Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tā ir

08.04.2024. 14:54

»

Nu

Tu no kuras palātas, konspirator? Ģeogrāfiju pašmācības ceļā apguvi, vai ne


Ja krievu tumsoņas būtu mācījušās fiziku, tad spētu saprast, ka ar tumsu nevar nomākt gaismu un velti necenstos.

Atbildēt

tā ir

07.04.2024. 19:52

»

Nu

Vēl viens stratēģis. Tu, vispār, zini kā sākās Japānas un ASV konflikts, kura varēja nebūt? Ar to, ka ASV noteica Japānai sankcijas, bloķējot stratēģisko izejmateriālu piegādi, jo tām nepatika Japānas aktivitātes Korejā un Ķīnā. Tas, ka uzbrukums Pēlharborai bija kļūda nav nekas jauns. Admirālis Jamamoto...


Fiziskais un morālais kroplis Rūzvelts nespētu pamatot ASV agresiju pret Japānu, jo tā nav krievija, kas var ikvienam uzbrukt un slepkavot civiliedzīvotājus, nerēķinoties ar savu pilsoņu viedokli, tāpēc jau Perlharbor bija vajadzīga, kā iemesls.
Kad kāds saprot, kas šis karš bija Staļina un ASV demokrātu partijas kopīgs projekts, kurā ASV kopš 1929. gada ieguldīja simtiem miljardu un uzbūvēja Staļinam pasaulē varenāko militāro industriju, tad viss nostājas savās vietās. Ja Staļins nebūtu nokavējis 20 gadus gatavoto karu, visa Eiropa būtu noslīcināta asinīs vēl 1941. gada vasarā un tādai Japānai vispār nebūtu bijusi nekāda nozīme, to pievāktu vēlāk. Ja abu nelieši plāni būtu īstenojušies, pirmo Staļins būtu likvidējis Rūzveltu, kā tas viņam kopš laika gala ierasts rīkoties ar savu noziegumu līdzdalībniekiem un visus Rūzvelta lokā esošos žīdus, Otrā pasaules kara, ko izdošanās gadījumā, kā Kijiva 3 dienās, būtu nosaukuši par speciālo kara operāciju, ideologus - žīdus no Frankfurtes filozofijas skolas. Ne ar vienu tas pat netaisījās dalīt pasaules virskundzību.
Vienošanās pārkāpj daudzi, bet krieviem visus uzmest ir principiāla lieta. Kā jau rakstīju, nēģeru un čigānu tikumi.

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 17:45

»

tā ir

Atrodoties blakus krievijai, Japāna nevarēja nezināt, kādas nelietības no krieviem var sagaidīt, kaut vai to, kā krievi pievāca Ķīnas teritoriju, tāpēc bija loģiski atbrīvot un derusificēt teritoriju līdz Urāliem. Tas ļoti būtu palīdzējis vācu sabiedrotiem atbrīvot Aziopas Eiropas daļu un ātri izbeigt...


Vēl viens stratēģis. Tu, vispār, zini kā sākās Japānas un ASV konflikts, kura varēja nebūt? Ar to, ka ASV noteica Japānai sankcijas, bloķējot stratēģisko izejmateriālu piegādi, jo tām nepatika Japānas aktivitātes Korejā un Ķīnā. Tas, ka uzbrukums Pēlharborai bija kļūda nav nekas jauns. Admirālis Jamamoto, pirms lēmuma pieņemšanas, problēmu noformulēja vienkārši - ja mēs varam uzvarēt ASV 6 mēnešu laikā, tad to var darīt. Pretējā gadījumā mēs zaudēsim. Ja Japāna būtu uzbrukusi PSRS, ASV ar visu Klusā okeāna floti ierastos pie japāņiem ciemos pilnīgi netraucēti. Un kāds sakars ar krievu tikumiem? Neviena valsts nav pildījusi līgumus, kad tas kļuva neizdevīgi. Vācija ir tikai viens piemērs.

Bet attiecībā uz taviem "stratēģiskajiem" plāniem, ar kuriem tev vajadzētu iepazīstināt Japānas valdību (kas gan ir ASV pakļautībā), tad ir apmēram tā:

Возвращается муж домой и застает в спальне жену с любовником. Муж, брызжа слюной, кричит любовнику:
— Гад, если бы у меня был пистолет, я бы тебя застрелил!
Любовник, небрежно так:
— А у тебя теперь рога есть. Ты меня забодай!

Atbildēt

tā ir

07.04.2024. 13:41

»

Nu

Tam nu gan ir simboliska nozīme. Japāna nemaz nebija ieinteresēta brukt virsū PSRS. Ne jau PSRS piemēroja Japānai sankcijas, kuras izraisīja Japānas - ASV karu. PSRS pieteica Japānai karu pēc Potsdamas konferences, pildot Teherānas un Jaltas vienošanās. Tie līgumi vispār ir pupu mizas kā tajā laikā, ...


Atrodoties blakus krievijai, Japāna nevarēja nezināt, kādas nelietības no krieviem var sagaidīt, kaut vai to, kā krievi pievāca Ķīnas teritoriju, tāpēc bija loģiski atbrīvot un derusificēt teritoriju līdz Urāliem. Tas ļoti būtu palīdzējis vācu sabiedrotiem atbrīvot Aziopas Eiropas daļu un ātri izbeigt karu. Ja Japāna būtu uzbrukusi krieviem, fiziskais un morālais kroplis Rūzvelts nebūtu spējis iejaukties, jo tikai ar ar Perlharboras provokāciju, tam izdevās pārliecināt amerikāņus iet bojā suņa nāvē un vergot Staļina kara mašīnai. Ja ASV būtu veikts referendums, 70% iedzīvotāju būtu pret karu, bet vismaz 40% nobalsotu par karošanu sev sociāli un intelektuāli tuvo vāciešu pusē.
Tikai idioti slēdz ar krieviem vienošanos un cer, kā tās tiks pildītas, jo krievu tikumi neatšķiras no nēģeru un čigānu tikumiem. Pirms izlemt neiejaukties karā, japāņiem vajadzēja vispirms iepazīties ar Tartu un Rīgas 1920. gada miera līgumiem. Šobrīs ir īstais brīdis Japānai novērst visas agrākās netaisnības, atgūt Kuriļu salas un Sahalīnu un pievākt Kamčatku, pie viena palīdzot Ukrainai izbeigt kara un terora draudus visai civilizētai pasaulei.

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 13:16

»

tā ir

Japāna neiebruka. Pildot 1941. g. 13. aprīlī Maskavā parakstīto PSRS un Japānas savstarpējās neitralitātes līgumu, Japāna neizmantoja iespēju un nepievāca visu Sibīriju vēl līdz 1941. gada beigām un uz Jauno gadu kopā ar vāciešiem Urālos nesadzēra šnabstu un sake un ar to pašu karš arī būtu beidzies...


Tam nu gan ir simboliska nozīme. Japāna nemaz nebija ieinteresēta brukt virsū PSRS. Ne jau PSRS piemēroja Japānai sankcijas, kuras izraisīja Japānas - ASV karu. PSRS pieteica Japānai karu pēc Potsdamas konferences, pildot Teherānas un Jaltas vienošanās. Tie līgumi vispār ir pupu mizas kā tajā laikā, tā tagad (ieskaitot Ziemeļatlantijas paktu). Vācija uzbruka PSRS, neskatoties uz līgumu, Somija pakaroja Vācijas pusē, bet kara beigās sāka karot pret Vāciju u.t.t. Jeņķi jadrobumbas jau uzmeta ne tikai lai pārbaudītu kā japiji sajutīsies, bet sabijās no iespējas, ka Japānā var sanākt 2 okupacijas zonas.

Atbildēt

pats saproti

06.04.2024. 18:37

»

latviešu klans Staļina valdībā

Ļeņingradas izpilkomitejas augstākās varas pārstāvji uz 1930. gadu un vēlāk...


Cik tad vispār bija to krievu, kas prata lasīt un rakstīt?

Atbildēt

Atis Priedītis

06.04.2024. 13:45

»

Tam Atim Priedītim

Ati - ja tas tiešām esi Tu - lai tev draugs labi klājas. Es vēlos pateikt pateicību un atzinību Tev - īstam cilvēkam un taviem tuvajiem


Es tiešām esmu tas. Rakstu neslēpjoties aiz segvārda, lai čekisti saprastu, ka es tiešām no viņiem nebaidos un no viņiem neslēpjos.

Atbildēt

tā ir

06.04.2024. 13:09

»

"jūsu viedoklis ir svarīgs"

Vai tā patiešām bija Japāna kur iebruka, vai tikai nocirpa to kas bija piekampts klāt


Japāna neiebruka. Pildot 1941. g. 13. aprīlī Maskavā parakstīto PSRS un Japānas savstarpējās neitralitātes līgumu, Japāna neizmantoja iespēju un nepievāca visu Sibīriju vēl līdz 1941. gada beigām un uz Jauno gadu kopā ar vāciešiem Urālos nesadzēra šnabstu un sake un ar to pašu karš arī būtu beidzies ar minimāliem postījumiem un upuriem.
Viskrieviskākais necilvēks, Staļins, rupji pārkāpjot līgumu, 1945. uzbruka Japānai un pievāca tās teritoriju. Nekad nedrīkst ar krieviem ne par ko vienoties, ja noķer krievu, apgriez tam nolādētam izdzimtenim sprandu!

Atbildēt

tiešām

06.04.2024. 13:00

»

Atmiņas par nākotni

Kur tu biji agrāk – pašreiz "varonīgi krievplēsīgais", uz caurumaini nomītām pastalām pēdējās smadzeņu(?) atliekas izmīzošais urrrāpat.REJ.ot – pirms pāris gadiem un visus iepriekšējos gadus? Visticamāk turpat, kur atkal būsi pēc dažiem "kalendāriem periodiem" - atpakaļ savā ilgtspējīgi piesmirdušajā...


Tas taču ir tavs, krievu mēsla vai krievu draudziņa karš, tāpēc nav taisnīgi, ka tavā vietā tankos T-62 un T-55 deg un ierakumos treknās Ukrainas žurkas baro krievu pensionāri, invalīdi un neapmācīti studenti.
Par saviem vārdiem tu, necilvēk, nolādēsi savu māti , mauku, kas tevi laidusi pasaulē.

Atbildēt

Nu

06.04.2024. 12:52

»

Fakts

Vecs un aptaukojies mopsis tomēr ir spēcīgāks par vecu izbadējušos un izkāmējušu bobi


Nezinu par bobi, bet mukt gan mopsis māk. Ja sakompulētu visas "misijas", tas būtu viens vienīgs mukšanas stāsts jau sākot ar Saigonu. Re kā Jāzeps Bidē pat nevar atstrādāt no ukriem saņemtos kukuļus. Kongress neļauj.

Atbildēt

Fakts

06.04.2024. 12:33

»

nelej udeni

Sa gada 3 menesos Krievija ir atbrivojusi 400 tukstosus kvadratkilometru lielu teritoriju no hoholu banderam ukraina.Tas ir sesas reizes lielaku teritoriju neka latvija


krievija ir orku bandītu valsts, kas neko un nekad nav atbrīvojusi, bet tikai okupējusi un iznīcinājusi. Nav neviena pozitīva vēstursika notikuma pasaules līmeņa vēsturē, ko būtu radījusi krievija. Tā ir radījusi tikai postu un nelaimes visā pasaulē, tai skaitā pati savā teritorijā.

Atbildēt

:):):):)

06.04.2024. 12:27

»

ieteikums

Vajag ar Krieviju noslēgt draudzības- sadarbības līgumu ar bez muitas tirdzniecību, tad nebūs jāsatraucās. Tirgojoties tautas pašas sadraudzēsies, kā tas ir starp Krieviju un Baltkrieviju


Njā, mēs gadsimtiem nevaram ar orkiem sadraudzēties, un nevajag arī, jo "pasaki, kas ir tavs draugs, un pateikšu, kas esi pats":):):):)

Atbildēt

fakts

06.04.2024. 11:32

»

1937

Stalinam vajadzeja 20 gadus,lidz lielako dalu,ka ari to lidzjutejus vins 1937 gada likvideja.tapec vini pat sodien ta ienist Stalinu,kurs mainija PSRS augstako parvaldes aparata etnisko sastavu


Nozieguma līdzdalībniekus un lieciniekus vienmēr novāc kaut arī tie ir no tā paša elles ķēķa.Staļins,Rūzvelts,Čērčils un Hitlers bija lielākie tā laika koriši un ne vienreiz vien tikās klātienē,piemēram,Katiņas slaktiņa laikā.Tā bija nešķīsteņu veidota rituāla slepkavība.

Atbildēt

tev patika?

06.04.2024. 11:22

»

Gustavs

mani interesē...un domāju ka vairumu tautas ar


Tad tikai gaidi, gan jau būs vēl. Domājams, ka vairumam tautas, tai skaitā tev ar... ;)

Atbildēt

Gustavs

06.04.2024. 11:16

»

tava lustrācija nevienam neinteresē


mani interesē...un domāju ka vairumu tautas ar...

Atbildēt

Gustavs>Zigis

06.04.2024. 11:00

»

Zigis

Liels paldies, mīļo dzejniek, ja drīkstu Jūs tā uzrunāt...


Pilnīgs pretstats iedomīgajiem Padomju dzejniekiem Peteram, Čaklajam un pārējiem VDK stukačiem, kas vienmēr ir stādījuši sevi augstāk par vienkāršo tautu.
__________________________________________
Bet, varbūt, ka tā vienkāršā tauta tā speciāli tika apmācīta, lai justos vienkārši, bet tie neizdevušies gara dzejnieki-tā speciāli tika nostādīti, lai justos pārāki...Vai tā nevarētu būt??????

Atbildēt

Nenoliedzami

06.04.2024. 10:55

»

O.M.©aureja

Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi


patīkami (un arī gluži pašsaprotami), ka viedokļu līderu u.c. taml. sabiedrībā populāru cilvēku viedokļi / to citāti joprojām nemainīgi imponē, ir aktuāli un populāri sabiedrībā, tostarp pat BEZsmadzeņu deģenerātu, analfabētu un taml. socmargināļu "komunikatīvajā" apritē.

Atbildēt

Zigis

06.04.2024. 10:49

»

Atis Priedītis

Un vēl - jau mana brieduma dzeja...


Liels paldies, mīļo dzejniek, ja drīkstu Jūs tā uzrunāt.
Tā ir reta parādība, kad sabiedrībā pazīstami, slaveni cilvēki dzīvē ir tik vienkārši un atsaucīgi.
Kā Jūs, piemēram.
Bez mazākās lecības un iedomības Jūs atsaucieties kaut kādam Zigim un sūtiet savu dzeju.
Pilnīgs pretstats iedomīgajiem Padomju dzejniekiem Peteram, Čaklajam un pārējiem VDK stukačiem, kas vienmēr ir stādījuši sevi augstāk par vienkāršo tautu.
Lai viegli rakstās Jums arī turpmāk, krietnais cilvēk!

Atbildēt

Lera

06.04.2024. 10:42

»

Duksi EKTD!

Для тех, кто не знал...


a nafig tii lezes k latišam Tebja kto-to zdes priglasil??

Atbildēt

Duksi EKTD!

06.04.2024. 10:28

»

Atmiņas par nākotni

Kur tu biji agrāk – pašreiz "varonīgi krievplēsīgais", uz caurumaini nomītām pastalām pēdējās smadzeņu(?) atliekas izmīzošais urrrāpat.REJ.ot – pirms pāris gadiem un visus iepriekšējos gadus? Visticamāk turpat, kur atkal būsi pēc dažiem "kalendāriem periodiem" - atpakaļ savā ilgtspējīgi piesmirdušajā...


Для тех, кто не знал.
Картина "Богатыри " Виктора Васнецова, 1898 год., давно выставлена в Третьяковской галерее.
На картине:
Алеша Попович
родился в г. Пирятин, сейчас-Лубенский район, Полтавская область, Украина
Илья Муромец (или Илько Муровец)
родился в г. Моровийск, сейчас-село Моровск, Черниговская область, Украина. Мощи хранятся в Дальних пещерах Киево-Печерской лавры.
Добрыня Никитич (Низкинич)
родился в с. Низкиничи, сейчас-Владимир-Волынский район, Волынская область, Украина.
Все персонажи или их прототипы жили ориентировочно в 950 годы.
При чем тут Россия, спросите?
Ни при чем.
Москва будет основана через 200 лет, в 1147 году.
Жду гневных комментариев от "историков"!))

;))))

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

06.04.2024. 10:20

»

tā ir

Neskatoties uz vēl 1941. g. 13. aprīlī Maskavā parakstīto PSRS un Japānas savstarpējās neitralitātes līgumu, krievi tomēr 1945. iebruka Japānā. Jums, necilvēkiem, planētas demogrāfiskam un bioloģiskam piesārņojumam, nav vietas uz zemes


tev, mentālais kropli, un taviem debiliem deŗmoliberastu pederskapja draudziņiem nav jāsmird uz cilvēku planētas un drīz vairs nesmirdēsiet.

Atbildēt

Atmiņas par nākotni

06.04.2024. 10:18

»

tā ir

Kāds sakars Leibam Bronšteinam ar to, ka osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvase, kura personību izveidoja audžutēvs, žīdu kurpnieķelis: alkašs, sadists un pederasts Džugašvili, viskrieviskākais necilvēks uz planētas, padirsa piecas reizes vājākai vācu armijai 20 gadus gatavotu karu un 3 miljoni...


Kur tu biji agrāk – pašreiz "varonīgi krievplēsīgais", uz caurumaini nomītām pastalām pēdējās smadzeņu(?) atliekas izmīzošais urrrāpat.REJ.ot – pirms pāris gadiem un visus iepriekšējos gadus? Visticamāk turpat, kur atkal būsi pēc dažiem "kalendāriem periodiem" - atpakaļ savā ilgtspējīgi piesmirdušajā aizkrāsnē ar pastāvīgās tŗuli lopiskās bailēs regulāri pieķēzītiem pamperiem, tāpat kā citi pašreizējie "vienreizlietojamie varoņbauroņi".

Par saviem vārdiem un darbiem ir bijis un būs jāatbild VISIEM.
Ir sacīts: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts."

Atbildēt

vēsture

06.04.2024. 08:54

»

aizmirsi pierakstit

asv pilsonis trockis ar kugi un loti lielu naudas daudzumu ieradas Krievija 1917 gada ,lai veiktu valsts apversumu.izkurtejusi cara nikolaja 2 oxranka nedarija neko,lai so bistamo noziedznieku neitralizetu un arestetu. latviesu strelniekiem vins pierunaja pilnas ausis,lai tie palidzetu realizet valsts...


Ja nebūtu bijis latviešu strēlnieku, krievi ne tikai Somiju, Poliju un Baltijas valstis nebūtu zaudējuši, bet būtu vēl sagrābušu daļu Austroungārijas, Balkānus un daļu Turcijas. Vai vari iedomāties, ka tagad lieliskā amatnieku, rūpniecības, tirgotāju, mākslas un zinātnes pilsēta Stambula sauktos Carjgrad, kas atgādinātu citas panīkušās krievu pilsētas, bet Zilās mošejas vietā būtu krievu sātanistu templis, kur smirdīgie blusainie krievu popi: alkaši un pederasti, rīkotu pedofīlu orģijas?

Atbildēt

tā ir

06.04.2024. 08:46

»

fakts

Terorists Leiba Bronšteins tika apmācīts Prinstonā ASV kopa ar vēl pārsimts jūdu teroristiem kuri veidoja "revolucionāro" koloniālo pārvaldi Krievijā


Kāds sakars Leibam Bronšteinam ar to, ka osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvase, kura personību izveidoja audžutēvs, žīdu kurpnieķelis: alkašs, sadists un pederasts Džugašvili, viskrieviskākais necilvēks uz planētas, padirsa piecas reizes vājākai vācu armijai 20 gadus gatavotu karu un 3 miljoni gļēvo krievu divās nedēļās padevās gūstā?

Atbildēt

tā ir

06.04.2024. 08:40

»

yes

krievi sarikoja Tonkinas lica provokaciju un saka iebrukumu Vjetnama.krievi veica japanas pilsetu Hirosimas un Nagosaki atombombardesanu


Neskatoties uz vēl 1941. g. 13. aprīlī Maskavā parakstīto PSRS un Japānas savstarpējās neitralitātes līgumu, krievi tomēr 1945. iebruka Japānā. Jums, necilvēkiem, planētas demogrāfiskam un bioloģiskam piesārņojumam, nav vietas uz zemes.

Atbildēt

jaa

06.04.2024. 08:37

»

Seniors

Tie, kas atceras "vecos laikua", apdraudējumu izprot citādi un tas pavisam nenāk no turienes, par ko šodien skandina katru dienu. Ja šodien dotu iespēju nobalsot referendumā, varētu atklāties negaidīta realitāte. Man vairs daudz nav palicis, bet tiem, kam vēl dzīve dzīvojama - jūdasi jūs izmantos un...


Cionists V. Putins gatavo kibucu visiem dzīvajiem Latvijas exprezidentiem Pitalovā. Kibucā būšot biblotēka krievu un ivrita valodās. Exprezidentu sacerētos garadarbus publicēšot atjaunotā laikrakstā Pravda pirmās lapaspuses pirmajā slejā par tēmu - cionisms kā pasaules kultūra.

Atbildēt

jaa

06.04.2024. 08:30

»

yes

krievi sarikoja Tonkinas lica provokaciju un saka iebrukumu Vjetnama.krievi veica japanas pilsetu Hirosimas un Nagosaki atombombardesanu


Un Putins caur Rīgu ar Rail Baltic devās uz Berlīni, kur viņam pēc ciemošanas Aglonā pie E. Rinkēviča pārstādīja taisno zarnu par Holandes zelta guldeņiem. Viņu pavadīja N. Patruševs, jo viņi kādreiz sēdēja vienā skolas solā Vladivastokā.

Atbildēt

Seniors

06.04.2024. 08:28

Tie, kas atceras "vecos laikua", apdraudējumu izprot citādi un tas pavisam nenāk no turienes, par ko šodien skandina katru dienu. Ja šodien dotu iespēju nobalsot referendumā, varētu atklāties negaidīta realitāte. Man vairs daudz nav palicis, bet tiem, kam vēl dzīve dzīvojama - jūdasi jūs izmantos un izdeldēs jūsu ģimenes un tautu. Ja padomāsit visaptveroši, tad sapratīsiet rālsituāciju. Atmodas, pēc šī vārda satura, pie mums vēl nav bijis, tikai izputējusi cerība.

Atbildēt

1937

06.04.2024. 08:21

»

fakts

Terorists Leiba Bronšteins tika apmācīts Prinstonā ASV kopa ar vēl pārsimts jūdu teroristiem kuri veidoja "revolucionāro" koloniālo pārvaldi Krievijā


Stalinam vajadzeja 20 gadus,lidz lielako dalu,ka ari to lidzjutejus vins 1937 gada likvideja.tapec vini pat sodien ta ienist Stalinu,kurs mainija PSRS augstako parvaldes aparata etnisko sastavu.

Atbildēt

aizmirsi pierakstit

06.04.2024. 08:14

»

tā ir

Ja krievijā būtu valdījis intelektuālis Trockis, viņš nebūtu nedēļas laikā padirsis 20 gadus gatavotu karu, kur ASV demokrātu partija bija izvestējusi simtiem miljardu, kā to iemanījās krievs Staļins, bet būtu varējis sagrābt un paverdzināt visu planētu...


asv pilsonis trockis ar kugi un loti lielu naudas daudzumu ieradas Krievija 1917 gada ,lai veiktu valsts apversumu.izkurtejusi cara nikolaja 2 oxranka nedarija neko,lai so bistamo noziedznieku neitralizetu un arestetu. latviesu strelniekiem vins pierunaja pilnas ausis,lai tie palidzetu realizet valsts apversumu Krievija.

Atbildēt

tā ir

06.04.2024. 08:06

»

berlines pacienta liktenis

Krievijas ienaidniekam analnijam maksaja tikai par darbibu krievija ,gatavojot valsts apversumu.rietumos vins nafig nevienam nebija vajadzigs


Ja krievijā būtu valdījis intelektuālis Trockis, viņš nebūtu nedēļas laikā padirsis 20 gadus gatavotu karu, kur ASV demokrātu partija bija izvestējusi simtiem miljardu, kā to iemanījās krievs Staļins, bet būtu varējis sagrābt un paverdzināt visu planētu.
Ja Putina vietā būtu bijis Navaļnijs, sapelējušās Gelendžikas pils vietā krieviem būti 4 A-50 un no krievijas militārā budžeta būtu nozagti tikai 50%, bet ne kā tagad 85%.
Navaļnijs noteikti būtu daudz bīstamāks nekā mazais gļēvais paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls.

Atbildēt

Atis Priedītis

06.04.2024. 08:03

»

Zigis

Daudziem, ieskaitot mājiniekus, patīk Jūsu proza, bet man personīgi tuva ir Jūsu dzeja


Un vēl - jau mana brieduma dzeja.

Es esmu piedzimis ar pareizu
ķermeni.

Un tu esi piedzimusi, redzu pupus.

Mēs viens otru mīlam,
kad mūsu plikie ķermeņi berzējas
stāvus, guļus un tupus.


Un, ja reizēm esam ķirsī,
Tas ir tikai tāpēc,
Tas ir tikai tāpēc,
Ka mums vienalga,
ko citi par to vēlāk sacīs.


Bet, ja gadās pālī dot
un gūt.
Tad ne tas es un ne tu-
tikai varbūt.

Atbildēt

Atis Priedītis

06.04.2024. 08:02

»

Zigis

Daudziem, ieskaitot mājiniekus, patīk Jūsu proza, bet man personīgi tuva ir Jūsu dzeja


Kā maza liesmiņa
Kā maza liesmiņa svecīte deg,

Tikko šajā pasaulē ieradusies.

Vēl neviena smaida, vēl neviena glāsta,

Vēl nevienā acī mirdzuma.Pacieties, svecīte maziņā,

Pārāk ilgi ir bijusi tumsa istabā!

Gan jau drīz atkal kāds nāks

Un klusi runāt sāks.Jo nevar jau ilgi klusējot dzīvot,

Runājot kaut kādas muļķības.

Kaut vienreiz līdz galam ir jāpasaka viss,

Kas ar cilvēku noticis.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...