Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nesapratu

04.10.2021. 13:35

»


Vai tad valdība ir tikai krievus mīlošo pederastu īpašums?

Atbildēt

mēslam

02.10.2021. 14:25

»

labvēlis

"...tāpēc,ka jūs esiet pedarastu nācija." Kurus tu domā ar "jūs"???Savus asv saimniekus vai kādu savu iedomu nāciju?Starp citu,par ušiku nobalsoja,nezinot šā izteikumus!Ušiks kažoku nomainīja,lai būtu atbalsts ep


Pederastu nācija ir viena - krievi, jo pederastija ir jūsu galvenā reliģiskā iezīme un veids, ka taisīt karjeru armijā un politikā. ASV, Latvijā un citās valstīs ir atsevišķas Pederastu partijas, kas, protams maitā valsts tēlu, bet neveido priekšstatu pat visu nāciju. Vismaz zināmie prezidenti - pederasti ir tikai Putins, Trudo un Makrons. Protams, par Ušakovu nobalsoja kā par pederastu un krievi atkal par to balsos.

Atbildēt

labvēlis

01.10.2021. 18:21

»

mēslam

Pašu mājās par Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu, nobalso 80% krievu, bet par visu krievu virspidaru, Putinu, fano 87% krievu, tāpēc, ka jūs esiet pederastu nācija


"...tāpēc,ka jūs esiet pedarastu nācija." Kurus tu domā ar "jūs"???Savus asv saimniekus vai kādu savu iedomu nāciju?Starp citu,par ušiku nobalsoja,nezinot šā izteikumus!Ušiks kažoku nomainīja,lai būtu atbalsts ep !!!

Atbildēt

nu nu

01.10.2021. 16:23

»

Nac. idejas pārstāvniecības jautājums

Ļoti līdzīgas pārdomas un arī NA vēlētāja kopš pirmsākumiem. Nesen izbraucu Siguldu, "krēsla" mītnes vietu - nu trekni, ļoti trekni, varētu teikt mietpilsoniski. Bet galvenais, neviens likums, kas būtiski skar latviešu izdzīvošanu, dzīves kvalitāti savā valstī nav pārstāvēts, tas attiecas uz zemju, ...


Kāpēc visi morālie kropļi, kas balsoja par krievus mīlošiem pederastiem, komunistiem, čekas stukačiem un zagļiem, grib, lai NA tiem visu pasniegtu uz paplātes? Ej prasi savējiem, kas ar priekškājām iekāpuši vispilnākās un ietekmīgākās silēs!
Kā teiktu Dievs, kam tu gadiem lūdzies, lai palīdz vinnēt loterijā: "būtu kaut reizi nopircis loterejas biļeti"

Atbildēt

Nac. idejas pārstāvniecības jautājums

01.10.2021. 09:42

»

Beta

Ainār, līsz šim Jūsu tekstus lsaīju un klusībā piekritu. Nu gribu KATERORISKI iebilst...


Ļoti līdzīgas pārdomas un arī NA vēlētāja kopš pirmsākumiem. Nesen izbraucu Siguldu, "krēsla" mītnes vietu - nu trekni, ļoti trekni, varētu teikt mietpilsoniski. Bet galvenais, neviens likums, kas būtiski skar latviešu izdzīvošanu, dzīves kvalitāti savā valstī nav pārstāvēts, tas attiecas uz zemju, mežu izpārdošanu ārzemniekiem, mežu, purvu izsaimniekošanu, nodokļu politiku, NĪN, OIK, nac. banku jautājums, birokrātijas audzēšana, jebkurā jomā visnedraudzīgākie risinājumi.

Atbildēt

mēslam

01.10.2021. 08:52

»

labvēlis

2reiz bloķēts teksts!! Paskaties,kas notiek paša mājās!!!....idarast,tu parastais!Krieviem,vismaz ir likums,kas draud idarastoties!Podstiķilka-mauka!Pilna lettlande-ņem!Negribu


Pašu mājās par Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu, nobalso 80% krievu, bet par visu krievu virspidaru, Putinu, fano 87% krievu, tāpēc, ka jūs esiet pederastu nācija.

Atbildēt

to Beta

01.10.2021. 08:43

»

Beta

Aizdomas bija agrāk, bet krīzes var būt visās apvienībās, savienībās un kolektīvos. Pēc krīzes iespējamas izmaiņas...


Ja pareizi sapratu, kuce, tu esi par to, lai krievus mīlošie pederasti: Kariņš ar Pavļutu, visus latviešus "nopotētu" līdz nāvei?

Atbildēt

Beta

01.10.2021. 08:32

»

Fēlis

Tikai tagad saprati? Es jau pasen labāk nebalsoju vispār, nekā par šitiem maitām


Aizdomas bija agrāk, bet krīzes var būt visās apvienībās, savienībās un kolektīvos. Pēc krīzes iespējamas izmaiņas.
NA nav izturējuši pārbaudi ar varu un naudu, un gluži vienkārši pārdevusi ideju par latvisku Latviju. Faktiski pārdevusi ideju par Latviju kā valsti vispār.

Mūsu suverenitāte ir atdota ES funkcionāriem, mēs savā valstī neko nelemjam! Mūs ir nopirkuši par viegli un daudz sadrukāto naudiņu. Lai ikkatrs ieskatās sevī, cik daudz gatavs ziedot no savas labklājības, lai atgūtu lemšanas tiesības. Visticamāk neko. Vārdos, jā... darbos - ne centa...

Nezinu, vai iespējama vēl viena atmoda.
Labā ziņa, ka ES nav sava karaspēka, bet ASV diez vai uz mums tērēs savus resursus.
Sliktā ziņa, ka Krievijai karaspēks ir...

Būs vien jāpiekrīt tam, kas te sludina, ka Latvija neizdevusies valsts... īsti nav ko iebilst pretim...

Atbildēt

Fēlis

01.10.2021. 06:28

»

Beta

Ainār, līsz šim Jūsu tekstus lsaīju un klusībā piekritu. Nu gribu KATERORISKI iebilst...


Tikai tagad saprati? Es jau pasen labāk nebalsoju vispār, nekā par šitiem maitām.

Atbildēt

labvēlis

30.09.2021. 19:26

»

nedirs nu!

Ja visi jūs, krievus mīlošie fekāliju stumdītāji un krievu podsķilkas, būtu kaut reizi balsojuši par NA, valsts nebūtu tādā sūdu bedrē


2reiz bloķēts teksts!! Paskaties,kas notiek paša mājās!!!....idarast,tu parastais!Krieviem,vismaz ir likums,kas draud idarastoties!Podstiķilka-mauka!Pilna lettlande-ņem!Negribu!

Atbildēt

TB/LNNK/NA posta Latviju jau 30 gadus

30.09.2021. 18:32

»

Žulis

Nu varen "diža" gan ir tā "Nacionālās apvienības drosme paust bažas". Visu laiku sēdējuši valdošajā koalīcijā un atbalstījuši visas nejēdzības, ko valdošā kliķe ieviesusi un tagad "pauž bažas". Vienkārši pretīgi


Šie čekistiskie veidojumi TB/LNNK/NA plosa Latviju jau 30 gadus, kura nespēs atdzimt vēl 30 gadu laikā, kas ir sastrādāts - vispirms ap 1000 (tūkstoš) likumu jāmaina, jālabo, jāatjauno, jāvbeido komisiju, lai pārbaudīotu denacionalizācijas un privatizācijas likumību un krimināli nodarījumi ir jāatzīst ar likumu kā spēkā neesoši. Manuprāt, prokuratūrā, kuras nodaļa pārbauda sūdzības šajos jautājumos, jāizskata un jasauc pie kriminālatbildības šie prokurori, kuri noraidīja kroiminālus faktus par denacionalizāciju un privatizāciju utt. TB/LNNK/NA un Saskāna partijas jāaizliedz kā naida kurinātājas.

Atbildēt

nezālītis

30.09.2021. 18:22

»

lūk

Komentēšana pietieķi arī ir kāda partejiskuma izpausme.Vai kretīnu partija


«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

lūk

30.09.2021. 18:13

»

???

Vai partijas vispār vajadzīgas?Un kam tās vajadzīgas


Komentēšana pietieķi arī ir kāda partejiskuma izpausme.Vai kretīnu partija?

Atbildēt

Apnicīga muļķība

30.09.2021. 18:12

ir ši ērgļa dziesma.Apnicis.Kur viņa kovids?

Atbildēt

NACIONĀLAIS BĀRA BĒRNS...

30.09.2021. 17:19

»

Lapsene

Nu, vai tiešām nesaprotat, ka tuvojas vēlēšanas un tad nu orķestrī katrs sāk spēlēt savu mūziku.Tauta nokaitināta, tātad izmantosim to, kāpēc nokaitināta, lai gan viena NA neko nevar pasākt, jo citādi koalīcijai būs beigas. Nevajaga latviešiem tā sadalīt savas balsis vēlēšanās, tad arī nebūs tādas mokas...


Par mūsu nevarību, izveidot īstu nacionāli patriotisku partiju, pat nav vērts runāt! NA nevienā jautājumā, nav bijusi konsekventa, vienmēr locījusies kā cērme. Uz jautājumu: kāpēc sēž šajā Kariņa valdībā, ir stenējuse, ka bez NA būtu ļoti slikti lēmumi priekš tautas pieņemti!? Savu kaunpilno eksistēšanu pasvītroti nodemonstrēja, kvēli atbalstot, iesakot, dižo knābju cēlāju, par prezidentu!!! Tautas "gaviles" nevar vien norimt!!! Tad mēs esam rīcībspējīgi, vai tikai nevarīgi reņģu ēdāji, būtu laiks saprast.

Atbildēt

JL6265

30.09.2021. 16:44

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi iestāties par ebreju cilmes inženiera Jonasa Levita un viņa sievas dzejnieces un redaktores Ingeborgas Levitas, dzimušas Bārgas, dēlu.

Atbildēt

Andris

30.09.2021. 15:56

Nu man gribētos lamāties, bet... Tas jau te atļauts tikai sratkoma troļļiem... Autor beidz pasakas stāstīt-ja naciķi būtu iebilduši nekāda MK lēmuma, vismaz tajos punktos pret ,kuriem iebilda nebūtu.

Atbildēt

motorhead 1916

30.09.2021. 15:24

QR kodi, protams, nepasargaa no saslimshanas. Bet MASKAS arii ne!

Atbildēt

Jauni “Latvijas cionistu huntas” terorisma apdraudējumi valsts demokrātijai

30.09.2021. 13:53

MK valdības apstiprinātie grozījumi Militārā dienesta likumā varas režīmam “slepenās speciālās militārā operācijās” ļauj likvidēt personas, kas pretojas valdošās cionistu huntas Latvijā režīmam. Tostarp izrēķinoties ar biedrības Sabiedriskie Satversmes sargi līderiem, Tautas frontes līderiem, politiķi A. Šleseru, kas izteicis Ultimātu 18. septembrī E. Levitam, kurš joprojām slēpjas ASV, gan A. Gobzemam, kuru vara jau sodījusi ar 6700 € naudas sodu par protestiem.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) atzīst, ka nevakcinētajiem būs apgrūtināta ikdiena tik ļoti, ka viņi izvēlēsies labāk vakcinēties.


““Valdības MK 2021. gada 28. septembrī atbalstījis tiesības karavīram un zemessargam miera laikā pielietot šaujamieroci “speciālās operācijās”

SABIEDRĪBA 14:04, 2021. gada 28. septembrī
  Jauns.lv / LETA

Valdība šodien atbalstīja grozījumus Miltārā dienesta likumā, kas piešķirtu karavīram un zemessargam tiesības miera laikā pielietot dienesta šaujamieroci “speciālās operācijās”, tostarp, militāro darbību rezultātā izraisītu “valsti apdraudošo situāciju pārvarēšanai”.”

“Saskaņā ar NATO regulējumu “speciālās operācijas” ir militāras darbības, kuras veic “speciāli norīkoti, organizēti, apmācīti un ekipēti spēki, kas nokomplektēti ar speciāli atlasītām militārpersonām”, un kurās izmanto “speciālu taktiku, tehniskos līdzekļus un paņēmienus”.

Šo “speciālo operāciju” laikā var tikt izmantotas “slēptas vai diskrētas metodes”, militārai vadībai, kā armijas virspavēlniekam E. Levitam, pilnā mērā “uzņemoties politiskos un militāros riskus”, kas nav raksturīgi konvencionālo spēku operācijām.

“Speciālās operācijas” var tikt veiktas, tieši iesaistoties atsevišķā sadursmē ar “pretinieku”, piem., masveida tautas protestiem, ja tos patvarīgi interpretē kā spēku, “kurš var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus un tamlīdzīgi”.

“Speciālo operāciju” laikā, tostarp arī pat pirms “izņēmuma stāvokļa” izsludināšanas militāro darbību rezultātā izraisītas “valsti apdraudošas situācijas pārvarēšanai miera laikā”, tiek veikta, piemēram, pretdarbošanās “īpašajiem speciālo operāciju spēkiem”, kuri var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus un tamlīdzīgi.

Hibrīda karadarbības ietvaros ar precīzi un savlaicīgi veiktu “speciālo militāro operāciju var tikt deeskalēta slēpta militāra apdraudējuma situācija” valstī, nepieļaujot tās turpmāku attīstību līdz izņēmuma stāvokļa pasludināšanai.

Militārā dienesta likums turpmāk paredz karavīram un arī zemessargam tiesības, piedaloties “speciālās operācijās”, pielietot dienesta šaujamieroci pat bez brīdinājuma, ja tas ir pamatots ar konkrētās militārās operācijas vai speciālās operācijas īpašu konceptu.

Papildus ir precizēta Militārā dienesta likuma norma, nosakot principu, ka “dienesta šaujamieroča pielietošanai un izmantošanai jābūt samērīgai un nepieciešamai”.”

Ebreju nacists, Latvijas VP E. Levits, kurš atklāti ignorē Nirnbergas kodeksu, pēc Ultimāta saņemšanas 2021. gada 2. septembrī savlaicīgi kopā ar Tieslietu ministru J. Bordānu inicējis šos grozījumus Militārā dienesta likumā kā “dāvanu tautai”.

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

Turpmāk pūļa (tautas) masu protestus pret piespiedu obligāto vakcināciju E. Levits jau paša vienpersoniski izziņotos “hibrīdkara apstākļos” var vienpersoniski patvarīgi interpretēt, kā “slēptu militāra apdraudējuma situāciju” valstij - lasi, “cionistu finansu kovidafēristu režīmam Latvijā, cionistu huntai”, “režīmu apdraudošo situāciju pārvarēšanai”, tautas protestus patvarīgi interpretējot kā spēku, “kurš protestos var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus” vai interpretējot daļu no protestētājiem “kā īpašu naidīgu speciālo operāciju spēku” un tamlīdzīgi.

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānotajā tautas sociālo nemieru apspiešanā “cionistu Latvijas hunta” ar militāristu starpniecību turpmāk pret tautu brīvā interpretācijā, “speciālo operāciju īpašās un slepenās koncepcijās” varēs nesodīti pielietot šaujamieročus.

Ja Militārā dienesta likumgrozījumi stājas spēkā, tad pats E. Levits vai K. Kariņš ar savu rezolūciju, to saskaņojot ar E. Levitu, var norīkot zemessardzi vai armiju “speciālu operāciju” veikšanai “valsts apdraudējuma apstākļos”, gan iedzīvotājiem atsakoties no “pūļa vakcinācijas” un protestējot pret to masu protestos, gan masu sociālos protestos.

E. Levits un K. Kariņš šo jauno situāciju “pašizsludinātā hibrīda karadarbības apstākļos” varēs interpretēt kā “antivakseru protestu terorismu” “hibrīdkara apstākļos”, kā spēku , “kurš var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus” un tamlīdzīgi, K. Kariņam izsludinot vai neizsludināt “ārkārtas izņēmuma stāvokli” un piespiedu kārtā “speciālās operācijās” vakcinējot iedzīvotājus, ielaužoties ar ieročiem viņu dzīvesvietās. Pretošanās gadījumā pielietojot šaujamieroci. Tieši tā, kā tas notika Indijā.

Šie ir pavisam jauni “Latvijas cionistu huntas” terora apdraudējumi valsts demokrātijai un demokrātiskajai valsts iekārtai, sabiedrībai, jo 13/03/2020 LV hunta jau savlaicīgi atteikusies Latvijā ievērot cilvēktiesības, paziņojot ANO.

Zem “speciālajām operācijām” pēc Levita un Kariņa slepenas vienošanās var paslēpt jebkādas akcijas pret tautu, privātpersonām, tostarp veicot piespiedu vakcināciju, tostarp safabricētu kriminālprocesu ietvaros izlikt no zemes un nekustamiem īpašumiem, tos atsavinot ar “žīdu” Ekonomikas lietu tiesu spriedumiem, vai likvidējot fiziskas pretošanās gadījumā, “speciālā operācijā”pielietojot šaujamieroci. Katras “speciālās militārās operācijas” koncepcija ir valsts militārais noslēpums.

Ņemot vērā, ka K. Kariņa vadītā MK valdība, ir lēmusi par šaujamieroču pielietošanu miera laikā un E. Levits, kā armijas virspavēlnieks to, visticamāk, akceptēs, vai to jau izdarījis, 4. maija valsts finanšu korporācija ir kļuvusi par politisku “cionistu militāru huntu”.

Tiešais Huntas patreizējais sastāvs ir VP E. Levits, MK valdība, MP K. Kariņš, 13. Saeimas spīkere I. Mūrniece.

Hunta (spāņu: junta - "sanāksme", "komiteja", "apvienība", "kolēģija") ir militāru vai politisku personu grupa, kas pēc valsts apvērsuma pārņēmusi savās rokās politisku varu. "junta" apzīmē arī pašvaldības Spānijā un Latīņamerikā.

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju komunistu- cionistu (jaunā inkluzīvā kapitālisma - komunisma) impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”. Citāti atrodami G. Valdmaņa grāmatā “Starp dzirnakmeņiem”.


“Pretestībai neveiksies.

Pirmkārt, no mums baidīsies.

Otrkārt, mēs ar intrigām (ar draudiem, tiesām, līgumiem, likumiem un MK noteikumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim.

Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”


Atbildēt

Lapsene

30.09.2021. 13:52

Nu, vai tiešām nesaprotat, ka tuvojas vēlēšanas un tad nu orķestrī katrs sāk spēlēt savu mūziku.Tauta nokaitināta, tātad izmantosim to, kāpēc nokaitināta, lai gan viena NA neko nevar pasākt, jo citādi koalīcijai būs beigas. Nevajaga latviešiem tā sadalīt savas balsis vēlēšanās, tad arī nebūs tādas mokas kā tagad!

Atbildēt

Beta

30.09.2021. 13:37

»

lauķis

Tu ļoti neuzmanīgi esi lasījis manus komentārus.Manās acī visi biedri partijnieki ir kriminālnoziedznieki,un visās "valstīs".Arī pederasts ušakovs ir pelnījis smuku kaklasaiti


Lauķi, beidz tik lēti nopirkties. Tevi kacina troļļi, darbs viņiem tāds, mest sūdus uz ventilatora...

Negribi slaucīties, ignorē... viņus tas tracina... :)

Atbildēt

Duņa & Co(munist)

30.09.2021. 13:33

»

Žulis

Nu varen "diža" gan ir tā "Nacionālās apvienības drosme paust bažas". Visu laiku sēdējuši valdošajā koalīcijā un atbalstījuši visas nejēdzības, ko valdošā kliķe ieviesusi un tagad "pauž bažas". Vienkārši pretīgi


Gaidīju NA partijas vadības nomaiņu, bet tas nenotika jau divus pēdējos saietos. Jāsecina, ka tur sapuvuši arī tā saucamie ierindas biedrīši, jeb notiek kaut kādas viltības.

Atbildēt

lauķis

30.09.2021. 13:29

»

interesanti

Ko tad tavs elks, Latvijas krievu pederastu līderis, Ušakovs tādu ir paveicis


Tu ļoti neuzmanīgi esi lasījis manus komentārus.Manās acī visi biedri partijnieki ir kriminālnoziedznieki,un visās "valstīs".Arī pederasts ušakovs ir pelnījis smuku kaklasaiti.

Atbildēt

nedirs nu!

30.09.2021. 13:13

»

Beta

Ainār, līsz šim Jūsu tekstus lsaīju un klusībā piekritu. Nu gribu KATERORISKI iebilst...


Ja visi jūs, krievus mīlošie fekāliju stumdītāji un krievu podsķilkas, būtu kaut reizi balsojuši par NA, valsts nebūtu tādā sūdu bedrē.

Atbildēt

Beta

30.09.2021. 13:05

Ainār, līsz šim Jūsu tekstus lsaīju un klusībā piekritu. Nu gribu KATERORISKI iebilst.

Nevajag man šitādus KLUSOS biksēs čurātājus izrādot protestu.

Es biju NA atbalstītāja daudzus gadus, mana ģimene balsoja par NA, draugus aģitēju, bet nu tam pienācis gals! Par NA vairs nebalsošu un mana ģimene(cik zinu) arī... Sūdabrāļi ar aptusnējušām smadzenēm, lūk, kā redzus šos it kā nacionāļus.

Tā iznīcināt savu tautu, klusi šņukstot, mutautiņā, vajag prast...

Atbildēt

Žulis

30.09.2021. 12:55

Nu varen "diža" gan ir tā "Nacionālās apvienības drosme paust bažas". Visu laiku sēdējuši valdošajā koalīcijā un atbalstījuši visas nejēdzības, ko valdošā kliķe ieviesusi un tagad "pauž bažas". Vienkārši pretīgi!

Atbildēt

lauķis

30.09.2021. 12:45

Vai tā ir nacio/anālo spēku reklāma?Pagaidām nebiju dzirdējis ka nacio/anālie spēki iestātos pret kovidafēru un iestātos par visparējām cilvēku tiesībām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...