Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KrematorijasKurtuve

02.08.2017. 03:56

»

...

Aizmirsu pateikt, ja grib alt-right, tad Breitbart ir daudz cienījamāka paskata. Ja grib konservatīvo republikāņu, tad http://www.weeklystandard.com/ . Bet, ja jāsaka tas, ko es uzskatu par visobjektīvāko, tad laikam The Economist, kas gan ir riktīgi liberāls...


Vox Day
Mike Cernovich
Milo Yiannopoulos
Stefan Molyneux
Ann Coulter
Steve Sailer
Glenn Reynolds
Pat Buchanan
Joseph Farah
Kurt Schlichter
Tom Kratman
The Saker
Castalia House
Daily Mail
Drudge Report
Unz Review
Wikileaks
The Spectator
Takimag
Men of the West
Return of Kings
WorldNetDaily
ZeroHedge
Fred Reed
John C. Wright
Martin van Creveld
Jesse Lee Peterson
James Delingpole
Jerry Pournelle
John Derbyshire
N. Nicholas Taleb
Gavin McInnes
Tom Woods
Roosh V
The Zman

Atbildēt

.

01.08.2017. 12:06

Paldies Nikodēmam, kurš latviešu noslēgto sabiedrību iepazīstina ar apdraudējumiem, kas pašlaik jau pilnīgi pārņēmuši Rietumu sabiedrību. Latvijas valsts finansē sociālo izglītību, uztur universitātes, kuru profesori lielākoties iet Rietumu kultūrmarksisma pavadā, nevis brīdina sabiedrību par draudošajām briesmām. Tā ir viena no daudzajām Latvijas valsts finansētajām nozarēm, kura faktiski strādā tukšgaitā nedodot atdevi nodokļu maksātājiem un nesargājot sabiedrību no apzināti veidotām kaitīgiem ideoloģiskajiem strāvojumiem. Ja šo funkciju neveic algoti profesionāļi, tad to jādara ar brīvprātīgo spēkiem.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

01.08.2017. 12:03

»

Deniss

Žulī pamodies latvietis-stukačs. Tas ir labi. katrs īstais latvietis ir stukačs, kretīns un zaglis. Kā[pēc lai mans dārgais Žulis nebūtu īsts latviešu likvidejams mesls


Priedīšpap, nu tu kļūsti par tipisku fašistu!
Hitleram arī apkārt rēgojās "likvidējami mēsli".

Atbildēt

Deniss

01.08.2017. 10:47

»

Augusts

Viens morālais sifilitiķis te gānās, un, lietojot vairākus nikus, piecūko portālu


Žulī pamodies latvietis-stukačs. Tas ir labi. katrs īstais latvietis ir stukačs, kretīns un zaglis. Kā[pēc lai mans dārgais Žulis nebūtu īsts latviešu likvidejams mesls.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

01.08.2017. 08:18

»

Deniss

Žuli, tu esi pilnīgs muļķis


Priedīšpap, žēl, ka esi saslimis ar žuļošanos! Zāles nevaru ieteikt; ja nu vienīgi, paņemiet ar Denisu pa vienam.

Atbildēt

Augusts

01.08.2017. 04:12

»

Udo Ulbergs

Speciālisti, kuri nodarbojās ar sociālo problēmu analītiku, jau sen zina, ka Rietumos nekāda kreisā kustība neeksistē. Neeksistē kreisā kustība, kas balstītos uz adekvātu teorētisko un metodoloģisko bāzi. Tādu kreiso kustību Rietumos pēc II Pasaules kara nav. Eksistē vienīgi dažādu deģenerātu „kreisuma...


Viens morālais sifilitiķis te gānās, un, lietojot vairākus nikus, piecūko portālu.

Lapsas k-gs, piefiksējiet viņa IP un bloķējiet šo.
Nepārtraukta vulgāra gānīšanās brīvība nav vārda brīvība.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

31.07.2017. 19:19

»

Udo Ulbergs

Speciālisti, kuri nodarbojās ar sociālo problēmu analītiku, jau sen zina, ka Rietumos nekāda kreisā kustība neeksistē. Neeksistē kreisā kustība, kas balstītos uz adekvātu teorētisko un metodoloģisko bāzi. Tādu kreiso kustību Rietumos pēc II Pasaules kara nav. Eksistē vienīgi dažādu deģenerātu „kreisuma...


Priedīšpap, laikam nav šajā gadījumā tik svarīgi, kādu "pusi" - kreiso, labo, u.c. - rakstā minēto jēdzienu piesaucēji sakās pārstāvam.

Būtiskā lieta - šie jēdzieni patiešām tiek attiecīgi izmantoti, kā nu Tu pats saki, "... vulgārā un primitīvā līmenī saskaņā ar postmodernisma vispārējo deģeneratīvo garu."

Šejienes gadījumā sītuācija vēl nav tik dramatiska, jo attiecīgie viņķeļveidīgie izstrādājumi pagaidām (!!!) ir mazākumā. Zviedrijā tas viss ir skarbāk. Zviedri tagad par to maksā ar situāciju Malmē un Malmes apkaimē.

Klasiskās kreisās kustības būtība, saki? Tā ir plika teoretizēšana, jo cilvēciskās vājības vismaz pagaidām pieveic visas teorijas. Sabiedrībās ir daudz par maz Rubika morāles vīru, kas varētu šādas lietas iznest uz saviem pleciem un "pavilkt" līdzi pārējos. Jo, galu galā - lai ka tu vilku baro (lasi - dzen iekšā teorijas, tai skaitā par kreisumu), tas tik un tā skatās uz mežu (lasi - pakļaujas savām cilvēciskajām vājībām). Jeb, saskaņā ar Tevis piesaukto aptauju - vispirms labklājība, pēc tam morāle ...

Atbildēt

IR

31.07.2017. 12:17

Šis Nikodems ir cieņā pie latviešu pederastiem "IR" kakotavā. Tur šis deģenerāts ir atstājis pamatīgu čupu. Tas ir labi. Latviešu mēsli to ir pelnījuši. Latvieši ir tādi izdzimteņi, ka viņiem der tikai deģenerātu puņķi.

Atbildēt

Nu ja

31.07.2017. 10:31

Kārtējais A.P. murmulējums?

Atbildēt

Udo Ulbergs

31.07.2017. 10:07

Speciālisti, kuri nodarbojās ar sociālo problēmu analītiku, jau sen zina, ka Rietumos nekāda kreisā kustība neeksistē. Neeksistē kreisā kustība, kas balstītos uz adekvātu teorētisko un metodoloģisko bāzi. Tādu kreiso kustību Rietumos pēc II Pasaules kara nav. Eksistē vienīgi dažādu deģenerātu „kreisuma” tēlošana vulgārā un primitīvā līmenī saskaņā ar postmodernisma vispārējo deģeneratīvo garu. Saprotams, ka tā pievelk aprobežotos latviešu jauniešus, kuri faktiski vienmēr brauc visam pa virsu, jo nav spējīgi izprast būtību nevienā sfērā. Latviešu jaunatnes intelekts ir piemērots vienīgi virspusējas smakas uztverei. Jo riebīgāka smaka, jo latviešu jaunietis izjūt lielāku baudu. Latviešu jaunatnes vissliktākās daļas intelektuālā neattīstība un neizglītotība nav spējīga ne saprast klasiskās kreisās kustības būtību, ne saprast reālo stāvokli kreisās kustības vēsturiskajā kontekstā. Latviešu nikodēmiskie deģenerāti var tikai ķēmoties, regulāri piesmirdinot internetu ar savām muļķībām. Protams, nikodēmiskajiem deģenerātiem ir piekritēji – sūdu smakas fani, kuri kāri izbauda smirdošo gardumu, kā to apliecina portāla pievēmējs Žulis, tūlīt Nikodēma kārtējās vieplības komentāros uzsākot enerģisku vemšanu sev tipiskā debila lopa tempā.

Atbildēt

...

31.07.2017. 03:40

»

...

Tas http://www.returnofkings.com saits gan ir pilns ar nogribējušos veču fantāzijām :D Ja vēl būtu tikai alt-right viedokļi, tad ok, bet tagad tikpat smieklīgi kā infowars.com ar tiem uztura bagātinātājiem (kuriem viņi liek rēcīgi absurdus aprakstus un kosmiskas cenas :D


Aizmirsu pateikt, ja grib alt-right, tad Breitbart ir daudz cienījamāka paskata. Ja grib konservatīvo republikāņu, tad http://www.weeklystandard.com/ . Bet, ja jāsaka tas, ko es uzskatu par visobjektīvāko, tad laikam The Economist, kas gan ir riktīgi liberāls.

Par pašu rakstu - mēh, atkal, ja tur būtu tikai alt-right idejas par migrāciju, nodokļu apjomu u.c., tad tas būtu interesanti, bet šeit pats raksts aiziet pretrunās. Galvenokārt jau sākumā rakstītais, ka kreisie "cenšas labi izskatīties un vienlaikus panākt, lai to pretinieki atstātu par sevi vissliktāko iespaidu." Bet, biedri, visas puses tā dara. Šis raksts to aktīvi dara. Piem., agresīvi liekot vienādības zīmi starp vēsturisko komunismu un sociāldemokrātiskām idejām mūsdienās. Neviena mūsdienu sociāldemokrātija masveidā neuzskata, ka visiem jābūt vienādiem, ka kapitālisms ir ļaunums vai ka visiem līdzekļiem jābūt atņemamiem un pārdalāmiem. Uzskata tikai, ka ir kaut kādi sākuma minimālie apstākļi, kam jābūt pieejamiem visiem un ka bagātie ir pārāk bagāti (tas traucē nodrošināt minimālo pieņemamo dzīves kvalitāti visiem).

Atbildēt

...

31.07.2017. 02:36

Tas http://www.returnofkings.com saits gan ir pilns ar nogribējušos veču fantāzijām :D Ja vēl būtu tikai alt-right viedokļi, tad ok, bet tagad tikpat smieklīgi kā infowars.com ar tiem uztura bagātinātājiem (kuriem viņi liek rēcīgi absurdus aprakstus un kosmiskas cenas :D).

Atbildēt

abc

30.07.2017. 22:28

Vienlīdzība Likuma,Taisnības,Patiesības priekšā.

Atbildēt

š

30.07.2017. 20:11

»

Idiots

Lops ŽULI, paareizi ir patoloģija! Stulbais latviešu izdzimteni


Ļoti atvainojos cienījamajam "Idiots", mans attaisnojums- maldos starp divām valodām, kur vienā vārdus neraksta tā kā izrunā,otrā pinīgi pretēji. Piedodiet, ja spējat.

Atbildēt

švamme

30.07.2017. 19:34

»

zampa

Kur tad lezbozoriskais genderisms


Uz Zemes ir tikai divi dzimumi, viss pārējais ir PRĀTA PATALOĢIJA - tas ir neskaitāmas reizes pierādīts dažādos veidos un vietnēs, un ir tikai laika jautājums, kad tas tiks noteikts ar likumu, jo absurda situācija ar ģenderismu prasa absurdus likumus. Acīmredzams, kamēr nav aizliegts sevi asociēt ar pretējo dzimumu, vai vēl trakāk, ar pretējo rasi, dzīnieku vai priekšmetu, tikmēr būs prātā apdalītie, kas uzmanības deficīta dzīti izdomās, kā sev piesaistīt masu uzmanību, un attīstot šo tēmu, pieprasa arī tiesības. "Es esmu čaiņiks un manas tiesības par to būt ir apspiestas, es jūtos diskriminēts" -- tā apmēram izskatās ar ģenderismu. Dzimumu maiņas opcijas ar varu tiek potētas jau no bērnudāza vietās, kuras tas ir apsēdis visvairāk. Stulbenim vajag LIKUMU visām dzīves situācijām. Un atkal, Latviā vēl nav epidēmija, bet sargāties vajag tagad.

Atbildēt

Pesimists

30.07.2017. 15:50

"Nikomēds" ir uzskatāms piemērs tam, kādēļ izvirtuļi panāk savu. It kā domāt spējīgs, bet galveno tā arī nesaprot un tādēļ savā ziņā var kļūt sociāli kaitīgāks par tiek, kurus kritizē.

Atbildēt

zampa

30.07.2017. 13:04

»

nez

Vai to varētu asociēt ar mūsu kreisajiem - sociālistiem no SC


Ar žīdeni Golubevu noteikti

Atbildēt

nez

30.07.2017. 10:51

»

zampa

Kur tad lezbozoriskais genderisms


Vai to varētu asociēt ar mūsu kreisajiem - sociālistiem no SC :)

Atbildēt

zampa

30.07.2017. 09:14

Kur tad lezbozoriskais genderisms?

Atbildēt

Idiots Žulis

30.07.2017. 08:01

»

Blondīne

Es gan teiktu, ka cēloņi un sekas nav viens un tas pats...


Tie ir mani murgi, esmu vieplis latvietis, kādi ir latvieši pie trolliem.

Atbildēt

Blondīne

30.07.2017. 06:33

Es gan teiktu, ka cēloņi un sekas nav viens un tas pats.
1.Pasaule nemitīgi attīstās - mainās.
2. Jebkurā laikā 1.vietā bija resursu un iegūto labumu sadale.
3.KĀ, KAS un ar KĀDU mērķi šajā resursu un labumu sadales procesā rada mākslīgas teorijas, kustības un citus cilvēku pakļaušanas un muļkošanas mehānismus ir tikai sekas.

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

30.07.2017. 04:27

»

švamme

Iztulkots gana korekti, nekādā ziņā tie nav murgi, cita lieta, ka Latvijā liberasti (leftistu visgalējākie prātā apdalītie) nav tik daudz un ne tik nekaunīgi, kā piemēram CA. Tur tas ir ļoti aktuāli, it sevišķi "minoritātes" pasniedzot par apspiestajiem un apdalītajiem. Aizgājis jau tik tālu, ka pieprasa...


Tieši Latvijā tas izbaudāms visā pilnībā, te slepkavas un noziedznieki atrodas brīvībā, turklāt visaugstākajos varas ešolonos, bet šīs zemes asiņainie iekarotāji tiek pagodināti ar Latvijas pilsonību, kaut valsti ienīst līdz sirds dziļumiem.

Atbildēt

švamme

30.07.2017. 00:17

»

meh

Kas šos murgainos tulkojumus pasūta? Kāds par tiem maksā naudu? Jeb jūs tulkojat idejas vārdā? Sick


Iztulkots gana korekti, nekādā ziņā tie nav murgi, cita lieta, ka Latvijā liberasti (leftistu visgalējākie prātā apdalītie) nav tik daudz un ne tik nekaunīgi, kā piemēram CA. Tur tas ir ļoti aktuāli, it sevišķi "minoritātes" pasniedzot par apspiestajiem un apdalītajiem. Aizgājis jau tik tālu, ka pieprasa visu par brīvu, kā maksu par pagātnes verdzību, kaut gan no vēstures zināms, ka pirmie vergturi un vergu tirgoņi bija melnie, bet pirmie vergi (un skaitliski iespaidīgs pārsvars) baltie īri.
Tēma ļoti aktuāla pasaulē, bet ne Latvijā, vismaz man tā šķiet no tālienes. Jo leftisti par mērķi ir izraudzījušies pasaules lielākās ekonomikas valstis, mazā Latvija pagaidām nav viņu plānos un tāpēc būtu perfekta vieta, kur saglabāt un attīstīt veco lietu kārtību, nepieļaujot, aizliedzot liberasmu kā tādu, ir jau soc. tīklos par to runa, bet cik vēl tālu līdz realizācijai !!!

Atbildēt

filozofi

30.07.2017. 00:04

Vieni murgi pret citiem murgiem, jeb katrs var piemeklēt kādu filozofiju, lai attaisnotu savas aplamības.

Atbildēt

meh

29.07.2017. 23:44

Kas šos murgainos tulkojumus pasūta? Kāds par tiem maksā naudu? Jeb jūs tulkojat idejas vārdā? Sick :(

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

29.07.2017. 21:23

»

U.U.

Šarlatānismam brīvajā Latvijā, kurā valdošajiem bandītiem nemaz neinteresē tautas garīgā veselība, ir ļoti ērti. Buiķi ar oligofrēnu ģīmjiem redz savu bijušo dzīvi un par to neattīstītajai tautai stāsta TV, daži āksti ir visa veida iniciācijas speciālisti, daži padullie latviešu tautas dzīvi izlasa ...


Priedīšpap, būtu ļoti vērtīgi, ja tu sava prastā vēmiena vietā būtu pa punktiem šo gabalu atspēkojis.

Argumenti "iedzimta aprobežotība", "neizglītotība", uc bez argumentiem kā bumerangs vēršas pret tevi pašu. Protams, tas nav nekas jauns (kā jau viss šajā pasaulē ...).

Atbildēt

U.U.

29.07.2017. 18:24

Šarlatānismam brīvajā Latvijā, kurā valdošajiem bandītiem nemaz neinteresē tautas garīgā veselība, ir ļoti ērti. Buiķi ar oligofrēnu ģīmjiem redz savu bijušo dzīvi un par to neattīstītajai tautai stāsta TV, daži āksti ir visa veida iniciācijas speciālisti, daži padullie latviešu tautas dzīvi izlasa Lielvārdes jostā, daži intelektuālie pederasti murgo par visu kaut ko, kas ienāk prātā, salasoties citu zemju šarlatānu vēmienus, ko nav spējīgi adekvāti novērtēt savas iedzimtās aprobežotības un neizglītotības dēļ.Tā vien liekas, ka latvieši ir pelnījuši šarlatānisma barību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...