Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ahahaha

13.11.2020. 10:47

»

Varu

sadereet, ka lielakajai dalai sii portala apmekletaju smadzenju ietilpiba ir para maza, lai vispar izlasitu so rakstu, kur nu vel lai saprastu :D


pats izlasīji?
Dažiem ir grūti varbūt, kad raksts sākas ar neprecīzu informacīju (influenza) un nevajadzīgu demagoģiju par Ķīnu uz trijām lapām. Atsit vēlmi lasīt tālāk....
Ķīna tagad ir visiem iestājusies, kad valsts nosaka, kur jūs varat iet, kā jūs varat strādāt, ko vilkt un vēl spiest testēties asimptomātiskiem cilvēkiem, vakcinēties, parakstīties, un vēl veicina stučīšanu.
Bet padomijas lopiņš laikam apmierināts.

Atbildēt

īsumā

13.11.2020. 10:40

»

nunu

Influenza (Flu) and COVID-19 are both contagious respiratory illnesses, but they are caused by different viruses. COVID-19 is caused by infection with a new coronavirus (called SARS-CoV-2) and flu is caused by infection with influenza viruses. Because some of the symptoms of flu and COVID-19 are similar...


Vispār paga paga runā lietu. Sars Cov-2, kā jūs šeit iekopejāt no nezināma avota, nav influenza virus bet gan common cold virus, un tā ir būtiska atšķirība. Bet šai common cold, jeb latviski - parastajai saukstēšanās, kurai ir nepatīkami blakus effekti, it sevišķi plaušās - kuras izskatoties, kā cilvēks stiklu būtu elpojis.
Jūst tik labi pārvaldāt angļu valodu, paklausieties šo interviju ar šo zinātnieku.
https://www.bitchute.com/video/t6OECP7dj0BL/

Atbildēt

īsumā

13.11.2020. 10:29

Kovids nav gripa. Kovids ir saaukstēšanās vīruss. Viņš ir officiāl līdzīgs parastiem saaukstēšanās koronavīrusiem uz 80%. Ja jums ir normāla imunitāte, un esat ar šādu vīrusu saskārušies, tad saskarsnē ar šo jauno mutantu, jūsu imunitāte uzreiz atpazīs un uzveiks. Acīmredzot Latvijā cilvēki ar vīrusiem ir saskārušies. Praktiski populācijā jau sākotnēji 70-90% ir iepriekšēji imūni. Vīrusiem nav otrā viļņa. Vīrusiem ir ap 4 mēnešu sezona. Viss, beidzies. Šogad variet gaidīt jaunus vīrusus.
Bet acīmredzot uzpurņu valkāšana ikdienā palīdz sačakarēt veselību pietiekami, lai beidzot arī Latvijā var iestāties Kovids!
Lai dzīvo bakteriālā pneimonija!

Atbildēt

nu ja

04.11.2020. 16:38

to dranķi pagājušā gada rudenī Latvijā ievazāja no štatiem Ādažos! Ļoti daudzi tad taā apkaimē un caurbraucēji mocījās ar nezināmu gripu!

Atbildēt

vispār

04.11.2020. 16:23

»

Mārtiņš

Sākšu ar to, ka es nedz noliedzu nedz arī atbalstu masku lietošanu. Uzskatu, ka vīrusam, ņemot vērā visus zināmos faktus par viņu, ir jāļauj brīvi izplatīties starp vairāk pasargāto/gados jaunāko/veselīgāko sabiedrības daļu. Vecie un slimie gan lai sevi sargā...


Ļaujot vīrusam brīvi izplatīties, rēķinies ar 10k saslimušajiem dienā un neatliekamo palīdzību, kas ieradīsies nākamajā dienā, turklāt ne jau tikai C-19 sarežģijumu gadījumā, bet arī visos pārējos. Tikai nesaki, ka pats aizvedīsi savu tuvinieku uz slimnīcu, jo tur tāpat būs jāgaida rindā pāris dienas, bet ja ko vairāk par ārsta apskati, tad tikai, kad kādu aiztransportēs uz morgu.

Atbildēt

nunu

04.11.2020. 16:23

»

paga paga

3. autira kļuda ir Covid nosaukšama par gripai līdzīgu , elpceļu infekciju. Covid nav elpceļu infekcija. Tad slimajiem nebūtu trombi asisnvados, sirds infarkti un bojāti citi orgāni kā nieres, aknas.... neviena elpceļu infekcija nav ar garšās un ožas zaudēšanu, dažādām ādas pārmaiņām utt. Tā nav ne ...


Influenza (Flu) and COVID-19 are both contagious respiratory illnesses, but they are caused by different viruses. COVID-19 is caused by infection with a new coronavirus (called SARS-CoV-2) and flu is caused by infection with influenza viruses. Because some of the symptoms of flu and COVID-19 are similar, it may be hard to tell the difference between them based on symptoms alone, and testing may be needed to help confirm a diagnosis.

Atbildēt

paga paga

04.11.2020. 15:22

3. autira kļuda ir Covid nosaukšama par gripai līdzīgu , elpceļu infekciju. Covid nav elpceļu infekcija. Tad slimajiem nebūtu trombi asisnvados, sirds infarkti un bojāti citi orgāni kā nieres, aknas.... neviena elpceļu infekcija nav ar garšās un ožas zaudēšanu, dažādām ādas pārmaiņām utt. Tā nav ne gripas paveids, ne saauktēšanās, ne elpceļu slimība. Tā ir pilnīga jauna un ļoti viltīga slimība ar asinsvadu bojājumiem. Domāju, ka Wuhanas laboratorija labi "pastrādājusi"pie šī vīrusa radīšanas.

Atbildēt

paga paga

04.11.2020. 15:15

2. Autors mīl Vecos laikus un tic komunistu valstīm, kas melo. Vinš drizāk notic melīgās Ķlnas apgalvojumam, ka vīruss ir no ASV laboratorijas, nekā tam, ka tas patiesi nācis no Ķīnas laboratorijas negadījuma dēļ, tieši tāpat kā SARS nāca no Ķīnas negadīguma dēļ. Una rī Spāņu gripa nāca no Ķīnas un MERS. Zinātnieki jau brīdināja, ka Ķīnas Wuahnas lanoratorija nav drošā, un tas pat redzams fotogrāfijās. Par SARS noplūdi Ķīna arī meloja sākuma posmā slēpjot info. Tā kā Pierīgas ķīniešu laboratorijai es arī neticu. Vini saka vienu, bet dara otru. Kāpēc bija vajadzīgs atvŗty ķiniešiem laboratoriju Latvijā? Gan jau atkal būs kārtējā noplūde pēc laika.Bet valdioai tas ir veiksmes stāsts!

Atbildēt

paga paga

04.11.2020. 15:07

Autora palags satur daudz nepareizas info. 1. Vecu info par masku nēsāšanu. Vadošie Eiropas infektologi jau nonākuši pie slēdziena,ja visi cilvēki jau no sākuma būtu nēsājuši maskas, vīruss nekad tā nebūtu izplatījies. Nevis, kā te apgalvo autors maskas jāvēlk inficētahiem, lai aizsargātu veselos. Taču logīski (ja cilvēkam, protams, ir smadzenes), ja jau maska aizsargā veselos no slimajiem, tad arī veselie var aizsargāties no slimajiem velkot maskas. Sabiedrībā ir tik daudz neapzinīgu cilvēku, tad gaidot, kad neapzinīgais slimais mani aizsargās uvelkot masku, ir patiešām idiotiski. Visdrošāk jebkuā situācijā ir,ja tu pats sevi aizsargā. Un, protams, ar pareizu masku,. nevis kaut kadu vienas kārtas lupatīnu.

Atbildēt

Mārtiņš

04.11.2020. 12:40

Sākšu ar to, ka es nedz noliedzu nedz arī atbalstu masku lietošanu. Uzskatu, ka vīrusam, ņemot vērā visus zināmos faktus par viņu, ir jāļauj brīvi izplatīties starp vairāk pasargāto/gados jaunāko/veselīgāko sabiedrības daļu. Vecie un slimie gan lai sevi sargā.
Izlasīju tikai dažas šī daiļdarba rindkopas un man jau radās vairāki jautājumi, uz kuriem atbildi gaidīt, protams, ir muļķīgi.
Pirmkārt; kas tā tāda par informācijas aģentūru? Nosaukumu lūdzu.
Otrkārt; lūdzu saites uz pirmavotu pie visiem “zinātnieki apgalvo” apgalvojumiem.
Treškārt; lūdzu man paskaidrot, ņemot vērā tos faktus, kas ir zināmi par vīrusiem kā tādiem, kas ir dzīvs vīruss un kas ir miris vīruss.
Paldies

Atbildēt

vispār

04.11.2020. 06:29

»

32.6% slimi

https://edition.cnn.com/2020/11/03/europe/europe-second-lockdowns-testing-isolating-gbr-intl/index.html...


Tas atkarīgs no tā ko testē, jeb ja internetaptaujā mēģina noskaidrot cik procenti izmanto internetu, tad pozitīvas atbildes ir 99%.

Atbildēt

32.6% slimi

04.11.2020. 00:51

https://edition.cnn.com/2020/11/03/europe/europe-second-lockdowns-testing-isolating-gbr-intl/index.html
In Poland, the positivity rate is 26.4%,
meaning more than one in four of those tested has the virus.
In the Czech Republic, the rate is 32.6%, meaning almost a third of people tested has Covid-19.

Atbildēt

klaunam

03.11.2020. 17:31

»

Pomeranču Vainadziņš

Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs...


Varbūt pamatosi kāpēc jādezinficē rokas PĒC maskas uzlikšanas, protams, ja tā nav paņemta no infektoloģijas centra miskastes.

Atbildēt

Derdz

03.11.2020. 16:57

Inform.aģentūrai, Baltkrievija notestējusi 3 vai 4 miljonus savus iedzivotājus no 9 milj., Nav tā ka nepuevērš tam uzmanību un neko nedara, drīzāk dara vairāk, tikai savādāk, sk.valsts e lapās.

Atbildēt

???

03.11.2020. 13:32

Kas tā par sūda informācijas aģentūru? Nosaukums tai ir? Feikņūz.com?

Atbildēt

Cak

03.11.2020. 11:50

Galveno nepatiku rada tas, ka lunātiskais grafomāns sevi sauc par "informācijas aģentūru".

Atbildēt

ha-ha

03.11.2020. 11:17

No mušas iztaisīt ziloni un to visu teorētiski pamatot arī ir māksla.

Atbildēt

Diemžēl

03.11.2020. 11:00

lielākie masku piekritēji ir zombiji , ziņotāji un pilnīgi azpzinīgi izpildītāji , jo zin ,kas notiek .

Atbildēt

03.11.2020. 11:00

»

Andris

Nu gan laida kā zariņu govs


Tagad saproti, cik grūti ir būt augstas klases ierēdnim !

Atbildēt

Varu

03.11.2020. 10:53

sadereet, ka lielakajai dalai sii portala apmekletaju smadzenju ietilpiba ir para maza, lai vispar izlasitu so rakstu, kur nu vel lai saprastu :D

Atbildēt

Andris

03.11.2020. 10:35

Nu gan laida kā zariņu govs.

Atbildēt

Ja tev kovididiotam maska palīdz

03.11.2020. 09:20

»

DR HOOK

Tikai nedrīkst, mazais stulbemi, tu neko nezini, lielie puikas muļķības pagalmā samācījies. Palīdz maska, to tev , puņutapa, jāzina


tad trīškāršo to prieku un uzvelc trīs uzreiz. Bet mēs masku šovā piedalāmies ar masonu masku balles maskām.

Atbildēt

Masku šovs

03.11.2020. 09:17

»

Pomeranču Vainadziņš

Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs...


ir apzināti mērķtiecīga ļaunprātība Covid-19 mērķtiecīgā izplatīšanā. Mērķis ir sēt paniku, apmuļkojot iedzīvotājus, lai sagrautu ekonomiku un vakcinētu ar obligātu vakcīnu, kas uz visiem laikiem sagraus imunitāti. Arī Latvijas laboratorijās ir simtiem C-19 mutantu- paveidu. Der tikai vakcīna, kas liek šūnām izstrādāt antivielas, iejaucoties ar ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnu cilvēa organismā. Astrogen vakcīnu ražos zem dažādiem nosaukumiem, vakcinēs militsārpersonas un policiju vispirms. Pēc tam tiem pavēlēs vakcinēt iedzīvotājus. Tā īsā laikā iznīcinās konkrētu iedzīvotāju skaitu. Pasaules Banka šīm darbībām paredz 1. fāzē termiņu līdz 2025. gada 31. martam.

Atbildēt

Ja nu nav inficējies, tad inficēsies

03.11.2020. 09:09

»

Platais

Neviens nav apgalvojis, ka maska pasargā tā nēsātāju, tas ir paredzētas tikai un vienīgi lai samazinātu infekcijas risku apkārtējiem, ja nēsātājs ir inficējies, elementāri fizikāli procesi neļauj gaisa plūsmai (tai skaitā ūdens pilieniem) pārvarēt tik lielu attālumu, kā esot bez maskas - tas arī ir ...


Jo vīrusi un baktērijas un stafilokoki uzkrājas ātri mitrajā maskā, skābeklis samazinās par 25 procentiem. Šajā situācijā imūnsistēma tiek sagrauta - tāds arī ir ar likumu un sodu uzspiestais masku nēsāšanas mērķis - strauji izplatīt Covid-19.

Kurš var apgalvot, ka ar masveida testēšanu uz Covid-19 netiek masveidā inficētas personas? UK laikraksts ziņoja, ka kādā testu partijā atrasti ar Covid-19 vīrusu inficēti testi!

Atbildēt

lauķis

03.11.2020. 09:07

»

Platais

Neviens nav apgalvojis, ka maska pasargā tā nēsātāju, tas ir paredzētas tikai un vienīgi lai samazinātu infekcijas risku apkārtējiem, ja nēsātājs ir inficējies, elementāri fizikāli procesi neļauj gaisa plūsmai (tai skaitā ūdens pilieniem) pārvarēt tik lielu attālumu, kā esot bez maskas - tas arī ir ...


Masku nēsāšana nepasargā apkārtējos no inficēšanās iespējām nemaz,no vārda nemaz.No tiešiem klepus vai puņķu mikropilieniem gan pasargā,bet tāpēc jau šķaudot vai klepojot var aizlikt priekšā plaukstu.Toties maskā visādi vīrusi gan labi vairojas,nemaz nerunājot par asins apgādi ar skābekli,co ieelpu un citiem ,,labumiem,,.

Atbildēt

Platais

03.11.2020. 08:58

»

Pomeranču Vainadziņš

Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs...


Neviens nav apgalvojis, ka maska pasargā tā nēsātāju, tas ir paredzētas tikai un vienīgi lai samazinātu infekcijas risku apkārtējiem, ja nēsātājs ir inficējies, elementāri fizikāli procesi neļauj gaisa plūsmai (tai skaitā ūdens pilieniem) pārvarēt tik lielu attālumu, kā esot bez maskas - tas arī ir iemesls kādēļ tās ir jānēsā un jānēsā visiem, jo neviens nevar 100% zināt ka nav inficējies un jau neizplata infekciju tālāk.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

03.11.2020. 08:37

»

Platais

Tirliņš, kurš nezin pat fiziku raksta tupus palagus - tik drausmīgi kaitīgas maskas iedomājieties jau vairāk kā gadsimtu lieto medicīnas darbinieki un vai varat iedomāties - neviens no šī palaga pseidofaktiem nez kādēļ tur nedarbojas. Varbūt derētu ieslēgt smadzenes un šos populistus - gobzemjus triekt...


Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs!

Neviens (atkārtoju - NEVIENS) ikdienas cilvēks - ne transportā braucējs, ne publisko vietu apmeklētājs - pirms un pēc (kas svarīgi - pirms un pēc!) maskas uzvilkšanas rokas nedezinficē. Ja kāds te piekasīsies pie absolutizēšanas, - labi, sacīsim, ka to nedara 99,99%

Līdz ar to viss masku cirks ir viens vienīgs fufelis. Darbības imitācija un tikai.

Atbildēt

VB

03.11.2020. 08:00

»

fakts

Lopi un psihiski slimie var staigāt bez maskām


Toties tagad sāku redzēt bezpajumtniekus, kuru šīs maskas meklē pa atkritumu konteineriem...

Atbildēt

fakts

03.11.2020. 06:14

»

Tagad daudzi ir mutes bajāri

Bet cik no šiem mutes banāriem tiešām nevalkā maskas...


Lopi un psihiski slimie var staigāt bez maskām.

Atbildēt

aicinu

03.11.2020. 02:16

»

pietiek lasītājs

Šis portāls strauji iet lejup.Neveiklie grafomāni to nogremdēs.Padoms-vajag vairāk un labāk .isties


s.da raksts,un neviena komentāra.Obstrukcija.Ostrakisms.Nicinājums.L.,nokaunies un ziedo naudu ...

Atbildēt

Psc

03.11.2020. 02:14

"Savukārt, ja Latvijas sabiedrība un valsts nepadodas globālajam aziātisma trendam, tad tā ne tikai var izglābt sevi (un, iespējams, arī vēl kādu citu), bet tās pastāvēšana var iegūt pat ļoti spožu un izteikti pozitīvu vēsturisko jēgu.

Tāpēc cīņa pret sejas masku piespiedu valkāšanu visa cita starpā ir arī cīņa par Latvijas valsts pastāvēšanu un cīņa par Latvijas neatkarību. Katrs, kurš tagad pretosies (pa savam, kā nu var) masku režīmam, tas faktiski cīnīsies par Latvijas valstiskuma turpmāku pastāvēšanu. Savukārt sejas masku piespiedu valkāšanas ieviesēji ir nekas cits kā Latvijai svešās aziātiskās kultūras ietekmes aģenti, jaunlaiku okupantu pakalpiņi un kolobracionisti. Sevis un savu bērnu labā viņiem vajadzētu atņemt politisko ietekmi, jo sejas maskas ir salīdzinoši maza destrukcija un ārprāts, ko šādi indivīdi, sajutuši rīcības brīvību, pie mums te var ievazāt."

Par kādu aziātismu Eiropā un Latvijas valstiskuma turpmāku pastāvēšanu tu murgo? Eiropā nav aziātisms, bet hazāržīdu jūgs, kas Eiropu pārtaisa pēc Izraēlas piemēra, plānoti iepludinot aziātus, lai sabiedrību būtu vieglāk kontrolēt un iedzīvoties no šī haosa. Un vai Latvijā ir valstiskums, kura turpmāku pastāvēšanu daudzi gribētu? Nē, vairums gribētu, lai šis 4.maija čekas režīma viltus "valstiskums" nebūtu pastāvējis jau kopš 1990.gada, un turpmāk tiktu atjaunota tas valstiskums, kas pastāvēja līdz 1940.gadam.

Atbildēt

dljv';qw/lrig';q3iorg'[p3u4hy

03.11.2020. 02:14

Autor,steidzies mainīt RUR pret juaņiem,tas nav tik viegli.

Atbildēt

Traki

03.11.2020. 02:03

Tas ir unikums, kā var viens psihopāts vai psihopātu grupa izšķiest tik daudz laika tāda nevajadzīga palaga uzcepšanai! Grūti noticēt, ka tas ir darīts ar cēlu mērķi cilvēku labā, tāpēc atliek vien secināt, ka mērķis ir pretējs - nodarīt kaitējumu cilvēkiem, veicinot viņu inficēšanos. Pat nav vēlēšanās šķiest laiku tāda palaga lasīšanai, bet visdrīzāk nekur tajā nav pat piedāvāta alternatīva tik sliktajām sejas maskām, nekam nederīgajiem sejas aizsargiem - pēc iespējas neuzturēties sabiedriskās telpās.

Atbildēt

viss ir vienkārši

02.11.2020. 23:30

»

pietiek lasītājs

Šis portāls strauji iet lejup.Neveiklie grafomāni to nogremdēs.Padoms-vajag vairāk un labāk .isties


Kāds "mēēēdītājs" un tā kuratori no "specorgāniem" - tādi "autori pietieklapsītāji kazmīšļi", "komentētāji šakāļgaudotāji" un citi tamlīdzīgi pietiek.lapsas lumpeņskapja zombīšfanotāji.

Atbildēt

Platais

02.11.2020. 23:27

Tirliņš, kurš nezin pat fiziku raksta tupus palagus - tik drausmīgi kaitīgas maskas iedomājieties jau vairāk kā gadsimtu lieto medicīnas darbinieki un vai varat iedomāties - neviens no šī palaga pseidofaktiem nez kādēļ tur nedarbojas. Varbūt derētu ieslēgt smadzenes un šos populistus - gobzemjus triekt ratā tālu un ilgi.

Atbildēt

Dollārs

02.11.2020. 23:12

Kaut kāds pilnmēness iedarbībā tapis raksts! Murgojums kaut kāds. Līdz galam nav iespējams izlasīt un saprast, jo 3 punktā 1.3.6 apakšpunkts ir par kaut ko murgainu. Neveiksmīgs paraugs kā aprakstīt algoritmu.

Atbildēt

Kad mediji paziņos, ka Mēness nav īsts

02.11.2020. 22:16

»

Pilnmēness

Atvainojiet, es daudz lasu, daudz zinu, bet kad pilnmēness, mans prāts nojūdzas, bet rakstīt es varētu pat deviņas dienas no vietas un vēl gudrāk, kā uzrakstīju šo rakstu. Es strādāju kā "aģentūra", kurā simtiem darbinieku vai kā aģentūra ar vienu darbinieku - es to varu, jo esmu gudrāks par visiem. ...


un, ka Covid- 19 nāk no Mēness “baltiem cilvēciņiem”, kas izdzīvo planētas Zeme starpdzīvi, kam citplanētieši ne visai tic, tavu vēlētāju elektrāts var samazināties par desmit miljoniem mazāk. Jau 19. g. s. polittehnologi no masonu 15. Itālijas Venēcijas ložas neieteica partiju un politisku kustību nosaukumos iekļaut planētu nosaukumus. Tikai tā viena iemesla dēļ, ka pilnmēness cikls Venēcijā izraisija plūdus. Lai gan laikraksti rakstīja, ka tas neatbilst patiesībai. Tur jau tā lieta, ka ar masoniem un planētām neko nevar zināt. Šim apgalvojumamesit piekritis marsietis Atis Priedītis no Kandavas.

Atbildēt

flints

02.11.2020. 22:09

101 808 zīmes bez atstarpēm (bez virsraksta un autora). Kādas 40 A4 formāta lapaspuses.
... ... ...

Atbildēt

Sen neviens nav trāpījies, kam iedot bietē

02.11.2020. 21:56

»

Eric

Es tādiem zvirbulīšiem kā tu iedo bietē un mierīgi ar padarīta darba apziņu eju tālāk


rokas niez tevi satikt. Cits dabūs. Arī par tevi.

Atbildēt

Tādi gadās kā tu,

02.11.2020. 21:55

»

Eric

Es tādiem zvirbulīšiem kā tu iedo bietē un mierīgi ar padarīta darba apziņu eju tālāk


kas meklēt meklē, lai viņiem iedod bietē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...