Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnīgs nonsens

09.04.2024. 17:39

Vai tiešām sievietes grib turpmāk lai ar viņām iepazīstas tikai sievietes?! Tas ir dabisks process, es nerunāju par gramstīšanos, bet vienkārši uzrunāt, uzsmaidīt...nenoņemiet mums pēdējo prieciņu:) Protams Jaunajai Vienoībai demogrāfiskais process neinteresē vispār, visus ārā no LV, LV tagad vada oficiāli atzīts gejs, kas notiks tālāk, kas Jums pensijas pelnīs:)))

Atbildēt

Fredis

05.04.2024. 17:11

»

piekrītu ministrei

ar likumu vīriešiem aizliegt skatīties uz sievietēm. Lai skatās kokos, zemē, akmeņos, bet sievietes aplūkot nedrīkst. Tas ir jāaizliedz


Piekrītu: Tāda skatīšanās uz sievietēm ir dziļi apvainojoša. Nedrīkts viņas pētīt...viņas nav žurkas ko pēta. Lai dzīvo kā brīvi cilvēki-lai neviens viņas nepēta. Viņas tak vīriešus nepēta..Ir jābūt dzimumvienlīdzībai galu galā.

Atbildēt

Али

04.04.2024. 20:32

Есть такой мент Каспара Кокоревичс

Так вот. Он развращает молодых девушек в своем авто

Atbildēt

kā tad nē

04.04.2024. 18:30

»

nu nē

Gēnu nevar ievest, tas izstrādājas gadu simtos un pat Āfrikā krievs būs krievs. Netikumus, kā zagšanu un fekāliju stumdīšanu Latvijā ievazāja Pētera I karaspēks un popi


Tīri biloģiskā nozīmē nevar, bet ievest var domāšanu, uzvedību, vērtības un paradumus..ja ļoti cenšās.

Atbildēt

piekrītu ministrei

04.04.2024. 18:29

ar likumu vīriešiem aizliegt skatīties uz sievietēm. Lai skatās kokos, zemē, akmeņos, bet sievietes aplūkot nedrīkst. Tas ir jāaizliedz.

Atbildēt

tāpatvien

03.04.2024. 16:34

Kas var būt briesmīgaķs par izkritušu garu gaišu matu uz melnas kleitas sievietei sievietes gados? Garš blonds mats uz tiesneses melnās mantijas. Nu vienīgi mats zupā varētu būt vēl riebīgāks.

Atbildēt

Ideja

03.04.2024. 14:10

Bet varbūt tās dullās stervas izdzīt uz atsevišķas salas vienkopus. Lai tusē savā starpā un vīrieši nevarēs viņām tuvoties, problēma būs atrisināta.

Atbildēt

Tiesa mulku zeme

02.04.2024. 20:52

Ja virieti nosauksi par virieti,tiesa var tevi notiesat.

Atbildēt

Lata

02.04.2024. 17:51

Latvijas vīrieši jau tā ir kautrīgi. Nu būs aizliegts pavisam. Bērnu jau tā nav. Tagad nebūs nemaz. Dullie, apdomājieties, sievietēm patīk, ja vīrieši viņas iekāro, pat ja tie nav Īstie.

Atbildēt

vice

01.04.2024. 10:54

Kārtējā NEIZDUVUSIES Jaunās Krievotības vēža sociālistiskā pašpasludinātā "izcilība"!

Ar dzimumu nekāda sakara!!!

Atbildēt

Rofl

01.04.2024. 07:40

"Pati daba liek sievietei būt ievērojami atbildīgākai attiecību veidošanas jautājumos. Neielaisties paviršās attiecībās ar kuru katru "

Hahahaha!
Autoram gan ir laba humora izjuta. Mūsdienās jebkurai sievietei pirms laulībām ir 50+ seksuālie partneri.

Atbildēt

patiesībā

31.03.2024. 16:19

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

nu nē

31.03.2024. 14:44

»

kā tad nē

to gēnu jau te ieveda osvoboditeli ar saviem tankiem..Vai jau aizmirsi kā tie te ieradās


Gēnu nevar ievest, tas izstrādājas gadu simtos un pat Āfrikā krievs būs krievs. Netikumus, kā zagšanu un fekāliju stumdīšanu Latvijā ievazāja Pētera I karaspēks un popi.

Atbildēt

nu nē

31.03.2024. 13:59

»

vice

Mangāna rūdas un asiņaino graudu tranzīta nodrošinātāja un GARANTĒTĀJA


Fīrers var būt tikai humānām tautām. Lībiņas - Egneres, Siliņas Ķirša un Zatlera sugas un saprāta brāļiem, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izstrādājies noturīgs verga gēns ar 47. hromosomām, var būt tikai pahans vai barvedis.

Atbildēt

Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību

31.03.2024. 13:53

es ierosinu izsludināt ministri ārpus likuma un samalt kaķu barības granulās kopā ar viņas Vienotību un citiem progresistu deģenerātiem.. Viņi cer izsprukt sveikā par saviem darbiem? laiki mainās, visi , kas te mēģina ievazāt rietumu progresistu un wokistu skamu , tiks izķerti un bargi sodīti. Pulksktenis tikšķ.

Atbildēt

vice

31.03.2024. 12:36

Mangāna rūdas un asiņaino graudu tranzīta nodrošinātāja un GARANTĒTĀJA!

Okupantu "fīrera" armijas TIEŠĀ atbalstītāja!

Atbildēt

vice

31.03.2024. 12:34

Jaunās Krievotības vēzis visās svarīgākajās valsts pārvaldes institūcijās!

Kārtējā "DINAMISKO" kreiso populistu "KOMPETENCE, TĀLREDZĪBA, GODAPRĀTS"!

Prokremliskā sarkanā sērga!

Neatkarīgi no dzimuma!

Atbildēt

tā ir

31.03.2024. 12:08

»

Tatāržīdu Ļeņinu

vācieši no Šveices specvilcienā atveda uz Pēterburgu, lai sāktu krievu masveida slaktēšanu 100 gadu garumā


Ar nākamo krievu masveida slaktēšanu nodarbojās Ņevas Aleksandrs, Ivans Drausmīgais, Pēteris I, Koļans II Asiņainais. Krieviem vienmēr izbaros sev jaunu Jagodu, Ježovu, Abakumovu, Patruševu.

Atbildēt

Vēl viena kroplās vienotības prioritāte

31.03.2024. 12:02

Visi esam dzirdējuši, par murgiem, kad nesaprotamas organizācijas īpaši ASV cenšas dzēst un kropļot vēsturi kopsakarā ar dažādu dzimumu(kuru tagad ir ap 42) normalizēšanu un dzimumu maiņu nepilngadīgiem padarot par normu. Apsveicu ! Šie murgi, kroplības un dzimumu meiņas nepilngadīgajiem ir atnākušas arī līdz mums vienotības veidolā. Kārlis, kurš gribēja kļūt par Karlīnu drīz visiem liksies kā normāla pasaka bērniem salīdzinot ar to kas tuvākajā laikā tiks uzspiests no šo pārdevušos politikāņu puses.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

31.03.2024. 08:26

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Gu

31.03.2024. 03:22

Idejai nav ne vainas, bet tā attiecināma līdzvērtīgi uz abiem dzimumiem.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

30.03.2024. 22:07

»

hehe

Tomēr nenoturējās pļutkinens


tev problēmas ar nesaturēšanu turpinās, kā izrādās.......

Atbildēt

tev

30.03.2024. 22:03

»

hehe

Tomēr nenoturējās pļutkinens


atkal pieķēzījās pilni pamperi ar ikdienišķo pļutkinenu? Ej ka tu pie proktologa apārstēt savu pļutkinenu. Un nomani savu pļutkinena galvas blīvi arī, pie reizes.

Atbildēt

hehe

30.03.2024. 21:20

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tomēr nenoturējās pļutkinens .....

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

30.03.2024. 20:52

»

bet

Zatlers jau viens no tiem kuram ļoti patika ārzemnieki un viss kas ar tiem saistīts...Un arī paši LV vēlētāji aktīvi to atbalstīja, jo lūk-kas tas esot par Prezidentu-kurš nezinot angļu valodu, utt


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts."

Un, arī: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes." ;)

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot." ;)

-----------

Mediju ziņa (2008.g.): Valsts prezidenta V. Zatlera pirmssvētku vizītes laikā Liepājā *žurnālisti esot tikuši brīdināti, lai Zatleram netiktu uzdoti "provokatīvi jautājumi", kas neattiektos uz valsts dibināšanas svētku sarīkojumiem*, tostarp – "lai prezidents netiktu apgrūtināts ar jautājumiem par banku problēmām, politisko vai ekonomisko krīzi valstī un tamlīdzīgi"...
------

"Pēc grafika - pa reģioniem..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 14.11.2008., Nr.6. )

'Laiž' Voldiņš "jubilejas" tūrē:
Pirms "valsts", ko 'SILES biedri stūrē',
SEV rīkos 'hepī-bjūz-dei' rautu,
Šis 'motivēšot' "prasto" tautu...
...
Tiek "tepiķīši ritināti",
Un "augstie" viesi godināti ~
Tiem, kas 'pie riktēšanas likti',
Kā ierasts - jāpacenšas, dikti:

Lai 'kancelei', kur Voldiņš pļāpās,
Kāds čīkstošs dēlis nepatrāpās,
Lai "zaļbarībā" 'podests grimtu',
Un - ovācijas nenorimtu.

Lai "oratoram" smukas skuķes,
Pēc "izpildīšanās" 'grūž' puķes,
Bet - tiem, kas 'sadzīti' kā "pūlis",
Nav šķībs (dēļ garlaicības) 'mūlis'.

Un, galvenais, lai plašsaziņā,
Viss 'iet pa smuko', katrā ziņā!
Lai 'žurnaļugas piekož mēli',
Un 'biedram "tēlu" nelaiž dēlī':

"Liegts 'bīdīt' "tizlus" jautājums!!!
Un - 'taisīt feisus' aumež dum(j)us,
Ja Voldiņš ATKAL 'salaiž sviestā',
Kaut ko 'pa lielam' kādā miestā...

Par krīzi aizliegts interesēties!!!
Jo - Voldiņš tak' var izmuldēties,
Ko šis pie 'SILES' "ieseivojis",
Bet - 'kurators' nav "apgreidojis"...

Par "pateicībām" - i ne vārda!!!
Tāpat - ko ZOO-dārzā Bārda,
Par šamo 'čomiem tamborēja',
Pirms kalpot Pilī 'noriktēja'...

Drīkst uzjautāt: ko 'biedrs' ēdis?
(Ne - kurš ir "oligarhs" vai blēdis!...)
Kā 'vēders izgājies' no rīta?
(Ne - kura banka 'izručīta'!...)
Kā rezidencē remonts sokas?
(Ne - cik šim 'lone nāk uz rokas'!...)
Kā šīs "valsts" Pirmam Trusim klājas?
(Ne - vai tik' 'atstiepis nav kājas'!...)
Vai negrib Voldiņš 'burbuļvīnu'?
(Ne - kāds šim viedoklis par Ķīnu!...)
Kur 'ziepējies' vēl "tautās doties"?
(Ne - cik var Pilī 'mērkaķoties'!...)
'Vot - š'tādā vēzī' jautājumus ~
NE "provokatīvus" vai dum(j)us!!!..."
...
Pēc grafika - pa reģioniem,
Ar 'gaspažu' un kompanjoniem,
Klīst "prominence", "cēlā" gaitā:
"Ka tik' (MUMS) "svētkus" 'neizmaitā'!?..."

-----------

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ CENZĒTS ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Tā turpināt,peisuk!

30.03.2024. 20:29

»

yes

ar dzejas varsmam pret dermokratiskajam,,rietumu vertibam


https://youtu.be/THx4kKnXkXY

Atbildēt

Tatāržīdu Ļeņinu

30.03.2024. 20:27

»

izcilības pārskats

Arī Rainis ilgāku laiku uzturējās Šveicē


vācieši no Šveices specvilcienā atveda uz Pēterburgu, lai sāktu krievu masveida slaktēšanu 100 gadu garumā.

Atbildēt

yes

30.03.2024. 20:12

»

kas arī bija jāpierāda

deģenerāts pļutkinens analfabētiskais atkal ap*irsās pa šķidro, kā parasti


ar dzejas varsmam pret dermokratiskajam,,rietumu vertibam,,.

Atbildēt

šim

30.03.2024. 18:36

»

0

Slavenais komentieris -mēslams- atgriezies


cukfermā brīvs vakars

Atbildēt

mēslam

30.03.2024. 18:23

»

tiešām

Ar šo jautājumu pie Latvijas krievu pederastu līdera Ušakova griezies


Atkal tev tie pederasti, priekšā un pakaļā un visās citās atverēs. Tādi esiet, tie kas lepojas ar to, ka ir pederasti un ka tā ir gejropas pamatvērtība, kur visi pēc kārtas cits citu izdrāž.

P.S. Visticamāk, tāda karma tev...

Atbildēt

tiešām

30.03.2024. 18:04

»

mēslam

tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte


Ar šo jautājumu pie Latvijas krievu pederastu līdera Ušakova griezies!

Atbildēt

mēslam

30.03.2024. 17:49

»

nu nezinu

Kā es varētu zināt, ja man nav darīšanas ne ar LGBT ne ar krievu daudzmiljono žopņiku armiju


tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte.
Aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

30.03.2024. 17:48

»

nu nezinu

Kā es varētu zināt, ja man nav darīšanas ne ar LGBT ne ar krievu daudzmiljono žopņiku armiju


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "žopņikiem", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

Atbildēt

nu nezinu

30.03.2024. 17:27

»

:)))))))

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos


Kā es varētu zināt, ja man nav darīšanas ne ar LGBT ne ar krievu daudzmiljono žopņiku armiju?

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

30.03.2024. 17:05

»

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos .


deģenerāts pļutkinens analfabētiskais atkal ap*irsās pa šķidro, kā parasti. :)))))))

Atbildēt

:)))))))

30.03.2024. 17:02

»

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos .


Madars L. teica, ka katrs spriež pēc savas samaitātības pakāpes.

Atbildēt

:P

30.03.2024. 17:01

»

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos .


tu pats tādā krāsā.:))))))))))))

Atbildēt

tu spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi.

30.03.2024. 16:33

»

Hihi

Tu spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi


Tieši tā - tu arī esi varmācīgi izdupsēts visos caurumos, tāpēc spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi.:))))))).

Atbildēt

Hihi

30.03.2024. 16:10

»

:)))))))

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos


Tu spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi.:)))))))

Atbildēt

Uzmākšanos piedzīvojušais pasākuma apmeklētājs

30.03.2024. 15:36

Uz mani ar kāru skatienu blenza pusmūža vecmeita kultūras ministre (pati sevi sauc par jaunu sievieti).

Atbildēt

nu nezinu

30.03.2024. 14:39

»

nu ja

kā var neklausīt tēvoča Sema rīkojumam! LGLB jau darbojas, būs nākošie rīkojumi


Kas ir sliktāk, LGBT vai krievu armijas kaujas petuhi, kas viens otru aplipina ar AIDS, hepatītu, sifilisu, blusām, kaunuma utīm un zarnu infekcijām? Rietumu armijās noteikti nevar nevienu varmācīgi izdupsēt, kā tas ir pie krieviem.

Atbildēt

nu ja

30.03.2024. 14:22

»

laba ziņa

Pionier pils saimnieks gatavo likumprojektu par geju un lesbiešu attiecību veicuināšanu


kā var neklausīt tēvoča Sema rīkojumam! LGLB jau darbojas, būs nākošie rīkojumi!

Atbildēt

va vellos

30.03.2024. 12:42

»

Joboland Armagedon

Tas attiecas arī uz bārdainajiem večiem, kas paziņojuši, ka ir sievietes. Ja agrāk veči izskaidrojās kā pienākas. Bēda ar Latvijas pasēm, atka jāmaina, lai dzimuma vietā nebūtu identifikācijas...


Džeko, arī tas jau aizgājis līdz totālajam vakaram pie ezera.
Daru zināmu visiem, kas lasa, ka man jau vairākus mēnešus bijusi tā nelaime Rīgā redzēt sabiedrības cilvēkus, kas, būdami vīrieši, publiski paziņojuši, ka tāds-un-tāds viņus apvainojis kā sievietes. Tauta, jūs vairs kaut ko saprotat?! Senos laikos vismaz piedēkli nogrieza, nu labi, vismaz staigāja kleitiņās un tēloja grietiņas. Bet tagad, joki mazi, bioloģiski un pēc uzvedības 100 proču vietējie vīrieši pie tam vēl ierēdņu un jenotības aktīvistu amatos apgalvojas esam sievietes.
Sviests!!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...