Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Hehe

03.10.2020. 11:53

»

Hehe

Pastalas jau smagi elš, ka tik Tramps nepaliek uz otru termiņu, jo tad liberastiem pievērsies dibencaurumi un nato pajuks kā sūdu sauja uz deputāta muguras


Trampa kunga pārvēlēšana būs gals lapķjām. Jūsu galvenos pederastu, Putinu, pirmo uzmauks uz mieta, pēc tam arī visus pārējos augstmaņus, bet tupā bidlomasa lāģeros tiks izmantota visprastākos darbos, vai arī jeb aizies uz pārstrādi.

Atbildēt

Mācies vēsturi

02.10.2020. 20:58

»

Derdz

Raksta autor, papīrs visu pacieš! Autor, tad, kad jums nāktos krievu vietā 2p.k. ar miesu pret tehniku, vai varētu vairāk par runāšanu


... krievu vietā ar miesu pret tehniku.
- Starp citu, krieviem kara sākumā bija 8x vairāk tanku un nesalīdzināmi skaitliski lielāka armija, bet šie pamanījās dezertēt vai padoties gūstā bez pretošanās. Uz to Staļiņs atbildēja ar nesaudzīgu un pasaulē vēl neredzētu atšaušanu, kas pieļāva ierindniekam likvidēt komandieri. Tā turpināja nostiprināties bidlu sistēma, kas valda vēl šobaltdien.

Atbildēt

TYT

02.10.2020. 16:27

»

Uldis

Kāpēc mūsu vēsturnieki nevar Putinam aizbāzt muti okupācijas jautājumā? Tāpēc, ka tehniski viņam ir taisnība. Pēc Ulmaņa apvērsuma konstitūcija vairs nedarbojās un ko viņi ar Ulmani sarunāja mēs (un mūsu vēsturnieki) nezinām...


Ne tehniski, ne formāli, ne arī kā savādāk Putinam nav šajā ziņā nekādas taisnības. No vēstures, valsts tiesību viedokļa absolūts diletanta vingrinājums, kas profesionāļu skatījumā izskatās ... nu teiksim tā ... īpatnēji.
Problēma ir tā, ka Krieviju vada cilvēks, kurš vairs nav spējīgs pats aptvers, kad kārtējo reizi runā un izskatās diezgan stulbi. Un viņa apkārtnē nav cilvēki, kas viņu varētu pasargāt no šādas kārtējās, visbiežāk nevajadzīgas, izgāšanās.

Atbildēt

FKK

02.10.2020. 16:24

»

Derdz

Raksta autor, papīrs visu pacieš! Autor, tad, kad jums nāktos krievu vietā 2p.k. ar miesu pret tehniku, vai varētu vairāk par runāšanu


Cik noprotams, no jūsu jautājuma autoram, tad krievi bija vienīgie kas cieta 2PK laikā?

Atbildēt

Derdz

02.10.2020. 15:31

Raksta autor, papīrs visu pacieš! Autor, tad, kad jums nāktos krievu vietā 2p.k. ar miesu pret tehniku, vai varētu vairāk par runāšanu.

Atbildēt

Garlībs

02.10.2020. 15:28

»

neuztraucies par mūsu parādiem

Pēc tam, kad būs atrisināta globālā krievu pasaules problēma, Latvija varēs pretendēt uz triljonu eiro lielu kompensāciju, par drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu, kas bija jāizcieš 75 gadus...


latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

Niknais

02.10.2020. 15:13

Ek, nez kāpēc otto kodolu neviens pie sarunām nepielaiž

Atbildēt

Uldis

02.10.2020. 14:30

Kāpēc mūsu vēsturnieki nevar Putinam aizbāzt muti okupācijas jautājumā? Tāpēc, ka tehniski viņam ir taisnība. Pēc Ulmaņa apvērsuma konstitūcija vairs nedarbojās un ko viņi ar Ulmani sarunāja mēs (un mūsu vēsturnieki) nezinām.

Mūsu vēsturnieki to saprot. To saprot arī, hmm, rietumu "partneri". Bet problēmas sākas 4. maija propagandistiem. No vienas puses norakt Ulmani būtu nepopulāri, no otras - Ulmanis traucē okupācijas stāstam.

Tad arī top šādi raksteļi - vārdu daudz, jēgas maz.

Atbildēt

Uldis

02.10.2020. 14:24

»

:)

Sibīrijā biju pagājušo vasaru: vispārējs sabrukums - pamesti ciemi, brūkošas mājas, nātres gar ceļmalu


Latvijas laukos ir tas pats. Mazpilsētās pa dienu uz ielas satiktos ir jāsveicina, jo viņu ir tik maz.

Atbildēt

:)

02.10.2020. 12:26

»

Jānis

Kad tu, Antiņ, pēdējo reizi biji Maskavā vai Sibīrijā? Krievija sen tāda nav


Sibīrijā biju pagājušo vasaru: vispārējs sabrukums - pamesti ciemi, brūkošas mājas, nātres gar ceļmalu.

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

02.10.2020. 12:20

»

Hm

Nu Makrons, muldētājs, nemuldētājs, bet vēstījumu viņš nodeva skaidru, uz Krieviju ir jābeidz riet un jāsāk runāt. Pateica skaidri un nepārprotami, ka tas varētu būt skaidrs pat ārlietu ministrijas praidam. Lielais saimnieks vēl aizņemts priekšvēlēšanu kampaņā un viņam šī "frontes līnija" ne visai interesē...


Nu gan... kas viņš mums par "pateicēju"???? Dīvainis, kas izpilda savas vecās sievas ambīcijas. Un piekrītu - Francijas viedoklis nekad nav bijis autoritatīvs, bet ... tikai Francijas pašlabumam nepieciešams.

Atbildēt

To Otto

02.10.2020. 09:11

Malacis Makrons, paši jau neredzam, ka ar kaimiņiem ir jāveido draudzīgas attiecības , nevis jāiesaistās naida kurināšana. Labi, ka mazliet pamācīja mūsu valdību, citādi visi sacensībā ir aizrāvusies ar visādu organizāciju ieteikumu ievērošanu, ka Latvijas ārpolitikas vispār nav kā tādas.

Atbildēt

jānis 2

02.10.2020. 08:37

»

jānis

Kāpēc šis cilvēks, raksta autors, neparakstās ar savu īsto vārdu? Nu, nav viņš Otto Ozols


Šādu ottiņu pilna pasaule.Pasaule pilna. Nevajag viņus nosodīt. Ēst viņiem vajag. Nevajag sist pa trūkumcietēja(garīga) roku.

Atbildēt

jānis

02.10.2020. 08:27

Kāpēc šis cilvēks, raksta autors, neparakstās ar savu īsto vārdu? Nu, nav viņš Otto Ozols.

Atbildēt

JKES- TYT

02.10.2020. 06:12

Izlasiet uzmanīgi 3 pēdējās teikumus. Ja tie nav padomi, tad vismaz rīcības plāns.

Atbildēt

makarons klausās

02.10.2020. 06:01

pasaules terorista putina klačas, kur nu tālāk

Atbildēt

Naiva iedoma par kārtību

02.10.2020. 04:10

»

mēslam

Sabiedrotiem ir noteiktas prasības: Viņiem nav pieņemami ka Krievijas Pederastijas organizētā noziedzība un FSB Latvijā mazgā naudu un finansē starptautisko terorismu, neierobežoti apgroza skaidro naudu un sabiedrotiem nav patīkami, ka Latvijā izplatīts krievu cūciskais dzīves veids...


ne viss ir un būs, kā iedomājamies!

Sāciet saprast, ka 6 miljardi tiek uzskatīti par liekajiem cilvēkiem. Katrs nomirst ar savu pārliecību par neredzamo lietu kārtību.

Nav viegli nokratīt no sevis katru propagandu, paliekot pie savām cilvēktiesībām un būt brīvam. Patiesi brīvam. Tad jāatbild pašam par sevi.

Atbildēt

Cara un karaļa impēriju saspēle turpinās

02.10.2020. 03:56

Krievijas cars izglāba Francijas karali izsniedzot Jelgavas pili uz 20 gadiem. Austroungārijas un Osmaņu impērijas arī paceļ galvu. Orbāni, erdogani, putini, makroni baro savas tautas ar impēriju idejām, nu tik būs jauni mistrāļi, utt.

Atbildēt

hju

01.10.2020. 22:03

»

S

Bet tauta tajos nīstajos laikos dzīvoja labāk un netika tik pazemota un kontrolēta kā tagad. Tas ir fakts! Ozol, to taču tu nenoliegsi


Tauta toreiz nedzīvoja labāk. Man ir prieks, ka tev, mēsls tāds, iet slikti un tu dzīvo sliktāk kā okupācijas gados.

Atbildēt

Vai pašam no sevis bail

01.10.2020. 21:44

»

Maksims

Tad paskaties uz krievu mašīnām. Kā ražoja sūdus, tā joprojām ražo. Paši krievi labprātāk brauc ar ārzemniecēm - ar bmw un audi no Vācijas, kas it kā zaudēja karā...


Jau sen esat Latviju par vājprāta sūdu bedri pataisījuši, bet gan jau mēs atkopsimies pēc jums.

Atbildēt

Likteņdzirnas

01.10.2020. 21:28

»

Žulis

Te daži, ieskaitot raksta autoru, pauž sašutumu un “cepas” par Makrona teikto tā, it kā Latvija šodien būtu suverena valsts ar savu neatkarīgu ārpolitiku. Veidot vai neveidot, un kādu veidot dialogu ar Krieviju, to nenosaka mūsu kāzu ģenerāļi, kas uzmetušies par valstsvīriem. Kādas pavēles viņiem tiks...


Deokupācijas un dekolonizācijas pieminēšana, daudzkrāsainajos kolaborantos izraisa lielākas šausmas kā viņu personīgo kontu arests :))
Un kā gan ne, ja tās būs beigas ne tikai viņu bezrūpīgajai uzdzīvei, bet dzīvei vispār.

Atbildēt

neuztraucies par mūsu parādiem

01.10.2020. 20:43

»

Propoganda

Nu tad pagaidīsim gada beigas un apskatīsimies kā Jums veicas ar zīlēšanu. Un kādas prognozes ir ES ekonomikai? Popkorns būs...


Pēc tam, kad būs atrisināta globālā krievu pasaules problēma, Latvija varēs pretendēt uz triljonu eiro lielu kompensāciju, par drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu, kas bija jāizcieš 75 gadus.
Labāk domā dohoģjaga, kas sagaida tavas sugas īpatņus, kad tie vesels miljons, palikuši bez barības un medicīniskās palīdzības, izmisumā lauzīsies ir Eiropu! Domāju, neviens no tiem dzīvs līdz Daugavpilij vai Rēzeknei nenonāks.

Atbildēt

kāpēc gan?

01.10.2020. 20:32

»

ss

Ozols- Pindosu bazūne. ES ar saviem gandrīz 500milj. iedzīvotāju ir arī varenāka par pasaules lielāko agresoru ASV ar 300 milj. Vai nevajadzētu nolikt pie vietas arī to


Nesalīdzināmi taisnīgāk un lētāk būs notīrīt agonējošo krievijas imperasķiju no pasaules kartes un visu teritoriju humanizēt(atkrievot), turklāt amerikāņi ir tādi pat cilvēki kā eiropieši, bet jūs gan no mums atšķirieties vairāk nekā papuasi un pigmeji.

Atbildēt

Zeze

01.10.2020. 20:29

Otiņ, valdības bazūne, tu ielīdis nepareizajā portālā.

Atbildēt

mēslam

01.10.2020. 20:26

»

,,sabiedrotie,,?

sabiedrotie bankas nesledz,skaidras naudas lietosanu neaizliedz un aborigenus makdonaldos dzeruma stavokli nesit


Sabiedrotiem ir noteiktas prasības: Viņiem nav pieņemami ka Krievijas Pederastijas organizētā noziedzība un FSB Latvijā mazgā naudu un finansē starptautisko terorismu, neierobežoti apgroza skaidro naudu un sabiedrotiem nav patīkami, ka Latvijā izplatīts krievu cūciskais dzīves veids.
Nepatīk, savāc savas mantiņas, netīrā krievu kazarmā taisītais deģenerāt un Putina apsolītais Arktikas hektārs tevi gaida.

Atbildēt

S

01.10.2020. 20:01

Bet tauta tajos nīstajos laikos dzīvoja labāk un netika tik pazemota un kontrolēta kā tagad. Tas ir fakts! Ozol, to taču tu nenoliegsi?

Atbildēt

Propoganda

01.10.2020. 19:37

»

nekur nav jābrauc

Ekonomika Krievijas Pederastijā ir nokritusies līdz 2005 gada līmenim, katru gadu iziet no ierindas 10% novecojušās infrastruktūras, krieviem bez energoresursiem, kuru ieņēmumi šogad kritušies divas reizes, vairs nav ko eksportēt, un, loģiski, nav iespēju importēt. Vēl šogad sagaidāmi pirmie bada dumpji...


Nu tad pagaidīsim gada beigas un apskatīsimies kā Jums veicas ar zīlēšanu. Un kādas prognozes ir ES ekonomikai? Popkorns būs?
Par to 2005 gadu varētu atsaucīti? Pirms mēneša bija cepšanās, ka pēc SVF prognozes, balstoties uz pirktspējas paritātes indeksu, Krievija 2020. gadā, pēc piedzīvojumiem ar COVID, apsteigs Vāciju un kļūs par piekto lielāko ekonomiku uz šīs planētas.
Labāk domājam kā atdot savus parādus!

Atbildēt

Vaira Līķe

01.10.2020. 19:26

izskatās pēc jaunavas, salīdzinot ar Emanuēla izkaltušo pavadoni.

Atbildēt

ss

01.10.2020. 19:26

Ozols- Pindosu bazūne. ES ar saviem gandrīz 500milj. iedzīvotāju ir arī varenāka par pasaules lielāko agresoru ASV ar 300 milj. Vai nevajadzētu nolikt pie vietas arī to.

Atbildēt

tu esi slims vai sorosa propogandas paralizets !

01.10.2020. 19:16

»

sabiedrotie krievas

Kāpēc slāvi krievi uzbruka slāviem ukraiņiem? Tagad krievi paslepus mēģina sagrābt baltkrievu zemi. Škiet, ka citu zemju okupēšana un citu tautu slepkavošana krieviem ir mīļākā nodarbe, jo neko citu krievs neprot


ja tu par asv finanseto 2014 gada valsts apversumu ukraina,tad par to ari raksti !5 miljardi usd tika iztereti.Baltkrievija un Venecuela tas neizdevas.

Atbildēt

antons mikoss

01.10.2020. 18:36

»

sabiedrotie krievas

Kāpēc slāvi krievi uzbruka slāviem ukraiņiem? Tagad krievi paslepus mēģina sagrābt baltkrievu zemi. Škiet, ka citu zemju okupēšana un citu tautu slepkavošana krieviem ir mīļākā nodarbe, jo neko citu krievs neprot


russkije nav slāvi. Russkije ir sbrods no somu- ugru ciltīm, meriem, tatārim, bašķīriem un vēl desmitiem tautībām. SBRODS! No 80 subjektiem RFijā nav krievu apgabala.
Russkije nav slāvi.

Atbildēt

aleksandrs

01.10.2020. 18:36

..ottiņš bez ziepēm...valdošajiem ...nāk jaunas vēlēšanas...kuram jau četrāpus apstājas...

Atbildēt

FKK

01.10.2020. 18:35

»

valdis

Tas viltus otto ir naivs vai nejēga,ja nesaprot,ka valsts svarīgumu nenosaka ikp,bet militārais potencionals,kas arī nosaka kādu pozīciju starptautiskā arēnā ieņem


Jā, jā - vāgnerieši ar savu 'izcilo' krievu militāro jaudu nesen saskrējās ar ASV militāro jaudu. Un dabūja smagi pa purnu. Krievija pat normālu mobilo telefonu gadiem ilgi pat nespēj uztaisīt, bet mūsdienu pasaulē militāri sen visu izšķir augstās tehnoloģijas, nevis tanki, kas slāpst nost vai multeņu raķetes

Atbildēt

zane

01.10.2020. 18:14

Atkal sajauca ar Lietuvu

Atbildēt

hm

01.10.2020. 17:50

ASV un ES ceļi atšķiras. Lielais tirdzniecības līgums tā arī palika nenoslēgts, sankcijas pret vācu autoražotājiem, franču un vācu bankām sankcijas pret gāzes vada būvētājiem. To būvē Vācu, Holandes, Austrijas, Francijas uzņēmumi, kur katrs iegulda ap miljardu. Gazproms - 4 miljardus. Prasība palielināt NATO iemaksas.
Tas viss rada pretestību ES valstīs. Piedevām ASV neveiksmes ekonomikā un iekšpolitikā. Tāpēc notiek jaunu ekonomisko un politisko saišu veidošana.
Ķīna. Ja paskatās kartē, labi redzams, lai nokļūtu Ķīnā, jāšķērso Krievija, kuras ekonomika pašreiz ir 5. pasaulē un milzīgs dabas resursu potenciāls.
Diemžēl baltieši, kā īsteni Eiropas provinciāļi, ar gariem kakliem. Kamār daleks ... tāpēc Makrons mudina. Loģiski.

Atbildēt

apolon

01.10.2020. 17:46

toties franču kīno ir labs

Atbildēt

valdis

01.10.2020. 17:43

Tas viltus otto ir naivs vai nejēga,ja nesaprot,ka valsts svarīgumu nenosaka ikp,bet militārais potencionals,kas arī nosaka kādu pozīciju starptautiskā arēnā ieņem.

Atbildēt

sabiedrotie krievas

01.10.2020. 15:50

»

,,sabiedrotie,,?

sabiedrotie bankas nesledz,skaidras naudas lietosanu neaizliedz un aborigenus makdonaldos dzeruma stavokli nesit


Kāpēc slāvi krievi uzbruka slāviem ukraiņiem? Tagad krievi paslepus mēģina sagrābt baltkrievu zemi. Škiet, ka citu zemju okupēšana un citu tautu slepkavošana krieviem ir mīļākā nodarbe, jo neko citu krievs neprot.

Atbildēt

ha-ha

01.10.2020. 15:50

»

ne1

4. maija režīmu izveidoja un Latvijas PSR augstākā padome un visa pašreizējā valdībiņa un zaglīgās meļu valsteles pārvalde ir padumjā režīma tiesību pārmantotāja... ja jau tālajā 1940. gadā valsti, ko pārvaldīja militārā apvērsumā pie varas nākušais diktators, būtu kāds okupējis un inkorperējis savā...


Klausoties aizsardzības komsorga patriotiskās runās un vienlaicīgi skatoties valsts televīzijā daudz efektīvāko Kremļa propogandas zvaigžņu šovu,katram ir skaidrs,kā jau nu bez šā paša aizsardzības komsorga aktīvās dalības notiek valsts propogandas deaktivizācija un klaunizācija.

Atbildēt

kad tadi ka tu beidzot sapratis lietu butibu !

01.10.2020. 15:29

»

Maksims

Tad paskaties uz krievu mašīnām. Kā ražoja sūdus, tā joprojām ražo. Paši krievi labprātāk brauc ar ārzemniecēm - ar bmw un audi no Vācijas, kas it kā zaudēja karā...


kaut kadas masinas ir sekundara lieta,primara ir tik lielas valsts ka Krievija robezu un teritorijas nosargasana !Latvijas krievi ar dzelzcelnieka un ostas stradnieku kvalifikaciju brauks stradat uz Ustj lugu,ta ka tavs falsais krieva profils var neuztraukties.

Atbildēt

Žulis

01.10.2020. 15:14

»

žuļim

Latvija nav Francijas kolonija, kam būtu ar atplestu muti jāklausās tās pederasta, kura reitins jau sasniedzis minimumu, teiktā. Mums ir nopietni sabiedrotie: ASV, Apvienotā Karaliste un Polija, kas noteikti Ukrainā un Lībijā nenostāsies kremļa pusē, kā Francija...


Paturi pie sevis tās savas rupjības, tāpat kā to naivo ticību sabiedrotajiem. Labāk pamācies gramatiku, tad varbūt "gudriniek" uzzināsi kādēļ dažreiz rakstot vārdi tiek ielikti pēdiņās un ko tas nozīmē.

Atbildēt

ne1

01.10.2020. 14:57

»

Skumjais Bruņinieks

Nu kā Jums patīk Putina "pavāra" Prigožina troļļu fabrikas aktivitātes portālā...


un kurš gan vainīgs, ka tev līdzīgiem tik ļoti patīk katrās vēlēšanās no diviem ļaunumiem izvēlēties to "mazāko", jo nepietiek smadzeņu balsot par labumu?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...