids par topošo Valsts prezidenta kanceleju. Egils Levits, kurš ir preambulas iniciators, kurš savā kolaboracionisma jēdziena skaidrojumā nonācis līdz tam, ka katrs, kas bijis oktobrēns, arī ir kolaborants, kurš it kā bēga no padomju varas, lai pilnvērtīgi varētu īstenot savas cilvēktiesības, kuru virzītāju augstajam amatam starpā ir cilvēki, kas ar netiku skata katru komunistiskās idejas nesēju, ir izvēlējies tieši Andri Teikmani, ja jau "pat oktobrēns ir kolaborants".

Nemeklēsim ilgi par Andri Teikmani, ieskatīsimies tikai padomju periodikā:
Rīgas pilsētas Tautas deputātu padomes priekšsēdētājs - 1990.04.03 Cīņa;
Teicami kārtojis padomju administratīvās tiesības pie Ernesta Jostsona - 1980.01.24 Padomju Students
ievēlēts par Rīgas pilsētas Klrova rajona tautas tiesnesi - 1989.07.30 Cīņa 
tautas tiesnesis - 1988.11.26 Padomju Jaunatne
Kopš LVU pabeigšanas "piecus gadus strādājis Rīgas pilsētas milicijas pārvaldē par izmeklētāju" Latvijas Vēstnesis, Nr. 30, 04.02.1998, 1. lpp
Šodien komunistu- čekistu - cionistu pārvaldītās 4. maija republikas diplomātiskā dienesta vēstnieks ASV .


Neskatoties uz A.Teikmaņa ciešo saistību ar Izraēlas un ASV ebrejiem- globalistien, es, par piemēru, SASKATU ciešu saistību ar Rīgas Latviešu Biedrības ZVĒRĪGO ieņemšanu un vēlāko abortizāciju, tieslietu ministram E. Levitsam ar ebreju saknēm nekad vispār neatbildot uz manu iesniegumu RLB sakarā par RLB reiderismu, lietu "noraujot podā" laikā, lai gan pac ebrejs E. Levitczs ir no īstām ebreju saknēm, bet židiski uzdodas par latvieti.


Levitczs tagad aicina par savu prezidenta kancelejas vadītāju bijušo Rīgas mēru ar iespaidīgo komunista- čekista- cionista politisko pieredzi, kurš personīgi kā RD priekšsēdētājs izdeva personisku pavēli slēgt latviešu atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību 19. februāra rītā pl. 8.00, kas ir pierādīc.


Tikai un vienīgi ar 4. maija republikas Rīgas domes priekšsedētāja A. Teikmaņa un komunistu- čekistu- cionistu pārvaldīto Latvijas slependienestu gādību Rīgas Latviešu Biedrībā no iekšpuses aiz galveno durvju stikla varēja atrasties katram uz ielas izlasāms Rīgas domes priekšsēža A. Teikmaņa izdots lēmums slēgt atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību sabiedriskajai latviešu darbībai 1993. gada 19. februāra rītā !!!!!!


Atgādinu, ka visu cauru nakti atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības priekšnieks un vadošās amatpersonas līdz pl. 8.00 centās iekļūt RLB, bet nesekmīgi, jo komunistu- čekistu- cionistu teroristu banda bija iekļuvusi un ieslēgusies atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības telpās no iekšpuses (ap 30 teroristu kopskaitā, no kuriem 10 tika atpazīti kā no Latvijas bruņoto spēku prezidenta un parlamenta apsardzes, civildrēbēs pārģērbtie kareivji, Jura Vectirāna mutvārdu pavēles pildīšanai, kam sekoja absolūti visu, atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības 6 pēdējo mēnešu dokumentu IZNĪCINĀŠANA.)


E. Levitczs ir , visticamāk, "nobijies" par viņa tieslietu ministrēšanas NOZIEGUMIEM 1993. un 1994. gadā, kad viņš bija komunistu- čekistu- cionistu radītā „Latvijas ceļa“ 4. maija republikas valsts tieslietu ministrs.


Helsinki 86 ir pastāvīgi un patstāvīgi informējusi visu pasauli par komunistu-čekistu- cionistu teroristu bandas traģiskajiem latviešu tautai NOZIEGUMIEM 1993. gada 18. februāra naktī – atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā.


RLB reiderismā postkomunisma 4. maija valsts vara jau 26 gadus latviešu tautai slēpj konkrētos prokuratūras, iekšlietu ministrijas, Rīgas domes un tieslietu ministrijas pretlatviskos – pretvalstiskos NOZIEGUMU tiešos organizētājus un izpildītājus.


Esmu dziļi pārliecināts, ka E. Levitczs cer izvairīties no atbildības uzveļot visu atbildību A. Teikmanim ! Savukārt pac A. Teikmanis cer līdzīgi izvairīties no savas atbildības, vainu RLB komunistu- čekistu- cionistu reiderismā, pārņemot un izzogot RLB, uzgrūžot E. Levitczam pašam.
04.06.19
LRTT:

Varētu padomāt, ka tā ir sakritība, bet tomēr tas tā nav ! Tiešām tie kadri atkal grupā noteikti plāno jaunus noziegumus pret latviešu tautu.


Tātad abi šie darboņi darbojušies tandēmā pret latviešu tautu arī iepriekš!!!!!


Tiek atkal vākta kopā Atmodas laiku čekistu- komunistu- cinistu noziedznieku varza, lai tie glābtu paši sevi no soda !!! Levitczs nav nācis, lai te “nestu” tiesiskumu, bet lai to galīgti pibebeiktu !

Atbildēt

ai,cik ļoti

04.06.2019. 17:00

te dažam labam patiesība nepatīk.Pie visām nelaimēm taču vainīgas "latviskās partijas",kuras nebeidz naidoties ar krieviskajām partijām.Mīļotais elks Ušakovs taču ir krievs!!Tāpēc viņam nav jāatbild par viņa uzņēmumā izsaimniekotajiem līdzekļiem.Bezgala naivo,goda vīru latvieši tik iznīcina un apmelo..Cik Krievus jau latvieši ir iznīcinājuši..šausmas.Lasi un brīnies!Kāds tas Liepiņš "briesmonis"Kā tā var atļauties rakstīt par sirdsķīstu Krievu?Būtu kāds štrunta Bērziņš vai Kalniņš,neviens Patiesais miera nesējs te nemoralizētu.

Atbildēt

Andris Jansons

04.06.2019. 15:43

Ja visu šo verbālās caurejas monologu būtu uzskricilējis kāds cits, nevis Imants Liepiņš, kurš ir plaši pazīstams ar savu pērkamību, tad būtu varbūt vērts iedziļinātos šajā rakstā. Bet tagad tā ir tāda lēta, apzināta naida kurināšana. Lēnām tuvojas pašvaldību vēlēšanas, acīmredzot puisis nolēmis kandidēt un gatavo sev augsni.

Atbildēt

Patiesais

04.06.2019. 15:17

Turpināšu. Nav pareizi vainot Ušakovu. Diemžēl viņš pieļāva nopietnu kļūdu- uzticējās saviem padotajiem, neveica auditus. Viņa labsirdība un uzticība tika izmantota nepareiziem mērķiem. Vēl par agru spriest par nodarīto zaudējumu apmēru Rīgas pāsvaldībā, gala izmeklēšanā būs skaaidrs, kuras personas ir vainīgas. Liepiņa kungs lielā priekā klabina savus zobus par Saskaņas neveiksmi. Vai tā ir jādara? Vai Latviskās partijas ir bijušas godīgas? Tad kāpēc pēdējos 15 gados no Latvijas izbraukuši ap 300 tūkstoši cilvēku- galvenokāt jaunieši. Tāpēc kā Latvijā dzīvot ir labi? UN kāpēc tupina izbraukt un nevēļās atgriezties? Liepiņa kungs varbūt Jūs varētu detalizēti Latvijas iedzīvotājiet uz šādu jautājumu atbildēt. Ja Latvijā dzīvotu 12 miljoni, tad izbraukšo skats nosacīti nebūtu liels. Bet, ja kopējais skaits nepārsniedz 1, 9 miljoni, tad 300000 ir pārāk daudz. Ir Jābeidz naidoties.Latvija ir maza un tās skaistumu var saglabāt un pavairot tikai kopīgā darbībā-visiem, nevis dalotis latviskos un krieviskos cilvēkos. Vai Liepiņa kungam ir vēlēsanas par to domāt un rakstīt, jeb- vispirms durklis pa prikšu un pārējais pēc tam. Pietiek, jau tā esam viens otru daudz iznīcinājuši, vai
tā vajaga turpināt. domāju kā nē.

Atbildēt

Patiesais

04.06.2019. 14:56

Liepiņa kunga raksts ir naida pilns. Durklis pa priekšu , viss pārējais pēc tam.

Atbildēt

Priekulis

04.06.2019. 13:55

Gribu uzpūtušos lauķu līķus .

Atbildēt

Urla

04.06.2019. 13:25

URLA IMANTS LIEPIŅŠ.

Atbildēt

Žurka

04.06.2019. 12:40

Twitterī dzirdētu frāžu apkopojums.

Atbildēt

bbn

04.06.2019. 10:19

Cīņa starp opozīciju un pozīciju ir kluvusi par fetišu, deputāti ir aizmirsuši, kāpēc viņus ievēlēja !

Atbildēt

berba

04.06.2019. 00:48

Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!a

Atbildēt

Tik tiešām

03.06.2019. 22:40

Raksts ir perfekti atstrādāts, patiess un pareizs,komentāri ir lieki

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

03.06.2019. 21:52

Nav ne mazako ceribu, ja opozicija noklus pozicija, tad RD saks stradat efektivak...viss jaunais ir labi aizmirsts vecais:-)))

Atbildēt

Valstsgribas klucis

03.06.2019. 20:29

»

cilveks444

...


Aizmirsāt pierakstīt iktobrēnus.

Atbildēt

Valstsgribas klucis

03.06.2019. 20:24

»

cilveks444

...Tā nav, Freimentāla kungs, nekādas tur kļūda, bet žīdnacistu- komunistu izstrādāta programma, lai iznīcinātu visu latvisko, gaišo un patieso latviešu sēklu!


Katram deputātam tika "pilnīgi skaidri apskaidrots": kas bija viņa tēvs un viņš pats !


Vai tad tie, kuri viņu izvirzīja un iebalsoja, ir uzskatāmi par pilnasinīgiem cilvēkiem ? Vai kā?


Mēs turpmākos rakstos daudz runāsim par šo pašu noziedznieku un viņa vēlētājiem… un noteikti pienāks diena, kad par visu būs jāatbild ! Kot mit uns!

Atbildēt

Potapovs

03.06.2019. 19:21

»

cilveks444

...


Viņiem pat prātiņa nepietika, lai izdomāt ko latvisku.

Atbildēt

formula

03.06.2019. 18:52

Saskaņas līķis ? Ušaks sen jau bija kopā ar sorosiešu varzu nevis ar "savu"partiju .Turpat arī mūžīgie sulaiņi -jumtotāji Sviķene,Dūraši ,Bordaņka( atradušies "nemiera cēlāji")

Atbildēt

cilveks444

03.06.2019. 17:24Kādēļ nevienu partiju šodien nepārstāv Helsinki 86 ?
Vai tas nav traki satriecoši precīzs jautājums ?


Ir taču skaidri saprotams, ka valdības nolasītais kurss caur medijiem, Saeimas tribīni un TV ir bijis kļūdains, jo valsts parādi aug nepārtrauktā progresijā un latvieši lavīnveidīgi panikā bēg no Latvijas valsts ! (Glābieties! No Vācijas tas labāk redzams!)


Tad kādēļ nepastāv šī kursa kļūdu analīze un vainīgo saukšana pie pieklājīgas atbildības ?
Tā vietā, lai Helsinki 86 norādītos vaininiekus sauktu pie atbildības par kaitniecību, ar savlaicīgu, stingru un publisku mehanisku afikciju realizēšanu stingra medicīnas personāla uzraudzībā (ja pakāršanas rezultāts neizdodas, karamais nekavējoši atbrīvojams pēc 1 (vienas) stundas, pārbaudot dzīvības pazīmes, sirds ritmu, asinspiedienu. Ja tie traucēti, kaŗjamais nekavējoši nogādājams Stradiņa slimnīcas uzņemšanas nodaļā, lai noskaidrotu pilnīgi visas mehaniskās afikcijas kļūdas), Helsinki 86 dibinātāju Linardu Grantiņu politiskās partijas neaizstāv ! Pat Saskaņa klusē, ūdeni mutē ieņēmusi.


Vai patiešām visu politisko partiju virsvadību ir savās rokās sagrābuši čekisti un komunisti, ja potenciāli aizstāvamais, tieši ebreju cilvēktiesību grupas dibinātājs L. Grantiņš H86, konkrēti pret nevienu partiju nav "palaidis muti"!


Es atkal par to pašu! Visi skaidri saprotam, ka „aizbāžot pašai tautai muti“ – 1993. gada 18. februāra nakts TEROR-akts ir starptautiski nepārprotams KRIMINĀLNOZIEGUMS, kurā izpaudās asiņains RLB ieņemšanas nakc akc, vēlāk lietu "noraujot podā"!!!!!! !!!


Līdztekas no nama pazudušas kopā ar 10, 12 miljonu USD nodarītajiem materiālajiem zaudējumiem, atjaunotā Rīgas Latviešu Biedrība ir pilnībā mentāli "paralizēta" un kopš 1993. gada 18. februāra nakc nefunkcionē atbilstoši tās likumīgajiem 1938. gada statūtiem, kuri guļ kaut kur Rīgas kanalizācijā, jo ir norauti podā, kas nav nekāds prāta darbs! Rezultātā valsts varas neatgriezeniskā saite ar tautu vairs N E P A S T Ā V !
Sociālā netaisnība pārsniedz visas prātam aptveramā un neaptveramā robežas un neviena NEKONTROLĒJAMĀ valsts vara izkropļo Latvijas seju starptautiskajā arēnā!!!!!


Ir nodibināta, es teiktu, partokrātiska valsts, Latvija – kuras kodols ir 4. maija dzīvākais par dzīvo KGB, komunisti, komjaunieši, pionieri, kriminālnoziedznieki. sadisti.


Visas valsts tiesībsargājošās struktūras kontrolē un vada KGBistu un LPSR nomenklatūras partijnieku algotņu bandas!
Tie, kuri apzinās un saprot notiekošo, tiek salausti, apspiesti, vajāti un diskreditēti ar pērkamo un nepērkamo masu mediju palīdzību.(Un ne tikai).


Ebreju cilvēktiesību Helsinki 86 grupa (nevar nepieminēt mūsu attieksmi pret ebreju cilvēktiesībām īpaši šodien, jo cien. Valsts prezidents, viņa ekselence E.Levitcs nāk no ebreju saknēm), kategoriski iestājās par likumības un tiesiskuma atjaunošanu komunistu un čekistu terora pārņemtajā, Latvijā, ar ko iepriekšminētajai ekselencei nav ne vainas.


Ebreju cilvēktiesību aizstāvības grupa Helsinki 86 vēršas pie visu pasaules demokrātisko valstu cilvēktiesību aizstāvjiem (kuri nepagurstoši apspriež demokrātijas vērtības) ar lūgumu PALĪDZĒT atjaunot likumību un tiesiskumu daudz cietušajā Latvijā un dot spēku viņa ekselencei E. Levitcsa kungam un viņa ekselencei K. Kariņa kungam
atļaut latviešiem viņu tiesības biedroties caur Satversmes punktiem, kuras tautai ir brutāli atņemtas tiesības 1993. gada 18. februāra nakc asiņainajā terora aktā, ar pēc sekojošo abortizāciju, iesnieguma lietu iepriekšējam Tieslietu ministram "noraujot podā" ! !


Helsinki 86 aicina ikvienu aizstāvēt tiesiskumu droši un pārliecināti !
It sevišķi tas attiecināms uz Saeimas deputātiem un valsts varu!


Es aicinātu lūgt viņa majestāti, H86 grupas dibinātāju L. Grantiņu, pazemīgi lūgt savu apžēlošanu viņa Valsts prezidenta ekselencei tajā bezkaunīgajā un safaricētajā Latvijas tiesas lietā, Latvijas valsts prezidentam E. Levitcsa kungam ar ebreju saknēm! Gott mit uns!

Minstere, 03t.06.19.

Atbildēt

Betbet

03.06.2019. 15:16

RIT GAIDAM LIEPINJA RAKSTU PAR CEPURNIEKA PARTIJAS ZALGANAS ,MINISTRIJU UN TURPMAKAJIEM VALSTS UZNEMUMU BAROKLJIEM---ZAUDESHANU

Atbildēt

bradjaga

03.06.2019. 14:58

Imant, Muris un Kuzja nesakaujas tāpēc, ka ir izrāmīti.

Atbildēt

kaķa smiekli

03.06.2019. 14:51

»

Potapovs

Bet Porošenko tak bija ministrs Janukoviča valdībās. Tāpat daudzi citi, vienkārši fiksi nomainīja partiju


Autors pats ir pilnīgākais murgs. Sevi uzskata par viszinošāko ekspertu Ukrainas notikumos. Pat kaut kādu grāmateli sarakstījis, kur viss vienos vārtos - tā, it kā grāmatas redaktori būtu bijuši maidana un turpmāko notikumu aizokeāna kuratori. Viņš ir paraksts vaukšķis. Kā var nosaukt Latvijas pilsoņus par urlām? Sevi tas pērkamais antiņš laikam iedomājas par virscilvēku. Tādi jātur pa gabalu no masu medijiem, lai nebojā gaisu.

Atbildēt

Potapovs

03.06.2019. 14:03

Bet Porošenko tak bija ministrs Janukoviča valdībās. Tāpat daudzi citi, vienkārši fiksi nomainīja partiju.
Kāda jēga, ja raksta sākums jau sākas ar pilnīgiem murgiem

Atbildēt

Cionisti Saskaņai pateicas

03.06.2019. 13:23

»

gan jau

Sasakaņa izdzīvos un kļūs vēl stiprāka, bet NA un vienotības perdeļus-zagļus jāpatriec


par RD budžeta izsaimniekošanu, parāda palielināšanu. Pateicas ar iecelšanu EP deputātu kārtā. Tur rezervē, kad koalīcija būs deģenerējusies un ES sāks pievienot Ukrainu, Baltkrieviju, Krieviju. Uzreiz ar Saeimas balsojumu būs otra LV valoda - krievu. Muļķi tikai to neredz.

Atbildēt

Saskaņa maina stratēģiju

03.06.2019. 13:20

»

gan jau

Sasakaņa izdzīvos un kļūs vēl stiprāka, bet NA un vienotības perdeļus-zagļus jāpatriec


Saskaņas vadība ar biroju kuram var tērēt 40 000€ mēnesī Amerika plus Ušakova atļautie biroja tēriņi EP.

Atbildēt

Greizs viedoklis autoram

03.06.2019. 13:16

Saskaņa aiziet pagrīdē, Ameriks un Ušakovs uz Briseli. Tagad, atstādinot no amatiem utt., tie ir maldināšanas manevri. Tagad jāslēpj visa veida noziegumu pēdas, atdodot varu. Bet autors, lai izprastu Saskaņu, pats tēlo līķi krūmos pie upes, cerot, ka ienaidnieks nepamanīs, peldot pa upi.

Atbildēt

gan jau

03.06.2019. 13:13

Sasakaņa izdzīvos un kļūs vēl stiprāka, bet NA un vienotības perdeļus-zagļus jāpatriec

Atbildēt

hi hi

03.06.2019. 13:08

LAI VEICĀS "SASKAŅAS CENTRS"un GKR,PANĀKUMUS un nemierīgu katru dienu,stundiņu sorosnaziku pulkam,bet
ķiršus tikai skābos.

Atbildēt

opis

03.06.2019. 13:04

Patiesi,jāļauj Rīgas barigām ēst pašiem sevi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

03.06.2019. 12:45

Liepiņš ir pērkams klauns, kura viedoklis ir tik pat vērtīgs kā paša izpirstais gaiss.

Atbildēt

Q

03.06.2019. 12:36

Nav ko priecāties, jo pārējie pretendenti uz Rīgas Domi arī ir pilnīgi sapuvuši un izplata puvuma smārdu pa visu valsti, es domāju sorosītu žurkas un NA plānprātiņus!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....