Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KrematorijasKurtuve

02.08.2017. 03:56

»

...

Aizmirsu pateikt, ja grib alt-right, tad Breitbart ir daudz cienījamāka paskata. Ja grib konservatīvo republikāņu, tad http://www.weeklystandard.com/ . Bet, ja jāsaka tas, ko es uzskatu par visobjektīvāko, tad laikam The Economist, kas gan ir riktīgi liberāls...


Vox Day
Mike Cernovich
Milo Yiannopoulos
Stefan Molyneux
Ann Coulter
Steve Sailer
Glenn Reynolds
Pat Buchanan
Joseph Farah
Kurt Schlichter
Tom Kratman
The Saker
Castalia House
Daily Mail
Drudge Report
Unz Review
Wikileaks
The Spectator
Takimag
Men of the West
Return of Kings
WorldNetDaily
ZeroHedge
Fred Reed
John C. Wright
Martin van Creveld
Jesse Lee Peterson
James Delingpole
Jerry Pournelle
John Derbyshire
N. Nicholas Taleb
Gavin McInnes
Tom Woods
Roosh V
The Zman

Atbildēt

.

01.08.2017. 12:06

Paldies Nikodēmam, kurš latviešu noslēgto sabiedrību iepazīstina ar apdraudējumiem, kas pašlaik jau pilnīgi pārņēmuši Rietumu sabiedrību. Latvijas valsts finansē sociālo izglītību, uztur universitātes, kuru profesori lielākoties iet Rietumu kultūrmarksisma pavadā, nevis brīdina sabiedrību par draudošajām briesmām. Tā ir viena no daudzajām Latvijas valsts finansētajām nozarēm, kura faktiski strādā tukšgaitā nedodot atdevi nodokļu maksātājiem un nesargājot sabiedrību no apzināti veidotām kaitīgiem ideoloģiskajiem strāvojumiem. Ja šo funkciju neveic algoti profesionāļi, tad to jādara ar brīvprātīgo spēkiem.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

01.08.2017. 12:03

»

Deniss

Žulī pamodies latvietis-stukačs. Tas ir labi. katrs īstais latvietis ir stukačs, kretīns un zaglis. Kā[pēc lai mans dārgais Žulis nebūtu īsts latviešu likvidejams mesls


Priedīšpap, nu tu kļūsti par tipisku fašistu!
Hitleram arī apkārt rēgojās "likvidējami mēsli".

Atbildēt

Deniss

01.08.2017. 10:47

»

Augusts

Viens morālais sifilitiķis te gānās, un, lietojot vairākus nikus, piecūko portālu


Žulī pamodies latvietis-stukačs. Tas ir labi. katrs īstais latvietis ir stukačs, kretīns un zaglis. Kā[pēc lai mans dārgais Žulis nebūtu īsts latviešu likvidejams mesls.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

01.08.2017. 08:18

»

Deniss

Žuli, tu esi pilnīgs muļķis


Priedīšpap, žēl, ka esi saslimis ar žuļošanos! Zāles nevaru ieteikt; ja nu vienīgi, paņemiet ar Denisu pa vienam.

Atbildēt

Augusts

01.08.2017. 04:12

»

Udo Ulbergs

Speciālisti, kuri nodarbojās ar sociālo problēmu analītiku, jau sen zina, ka Rietumos nekāda kreisā kustība neeksistē. Neeksistē kreisā kustība, kas balstītos uz adekvātu teorētisko un metodoloģisko bāzi. Tādu kreiso kustību Rietumos pēc II Pasaules kara nav. Eksistē vienīgi dažādu deģenerātu „kreisuma...


Viens morālais sifilitiķis te gānās, un, lietojot vairākus nikus, piecūko portālu.

Lapsas k-gs, piefiksējiet viņa IP un bloķējiet šo.
Nepārtraukta vulgāra gānīšanās brīvība nav vārda brīvība.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

31.07.2017. 19:19

»

Udo Ulbergs

Speciālisti, kuri nodarbojās ar sociālo problēmu analītiku, jau sen zina, ka Rietumos nekāda kreisā kustība neeksistē. Neeksistē kreisā kustība, kas balstītos uz adekvātu teorētisko un metodoloģisko bāzi. Tādu kreiso kustību Rietumos pēc II Pasaules kara nav. Eksistē vienīgi dažādu deģenerātu „kreisuma...


Priedīšpap, laikam nav šajā gadījumā tik svarīgi, kādu "pusi" - kreiso, labo, u.c. - rakstā minēto jēdzienu piesaucēji sakās pārstāvam.

Būtiskā lieta - šie jēdzieni patiešām tiek attiecīgi izmantoti, kā nu Tu pats saki, "... vulgārā un primitīvā līmenī saskaņā ar postmodernisma vispārējo deģeneratīvo garu."

Šejienes gadījumā sītuācija vēl nav tik dramatiska, jo attiecīgie viņķeļveidīgie izstrādājumi pagaidām (!!!) ir mazākumā. Zviedrijā tas viss ir skarbāk. Zviedri tagad par to maksā ar situāciju Malmē un Malmes apkaimē.

Klasiskās kreisās kustības būtība, saki? Tā ir plika teoretizēšana, jo cilvēciskās vājības vismaz pagaidām pieveic visas teorijas. Sabiedrībās ir daudz par maz Rubika morāles vīru, kas varētu šādas lietas iznest uz saviem pleciem un "pavilkt" līdzi pārējos. Jo, galu galā - lai ka tu vilku baro (lasi - dzen iekšā teorijas, tai skaitā par kreisumu), tas tik un tā skatās uz mežu (lasi - pakļaujas savām cilvēciskajām vājībām). Jeb, saskaņā ar Tevis piesaukto aptauju - vispirms labklājība, pēc tam morāle ...

Atbildēt

IR

31.07.2017. 12:17

Šis Nikodems ir cieņā pie latviešu pederastiem "IR" kakotavā. Tur šis deģenerāts ir atstājis pamatīgu čupu. Tas ir labi. Latviešu mēsli to ir pelnījuši. Latvieši ir tādi izdzimteņi, ka viņiem der tikai deģenerātu puņķi.

Atbildēt

Nu ja

31.07.2017. 10:31

Kārtējais A.P. murmulējums?

Atbildēt

Udo Ulbergs

31.07.2017. 10:07

Speciālisti, kuri nodarbojās ar sociālo problēmu analītiku, jau sen zina, ka Rietumos nekāda kreisā kustība neeksistē. Neeksistē kreisā kustība, kas balstītos uz adekvātu teorētisko un metodoloģisko bāzi. Tādu kreiso kustību Rietumos pēc II Pasaules kara nav. Eksistē vienīgi dažādu deģenerātu „kreisuma” tēlošana vulgārā un primitīvā līmenī saskaņā ar postmodernisma vispārējo deģeneratīvo garu. Saprotams, ka tā pievelk aprobežotos latviešu jauniešus, kuri faktiski vienmēr brauc visam pa virsu, jo nav spējīgi izprast būtību nevienā sfērā. Latviešu jaunatnes intelekts ir piemērots vienīgi virspusējas smakas uztverei. Jo riebīgāka smaka, jo latviešu jaunietis izjūt lielāku baudu. Latviešu jaunatnes vissliktākās daļas intelektuālā neattīstība un neizglītotība nav spējīga ne saprast klasiskās kreisās kustības būtību, ne saprast reālo stāvokli kreisās kustības vēsturiskajā kontekstā. Latviešu nikodēmiskie deģenerāti var tikai ķēmoties, regulāri piesmirdinot internetu ar savām muļķībām. Protams, nikodēmiskajiem deģenerātiem ir piekritēji – sūdu smakas fani, kuri kāri izbauda smirdošo gardumu, kā to apliecina portāla pievēmējs Žulis, tūlīt Nikodēma kārtējās vieplības komentāros uzsākot enerģisku vemšanu sev tipiskā debila lopa tempā.

Atbildēt

...

31.07.2017. 03:40

»

...

Tas http://www.returnofkings.com saits gan ir pilns ar nogribējušos veču fantāzijām :D Ja vēl būtu tikai alt-right viedokļi, tad ok, bet tagad tikpat smieklīgi kā infowars.com ar tiem uztura bagātinātājiem (kuriem viņi liek rēcīgi absurdus aprakstus un kosmiskas cenas :D


Aizmirsu pateikt, ja grib alt-right, tad Breitbart ir daudz cienījamāka paskata. Ja grib konservatīvo republikāņu, tad http://www.weeklystandard.com/ . Bet, ja jāsaka tas, ko es uzskatu par visobjektīvāko, tad laikam The Economist, kas gan ir riktīgi liberāls.

Par pašu rakstu - mēh, atkal, ja tur būtu tikai alt-right idejas par migrāciju, nodokļu apjomu u.c., tad tas būtu interesanti, bet šeit pats raksts aiziet pretrunās. Galvenokārt jau sākumā rakstītais, ka kreisie "cenšas labi izskatīties un vienlaikus panākt, lai to pretinieki atstātu par sevi vissliktāko iespaidu." Bet, biedri, visas puses tā dara. Šis raksts to aktīvi dara. Piem., agresīvi liekot vienādības zīmi starp vēsturisko komunismu un sociāldemokrātiskām idejām mūsdienās. Neviena mūsdienu sociāldemokrātija masveidā neuzskata, ka visiem jābūt vienādiem, ka kapitālisms ir ļaunums vai ka visiem līdzekļiem jābūt atņemamiem un pārdalāmiem. Uzskata tikai, ka ir kaut kādi sākuma minimālie apstākļi, kam jābūt pieejamiem visiem un ka bagātie ir pārāk bagāti (tas traucē nodrošināt minimālo pieņemamo dzīves kvalitāti visiem).

Atbildēt

...

31.07.2017. 02:36

Tas http://www.returnofkings.com saits gan ir pilns ar nogribējušos veču fantāzijām :D Ja vēl būtu tikai alt-right viedokļi, tad ok, bet tagad tikpat smieklīgi kā infowars.com ar tiem uztura bagātinātājiem (kuriem viņi liek rēcīgi absurdus aprakstus un kosmiskas cenas :D).

Atbildēt

abc

30.07.2017. 22:28

Vienlīdzība Likuma,Taisnības,Patiesības priekšā.

Atbildēt

š

30.07.2017. 20:11

»

Idiots

Lops ŽULI, paareizi ir patoloģija! Stulbais latviešu izdzimteni


Ļoti atvainojos cienījamajam "Idiots", mans attaisnojums- maldos starp divām valodām, kur vienā vārdus neraksta tā kā izrunā,otrā pinīgi pretēji. Piedodiet, ja spējat.

Atbildēt

švamme

30.07.2017. 19:34

»

zampa

Kur tad lezbozoriskais genderisms


Uz Zemes ir tikai divi dzimumi, viss pārējais ir PRĀTA PATALOĢIJA - tas ir neskaitāmas reizes pierādīts dažādos veidos un vietnēs, un ir tikai laika jautājums, kad tas tiks noteikts ar likumu, jo absurda situācija ar ģenderismu prasa absurdus likumus. Acīmredzams, kamēr nav aizliegts sevi asociēt ar pretējo dzimumu, vai vēl trakāk, ar pretējo rasi, dzīnieku vai priekšmetu, tikmēr būs prātā apdalītie, kas uzmanības deficīta dzīti izdomās, kā sev piesaistīt masu uzmanību, un attīstot šo tēmu, pieprasa arī tiesības. "Es esmu čaiņiks un manas tiesības par to būt ir apspiestas, es jūtos diskriminēts" -- tā apmēram izskatās ar ģenderismu. Dzimumu maiņas opcijas ar varu tiek potētas jau no bērnudāza vietās, kuras tas ir apsēdis visvairāk. Stulbenim vajag LIKUMU visām dzīves situācijām. Un atkal, Latviā vēl nav epidēmija, bet sargāties vajag tagad.

Atbildēt

Pesimists

30.07.2017. 15:50

"Nikomēds" ir uzskatāms piemērs tam, kādēļ izvirtuļi panāk savu. It kā domāt spējīgs, bet galveno tā arī nesaprot un tādēļ savā ziņā var kļūt sociāli kaitīgāks par tiek, kurus kritizē.

Atbildēt

zampa

30.07.2017. 13:04

»

nez

Vai to varētu asociēt ar mūsu kreisajiem - sociālistiem no SC


Ar žīdeni Golubevu noteikti

Atbildēt

nez

30.07.2017. 10:51

»

zampa

Kur tad lezbozoriskais genderisms


Vai to varētu asociēt ar mūsu kreisajiem - sociālistiem no SC :)

Atbildēt

zampa

30.07.2017. 09:14

Kur tad lezbozoriskais genderisms?

Atbildēt

Idiots Žulis

30.07.2017. 08:01

»

Blondīne

Es gan teiktu, ka cēloņi un sekas nav viens un tas pats...


Tie ir mani murgi, esmu vieplis latvietis, kādi ir latvieši pie trolliem.

Atbildēt

Blondīne

30.07.2017. 06:33

Es gan teiktu, ka cēloņi un sekas nav viens un tas pats.
1.Pasaule nemitīgi attīstās - mainās.
2. Jebkurā laikā 1.vietā bija resursu un iegūto labumu sadale.
3.KĀ, KAS un ar KĀDU mērķi šajā resursu un labumu sadales procesā rada mākslīgas teorijas, kustības un citus cilvēku pakļaušanas un muļkošanas mehānismus ir tikai sekas.

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

30.07.2017. 04:27

»

švamme

Iztulkots gana korekti, nekādā ziņā tie nav murgi, cita lieta, ka Latvijā liberasti (leftistu visgalējākie prātā apdalītie) nav tik daudz un ne tik nekaunīgi, kā piemēram CA. Tur tas ir ļoti aktuāli, it sevišķi "minoritātes" pasniedzot par apspiestajiem un apdalītajiem. Aizgājis jau tik tālu, ka pieprasa...


Tieši Latvijā tas izbaudāms visā pilnībā, te slepkavas un noziedznieki atrodas brīvībā, turklāt visaugstākajos varas ešolonos, bet šīs zemes asiņainie iekarotāji tiek pagodināti ar Latvijas pilsonību, kaut valsti ienīst līdz sirds dziļumiem.

Atbildēt

švamme

30.07.2017. 00:17

»

meh

Kas šos murgainos tulkojumus pasūta? Kāds par tiem maksā naudu? Jeb jūs tulkojat idejas vārdā? Sick


Iztulkots gana korekti, nekādā ziņā tie nav murgi, cita lieta, ka Latvijā liberasti (leftistu visgalējākie prātā apdalītie) nav tik daudz un ne tik nekaunīgi, kā piemēram CA. Tur tas ir ļoti aktuāli, it sevišķi "minoritātes" pasniedzot par apspiestajiem un apdalītajiem. Aizgājis jau tik tālu, ka pieprasa visu par brīvu, kā maksu par pagātnes verdzību, kaut gan no vēstures zināms, ka pirmie vergturi un vergu tirgoņi bija melnie, bet pirmie vergi (un skaitliski iespaidīgs pārsvars) baltie īri.
Tēma ļoti aktuāla pasaulē, bet ne Latvijā, vismaz man tā šķiet no tālienes. Jo leftisti par mērķi ir izraudzījušies pasaules lielākās ekonomikas valstis, mazā Latvija pagaidām nav viņu plānos un tāpēc būtu perfekta vieta, kur saglabāt un attīstīt veco lietu kārtību, nepieļaujot, aizliedzot liberasmu kā tādu, ir jau soc. tīklos par to runa, bet cik vēl tālu līdz realizācijai !!!

Atbildēt

filozofi

30.07.2017. 00:04

Vieni murgi pret citiem murgiem, jeb katrs var piemeklēt kādu filozofiju, lai attaisnotu savas aplamības.

Atbildēt

meh

29.07.2017. 23:44

Kas šos murgainos tulkojumus pasūta? Kāds par tiem maksā naudu? Jeb jūs tulkojat idejas vārdā? Sick :(

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

29.07.2017. 21:23

»

U.U.

Šarlatānismam brīvajā Latvijā, kurā valdošajiem bandītiem nemaz neinteresē tautas garīgā veselība, ir ļoti ērti. Buiķi ar oligofrēnu ģīmjiem redz savu bijušo dzīvi un par to neattīstītajai tautai stāsta TV, daži āksti ir visa veida iniciācijas speciālisti, daži padullie latviešu tautas dzīvi izlasa ...


Priedīšpap, būtu ļoti vērtīgi, ja tu sava prastā vēmiena vietā būtu pa punktiem šo gabalu atspēkojis.

Argumenti "iedzimta aprobežotība", "neizglītotība", uc bez argumentiem kā bumerangs vēršas pret tevi pašu. Protams, tas nav nekas jauns (kā jau viss šajā pasaulē ...).

Atbildēt

U.U.

29.07.2017. 18:24

Šarlatānismam brīvajā Latvijā, kurā valdošajiem bandītiem nemaz neinteresē tautas garīgā veselība, ir ļoti ērti. Buiķi ar oligofrēnu ģīmjiem redz savu bijušo dzīvi un par to neattīstītajai tautai stāsta TV, daži āksti ir visa veida iniciācijas speciālisti, daži padullie latviešu tautas dzīvi izlasa Lielvārdes jostā, daži intelektuālie pederasti murgo par visu kaut ko, kas ienāk prātā, salasoties citu zemju šarlatānu vēmienus, ko nav spējīgi adekvāti novērtēt savas iedzimtās aprobežotības un neizglītotības dēļ.Tā vien liekas, ka latvieši ir pelnījuši šarlatānisma barību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...