Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nesmīdini tautu

16.11.2022. 10:42

»

Piebilde

Beidziet apriet Sprindžuku. Vai tad Sprindžuka tēvam savulaik vajadzēja no Ādažiem teleportēties uz Mēnesi? Un tas, ka Sprindžuks ĻOTI veiksmīgi vada Ādažus pašlaik ir slikti? Tas, ka viņš ir strādājis Zemkopības ministrijā, tikai norāda to, ka viņš saprot ministrijas darbu. Vai tad kādam liekas, ka...


Sprindžuks veiskmīgi vada Ādažus? Cirks, vai nē? Viņs vada-bet pārējie deputāti klusē??? Viņs vada taisa afēras kopā ar Šķēles firmām-pārējie klusē? Tā viņs vienmēr visu vadījis un turpina vadīt..

Atbildēt

Iebilde

11.11.2022. 15:33

»

Piebilde

Beidziet apriet Sprindžuku. Vai tad Sprindžuka tēvam savulaik vajadzēja no Ādažiem teleportēties uz Mēnesi? Un tas, ka Sprindžuks ĻOTI veiksmīgi vada Ādažus pašlaik ir slikti? Tas, ka viņš ir strādājis Zemkopības ministrijā, tikai norāda to, ka viņš saprot ministrijas darbu. Vai tad kādam liekas, ka...


šķēles un sprindžuka laikā zemkopības ministrijas iznīcinātā un iztirgotā latvijas pārtikas rūpniecība, tavuprāt, ir kaut kas jēdzīgs? prihvatizētās un iztirgotās laimas un staburadzes līdzekļu ieripošana dažu šķēles cilvēku kabatās, ar e-vielām piedirstā orklas produkcija agrākās laimas un staburadzes papīrīšos ir kaut kas jēdzīgs? arī par veiksmīgi vadītajiem ādažiem te pirms vēlēšanām jau bija raksts, kā sprindžuks uzspļauj vides likumdošanai. ja tāds mērglis tiks par ministru, sprindžuka ādažu patvaļa izpletīsies pa visu latyviju.

Atbildēt

Piebilde

11.11.2022. 15:22

»

HT

Sprindžuka fizionomija atāsta savu stāstu - izdevusies dzīve - lielas nāsis, deguna praktiski nav, ir tikai šņukurs, bumbulis, kas norāda uz īpašām stratēģa spējām. Par prātu liecina lielās auss garuma attiecība pret deguna garumu. Derīgs ministra amatam


Beidziet apriet Sprindžuku. Vai tad Sprindžuka tēvam savulaik vajadzēja no Ādažiem teleportēties uz Mēnesi? Un tas, ka Sprindžuks ĻOTI veiksmīgi vada Ādažus pašlaik ir slikti? Tas, ka viņš ir strādājis Zemkopības ministrijā, tikai norāda to, ka viņš saprot ministrijas darbu. Vai tad kādam liekas, ka vislabāk ir ielikt par ministru kādu, kurš vispār nesaprot, kas ir ministrija. Norociet visus, kas spēj kaut ko jēdzīgu darīt un gaidiet Laimes lāci no Mūža meža.

Atbildēt

pareizi sacīts

08.11.2022. 23:07

»

Īstenie Latvijas ekonomikas slepkavas kā galvenā ir žīdene Inna Šteinbuka un O. Kehra vadītā tā saucamā “Ekonomistu apvienība”

Inna Šteinbuka...


kā nesen sākās runas par pvn atcelšanu atsevišķām precēm un pabalstiem apkurei, tā šī ž...ene uzreiz caur līkajām pērtiķa nāsīm izpirda, ka uzkarsīšot ekonomika un augšot valsts parāds! ja neesat pamanījuši, vienmēr un visur šī ž...ene caur līkajām pērtiķa nāsīm sāk pirst ž..kakainas frāzes par ekonomikas uzkaršanu, kad runa iet par reformām dzīves apstākļu uzlabošanai iedzīvotājiem. ir tāds iespaids, ka šī ž...ene tai postenī darbojas kā sarkanās židkomunistu monētas otrā puse, kas vienmēr ar ž..daino trauksmes celšanu nobremzē visas valdību solītās reformas, kuras tuvinātu Latviju Igaunijas vai Lietuvas līmenim!

Atbildēt

Fakts

08.11.2022. 19:01

»

tāpat vien

bet varbūt iemesls daudz vienkāršāks? Varbūt Šķēles laikā vienkārši izvēlējās saprātīgus un varošus cilvēkus amatos. (nevis kā pēdējos padsmit gadus - aizvien vājākus un "tukšākus


Tā ir taisnība. Tikai - tad, kad Šķēlem to vajadzēja, viņš šādus cilvēkus bez sirdsapziņas pārmetumiem pameta "zem tankiem"

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.11.2022. 17:04

»

Sen jau

ir skaidrs,ka ne vieni ,ne otri,ne krievi ,te ekonomiku necels.Atliek tikai taads siikums - visus patriekt uz 21.pirkstu


.... un iedzīvotājiem pašorganizēties, bet šobrīd tas nav iespējams. Pārāk daudz zombiju un prostitūtu mūsu vidū.

Atbildēt

Latvietis

08.11.2022. 16:59

Diemžēl izvēle nebija liela. Varēju balsot par eirogejiem, kuru prioritāte ir dzimumu maiņa un Stambulas konvencija. Par prievītēm, kurām, kā izrādās, nav mugurkaula, kuri padsmit gados nav spējuši no sava vidus izaudzēt pat dažus ministru kandidātus, ka jāimportē oligarhu apzelētais Gerhards. Par tiešu ārzemju pārvaldību ārvalsts pilsoņa vadībā, kura rūpes par šo teritoriju aprobežojas ar saimnieku vēlmi, lai šeit neizceltos vardarbīgi nemieri. Par algotni, kuram dots uzdevums bakstīt kaimiņu lāci, solot ātru evakuāciju uz drošu vietu, ja lācis satrakosies. Atlika vietējie ts. oligarhi, kuru bizness tomēr notiek Latvijā, un kurus interesē, lai šeit tomēr pavisam neizbeigtos maksātspējīgs pieprasījums.

Atbildēt

Kā tad

08.11.2022. 16:51

»

Latvija izdevusies valsts

tikai ar 3A


3A jau valsti bija nozaguši! Atkārtot vairs neizdosies!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.11.2022. 16:25

»

Kurš gan par to šaubījās

Vietējie oligarhi domās tikai par savas kabatas ekonomiku


Aha, bet visādi aizokeāna ragauši un sorosi par latviešu aborigēniem, par aborigēniem vien ... domās un domās caurām dienām un naktīm ... kā visiem un katram latvim dzīvi padarīt labāku ... :) :) :)

Atbildēt

Latvija izdevusies valsts

08.11.2022. 16:17

tikai ar 3A!!!

Atbildēt

Kurš gan par to šaubījās

08.11.2022. 16:12

»

Latvija - neizdevusies valsts

Aha, kā tad


Vietējie oligarhi domās tikai par savas kabatas ekonomiku!

Atbildēt

ha-ha

08.11.2022. 15:55

»

Īstenie Latvijas ekonomikas slepkavas kā galvenā ir žīdene Inna Šteinbuka un O. Kehra vadītā tā saucamā “Ekonomistu apvienība”

Inna Šteinbuka...


Cik šajā sarakstā ir aktivākie padomju okupantu oficiālie līdzstrādnieki-komunistu un komjaunatnes darboņi?Nevar taču tā būt,ka mūs joprojām aicināt ticēt un uzticēties nelustrētiem potenciālajiem Kremļa ietekmes aģentiem.Bet var būt tomēr?

Atbildēt

Anti colorados

08.11.2022. 15:49

»

Naivs jautājums

Jā, drūmi laiki gaidāmi šaizemē. Vai, vispār, ir kāds politiskais spēks , kas realizē valsts intereses


Nē,nav tāda spēka. Tur kur varu sagrābusi čeka, opozīcija vienmēr ir mākslīgs veidojums, bet patiesie tautas interešu aizstāvji tiek fiziski iznīcināti. Demokrātija un liberālisms ir labākā vide, lai šī rīkļu rāvēju sistēma plauktu un zeltu. K.Ulmanis to zināja un saprata, tādēļ izvēlējās vienīgo ceļu kā atbrīvoties no sarkanās sērgas. Tiesa gan ļoti humāni.

Atbildēt

secinājums

08.11.2022. 15:49

»

hmm

Jenoti saprot, ka pie varas var nākt sakarīgs cilvēks. Vajag novākt


tāpēc jau ķēzās agonijā

Atbildēt

Pīlēns

08.11.2022. 15:14

»

Levits

Es neatdošos Pīlēnam


Drāzīšu abus, tevi un Kūciņu!

Atbildēt

Patiesais

08.11.2022. 14:59

Navaru saprast, kas latviešus tā sagandēja. Skaties uz kuru pusi gribi visur latvieši taisa "naudu", dienu un nakti. Tiešām ļoti centīga tauta. Laikam atkal krievi vainīgi. Vai kļūdos. Ak pareizi, bija okupācija, vajadzēja tajā jūgā izdzīvot, tika apgūta prasme nepadoties, un lūk rezultāts, esam tikuši brīvībā, visas siles ir mūsu, ņemam cik gribam, arī vēlētajiem kaut ko iedodam, patiesa laimes zeme. UN kur paliek godīgums? Nav, galvenais ir savlaicīgi izvilkt kabatlakatiņu, noslaucīt asaras un daudz solīt tautai ( nezagļiem) Latvijā. Lapsa pareizi dara , ka atmakso neliešus. Bet ir sajūta, ka viņam drīz atkal būs sūdi. Smirdošu pūzni sakustināja. Drāma latviešiem vienmēr ir bijusi pirmajā vietā. Nu ko mīlēsim dzimteni un vērosim teātri. Vēl ir ko postīt.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.11.2022. 14:52

»

Skumjais Bruņinieks

Grāmatu "Grābeklis" vajadzēja rakstīt nevis par Repši, bet gan par latviešu tautu...


Aha, kā tad.
Runa šobrīd ir ne par ko citu, kā par to, kuri uzvarēs - transnacionālie oligarhi vai vietējie? Man tuvāki ir tomēr vietējie, jo viņi kaut nedaudz ir spiesti piedomāt pie tā, lai šeit kaut kas notiktu ekonomikā.

Atbildēt

HT

08.11.2022. 14:22

»

autoram

Apvienotais saraksts- Tautas partijas un ZZS atdzimšanas saraksts. Sprindžuks vismaz ir apveltīts ar prātu, bet paskatieties uz Tavaru- aprobežoto un varaskāro Lemberga rokaspuisi


Sprindžuka fizionomija atāsta savu stāstu - izdevusies dzīve - lielas nāsis, deguna praktiski nav, ir tikai šņukurs, bumbulis, kas norāda uz īpašām stratēģa spējām. Par prātu liecina lielās auss garuma attiecība pret deguna garumu. Derīgs ministra amatam.

Atbildēt

autoram

08.11.2022. 14:01

Apvienotais saraksts- Tautas partijas un ZZS atdzimšanas saraksts. Sprindžuks vismaz ir apveltīts ar prātu, bet paskatieties uz Tavaru- aprobežoto un varaskāro Lemberga rokaspuisi.....

Atbildēt

punkCs A

08.11.2022. 13:34

Nevajag aizmirst kā sākās valsts parādu sāga ! Parexs un bunģieris un visa pārējā šušera žīdiskā.

Atbildēt

VAU

08.11.2022. 13:07

»

Puķkopis

Tās puķītes vēl būtu tīrais sīkums. Bet prihvatizētā pārtikas rūpniecība, G-24 kredīti, digitālgeita un kas tik vēl ne, liecina par īstu kampēja tvērienu,kam nekad nebūs gana...


"noziedznieks" sorosistiem ta tikai LEMBERGA KUNGS,ir TVĒRIENS tam puķo andžam un Co.sprindžuks būs VADONIS,ticiet-neticiet.

Atbildēt

Īstenie Latvijas ekonomikas slepkavas kā galvenā ir žīdene Inna Šteinbuka un O. Kehra vadītā tā saucamā “Ekonomistu apvienība”

08.11.2022. 12:52

»

Tev bail

nosaukt saimniekus.taadi buberti un galerti kaa bordaani,leviti u.c. ir tikai peshkas


Inna Šteinbuka
LATVIJAS ZINĀTŅU AKADĒMIJAS ĪSTENĀ LOCEKLE, LATVIJAS UNIVERSITĀTES PROFESORE

Inna Šteinbuka ir Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) īstenā locekle un LAS Eiropas Politikas pētījumu institūta valdes priekšsēdētāja. Viņa ir Latvijas Fiskālās disciplīnas padomes locekle, Āzijas-Eiropas fonda vadītāja (ASEF, Singapoure) un Eiropas Komisijas viceprezidenta Valda Dombrovska īpašā padomniece.
No 2011. līdz 2018. gadam vadījusi Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā. Eiropas Komisijā strādāja kopš 2005. gada, bijusi Eiropas Savienības statistikas biroja Eurostat Ekonomiskās un reģionālās statistikas departamenta un Sociālās un informācijas sabiedrības statistikas departamenta direktore. No 2001. līdz 2005. gadam viņa bija Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas priekšsēdētāja, kas atbildīga par elektroenerģijas, gāzes un telekomunikāciju tirgu, kā arī dzelzceļa un pasta pakalpojumu regulēšanu. No 1999. līdz 2001. gadam viņa bija vecākā padomniece izpilddirektoram Starptautiskajā Valūtas fondā Vašingtonā. No 1991. līdz 1999. gadam viņa bija Latvijas Finanšu ministrijas Ekonomikas analīzes un fiskālās politikas departamenta direktore un finanšu ministra padomniece.

Fiskālās disciplīnas padome: Valsts parāds ir salīdzinoši neliels; šogad var būt 45% no IKP

17. oktobris, 8:10
Ekonomika
Autori: LSM.lv Ziņu redakcija, Ģirts Auzāns (Latvijas Radio)
Latvijas valsts parāds salīdzinājumā ar citu eirozonas valstu saistībām ir neliels un šā gada beigās var būt 45% no valsts iekšzemes kopprodukta (IKP). To intervijā Latvijas Radio sacīja Fiskālās disciplīnas padomes (FDP) vadītāja Inna Šteinbuka.
Pēc viņas teiktā, Latvijas valsts parāds patlaban veido pusi no tā, kas uzkrāts citās eirozonas valstīs. Tas gan nenozīmē, ka Latvija var tērēt naudu, cik vēlas, jo sagaidāms, ka pieaugs parāda apkalpošanas izmaksas.
Patlaban Latvija parāda apkalpošanai ik gadu novirza ap 200 miljonus eiro, bet šīs summa var pieaugt divas līdz divarpus reizes.
Tas nozīmē, ka citām nozarēm, piemēram, izglītībai, veselībai varēs novirzīt mazāk naudas, skaidroja FDP vadītāja.
Parāda apkalpošanas izmaksas atkarīgas no tā, cik strauji pieaugs privātbanku un starptautisko banku likmes. Kamēr Latvijas parāds ir relatīvi neliels, varam aizņemties naudu par salīdzinoši zemām procentu likmēm, teica FDP vadītāja.
Viņa vienlaikus atzina, ka var apsveikt līdzšinējo valdību, kas savai pēctecei atstās tehnisko budžetu, kur plānots samazināt valsts budžeta deficītu – nākamgad to plānots samazināt līdz 3,3% no IKP.
Šteinbuka gan bija skeptiska par to, ka valdībai izdosies budžeta deficītu nākamgad samazināt līdz 3,3% no IKP.
Ņemot vērā augsto nenoteiktību pasaulē, jārēķinās ar iespēju, ka pieaugs valsts budžeta deficīts, ja vien ekonomika pēkšņi nesāks strauji augt. Ilgtermiņā valsts budžeta deficītu gan nāksies samazināt, piebilda FDP vadītāja.
KONTEKSTS:
2023. gadam valsts pamatbudžeta bāzes izdevumi ir aprēķināti 9 818,2 miljonu eiro apmērā un 2024. gadam valsts pamatbudžeta bāzes izdevumi – 9 307,4 miljonu eiro apmērā. Salīdzinājumā ar attiecīgā gada ietvaru izdevumi palielināti 1 030,0 miljonu eiro apmērā 2023. gadam un 513,5 miljonu eiro apmērā 2024. gadam.
Finanšu ministrija (FM) paredz, ka IKP salīdzināmās cenās 2022. gadā pieaugs par 2,8% un 2023. gadā – par 1%, savukārt patēriņa cenu pieaugums 2022. gadā būs 16,5% un 2023. gadā – 6,5%. Vidējā termiņā gaidāma ekonomikas izaugsmes paātrināšanās, IKP pieaugumam 2025. gadā sasniedzot 3,4%, kamēr patēriņa cenu pieaugums līdz 2025. gadam stabilizēsies 2% līmenī.
Aktualizētais vispārējās valdības budžeta deficīts 2022. gadam novērtēts 7% no IKP apmērā, kas ir 0,5 procentpunktiem augstāks, nekā prognozēts iepriekš. Vidējā termiņā vispārējās valdības budžeta deficīts pie nemainīgas valdības politikas tiek prognozēts 3,3% no IKP 2023. gadā, 0,7% no IKP 2024. gadā un 0,2% no IKP 2025. gadā.


“Ekonomistu apvienība”

https://www.ekonomisti.lv/biedri/

Apvienības prezidents:
Ojārs Kehris

Valdes locekļi:
Roberts Zīle,
Edmunds Krastiņš,
Pauls Dzintars Kalniņš,
Mārtiņš Bondars.

Pārējie biedri:
Elmārs Kehris,
Inna Šteinbuka,
Pēteris Strautiņš,
Ilmārs Rimšēvičs,
Filips Rajevskis,
Juris Pūce,
Jānis Platais,
Uldis Osis,
Aleksandrs Kiršteins,
Mārtiņš Kazāks,
Kaspars Gerhards,
Valdis Dombrovskis,
Andris Liepiņš,
Lauris Liepa,
Olga Lielkalne,
Ingūna Dobrāja,
Kārlis Cerbulis,
Eižens Cepurnieks,
Juris Cenbulis,
Dairis Cālītis,
Aina Baltraga,
Māris Avotiņš.


Konference Latvijas valsts stratēģija un sociāli politiskais konsensus
Ekonomistu apvienība sadarbībā ar Valsts prezidenta kanceleju 26. oktobrī Rīgas pilī organizēja konferenci Latvijas valsts stratēģija un sociāli politiskais konsensus
Konferenci atklāja Valsts prezidents Egils Levits un Ekonomistu apvienības prezidents Ojārs Kehris. Ievadā tika uzsvērta nepieciešamība pēc politiski stabilas un profesionālas valdības, kam Latvija būs jāizvada cauri sarežģītām krīzēm, jāatrisina 30 gadu laikā neatrisinātie enerģētikas jautājumi, un tas jāveic tempā, lai mēs spētu panākt pārējās Baltijas valstis izaugsmes apmēros.

Atbildēt

hokols

08.11.2022. 12:30

»

Levits

Es neatdošos Pīlēnam


Kā tad tu pretosies? Labāk gādā vazelīnu!

Atbildēt

Vecie vēźi atpakaļ

08.11.2022. 12:30

Tautas partija atgriežas ar pīlēnu un sesku marionetēm oligarhu laiki turpināsies.

Atbildēt

atbilde

08.11.2022. 12:24

»

Naivs jautājums

Jā, drūmi laiki gaidāmi šaizemē. Vai, vispār, ir kāds politiskais spēks , kas realizē valsts intereses


Ja nav vēlētāju kurus interesē valsts intereses-kā var būt partijas, kuras tas interesē?

Atbildēt

Aldis

08.11.2022. 11:45

Pīlēns ar 180 milj kad9amkalp

Atbildēt

Bet

08.11.2022. 11:30

»

Tev bail

nosaukt saimniekus.taadi buberti un galerti kaa bordaani,leviti u.c. ir tikai peshkas


Muusu "vaiga sviedru miljonaarus"vajag jau sen atbriivot no "smagaas nastas"!Un to visu ielikt valsts kasee,bet ne pie shodienas paraziitiem pie siles.

Atbildēt

Tev

08.11.2022. 11:17

»

Levits

Es neatdošos Pīlēnam


iebaros "spaanju mushinjas".... :D

Atbildēt

Levits

08.11.2022. 11:07

Es neatdošos Pīlēnam!

Atbildēt

Viltnieks

08.11.2022. 11:02

Valsts.

Atbildēt

hmm

08.11.2022. 11:00

Jenoti saprot, ka pie varas var nākt sakarīgs cilvēks. Vajag novākt!!!

Atbildēt

HT

08.11.2022. 10:59

»

nu gnu

incanti kā šķēle piespieda pīlēnu iekļauties savu vergu dancī


Bailes no žīdu Levita un Bordāna ELT revolucionārā bezkompromisā ar ELT konfiscētiem īpašumiem tikai “uz aizdomu pamata” apvieno tā saucamo no dabas doto eliti - 3A, Pīlēnu, Sesku, Lembergu un citus.

Žīds Levits Rīgas pilī patvarīgi diktē noteikumus.

Vispirms koalīcija, tad amatai un tad uzdevumi - deklarācija. Tā ir skaldi un valdi politika.

Pareizi ir kā Pīlēns grib- koalīcija, galvenie darba uzdevumi un tikai tad, kurš vislabāk tos veiks.

Atbildēt

HT

08.11.2022. 10:53

»

tāpat vien

bet varbūt iemesls daudz vienkāršāks? Varbūt Šķēles laikā vienkārši izvēlējās saprātīgus un varošus cilvēkus amatos. (nevis kā pēdējos padsmit gadus - aizvien vājākus un "tukšākus


Izvēlējās? Konkurence badīgos ieveda prihvatizācijā. Noturējās tikai no dabas talanta dotā, patiesā informācija visās sfērās nav viegli pieejama. Nepietiek ar analītiķa talantu bez izlūka kā mājslinieka talanta, pareizi interpretējot varas melīgos tekstus.

Atbildēt

Sowe

08.11.2022. 10:52

Ļoti ceru, ka aiz Pīlēna nestāv Šķēle. Šķēle ir Latvijas lielākais izzadzējs, sen jau laiks bija iesēdināt. Cerams, ka Pīlēns par savu tagadējo bagātību nav parādā savam vecajam partijas biedram Šķēlem, kur tagad parāds būs jāatstrādā.

Atbildēt

tāpat vien

08.11.2022. 10:49

bet varbūt iemesls daudz vienkāršāks? Varbūt Šķēles laikā vienkārši izvēlējās saprātīgus un varošus cilvēkus amatos. (nevis kā pēdējos padsmit gadus - aizvien vājākus un "tukšākus")

Atbildēt

nu gnu

08.11.2022. 10:27

incanti kā šķēle piespieda pīlēnu iekļauties savu vergu dancī!

Atbildēt

forša doma

08.11.2022. 10:18

»

Pīle

Neaiztikt pīlēnu Pīlēnu! Viņš būs Prezidents


pīlēns Pīļēns - Prezidents!

Atbildēt

Savadi

08.11.2022. 09:43

U.Pilens,M.Kucinkis,M.Spribdzuks..Tautas partija rulle

Atbildēt

kuku

08.11.2022. 09:25

Sprindžuka sieva bija Saeimā šķēles palīgs

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...