Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zobārsts

18.10.2021. 11:53

Atšķir gan, jo vakcinētie ir sīkstāki, sprūst zobu starpās.

Atbildēt

nu

15.10.2021. 16:07

britiem pārsvarā ir Astra Zeneca. Interesanti būtu salīdzināt Angliju un Izraēlu (visi ar Pfizer) saslimšanas smaguma ziņā.

Atbildēt

Valdis Liepcilvēks

14.10.2021. 09:44

»

autoram nesanāca

Šajā laikā UK no kovida miruši 28000 cilvēku, t.sk no jūlija sākuma 6000


Un neviens nav miris no kādas citas saslimšanas!!!

Atbildēt

Guru

13.10.2021. 15:34

»

šillers

Tak palasi to Lindermaņa pievienotās saites info un tad kaut ko apgalvo


Tak parādi kas nav pareizi, datu analīžu eksperts un loģikas guru. Tik daudz BLA BLA un pilnīgs vārdu tukšums. TVNET Trollis.

Atbildēt

autoram

13.10.2021. 11:55

Tadu dezinformacijas izpkatitaju var izmācit tikai kaps...

Atbildēt

Nāve

13.10.2021. 10:47

Vakcinējam pret Nāvi!! Vakcinācijas centrs tirgū Latgalīte, stūrī aiz atkritumu kastām. 100% garantija pret Nāvi!!!

Atbildēt

šillers

13.10.2021. 10:43

»

millers

var nepatikt kaut kādu iemeslu dēļ lindermans,bet runā viņš pareizi,taču,nosist labprāt gribētu kādu citu,kura uzvārds asociējas ar vecām drēbēm un arī smaka,šķiet jau velkas līdz


Tak palasi to Lindermaņa pievienotās saites info un tad kaut ko apgalvo.
Varbūt viņš "rubĪ" 100 vārdus angliski un pārzin saskaitīšanu/atņemšanu līdz 100, bet ar datu analīzi un loģiku šis indivīds jau nu noteikti nedraudzējas.

Atbildēt

Nika

13.10.2021. 10:35

»

jā jā

Savulaik antivakceri attīstīja savas imunitātes aizsargspējas pret baku, mēra, poliomelīta un citiem vīrusiem un baktērijām


Slikti, ka piemini kovida sakarā pilnīgi citus vīrusus un slimības, bet ļoti labi, ka arī mēri. Vajadzētu tev vien pašam palasīt, kuras mēra formas ir tiešām nāvējošas, bet kuras ir bīstamas tikai ielaistas. Un pilnīgi atkristu sensācija par kovidu, kuram pat vieglākā mēra forma pēc rādītājiem stāv tik tuvu, cik neototalitārā Austrālija no bagagmājas Latvijas.

Atbildēt

Nika

13.10.2021. 10:32

»

Alexa

Vakardienas gaidījums, satiku vienu paziņu parunājāmies uz ielas... Viņa man saka, esmu saslimusi drebuļi temp utt, laikam kovids, es saku, tad jau tev jāsēž mājās, viņa saka, ne man nevajag esmu potejusies, es pat uz darbu eju, strādā par pārdevēju lielveikalā, nu super.... Nu ka tad tas vīruss neizplatīsies...


Vakcinētajiem ir iestāstīts, ka viņi tagad ir drošībā, ka tieši viņi var doties uz vietām, kur citus šķiro un neielaiž. Un tā viņi viens otru tur pamazām arī paņem priekšā, izsakoties prezidenta izstrādājuma vārdiem.

Atbildēt

millers

13.10.2021. 08:59

»

AGA

Atraduši īsto publicistu


var nepatikt kaut kādu iemeslu dēļ lindermans,bet runā viņš pareizi,taču,nosist labprāt gribētu kādu citu,kura uzvārds asociējas ar vecām drēbēm un arī smaka,šķiet jau velkas līdz

Atbildēt

2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā hunta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību

13.10.2021. 08:32

»

Judenfrei

Nevajadzētu Šadurski un citus |profesorus| saukt par inteliģenci (diplomēts, nenozīmē gudrs), bet teicienu "rugajetsja kak izvozčik" nomainīt ar "lamājas kā profesors...


Pēc valdības MK 2021. gada 28. septembrī atbalstītām tiesībām ar grozījumiem Militārā dienesta likumā karavīram un zemessargam miera laikā pielietot šaujamieroci “speciālās operācijās” varu Latvijā pārņēmusi E. Levita un K. Kariņa militārā hunta.

Tiešais Huntas patreizējais sastāvs ir VP E. Levits, MK valdība, MP K. Kariņš, 13. Saeimas spīkere I. Mūrniece.


Mediķu asociācijas K. Kariņa MK valdības demisiju šobrīd uzskata par likumsakarīgu

SABIEDRĪBA Šodien, 2021. gada 12. oktobrī, 10:31
  Jauns.lv / LETA

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB), Latvijas Jauno ārstu asociācija (LJĀA) un Latvijas Māsu asociācija (LMA) uzskata, ka pašreizējā situācija nepārprotami parāda valdības nespēju risināt krīzes situāciju valstī, tāpēc likumsakarīga būtu valdības demisija un neatkarīgu profesionāļu valdības izveidošana

Kā informēja organizācijas, esošajā situācijā vienīgais veids, kā ierobežot nekontrolēto Covid-19 izplatību, ir nekavējoties un maksimāli ierobežot nevajadzīgus iedzīvotāju kontaktus. "Ierobežojumiem ir jābūt stingriem, skaidri saprotamiem, tūlītējiem un labi kontrolējamiem. Lēmumu pieņemšana nedrīkst būt novilcināta, tai jābūt operatīvai un konstruktīvai," pausts organizāciju paziņojumā presei.
LĀB, LJĀA un LMA uzskata, ka valstī esošās ilgstoši smagās situācijas cēlonis ir valdības nespēja konstruktīvi un pārdomāti vadīt krīzi. "Valdības rīcība vairs nav tikai neizlēmīga, tā ir uzskatāma par nolaidīgu un noziedzīgu pret Latvijas iedzīvotājiem," norāda organizācijas, aicinot valdību izbeigt skatīties uz krīzes situāciju veselības aprūpē kā politisku procesu un neignorēt ekspertu un veselības aprūpes profesionāļu viedokli.

Jau šobrīd veselības aprūpes pakalpojumi ir būtiski ierobežoti, kas daudziem liedz saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību. Taču ja valdības lēmumi netiks mainīti, organizāciju redzējumā, veselības aprūpes sistēma nespēs sniegt palīdzību arī simtiem ne-Covid-19 pacientu neatliekamās, dzīvību apdraudošās situācijās. "Medicīnas darbinieki jau tagad ir spiesti šķirot pacientus. Tādējādi valdība piespiež ārstus pieņemt lēmumu, kuriem sniegt palīdzību, kuriem nē, kuriem ļaut dzīvot, bet kuriem mirt. Brīdinām, ka ilgtermiņā par to atbildība būs jāuzņemas nevis medicīnas darbiniekiem, bet valdībai un politiķiem," skaidrots paziņojumā.
"Valdības vadītājs priecājas par demokrātiski pieņemtiem lēmumiem un norāda, ka ekspertus ir tikai jāuzklausa. Vienlaikus premjers ir aizmirsis, ka politiķiem agrāk vai vēlāk būs jāuzņemas pilna atbildība par pagājušās nedēļas lēmumiem un viņi nevarēs vainot kādu citu," pausts paziņojumā, atzīmējot, ka valdība savos lēmumos ir absolūti neētiska, jo augstāk par cilvēku dzīvību vērtē īstermiņa ieguvumus, piemēram, teātra vai koncerta apmeklējumu.


No mediķu iebildumu viedokļa izriet, ka MK valdība ar aktīvu “pūļa vakcināciju” un tikai daļējiem “pūļa pārvietošanās ierobežojumiem”, kā jau zināms, noved pie agresīvāku covid vīrusu celmu izstrādāšanos, kas viennozīmīgi vēlāk izsauks vajadzību pēc pastāvīgas revakcinācijas “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai, par ko politiķis noteikti K. Kariņš, visticamāk, zin, bet vēl pagaidām vēl noklusē par šo nākošo politiķu prasību. Pretējā gadījumā tiktu ierobežota arī sertificēto - vakcinēto pārvietošanās.

Atbildēt

2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā hunta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību

13.10.2021. 08:16

»

Judenfrei

Nevajadzētu Šadurski un citus |profesorus| saukt par inteliģenci (diplomēts, nenozīmē gudrs), bet teicienu "rugajetsja kak izvozčik" nomainīt ar "lamājas kā profesors...


MK valdība un Levita & Kariņa militārā hunta brīvprātīgo vakcināciju izskaidro tā : katrs gadījums ir individuāli risināms. Kāda pretimnākšana! Ja skolas mācību pārzinis negrib vakcinēties, meklēsim viņam, ja būs brīva vieta, sētnieka vietu.

Otrkārt. Valsts paziņoja, ka valsts iestādēs policija nekontrolēs neko no vakcinācijai pakļauto noteikumu ievērošanas.

Viss spiediens uz privātā sektora ekonomiku, ar negaidītām zibenspārbaudēm (lasi: pēkšņiem uzbrukumiem) sastādot admin. pārk. protokolus un uzliekot ievērojamus naudas sodus, ja tikai viens pārdevējs nav vakcinēts!!!

Tas ir totāls valsts terors.

Šajos valsts terora apstākļos pret nevakcinētiem valsts raida vakcinēto “aitu baru”, lai bars samīda līdz nāvei nevakcinētos (varas dēvētos “antivakserus”).

Nevakcinētiem ir jaunu iespēju laiks! Super! Tas atbilst viņu saprātam, analītiskajai spriestspējai un radošumam.

Aplūkojot ekonomikas un valsts terora kopainu, nevakcinētiem ir jāizliekas par vakcinētiem, nereklamējoties, bet aktīvi meklējot sev pielietojumu. Ja vajag, nāksies pauzēt tikai izdzīvošanai vairākus gadus. Sastādot tuvākos plānus.

Kad vakcinēto aitu bars agonijā pļaus sava lētticīguma ražu - sagrautas veselības izskatā, gudrajiem nevakcinētiem pavērsies nekad nebijušu iespēju laiks.

Kad nevakcinētie būs “uzvarēti”, vakcinētos vara sarīdīs citu pret citu jaunās kastās un šķirās.

Atbildēt

Judenfrei

13.10.2021. 07:41

Nevajadzētu Šadurski un citus |profesorus| saukt par inteliģenci (diplomēts, nenozīmē gudrs), bet teicienu "rugajetsja kak izvozčik" nomainīt ar "lamājas kā profesors".
Bet šobrīd ciema ĀRIEŠI ir zirgā un zemākas rases cilvēkus negrib sev blakus redzēt ne veikalos ne atpūtā.
Saka gan , ka vēsture atkārtojas un te varbūt ir vērts atcerēties, ka vienā āriešu pārvaldītā valstī, procesa beigās notika tiesas procesi, izpildīti spriedumi un ariešu līdzskrējēju pēcteči čakli pelnīja naudu kompensāciju izmaksai necilvēkiem.

Atbildēt

Alexa

13.10.2021. 07:32

Vakardienas gaidījums, satiku vienu paziņu parunājāmies uz ielas... Viņa man saka, esmu saslimusi drebuļi temp utt, laikam kovids, es saku, tad jau tev jāsēž mājās, viņa saka, ne man nevajag esmu potejusies, es pat uz darbu eju, strādā par pārdevēju lielveikalā, nu super.... Nu ka tad tas vīruss neizplatīsies, ja potētie šādi uzvedās, viņa man saka, tak tāpēc jau es potejos, lai varētu strādāt, mes tur veikalā visas esam apslimusas.... Nu vienkārši fantastika, nu ka.... Man trūkst vārdu...

Atbildēt

fakts

13.10.2021. 07:03

»

Ja jau Lindermans saka ka nevajag vakcinēties, tad es noteikti vakcinēšos


Vakcinēties vai ne,valkāt uzpurni vai ne ir katra brīva izvēle,vismaz tā tam vajadzētu būt.

Atbildēt

13.10.2021. 06:18

Ja jau Lindermans saka ka nevajag vakcinēties, tad es noteikti vakcinēšos.

Atbildēt

izraēlas statistika

13.10.2021. 04:56

https://static.wixstatic.com/media/cf58cd_e8e6512f25004c43848b38b2a3b37c38~mv2.png

Vakcinētie mirst par kārtu mazāk nekā nevakcinētie.

Atbildēt

Litrs

13.10.2021. 01:22

https://www.covid-datascience.com/post/what-do-new-israeli-data-say-about-effect-of-vaccines-boosters-vs-death-critical-severe-disease

Atbildēt

vatņiku durikam

12.10.2021. 23:50

»

Tu pats smirdīga pabira

Tā ir naida kurināšana. Dati nav izrauti no kafijas biezimiem


Kur tur redzama naida kurināšana ? Pats lielākais naids kad padomju okupanti joprojām atrodas latvijā un komūnisti pie varas esošie turpina kalpot kremļa slepkavām.

Atbildēt

.

12.10.2021. 23:41

Līdzjūtība autoram par pieredzes trūkumu zinātniskas informācijas aptveršanā un nepietiekamām angļu valodas zināšanām. Šo dinu rādītāju salīdzināšanai no konkrētajiem datiem ir tik pat jēgas, kā paziņojumam, ka burkāni parasti ir oranži, bet kāpostlapas parasti nav. Diemžēl pietiek publisko visu to drazu. Arī pietiek kūmiņa sen jau ir tikai žēl. Nekas vairāk.

Atbildēt

Litrs

12.10.2021. 23:18

Работники частных ритуальных агентств сейчас настолько оперативные, что купили базу данных антипрививочников.

Atbildēt

paga paga

12.10.2021. 22:49

»

autora saitē atrodama tabula

Table7. Summary of evidence on vaccine effectiveness against different outcomes for the Delta variant


Tieši ši 7. tabula rāda ļoti augstus vakcīnu efektivitātes % pret hospitalizāciju unn nāvi.

Atbildēt

Taisnība

12.10.2021. 22:47

»

nu ko

Autors ielicis entos palagus un laikam smejas par mums ,lai mēs urbtos tiem cauri. Tā arī neatradu tur viņa doto info


Akls esi vai piederīgs kangkariņu huntai? Tie arī neredz to, ko nav izdevīgi redzēt, jau kuro dienu skaitot kopā nevakcinētos ar pusvakcinētajiem, lai slēptu patiesību.

Atbildēt

nu ko

12.10.2021. 22:41

Autors ielicis entos palagus un laikam smejas par mums ,lai mēs urbtos tiem cauri. Tā arī neatradu tur viņa doto info.

Atbildēt

Antivakseru nīdējs.

12.10.2021. 22:34

»

Mr Linderman!

ASV jau ražo plāksterus- vakcīnas ar sīkām adatiņām. Tos varēs iegādāties aptiekās un pielietot ikviens “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai un katra vakcinētā zaļā sertifikāta derīgumam...


🤣🤣🤣🤣 NEVAKCINĒTAJIEM PIEDER PASAULE-VIŅU IEKŠĒJĀ,TUKŠĀ UN BEZJĒDZĪGĀ PASAULE,KURĀ VISI IR VAINĪGI PIE VIŅU PASAULES ŠĶOBĪŠANĀS,IZŅEMOT VIŅUS PAŠUS.

Atbildēt

Ducal

12.10.2021. 21:53

Biedris Lindermans tiks pie 40 miljonu € fonda dakterēties. Ļoti ceru, ka aizies gan pie psihoterapeita, gan zobārsta gan tabletes pret cērmēm nopirks. Pietiek.com - gaidam Aijo Penisa sacerējumu, ja reiz dodat laukumu vatņiku pabirām.

Atbildēt

Litrs

12.10.2021. 21:47

izraēļiem bija daudz smalkāki dati un daudz svaigāki..

tur puslīdz sanāca ka potētie tomēr sliktāk mirst..

Atbildēt

autora saitē atrodama tabula

12.10.2021. 20:36

Table7. Summary of evidence on vaccine effectiveness against different outcomes for the Delta variant

Infection 60 to 85%
Symptomatic disease 65 to 99%
Hospitalisation 90 to 99%
Mortality 90 to 95%

Atbildēt

AGA

12.10.2021. 20:33

Atraduši īsto publicistu😂

Atbildēt

jā jā

12.10.2021. 20:32

»

Mr Linderman!

ASV jau ražo plāksterus- vakcīnas ar sīkām adatiņām. Tos varēs iegādāties aptiekās un pielietot ikviens “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai un katra vakcinētā zaļā sertifikāta derīgumam...


Savulaik antivakceri attīstīja savas imunitātes aizsargspējas pret baku, mēra, poliomelīta un citiem vīrusiem un baktērijām.

Atbildēt

Naciķis

12.10.2021. 20:29

Delta is overrated.
Reāli, ja Delta "ņemtu priekšā nevakcinētos", grāvjmalās būtu līķi.

Raksta autors varētu iekļaut vienādojumā tādu lietu. Kankariņš ir aptuveni noteicis vēlamo vakcinācijas līmeni, taču tajā diez vai ir ierēķināti izbraukušo tūkstoši, kas formāli skaitās deklarēti un dzīvojoši te. Līdz ar to attiecīgo iedomāto vakcinācijas līmeni ... var reāli nesasniegt.

Atbildēt

Līdaka

12.10.2021. 20:05

Aizver muti !

Atbildēt

Mr Linderman!

12.10.2021. 20:05

ASV jau ražo plāksterus- vakcīnas ar sīkām adatiņām. Tos varēs iegādāties aptiekās un pielietot ikviens “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai un katra vakcinētā zaļā sertifikāta derīgumam.

Tā iezīmējas ideālā globālistu plāna aprises ar bioloģoģisko ieroci - vakcīnām liekā cilvēkkapitāla ikvidācijai.

Pieprasot “pūļa antivielu līmeni” un zaļo sertifikātu, notiek uzbrukumi covid vīrusam, kurš kļūst aizvien agresīvāks. Varbūt, ka tiek izplatīti jauni covid celmi mākslīgi...Vakcinētie ar antivielu līmeni radīs aizvien agresīvākus covid celmus un mirs tie, kuru dabiskās imunitātes spējas būs sen nomāktas un kuri pašu vainas dēļ nepaspēja vai nespēja savā ķermenī uzturēt antivielu līmeni.

Ir jāsaprot, ka vakcinētie jau ir norakstīti kā nederīgs cilvēkkapitāls jaunai cionistu “gudro” globālajai finansu sistēmai.

Savukārt nevakcinētie saskarē ar jaunām covid mutācijām attīstīs savas imunitātes aizsargspējas.

Atbildēt

vēl viens zinātnieks

12.10.2021. 19:57

tas ir mūsdienu murgs

Atbildēt

autoram nesanāca

12.10.2021. 19:56

Šajā laikā UK no kovida miruši 28000 cilvēku, t.sk no jūlija sākuma 6000.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...