Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ahahaha

13.11.2020. 10:47

»

Varu

sadereet, ka lielakajai dalai sii portala apmekletaju smadzenju ietilpiba ir para maza, lai vispar izlasitu so rakstu, kur nu vel lai saprastu :D


pats izlasīji?
Dažiem ir grūti varbūt, kad raksts sākas ar neprecīzu informacīju (influenza) un nevajadzīgu demagoģiju par Ķīnu uz trijām lapām. Atsit vēlmi lasīt tālāk....
Ķīna tagad ir visiem iestājusies, kad valsts nosaka, kur jūs varat iet, kā jūs varat strādāt, ko vilkt un vēl spiest testēties asimptomātiskiem cilvēkiem, vakcinēties, parakstīties, un vēl veicina stučīšanu.
Bet padomijas lopiņš laikam apmierināts.

Atbildēt

īsumā

13.11.2020. 10:40

»

nunu

Influenza (Flu) and COVID-19 are both contagious respiratory illnesses, but they are caused by different viruses. COVID-19 is caused by infection with a new coronavirus (called SARS-CoV-2) and flu is caused by infection with influenza viruses. Because some of the symptoms of flu and COVID-19 are similar...


Vispār paga paga runā lietu. Sars Cov-2, kā jūs šeit iekopejāt no nezināma avota, nav influenza virus bet gan common cold virus, un tā ir būtiska atšķirība. Bet šai common cold, jeb latviski - parastajai saukstēšanās, kurai ir nepatīkami blakus effekti, it sevišķi plaušās - kuras izskatoties, kā cilvēks stiklu būtu elpojis.
Jūst tik labi pārvaldāt angļu valodu, paklausieties šo interviju ar šo zinātnieku.
https://www.bitchute.com/video/t6OECP7dj0BL/

Atbildēt

īsumā

13.11.2020. 10:29

Kovids nav gripa. Kovids ir saaukstēšanās vīruss. Viņš ir officiāl līdzīgs parastiem saaukstēšanās koronavīrusiem uz 80%. Ja jums ir normāla imunitāte, un esat ar šādu vīrusu saskārušies, tad saskarsnē ar šo jauno mutantu, jūsu imunitāte uzreiz atpazīs un uzveiks. Acīmredzot Latvijā cilvēki ar vīrusiem ir saskārušies. Praktiski populācijā jau sākotnēji 70-90% ir iepriekšēji imūni. Vīrusiem nav otrā viļņa. Vīrusiem ir ap 4 mēnešu sezona. Viss, beidzies. Šogad variet gaidīt jaunus vīrusus.
Bet acīmredzot uzpurņu valkāšana ikdienā palīdz sačakarēt veselību pietiekami, lai beidzot arī Latvijā var iestāties Kovids!
Lai dzīvo bakteriālā pneimonija!

Atbildēt

nu ja

04.11.2020. 16:38

to dranķi pagājušā gada rudenī Latvijā ievazāja no štatiem Ādažos! Ļoti daudzi tad taā apkaimē un caurbraucēji mocījās ar nezināmu gripu!

Atbildēt

vispār

04.11.2020. 16:23

»

Mārtiņš

Sākšu ar to, ka es nedz noliedzu nedz arī atbalstu masku lietošanu. Uzskatu, ka vīrusam, ņemot vērā visus zināmos faktus par viņu, ir jāļauj brīvi izplatīties starp vairāk pasargāto/gados jaunāko/veselīgāko sabiedrības daļu. Vecie un slimie gan lai sevi sargā...


Ļaujot vīrusam brīvi izplatīties, rēķinies ar 10k saslimušajiem dienā un neatliekamo palīdzību, kas ieradīsies nākamajā dienā, turklāt ne jau tikai C-19 sarežģijumu gadījumā, bet arī visos pārējos. Tikai nesaki, ka pats aizvedīsi savu tuvinieku uz slimnīcu, jo tur tāpat būs jāgaida rindā pāris dienas, bet ja ko vairāk par ārsta apskati, tad tikai, kad kādu aiztransportēs uz morgu.

Atbildēt

nunu

04.11.2020. 16:23

»

paga paga

3. autira kļuda ir Covid nosaukšama par gripai līdzīgu , elpceļu infekciju. Covid nav elpceļu infekcija. Tad slimajiem nebūtu trombi asisnvados, sirds infarkti un bojāti citi orgāni kā nieres, aknas.... neviena elpceļu infekcija nav ar garšās un ožas zaudēšanu, dažādām ādas pārmaiņām utt. Tā nav ne ...


Influenza (Flu) and COVID-19 are both contagious respiratory illnesses, but they are caused by different viruses. COVID-19 is caused by infection with a new coronavirus (called SARS-CoV-2) and flu is caused by infection with influenza viruses. Because some of the symptoms of flu and COVID-19 are similar, it may be hard to tell the difference between them based on symptoms alone, and testing may be needed to help confirm a diagnosis.

Atbildēt

paga paga

04.11.2020. 15:22

3. autira kļuda ir Covid nosaukšama par gripai līdzīgu , elpceļu infekciju. Covid nav elpceļu infekcija. Tad slimajiem nebūtu trombi asisnvados, sirds infarkti un bojāti citi orgāni kā nieres, aknas.... neviena elpceļu infekcija nav ar garšās un ožas zaudēšanu, dažādām ādas pārmaiņām utt. Tā nav ne gripas paveids, ne saauktēšanās, ne elpceļu slimība. Tā ir pilnīga jauna un ļoti viltīga slimība ar asinsvadu bojājumiem. Domāju, ka Wuhanas laboratorija labi "pastrādājusi"pie šī vīrusa radīšanas.

Atbildēt

paga paga

04.11.2020. 15:15

2. Autors mīl Vecos laikus un tic komunistu valstīm, kas melo. Vinš drizāk notic melīgās Ķlnas apgalvojumam, ka vīruss ir no ASV laboratorijas, nekā tam, ka tas patiesi nācis no Ķīnas laboratorijas negadījuma dēļ, tieši tāpat kā SARS nāca no Ķīnas negadīguma dēļ. Una rī Spāņu gripa nāca no Ķīnas un MERS. Zinātnieki jau brīdināja, ka Ķīnas Wuahnas lanoratorija nav drošā, un tas pat redzams fotogrāfijās. Par SARS noplūdi Ķīna arī meloja sākuma posmā slēpjot info. Tā kā Pierīgas ķīniešu laboratorijai es arī neticu. Vini saka vienu, bet dara otru. Kāpēc bija vajadzīgs atvŗty ķiniešiem laboratoriju Latvijā? Gan jau atkal būs kārtējā noplūde pēc laika.Bet valdioai tas ir veiksmes stāsts!

Atbildēt

paga paga

04.11.2020. 15:07

Autora palags satur daudz nepareizas info. 1. Vecu info par masku nēsāšanu. Vadošie Eiropas infektologi jau nonākuši pie slēdziena,ja visi cilvēki jau no sākuma būtu nēsājuši maskas, vīruss nekad tā nebūtu izplatījies. Nevis, kā te apgalvo autors maskas jāvēlk inficētahiem, lai aizsargātu veselos. Taču logīski (ja cilvēkam, protams, ir smadzenes), ja jau maska aizsargā veselos no slimajiem, tad arī veselie var aizsargāties no slimajiem velkot maskas. Sabiedrībā ir tik daudz neapzinīgu cilvēku, tad gaidot, kad neapzinīgais slimais mani aizsargās uvelkot masku, ir patiešām idiotiski. Visdrošāk jebkuā situācijā ir,ja tu pats sevi aizsargā. Un, protams, ar pareizu masku,. nevis kaut kadu vienas kārtas lupatīnu.

Atbildēt

Mārtiņš

04.11.2020. 12:40

Sākšu ar to, ka es nedz noliedzu nedz arī atbalstu masku lietošanu. Uzskatu, ka vīrusam, ņemot vērā visus zināmos faktus par viņu, ir jāļauj brīvi izplatīties starp vairāk pasargāto/gados jaunāko/veselīgāko sabiedrības daļu. Vecie un slimie gan lai sevi sargā.
Izlasīju tikai dažas šī daiļdarba rindkopas un man jau radās vairāki jautājumi, uz kuriem atbildi gaidīt, protams, ir muļķīgi.
Pirmkārt; kas tā tāda par informācijas aģentūru? Nosaukumu lūdzu.
Otrkārt; lūdzu saites uz pirmavotu pie visiem “zinātnieki apgalvo” apgalvojumiem.
Treškārt; lūdzu man paskaidrot, ņemot vērā tos faktus, kas ir zināmi par vīrusiem kā tādiem, kas ir dzīvs vīruss un kas ir miris vīruss.
Paldies

Atbildēt

vispār

04.11.2020. 06:29

»

32.6% slimi

https://edition.cnn.com/2020/11/03/europe/europe-second-lockdowns-testing-isolating-gbr-intl/index.html...


Tas atkarīgs no tā ko testē, jeb ja internetaptaujā mēģina noskaidrot cik procenti izmanto internetu, tad pozitīvas atbildes ir 99%.

Atbildēt

32.6% slimi

04.11.2020. 00:51

https://edition.cnn.com/2020/11/03/europe/europe-second-lockdowns-testing-isolating-gbr-intl/index.html
In Poland, the positivity rate is 26.4%,
meaning more than one in four of those tested has the virus.
In the Czech Republic, the rate is 32.6%, meaning almost a third of people tested has Covid-19.

Atbildēt

klaunam

03.11.2020. 17:31

»

Pomeranču Vainadziņš

Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs...


Varbūt pamatosi kāpēc jādezinficē rokas PĒC maskas uzlikšanas, protams, ja tā nav paņemta no infektoloģijas centra miskastes.

Atbildēt

Derdz

03.11.2020. 16:57

Inform.aģentūrai, Baltkrievija notestējusi 3 vai 4 miljonus savus iedzivotājus no 9 milj., Nav tā ka nepuevērš tam uzmanību un neko nedara, drīzāk dara vairāk, tikai savādāk, sk.valsts e lapās.

Atbildēt

???

03.11.2020. 13:32

Kas tā par sūda informācijas aģentūru? Nosaukums tai ir? Feikņūz.com?

Atbildēt

Cak

03.11.2020. 11:50

Galveno nepatiku rada tas, ka lunātiskais grafomāns sevi sauc par "informācijas aģentūru".

Atbildēt

ha-ha

03.11.2020. 11:17

No mušas iztaisīt ziloni un to visu teorētiski pamatot arī ir māksla.

Atbildēt

Diemžēl

03.11.2020. 11:00

lielākie masku piekritēji ir zombiji , ziņotāji un pilnīgi azpzinīgi izpildītāji , jo zin ,kas notiek .

Atbildēt

03.11.2020. 11:00

»

Andris

Nu gan laida kā zariņu govs


Tagad saproti, cik grūti ir būt augstas klases ierēdnim !

Atbildēt

Varu

03.11.2020. 10:53

sadereet, ka lielakajai dalai sii portala apmekletaju smadzenju ietilpiba ir para maza, lai vispar izlasitu so rakstu, kur nu vel lai saprastu :D

Atbildēt

Andris

03.11.2020. 10:35

Nu gan laida kā zariņu govs.

Atbildēt

Ja tev kovididiotam maska palīdz

03.11.2020. 09:20

»

DR HOOK

Tikai nedrīkst, mazais stulbemi, tu neko nezini, lielie puikas muļķības pagalmā samācījies. Palīdz maska, to tev , puņutapa, jāzina


tad trīškāršo to prieku un uzvelc trīs uzreiz. Bet mēs masku šovā piedalāmies ar masonu masku balles maskām.

Atbildēt

Masku šovs

03.11.2020. 09:17

»

Pomeranču Vainadziņš

Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs...


ir apzināti mērķtiecīga ļaunprātība Covid-19 mērķtiecīgā izplatīšanā. Mērķis ir sēt paniku, apmuļkojot iedzīvotājus, lai sagrautu ekonomiku un vakcinētu ar obligātu vakcīnu, kas uz visiem laikiem sagraus imunitāti. Arī Latvijas laboratorijās ir simtiem C-19 mutantu- paveidu. Der tikai vakcīna, kas liek šūnām izstrādāt antivielas, iejaucoties ar ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnu cilvēa organismā. Astrogen vakcīnu ražos zem dažādiem nosaukumiem, vakcinēs militsārpersonas un policiju vispirms. Pēc tam tiem pavēlēs vakcinēt iedzīvotājus. Tā īsā laikā iznīcinās konkrētu iedzīvotāju skaitu. Pasaules Banka šīm darbībām paredz 1. fāzē termiņu līdz 2025. gada 31. martam.

Atbildēt

Ja nu nav inficējies, tad inficēsies

03.11.2020. 09:09

»

Platais

Neviens nav apgalvojis, ka maska pasargā tā nēsātāju, tas ir paredzētas tikai un vienīgi lai samazinātu infekcijas risku apkārtējiem, ja nēsātājs ir inficējies, elementāri fizikāli procesi neļauj gaisa plūsmai (tai skaitā ūdens pilieniem) pārvarēt tik lielu attālumu, kā esot bez maskas - tas arī ir ...


Jo vīrusi un baktērijas un stafilokoki uzkrājas ātri mitrajā maskā, skābeklis samazinās par 25 procentiem. Šajā situācijā imūnsistēma tiek sagrauta - tāds arī ir ar likumu un sodu uzspiestais masku nēsāšanas mērķis - strauji izplatīt Covid-19.

Kurš var apgalvot, ka ar masveida testēšanu uz Covid-19 netiek masveidā inficētas personas? UK laikraksts ziņoja, ka kādā testu partijā atrasti ar Covid-19 vīrusu inficēti testi!

Atbildēt

lauķis

03.11.2020. 09:07

»

Platais

Neviens nav apgalvojis, ka maska pasargā tā nēsātāju, tas ir paredzētas tikai un vienīgi lai samazinātu infekcijas risku apkārtējiem, ja nēsātājs ir inficējies, elementāri fizikāli procesi neļauj gaisa plūsmai (tai skaitā ūdens pilieniem) pārvarēt tik lielu attālumu, kā esot bez maskas - tas arī ir ...


Masku nēsāšana nepasargā apkārtējos no inficēšanās iespējām nemaz,no vārda nemaz.No tiešiem klepus vai puņķu mikropilieniem gan pasargā,bet tāpēc jau šķaudot vai klepojot var aizlikt priekšā plaukstu.Toties maskā visādi vīrusi gan labi vairojas,nemaz nerunājot par asins apgādi ar skābekli,co ieelpu un citiem ,,labumiem,,.

Atbildēt

Platais

03.11.2020. 08:58

»

Pomeranču Vainadziņš

Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs...


Neviens nav apgalvojis, ka maska pasargā tā nēsātāju, tas ir paredzētas tikai un vienīgi lai samazinātu infekcijas risku apkārtējiem, ja nēsātājs ir inficējies, elementāri fizikāli procesi neļauj gaisa plūsmai (tai skaitā ūdens pilieniem) pārvarēt tik lielu attālumu, kā esot bez maskas - tas arī ir iemesls kādēļ tās ir jānēsā un jānēsā visiem, jo neviens nevar 100% zināt ka nav inficējies un jau neizplata infekciju tālāk.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

03.11.2020. 08:37

»

Platais

Tirliņš, kurš nezin pat fiziku raksta tupus palagus - tik drausmīgi kaitīgas maskas iedomājieties jau vairāk kā gadsimtu lieto medicīnas darbinieki un vai varat iedomāties - neviens no šī palaga pseidofaktiem nez kādēļ tur nedarbojas. Varbūt derētu ieslēgt smadzenes un šos populistus - gobzemjus triekt...


Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs!

Neviens (atkārtoju - NEVIENS) ikdienas cilvēks - ne transportā braucējs, ne publisko vietu apmeklētājs - pirms un pēc (kas svarīgi - pirms un pēc!) maskas uzvilkšanas rokas nedezinficē. Ja kāds te piekasīsies pie absolutizēšanas, - labi, sacīsim, ka to nedara 99,99%

Līdz ar to viss masku cirks ir viens vienīgs fufelis. Darbības imitācija un tikai.

Atbildēt

VB

03.11.2020. 08:00

»

fakts

Lopi un psihiski slimie var staigāt bez maskām


Toties tagad sāku redzēt bezpajumtniekus, kuru šīs maskas meklē pa atkritumu konteineriem...

Atbildēt

fakts

03.11.2020. 06:14

»

Tagad daudzi ir mutes bajāri

Bet cik no šiem mutes banāriem tiešām nevalkā maskas...


Lopi un psihiski slimie var staigāt bez maskām.

Atbildēt

aicinu

03.11.2020. 02:16

»

pietiek lasītājs

Šis portāls strauji iet lejup.Neveiklie grafomāni to nogremdēs.Padoms-vajag vairāk un labāk .isties


s.da raksts,un neviena komentāra.Obstrukcija.Ostrakisms.Nicinājums.L.,nokaunies un ziedo naudu ...

Atbildēt

Psc

03.11.2020. 02:14

"Savukārt, ja Latvijas sabiedrība un valsts nepadodas globālajam aziātisma trendam, tad tā ne tikai var izglābt sevi (un, iespējams, arī vēl kādu citu), bet tās pastāvēšana var iegūt pat ļoti spožu un izteikti pozitīvu vēsturisko jēgu.

Tāpēc cīņa pret sejas masku piespiedu valkāšanu visa cita starpā ir arī cīņa par Latvijas valsts pastāvēšanu un cīņa par Latvijas neatkarību. Katrs, kurš tagad pretosies (pa savam, kā nu var) masku režīmam, tas faktiski cīnīsies par Latvijas valstiskuma turpmāku pastāvēšanu. Savukārt sejas masku piespiedu valkāšanas ieviesēji ir nekas cits kā Latvijai svešās aziātiskās kultūras ietekmes aģenti, jaunlaiku okupantu pakalpiņi un kolobracionisti. Sevis un savu bērnu labā viņiem vajadzētu atņemt politisko ietekmi, jo sejas maskas ir salīdzinoši maza destrukcija un ārprāts, ko šādi indivīdi, sajutuši rīcības brīvību, pie mums te var ievazāt."

Par kādu aziātismu Eiropā un Latvijas valstiskuma turpmāku pastāvēšanu tu murgo? Eiropā nav aziātisms, bet hazāržīdu jūgs, kas Eiropu pārtaisa pēc Izraēlas piemēra, plānoti iepludinot aziātus, lai sabiedrību būtu vieglāk kontrolēt un iedzīvoties no šī haosa. Un vai Latvijā ir valstiskums, kura turpmāku pastāvēšanu daudzi gribētu? Nē, vairums gribētu, lai šis 4.maija čekas režīma viltus "valstiskums" nebūtu pastāvējis jau kopš 1990.gada, un turpmāk tiktu atjaunota tas valstiskums, kas pastāvēja līdz 1940.gadam.

Atbildēt

dljv';qw/lrig';q3iorg'[p3u4hy

03.11.2020. 02:14

Autor,steidzies mainīt RUR pret juaņiem,tas nav tik viegli.

Atbildēt

Traki

03.11.2020. 02:03

Tas ir unikums, kā var viens psihopāts vai psihopātu grupa izšķiest tik daudz laika tāda nevajadzīga palaga uzcepšanai! Grūti noticēt, ka tas ir darīts ar cēlu mērķi cilvēku labā, tāpēc atliek vien secināt, ka mērķis ir pretējs - nodarīt kaitējumu cilvēkiem, veicinot viņu inficēšanos. Pat nav vēlēšanās šķiest laiku tāda palaga lasīšanai, bet visdrīzāk nekur tajā nav pat piedāvāta alternatīva tik sliktajām sejas maskām, nekam nederīgajiem sejas aizsargiem - pēc iespējas neuzturēties sabiedriskās telpās.

Atbildēt

viss ir vienkārši

02.11.2020. 23:30

»

pietiek lasītājs

Šis portāls strauji iet lejup.Neveiklie grafomāni to nogremdēs.Padoms-vajag vairāk un labāk .isties


Kāds "mēēēdītājs" un tā kuratori no "specorgāniem" - tādi "autori pietieklapsītāji kazmīšļi", "komentētāji šakāļgaudotāji" un citi tamlīdzīgi pietiek.lapsas lumpeņskapja zombīšfanotāji.

Atbildēt

Platais

02.11.2020. 23:27

Tirliņš, kurš nezin pat fiziku raksta tupus palagus - tik drausmīgi kaitīgas maskas iedomājieties jau vairāk kā gadsimtu lieto medicīnas darbinieki un vai varat iedomāties - neviens no šī palaga pseidofaktiem nez kādēļ tur nedarbojas. Varbūt derētu ieslēgt smadzenes un šos populistus - gobzemjus triekt ratā tālu un ilgi.

Atbildēt

Dollārs

02.11.2020. 23:12

Kaut kāds pilnmēness iedarbībā tapis raksts! Murgojums kaut kāds. Līdz galam nav iespējams izlasīt un saprast, jo 3 punktā 1.3.6 apakšpunkts ir par kaut ko murgainu. Neveiksmīgs paraugs kā aprakstīt algoritmu.

Atbildēt

Kad mediji paziņos, ka Mēness nav īsts

02.11.2020. 22:16

»

Pilnmēness

Atvainojiet, es daudz lasu, daudz zinu, bet kad pilnmēness, mans prāts nojūdzas, bet rakstīt es varētu pat deviņas dienas no vietas un vēl gudrāk, kā uzrakstīju šo rakstu. Es strādāju kā "aģentūra", kurā simtiem darbinieku vai kā aģentūra ar vienu darbinieku - es to varu, jo esmu gudrāks par visiem. ...


un, ka Covid- 19 nāk no Mēness “baltiem cilvēciņiem”, kas izdzīvo planētas Zeme starpdzīvi, kam citplanētieši ne visai tic, tavu vēlētāju elektrāts var samazināties par desmit miljoniem mazāk. Jau 19. g. s. polittehnologi no masonu 15. Itālijas Venēcijas ložas neieteica partiju un politisku kustību nosaukumos iekļaut planētu nosaukumus. Tikai tā viena iemesla dēļ, ka pilnmēness cikls Venēcijā izraisija plūdus. Lai gan laikraksti rakstīja, ka tas neatbilst patiesībai. Tur jau tā lieta, ka ar masoniem un planētām neko nevar zināt. Šim apgalvojumamesit piekritis marsietis Atis Priedītis no Kandavas.

Atbildēt

flints

02.11.2020. 22:09

101 808 zīmes bez atstarpēm (bez virsraksta un autora). Kādas 40 A4 formāta lapaspuses.
... ... ...

Atbildēt

Sen neviens nav trāpījies, kam iedot bietē

02.11.2020. 21:56

»

Eric

Es tādiem zvirbulīšiem kā tu iedo bietē un mierīgi ar padarīta darba apziņu eju tālāk


rokas niez tevi satikt. Cits dabūs. Arī par tevi.

Atbildēt

Tādi gadās kā tu,

02.11.2020. 21:55

»

Eric

Es tādiem zvirbulīšiem kā tu iedo bietē un mierīgi ar padarīta darba apziņu eju tālāk


kas meklēt meklē, lai viņiem iedod bietē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...