Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nevajag liet ūdeņus

05.02.2019. 12:24

Meroni pārkāpis līguma ar Latvijas valsti noteikumus??????????????? KURUS PUNKTUS?????????????
TAD KĀ REAĢĒ JURISTI, JA TAS NOTICIS???????????????????????????????

Atbildēt

Indulis Durka no jobaniem Dikļiem

03.02.2019. 11:33

»

mums juristu nav


eikatu bļe izguli dzērumu šizifrēniskie murgi

Atbildēt

Kotlešu pārtija visiem.lv

03.02.2019. 08:44

Drāmas teātra aktieris Nr.1 Ursulas Harandas nabas skaistumu ir novērtējis?

Atbildēt

bomba

03.02.2019. 00:13

»

A

Cienījamā Bomba, kur un ko valsts no šī stāsta ir saņēmusi? Jums vispār izpratne par doto tēmu


Nu tad nevajag kautrēties un atbildēt uz vienkāršu jautājumu - kurš ir naudas saņēmējs? Tad arī radīsies izpratne.

Atbildēt

Hihi

02.02.2019. 23:58

»

K

Gobzemu gribēja nopirkt, bet viņš atteicās. Kaimiņu nopirka ar visām parpalām


Gobzems vismaz ēd puņķus, vai arī kokaīna drupačas

Atbildēt

Jautājums

02.02.2019. 17:48

Kurā bankā ventbunkeram ir konts un ko banka domā par uzņēmuma beneficiāru? Ko Kontroles dienests domā par beneficiāru? Ko FKTK domā par beneficiāu?

Atbildēt

mums juristu nav

02.02.2019. 16:45

.................

Atbildēt

jurists

02.02.2019. 16:28

Kur ir problēma? Ja juridiski manta pievienota lietas, un tikai bija nodota glabāšanā, tad vienkārši ierosina lietu par uzticētas mantas piesavināšanos un to izņem no personām, pie kurām tā nelikumīgi atrodas, un tā nav labticīga iegūšana, bet nozieguma atbalstīšana, tā kā pret to dāmu arī lietu

Atbildēt

MZGD

02.02.2019. 15:48

»

MZGD

13. janvārī es arī biju , bet nepaliku uz izpriecām


Tā ir kabala ,scenārijs tas pats
https://antikor.com.ua/articles/284687-vlastj_napravila_vsju_svoju_energiju_na_sobstvennoe_obogashchenie_dovedja_ukrainu_do_sostojanija_sam

Atbildēt

Es nepiedalijos, ne barikādēs, nekur

02.02.2019. 15:17

»

MZGD

Es jau piedalījos ,maximāli ,kad bija barikādes. :) Es nebļaustos un nerādu uz citiem ar pirkstu. Žuļa komentāri ir labi uzrakstīti , bet par viņa "izaugsmi"gan liecina viņa uzblīdušais ego


Vienreiz, es idiots, piedalījos Doma laukumā sniegā un lietū, stāvēju kopā ar tautu! Prasījām Zatleram rosināt atlaist Saeimu. Zatlers ieradās, kaut ko nesakarīgu padirsa, uz skatuves bija noorganizēta dziedāšana, visi sāka dziedāt, visi padziedāja un izklīda.Pēc tam politmafija noorganizē asins nolaišanu 2009. g. 13. janvārī, A.A.B. pretēji AT spriedumam apcietināja ar Probācijas dienesta safabricētu lietu, spīdzināja un cietumā sakropļoja.

Ko es mācījos no "lietussargu revolūcijas", 'redzot Zatleru un dzirdot viņa tukšdiršanu? Janīne Kursīte tur vazājās un visus fotografēja. Kāds noskaņojums bija protestētājos? Bezcerīgs. Sajūta bija, ka sanākuši apdalītie neveiksminieki. Un tā tas ir un turpinās.

Pēc būtības nav neviena, kas vēl spētu pretoties. Vara to zin. Notiek tikai Varas iekšējā varas pārdale, izdomājot aizvien jaunus tautas muļķošanas paņēmienus,

Pretoties var tikai ikviens savā teritorijā, ar pretteroru. Anarhistisku pretteroru.

Atbildēt

Žulis

02.02.2019. 14:45

»

MZGD

Kāpēc Tu tikai bļausties komentāros , bet neko pats reāli nedari lietas labā? Ja citi nebūtu gājuši balsot , tad SC atbalstītāji gan būtu gājuši


Ir tikai divi varianti – vai nu tu esi demagogs, vai arī cilvēks, kurš vēl joprojām nav spējis izprast Latvijā notiekošo. Pieņemu otro variantu, tādēļ mēģināšu ļoti vienkāršoti atbildēt uz taviem jautājumiem. Latvijas realitātē pastāv tikai divi politiskie virzieni. Pirmais ir vērsts uz Latviju kā nacionālu, suverēnu valsti. Otrais ir vērsts uz Latvijas kā nacionālas un suverēnas valsts likvidēšanu. Un ir gaužām mazsvarīgi, vai šī valstiskuma un suverenitātes iznīcināšana notiek kremļa , vai starptautiskā Rietumu kapitāla interesēs. Kā rāda visu aizvadīto gadu pieredze, tad NEVIENA (!!!) no Saeimā esošajām partijām savā darbībā necīnās par Latviju kā nacionālu, suverēnu valsti. Īstenībā tie visi ir sevi par partijām nodēvējuši, dažādi mūsu valstiskumam un nacionālajām interesēm naidīgi ekonomiski grupējumi, kas kalpo Rietumu vai Austrumu interesēm. Piedalīties viņu rīkotajās vēlēšanās un balsot par viņu izvirzītajiem kandidātiem, tas nozīmē atbalstīt un dot piekrišana sava valstiskuma un suverenitātes iznīcināšanai. Un gaužām naivi ir šķirot tos viņu izvirzītos kandidātus „sociķos”, naciķos””, „labējos”vai „kreisajos”. Tās visas no viņu puses ir tikai tādas „hamaleonu rotaļas”.
Kas attiecas uz to „manu uzblīdušo ego”, „bļaustīšanos komentāros un nekā nedarīšanu”, tad nu gan nevajag šeit tēlot gaišreģi. Nevajag runāt par to, ko nezini. Ja man tas savs „ego” būtu tik svarīgs, es šeit nerakstītu anonīmi. Es vienmēr esmu cilvēkus aicinājis darīt visu, kas no viņiem personīgi atkarīgs, lai aizstāvētu savu tautu un valsti. Un arī pats esmu rīkojies pēc šāda principa. Ja mēs visi tā darīsim, nevis meklēsim „mazāko ļaunumu”, latviskā Latvija atdzims.

Atbildēt

MZGD

02.02.2019. 12:57

»

Masonu ērglis

Atbildu Žuļa vietā...


Es jau piedalījos ,maximāli ,kad bija barikādes. :) Es nebļaustos un nerādu uz citiem ar pirkstu. Žuļa komentāri ir labi uzrakstīti , bet par viņa "izaugsmi"gan liecina viņa uzblīdušais ego.
Anarhija der , ja gribi dzīvot kā dzīvnieks arī turpmāk. (divkājains primāts) .

Atbildēt

Masonu ērglis

02.02.2019. 12:56

»

ESMAIJA

Stop! Cik un kad Lembergs ir Jums vai valstij nozadzis. Ja tā būtu, tad Ventspils nīkuļotu tāpat kā nīkuļo valsts un 70 % ventspilnieku nebūtu dauņi un atkārtoti gadu pēc gada neuzticētos viņam vēlēšanās.Ja tā būtu, tad pret viņu nebūtu uzsākta daudzu gadu garumā viņa iznīcināšanas process, bet viņš...


Par ko tad Lembergu apsūdz? Par Ventspils pašvaldības amata izmantošanu mankārīgos nolukos. Kā tas izpaužas? Izpaužas pieņemot lēmumus, kas izdevīgi paša un viņa bērniem, kompanjoniem piederošām privātfirmām, kuras tika reģistrētas ofšoros ar Meroni pārvaldību. Korupcija, interešu konflikts, naudas atmazgāšana ar stipendiātiem Latvijas politikā utt.

Ventspili nobruģēja Lembergam pašam vai viņa dēlam piederoša firma. Utt. Uzpircis Ventas balss kolektīvu, lai Ventas balss raksta tikai labu par viņu, izmaksā milzu prēmijas žurnālistiem no Ventas balss, pašu redaktori "apzeltījis".

Lembergu norīkoja PSKP cionisti uz Ventspils pašvaldību, kur saskaņā ar cionistisko sorosīdu Gudro stratēģijas un taktikas gudrībām Lembergs atrodas joprojām. Nelegāli. Jo ir tiesas liegums viņam ieņemt Domas vad. amatu. Bet nē, turpina internetā izplatīt savas pusžīda kubica ziņas.

Ja Lemberga nebūtu? Nodokļi no ienākumiem, izmantojot Ventspils ostu, ienāktu Latvijas valsts kasē, nevis caur ofšoriem Šveices kantona kasē. Noziedznieks Lembergs joprojām izbēg no soda. Tiesa un prokuratūra ir nopirktas, korumpētas, lietas pret Lembergu novilcina, lai izbeigtu.

Atbildēt

aktinium

02.02.2019. 12:50

Man tas viss izskatās pēc viena liela teātra.
Tagad var guvumu sadalīt ar iepriekšējo īpašnieku.

Atbildēt

Masonu ērglis

02.02.2019. 12:43

»

MZGD

Kāpēc Tu tikai bļausties komentāros , bet neko pats reāli nedari lietas labā? Ja citi nebūtu gājuši balsot , tad SC atbalstītāji gan būtu gājuši


Atbildu Žuļa vietā.

Vēroju Žuli komentāros, viņa izaugsmi. Nobriedis līdz nepiedalīšanās procesam ar balsošanu. Arī tas jau ir daudz.Bet zinām, ka tas ir neefektīvi, bet efektīvi pret savu izaugsmi - nepiedalos, neesmu līdzatbildīgs, līdzvainīgs. Tas ir pareizi darīts.

Prasīt, lai organizētu politisku kopu, piedalītos politikā, nav nopietni. Kāpēc pats to nedari?

Žulis nepiedaloties, jau nostājies uz brīvības ceļa. Savā veidā tā ir anarhija! Un anarhijai ir perspektīva. Jo globalizācijas līdzsvaram der tikai anarhija. Anarhija ir paškontrole un pašatbildība! Pretēji globālās politikas bezatbildībai, haosam.

Atbildēt

ESMAIJA

02.02.2019. 12:36

»

Gangsteru kari

Zaglis apzog zagli - nozog naudu, tur Śveices bankà. Vai esat aizdomàjuśies?Tā ir nauda, ko nozadzis Lembergs mums! Tā ir nauda, kas neienāca nodokļos Valsts kasē. Tā ir nauda, kura vajadzīga medicīnai, pensijām utt...


Stop! Cik un kad Lembergs ir Jums vai valstij nozadzis. Ja tā būtu, tad Ventspils nīkuļotu tāpat kā nīkuļo valsts un 70 % ventspilnieku nebūtu dauņi un atkārtoti gadu pēc gada neuzticētos viņam vēlēšanās.Ja tā būtu, tad pret viņu nebūtu uzsākta daudzu gadu garumā viņa iznīcināšanas process, bet viņš būtu iekļāvies visā Latvijā , Saeimā un valdībā esošajās zagļu bandās. Dzīvotu tur kā savējais un visi viņu liktu mierā. Bet, redz, nav! Un viņš ir kā skabarga acīs, jo katrs var skaidri un gaiši izsecināt kāda starpība ir starp Lemberga valdīšanu Ventspilī un stāvokli visā valstī.

Atbildēt

MZGD

02.02.2019. 12:28

»

Žulis

Nē, man nebija vienalga un tieši tādēļ es nepiedalījos vēlēšanās,kur vienīgā iespēja bija balsot par zagļiem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem. Vienalga bija jums, kuri ar savu klātbūtni vēlēšanās apliecināja, ka šis vēlēšanu farss ir brīvas, godīgas, demokrātiskas vēlēšanas - tādas, kuru rezultāti...


Kāpēc Tu tikai bļausties komentāros , bet neko pats reāli nedari lietas labā? Ja citi nebūtu gājuši balsot , tad SC atbalstītāji gan būtu gājuši .
Kāpēc netaisi pēdējo mohikāņu brigādi un nepiedalies vēlēšanās? Un jautāju Tev tāpēc , ka redzu kā Tu sevi pozicionē.

Atbildēt

to Q

02.02.2019. 09:50

»

Q

Sorosītu mēsls esi tu bumba, Lembergs jums visiem ir kā kauls rīklē, jo ir pietiekoši bagāts , lai varētu runāt par jūsu rebēm pilnīgi atklāti, un jūs neko nevarat viņam izdarīt, kaut vai leciet no biksēm ārā! Malacis Lembergs , vismaz pastāsta tautai , ka paši esiet lielākie tās apzadzēji...


Stipendiātiem derētu zināt , ka tauta pati sevi tā pa tiešo apzagt nevar, pat lielas gribas nē.Tauta saklausās lišķīgās uzspēlētas lembergoīdu runas , kā amatpersonai uztic savu naudu, diemžēl notic, savēl pakalpiņus un tagad , skaties, budžets tukšāks par tukšu un parādi sataisīti paaudzēm.To sauc par zagšanu par ko arī noris tiesa.
Jādomā kompartijas izglītība nav bagātības priekšnosacījums un būtu labi jāparok , no kurienes šī bagātība un kāda ponta pēc mums vajadzīgs kauls rīklē.Tu pakalpiņš , tu grauz kaulu ko kungs pametis , mēs ēdīsim pienācīgi.

Atbildēt

Žulis

02.02.2019. 06:41

»

ko satraucies

Tev taču bija pilnīgi vienalga, kurš ko nopirks vai pārdos, kāda būs valsts un kas to pārvaldīs


Nē, man nebija vienalga un tieši tādēļ es nepiedalījos vēlēšanās,kur vienīgā iespēja bija balsot par zagļiem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem. Vienalga bija jums, kuri ar savu klātbūtni vēlēšanās apliecināja, ka šis vēlēšanu farss ir brīvas, godīgas, demokrātiskas vēlēšanas - tādas, kuru rezultāti atspoguļo jūsu patieso gribu.
Tad nu saņemiet to, ko esiet godam pelnījuši. Pateicoties jums, Latvija tiek izzagta un latviešu tauta dzīta pretim iznīcībai. Kāpēc jūs tā ienīstat savu valsti un tautu???

Atbildēt

Gangsteru kari

02.02.2019. 05:51

»

atklāti rakstiet

_ Sākumā bija grupa potenciālu mantas ievilcēju ar komandieri lembergu...


Zaglis apzog zagli - nozog naudu, tur Śveices bankà. Vai esat aizdomàjuśies?Tā ir nauda, ko nozadzis Lembergs mums! Tā ir nauda, kas neienāca nodokļos Valsts kasē. Tā ir nauda, kura vajadzīga medicīnai, pensijām utt.

Vai esat aizdomājušies, ka tā ir mūsu nauda, ko noziedznieki prokuratūrā noziedzīgi uztic pasaules aferistam Meroni?

Vai esat aizdomājušies, kāpēc arī Meroni kopā ar Lembergu nesēž cietumā, bet prokuroriem ir dārgas mājas pie Rīgas un Rīgā?

Vai esat aizdomājušies, kāpēc Meroni neiedzeļ lapsene, viņš neizkrīt pa devītā stāva logu vai nenošaujas, bet uzdzīvo Monako Montekarlo un smaids nenozūd no viņa sejas?

Atbildēt

Q

02.02.2019. 03:50

»

bomba

A.god. Lapsa. Nu tad beidzot ir vai nav pienācis laiks skaidri pateikt, kurš tad ir naudas saņēmējs? Nevar būt tikai pircējs/maksātājs un nebūt pārdevējs/saņemējs. Tātad, pēc Jūsu teiktā, valsts beidzot saņēma līdzekļus no tā, ko asiņainais Puzes punduris bija nozadzis? Tas ir slikti? Sīkais mēsls joprojām...


Sorosītu mēsls esi tu bumba, Lembergs jums visiem ir kā kauls rīklē, jo ir pietiekoši bagāts , lai varētu runāt par jūsu rebēm pilnīgi atklāti, un jūs neko nevarat viņam izdarīt, kaut vai leciet no biksēm ārā! Malacis Lembergs , vismaz pastāsta tautai , ka paši esiet lielākie tās apzadzēji!

Atbildēt

Q

02.02.2019. 03:44

Vispār jau šādas darbības sauc par reiderismu, noziedzīga uzņēmuma sagrābšana, bet ka tajā piedalās valsts prokurori, to var saprast tikai viennozīmīgi, valsti pārvalda noziedzīgi grupējumi!

Atbildēt

atklāti rakstiet

02.02.2019. 01:16

»

bomba

A.god. Lapsa. Nu tad beidzot ir vai nav pienācis laiks skaidri pateikt, kurš tad ir naudas saņēmējs? Nevar būt tikai pircējs/maksātājs un nebūt pārdevējs/saņemējs. Tātad, pēc Jūsu teiktā, valsts beidzot saņēma līdzekļus no tā, ko asiņainais Puzes punduris bija nozadzis? Tas ir slikti? Sīkais mēsls joprojām...


_ Sākumā bija grupa potenciālu mantas ievilcēju ar komandieri lembergu.
_ Lai likumīgi ievilktu rebēs iesaistīja Meroni,
- Lembergs iekrita un sākās izmeklēšana, rezultātā veica rebus un mantu nodeva glabāšanā Meroni
-Atlika mazliet pagriezt lietas un nu lembergs ir palicis tukšā , taču valsts kaut ko ir dabūjusi , kas visnotaļ apsveicami.
- Pat ar neapbruņotu aci redzams , ka pēdējo divu gadu laikā kuģu Ventspils ostā ir ievērojami vairāk,
Rezumējums- ostā kuģi kraujas, ļaudis strādā, nodokļus maksā u.t.t., redz cik labi sokas kad vienu tranzītbiznesa asociācijas "guru"noliek pie malas.Tātad grāmatvede ir izcils speciālists ko nevarēja mūsu dižprofesionāli. To pašu jādara jebkurā citā sfērā un jādomā valsts ekonomika uzplauks

Atbildēt

bomba

02.02.2019. 00:26

A.god. Lapsa. Nu tad beidzot ir vai nav pienācis laiks skaidri pateikt, kurš tad ir naudas saņēmējs? Nevar būt tikai pircējs/maksātājs un nebūt pārdevējs/saņemējs. Tātad, pēc Jūsu teiktā, valsts beidzot saņēma līdzekļus no tā, ko asiņainais Puzes punduris bija nozadzis? Tas ir slikti? Sīkais mēsls joprojām turpina izzagt Ventspils pašvaldību un tas Jūs vispār neinteresē, ka tiek apzagti iedzīvotāji katru dienu?

Atbildēt

Bla, bla, la

01.02.2019. 23:34

Vai ir iesniegums Znotiņas kantorim (bij. Burkāna kantorītis) par AML pazīmēm? Varētu visu ātri konfiscēt noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas novēršanas ietvaros...Pārējais viss ir bla, bla, bla...

Atbildēt

Reņģēdājs

01.02.2019. 21:49

ja nauda nenonāk budžetā, īstenībā, kāda mums, reņģēdājiem, šķirba, kurš mūs apzog? Starpība, - Meroni negrozās TV, atšķirībā no ņirdzīgā viepļa TV , kas diendienā mūs visus māca, kā dzīvot godīgi.


Atbildēt

TT

01.02.2019. 20:53

Un rinkevicis, vai tad šos divus Latvijas izlaupītājus no Sveices neliks melnajos sarakstos? Viņiem kas, atļauts zagt?

Atbildēt

lol

01.02.2019. 19:15

»

kode

Cik gan bagāti esam, lai it kā ieriemtu Lembergam, valsts zaudē miljonus


Valsts nevar zaudēt nodokļus. Nekas neliedz aplikt ar nodokli vairākkārtējo pārdošanu, kur izskatās ka ir gājuši garām līdzekļi valsts kasei jau atbilstoši esošajai likumdošanai.

Atbildēt

Pozitīvas ziņas

01.02.2019. 18:23

Valsts savlaicīgi pārdeva mafijas un Krievijas kontrolētu bodi, kuras vērtība krītas. 2.Privatizētāju savstarpējās cīņas izgaismo varoņus. 3.Nevienu vairs truba neinteresē

Atbildēt

pie dibena,šī ziņa...

01.02.2019. 17:53

»

Žulis

Es ceru, ka visi tie, kuri ir vēruši vēlēšanu iecirkņu durvis ir iepriecināti par šo ziņu. Tā taču ir jūsu demokrātiska vēlēšanās, lai tādi blēži kā Meroni un viņam līdzīgie to Latviju izlaupa Jūs taču par to savulaik nobalsojāt! Jūs nobalsojāt par OIK, jūs nobalsojāt par "Citadeles" pārdošanu, jūs ...


Tu nejauc .impi ar gurķi. Neaiztiec valsti,jo LV ir vislabākā vieta kur dzīvot(pieredze man ir,jo esmu dzīvojis gan Eiropā,gan Ziemeļamerikā). Man ir absolūti "piekāst" uz tiem 100 bauriem Saeimā,un pārējiem valsts amatpersonu locekļiem ! Es uzticos sev,savai ģimenei,un darba devējam.

Atbildēt

Žulis

01.02.2019. 17:40

Es ceru, ka visi tie, kuri ir vēruši vēlēšanu iecirkņu durvis ir iepriecināti par šo ziņu. Tā taču ir jūsu demokrātiska vēlēšanās, lai tādi blēži kā Meroni un viņam līdzīgie to Latviju izlaupa Jūs taču par to savulaik nobalsojāt! Jūs nobalsojāt par OIK, jūs nobalsojāt par "Citadeles" pārdošanu, jūs nobalsojāt par visām shēmām, caur kurām Latvija tiek izlaupīta. Un pēdējās vēlēšanās jūs stingri un nepārprotami likāt visai starptautiskajai sabiedrībai saprast, ka jums tas viss patīk un arī turpmāk jūs vēlaties, lai šis process turpinās. Un turpināsies arī!
Ne jau tādi meroni ir vainīgi. Blēžiem un afēristiem ir blēžu un afēristu daba. Tāpat, kā vilkam ir vilka daba. Un ne jau vilks būs vainīgs par nokostajām aitām, ja saimnieks pats to vilku aitu kūtī ir ielaidis.Bet jūs, saimes ļaudis, tieši par tādu, plānprātīgu saimnieku esiet nobalsojuši. Nu kas tad tā par valdību, kur simts gudrās galvas taisa likumus, vesels bars ekonomisko policistu uzrauga, vesels bars kontrolieru kontrolē, vesels bars pārbaudītāju pārbauda, vesels bars korupcijas apkarotāju apkaro korupciju, vesels bars prokuroru rūpējas par likumību, vesels bars tiesnešu gatavi bargi tiesāt un atnāk viens tāds Meroni un visus apčakarē. Tā jau nav valsts, bet karikatūra no valsts. Bet, nekā nevar darīt, jo jūs par tādu valsti balsojāt.

Atbildēt

jaajaa

01.02.2019. 17:08

...auzās ir Meroni ar to termināli...priekš valsts tas ir zaudējums, bet ne tik liels (ja pārdotu līdz Krimas sankcijām, tad bija vērtība)...krievu lielais eksports ir aizgājis uz neatgriešanos...metāllūžņi, īsāk sakot...

Atbildēt

L. L. ir racies ilgi un dikti

01.02.2019. 16:44

Bet shēma izgaismojas analoga Krievijas oligarhu īpašumu konfiskācijai. Krievijas oligarhus kā Krievijas pilsoņus, kuriem vienīgiem bija tiesības uz Krievijas zemes dzīļu bagātībām, izskoloja CIP skolā ASV, liekot naudu un peļņu turēt ofšoros. Tad, lai kofiscētu šo naudu, viņus apsūdzēja starptautiskā terorismā, korupcijā, nelegālā narkotiku un ieroču kotrabandā. Šveicē tā uz šīs konfisētās naudas pamata radās jaunas bankas.

Ar Lembergu ir līdzīgi - dabas bagātība - Ventspils osta. Lenbergu apsūdz korupcijā - viņa stipendiāti, amata izmantošana mantkārīgos nolūkos. Meroni un prokuratūra īstenoja Lemberga aktīvu konfiskāciju. Atkal Šveices bankas ieguvums. Lembergs, izrādās, tads pat labticīgais kapitālisma muļķis.

Sen nesapratu tos Latvijas politiķus- idiotus, kas pīkstēja, ka Latvija varētu būt otra Šveice. Kaut ko debīlāku grūti iedomāties. Latvija ir noderīgu idiotu un lēta darbspēka vergu zeme!

Atbildēt

Q

01.02.2019. 16:09

Simts punktu taisnība Krištopānam, par teicienu "Muļķu zeme"!

Atbildēt

Q

01.02.2019. 16:07

Es nemaz nebrīnīšos , ka drīz Meroni piederēs visa Latvija, Saeimā jau nopirktas trešā daļa balsu JKP unKPLV, sorosītu pakalpiņi ,lai ieriebtu Lembergam būs notirgojuši visu valsti!

Atbildēt

Nezinītis muļķu zemē

01.02.2019. 15:35

Varbūt es kaut ko nesaprotu, bet manuprāt šāda informācija liecina tikai vienu - prokuratūra rīkojas pēc pašiem vien zināma "tiesiskuma" un dara to bez mazākās kautrēšanās un bailēm tikt apsūdzētiem un sodītiem

Atbildēt

Arturs Nagliņš

01.02.2019. 14:43

Acīmredzot latviešu oligarhi ("prihvatizācijas" ģēniji šleseri, lemberģi, šķēles un citi parvēniji) ir zaudējuši. Latviju tagad pārvalda Ursulas Harandas saimnieki, kuri ir uzņēmušies šefību par mūsu gaišo, gudro, godīgo "6.oktobra paaudzi", panākot pamatīgas izmaiņas oligarhijas apkalpotāju slānī - valdošajā kliķē un tās institūtos (parlamentā, valdībā). Arī Valsts prezidents būs Rietumu efēristu ieliktenis. Cerēsim, ka tas būs slavenākais latviešu daunis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....