Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Antidemokrāts.

02.05.2022. 10:43

Gan jau vienotības un paristu izdzimteņi atbrīvoja vietu kādam savam liberāļu izdzimtenim. Lidz ar to skaidrs, ka Rīgas zoodārza vairs drīzumā nebuus. Labākajā gadijumā liberāļu barbari atstās kādu homoseksuāli orientētu dzīvnieku-īpatni-tā sakot-savējo.

Atbildēt

Nu

01.05.2022. 15:21

Zaķis smuks, noteikti nevajadzēja tā darīt. Jā, var izjaukt ģimeni, bet lietas labā vajadzēja turēties. Ja atsūtītu kaut kādu partijas "Progresīvie" pārstāvi ar ūsām un auskariem visās vietās, tad skaidrs - run for your life. Bet šitas... Kaut gan - Līdaka ir gudrs, viņš saprot, ka saņems ciet pie pirmā drāziena.

Atbildēt

to sauc

01.05.2022. 09:21

»

ROFLMAO

Nekompetentu iestāžu vadītāju iecelšana "pa blatu" ir viens no izplatītākajiem korupcijas veidiem. Tas ir veids, kā partijas - bandas nozog Latvijas valsti...


nepotisms - savu paziņu, partijas biedri, radinieku iecelšana amatos.
Tieši tādēl Latvija ikgadējā pasaules korupcijas pētījumā atšķirībā no Igaunijas, arī Lietuvas, ir aizmugurē.
Tieši uz šo LV norāda korupcijas pētnieki regulāri.

Atbildēt

Latvietis

01.05.2022. 09:00

Nezi kuriem Latvijas varnešiem maksā kremlis par slepkavu kulta vietas - Jekelna uzvaras pieminekļa aizsargāšanu no likvidēšanas?

Atbildēt

Durdom

30.04.2022. 18:58

Un ko tagad liks mērkaķu būrī?

Atbildēt

ROFLMAO

30.04.2022. 17:51

»

Par ko bazārs?

Desmitiem cilvēku dienā maina darba vietas. Ko autors gribēja pateikt


Nekompetentu iestāžu vadītāju iecelšana "pa blatu" ir viens no izplatītākajiem korupcijas veidiem. Tas ir veids, kā partijas - bandas nozog Latvijas valsti.

Ieceltais vadītājs kļūst par savu iecēlēju parādnieku, un sāk veikt sarunātus iepirkumus, pieņemt darbā "mirušās dvēseles" vai "padomniekus", jo jāmaksā taču bandas - partijas obščakā.

Toties padotajiem jāmokās darbā, kurā vadītājs nesaprot ne līdzšinējo darbību un iesāktos projektus, ne spēj izvirzīt jaunus mērķus, bet rūpējas par savu kabatu, izdod nelikumīgus mutiskus rīkojumus.

Spriežot pēc izteiksmīgās ilustrācijas, domāju, ka tieši šādā situācijā nonācis zoodārzs. Jūtu līdzi dzīvniekiem...

Atbildēt

Liesais

30.04.2022. 16:11

Līdaka, nevaidi, Tev īstā vieta lielveikalā pi kases. Tikko kāds nerunā valsts valodā, tā uzbrēc “ Aizver muti”.

Atbildēt

Par ko bazārs?

30.04.2022. 10:37

Desmitiem cilvēku dienā maina darba vietas. Ko autors gribēja pateikt?

Atbildēt

Līdaku

30.04.2022. 10:18

Uz pannas!

Atbildēt

lol

30.04.2022. 08:42

»

Pārdaugava

Smirdīgo komunistu zaņķis ZZS iet pa burbuli


pareizi vēlē KLKSM kongresa delegātu Reiru

Atbildēt

hmm

30.04.2022. 08:38

»

pilsētnieks

malači, ka izmeta tos laupītāju bandas oberus Buškevicu un Tauriņu


Tauriņš silti iekārtojās Latvijas valsts mežos un tukšdirsis staķis apkakājās ar visām savām apsūdzībām

Atbildēt

kurms

30.04.2022. 00:36

laikam 3 šprice nav iedurta, ka darba mazā alga-
nepietiek un šēmot nesanāk

Atbildēt

nevienaldzīgs pilsonis

30.04.2022. 00:11

Vai šis idioc ar frizēto ēdiena palieku un puņku sūkli uz virslūpas ir vakcinēts!

Atbildēt

līdaka oponenc

30.04.2022. 00:02

Aizver muti, līdak!

Atbildēt

Neko darīt...

29.04.2022. 23:02

»

ha-ha

Šorīt bija redzams,kā Līdaka domubiedri televīzijā locās ap monumentu okupantiem.No ārienes it kā braši vīri,bet iekšā tīrs krievu rašisma produkts,kuriem no vārda okupācija piemetas postpadomiski krampji.Tā pat ar okupācijas laiku dāmītēm,kurām nekādi nepadodās vārds okupācija,bet tiek izšļupstēts-...


Ir vajadzīga paaudžu nomaiņa, lai no šiem nelgām, ar okupācijas(padomju sērgu) laikiem tiktu vaļā. Arī kreisās liberastu idejas, pie mums ir lielā cieņā. Okupantu pieminekļa nojaukšana(nenojaukšana) parādīs kas vada mūsu tautu!

Atbildēt

ddddddd

29.04.2022. 21:49

Pastaves kas mainisies

Atbildēt

Zaldis Vatlers- Vatņiks

29.04.2022. 20:41

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Oligarhi!

Kā vēsta ietekmīgais britu laikraksts “The moon”, joprojām fani nebeidzot jūsmot par tautā mīlēto Latvijas valsts eksprezidentu Zaldi Vatleru.

Fanus uzjautrinot viņa ekselence, kurš augstajā valsts krēslā nonāca Rīgas Zoodārzā un joprojām nezinot, kas viņš esot.

Savulaik, būdams prezidents, tautai tuvs kļuva, jo no salmiem pašrocīgi darinājis “oligarhu lelles” un publiski dedzinājis Daugavas krastā, rituālam piešķirot saturisku jēgu ar vārdiem :”Tagad jūs zināt, kas jūs esat!”


Viņa ekselence Zaldis Vatlers, lai noskaidrotu, kas viņš patiesībā ir, sarakstījis leģendāro brošūru “Kas es esmu?” Vairākās intervijās ārzemju presei atzinis, ka tomēr nav ticis skaidrībā par savu personu arī pēc brošūras iznākšanas klajā.

Apsēsts ar šo jautājumu, viņa ekselence, izliecies pa savas ģimenes mītnes logu, aicina: “Zvaniet saviem radiem un draugiem uz Krieviju katru dienu! Varbūt tomēr kāds zin! Man zīlniece norādīja pareizo virzienu un apgalvoja, ka tas ir “pareizais virziens”, uzsvēra Vatlers, paužot, ka, noskaidrojot katram un ikvienam visu par sevi, “tas esot ceļš uz brīvību un pilnīgu neatkarību”.”

Lielāko daļu runas zoodārza Vatlers teica krieviski, runas sākumā pateicoties klātesošajiem par nebeidzamo interesi par viņa personību.

Bijušais Valsts prezidents uzsvēra, ka vissliktākais, kas ar viņu varētu notikt, būtu nenoskaidrot, kas viņš ir bijis.

Vatlers norādīja, ka pasaules gudrākie prāti ar laiku to tomēr sapratīšot, kas viņš patiesībā esot bijis, arī pēc viņa došanās “pēdējā ceļā pie eņģeļiem”.


https://jauns.lv/raksts/zinas/490963-zatlers-aicina-zvanit-pazistamajiem-krievija-un-stastit-par-putina-sakto-karu-ukraina

Atbildēt

LEVIC EGILS

29.04.2022. 20:40

»

Rīgas pilī

var būt tikai viens dzīvnieks. Tas, kurš, iesākot konferenci LU, sacīja : Visi cilvēki ir dzīvnieki. Žīdu cūka zin, ko saka


Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

Man ir tas gods tagad paziņot: “Sadarbību ar Krieviju uzņēmēji varēs turpināt tikai uz sava “īpaša pašriska rēķina” un “investēt asiņainos eiro un dolārus” Ukraiņu tautas cilvēkkapitāla likvidēšanā.

Tādiem vārdiem Valsts prezidents uzrunājis Latvijas tautu.

Ja kāds uzņēmējs tomēr vēlēsies “spēlēt uz augstām pārrobežu, sankciju un sodu likmēm” un mierīgi turpināt sadarbību ar Krieviju, tas viennozīmīgi būs jādara tikai uz sava pašriska aprēķina, nevis valsts rēķina, trešdien, 23. martā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru sapulcē sacīja Valsts prezidents Egils Levitc.

Viņš pauda, ka Latvijas iedzīvotājiem turpmāk, ar ceturtdienu, šai ziņā jābūt ātriem un izlēmīgiem stratēģiski, jo turpmāk “žīdu rebes” vairs nedēvēs par kontrabandas projektu virzību, lai nostiprinātu mūsu žīdu vietu “jaunajās starptautiskajās vērtību ķēdēs”.

Ir jāmeklē jaunas iespējas, jauni piegādes un eksporta, importa tirgi, lai saimnieciskā darbība neapstātos augt, kā līdz šim.

Darāmā netrūkst arī uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, samazinot birokrātiju, lai nezaudētu pašmāju un ārvalstu investoru pārliecību ieguldīt plaukstošajā Latvijas ekonomikā.

Raugoties uz priekšu, manuprāt, ir svarīgi, lai mēs turpinātu arī savus labos nodomus investēt attīstībā – jomās, kas ir būtiskas mūsu izaugsmei, īpašās zināšanās, prasmēs, pētniecībā, inovācijās, neskaitāmos uzņēmējdarbības inkubatoros, bet arī atbilstošā katra “interaktīvā prāta infrastruktūrā,” pauda Levitc.

Valsts prezidents norādīja, ka Eiropas un starptautisko sabiedroto vienotā un spēcīgā erekcija uz Krievijas vadītāja Vladimira Putina režīma necilvēcīgo agresiju ekonomikā Ukrainā, ieviešot līdz šim plašākās sankcijas pret šo agresoru un diversantu un tā atbalstītājiem, radīs neatgriezeniskas pārmaiņas, ko šobrīd pati Latvija savā naivumā vēl pilnībā neapzinās, Latvijas ekonomikai jau strauji iztrūkstot Krievijas izejvielām lauksaimniecībā un rūpniecībā, tranzītā.

Šo pasākumu cena ir un būs augsta arī Latvijai, bet atšķirībā no Ukrainas, kas maksā tomēr ar pārāk strauju cilvēkkapitāla likvidāciju, mūsu valsts budžeta cena būs mērāma tikai naudas izteiksmē, vien palielinot valsts ārējo finanšu parādu.

Tāpat viņš pauda pateicību tiem uzņēmumiem, kuri jau atsaukušies LTR kameras aicinājumam pašaizliedzīgi ziedot humānās preces - lietotās drēbes un apavus, un liekās pārtikas un medicīnas preces, tostarp tās “mangojot un diedelējot” pie lielveikalu ieejām.

Viņš aicināja rūpīgi ikvienu kameras biedru izvērtēt, kā vēl var palīdzēt Ukrainai, kā to dara pats no Rīgas pils kameras, kuras apsardze lielo vērtību dēļ tajā ir trīskāršota. Kamēr ir karš, viņš piebilda.

Levitc steidzīgi atzīmēja, ka jaunajos ģeopolitiskajos un ekonomiskajos apstākļos mums ir jābūt gataviem reaģēt vienoti, viedi, valstsgribīgi un pēc iespējas tālredzīgi. Ir jādara viss iespējamais, lai novērstu tuvredzību ekonomikā un paniku jau tagad, sagatavotos izmaiņām, kas skars visu Latvijas tautsaimniecību līdz katras mājsaimniecības slieksnim.

Energoapgādes neatkarība un ilgtspēja, investējot “viegli atjaunojama un savaldāma vēja energoresursos”, ir viena no jomām, par kuru vēl ir vērts padomāt.


https://www.la.lv/levits-sadarbibu-ar-krieviju-uznemeji-vares-turpinat-tikai-uz-sava-pasriska-rekina

Atbildēt

Rīgas pilī

29.04.2022. 20:39

»

uz jaunu darbu

Līdaku, kā kustoņu pazinēju pieņems Levits savā birojā!Tur arī daudz lopiņu


var būt tikai viens dzīvnieks. Tas, kurš, iesākot konferenci LU, sacīja : Visi cilvēki ir dzīvnieki. Žīdu cūka zin, ko saka.

Atbildēt

ZZS skaistums kā arbūzam

29.04.2022. 20:08

No skata zaļš, bet no iekšām sarkanie

Atbildēt

uz jaunu darbu

29.04.2022. 19:20

Līdaku, kā kustoņu pazinēju pieņems Levits savā birojā!Tur arī daudz lopiņu!

Atbildēt

tīģers

29.04.2022. 18:22

Man tas komūnistu vārds "kolektīvs" derdzas.

Atbildēt

zveers

29.04.2022. 18:13

Aizveries, kazrags peerkamais!

Atbildēt

cikādis

29.04.2022. 16:59

»

Pārdaugava

Smirdīgo komunistu zaņķis ZZS iet pa burbuli


Aivarz nestutē,un tad buļ-buļ.Neatmaksājas.

Atbildēt

Gapons

29.04.2022. 16:51

»

lauķis

Krokodīla asaras.Pats būvēja šo sistēmu un pats to stutēja,tagad kurpe spiež un karote par biezu.Jā,aizmirsa pastāstīt ka tur bija ar to zooloģisko eksperimentu, Zatlera celšanu saulītē.Kārtējie meli un puspatiesības


Ja nevari, tad laidies, bez vaidēšanas! Politikas zupu strēbušais, nekad vairs nebūs godīga darba darītājs, to tak vajadzētu saprast? ZZS rindas, ir ļoti šķidras, Lembis mēģina sagrābstīt, kaut vai Līdaku...

Atbildēt

Es šo imgmāru Mailīti

29.04.2022. 16:45

nekad neesmu turējis par “pilnu rubuli”.

Piedodiet draugi, neizturēju.

Atbildēt

Var jau saprast

29.04.2022. 16:26

Pēc deputāta algas, uz veco darba vietu kājas diez ko nenes.

Atbildēt

Fakts

29.04.2022. 16:02

»

nu

Ar tādiem idiotiem kādi pašreiz ir iecelti par valdes locekļiem zoodārzs drīz vien izbeigs eksistēt pavisam


varbūt tiem, kas valda Rīgā, patīk ne tikai geji, bet arī zoofiles, tāpēc jauna vadība?

Atbildēt

putns

29.04.2022. 15:51

Ja no ZZS partijas, tad skaidrs kas par iddiot, un
vēl daudz-nelikumības zoo šēmojjis,jo daudz x atlaists. To,ka pazinis dzīvniekus daudzus, tas nav
rādītājs. daudz šēmojis korrruptīvās affērās.
tādi primmāti daudz zzs

Atbildēt

Piekrītu!

29.04.2022. 14:42

»

Tīre rebe

Aizver muti! - Bija labākais, ko no Līdakas dzirdēju


Tas teiciens vienu laiku bija pat folklorizējies.

Atbildēt

Secinājums

29.04.2022. 13:47

»

pilsētnieks

malači, ka izmeta tos laupītāju bandas oberus Buškevicu un Tauriņu


Satraukumam nav vietas,vietā pieņemti vēl lielāki laupītāji.

Atbildēt

Fišermans

29.04.2022. 11:26

Līdacim-Lietas Negāja. Bet tas sīkums jo nākošās jau ir padomā.

Atbildēt

Kabarelis

29.04.2022. 10:31

Dziedāt ir forši ,bet ja vēl varētu uzdancot…

Atbildēt

pilsētniece

29.04.2022. 10:30

»

Elementāri

Tā saucamie "efektīvie medžeri" var nolaist jebkuru uzņēmumu pa burbuli. Žēl Rīgas Zoodārza, bet ir jau vēl arī citi uzņēmumi, kuri ir nostājušies uz skuju takas un turpmāk tiks finansēti no valsts budžeta. Ja vien kāds nesaņemsies un nepatrieks, šos "konkursu" rezultātā izbīdītos tukšpaurus...


Un kas ar Rīgas mežiem. Kaut kā nedzird to mazgadīgo klaunu, kas nesen šļupstēja par izsaimniekošanu un skaitīja šņabja glāzītes. Vai jau aizgājis pa skuju taku. Braucu vakaros garām Norupes it kā kokaudzētavai....nožēlojami.

Atbildēt

Upura gulbja dziesma

29.04.2022. 09:52

Vai tik Līdaka, no vadītāja kļūstot par ierindas darbinieku, nebūs līdz mielēm izbaudījis no savu nelabvēļu puses mobinga un manipulēšanas jaukumus?

Atbildēt

Es

29.04.2022. 09:48

Blondiem zaķiem - Rīgu!

Atbildēt

ha-ha

29.04.2022. 09:34

Šorīt bija redzams,kā Līdaka domubiedri televīzijā locās ap monumentu okupantiem.No ārienes it kā braši vīri,bet iekšā tīrs krievu rašisma produkts,kuriem no vārda okupācija piemetas postpadomiski krampji.Tā pat ar okupācijas laiku dāmītēm,kurām nekādi nepadodās vārds okupācija,bet tiek izšļupstēts-padomju.

Atbildēt

29.04.2022. 09:03

Būs jānomirst laukos.

Atbildēt

gf

29.04.2022. 09:03

kas ir tā neveiklā pozētāja pie tīģera, kurš krātiņā?

Atbildēt

reņģe

29.04.2022. 08:48

politiķis ar neveiksmīgu roku un žēlabainu toni

Atbildēt

Tīre rebe

29.04.2022. 08:39

Aizver muti! - Bija labākais, ko no Līdakas dzirdēju.

Atbildēt

Elementāri

29.04.2022. 08:33

Tā saucamie "efektīvie medžeri" var nolaist jebkuru uzņēmumu pa burbuli. Žēl Rīgas Zoodārza, bet ir jau vēl arī citi uzņēmumi, kuri ir nostājušies uz skuju takas un turpmāk tiks finansēti no valsts budžeta. Ja vien kāds nesaņemsies un nepatrieks, šos "konkursu" rezultātā izbīdītos tukšpaurus.

Atbildēt

nu

29.04.2022. 08:09

Ar tādiem idiotiem kādi pašreiz ir iecelti par valdes locekļiem zoodārzs drīz vien izbeigs eksistēt pavisam!

Atbildēt

treknis

29.04.2022. 07:18

politika politikai,bet dzīvnieki ir dzīvi nieki?
Zvēri tie rakstītāji/skribenti

Atbildēt

eu!

29.04.2022. 07:00

ingemār, kam tu adresē šīs vaidas? pats gribēji būt skaistuma karaliene?

Atbildēt

lauķis

29.04.2022. 06:32

Krokodīla asaras.Pats būvēja šo sistēmu un pats to stutēja,tagad kurpe spiež un karote par biezu.Jā,aizmirsa pastāstīt ka tur bija ar to zooloģisko eksperimentu, Zatlera celšanu saulītē.Kārtējie meli un puspatiesības.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...