Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)

23.12.2019. 23:49

visss jau loti jauki ! taisnibas cinitajs tachu taja pasha laika ignoreja kaiminus un pipeja kapnu telpa un nebaidijas no municipalas policijas jo ir tak slaveniba!
apkaro nelegalas cigaretes , tai pasha laika bijusi sieva veic nelegalu biznesu sava dzivokli!!!😂😂 kartejais saucamais tautas kalps ! tik netirigu cilveku nebiju saticis..

Atbildēt

S

12.01.2018. 21:00

Nesmuks vīrietis

Atbildēt

emīls 1

10.01.2018. 18:37

:)):D(bell)Sociologi-T.S. ""ČEKISTU UN LĪDZĪGO ""SĀGU "".. salīdziniet PARALĒLI ar TO....,KAS un KĀ..... tanī pašā periodā PARALĒLI ... notika judu kristīgajā SISTĒMĀ /baznīcās/ , jo Judu kristīgās sistēmas DARBINIEKI- MĀCĪTĀJI bez tam, lai censtos uzspiest Valdībām- Varām Austrumu jūdu reliģiskās Pretcilvēcīgās Pārvaldes /Bībeles u.c./ Programas....vienlaicīgi ! arī Jūdu kristīgās baznīcu Sistēmas t.s. mācitājiem ir"" JĀSTUČĪ""- Oficiālās Varas pārstāvjiem- Tanī pat laikā Informāciju, ko viņi saņem t.s. ""Grēksūdzēs""....:))

Atbildēt

Aizsargs

30.12.2017. 19:43

Vai tad mums ir neatkarīgi žurnālisti ???, vai vispār kādam godīgam cilvēkam ir kaut viens lieks eurorublis, ko ziedot neatkarīgai žurnālistikai. Tad par ko runājam, paliks tikai sliktāk un sliktāk kamēr neaizrīsies, jo viss tiek pirkts un pārdots ārpus jebkādiem saprāta rāmjiem, dvēseles ieskaitot.

Atbildēt

zinātāja

29.12.2017. 07:06

Jā-ā, nezināju, ka Bojārs bija tāds sūds, kas ar rokām un kājām atbalstīja kampējus šleseru(leščinski) un pelēko kardinālu koziolu(kozjol), kurš dabūjis no godmaņa, deviņdesmitajos gados, par brīvu G-24 miljonus.

Atbildēt

Liene

28.12.2017. 21:39

Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Atbildēt

andris a

28.12.2017. 20:04

Sabiedriskā transportā Sektorā Rīgā -regulāri tāds ""Intūristu"" murgs-troksnis, ka Lidmašīnas tr. NOBĀL !!!

Atbildēt

saprotama lieta

28.12.2017. 01:38

Gunti kādu brīdi pazinu. Nekad viņš nav bijis izcils žurnālists. Izcils domātājs. Vienkārši māk iefiltrēties... Izkalpoties utt.

Atbildēt

Uldis

26.12.2017. 16:38

Tautai ir jāzin savi varoņi, arī tie, kuri pirmo seksuālo pieredzi guvuši no sava tēva.

Atbildēt

Źurnalists

24.12.2017. 23:57

Ieperkas Sky un brauc ar Lexus RX_

Atbildēt

PatrioC

21.12.2017. 12:33

Par šo pilsoni viss skaidrs. Noskatījos raidījumu "Cik "slikti" strādāt ārzemēs" (Nīderlandē). Palasīju sejas grāmatā, ko raksta NL strādājošie un dzīvojošie latvieši. Propoganda vienos vārtos. Paradokss. Latvijas uzņēmēji, neproduktīvi vēlas uz algu rēķina pelnīt un fakts, ka trūkst darbinieki. Lūdzu, kampaņa, ka trūkst strādnieku un tik vedīsim iekšā viesstrādniekus. Kāpēc, Tu maita esi gatavs maksāt viesstrādniekam vairāk, bet vietējam nē? Maksā kārtīgi un Tev rinda stāvēs un prasīs, kad atbrīvosies vieta. Sacelta bezjēdzīga ažiotāža par strādnieku trūkumu un tad jau Bojārs steidz veidot vienpusēju skatu par darbu ārzemēs. Nebrauc latvi pasaulē, dzimtenei grūti, nav, kas strādā par velti. Strādā bāleliņa neefektīvajā kompānijā. Nekas nemainās, angažēts žurnalists paliek angažēts.

Atbildēt

ak, vai

20.12.2017. 18:29

»

Aizliegtais paņēmiens

šodien godīgākā žurnālista etalona sapūdēšanai


Ak, vai Latvijai, ja Guntis Bojārs ir godīgākais žurnālists tajā.
Viens konkrēts raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" izlaidums par homo tēmu parādīja, ka šis kungs nekautrējas būt subjektīvs, nekorekts, manipulēt, demagoģēt.

Atbildēt

trakomāja

20.12.2017. 18:22

Trakie senčos nav nekas labs, un ir svarīgi to zināt par politiķiem un dzīvesbiedriem.
Tagad pa TV iet seriāls "Lieliskais gadsimts", tajā Osmanu klanā arī bija divi garā vājie.

Atbildēt

Piekrīru,

20.12.2017. 17:09

»

xy

Jauki, ka ne es vien tā domāju. Arī politikā visi līdzekļi nav labi. Lapsas atmaskojumi man likās necilvēcīgi un zemiski


ka Bojāra, sutkas, pielīšana Šleseram ir prātam neaptverama. Tā daudzi sev veicina karjeru. Bojārs zemiski veido savu karjeru. Izskatās, ka strādā no sirds.

Bet, kā ir patiesībā? Skatāmies operāciju "G.Bojāra alga".

Atbildēt

xy

20.12.2017. 17:02

»

Pomeranču vainadziņš

Patiesībā, lai kā man sajūsmu neizraisīja Šlesers un viņa daudzējādās izpausmes, toreiz padomāju tieši tāpat - kālab sist bērnus par vecāku nodarījumiem


Jauki, ka ne es vien tā domāju. Arī politikā visi līdzekļi nav labi. Lapsas atmaskojumi man likās necilvēcīgi un zemiski.

Atbildēt

Gaspažiņai taisnība

20.12.2017. 11:43

no operācijas Tokio, tai latvietei, kas dalīja aploksnēs naudu zem galda, kamēr tie tur augšā mētāsies ar nodokļu naudu, nav jēgas maksāt nodokļus.

Atbildēt

Tik-tak

20.12.2017. 10:35

Skaidrs ir viens,bez revolūcijas neiztikt, laiks iet,nesodīts nepaliks neviens,kas ņēma dalību operācijā virsprokurors Adlers un Parex...utt.

Atbildēt

fakts

20.12.2017. 07:58

Pēdējā rindkopa uzskatāmi parāda, ka Bojārs nav centies izkalpoties Šleseram, bet Lapsa kārtējoreiz iebraucis ar savu šņukuru paša noliktā kaudzē.

Atbildēt

Šī "godīgākā žurnālista" tematikai

20.12.2017. 07:33

»

Aizliegtais paņēmiens

šodien godīgākā žurnālista etalona sapūdēšanai


jākļūst nozīmīgākai, ja viņš ir godīgs. Tas būtu tikai loģiski, no vienkāršākas tematikas uz sarežģītāku. Loģiski ir tā, ka tad būtu jāseko iepriekš komentāros minētajām operācijām.

Operācijām "Virsprokurori" un " Diversijas".

Pirmajā gadījumā par virsprokuroru Adlera un Lejas lēmumiem izbeigt krimināllieats pret I. Godmani Parex afērā un Rīdzenes sarunās.

Otrajā gadījumā par diversijām pret Latvijas ekonomiku, to novedot parādos.

Interesanta tēma būtu arī Vējoņa nonākšana v p amatā, apskatot un analizējot jautājumu, vai viņš šai amatā nav iebīdīts, lai apžēlotu A. Lembergu pēc viņa notiesāšanas.

Lai šīs hipotēzes paanalizētu, nav nemaz jādodas uz Nīderlandi vai kaut kur tālāk.

Atbildēt

Līdumniek, māmuļniek, Freimentāl,

20.12.2017. 06:59

»

Kas tie par mistiskiem

tautas pārstāvjiem, kas nāks, pakaļ? No līdumnieka LRTT armijas, paceļam dāvājot miljonāra L. Grantiņa Latvijas zemi katrai latviešu ģimenei 5-7 ha? Dzeru tabletes, neko nedaru, gaidu, kami atzīs par latvieti, citādi esmu nenoskaidrotas tautības, lai arī pasē rakstīts latvietis kā daudziem krivu nacistiski...


esiet tik laipns un bez tiem, kas "nāks pakaļ" un Hāgas tiesas, sniedziet man apskaidrību, jo turos uz tabletītēm Tvaika ielā. Sniedziet man apskaidrību, kā man kā nenoskaidrotas tautības personai, neskatoties uz to, ka pasē rakstīts latvietis, būt skaidrībā, ka esmu tomēr latvietis. Un - vai varu cerēt, ka Latvijas zemi 5-7 ha platībā varu saņemt viens, vai man jāprecas? Vai miljonāra Grantiņa solītie 5-7 ha zemes pienāksies tikai ģimenei? Citādi man šie solītie labumi pagaidām izskatās prātam neaptverami!

Atbildēt

Kas tie par mistiskiem

20.12.2017. 02:39

»

Hāga

Par noziegumiem pret savu tautu noilguma nav un nebūs, tautas pārstāvji atnāks pakaļ katram šādam noziedzniekam,vienalga vai tas ir Adlers vai Kalnmeiers


tautas pārstāvjiem, kas nāks, pakaļ? No līdumnieka LRTT armijas, paceļam dāvājot miljonāra L. Grantiņa Latvijas zemi katrai latviešu ģimenei 5-7 ha? Dzeru tabletes, neko nedaru, gaidu, kami atzīs par latvieti, citādi esmu nenoskaidrotas tautības, lai arī pasē rakstīts latvietis kā daudziem krivu nacistiski fašistiskajiem okupantiem.. Tikpat neskaidrs ir jautājums, vai man dibināt ģimeni, lai saņemtu 5-7 ha Latvijas zemes, pirms saņemts atzinums, ka mana otra pusīte būs noskaidrota kā latviete, vai arī tam nav nozīmes?

Atbildēt

Hāga

20.12.2017. 01:06

»

Tikai

2 miljardu LVL , ko nazaga ar Parex, vairs atgūt nevarēs arī Starptautiskajā krimināltiesā, bet no vaca Adlera neko nepaņemsi. Sliktākā gad. tāds Vājonis viņu apžēlotu, kā ir gatavs apžēlot Lembergu uz Latvijas simtgadi


Par noziegumiem pret savu tautu noilguma nav un nebūs, tautas pārstāvji atnāks pakaļ katram šādam noziedzniekam,vienalga vai tas ir Adlers vai Kalnmeiers.

Atbildēt

Tikai

19.12.2017. 20:43

»

Tautas balss

Virsprokuroru Modri Adleru pagaidām neļaus saukt pie atbildības, kamēr SAB vada J.Maizītis un Ģenerālprokuratūru - Ē.Kalnmeiers. Pēc kāda laika pienāks tas brīdis,kad daudziem prokuratūras "darboņiem" klāsies plāni, jo atmaksa pienāks negaidīti, neskatoties ne uz sakariem, ne suņu biznesu...


2 miljardu LVL , ko nazaga ar Parex, vairs atgūt nevarēs arī Starptautiskajā krimināltiesā, bet no vaca Adlera neko nepaņemsi. Sliktākā gad. tāds Vājonis viņu apžēlotu, kā ir gatavs apžēlot Lembergu uz Latvijas simtgadi.

Atbildēt

Tautas balss

19.12.2017. 20:36

»

Bojārs nedara savu darbu,

bet ir kalps VID teroram. Kalps Bojārs nekad neierosinās operāciju Virsprokurors Adlers. Mēģinot iedziļināties jautājumā, kā ar Parex afēru apzaga valsti, virsprokuroram Adleram legalizējot valsts apzagšanu, izbeidzot kriminālprocesu pret I. Godmani. Nekad šajā operācijā arī neiedziļināsies jautājumā...


Virsprokuroru Modri Adleru pagaidām neļaus saukt pie atbildības, kamēr SAB vada J.Maizītis un Ģenerālprokuratūru - Ē.Kalnmeiers. Pēc kāda laika pienāks tas brīdis,kad daudziem prokuratūras "darboņiem" klāsies plāni, jo atmaksa pienāks negaidīti, neskatoties ne uz sakariem, ne suņu biznesu.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

19.12.2017. 20:09

Patiesībā, lai kā man sajūsmu neizraisīja Šlesers un viņa daudzējādās izpausmes, toreiz padomāju tieši tāpat - kālab sist bērnus par vecāku nodarījumiem??

Atbildēt

Bojārs taisa izklaides

19.12.2017. 19:22

»

medmāsa

Bojārs ir izcils analītiskais žurnālists.Diskusijās laikam kādu paņēma aiz o..ām.Tagad brūk virsū kā Strīķei.Turieties


ar saviem raidījumiem. Jēgas no tiem nekādas, cik vienīgi iebaidīšana un terors. Kāda tur analīze? Nekā jauna nevienā raidījumā. Forma vien provocējoša.

Atbildēt

Aizliegtais paņēmiens

19.12.2017. 18:19

šodien godīgākā žurnālista etalona sapūdēšanai.

Atbildēt

medmāsa

19.12.2017. 18:15

»

lasītāja

Cik muļķīgi komentāri , rakstītājs raksta lai tikai ko uzrakstītu


Bojārs ir izcils analītiskais žurnālists.Diskusijās laikam kādu paņēma aiz o..ām.Tagad brūk virsū kā Strīķei.Turieties !

Atbildēt

Tieši tāpat Bojārs nekad

19.12.2017. 16:13

saviem maizes devējiem - 4. maija kliķes komunistu un čekistu varai neuzdrošināsies lekt acīs ar operāciju "Diversija". Operācijas mērķis ar izvirzītu hipotēzi, ka Latvijas ekonomika mērķtiecīgi tiek sagrauta - VN trubas slēgšana, Banka Baltija, Parex, Krājbanka utt. Uzdodot jautājumus un saņemot atbildes no personām, ekspertiem, kuri neapkalpo 4. maija kliķi.

Hipotēze ir tāda, kādu dzrdējāt.Bet kā ir patiesībā? Skatāmies operāciju "Diversijas".

Atbildēt

Bojārs nedara savu darbu,

19.12.2017. 15:55

»

Bojāram,

atšķirībā no pārējiem,tas apriebās un tagad dara normālu darbu. Atšķirībā no pārējiem, kuri turpina to pašu


bet ir kalps VID teroram. Kalps Bojārs nekad neierosinās operāciju Virsprokurors Adlers. Mēģinot iedziļināties jautājumā, kā ar Parex afēru apzaga valsti, virsprokuroram Adleram legalizējot valsts apzagšanu, izbeidzot kriminālprocesu pret I. Godmani. Nekad šajā operācijā arī neiedziļināsies jautājumā, kādēļ virsprokurors Leja izbeidza kriminālprocesu Rīdzenes sarunu lietā. Jo likumdošana, kas ir spēkā, ļauj prokuroram tagad apšaubīt visus pierādījumus.

Vienā gadījumā valsts apzagta, otrā nozagta. Bet, kā ir patiesībā? Skatāmies operāciju "Virsprokurors".

Atbildēt

nu un

19.12.2017. 15:16

Viedokļi var būt dažādi. Ne visiem patīk, ka taisa reklāmu sev un kritiku par citiem, izvelkot kādus nesmukumus par viņu vecākiem (kurus kritizējamais nemaz nav varējis ietekmēt)

Atbildēt

Ghk

19.12.2017. 12:35

Domaju prasts stukacs Tas b

Atbildēt

Pietiek lasītājs

19.12.2017. 12:02

»

?

Interesanti, kam un ar kādu mērķi ievajadzējās "aktualizēt" šo veco rakstu


Pietiek nespēj radīt jaunu saturu, jo visu laiku "jāvāra veca" zupa. Tad "150 vienādi raksti" par Vairu. Tad "60 identiski raksti" par Kaimiņu. Žurnālistikas prasmju robežas acīmredzami ir tik plašas, cik "žurnālista" redzesloks.

Atbildēt

hm

19.12.2017. 11:55

Bet Šļeseram iekšās ir slepkavas un izvarotāja gēni? Senča izgājieni un noziedzīgās darbības var atkārtoties?

Atbildēt

Bojāram,

19.12.2017. 11:45

atšķirībā no pārējiem,tas apriebās un tagad dara normālu darbu. Atšķirībā no pārējiem, kuri turpina to pašu...

Atbildēt

zed

19.12.2017. 00:02

Bojārs -pērkams vanckars,resnā aināra ieliktnītis(vairākkārtējas izmantošanas.)

Atbildēt

Ja nolasa fizionomiju,

18.12.2017. 23:33

laba stratègijskà oža, pa gabalu un labàk par Lapsu sakž paślabumu. Menedžeris, nav tendèts uz kràśanu.Acis zilas- var runàt, domàt un rîkoties pretrunîgi. Var bût disharmonijà ar sevi, kas var bût tàda veida iekśèjà harmonija. A p ir negodîga spèle.Gaśpažiñai no Tokio operàcijas taisnîba.

Atbildēt

Lapsa kalpo lasîtàjam,

18.12.2017. 23:28

»

.

Kāds Lapsa, tāds Bojārs. Abi vienādi kalpo saviem saimniekiem


kà prot. Nepretendè uz pèdèjo patiesîbu. Bojàrs, kà te pareizi raksturots, - sutka, iztapoña par algu, lîku muguriñu tekalè, gatavs bućot kàju. Interesanti, kà beigs, jo Ap sevi paràda visà sutkas spožumà. Aizrunàjas pat lîdz karaliskiem jautàjumiem - piem. , pa vidu diskusijai iemet nevis tetoriski, bet łoti konkrètu jautàjumu : Tad ko mès daram? Varbût tà... Tukśu diskusiju pakalpîgàs runas. Cînàs, lai kaut kàda pensija sanàktu.

Atbildēt

Edgars

18.12.2017. 23:26

Lapsa = atriebīgs.....drusku lēti

Atbildēt

.

18.12.2017. 23:07

Kāds Lapsa, tāds Bojārs. Abi vienādi kalpo saviem saimniekiem.

Atbildēt

Nja

18.12.2017. 22:37

Parakstītos zem šī teksta.

Atbildēt

Marks

18.12.2017. 22:15

»

lasītāja

Cik muļķīgi komentāri , rakstītājs raksta lai tikai ko uzrakstītu


Lai arī Bojārs ir viens no labākajiem žurnālistiem LTV, viņam tomēr ir zināmas ētikas problēmas! To pierāda kaut vai viņa raidījums "Aizliegtais paņēmiens", kur pa laikam nospļaujas par cilvēkiem, kurus ievelk savos eksperimentos, pa laikam pat "nedaudz piemelo".
Piemēram, kādā pilsētiņā kacināja bezdarbniekus, uzdodoties par uzņēmēju, kam vajadzēs darbiniekus. Vari iedomāties, kā jutās cilvēki, kad viņu cerības šādi sagrāva?

Atbildēt

pakalpiņš

18.12.2017. 21:44

..........sutka

Atbildēt

lasītāja

18.12.2017. 21:42

Cik muļķīgi komentāri , rakstītājs raksta lai tikai ko uzrakstītu !
Bojārs ir viens no labākajiem žurnālistiem !
Tā lūk ! Bet ir jau tādi kuram tas nepatīk ! Tas ir loģiski un saprotami !

Atbildēt

Aivars s

18.12.2017. 21:17

Sist vajag bieži, varbūt kas aizķērās tanīs puvušajās dvēselītēs

Atbildēt

?

18.12.2017. 21:13

Interesanti, kam un ar kādu mērķi ievajadzējās "aktualizēt" šo veco rakstu?
Vai gaidams daudzdiennieks?

Atbildēt

tā ir

18.12.2017. 19:27

bomārs ir pretīga samazga, bet par vēl smirdīgāku samazgu visu pateicis pilnīgi pareizi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...