Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Hehe

03.10.2020. 11:53

»

Hehe

Pastalas jau smagi elš, ka tik Tramps nepaliek uz otru termiņu, jo tad liberastiem pievērsies dibencaurumi un nato pajuks kā sūdu sauja uz deputāta muguras


Trampa kunga pārvēlēšana būs gals lapķjām. Jūsu galvenos pederastu, Putinu, pirmo uzmauks uz mieta, pēc tam arī visus pārējos augstmaņus, bet tupā bidlomasa lāģeros tiks izmantota visprastākos darbos, vai arī jeb aizies uz pārstrādi.

Atbildēt

Mācies vēsturi

02.10.2020. 20:58

»

Derdz

Raksta autor, papīrs visu pacieš! Autor, tad, kad jums nāktos krievu vietā 2p.k. ar miesu pret tehniku, vai varētu vairāk par runāšanu


... krievu vietā ar miesu pret tehniku.
- Starp citu, krieviem kara sākumā bija 8x vairāk tanku un nesalīdzināmi skaitliski lielāka armija, bet šie pamanījās dezertēt vai padoties gūstā bez pretošanās. Uz to Staļiņs atbildēja ar nesaudzīgu un pasaulē vēl neredzētu atšaušanu, kas pieļāva ierindniekam likvidēt komandieri. Tā turpināja nostiprināties bidlu sistēma, kas valda vēl šobaltdien.

Atbildēt

TYT

02.10.2020. 16:27

»

Uldis

Kāpēc mūsu vēsturnieki nevar Putinam aizbāzt muti okupācijas jautājumā? Tāpēc, ka tehniski viņam ir taisnība. Pēc Ulmaņa apvērsuma konstitūcija vairs nedarbojās un ko viņi ar Ulmani sarunāja mēs (un mūsu vēsturnieki) nezinām...


Ne tehniski, ne formāli, ne arī kā savādāk Putinam nav šajā ziņā nekādas taisnības. No vēstures, valsts tiesību viedokļa absolūts diletanta vingrinājums, kas profesionāļu skatījumā izskatās ... nu teiksim tā ... īpatnēji.
Problēma ir tā, ka Krieviju vada cilvēks, kurš vairs nav spējīgs pats aptvers, kad kārtējo reizi runā un izskatās diezgan stulbi. Un viņa apkārtnē nav cilvēki, kas viņu varētu pasargāt no šādas kārtējās, visbiežāk nevajadzīgas, izgāšanās.

Atbildēt

FKK

02.10.2020. 16:24

»

Derdz

Raksta autor, papīrs visu pacieš! Autor, tad, kad jums nāktos krievu vietā 2p.k. ar miesu pret tehniku, vai varētu vairāk par runāšanu


Cik noprotams, no jūsu jautājuma autoram, tad krievi bija vienīgie kas cieta 2PK laikā?

Atbildēt

Derdz

02.10.2020. 15:31

Raksta autor, papīrs visu pacieš! Autor, tad, kad jums nāktos krievu vietā 2p.k. ar miesu pret tehniku, vai varētu vairāk par runāšanu.

Atbildēt

Garlībs

02.10.2020. 15:28

»

neuztraucies par mūsu parādiem

Pēc tam, kad būs atrisināta globālā krievu pasaules problēma, Latvija varēs pretendēt uz triljonu eiro lielu kompensāciju, par drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu, kas bija jāizcieš 75 gadus...


latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

Niknais

02.10.2020. 15:13

Ek, nez kāpēc otto kodolu neviens pie sarunām nepielaiž

Atbildēt

Uldis

02.10.2020. 14:30

Kāpēc mūsu vēsturnieki nevar Putinam aizbāzt muti okupācijas jautājumā? Tāpēc, ka tehniski viņam ir taisnība. Pēc Ulmaņa apvērsuma konstitūcija vairs nedarbojās un ko viņi ar Ulmani sarunāja mēs (un mūsu vēsturnieki) nezinām.

Mūsu vēsturnieki to saprot. To saprot arī, hmm, rietumu "partneri". Bet problēmas sākas 4. maija propagandistiem. No vienas puses norakt Ulmani būtu nepopulāri, no otras - Ulmanis traucē okupācijas stāstam.

Tad arī top šādi raksteļi - vārdu daudz, jēgas maz.

Atbildēt

Uldis

02.10.2020. 14:24

»

:)

Sibīrijā biju pagājušo vasaru: vispārējs sabrukums - pamesti ciemi, brūkošas mājas, nātres gar ceļmalu


Latvijas laukos ir tas pats. Mazpilsētās pa dienu uz ielas satiktos ir jāsveicina, jo viņu ir tik maz.

Atbildēt

:)

02.10.2020. 12:26

»

Jānis

Kad tu, Antiņ, pēdējo reizi biji Maskavā vai Sibīrijā? Krievija sen tāda nav


Sibīrijā biju pagājušo vasaru: vispārējs sabrukums - pamesti ciemi, brūkošas mājas, nātres gar ceļmalu.

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

02.10.2020. 12:20

»

Hm

Nu Makrons, muldētājs, nemuldētājs, bet vēstījumu viņš nodeva skaidru, uz Krieviju ir jābeidz riet un jāsāk runāt. Pateica skaidri un nepārprotami, ka tas varētu būt skaidrs pat ārlietu ministrijas praidam. Lielais saimnieks vēl aizņemts priekšvēlēšanu kampaņā un viņam šī "frontes līnija" ne visai interesē...


Nu gan... kas viņš mums par "pateicēju"???? Dīvainis, kas izpilda savas vecās sievas ambīcijas. Un piekrītu - Francijas viedoklis nekad nav bijis autoritatīvs, bet ... tikai Francijas pašlabumam nepieciešams.

Atbildēt

To Otto

02.10.2020. 09:11

Malacis Makrons, paši jau neredzam, ka ar kaimiņiem ir jāveido draudzīgas attiecības , nevis jāiesaistās naida kurināšana. Labi, ka mazliet pamācīja mūsu valdību, citādi visi sacensībā ir aizrāvusies ar visādu organizāciju ieteikumu ievērošanu, ka Latvijas ārpolitikas vispār nav kā tādas.

Atbildēt

jānis 2

02.10.2020. 08:37

»

jānis

Kāpēc šis cilvēks, raksta autors, neparakstās ar savu īsto vārdu? Nu, nav viņš Otto Ozols


Šādu ottiņu pilna pasaule.Pasaule pilna. Nevajag viņus nosodīt. Ēst viņiem vajag. Nevajag sist pa trūkumcietēja(garīga) roku.

Atbildēt

jānis

02.10.2020. 08:27

Kāpēc šis cilvēks, raksta autors, neparakstās ar savu īsto vārdu? Nu, nav viņš Otto Ozols.

Atbildēt

JKES- TYT

02.10.2020. 06:12

Izlasiet uzmanīgi 3 pēdējās teikumus. Ja tie nav padomi, tad vismaz rīcības plāns.

Atbildēt

makarons klausās

02.10.2020. 06:01

pasaules terorista putina klačas, kur nu tālāk

Atbildēt

Naiva iedoma par kārtību

02.10.2020. 04:10

»

mēslam

Sabiedrotiem ir noteiktas prasības: Viņiem nav pieņemami ka Krievijas Pederastijas organizētā noziedzība un FSB Latvijā mazgā naudu un finansē starptautisko terorismu, neierobežoti apgroza skaidro naudu un sabiedrotiem nav patīkami, ka Latvijā izplatīts krievu cūciskais dzīves veids...


ne viss ir un būs, kā iedomājamies!

Sāciet saprast, ka 6 miljardi tiek uzskatīti par liekajiem cilvēkiem. Katrs nomirst ar savu pārliecību par neredzamo lietu kārtību.

Nav viegli nokratīt no sevis katru propagandu, paliekot pie savām cilvēktiesībām un būt brīvam. Patiesi brīvam. Tad jāatbild pašam par sevi.

Atbildēt

Cara un karaļa impēriju saspēle turpinās

02.10.2020. 03:56

Krievijas cars izglāba Francijas karali izsniedzot Jelgavas pili uz 20 gadiem. Austroungārijas un Osmaņu impērijas arī paceļ galvu. Orbāni, erdogani, putini, makroni baro savas tautas ar impēriju idejām, nu tik būs jauni mistrāļi, utt.

Atbildēt

hju

01.10.2020. 22:03

»

S

Bet tauta tajos nīstajos laikos dzīvoja labāk un netika tik pazemota un kontrolēta kā tagad. Tas ir fakts! Ozol, to taču tu nenoliegsi


Tauta toreiz nedzīvoja labāk. Man ir prieks, ka tev, mēsls tāds, iet slikti un tu dzīvo sliktāk kā okupācijas gados.

Atbildēt

Vai pašam no sevis bail

01.10.2020. 21:44

»

Maksims

Tad paskaties uz krievu mašīnām. Kā ražoja sūdus, tā joprojām ražo. Paši krievi labprātāk brauc ar ārzemniecēm - ar bmw un audi no Vācijas, kas it kā zaudēja karā...


Jau sen esat Latviju par vājprāta sūdu bedri pataisījuši, bet gan jau mēs atkopsimies pēc jums.

Atbildēt

Likteņdzirnas

01.10.2020. 21:28

»

Žulis

Te daži, ieskaitot raksta autoru, pauž sašutumu un “cepas” par Makrona teikto tā, it kā Latvija šodien būtu suverena valsts ar savu neatkarīgu ārpolitiku. Veidot vai neveidot, un kādu veidot dialogu ar Krieviju, to nenosaka mūsu kāzu ģenerāļi, kas uzmetušies par valstsvīriem. Kādas pavēles viņiem tiks...


Deokupācijas un dekolonizācijas pieminēšana, daudzkrāsainajos kolaborantos izraisa lielākas šausmas kā viņu personīgo kontu arests :))
Un kā gan ne, ja tās būs beigas ne tikai viņu bezrūpīgajai uzdzīvei, bet dzīvei vispār.

Atbildēt

neuztraucies par mūsu parādiem

01.10.2020. 20:43

»

Propoganda

Nu tad pagaidīsim gada beigas un apskatīsimies kā Jums veicas ar zīlēšanu. Un kādas prognozes ir ES ekonomikai? Popkorns būs...


Pēc tam, kad būs atrisināta globālā krievu pasaules problēma, Latvija varēs pretendēt uz triljonu eiro lielu kompensāciju, par drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu, kas bija jāizcieš 75 gadus.
Labāk domā dohoģjaga, kas sagaida tavas sugas īpatņus, kad tie vesels miljons, palikuši bez barības un medicīniskās palīdzības, izmisumā lauzīsies ir Eiropu! Domāju, neviens no tiem dzīvs līdz Daugavpilij vai Rēzeknei nenonāks.

Atbildēt

kāpēc gan?

01.10.2020. 20:32

»

ss

Ozols- Pindosu bazūne. ES ar saviem gandrīz 500milj. iedzīvotāju ir arī varenāka par pasaules lielāko agresoru ASV ar 300 milj. Vai nevajadzētu nolikt pie vietas arī to


Nesalīdzināmi taisnīgāk un lētāk būs notīrīt agonējošo krievijas imperasķiju no pasaules kartes un visu teritoriju humanizēt(atkrievot), turklāt amerikāņi ir tādi pat cilvēki kā eiropieši, bet jūs gan no mums atšķirieties vairāk nekā papuasi un pigmeji.

Atbildēt

Zeze

01.10.2020. 20:29

Otiņ, valdības bazūne, tu ielīdis nepareizajā portālā.

Atbildēt

mēslam

01.10.2020. 20:26

»

,,sabiedrotie,,?

sabiedrotie bankas nesledz,skaidras naudas lietosanu neaizliedz un aborigenus makdonaldos dzeruma stavokli nesit


Sabiedrotiem ir noteiktas prasības: Viņiem nav pieņemami ka Krievijas Pederastijas organizētā noziedzība un FSB Latvijā mazgā naudu un finansē starptautisko terorismu, neierobežoti apgroza skaidro naudu un sabiedrotiem nav patīkami, ka Latvijā izplatīts krievu cūciskais dzīves veids.
Nepatīk, savāc savas mantiņas, netīrā krievu kazarmā taisītais deģenerāt un Putina apsolītais Arktikas hektārs tevi gaida.

Atbildēt

S

01.10.2020. 20:01

Bet tauta tajos nīstajos laikos dzīvoja labāk un netika tik pazemota un kontrolēta kā tagad. Tas ir fakts! Ozol, to taču tu nenoliegsi?

Atbildēt

Propoganda

01.10.2020. 19:37

»

nekur nav jābrauc

Ekonomika Krievijas Pederastijā ir nokritusies līdz 2005 gada līmenim, katru gadu iziet no ierindas 10% novecojušās infrastruktūras, krieviem bez energoresursiem, kuru ieņēmumi šogad kritušies divas reizes, vairs nav ko eksportēt, un, loģiski, nav iespēju importēt. Vēl šogad sagaidāmi pirmie bada dumpji...


Nu tad pagaidīsim gada beigas un apskatīsimies kā Jums veicas ar zīlēšanu. Un kādas prognozes ir ES ekonomikai? Popkorns būs?
Par to 2005 gadu varētu atsaucīti? Pirms mēneša bija cepšanās, ka pēc SVF prognozes, balstoties uz pirktspējas paritātes indeksu, Krievija 2020. gadā, pēc piedzīvojumiem ar COVID, apsteigs Vāciju un kļūs par piekto lielāko ekonomiku uz šīs planētas.
Labāk domājam kā atdot savus parādus!

Atbildēt

Vaira Līķe

01.10.2020. 19:26

izskatās pēc jaunavas, salīdzinot ar Emanuēla izkaltušo pavadoni.

Atbildēt

ss

01.10.2020. 19:26

Ozols- Pindosu bazūne. ES ar saviem gandrīz 500milj. iedzīvotāju ir arī varenāka par pasaules lielāko agresoru ASV ar 300 milj. Vai nevajadzētu nolikt pie vietas arī to.

Atbildēt

tu esi slims vai sorosa propogandas paralizets !

01.10.2020. 19:16

»

sabiedrotie krievas

Kāpēc slāvi krievi uzbruka slāviem ukraiņiem? Tagad krievi paslepus mēģina sagrābt baltkrievu zemi. Škiet, ka citu zemju okupēšana un citu tautu slepkavošana krieviem ir mīļākā nodarbe, jo neko citu krievs neprot


ja tu par asv finanseto 2014 gada valsts apversumu ukraina,tad par to ari raksti !5 miljardi usd tika iztereti.Baltkrievija un Venecuela tas neizdevas.

Atbildēt

antons mikoss

01.10.2020. 18:36

»

sabiedrotie krievas

Kāpēc slāvi krievi uzbruka slāviem ukraiņiem? Tagad krievi paslepus mēģina sagrābt baltkrievu zemi. Škiet, ka citu zemju okupēšana un citu tautu slepkavošana krieviem ir mīļākā nodarbe, jo neko citu krievs neprot


russkije nav slāvi. Russkije ir sbrods no somu- ugru ciltīm, meriem, tatārim, bašķīriem un vēl desmitiem tautībām. SBRODS! No 80 subjektiem RFijā nav krievu apgabala.
Russkije nav slāvi.

Atbildēt

aleksandrs

01.10.2020. 18:36

..ottiņš bez ziepēm...valdošajiem ...nāk jaunas vēlēšanas...kuram jau četrāpus apstājas...

Atbildēt

FKK

01.10.2020. 18:35

»

valdis

Tas viltus otto ir naivs vai nejēga,ja nesaprot,ka valsts svarīgumu nenosaka ikp,bet militārais potencionals,kas arī nosaka kādu pozīciju starptautiskā arēnā ieņem


Jā, jā - vāgnerieši ar savu 'izcilo' krievu militāro jaudu nesen saskrējās ar ASV militāro jaudu. Un dabūja smagi pa purnu. Krievija pat normālu mobilo telefonu gadiem ilgi pat nespēj uztaisīt, bet mūsdienu pasaulē militāri sen visu izšķir augstās tehnoloģijas, nevis tanki, kas slāpst nost vai multeņu raķetes

Atbildēt

zane

01.10.2020. 18:14

Atkal sajauca ar Lietuvu

Atbildēt

hm

01.10.2020. 17:50

ASV un ES ceļi atšķiras. Lielais tirdzniecības līgums tā arī palika nenoslēgts, sankcijas pret vācu autoražotājiem, franču un vācu bankām sankcijas pret gāzes vada būvētājiem. To būvē Vācu, Holandes, Austrijas, Francijas uzņēmumi, kur katrs iegulda ap miljardu. Gazproms - 4 miljardus. Prasība palielināt NATO iemaksas.
Tas viss rada pretestību ES valstīs. Piedevām ASV neveiksmes ekonomikā un iekšpolitikā. Tāpēc notiek jaunu ekonomisko un politisko saišu veidošana.
Ķīna. Ja paskatās kartē, labi redzams, lai nokļūtu Ķīnā, jāšķērso Krievija, kuras ekonomika pašreiz ir 5. pasaulē un milzīgs dabas resursu potenciāls.
Diemžēl baltieši, kā īsteni Eiropas provinciāļi, ar gariem kakliem. Kamār daleks ... tāpēc Makrons mudina. Loģiski.

Atbildēt

apolon

01.10.2020. 17:46

toties franču kīno ir labs

Atbildēt

valdis

01.10.2020. 17:43

Tas viltus otto ir naivs vai nejēga,ja nesaprot,ka valsts svarīgumu nenosaka ikp,bet militārais potencionals,kas arī nosaka kādu pozīciju starptautiskā arēnā ieņem.

Atbildēt

sabiedrotie krievas

01.10.2020. 15:50

»

,,sabiedrotie,,?

sabiedrotie bankas nesledz,skaidras naudas lietosanu neaizliedz un aborigenus makdonaldos dzeruma stavokli nesit


Kāpēc slāvi krievi uzbruka slāviem ukraiņiem? Tagad krievi paslepus mēģina sagrābt baltkrievu zemi. Škiet, ka citu zemju okupēšana un citu tautu slepkavošana krieviem ir mīļākā nodarbe, jo neko citu krievs neprot.

Atbildēt

ha-ha

01.10.2020. 15:50

»

ne1

4. maija režīmu izveidoja un Latvijas PSR augstākā padome un visa pašreizējā valdībiņa un zaglīgās meļu valsteles pārvalde ir padumjā režīma tiesību pārmantotāja... ja jau tālajā 1940. gadā valsti, ko pārvaldīja militārā apvērsumā pie varas nākušais diktators, būtu kāds okupējis un inkorperējis savā...


Klausoties aizsardzības komsorga patriotiskās runās un vienlaicīgi skatoties valsts televīzijā daudz efektīvāko Kremļa propogandas zvaigžņu šovu,katram ir skaidrs,kā jau nu bez šā paša aizsardzības komsorga aktīvās dalības notiek valsts propogandas deaktivizācija un klaunizācija.

Atbildēt

kad tadi ka tu beidzot sapratis lietu butibu !

01.10.2020. 15:29

»

Maksims

Tad paskaties uz krievu mašīnām. Kā ražoja sūdus, tā joprojām ražo. Paši krievi labprātāk brauc ar ārzemniecēm - ar bmw un audi no Vācijas, kas it kā zaudēja karā...


kaut kadas masinas ir sekundara lieta,primara ir tik lielas valsts ka Krievija robezu un teritorijas nosargasana !Latvijas krievi ar dzelzcelnieka un ostas stradnieku kvalifikaciju brauks stradat uz Ustj lugu,ta ka tavs falsais krieva profils var neuztraukties.

Atbildēt

Žulis

01.10.2020. 15:14

»

žuļim

Latvija nav Francijas kolonija, kam būtu ar atplestu muti jāklausās tās pederasta, kura reitins jau sasniedzis minimumu, teiktā. Mums ir nopietni sabiedrotie: ASV, Apvienotā Karaliste un Polija, kas noteikti Ukrainā un Lībijā nenostāsies kremļa pusē, kā Francija...


Paturi pie sevis tās savas rupjības, tāpat kā to naivo ticību sabiedrotajiem. Labāk pamācies gramatiku, tad varbūt "gudriniek" uzzināsi kādēļ dažreiz rakstot vārdi tiek ielikti pēdiņās un ko tas nozīmē.

Atbildēt

ne1

01.10.2020. 14:57

»

Skumjais Bruņinieks

Nu kā Jums patīk Putina "pavāra" Prigožina troļļu fabrikas aktivitātes portālā...


un kurš gan vainīgs, ka tev līdzīgiem tik ļoti patīk katrās vēlēšanās no diviem ļaunumiem izvēlēties to "mazāko", jo nepietiek smadzeņu balsot par labumu?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...