Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Enija

26.05.2019. 19:46

Zinātniski pamatota un ekonomiski pamatota dzimuma maiņa - nu kā var nenovērtēt tādu patiesa botāniķa veikumu Kā var neredzēt īpašo pienesumu pasaules zinātnei?

Atbildēt

Jautājums

25.05.2019. 18:36

»

Jonis

Bordaniesi zagli, Olainfarmiesu reideri vakar smagi aplauzas. Ieveleja neisto, neizdosies sazagties, nebus 40 milj klat utt. Bet Berzinam liela smuce, uz jautajumiem bus jaatbild, bus jaskaidro, kadus sudus sava darba sarakstijis utt. Etikas komisijai bus jasniedz atzinums, bus jaanule dr. tituls, profesora...


Interesanti, ko tieši Bērziņš ir tādu izdarījis vecajai padomei Olainē ? No viņa taču nekas nav atkarīgs un neko viņš tur nenosaka. Arī nebija pie akc. sapulces organizēšanas. Iespējams, ka neko citu vairs dzeltenās preses zvaigznes nespēj izdomāt. Otrs variants - kā runā tramvajos, tad dažs labs, jau stāsta, ka tas esot neperspektīvs pasākums. Un akcija " Bērziņš " bija gulbja dziesma. Politika un osta iespējams tagad ir prioritātes.

Atbildēt

zoo

25.05.2019. 17:52

paldies gundaram berzinam un vina komandai par universitates iesaisti reideru karos, kas ari izraisija visu so meslu pacelsanos uz udens. vel nekad nav bijis tik netiri un pretigi stradat universitate! kauns citu valstu kolegu acis par olainfarm, velesanas izskanejusajiem vardiem utt. prasts un vel prastaks, stulbs un vel stulbaks.

Atbildēt

Usa

25.05.2019. 17:49

Vakar mums visiem tapa skaidrs, kadu speku puse ir Gundarz Berzins un vina atbalsta komanda. Borzovs, studenti, jautajumu uzdeveji, Ansonska - melna, melna jo melna kampana, nomelnosana un goda aizskarsana. Izleja meslus visu klatbutne un tagad bus javac visiem.

Atbildēt

Jonis

25.05.2019. 17:47

Bordaniesi zagli, Olainfarmiesu reideri vakar smagi aplauzas. Ieveleja neisto, neizdosies sazagties, nebus 40 milj klat utt. Bet Berzinam liela smuce, uz jautajumiem bus jaatbild, bus jaskaidro, kadus sudus sava darba sarakstijis utt. Etikas komisijai bus jasniedz atzinums, bus jaanule dr. tituls, profesora, dekana amati utt.

Atbildēt

Žigls

25.05.2019. 14:51

It kā LU gods, cieņa un viss pārējais nav apšmucēts. Balsošanas rezultāti gan liek nedaudz šaubīties par LU goda, cieņas un visa pārējā atgūšanu. Sīka, nekvalitatīva un provianciāla augstskoliņa.
Kā ir visu pārējo godu, cieņu un visu pārējo? Ne jau cienījamam zinātniekam, doktoram, gada pētniekam, profesoram, ZA korespondetājloceklim, bet tiem, kuri apbēra viņu ar grādiem, nosaukumiem, naudām un balvām. Ja nav rektors, tad promocijas darbs atkal ir labs?

Atbildēt

stalins

25.05.2019. 13:07

»

Jūrmala

Ar Olainfarm nekas nenotiks, jo šis kadrs tur bieži nerādās


Tas ir vinji to nespes.Briiniskigi.Bet vai mes spesim nogremdet vinjus?Nee mes pat nemeginasim.Gaidisim, kad vinji pasi nogrims.

Atbildēt

stalins

25.05.2019. 05:55

Berzinja kungu neieveleja par rektoru.Tatad LU ipasumi iet secen interesentu grupai.Ar kadaam metodem ir ticis panakts tik milzigs atbalsts Berznjam -nepilnvertigi darbi ir visai daudziem, bet ar shadu darbu kljut par LU profesoru(tas nav vienkarshi profesors), par korespondetajlocekli-tas ir shokejoshi! Manuprat ,nepiecieshams demontet sho shantazhas, krapshanas un ,varbut, arii korupcijas "astonjkaji". 126 balsis- tas ir stipri par daudz!
Kas notiks ar "Olainfarm" gruti pat iedomaties.

Atbildēt

Pirra uzvara

24.05.2019. 22:48

Labi,ka Bērziņš netika ievēlēts LU. Varēs pilnvērtīgi strādāt Olainē un tieši to jau negribēja vecā rūpnīcas padome.

Atbildēt

BVEF

24.05.2019. 14:37

»

Alma Mater

Ka gan savadak Berzins varetu saukt to ka nu cienigi nomelnosanas kampanu. Visi jau paspejusi apskatit, tas vina darbs kakim zem astes, nenormalie tukstosi par ta rakstisanu, izkopeti citu darbu fragmenti un nav nekada akademiska novitate, ko debates vins smuki ari atzina. Ja viņam rūpētu LU reputācija...


Izskatās, ka akadēmiķi Auziņš un Borzovs, kuru abu zinātnes nopelnus noliegt nevar, arī ir atkāpušies. No veselā saprāta. Ar pilnu prātu nevar melot par savu universitāti, lai aizstāvētu tādu prātnieku andžu un ostapu benderu hibrīdu, kas grib gan farmācijas miljardā iekosties, gan arī universitātei uztaisīt... īpašumu tirgošanu.

Atbildēt

Guncha

24.05.2019. 13:17

»

siile

Nu poietiek taču kampt... nu pietiek Ticis pie siles- tad arī streb, bet ko Universitatē darīt? Nekādas perspektīvas Vai tad nevar sevi apmierināt Olaines tehnikumā - viss pa rokai un novērtēs gan izskatu, gan bagātību Nu nevajag te mēģinaţ kaut ko akad''emiskā vidē, kurā ir citi ideāli un vērtības...


LU ir daudz labu, tukšu īpašumu, kurus draugiem, sievai vai nodot nomā par izdevīgām cenām. Tikai teorētisks piemērs -bijušo VF fakultāti Vecrīgā nodot lētā nomā sievai, kura to pārtaisa par viesnīcu.

Atbildēt

Alma Mater

24.05.2019. 12:45

Ka gan savadak Berzins varetu saukt to ka nu cienigi nomelnosanas kampanu. Visi jau paspejusi apskatit, tas vina darbs kakim zem astes, nenormalie tukstosi par ta rakstisanu, izkopeti citu darbu fragmenti un nav nekada akademiska novitate, ko debates vins smuki ari atzina. Ja viņam rūpētu LU reputācija un būtu goda prāts atkāptos no rektora amata kandidēšanas

Atbildēt

BVEF

24.05.2019. 11:22

»

Daudzgribe

bet tik ļoooti gribās


Visprātīgāk būtu, ja šodien plkst. 14.00 Gundars Bērziņš pats noņemtu savu kandidatūru un sāktu tīrīt sevis padarīto. Vislabāk pašam. Neērti kaut kā.

Atbildēt

Daudzgribe

24.05.2019. 10:29

bet tik ļoooti gribās...

Atbildēt

siile

24.05.2019. 10:29

Nu poietiek taču kampt... nu pietiek Ticis pie siles- tad arī streb, bet ko Universitatē darīt? Nekādas perspektīvas Vai tad nevar sevi apmierināt Olaines tehnikumā - viss pa rokai un novērtēs gan izskatu, gan bagātību Nu nevajag te mēģinaţ kaut ko akad''emiskā vidē, kurā ir citi ideāli un vērtības

Atbildēt

Dr.- cits

24.05.2019. 10:11

Šitais ir īsts demokrātijas iznirelis. Kautko par naudu ātri safabricēt un līst visādos amatos! Kad un ko viņš kā zinātnieks ir rūpīgi pētījis un rak
stījis? Visu izsaka ielīšana Olainfarmā. Nedod Dievs, tādu žuļiku par rektoru!

Atbildēt

anale

24.05.2019. 09:14

Sāk jau ost tā lieta....kamēr vēl tikai atsauces skatās varētu ar godu pats aicināt anulēt doktora diplomu Nu sāks taču arī saturu aiztikt... un tas būs paliekoši... Vajadzētu jau jaunu disertaciju rakstīt, ja tiešām spēj.... bet tā nauda, tas acu spīdums nulltes redzot rociņas dreb un vaidziņi raustās

Atbildēt

Žigls

24.05.2019. 08:42

Žigls puika, talants. Ne tikai savu reputāciju un godu pazaudēja, bet arī prata apkaunot savus promocijas darbu vadītājus (kopā 3 augstkolas), promocijas padomi, BVEF, savus līdzskrējējus fakultātē, savus fanus - rektora amata kandidāta Guntara Bērziņa atbalstītājus, LU, ZA. Varbūt arī ka nē, jo nav zināms vai visiem sarakstā maz ir reputācija un gods. Varbūt tomēr dažiem ir? Vai tomēr nē?

Atbildēt

Interesanti

24.05.2019. 07:48

»

BVEF

Tas jau Gundara Bērziņam jāprasa... Kāpēc Latvijas Universitātes iekšienē cilvēki baidās no viņa


Nesaprotu to virtuvi, vai tad viņš nestrādā tikai vienā fakultātē? Ko tur pārējiem studentiem baidītiies? Bet jebkurā gadījumā drosmīgi tie LU studenti:)

Atbildēt

BVEF

24.05.2019. 07:23

»

Interesanti

Jautājums, kapēc šī burtu ķidiāšana nenotiek LU, bet anonīmi Pietiek? Kas ta raksta autoram slēpjams būtu


Tas jau Gundara Bērziņam jāprasa... Kāpēc Latvijas Universitātes iekšienē cilvēki baidās no viņa?

Atbildēt

Interesanti

24.05.2019. 07:17

Jautājums, kapēc šī burtu ķidiāšana nenotiek LU, bet anonīmi Pietiek? Kas ta raksta autoram slēpjams būtu?

Atbildēt

Mežciems

24.05.2019. 05:46

Interesants raksts. Kāpēc Gundars Bērziņš pats neatkāpjas no dekāna amata, ja jau zina, kas paša disertācijā sarskstīts?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...