Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

faaters

06.05.2020. 12:35

»

Nepērkam ntz

Tukumniekiem jāpārstāj abonēt un pirkt Kampara propagandas viltus ziņu laikraksts NTZ. Kāpēc jāmaksā par savu apmuļķošanu. Esam gudrāki beidzot


Un kas ir Tukuma balss ? Ukrainas situācijas ''eksperts'' Liepiņš un piesegam izdomātā feikā Bajāre , kuras pēdas nav atrodamas pat interneta dzīlēs . Vai tik nebūs pats A.Z. :) Par Kamparu vispār nav vērts pat runāt . Vai kāds spēj noticēt ka V-as bandas ģenerālsekretāram nav naudiņas , dzīvo no aldzīņas un ēd Roltonus ? :) Pats interesantākais ir fakts ka sieva aizdevusi 27 štukas . Tad laikam tāpēc Kampars brūtēšanās laikā ar izbijušo TV ''dīvu'' atstāja Ilvu bez iztikas līdzekļiem . Viens no lielākajiem afēristiem Latvijas politiskajā arēnā .

Atbildēt

Matemātika klibo tumbočkai

06.05.2020. 11:45

»

kazh

Zvaigzneskalna un Co labi izplaots teatris. No neka uzpusts Zilonis. Visu figure info, redz Tukuma domei jamaksa par Biblioteku tada summa, vajag atlaides. Bet TV sizeta bija skaidri redzams Kampara viedoklis uz so Lugumu. Kas vel piebilstams??? Un vispar, kapec tiek pasniegta info, ka tas tiek maksats...


Par bibliotēku maksā 11000 eiro mēnesī. Vēl par izglītības pārvaldes telpu nomu maksā ap 6000 eiro mēnesī. Kopā Kampara kungs pelna 17 000 eiro mēnesī no Tukuma domes.

Kampars teica, ka vēl 20 gadus kredīts jāmaksā. Bet īres maksu jau saņem 12 gadus. Ierēķiniet auto darbnīcu, bāru, iepriekš Seb banku. Saskrien kādi 3-3.5 miljoni. Pats Kampars teica, 2 milj. izmaksāja ēka. Kur nauda??

Atbildēt

kazh

06.05.2020. 06:22

Zvaigzneskalna un Co labi izplaots teatris. No neka uzpusts Zilonis. Visu figure info, redz Tukuma domei jamaksa par Biblioteku tada summa, vajag atlaides. Bet TV sizeta bija skaidri redzams Kampara viedoklis uz so Lugumu. Kas vel piebilstams??? Un vispar, kapec tiek pasniegta info, ka tas tiek maksats par biblioteku, saja eka vel ir loti daudz nodalu un citu darba vietu ofisi, ka ari auto veikals. Tas kas notiek Tukuma, ir zem katras kritikas-Urlas kas parnemusi vadibu reali izsaimnieko mantu.

Atbildēt

KGB

05.05.2020. 23:10

VID transesvīts-kroplītis---JAUNZEME,neko nav dzirdējusi , par ARTA KAMPARA - tumbočkām!!!:)))
....Par Čerņecki,jau ir savākta informācija!!!
...četracis,vēl elpo....

Atbildēt

Kirbis

04.05.2020. 19:32

No raksta izdaru secinājumu, ka Liepiņa kgs jau Latvijas sabiedrisko TV neskatās, - raugi, kaut vai LTV1 par to bibliotēku bija gana izvērsts sižets, kurā izteicās abas iesaistītāspuses....

Atbildēt

sia tukums

04.05.2020. 18:07

»

Tumbočka

Tu esi Kampara dēls laikam. Jo visi tukumnieki zina, ka tieši Kampars izslauca Tukumu sausu pēdējos 15 gadus. Par nomu tikai vairākus miljonus, neskaitot to, ka viņam slēpti Kipras ofšoros pieder koģenerācija SIA DH Tukums no kuras obligātā kārtā Tukuma siltumam jāiepērk siltums. Šo neizdevīgo līgumu...


"Kipras ofšoros pieder koģenerācija SIA DH Tukums" tur arii eisaka iistais prieksnieks dzivo, TM sekjuriti bralis, caur ko viss sarunats. Vai Stepanova/Berkja karaa ar Lembi eisaks neteeloja varoni pret policiju? Domes paarstavis, smiekligi. Savos noluukos izmanto sporta pasaakumiem agraak ledushalli, tagad jauno sporta zaali.

Kubit, SIA, 40103498353 (Mierkalns Uldis- PATA)
IRVINTON HOLDINGS LIMITED

Atbildēt

Gena

04.05.2020. 14:55

Viņu vietā stājušies shēmu pretinieki Normunds Rečs un Agris Zvaigzneskalns.
--------
Ha, ha, ha! No šiem "shēmu pretiniekiem" mēs vēl dzirdēsim. Kampars un co atpūšas!

Atbildēt

Latvietis

04.05.2020. 12:22

»

Fakts uz sejas

Te nu ir *Baltais galdauts* visā krāšņumā


Balta galdauta svetki ir kalpu svetki!

Atbildēt

Par Meroni

04.05.2020. 11:27

»

sia tukums

Prasiet kamdeel Zvaigzneskalns leekaa no JKP uz zaljajiem? Ar kaddiem Tukuma cilveekiem konsulteejas Agris? ko aizmirsa pie JKP


Zvaigzneskalna intervijā lasīju, ka JKP nestartēja pašvaldību vēlēšanās, tas ir galvenais iemesls, kāpēc iestājās Zaļās partijas rindās, jo vēlējās jau turpināt iesākto darbu Tukuma domē. Bet domāju iemesli varētu būt arī citi, tur pilns ar sorosītiem, Meroni zagtās naudas, Bordāna autoritatīvā vienpersoniskā vara. Toreiz jau visi kopā pameta JKP valdi. ASV vēstniecība prasīja parakstīties ar savām asinīm, ka izpildīs katru viņu pavēli.

Atbildēt

Tumbočka

04.05.2020. 11:22

»

nožēlojami

Laikā kad valsts un pašvaldības domā kā palīdzēt un atbalstīt uzņēmējus, Tukuma klauni domā kā tos vairāk apslaukt


Tu esi Kampara dēls laikam. Jo visi tukumnieki zina, ka tieši Kampars izslauca Tukumu sausu pēdējos 15 gadus. Par nomu tikai vairākus miljonus, neskaitot to, ka viņam slēpti Kipras ofšoros pieder koģenerācija SIA DH Tukums no kuras obligātā kārtā Tukuma siltumam jāiepērk siltums. Šo neizdevīgo līgumu noslēdza tie paši cilvēki. Tas nekas, ka Tukuma
siltums vēl pirms līguma slēgšanas uzstādīja jaunu jaudīgu katlu un pietiktu savas jaudas. Un neskatoties uz to, ka Kuldīgā deputāti lēma paši uzbūvēt koģenerācijas staciju, lai samazinātu iedzīvotāju izmaksas. Tukumā viss tika darīts Kampara tumbočkas labā.

Atbildēt

nožēlojami

04.05.2020. 11:11

Laikā kad valsts un pašvaldības domā kā palīdzēt un atbalstīt uzņēmējus, Tukuma klauni domā kā tos vairāk apslaukt.

Atbildēt

Liene

04.05.2020. 09:05

Kariņš ierauj nāsīs kino Pionieris, Kampars - Tukuma kinoteātri- izrādās, lai Latvijā tiktu pie varas, vispirms ir jānozog PSRS būvēts kinoteātris, kas pieder mums visiem, un tad jālepojas, ka prot taisīt naudu, kaut tā ir tikai prasta zagšana.

Atbildēt

sia tukums

04.05.2020. 08:49

Prasiet kamdeel Zvaigzneskalns leekaa no JKP uz zaljajiem? Ar kaddiem Tukuma cilveekiem konsulteejas Agris? ko aizmirsa pie JKP?

Eisaks neatkariigaa kaaja pat no apsardzes TM laikiem, tie tevi izmanto kaa suni...

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora patoloģijas diagnoze

04.05.2020. 02:30

Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas zoofilu skapja debiloidsz

04.05.2020. 02:22

»

Durka no Dikļiem atkal pīpē

kaproona zeķes


atkal pārēdies savus paša šķidros izkārnījumus un norāvis sevi podā kopā ar skapja partneri lapseni?

Atbildēt

Durka no Dikļiem atkal pīpē

04.05.2020. 02:12

»


kaproona zeķes.

Atbildēt

zoja

03.05.2020. 23:27

»

Kampartrollis

Vistu fermas nekādas nebija, tā bija afēra, lai zemi par sviestmaizi saņemtu no domes. :) Parasta shēma...


ko tu pīpē?? zeme ir vietējiem zemniekiem, ar ko bija līgumi noslēgti, ka tikai kaut kur ko ieraudzīt

Atbildēt

Temīda

03.05.2020. 23:07

»

kas ir

Lembergoīds atcerējās komuņaku laikus, kad viņu saimnieks ņēma nost citiem sev iepatikušos īpašumus, bet saimniekus uz Sibīriju


kāds gan Lembergam sakars ar šo visu? nekāds! Tukums viņam tikpat interesants kā Daugavpils Siltums - mērogs pārāk mazs, tikai vietējam tukumniekam Kamparam var interesēt Tukuma bibliotēka un vēl šis tas Tukumā..

Atbildēt

Vienotība - slepkavu banda

03.05.2020. 22:20

Nu nav nekādi jaunumi, jo visiem zināms, ka vienotība ir slepkavu banda. Tiek slepkavieti tūkstošiem cilvēku. Desmitiem tūkstošu. Un nekas- neviens nav tiesāts. Par vienotības slepkavām pat balso un rezultātā slepkavas vada valsti..

Atbildēt

No tāda viedokļa

03.05.2020. 21:49

»

Rita

Kas pašlaik notiek Tukuma domē? Ļoti reti rakstu komentārus, bet nu nevaru notutrēties.Runājot par to, kas notiek un šo rakstu, jāsecina, ka sliekai mēslu kaudzē ir vairāk intelekta nekā raksta un komentāru autoriem


ierosiniet domē atsavināt tumbočku Kampara iznomāto īpašumu pašai domei domes vajadzībām ar Saeimas likuma starpniecību, samaksājot par ēku reālo šodienas novērtējuma cenu, kura krītas. Papildus ieguvums būs nomas ieguvums no bankas. Vai to spētu panākt ar rezultātu, vai kamparu tumbačku turētāji būtu stiprāki? Slieka būtu paēdusi.

Atbildēt

Fakts uz sejas

03.05.2020. 21:48

Te nu ir *Baltais galdauts* visā krāšņumā!

Atbildēt

Rita

03.05.2020. 21:23

Kas pašlaik notiek Tukuma domē? Ļoti reti rakstu komentārus, bet nu nevaru notutrēties.Runājot par to, kas notiek un šo rakstu, jāsecina, ka sliekai mēslu kaudzē ir vairāk intelekta nekā raksta un komentāru autoriem.

Atbildēt

Pārmaiņas no LRTT trakuča Hāgā-2

03.05.2020. 19:30

»

Durik Durka no Dikļiem!

Beidz pīpēt kaprona zeķes


Esmu ievērojis, kad notiek normāla diskusija, noteikti ierodas Cenzetaiszs trakaizs no Dikļiem un visu norauj.

Atbildēt

Durik Durka no Dikļiem!

03.05.2020. 19:16

»


Beidz pīpēt kaprona zeķes!

Atbildēt

Kampartrollis

03.05.2020. 18:29

»

agga

Interesanta loģika...


Vistu fermas nekādas nebija, tā bija afēra, lai zemi par sviestmaizi saņemtu no domes. :) Parasta shēma.
Bet vēja ģeneratoru projekts bija Kampara. Tagad ntz tā skalo visiem smadzenes. Zemes gabali pieder SIA Stiga RM, tāpēc tie tur noraustījās kārtīgi, jo dome nobalsoja pret. Tur visi barojas no katra Tukuma centimetra. Visi projekti ir Kampara.

Atbildēt

10 999,48 EUR

03.05.2020. 18:22

Tukuma čigānam vēl ir jāsadala pašvaldības čomiem un spēka orgāniem: KNAB, VDD par drošu jumtu.

Artonkuļa Tumbočkā labi ja puse nogulst.

Atbildēt

87

03.05.2020. 17:05

Kampars - spilgts LV vecās politikas parstāvis. No 90 jiem līdz 2014 uz LV politiku gāja cilveki `pēc naudas`....Viņi saprata, ka neko nemāk, bet ir forši džeki un varetu kaut kur un kaut ka... Kampar, tas laiks ir beidzies un tevi Tukumā pirmo uz dakšam iznesīs.Mosties, vecīt..

Atbildēt

!

03.05.2020. 17:02

vienotiba turpina zagt un shemot.

Atbildēt

agga

03.05.2020. 16:50

Interesanta loģika:

1. Vistu fermu Volfs centās nocelt Ogrei;
2. EOLUS jau pašā sākumā pateica: kukuļi nebūs;
3. Dobeles galvenie pretinieki:
a) Dobeles dzirnavnieks - īpašnieki LT,
b) Baltic candles - DK,
c) Ziedi JP LV viens no lielākajiem OIK saņēmējiem.

Kā pasūtījumu Zvaigzneskalns pilda?

Atbildēt

Nepērkam ntz

03.05.2020. 16:46

Tukumniekiem jāpārstāj abonēt un pirkt Kampara propagandas viltus ziņu laikraksts NTZ. Kāpēc jāmaksā par savu apmuļķošanu. Esam gudrāki beidzot!

Atbildēt

Ko pīpē Induli Durka?

03.05.2020. 16:45

»


Dzejdaris no Muļķu zemes Untuns Mazpusens /lit. pseid./

Atbildēt

Vienotības piders

03.05.2020. 16:09

Nekad nav vainīgs , jo viss ir tumbočkā.

Atbildēt

Parādi debilaiszs

03.05.2020. 15:52

»


visu savu debilitāti, bijušo milici! Hihihi

Atbildēt

hi hi

03.05.2020. 15:45

sorosoīdi aptrakuši,no TAUTAS BIBLIOTEKAS apmeklēšanas plēst kapustu 10 000 mēnesī,to var darīt tikai,ja tajā vienotā domē sēž vienotie un "uztur" vienoto tumbočku,lai tai kapusta nepazustu.Tad cik tādas SILES šiem pa SAULES MŪŽA ZEMĪTI???????!!!!!!!!
Tad jau grāmatnīcu kādā pamestā truščobā!

Atbildēt

nu kā

03.05.2020. 15:42

»

?

Vienīgi nav saprotams, kāpēc par to tik ļoti uztraucās un raksta Lemberga trubadūrs Liepiņš


Viņš taču tās "Tukuma balss" valdes priekššedētājs, ko, protams, piemirsis norādīt.

Atbildēt

Debilais Dikłu mułķi!

03.05.2020. 15:29

»


Komentē tikai pajoliņu Priedīti! 😀

Atbildēt

?

03.05.2020. 15:00

Vienīgi nav saprotams, kāpēc par to tik ļoti uztraucās un raksta Lemberga trubadūrs Liepiņš?

Atbildēt

Ivo

03.05.2020. 14:44

»

Q

Vienotība un mafija Latvijā ir vārdi sinonīmi, tāpat kā tiesnesis un kukuļņēmējs


Vienotība uz salašņu centra fona ar gņilu išakovu tādi nevainīgi kinderi..

Atbildēt

Varbūt

03.05.2020. 14:41

tukumniekiem jāatrod citas telpas bibliotēkai un kampars jāpadzen?Lauž līgumu un ar kāju pa d...u!

Atbildēt

fakts

03.05.2020. 14:02

Vai tik pats Liepiņš ar saviem līdzdalībniekiem nezvanīja, turklāt vēl sadarbībā ar to reģionālo portāliņu, jo kurš gan cits varētu zināt kaut kādu skribentu telefonus uz kuriem zvanīts. Interesanti, ka Liepiņš ir tik ļoti informēts par to, ko šie zvanu saņēmēji teikuši zvanītājiem.

Atbildēt

TīrTuktums

03.05.2020. 13:51

vai tadtā vajadzēja gaismot Solvitas ēnas nianses.... visi taču šie darboņas tikai moikās vien dzīvo, lai tad varētu netrauceti smukos vārdus skandināt Vienoti pašvaldibas budžeta iztŗīšanai!

Atbildēt

Slikta ir tā demokrātija,kurā triumfē nauda.

03.05.2020. 13:41

"Latvijas bijušais vēstnieks Somijā un Norvēģijā mums vēsta,ka Skandināvijas valstīs uzņēmejs parlamentā vai valdībā ir absurds,pilnīgi izslēgta lieta.Pagājušā gadsimta vidū Somijā atstādināti visi politiķi no darbošanas uzņēmumu padomēs un valdēs.Šeit piebildīsim,ka K.Ulmanis atļāva maksāt Latvijas bankas padomes locekļiem,īstiem finanšu nozares lietpratējiem 30 latu par katru padomes sēdi." Skat."Visvaldis Lācis: Slikta ir tā demokrātija,kurā triuimfē nauda",Diena.lv,2009.gada 17.jūnijs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

21

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

FotoPirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu ciešanām un nepieciešamību atbrīvoties no Krievijas ietekmes, pretī Krievijas valsts simboliem. Piketa dalībniekiem nebija šaubu par to, ka vairāk nekā pusotru gadu pēc pilna apmēra kara sākuma Ukrainā un gadu pēc okupekļa nojaukšanas Pārdaugavā "Maskavas nama" atrašanās Rīgā ir spilgts simbols arvien neatrisinātajai cīņai par Latvijas ģeopolitisko kursu un mūsu pašu interesēm savā valstī.
Lasīt visu...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...