Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nesmīdini tautu

16.11.2022. 10:42

»

Piebilde

Beidziet apriet Sprindžuku. Vai tad Sprindžuka tēvam savulaik vajadzēja no Ādažiem teleportēties uz Mēnesi? Un tas, ka Sprindžuks ĻOTI veiksmīgi vada Ādažus pašlaik ir slikti? Tas, ka viņš ir strādājis Zemkopības ministrijā, tikai norāda to, ka viņš saprot ministrijas darbu. Vai tad kādam liekas, ka...


Sprindžuks veiskmīgi vada Ādažus? Cirks, vai nē? Viņs vada-bet pārējie deputāti klusē??? Viņs vada taisa afēras kopā ar Šķēles firmām-pārējie klusē? Tā viņs vienmēr visu vadījis un turpina vadīt..

Atbildēt

Iebilde

11.11.2022. 15:33

»

Piebilde

Beidziet apriet Sprindžuku. Vai tad Sprindžuka tēvam savulaik vajadzēja no Ādažiem teleportēties uz Mēnesi? Un tas, ka Sprindžuks ĻOTI veiksmīgi vada Ādažus pašlaik ir slikti? Tas, ka viņš ir strādājis Zemkopības ministrijā, tikai norāda to, ka viņš saprot ministrijas darbu. Vai tad kādam liekas, ka...


šķēles un sprindžuka laikā zemkopības ministrijas iznīcinātā un iztirgotā latvijas pārtikas rūpniecība, tavuprāt, ir kaut kas jēdzīgs? prihvatizētās un iztirgotās laimas un staburadzes līdzekļu ieripošana dažu šķēles cilvēku kabatās, ar e-vielām piedirstā orklas produkcija agrākās laimas un staburadzes papīrīšos ir kaut kas jēdzīgs? arī par veiksmīgi vadītajiem ādažiem te pirms vēlēšanām jau bija raksts, kā sprindžuks uzspļauj vides likumdošanai. ja tāds mērglis tiks par ministru, sprindžuka ādažu patvaļa izpletīsies pa visu latyviju.

Atbildēt

Piebilde

11.11.2022. 15:22

»

HT

Sprindžuka fizionomija atāsta savu stāstu - izdevusies dzīve - lielas nāsis, deguna praktiski nav, ir tikai šņukurs, bumbulis, kas norāda uz īpašām stratēģa spējām. Par prātu liecina lielās auss garuma attiecība pret deguna garumu. Derīgs ministra amatam


Beidziet apriet Sprindžuku. Vai tad Sprindžuka tēvam savulaik vajadzēja no Ādažiem teleportēties uz Mēnesi? Un tas, ka Sprindžuks ĻOTI veiksmīgi vada Ādažus pašlaik ir slikti? Tas, ka viņš ir strādājis Zemkopības ministrijā, tikai norāda to, ka viņš saprot ministrijas darbu. Vai tad kādam liekas, ka vislabāk ir ielikt par ministru kādu, kurš vispār nesaprot, kas ir ministrija. Norociet visus, kas spēj kaut ko jēdzīgu darīt un gaidiet Laimes lāci no Mūža meža.

Atbildēt

pareizi sacīts

08.11.2022. 23:07

»

Īstenie Latvijas ekonomikas slepkavas kā galvenā ir žīdene Inna Šteinbuka un O. Kehra vadītā tā saucamā “Ekonomistu apvienība”

Inna Šteinbuka...


kā nesen sākās runas par pvn atcelšanu atsevišķām precēm un pabalstiem apkurei, tā šī ž...ene uzreiz caur līkajām pērtiķa nāsīm izpirda, ka uzkarsīšot ekonomika un augšot valsts parāds! ja neesat pamanījuši, vienmēr un visur šī ž...ene caur līkajām pērtiķa nāsīm sāk pirst ž..kakainas frāzes par ekonomikas uzkaršanu, kad runa iet par reformām dzīves apstākļu uzlabošanai iedzīvotājiem. ir tāds iespaids, ka šī ž...ene tai postenī darbojas kā sarkanās židkomunistu monētas otrā puse, kas vienmēr ar ž..daino trauksmes celšanu nobremzē visas valdību solītās reformas, kuras tuvinātu Latviju Igaunijas vai Lietuvas līmenim!

Atbildēt

Fakts

08.11.2022. 19:01

»

tāpat vien

bet varbūt iemesls daudz vienkāršāks? Varbūt Šķēles laikā vienkārši izvēlējās saprātīgus un varošus cilvēkus amatos. (nevis kā pēdējos padsmit gadus - aizvien vājākus un "tukšākus


Tā ir taisnība. Tikai - tad, kad Šķēlem to vajadzēja, viņš šādus cilvēkus bez sirdsapziņas pārmetumiem pameta "zem tankiem"

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.11.2022. 17:04

»

Sen jau

ir skaidrs,ka ne vieni ,ne otri,ne krievi ,te ekonomiku necels.Atliek tikai taads siikums - visus patriekt uz 21.pirkstu


.... un iedzīvotājiem pašorganizēties, bet šobrīd tas nav iespējams. Pārāk daudz zombiju un prostitūtu mūsu vidū.

Atbildēt

Latvietis

08.11.2022. 16:59

Diemžēl izvēle nebija liela. Varēju balsot par eirogejiem, kuru prioritāte ir dzimumu maiņa un Stambulas konvencija. Par prievītēm, kurām, kā izrādās, nav mugurkaula, kuri padsmit gados nav spējuši no sava vidus izaudzēt pat dažus ministru kandidātus, ka jāimportē oligarhu apzelētais Gerhards. Par tiešu ārzemju pārvaldību ārvalsts pilsoņa vadībā, kura rūpes par šo teritoriju aprobežojas ar saimnieku vēlmi, lai šeit neizceltos vardarbīgi nemieri. Par algotni, kuram dots uzdevums bakstīt kaimiņu lāci, solot ātru evakuāciju uz drošu vietu, ja lācis satrakosies. Atlika vietējie ts. oligarhi, kuru bizness tomēr notiek Latvijā, un kurus interesē, lai šeit tomēr pavisam neizbeigtos maksātspējīgs pieprasījums.

Atbildēt

Kā tad

08.11.2022. 16:51

»

Latvija izdevusies valsts

tikai ar 3A


3A jau valsti bija nozaguši! Atkārtot vairs neizdosies!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.11.2022. 16:25

»

Kurš gan par to šaubījās

Vietējie oligarhi domās tikai par savas kabatas ekonomiku


Aha, bet visādi aizokeāna ragauši un sorosi par latviešu aborigēniem, par aborigēniem vien ... domās un domās caurām dienām un naktīm ... kā visiem un katram latvim dzīvi padarīt labāku ... :) :) :)

Atbildēt

Latvija izdevusies valsts

08.11.2022. 16:17

tikai ar 3A!!!

Atbildēt

Kurš gan par to šaubījās

08.11.2022. 16:12

»

Latvija - neizdevusies valsts

Aha, kā tad


Vietējie oligarhi domās tikai par savas kabatas ekonomiku!

Atbildēt

ha-ha

08.11.2022. 15:55

»

Īstenie Latvijas ekonomikas slepkavas kā galvenā ir žīdene Inna Šteinbuka un O. Kehra vadītā tā saucamā “Ekonomistu apvienība”

Inna Šteinbuka...


Cik šajā sarakstā ir aktivākie padomju okupantu oficiālie līdzstrādnieki-komunistu un komjaunatnes darboņi?Nevar taču tā būt,ka mūs joprojām aicināt ticēt un uzticēties nelustrētiem potenciālajiem Kremļa ietekmes aģentiem.Bet var būt tomēr?

Atbildēt

Anti colorados

08.11.2022. 15:49

»

Naivs jautājums

Jā, drūmi laiki gaidāmi šaizemē. Vai, vispār, ir kāds politiskais spēks , kas realizē valsts intereses


Nē,nav tāda spēka. Tur kur varu sagrābusi čeka, opozīcija vienmēr ir mākslīgs veidojums, bet patiesie tautas interešu aizstāvji tiek fiziski iznīcināti. Demokrātija un liberālisms ir labākā vide, lai šī rīkļu rāvēju sistēma plauktu un zeltu. K.Ulmanis to zināja un saprata, tādēļ izvēlējās vienīgo ceļu kā atbrīvoties no sarkanās sērgas. Tiesa gan ļoti humāni.

Atbildēt

secinājums

08.11.2022. 15:49

»

hmm

Jenoti saprot, ka pie varas var nākt sakarīgs cilvēks. Vajag novākt


tāpēc jau ķēzās agonijā

Atbildēt

Pīlēns

08.11.2022. 15:14

»

Levits

Es neatdošos Pīlēnam


Drāzīšu abus, tevi un Kūciņu!

Atbildēt

Patiesais

08.11.2022. 14:59

Navaru saprast, kas latviešus tā sagandēja. Skaties uz kuru pusi gribi visur latvieši taisa "naudu", dienu un nakti. Tiešām ļoti centīga tauta. Laikam atkal krievi vainīgi. Vai kļūdos. Ak pareizi, bija okupācija, vajadzēja tajā jūgā izdzīvot, tika apgūta prasme nepadoties, un lūk rezultāts, esam tikuši brīvībā, visas siles ir mūsu, ņemam cik gribam, arī vēlētajiem kaut ko iedodam, patiesa laimes zeme. UN kur paliek godīgums? Nav, galvenais ir savlaicīgi izvilkt kabatlakatiņu, noslaucīt asaras un daudz solīt tautai ( nezagļiem) Latvijā. Lapsa pareizi dara , ka atmakso neliešus. Bet ir sajūta, ka viņam drīz atkal būs sūdi. Smirdošu pūzni sakustināja. Drāma latviešiem vienmēr ir bijusi pirmajā vietā. Nu ko mīlēsim dzimteni un vērosim teātri. Vēl ir ko postīt.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.11.2022. 14:52

»

Skumjais Bruņinieks

Grāmatu "Grābeklis" vajadzēja rakstīt nevis par Repši, bet gan par latviešu tautu...


Aha, kā tad.
Runa šobrīd ir ne par ko citu, kā par to, kuri uzvarēs - transnacionālie oligarhi vai vietējie? Man tuvāki ir tomēr vietējie, jo viņi kaut nedaudz ir spiesti piedomāt pie tā, lai šeit kaut kas notiktu ekonomikā.

Atbildēt

HT

08.11.2022. 14:22

»

autoram

Apvienotais saraksts- Tautas partijas un ZZS atdzimšanas saraksts. Sprindžuks vismaz ir apveltīts ar prātu, bet paskatieties uz Tavaru- aprobežoto un varaskāro Lemberga rokaspuisi


Sprindžuka fizionomija atāsta savu stāstu - izdevusies dzīve - lielas nāsis, deguna praktiski nav, ir tikai šņukurs, bumbulis, kas norāda uz īpašām stratēģa spējām. Par prātu liecina lielās auss garuma attiecība pret deguna garumu. Derīgs ministra amatam.

Atbildēt

autoram

08.11.2022. 14:01

Apvienotais saraksts- Tautas partijas un ZZS atdzimšanas saraksts. Sprindžuks vismaz ir apveltīts ar prātu, bet paskatieties uz Tavaru- aprobežoto un varaskāro Lemberga rokaspuisi.....

Atbildēt

punkCs A

08.11.2022. 13:34

Nevajag aizmirst kā sākās valsts parādu sāga ! Parexs un bunģieris un visa pārējā šušera žīdiskā.

Atbildēt

VAU

08.11.2022. 13:07

»

Puķkopis

Tās puķītes vēl būtu tīrais sīkums. Bet prihvatizētā pārtikas rūpniecība, G-24 kredīti, digitālgeita un kas tik vēl ne, liecina par īstu kampēja tvērienu,kam nekad nebūs gana...


"noziedznieks" sorosistiem ta tikai LEMBERGA KUNGS,ir TVĒRIENS tam puķo andžam un Co.sprindžuks būs VADONIS,ticiet-neticiet.

Atbildēt

Īstenie Latvijas ekonomikas slepkavas kā galvenā ir žīdene Inna Šteinbuka un O. Kehra vadītā tā saucamā “Ekonomistu apvienība”

08.11.2022. 12:52

»

Tev bail

nosaukt saimniekus.taadi buberti un galerti kaa bordaani,leviti u.c. ir tikai peshkas


Inna Šteinbuka
LATVIJAS ZINĀTŅU AKADĒMIJAS ĪSTENĀ LOCEKLE, LATVIJAS UNIVERSITĀTES PROFESORE

Inna Šteinbuka ir Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) īstenā locekle un LAS Eiropas Politikas pētījumu institūta valdes priekšsēdētāja. Viņa ir Latvijas Fiskālās disciplīnas padomes locekle, Āzijas-Eiropas fonda vadītāja (ASEF, Singapoure) un Eiropas Komisijas viceprezidenta Valda Dombrovska īpašā padomniece.
No 2011. līdz 2018. gadam vadījusi Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā. Eiropas Komisijā strādāja kopš 2005. gada, bijusi Eiropas Savienības statistikas biroja Eurostat Ekonomiskās un reģionālās statistikas departamenta un Sociālās un informācijas sabiedrības statistikas departamenta direktore. No 2001. līdz 2005. gadam viņa bija Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas priekšsēdētāja, kas atbildīga par elektroenerģijas, gāzes un telekomunikāciju tirgu, kā arī dzelzceļa un pasta pakalpojumu regulēšanu. No 1999. līdz 2001. gadam viņa bija vecākā padomniece izpilddirektoram Starptautiskajā Valūtas fondā Vašingtonā. No 1991. līdz 1999. gadam viņa bija Latvijas Finanšu ministrijas Ekonomikas analīzes un fiskālās politikas departamenta direktore un finanšu ministra padomniece.

Fiskālās disciplīnas padome: Valsts parāds ir salīdzinoši neliels; šogad var būt 45% no IKP

17. oktobris, 8:10
Ekonomika
Autori: LSM.lv Ziņu redakcija, Ģirts Auzāns (Latvijas Radio)
Latvijas valsts parāds salīdzinājumā ar citu eirozonas valstu saistībām ir neliels un šā gada beigās var būt 45% no valsts iekšzemes kopprodukta (IKP). To intervijā Latvijas Radio sacīja Fiskālās disciplīnas padomes (FDP) vadītāja Inna Šteinbuka.
Pēc viņas teiktā, Latvijas valsts parāds patlaban veido pusi no tā, kas uzkrāts citās eirozonas valstīs. Tas gan nenozīmē, ka Latvija var tērēt naudu, cik vēlas, jo sagaidāms, ka pieaugs parāda apkalpošanas izmaksas.
Patlaban Latvija parāda apkalpošanai ik gadu novirza ap 200 miljonus eiro, bet šīs summa var pieaugt divas līdz divarpus reizes.
Tas nozīmē, ka citām nozarēm, piemēram, izglītībai, veselībai varēs novirzīt mazāk naudas, skaidroja FDP vadītāja.
Parāda apkalpošanas izmaksas atkarīgas no tā, cik strauji pieaugs privātbanku un starptautisko banku likmes. Kamēr Latvijas parāds ir relatīvi neliels, varam aizņemties naudu par salīdzinoši zemām procentu likmēm, teica FDP vadītāja.
Viņa vienlaikus atzina, ka var apsveikt līdzšinējo valdību, kas savai pēctecei atstās tehnisko budžetu, kur plānots samazināt valsts budžeta deficītu – nākamgad to plānots samazināt līdz 3,3% no IKP.
Šteinbuka gan bija skeptiska par to, ka valdībai izdosies budžeta deficītu nākamgad samazināt līdz 3,3% no IKP.
Ņemot vērā augsto nenoteiktību pasaulē, jārēķinās ar iespēju, ka pieaugs valsts budžeta deficīts, ja vien ekonomika pēkšņi nesāks strauji augt. Ilgtermiņā valsts budžeta deficītu gan nāksies samazināt, piebilda FDP vadītāja.
KONTEKSTS:
2023. gadam valsts pamatbudžeta bāzes izdevumi ir aprēķināti 9 818,2 miljonu eiro apmērā un 2024. gadam valsts pamatbudžeta bāzes izdevumi – 9 307,4 miljonu eiro apmērā. Salīdzinājumā ar attiecīgā gada ietvaru izdevumi palielināti 1 030,0 miljonu eiro apmērā 2023. gadam un 513,5 miljonu eiro apmērā 2024. gadam.
Finanšu ministrija (FM) paredz, ka IKP salīdzināmās cenās 2022. gadā pieaugs par 2,8% un 2023. gadā – par 1%, savukārt patēriņa cenu pieaugums 2022. gadā būs 16,5% un 2023. gadā – 6,5%. Vidējā termiņā gaidāma ekonomikas izaugsmes paātrināšanās, IKP pieaugumam 2025. gadā sasniedzot 3,4%, kamēr patēriņa cenu pieaugums līdz 2025. gadam stabilizēsies 2% līmenī.
Aktualizētais vispārējās valdības budžeta deficīts 2022. gadam novērtēts 7% no IKP apmērā, kas ir 0,5 procentpunktiem augstāks, nekā prognozēts iepriekš. Vidējā termiņā vispārējās valdības budžeta deficīts pie nemainīgas valdības politikas tiek prognozēts 3,3% no IKP 2023. gadā, 0,7% no IKP 2024. gadā un 0,2% no IKP 2025. gadā.


“Ekonomistu apvienība”

https://www.ekonomisti.lv/biedri/

Apvienības prezidents:
Ojārs Kehris

Valdes locekļi:
Roberts Zīle,
Edmunds Krastiņš,
Pauls Dzintars Kalniņš,
Mārtiņš Bondars.

Pārējie biedri:
Elmārs Kehris,
Inna Šteinbuka,
Pēteris Strautiņš,
Ilmārs Rimšēvičs,
Filips Rajevskis,
Juris Pūce,
Jānis Platais,
Uldis Osis,
Aleksandrs Kiršteins,
Mārtiņš Kazāks,
Kaspars Gerhards,
Valdis Dombrovskis,
Andris Liepiņš,
Lauris Liepa,
Olga Lielkalne,
Ingūna Dobrāja,
Kārlis Cerbulis,
Eižens Cepurnieks,
Juris Cenbulis,
Dairis Cālītis,
Aina Baltraga,
Māris Avotiņš.


Konference Latvijas valsts stratēģija un sociāli politiskais konsensus
Ekonomistu apvienība sadarbībā ar Valsts prezidenta kanceleju 26. oktobrī Rīgas pilī organizēja konferenci Latvijas valsts stratēģija un sociāli politiskais konsensus
Konferenci atklāja Valsts prezidents Egils Levits un Ekonomistu apvienības prezidents Ojārs Kehris. Ievadā tika uzsvērta nepieciešamība pēc politiski stabilas un profesionālas valdības, kam Latvija būs jāizvada cauri sarežģītām krīzēm, jāatrisina 30 gadu laikā neatrisinātie enerģētikas jautājumi, un tas jāveic tempā, lai mēs spētu panākt pārējās Baltijas valstis izaugsmes apmēros.

Atbildēt

hi hi

08.11.2022. 12:51

»

Skumjais Bruņinieks

Grāmatu "Grābeklis" vajadzēja rakstīt nevis par Repši, bet gan par latviešu tautu...


latvanpajol,tač lielākie mudaki no iesākuma anglosaksi un tu,kā zeme tādus panes.

Atbildēt

hokols

08.11.2022. 12:30

»

Levits

Es neatdošos Pīlēnam


Kā tad tu pretosies? Labāk gādā vazelīnu!

Atbildēt

Vecie vēźi atpakaļ

08.11.2022. 12:30

Tautas partija atgriežas ar pīlēnu un sesku marionetēm oligarhu laiki turpināsies.

Atbildēt

atbilde

08.11.2022. 12:24

»

Naivs jautājums

Jā, drūmi laiki gaidāmi šaizemē. Vai, vispār, ir kāds politiskais spēks , kas realizē valsts intereses


Ja nav vēlētāju kurus interesē valsts intereses-kā var būt partijas, kuras tas interesē?

Atbildēt

Aldis

08.11.2022. 11:45

Pīlēns ar 180 milj kad9amkalp

Atbildēt

Bet

08.11.2022. 11:30

»

Tev bail

nosaukt saimniekus.taadi buberti un galerti kaa bordaani,leviti u.c. ir tikai peshkas


Muusu "vaiga sviedru miljonaarus"vajag jau sen atbriivot no "smagaas nastas"!Un to visu ielikt valsts kasee,bet ne pie shodienas paraziitiem pie siles.

Atbildēt

Tev

08.11.2022. 11:17

»

Levits

Es neatdošos Pīlēnam


iebaros "spaanju mushinjas".... :D

Atbildēt

Levits

08.11.2022. 11:07

Es neatdošos Pīlēnam!

Atbildēt

Viltnieks

08.11.2022. 11:02

Valsts.

Atbildēt

hmm

08.11.2022. 11:00

Jenoti saprot, ka pie varas var nākt sakarīgs cilvēks. Vajag novākt!!!

Atbildēt

HT

08.11.2022. 10:59

»

nu gnu

incanti kā šķēle piespieda pīlēnu iekļauties savu vergu dancī


Bailes no žīdu Levita un Bordāna ELT revolucionārā bezkompromisā ar ELT konfiscētiem īpašumiem tikai “uz aizdomu pamata” apvieno tā saucamo no dabas doto eliti - 3A, Pīlēnu, Sesku, Lembergu un citus.

Žīds Levits Rīgas pilī patvarīgi diktē noteikumus.

Vispirms koalīcija, tad amatai un tad uzdevumi - deklarācija. Tā ir skaldi un valdi politika.

Pareizi ir kā Pīlēns grib- koalīcija, galvenie darba uzdevumi un tikai tad, kurš vislabāk tos veiks.

Atbildēt

HT

08.11.2022. 10:53

»

tāpat vien

bet varbūt iemesls daudz vienkāršāks? Varbūt Šķēles laikā vienkārši izvēlējās saprātīgus un varošus cilvēkus amatos. (nevis kā pēdējos padsmit gadus - aizvien vājākus un "tukšākus


Izvēlējās? Konkurence badīgos ieveda prihvatizācijā. Noturējās tikai no dabas talanta dotā, patiesā informācija visās sfērās nav viegli pieejama. Nepietiek ar analītiķa talantu bez izlūka kā mājslinieka talanta, pareizi interpretējot varas melīgos tekstus.

Atbildēt

Sowe

08.11.2022. 10:52

Ļoti ceru, ka aiz Pīlēna nestāv Šķēle. Šķēle ir Latvijas lielākais izzadzējs, sen jau laiks bija iesēdināt. Cerams, ka Pīlēns par savu tagadējo bagātību nav parādā savam vecajam partijas biedram Šķēlem, kur tagad parāds būs jāatstrādā.

Atbildēt

tāpat vien

08.11.2022. 10:49

bet varbūt iemesls daudz vienkāršāks? Varbūt Šķēles laikā vienkārši izvēlējās saprātīgus un varošus cilvēkus amatos. (nevis kā pēdējos padsmit gadus - aizvien vājākus un "tukšākus")

Atbildēt

nu gnu

08.11.2022. 10:27

incanti kā šķēle piespieda pīlēnu iekļauties savu vergu dancī!

Atbildēt

forša doma

08.11.2022. 10:18

»

Pīle

Neaiztikt pīlēnu Pīlēnu! Viņš būs Prezidents


pīlēns Pīļēns - Prezidents!

Atbildēt

Savadi

08.11.2022. 09:43

U.Pilens,M.Kucinkis,M.Spribdzuks..Tautas partija rulle

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...