Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Foce

23.05.2022. 12:05

Latviesiem pohui par ko riet.
Idinji, kads kars, kada pandemija..nozog jums pasu galveno kamer jus te rejat- brivibu!

Atbildēt

Foce

23.05.2022. 10:02

»

111

Nu atveriet taču beidzot PVO mājaslapu, kur redzami dati par vakcīnu nodarīto postu. Blakņu biežums un smaguma pakāpe desmitiem un dažās pozīcijās pat simtiem reižu pārsniedz tradicionālo vakcīnu komplikāciju biežumu. Brīnos, ka tas vispār publicēts


Jaa izklausas tiesi pec daktera parakstita. Bija covids bet tam izgazoties tika idiotu pratiem radita lielaka beda -Kars. Tagad Latvietis vairs nedzivo Latvija, bet Ukrainas pierobeza.
Tagad politiku sastradatie noziegumi nevienu nesatrauks jo tak Ukraina Kars. Atveriet acis kars no Globalistu puses nekad pasaule pedejos 50 gados nav beidzies.
Zombiju aitas izglitojat sevi.

Atbildēt

Guna

02.05.2022. 11:24

Ja kāds vēl šaubās, ka šis laiks ir kā sātanisko spēku uzbrukums visai cilvēcei, tad pēc grāmatas Piebūrums-19 izlasīšanas tas kļūst pavisam skaidrs jebkuram, vēl saprātu nezaudējušam, cilvēkam.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

02.05.2022. 10:35

Izlasīju to garadarbu.
Subjektīvi, bet - sūds!

Atbildēt

ss

29.04.2022. 13:44

»

loģika

vakcinētie arī protams slimo, tā nepasargā no saslimšanas, bet slimības gaita ir nesalīdzināmi vieglāka un mirstības līmenis zemāks. nu ko tad jūs piedāvājat, ja ne medicīnu, tad pieburšanu


Ko Tu gvelz, varbūt veglāka slimības gaita, kam es nepiekrītu, personīgi redzēju tos portētos slimnīcā, bet sekas no potes gan diezgan pasmagas un sāk jau parādīties.

Atbildēt

ss

29.04.2022. 13:33

»

Pomeranču Vainadziņš

c: "Bet plāns visu cilvēci pārvērst bezsmadzeņu radījumos ir izgāzies


Kas nu ir, tas ir, rudenī arī pie mums varēs redzēt ka čikiniekā, Bordānveidīgie arī būs laivā iekšā, vēl jau ir partijas kur var ātri pārskriet, un tikt pie siles, ja vinnēt Ždanokas partija, visi patrioti būtu tur un nemaz šo nebrāķētu.

Atbildēt

111

27.04.2022. 19:22

»

loģika

Ieslēdziet loģisko saprātu, raksta sazvērestības teorijas saindē cilvēku prātus, lai tajā pašā laikā novērstu uzmanību no patiešām konkrētiem noziegumiem pret cilvēci,no krievijas agresora puses karu Ukrainā. Pret vīrusu, vai nu tas mākslīgi radīts vai radies no sikspārņiem , vienīgā iespēja ir vakcīna...


Nu atveriet taču beidzot PVO mājaslapu, kur redzami dati par vakcīnu nodarīto postu. Blakņu biežums un smaguma pakāpe desmitiem un dažās pozīcijās pat simtiem reižu pārsniedz tradicionālo vakcīnu komplikāciju biežumu. Brīnos, ka tas vispār publicēts.

Atbildēt

...

27.04.2022. 19:11

»

Lasītājs

Kam vispār pieder SVF? To nevienam nav izdevies noskaidrot. Visi Rietumu prezidenti-premjeri ir SVF ar viltību "iedabūtie" amatos. Tātad, galvenais Rietumu valstu vadītājs ir SVF, bet nav zināms, ko viņš grib ar mums darīt, ir tikai nojautas un tās nav labas


SVF pieder privātpersonām, un valstis aizņemas naudu no tā, maksājot vēl arī procentus. Kādreiz youtubā bija ļoti apgaismojoša intervija ar amerikāņu režisoru, Nika Rokfellera draugu Āronu Ruso.
Bet raksts patiess, paldies autoram par drosmi.

Atbildēt

Izlasīju..

27.04.2022. 18:13

Izlasīju Māra Ruka jaunāko grāmatu un iesaku to izlasīt ikvienam,kurš vēl nav mainstream mediju nozombēts.
Paldies autoram par drosmi un nevienaldzību!

Atbildēt

Es

27.04.2022. 15:02

Vislabāk būtu, ja šis "autors" nekad neko vairs nerakstītu. Tā jau visapkārt drazas pietiek.

Atbildēt

Pensionāre

27.04.2022. 12:51

Skumji paliek klausoties mūsu valdības runas.Ta viņi cilvēkus naida,šķiro soda,tā veidojot sašķeltu sabiedrību,tad vēl TV ,radio pauž paviršu informāciju.Nevajadzētu būt pārāk optimistiskiem,jo karu Ukrainā atbalsta ļoti daudzi nevien Latgalē bet tepat Zemgale,jo ukrainis ir šo cilvēku uztverē fašists,par latviešiem vispār nav runa.Valdība esiet modri,ienaidnieks neguļ.!!!

Atbildēt

Gada glezna

27.04.2022. 10:02

»

krievs

krievija nekad nevienam nav uzbrukusi un netaisās uzbrukt


Pēc jūsu loģikas Hitlers nebija iebrucis PSRS un uzsācis karu. Tā bija specoperācija, lai savaldītu komunistus-teroristus.

Atbildēt

...

27.04.2022. 04:09

»

Cilvēks

Demokrātija pret orkiem ir bezspēcīga. Pasaule tikai tagad par to pārliecinājās, ko mēs jau zinājām kopš 40 gada, kad tie iebruka pie mums


Ja ar orkiem saprot tos kas drukā naudu un koloniju pārvaldniekus un to pakalpiņus tad jā,jo tie paši ir radījuši šo verdzības sistēmu un nosaukuši to par demokrātiju.Diemžēl vairākums to vēl nav sapratis.

Atbildēt

Roza Luksemburga

26.04.2022. 21:13

»

Pomeranču Vainadziņš

c: "Bet plāns visu cilvēci pārvērst bezsmadzeņu radījumos ir izgāzies


Ja, tiesam, un Francija jau ieperk 12 milj. T.s. Pediatrisko vakcinu berniem. Tulit kersies klat ari pie mazajiem, lai vairs nevaretu vairoties. Vecajiem uzliks obligato no 60 gadiem, ta tiekt , lai nedzivo lieki un nesanem pensijas. Mus gaida tas pats, ja velesanas cilveki vel nebus atmodusies.

Atbildēt

Roza Luksemburga

26.04.2022. 20:58

»

Piedegums-19

Kovidafēra ar kovidbiloģisko ieroci...


Es varu pievienoties, ka tada info tiesam ir atrodama. Arbovirusi, ko parnesa odi, ar augstu mirstibu jau figure pa PVO portalu. Skaidrs, ka nakosais vakcinacijas raunds ieplanots uz rudens pusi, vel tikai jasaprot pret ko tiesi. Musu vieniga iespeja tomer ir velesanas nebalsot par tiem 62 un vinu partijam, kas nobalsoja par obligato vakcinaciju. Un turet acis un ausis vala, nelaut sev iestasit visadas mulkiibas no tv un lielajiem portaliem.

Atbildēt

Marika

26.04.2022. 20:24

Katrs mostas tad, kad mostas. Citi vēl šodien atsakās mosties, pat šeit viens ielavījies. Un tiem būs ekstremāli grūti visai tuvā nākotnē (kad SHTF).
Kad atceros savu atmodu, nāk prātā arī šī filma/intervija ar K.Austin Fitts (vairāk, kā gadu atpakaļ), kā vienu no daudzajām. Kau arī vispārējos vilcienos man bilde bija skaidra arī pirms šīs intervijas.
Es jau vairākkārt esmu izteikusies šeit šī gada laikā, bet redzīgo procents nav visai liels pie latviski runājošiem. Ja gribat izdzīvot, gādājiet dzīvesvietu cik iespējams tālu no pilsētām (pat meža būdiņa būs vairāk vērta nekā dzīvoklis), gādājiet sev neatkarīgu iztikas avotu, kaut ilgspēlējošo paiku kādam laikam uz priekšu, ģeneratoru gādājiet sīkiem gadžetiem. Daudzus no galvenajiem priekšdarbiem tagad iesākt ir gandrīz vai par vēlu, jo inflācija jau sākusies, un masu kustība no pilsētām ir pašā pīķī.
Kad es pašā inokulācijas sākumā brīdināju savu draudzeni Latvijā, viņa teica "es ticu kariņam un mūsu valdībai". Tagad viņa tikai sāk mosties, bet gudra sieviete, augstskolas diploms... Apmātības pakāpi nenosaka izglītība bet cilvēka psiholoģija, cik lielā mērā jūs atļaujat kādam citam risināt savas problēmas... un cik uzņematies atbildību par sevu un ģimeni pats, tik elementāri.

Atbildēt

Tvaikaiela

26.04.2022. 20:20

Pacients izbēdzis no psihenes un atsācis publicēt šizofrēnijas sacerējumus.

Atbildēt

Vai ta nu neredzi!?

26.04.2022. 20:02

»

vienojošais debilisms

tevi un taml. šizofrēniskos psihopātus vajag ārstēt. piespiedu kārtā. ar augstsprieguma elektroterapiju


Tas jau mūsu Vējonu Raimis pavairāk sametis pa lampu,vai nu no krievu Lieldienām nevar vēl atiet…

Atbildēt

vienojošais debilisms

26.04.2022. 19:49

»

vienojošs sauklis

Pukin huilo! Putin posol nahui! Slava Ukrainai! Uz to ir jāierauj


tevi un taml. šizofrēniskos psihopātus vajag ārstēt. piespiedu kārtā. ar augstsprieguma elektroterapiju.
ja nevar izārstēt, vajag utilizēt. kā toksiskus atkritumus. nekavējoties. ar trīskāršu dezinfekciju.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

26.04.2022. 19:41

»

elmāriņ

tev psihiatrs sūta sirsnīgus sveicienus


tevi psihiatrs jau ir atzinis par neārstējamu idiotu, kas izmantojams tikai sveicienu nosūtīšanai?

Atbildēt

derdz

26.04.2022. 18:45

Tas lab, bet no cilvēkiem, kuri būs pie varas un vadīs tā ka visiem labi

Atbildēt

vecā ziņkārība

26.04.2022. 18:33

Man visvairāk patīk dažu cilvēku pārliecība,ka,ja valdībā nebūs Kariņa,Pavļuta un būs cits prezidents,tad PvO direktīvas tiks ignorētas,vakcinēšana izbeigta,Eiropas komisija un parlaments tiks pasūtīti pie vella un tā tālāk.Galvenā problēma ir Kariņa un Levita atrašanās savos posteņos.Arī Ruks domā tāpat,vai ne?

Atbildēt

loģika

26.04.2022. 17:53

»

Interesanti

Kāda vakcīna un kāds saprāts, ja vakcinētie slimo 3 reizes vairāk un mirstība ne no covid ir palielinājisies gada laikā par 6000


vakcinētie arī protams slimo, tā nepasargā no saslimšanas, bet slimības gaita ir nesalīdzināmi vieglāka un mirstības līmenis zemāks. nu ko tad jūs piedāvājat, ja ne medicīnu, tad pieburšanu :)

Atbildēt

Elmars

26.04.2022. 17:26

Ogres novadā demontē piemiņasvietas fašistu patriecējiem... Nākamais solis procesā varētu būt Salaspils nometnes pasludināšana par kurortu. NuuJa, dažus nošāva, dažus sadedzināja, bet tas tokš normāls darba process.

Atbildēt

johaidii

26.04.2022. 16:59

Klimata paarmainjas ir izdomaajums, preciizaak, bubulis. Tas mainaas visu laiku. Sasilshana? Jaa, kopsh ledus laikmeta pastaaviigi sasilst, nu un tad? Citplaneetieshi - tie gan! Man vakar darbaa kniipstangas nozuda...KAA? Atsleega tikai man, neviena cita. 8.staavs....Bet LOGS ta valjaa! MAITAS!;-)

Atbildēt

Piedegums-19

26.04.2022. 16:46

Kovidafēra ar kovidbiloģisko ieroci.

Gaidi ar maisu!

Bet Geits jau runā par nākošo pandēmiju 2022. gada rudenī. Bet pavļuti un kankari- vanckari izpildīs PVO norādes.

ANO PVO jau runā par gaidāmo pandēmiju. Tas viss sameklējams ANO PVO mājaslapā. Kāpēc par to neraksta mēdiji Latvijā?

B. Geits un ANO PVO jau “rūpēs pasaules vislabāko veselības stāvokli”, ja kāds tam vēl tic, 2022. gada nogalē “draud” ar arbavīrusiem, ko pārnēsā odi un citi dzīvnieki, kas esot pamanīts jau Francijā un citur sakarā ar silto klimatu..

Eksotiskie “donge un čikuņgu vīrusi” jau klauvējot pie pasaules durvīm, kandidējot uz jauniem obligātās potēšanās vilņiem..

Sadarbība starp PVO un valstīm dotu ANO PVO pilnvaras jauniem globāliem cilvēktiesību ierobežojumiem, jaunas eventuālās infekcijas pārvēršot par “nepārvaramas varas apstākļiem”.

31. 03. 2022. PVO arbavīrusu ierobežošanai aktivizējusi innicatīvu “jauniem pūļa imunizācijas pasākumiem” kopā un vakcīnu ražotājiem, lai ierobežu jauno arbavīrusu (piemēram Zika vīrusu, ko pārnēsā odi) pandēmiju 2022. gada rudenī.

Savukārt ASV brīvībā izlaisti miljarduem genētiski modificētu odu, kuru uzdevums esot krustošanās ceļā iznīcināt Zika vīrusu.

Par to, ja kaut kas noiet greizi un tiek inficēti miljoniem cilvēku, neviens atbildību nenes.

Cik zināms, pasaulē ir vismaz 30 bioloģisko laboratoriju, kas ražo bioloģiskos ieročus, tostarp ar Zika vīrusu. Odi ar Zika vīrusu jau notverti Sibīrijas mežos..

Atbildēt

Arvids

26.04.2022. 16:32

Labs raksts! Bet Latvijā varnešu uzbrukums demokrātijai turpinās. A.Vasiļevskis joprojām par savu uzskatu paušanu sēd uz nārām, Pudniks arī vairs nav manīts, ir nopirkto propogandas līdzekļu nomelnots un pataisīts par cilvēku, kam suns no rokām maizi neņem. Toties pavļuku,mordānu, krāniņu u.c. dzīres turpinās.

Atbildēt

loģika

26.04.2022. 15:57

»

krievs

krievija nekad nevienam nav uzbrukusi un netaisās uzbrukt


Ieslēdziet loģisko saprātu, raksta sazvērestības teorijas saindē cilvēku prātus, lai tajā pašā laikā novērstu uzmanību no patiešām konkrētiem noziegumiem pret cilvēci,no krievijas agresora puses karu Ukrainā. Pret vīrusu, vai nu tas mākslīgi radīts vai radies no sikspārņiem , vienīgā iespēja ir vakcīna, lai paglābu cilvēkus, nu šeit nav variantu...tikai medicīna...

Atbildēt

Ivo

26.04.2022. 15:27

Paskatieties apkārt - daudzi cilvēki tik tiešām uzvedas kā centrālo mēdiju nozombēti.. Joprojām staigā maskās, gaida "vīrusa" atgriešanos, zaudējuši nacionālo un dzimuma identitāti..Jā, var teikt: klīst pa pasauli kā noburti vai pieburti. Kā "pārvārīti dārzeņi"..
M.Ruka grāmatu jau izlasīju un iesaku to izlasīt ikvienam, īpaši tiem, kas vēl šaubās, ka tas, kas notiek tagad un ir noticis dažu pēdējo gadu laikā, ir kā slepens piebūrums visai cilvēcei. Ir laiks pamosties un rīkoties!

Atbildēt

MI

26.04.2022. 15:20

»

asv kongresa runataja Pelosi:Slava Uhanai !

varonus uz tribunalu


Kaune šokolado fabrike ir saldainių dirbtuvės „Aškinazi“ – įsteigta 1888 m.

Atbildēt

Pamēģini neļaut krieviem zagt un būsi fašists kuru jālikvidē

26.04.2022. 15:12

»

lauķis

Es ļoti cienu krievus un krieviju,bet,Putina atbalstītāju skaits aug neskatoties uz to ka visa ekonomika ir dibenā un bads deguna galā


Ukrainā nekad nav bijuši, nav un nevar būt krieviem brāļi. Arī putina atbalstītāju skaits neaug, tie vienkārši pakāpeniski atveras un parāda savu īsto plēsoņu dabu.

Atbildēt

Lāpsta

26.04.2022. 15:06

»

Pomeranču Vainadziņš

c: "Bet plāns visu cilvēci pārvērst bezsmadzeņu radījumos ir izgāzies


Man ar liekas,ka viņiem viss daudz maz iet kā plānots.Tas,ka visi pamodusies un nu tik būs,tāda muldēšana vien ir.Principa attiecīgajā poza visi ir jau nolikti,kādi vēl kko rūc pretī,nu bet ko tur…Tagad jautājums tikai vai sākt darboties izmantojot lubrikantu,vai tāpat…

Atbildēt

asv kongresa runataja Pelosi:Slava Uhanai !

26.04.2022. 14:56

»

vienojošs sauklis

Pukin huilo! Putin posol nahui! Slava Ukrainai! Uz to ir jāierauj


varonus uz tribunalu.

Atbildēt

lauķis

26.04.2022. 14:51

»

krievs

krievija nekad nevienam nav uzbrukusi un netaisās uzbrukt


Es ļoti cienu krievus un krieviju,bet,Putina atbalstītāju skaits aug neskatoties uz to ka visa ekonomika ir dibenā un bads deguna galā.
Lai nebūtu pārpratumu,tos kas slaktē savus brāļus Ukrainā es neuzskatu ne par krieviem ne cilvēkiem.

Atbildēt

ha-ha

26.04.2022. 14:15

Tie turi ir knišļi dabas priekšā.Vienkārši lielummānija pārākajā pakāpē.Kaimiņvečuks uz nāves sliekšņa ir iedomājies,ka var paņemt līdzi visu pasauli.Citi pa visu pasauli bazūnē,ka kādi nacisti grib nogalināt krievu pasaules supernacistu.Citas valsts bombardēšanu,cilvēku nogalināšanu marasmātiski večuki sludinā par labās gribas,atbrīvošanas aktu,tāpat kā mūsu tautas pasludināšanu gandrīz vai par holakausta pionieri un naudas izkrāpšanu no neatkarīgās valsts kases par labas gribas aktu.Zīmīgi,ka visi šie marasmātiķi nāk no vienām saknēm,dižās PSKP un VDK nomeklatūras.

Atbildēt

Acs pret aci, zobs pret zobu

26.04.2022. 14:06

»

No ētikas viedokļa

Ir lietas, ko var darīt, ir ietas, kas noteikti jādara uniietas, ko nedrīst darīt


Cilvēku tiesības neviens nevar ierobežot. Mazliet citāda situācija ir ar vergiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...