Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Hehe

03.10.2020. 11:53

»

Hehe

Pastalas jau smagi elš, ka tik Tramps nepaliek uz otru termiņu, jo tad liberastiem pievērsies dibencaurumi un nato pajuks kā sūdu sauja uz deputāta muguras


Trampa kunga pārvēlēšana būs gals lapķjām. Jūsu galvenos pederastu, Putinu, pirmo uzmauks uz mieta, pēc tam arī visus pārējos augstmaņus, bet tupā bidlomasa lāģeros tiks izmantota visprastākos darbos, vai arī jeb aizies uz pārstrādi.

Atbildēt

Mācies vēsturi

02.10.2020. 20:58

»

Derdz

Raksta autor, papīrs visu pacieš! Autor, tad, kad jums nāktos krievu vietā 2p.k. ar miesu pret tehniku, vai varētu vairāk par runāšanu


... krievu vietā ar miesu pret tehniku.
- Starp citu, krieviem kara sākumā bija 8x vairāk tanku un nesalīdzināmi skaitliski lielāka armija, bet šie pamanījās dezertēt vai padoties gūstā bez pretošanās. Uz to Staļiņs atbildēja ar nesaudzīgu un pasaulē vēl neredzētu atšaušanu, kas pieļāva ierindniekam likvidēt komandieri. Tā turpināja nostiprināties bidlu sistēma, kas valda vēl šobaltdien.

Atbildēt

TYT

02.10.2020. 16:27

»

Uldis

Kāpēc mūsu vēsturnieki nevar Putinam aizbāzt muti okupācijas jautājumā? Tāpēc, ka tehniski viņam ir taisnība. Pēc Ulmaņa apvērsuma konstitūcija vairs nedarbojās un ko viņi ar Ulmani sarunāja mēs (un mūsu vēsturnieki) nezinām...


Ne tehniski, ne formāli, ne arī kā savādāk Putinam nav šajā ziņā nekādas taisnības. No vēstures, valsts tiesību viedokļa absolūts diletanta vingrinājums, kas profesionāļu skatījumā izskatās ... nu teiksim tā ... īpatnēji.
Problēma ir tā, ka Krieviju vada cilvēks, kurš vairs nav spējīgs pats aptvers, kad kārtējo reizi runā un izskatās diezgan stulbi. Un viņa apkārtnē nav cilvēki, kas viņu varētu pasargāt no šādas kārtējās, visbiežāk nevajadzīgas, izgāšanās.

Atbildēt

FKK

02.10.2020. 16:24

»

Derdz

Raksta autor, papīrs visu pacieš! Autor, tad, kad jums nāktos krievu vietā 2p.k. ar miesu pret tehniku, vai varētu vairāk par runāšanu


Cik noprotams, no jūsu jautājuma autoram, tad krievi bija vienīgie kas cieta 2PK laikā?

Atbildēt

Derdz

02.10.2020. 15:31

Raksta autor, papīrs visu pacieš! Autor, tad, kad jums nāktos krievu vietā 2p.k. ar miesu pret tehniku, vai varētu vairāk par runāšanu.

Atbildēt

Garlībs

02.10.2020. 15:28

»

neuztraucies par mūsu parādiem

Pēc tam, kad būs atrisināta globālā krievu pasaules problēma, Latvija varēs pretendēt uz triljonu eiro lielu kompensāciju, par drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu, kas bija jāizcieš 75 gadus...


latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

Niknais

02.10.2020. 15:13

Ek, nez kāpēc otto kodolu neviens pie sarunām nepielaiž

Atbildēt

Uldis

02.10.2020. 14:30

Kāpēc mūsu vēsturnieki nevar Putinam aizbāzt muti okupācijas jautājumā? Tāpēc, ka tehniski viņam ir taisnība. Pēc Ulmaņa apvērsuma konstitūcija vairs nedarbojās un ko viņi ar Ulmani sarunāja mēs (un mūsu vēsturnieki) nezinām.

Mūsu vēsturnieki to saprot. To saprot arī, hmm, rietumu "partneri". Bet problēmas sākas 4. maija propagandistiem. No vienas puses norakt Ulmani būtu nepopulāri, no otras - Ulmanis traucē okupācijas stāstam.

Tad arī top šādi raksteļi - vārdu daudz, jēgas maz.

Atbildēt

Uldis

02.10.2020. 14:24

»

:)

Sibīrijā biju pagājušo vasaru: vispārējs sabrukums - pamesti ciemi, brūkošas mājas, nātres gar ceļmalu


Latvijas laukos ir tas pats. Mazpilsētās pa dienu uz ielas satiktos ir jāsveicina, jo viņu ir tik maz.

Atbildēt

:)

02.10.2020. 12:26

»

Jānis

Kad tu, Antiņ, pēdējo reizi biji Maskavā vai Sibīrijā? Krievija sen tāda nav


Sibīrijā biju pagājušo vasaru: vispārējs sabrukums - pamesti ciemi, brūkošas mājas, nātres gar ceļmalu.

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

02.10.2020. 12:20

»

Hm

Nu Makrons, muldētājs, nemuldētājs, bet vēstījumu viņš nodeva skaidru, uz Krieviju ir jābeidz riet un jāsāk runāt. Pateica skaidri un nepārprotami, ka tas varētu būt skaidrs pat ārlietu ministrijas praidam. Lielais saimnieks vēl aizņemts priekšvēlēšanu kampaņā un viņam šī "frontes līnija" ne visai interesē...


Nu gan... kas viņš mums par "pateicēju"???? Dīvainis, kas izpilda savas vecās sievas ambīcijas. Un piekrītu - Francijas viedoklis nekad nav bijis autoritatīvs, bet ... tikai Francijas pašlabumam nepieciešams.

Atbildēt

To Otto

02.10.2020. 09:11

Malacis Makrons, paši jau neredzam, ka ar kaimiņiem ir jāveido draudzīgas attiecības , nevis jāiesaistās naida kurināšana. Labi, ka mazliet pamācīja mūsu valdību, citādi visi sacensībā ir aizrāvusies ar visādu organizāciju ieteikumu ievērošanu, ka Latvijas ārpolitikas vispār nav kā tādas.

Atbildēt

jānis 2

02.10.2020. 08:37

»

jānis

Kāpēc šis cilvēks, raksta autors, neparakstās ar savu īsto vārdu? Nu, nav viņš Otto Ozols


Šādu ottiņu pilna pasaule.Pasaule pilna. Nevajag viņus nosodīt. Ēst viņiem vajag. Nevajag sist pa trūkumcietēja(garīga) roku.

Atbildēt

jānis

02.10.2020. 08:27

Kāpēc šis cilvēks, raksta autors, neparakstās ar savu īsto vārdu? Nu, nav viņš Otto Ozols.

Atbildēt

JKES- TYT

02.10.2020. 06:12

Izlasiet uzmanīgi 3 pēdējās teikumus. Ja tie nav padomi, tad vismaz rīcības plāns.

Atbildēt

makarons klausās

02.10.2020. 06:01

pasaules terorista putina klačas, kur nu tālāk

Atbildēt

Naiva iedoma par kārtību

02.10.2020. 04:10

»

mēslam

Sabiedrotiem ir noteiktas prasības: Viņiem nav pieņemami ka Krievijas Pederastijas organizētā noziedzība un FSB Latvijā mazgā naudu un finansē starptautisko terorismu, neierobežoti apgroza skaidro naudu un sabiedrotiem nav patīkami, ka Latvijā izplatīts krievu cūciskais dzīves veids...


ne viss ir un būs, kā iedomājamies!

Sāciet saprast, ka 6 miljardi tiek uzskatīti par liekajiem cilvēkiem. Katrs nomirst ar savu pārliecību par neredzamo lietu kārtību.

Nav viegli nokratīt no sevis katru propagandu, paliekot pie savām cilvēktiesībām un būt brīvam. Patiesi brīvam. Tad jāatbild pašam par sevi.

Atbildēt

Cara un karaļa impēriju saspēle turpinās

02.10.2020. 03:56

Krievijas cars izglāba Francijas karali izsniedzot Jelgavas pili uz 20 gadiem. Austroungārijas un Osmaņu impērijas arī paceļ galvu. Orbāni, erdogani, putini, makroni baro savas tautas ar impēriju idejām, nu tik būs jauni mistrāļi, utt.

Atbildēt

hju

01.10.2020. 22:03

»

S

Bet tauta tajos nīstajos laikos dzīvoja labāk un netika tik pazemota un kontrolēta kā tagad. Tas ir fakts! Ozol, to taču tu nenoliegsi


Tauta toreiz nedzīvoja labāk. Man ir prieks, ka tev, mēsls tāds, iet slikti un tu dzīvo sliktāk kā okupācijas gados.

Atbildēt

Vai pašam no sevis bail

01.10.2020. 21:44

»

Maksims

Tad paskaties uz krievu mašīnām. Kā ražoja sūdus, tā joprojām ražo. Paši krievi labprātāk brauc ar ārzemniecēm - ar bmw un audi no Vācijas, kas it kā zaudēja karā...


Jau sen esat Latviju par vājprāta sūdu bedri pataisījuši, bet gan jau mēs atkopsimies pēc jums.

Atbildēt

Likteņdzirnas

01.10.2020. 21:28

»

Žulis

Te daži, ieskaitot raksta autoru, pauž sašutumu un “cepas” par Makrona teikto tā, it kā Latvija šodien būtu suverena valsts ar savu neatkarīgu ārpolitiku. Veidot vai neveidot, un kādu veidot dialogu ar Krieviju, to nenosaka mūsu kāzu ģenerāļi, kas uzmetušies par valstsvīriem. Kādas pavēles viņiem tiks...


Deokupācijas un dekolonizācijas pieminēšana, daudzkrāsainajos kolaborantos izraisa lielākas šausmas kā viņu personīgo kontu arests :))
Un kā gan ne, ja tās būs beigas ne tikai viņu bezrūpīgajai uzdzīvei, bet dzīvei vispār.

Atbildēt

neuztraucies par mūsu parādiem

01.10.2020. 20:43

»

Propoganda

Nu tad pagaidīsim gada beigas un apskatīsimies kā Jums veicas ar zīlēšanu. Un kādas prognozes ir ES ekonomikai? Popkorns būs...


Pēc tam, kad būs atrisināta globālā krievu pasaules problēma, Latvija varēs pretendēt uz triljonu eiro lielu kompensāciju, par drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu, kas bija jāizcieš 75 gadus.
Labāk domā dohoģjaga, kas sagaida tavas sugas īpatņus, kad tie vesels miljons, palikuši bez barības un medicīniskās palīdzības, izmisumā lauzīsies ir Eiropu! Domāju, neviens no tiem dzīvs līdz Daugavpilij vai Rēzeknei nenonāks.

Atbildēt

kāpēc gan?

01.10.2020. 20:32

»

ss

Ozols- Pindosu bazūne. ES ar saviem gandrīz 500milj. iedzīvotāju ir arī varenāka par pasaules lielāko agresoru ASV ar 300 milj. Vai nevajadzētu nolikt pie vietas arī to


Nesalīdzināmi taisnīgāk un lētāk būs notīrīt agonējošo krievijas imperasķiju no pasaules kartes un visu teritoriju humanizēt(atkrievot), turklāt amerikāņi ir tādi pat cilvēki kā eiropieši, bet jūs gan no mums atšķirieties vairāk nekā papuasi un pigmeji.

Atbildēt

Zeze

01.10.2020. 20:29

Otiņ, valdības bazūne, tu ielīdis nepareizajā portālā.

Atbildēt

mēslam

01.10.2020. 20:26

»

,,sabiedrotie,,?

sabiedrotie bankas nesledz,skaidras naudas lietosanu neaizliedz un aborigenus makdonaldos dzeruma stavokli nesit


Sabiedrotiem ir noteiktas prasības: Viņiem nav pieņemami ka Krievijas Pederastijas organizētā noziedzība un FSB Latvijā mazgā naudu un finansē starptautisko terorismu, neierobežoti apgroza skaidro naudu un sabiedrotiem nav patīkami, ka Latvijā izplatīts krievu cūciskais dzīves veids.
Nepatīk, savāc savas mantiņas, netīrā krievu kazarmā taisītais deģenerāt un Putina apsolītais Arktikas hektārs tevi gaida.

Atbildēt

S

01.10.2020. 20:01

Bet tauta tajos nīstajos laikos dzīvoja labāk un netika tik pazemota un kontrolēta kā tagad. Tas ir fakts! Ozol, to taču tu nenoliegsi?

Atbildēt

Propoganda

01.10.2020. 19:37

»

nekur nav jābrauc

Ekonomika Krievijas Pederastijā ir nokritusies līdz 2005 gada līmenim, katru gadu iziet no ierindas 10% novecojušās infrastruktūras, krieviem bez energoresursiem, kuru ieņēmumi šogad kritušies divas reizes, vairs nav ko eksportēt, un, loģiski, nav iespēju importēt. Vēl šogad sagaidāmi pirmie bada dumpji...


Nu tad pagaidīsim gada beigas un apskatīsimies kā Jums veicas ar zīlēšanu. Un kādas prognozes ir ES ekonomikai? Popkorns būs?
Par to 2005 gadu varētu atsaucīti? Pirms mēneša bija cepšanās, ka pēc SVF prognozes, balstoties uz pirktspējas paritātes indeksu, Krievija 2020. gadā, pēc piedzīvojumiem ar COVID, apsteigs Vāciju un kļūs par piekto lielāko ekonomiku uz šīs planētas.
Labāk domājam kā atdot savus parādus!

Atbildēt

Vaira Līķe

01.10.2020. 19:26

izskatās pēc jaunavas, salīdzinot ar Emanuēla izkaltušo pavadoni.

Atbildēt

ss

01.10.2020. 19:26

Ozols- Pindosu bazūne. ES ar saviem gandrīz 500milj. iedzīvotāju ir arī varenāka par pasaules lielāko agresoru ASV ar 300 milj. Vai nevajadzētu nolikt pie vietas arī to.

Atbildēt

tu esi slims vai sorosa propogandas paralizets !

01.10.2020. 19:16

»

sabiedrotie krievas

Kāpēc slāvi krievi uzbruka slāviem ukraiņiem? Tagad krievi paslepus mēģina sagrābt baltkrievu zemi. Škiet, ka citu zemju okupēšana un citu tautu slepkavošana krieviem ir mīļākā nodarbe, jo neko citu krievs neprot


ja tu par asv finanseto 2014 gada valsts apversumu ukraina,tad par to ari raksti !5 miljardi usd tika iztereti.Baltkrievija un Venecuela tas neizdevas.

Atbildēt

antons mikoss

01.10.2020. 18:36

»

sabiedrotie krievas

Kāpēc slāvi krievi uzbruka slāviem ukraiņiem? Tagad krievi paslepus mēģina sagrābt baltkrievu zemi. Škiet, ka citu zemju okupēšana un citu tautu slepkavošana krieviem ir mīļākā nodarbe, jo neko citu krievs neprot


russkije nav slāvi. Russkije ir sbrods no somu- ugru ciltīm, meriem, tatārim, bašķīriem un vēl desmitiem tautībām. SBRODS! No 80 subjektiem RFijā nav krievu apgabala.
Russkije nav slāvi.

Atbildēt

aleksandrs

01.10.2020. 18:36

..ottiņš bez ziepēm...valdošajiem ...nāk jaunas vēlēšanas...kuram jau četrāpus apstājas...

Atbildēt

FKK

01.10.2020. 18:35

»

valdis

Tas viltus otto ir naivs vai nejēga,ja nesaprot,ka valsts svarīgumu nenosaka ikp,bet militārais potencionals,kas arī nosaka kādu pozīciju starptautiskā arēnā ieņem


Jā, jā - vāgnerieši ar savu 'izcilo' krievu militāro jaudu nesen saskrējās ar ASV militāro jaudu. Un dabūja smagi pa purnu. Krievija pat normālu mobilo telefonu gadiem ilgi pat nespēj uztaisīt, bet mūsdienu pasaulē militāri sen visu izšķir augstās tehnoloģijas, nevis tanki, kas slāpst nost vai multeņu raķetes

Atbildēt

zane

01.10.2020. 18:14

Atkal sajauca ar Lietuvu

Atbildēt

hm

01.10.2020. 17:50

ASV un ES ceļi atšķiras. Lielais tirdzniecības līgums tā arī palika nenoslēgts, sankcijas pret vācu autoražotājiem, franču un vācu bankām sankcijas pret gāzes vada būvētājiem. To būvē Vācu, Holandes, Austrijas, Francijas uzņēmumi, kur katrs iegulda ap miljardu. Gazproms - 4 miljardus. Prasība palielināt NATO iemaksas.
Tas viss rada pretestību ES valstīs. Piedevām ASV neveiksmes ekonomikā un iekšpolitikā. Tāpēc notiek jaunu ekonomisko un politisko saišu veidošana.
Ķīna. Ja paskatās kartē, labi redzams, lai nokļūtu Ķīnā, jāšķērso Krievija, kuras ekonomika pašreiz ir 5. pasaulē un milzīgs dabas resursu potenciāls.
Diemžēl baltieši, kā īsteni Eiropas provinciāļi, ar gariem kakliem. Kamār daleks ... tāpēc Makrons mudina. Loģiski.

Atbildēt

apolon

01.10.2020. 17:46

toties franču kīno ir labs

Atbildēt

valdis

01.10.2020. 17:43

Tas viltus otto ir naivs vai nejēga,ja nesaprot,ka valsts svarīgumu nenosaka ikp,bet militārais potencionals,kas arī nosaka kādu pozīciju starptautiskā arēnā ieņem.

Atbildēt

sabiedrotie krievas

01.10.2020. 15:50

»

,,sabiedrotie,,?

sabiedrotie bankas nesledz,skaidras naudas lietosanu neaizliedz un aborigenus makdonaldos dzeruma stavokli nesit


Kāpēc slāvi krievi uzbruka slāviem ukraiņiem? Tagad krievi paslepus mēģina sagrābt baltkrievu zemi. Škiet, ka citu zemju okupēšana un citu tautu slepkavošana krieviem ir mīļākā nodarbe, jo neko citu krievs neprot.

Atbildēt

ha-ha

01.10.2020. 15:50

»

ne1

4. maija režīmu izveidoja un Latvijas PSR augstākā padome un visa pašreizējā valdībiņa un zaglīgās meļu valsteles pārvalde ir padumjā režīma tiesību pārmantotāja... ja jau tālajā 1940. gadā valsti, ko pārvaldīja militārā apvērsumā pie varas nākušais diktators, būtu kāds okupējis un inkorperējis savā...


Klausoties aizsardzības komsorga patriotiskās runās un vienlaicīgi skatoties valsts televīzijā daudz efektīvāko Kremļa propogandas zvaigžņu šovu,katram ir skaidrs,kā jau nu bez šā paša aizsardzības komsorga aktīvās dalības notiek valsts propogandas deaktivizācija un klaunizācija.

Atbildēt

kad tadi ka tu beidzot sapratis lietu butibu !

01.10.2020. 15:29

»

Maksims

Tad paskaties uz krievu mašīnām. Kā ražoja sūdus, tā joprojām ražo. Paši krievi labprātāk brauc ar ārzemniecēm - ar bmw un audi no Vācijas, kas it kā zaudēja karā...


kaut kadas masinas ir sekundara lieta,primara ir tik lielas valsts ka Krievija robezu un teritorijas nosargasana !Latvijas krievi ar dzelzcelnieka un ostas stradnieku kvalifikaciju brauks stradat uz Ustj lugu,ta ka tavs falsais krieva profils var neuztraukties.

Atbildēt

Žulis

01.10.2020. 15:14

»

žuļim

Latvija nav Francijas kolonija, kam būtu ar atplestu muti jāklausās tās pederasta, kura reitins jau sasniedzis minimumu, teiktā. Mums ir nopietni sabiedrotie: ASV, Apvienotā Karaliste un Polija, kas noteikti Ukrainā un Lībijā nenostāsies kremļa pusē, kā Francija...


Paturi pie sevis tās savas rupjības, tāpat kā to naivo ticību sabiedrotajiem. Labāk pamācies gramatiku, tad varbūt "gudriniek" uzzināsi kādēļ dažreiz rakstot vārdi tiek ielikti pēdiņās un ko tas nozīmē.

Atbildēt

ne1

01.10.2020. 14:57

»

Skumjais Bruņinieks

Nu kā Jums patīk Putina "pavāra" Prigožina troļļu fabrikas aktivitātes portālā...


un kurš gan vainīgs, ka tev līdzīgiem tik ļoti patīk katrās vēlēšanās no diviem ļaunumiem izvēlēties to "mazāko", jo nepietiek smadzeņu balsot par labumu?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...