Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

FX

18.09.2013. 22:54

»

latweets

EPP inspektoru ar knapu 400Ls mēnešalgu iekļaušana "slikto" sarakstā ir amizanta, lai neteiktu vairāk


Tā tiem kropļiem arī vajag! Nav ko pildīt nelikumīgas pavēles par 400Ls. Tikai morāli kropļi iet strādāt tajās iestādēs.

Atbildēt

trese

30.07.2013. 07:09

»

Latweets

Kā Jūs vērtējat Naglas rīcību no profesionālā viedokļa sazinoties ar Poikānu no mājas datora...


Līdzinātāja kam ??? Tam , ka latvijas tauta uzzināja, kā tiek apgrozīta nodokļu maksātāju nauda???

Atbildēt

Juris

22.07.2013. 13:59

Glabā datus mākonī!
Labs serviss, kur akcijas ietvaros var iegūt 20GB sinhronizējamu datu krātuvi (automātiski sinhronizējas uz visiem datoriem, kur instalē viņu programmiņu - kā arī konkrētie faili vienmēr ir pieejami ielogojoties caur internetu).

https://copy.com?r=rn2dqd

Ja reģistrējas caur atsauci (links rindiņu augstāk), tad 20 Gb un references devējam 5Gb. Ja tāpat, tad 15Gb.

Promo akcija darbojas īslaicīgi. Iepriekš viņi piedāvāja 5Gb un par katra jauna referenta piereģistrēšanos 1Gb.

Labs pārskats par pasākumu šeit: http://phandroid.com/2013/04/02/copy-for-android/

Atbildēt

Vārds

21.07.2013. 00:24

Tas ka kāds ir žurnālists nepadara viņu imūnu pret iesaistīšanos kriminālās darbībās.

Atbildēt

Latweets

19.07.2013. 18:48

Kā Jūs vērtējat Naglas rīcību no profesionālā viedokļa sazinoties ar Poikānu no mājas datora
------
redz, ja palasa rakstu, kas ir tepat blakus, tad jautājums par naglas rīcibu no profesionālā viedokļa vairs nerodas. jo tur ir skaidri un gaiši rakstīts kāpēc viņa tika kratīta - laikā kad notika aktīvas datu savākšama, kāds IP vairākkārtīgi sazvanījās ar kādu prasības iesniedzēju. no tā var izdarīt tikai vienu secinājumu - abu balodīšu darbības (datu savākšana, apstrāde un laišana tautās) bija ļoti labi saskaņotas. un ja tiesa pierādīs, ka nagla zināja par poikāna darbībām pirms kāds "neo" viņai "anonīmi" pieteicās par tautas glābēju, tad...

jāsaprot taču, ka viņu nekratīja lai atrastu poikānu, jo policija to jau zināja - kratīšana pie poikāna un naglas notika vienlaicīgi. kratīja viņu tāpēc, ka bija pamatotas aizdomas, ka viņa ir līdzzinātāja. šo es ieteiktu visiem reiz ielāgot.

Atbildēt

Pridurkam no latweets

18.07.2013. 22:59

»

latweets

EPP inspektoru ar knapu 400Ls mēnešalgu iekļaušana "slikto" sarakstā ir amizanta, lai neteiktu vairāk


Kāds sakars atalgojuma lielumam ar pofigizmu darbā!!!
Ja negribi strādāt iekšlietu vai tieslietu sistēmā- ej uz privātdetektīviem vai advokātiem. Visā pasaulē valsts darbs nav augsti apmaksāts un cilvēki kas tur strādā , to dara nevis naudas, bet citu motīvu vadīti.
Lapsa šoreiz malacis- ir paķēris pareizu ideju ,kas agrāk nav tikusi diskutēta - valsts darbinieku personīgā atbildība par materiālajiem zaudējumiem !

Atbildēt

čalovsku piesedzējbanda

18.07.2013. 08:08

un Naglu tiesātāji

Atbildēt

paija

18.07.2013. 06:31

»

alternatīvs viedoklis

Vispirms gribu pateikt paldies PIETIEK par pagodinošo uzaicinājumu publicēt plašāku viedokli.Apzinos, ka patreiz vēl nēesmu tik spēcīgs rakstītājs, lai varētu sākt publicities, tāpēc pagaidām no tā atturēšos. Taču kad tāds sajutīšos, piedāvājumu labprāt izmantošu.Bet pagaidām izmantošu iespēju paturpināt...


Nelikumīgaga ielaušanas datorā ne ar ko neatšķiras no nelikumīgas kratīsanas un tādā veidā iegūtus pieradījumus nevarētu izmantot tiesā. Pie tam Poikāns kratīsanas laikā bija zināms. Ne ar ko nav attaisnojama kratīšana bez tiesas lēmuma. Kur tad vienkaršs žurnalists tā var slēpt savus datus, ja paļaujas uz likumību. Domāju, ka Nagla aizgaja uz Latvijas kuģniecību lielakas algas dēļ.

Atbildēt

Niknais

17.07.2013. 23:56

»


Varu nav iespējams mainīt iefiltrējoties varā, vai dodot esošajai varai padomus, vēsture pierāda ka radikālas izmaiņas varā (apvērsums) ir realizējams tikai tad, ja tiek izveidota paralēla vara.

Atbildēt

alternatīvs viedoklis

17.07.2013. 23:22

Vispirms gribu pateikt paldies PIETIEK par pagodinošo uzaicinājumu publicēt plašāku viedokli.Apzinos, ka patreiz vēl nēesmu tik spēcīgs rakstītājs, lai varētu sākt publicities, tāpēc pagaidām no tā atturēšos. Taču kad tāds sajutīšos, piedāvājumu labprāt izmantošu.Bet pagaidām izmantošu iespēju paturpināt vakardienas komentārā sākto domu.
Pabeidzu es ar to, ka Nagla ir tāds pats cilvēks kā citi nevis kāds izņēmums un ir pakļauta kratīšanai (nevis pieprasījumam uzrādīt informācijas avotu) kā jebkurš cits pilsoni. Visa problēma šim troksnim laikam slēpjas tur,ka kratīšanas rezultātā tas informācijas avots atklājās.Bet kas pie tā ir vainīgs? Šeit akcents likts uz "sliktajiem"" EP,tiesas un prokuratūras darboņiem. Bet vai tikai viņi? Es ne tuvu nepārzinu žurnālistu profesionālos noslēpumus, bet man liekas ka sazināties ar avotu no mājas datora un glabāt tajā saņemto informāciju ir nepareizi, pat bērnišķīgi.Jebkurš Poikāna līmeņa hakeris varēja atrast caurumu arī Naglas datorā, ieiet, apskatīt kas ir avots ar ko sazinās, apskatīt visu kas atsūtīts, pat veikt ar to visu kādas darbības.Pat ja cauruma nebija, daudz lielāka līmeņa hakeris par Poikānu šādu caurumu varēja uztaisīt un izdarīt visu iepriekš teikto. Pie tam bez jebkādām sankcijām un kratīšanām. Varbūt tā pat ir bijis, kurš to tagad var pateikt, kurš var pateikt vai pie sabiedrības nonākusī informācija jau netika rediģēta, sagrozīta? Arī kriminālietas rosināšana un kratīšana nenotika vienā dienā. Vai Naglai nevajadzēja padomāt, kā visu nomainīt un nokopt, īpaši tad, kad jezga jau gāja vaļā pilnā sparā?Aģenta iegāšana ir žurnālista profesionālā nāve. Citādi to ka Nagla tagad ir tur kur ir es izskaidrot nevaru.Tāpēc visa saceltā jezga un ECT spriedums ir manā ieskatā ne tikai ""balzāms dvēselītei" par profesionālās karjeras galu, personīgā budžeta papildināšanas avots, bet arī veids kā noslēpt un piesegt savu vainu Poikāna iegāšanā.Ja saziņa notiktu ar avotu savādāk, glabātos viss citur, kratīšanai taču nebūtu nekādas jēgas.Tāpēc man ir jautājums PIETIEK un arī citiem interesentiem:
Kā Jūs vērtējat Naglas rīcību no profesionālā viedokļa sazinoties ar Poikānu no mājas datora, informācijas glabāšanu mājas datorā un visa jautājuma nesakārtošanu pēc tā , kad ierosināja krimināllietu un sāka ost pēc sviluma?

Atbildēt

haralds

[R] 17.07.2013. 20:48

KĀ tieši izpaudīsies par "Naglas lietu" tieši atbildīgo Latvijas amatpersonu atbildība? no viņiem piedzīs skādi, viņus padzīs no darba, viņiem izteiks sabiedrisko "fui!" vai arī tie lumudurātōri sajutīsies gauži nelāga, kad Latvijas darbaļaudis maksās skādi par to, ko viņi nogavņījuši?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

17.07.2013. 14:57

************************************
...šis ir, tā teikt, SPECVELTĪJUMS "?"...
*************************************
Kiosku narkobodei stacijas tunelī uz septiņiem gadiem izīrējusi Rīgas dome.
Autors: Kristīna Putinceva, Diena.lv
2013. gada 17. jūlijs 07:35
.
Kamēr likumsargi turpina apkarot apreibinošo vielu tirgotājus, Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD) vienam šādam uzņēmējam jau gadu izīrē savā pārziņā esošas telpas gājēju tunelī pie Centrālās dzelzceļa stacijas. Turklāt izrādās, ka atbildīgās amatpersonas nekontrolē, kas iznomātajā platībā patiesībā tiek tirgots.
.
Piemēram, komersants, kas tunelī galvaspilsētas centrā šobrīd tirgo apreibinošus augu maisījumus, lai iegūtu īres tiesības, RDSD konkursam iesniegtajā pieteikumā norādījis, ka telpas viņam nepieciešamas saimniecības preču tirdzniecībai, liecina departamenta pārstāves Ilzes Ķēdžes sniegtā informācija. Uzņēmējs par kioska īri pašvaldībai maksā 90 latu mēnesī, un līgums ar viņu noslēgts uz septiņiem gadiem.
.
"Uz brīvo tirdzniecības vietu nomu gājēju pazemes tunelī var pieteikties ikviens uzņēmējs neatkarīgi no tā, vai viņš tirgo zeķes, bulciņas vai ko citu. Īres tiesības piešķiram konkursa kārtībā un līgumu slēdzam ar tiem, kuri sola augstāko cenu," Dienai skaidro RDSD Transporta būvju uzturēšanas nodaļas vadītāja vietnieks Andris Binde.
.
"Rīgas domes uzdevums ir rūpēties par iedzīvotāju drošību un labklājību, nevis iekasēt naudu, izīrējot rīdziniekiem piederošas telpas aizdomīgu vielu tirgotājiem. Tas ne vien bojā pilsētas seju, bet paaugstina noziedzības līmeni," uzskata Rīgas domes deputāts Olafs Pulks (V), piebilstot, ka RDSD darbiniekiem, kuri pieļauj šo vielu tirgotāja darbošanos gājēju tunelī, būtu jākaunas Rīgas iedzīvotāju un likumsargu priekšā un savs amats jāatstāj.
Tikmēr policija pirms dažām dienām veica reidus apreibinošo vielu tirdzniecības vietās visos Rīgas rajonos, atrodot un atsavinot vairāk nekā tūkstoš iepakojumu ar dažādiem augu valsts izcelsmes maisījumiem, kam tiks veikta ekspertīze. "Reidos kopā ar policijas darbiniekiem pie aizdomīgo vielu tirgotājiem ierodas vesela brigāde - gan ieņēmumu dienesta, gan Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienesta, gan Valsts darba inspekcijas pārstāvji. Bieži vien pārdevējiem nav darba līgumu, tāpat netiek izsisti čeki un netiek ievēroti drošības noteikumi. Šo pārkāpumu dēļ tirgotavu darbību izdodas uz laiku apturēt," skaidro Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis. Viņš piebilst - lai gan vairākumā vietu tiek tirgots viena veida maisījums, kas oficiāli ir atļauts, un tirgotājiem nebūtu pamata to slēpt, vienā narkobodē policisti uzgājuši kafijas automātā paslēptu seifu, kurā glabājās vairāk nekā pustūkstotis iepakojumu ar pagaidām vēl nenoskaidrotām vielām. "Ja ekspertīzes rezultātā tajās tiks konstatēti aizliegti piemaisījumi, vielas varēs pielīdzināt heroīnam un tirgotājiem draudēs kriminālatbildība," norāda T. Sadovskis.
Diena jau rakstīja, ka tā sauktās legālās narkotikas ir ķīmiskas vielas, kuru lietošana rada marihuānai līdzīgu efektu. Piemēram, Jelgavas domes vadība šo maisījumu tirdzniecības rūpalu savā pilsētā mēģina ierobežot, aicinot vietējos uzņēmējus neiznomāt tirdzniecības platības aizdomīgo vielu pārdevējiem, kuri, lai panāktu telpu īres līgumu noslēgšanu, īpašniekiem mēdz neatklāt savu patieso darbības veidu, līdzīgi, kā tas konstatēts Rīgā.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

17.07.2013. 14:32

>> ?
******************************
? » RD un VD sirdsdraudzenīte
17.07.2013. 11:07
.
Slima tante, beidz murgot par savu mīļoto politpartiju SC, rakstā runa ir par pavisam citām lietām un cilvēkiem :))
*****************************
...iesākšu ar to, ar ko tu beidzi, tikai
izteiktāk - :D:D:D:D:D:D ...tādus sev adresētus standartizteicienus "slima tante" bez mazaķajām emocijām laižu gar ausīm ... TOTIES VIENMĒR PIEVELKU ĶEKSĪTI PIE NEPĀRPROTAMI NERVOZI PAUSTA AIZKAITINĀJUMA - tāpēc, PROTAMS, ka turpināšu komentārus rakstīt tā, kā ES to uzskatu par vajadzīgu ...

Atbildēt

stulbaisstulbenis

17.07.2013. 13:58

ir būvkompānijas kuras vajadzētu izkratīt vairāk par šo ar visiem galiem IZMinistrijā.

Atbildēt

cilvēks

17.07.2013. 13:13

»


Nesaņemot kaut cik argumentētu atbildi uz manu jautājumu, sapratu, ka tu esi no tiem, kurš patstāvīgi izvēlas, kuri normatīvie akti tev ir jāievēro, un kuri - nē. Tipisks banānu republikas aborigēns.

Lai veicās.

Atbildēt

cietusī

17.07.2013. 12:11

»

reg

Tiesnesi S.Meliņu vajadzētu ļoti labi pārbaudīt par visām viņas lietvedībā esošām lietām, konkrēta tiesiskuma nihilisma paudēja, sūdzības tiek noraidītas, formāli pārrakstot tipveida argumentus,kas top pat neizlasot lietas materiālus, kur skatās tieslietu ministrs un Augstākās tiesas vadība...


Tāda jau nav Meliņa vien. Šai sistēmai tas ir izdevīgi, jo visiem ir darbs. Nav ērti sakārtot valsti un tiesu sistēmu, var palikt aiz borta. Tiesnesis, diemžēl, vairs sen nav cienījams amats un tādu to ir padarījuši paši tiesneši. Ministrs neiejaucas lietu iztiesāšanā, tāpēc ir trīspakāpju sistēma un beigās Eiropas tiesa. Lūdzu, izmantojiet iespējas, ja varat atļauties.

Atbildēt

bite

17.07.2013. 12:08

Personām, kas pieņēma lēmumu par kratīšanu ir jāsedz radušies zaudējumi, kas radušies visa ši procesa laikā pluss kompensācija Naglei. Cilvēkiem maksā pieklājīgas algas par darbu, bet ja tas ir nekvalitatīvs, tad zaudējumi ir jāsedz un jāatbrīvo darba vieta. Likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības un pie tā stingri vajadzētu turēties valsts iestādēm un īpaši tiesīsargājošām iestādēm.

Atbildēt

onkols

17.07.2013. 10:28

»

!!

Ne jau prokurors iet pie mentiem un saka, ka būs jākrata tas un tas, bet menti iet pie rokurora un saka, ka mums vajag kratīt to un to


Lai cik diivaini tas tev neliktos,shis izskataas,gadiijums no taas pirmaas operas!!!

Atbildēt

cilvēks

17.07.2013. 10:18

»


Tātad, pēc tavas loģikas, katrs inspektors pirms pavēles izpildīšanas var izvērtēt, vai viņš tai pavēlei piekrit vai nē, un ja nē - tad mierīgi neko nedarīt? Arī autovadītājs var katru reizi izvēlēties, vai sarkanā gaisma viņam ir saistoša, vai šoreiz viņš var braukt? Un zīme dodiet ceļu arī ir izpildāma tikai pēc vēlēšanas? Un, protams, arī atšaut kādu var, ja tu uzskati, ka viņš to ir pelnījis? Ceru, "ortodoksālais lumpeņ", ka šādus uzskatus tu deklarēsi arī tad, kad tev pierē ielidos uz sarkano gaismu braucošais auto, kura vadītājs tevi sašaus kāju uz vietas, jo uzskatīs, ka esi vainīgs.

Atbildēt

reg

17.07.2013. 10:14

Tiesnesi S.Meliņu vajadzētu ļoti labi pārbaudīt par visām viņas lietvedībā esošām lietām, konkrēta tiesiskuma nihilisma paudēja, sūdzības tiek noraidītas, formāli pārrakstot tipveida argumentus,kas top pat neizlasot lietas materiālus, kur skatās tieslietu ministrs un Augstākās tiesas vadība...??

Atbildēt

cilvēks

17.07.2013. 10:12

»


Vai cien. PIETIEK negribētu tepat atbildēt uz uzdotajiem visai konkrētiem jautājumiem - pie kā ir vainīgi inspektori, un kāpēc žurnāliste Nagla ir priviliģētāka par lumpeņiem?

Atbildēt

cilvēks

17.07.2013. 10:10

»

alternatīvs viedoklis

Materiāls veidots ar ievirzi ka ir ""nabaga...


Pilnīgi un absolūti piekritu punktam Nr.3 un 4. Inspektori nudien nav vainīgi pie tā, ka viņi pienācīgi izpilda dienesta pienākumus. Jebkurā spēka struktūra primāra lieta ir disciplīna un hierarhija, un inspektors nevar un nedrīkst apšaubīt pavēles un rīkojumus. Par žurnālistu priviliģēto stāvokli attiecībā pret lumpeņiem arī desmitniekā :)

Atbildēt

Niknais

17.07.2013. 10:09

»


Varbūt nosauksi kādu precedentu kurā kādam LV ierēdnim pēc ECT sprieduma uzlikts par pienākumu segt zaudējumus?
Tādu precedentu nav, jo tas ko tu saki ir tikai teorētiski iespējams, jo likumu normas ir tā apzināti sapiņķerētas, ka praktiski to nav iespējams izdarīt.

Atbildēt

?

17.07.2013. 10:07

»

RD un VD sirdsdraudzenīte

>> VECAIS...


Slima tante, beidz murgot par savu mīļoto politpartiju SC, rakstā runa ir par pavisam citām lietām un cilvēkiem :))

Atbildēt

mordasty

17.07.2013. 09:42

nju nju
A dadomāties līdz tam, ka tiesnesim iespējams netika iesniegti visi krimināllietas materiāli jau nevar. Zinu kā strādā VP iesniedz tiesai tikai tos dokumentus kurus vajag, tāpēc uzskatu par nepareizu, ka advokātam pirmstiesas procesā nav tiesību iepazīties ar visem krimināllietas materiāliem. Ja tāda iespēja būtu advokātam varbūt arī kļudu būtu mazāk, jo tiesa vadās tikai un vienīgi no tiesā iesniegtajiem pierādījumiem.

Atbildēt

Uldis

17.07.2013. 09:36

»

Nuja

Šo rakstu varētu turpināt, tikai jau mazliet savādākā formā, proti...


Tā ir laba doma. Tad varētu veikt tādu statistiku, cik izmaksā nekompetentas amatpersonas.

Atbildēt

Nuja

17.07.2013. 09:05

Šo rakstu varētu turpināt, tikai jau mazliet savādākā formā, proti:
Tā kā pastāv dažādi melnie reģistri, nodokļu parādnieki, kredītu nemaksātāji, noziedznieki utt.
Vai nav padomāts par to, ka šajā lapā varētu izveidot valsts amatpersonu sarakstu tabulas veidā, kuri ar savu darbu vai bezdarbu ir radījuši kaitējumu valstij un kuru padarītā sekas tiek segtas no valsts budžeta, vai pareizāk sakot nodokļu maksātāju naudas.
Kā piemērs:
1.šis gadījums
2.fotoradaru sāga
3.parekss banka
4.Knab zaudētās tiesvedību lietas un naudas līdzekļu izzagšana
4.kariņa - lemberga -grīnberga prāva utt.
Mums taču būtu patīkami redzēt mūsu varoņus pārskatamā formā.

Atbildēt

Labi

17.07.2013. 08:27

Ir labi, ka sāk šādās lietās publicēt atbildīgās personas, lai valsts algu saņemošie beidzot sāk saprast, ka arī viņi par kaut ko atbild. Tāpat labi, ka Pietiek publicē kāda tiesneša dīvainos lēmumus, kas padara arvien grūtāk attaisnoties dažādiem augsta līmeņa valsts darbiniekiem.
Būtu labi, ja tagad kāds žurnālists arī Lindai uzprasītu viņas vērtējumu par Naglas kratīšanu, jo toreiz viņa savējos aizstāvēja ar putām uz lūpām.

Atbildēt

sss

17.07.2013. 08:13

Lupata premjers atkal paziņos, Vainīgo nav.

Atbildēt

sss

17.07.2013. 08:11

Nu kas tur nav skaidrs Ilona Minajeva atmaksā radušos zaudējumus.Ja nē tad vismaz ar kāju pa pakaļu .

Atbildēt

eidis

17.07.2013. 07:56

»

A.S.


Izpildītājus, jā bet to, policistu kas virzīja procesu, nē.

Atbildēt

Tiesa

17.07.2013. 07:07

Lai šie 9 gudrinieki, atbilstoši savām algām arī sedz 20000 eiro. Katram idiotam ļauts darīt tas, kas tik ienāk prātā.

Atbildēt

paija

17.07.2013. 05:36

»


Kas tev teica,ka esi sakarīgi smadzeņot spējīgs?Lamu vardu krājums laikam izzūd pēdejais pirms galīga vecuma marasma

Atbildēt

Niknais

17.07.2013. 00:37

Vainīga ir Valsts (likumdevēj vara) kuru paši esam ievēlējuši, un Valsts (tas ir visi mēs) arī maksāsim, nevienam ierēdnim pat matiņš nenokritīs, jo likums nenosaka viņiem maksāt par savām kļūdām (pareizāk izpildītajiem pasūtījumiem).

Atbildēt

tante Kombuļos

17.07.2013. 00:12

sauksim lietas īstajos vārdos - VIENOTĪBA!

Atbildēt

paija

16.07.2013. 23:43

»


Jā, kriminālli8kumā ir aseviški izdaliti vassmagākie noziegumi-noziegumi pret cilveci,mieru,kara noziegumi, genocids. Bet nu pierasts jau, ka jebkāds likumam atbilstošs izteiciens,kas nav saskaņots ar tevi, tev izraisa žults izplūdumu

Atbildēt

es

16.07.2013. 23:38

nu tad nosauktie lai maksaa un basta.

Atbildēt

paija

16.07.2013. 22:40

»


Nav jau gluži noziegums pret cilvēci ,kur izpildītājs ir vainīgs. Kratīšanas lēmumus sankcionē prokuros vai tiesnesis un izpildītājs tos bevar parsūdzet. Ne jau uz ECT viņam jaskrien. Cik sapratu , tad lēmumā nebija uzradīts, ka Nagla ir žurnaliste un viņai jāpiemero likums par presi. un preses brīvību, jo tikai tāpēc lemumi bija nelikumīgi. Ja jau ministre , prokurors un tiesnesis atbalstīja lēmumus, kas tieši būtu jadara policistam

Atbildēt

tante Bauskā

16.07.2013. 22:38

»

jibiorio

Tie jau noteikti vēl nav visi, sarakstu jāpapildina ar policistu priekšniekiem līdz pat iekšlietu ministrei, kuri viņiem lika to darīt


Lindu Mēri nedrīkst aizmirst. Šis bija ļoti publisks gadījums un šī jautrā kundzīte labi zināja, kas notiek.

Atbildēt

A.S.

16.07.2013. 22:30

Mīļie veči neievērojat, ka Nirmbergas procesa netika apsūdzēts neviens frontes karavīrs. Līmeņi dažādi, kā šķiet, unopera cita.

Atbildēt

tante Bauskā

16.07.2013. 22:04

Šis man tiešām patika.

Atbildēt

prasās lieta

16.07.2013. 21:53

pēc loģikas pret šiem subjektiem tagad būtu jāuzsāk kā minimums disciplinārlietas, bet pareizāk būtu uzskākt krimināllietu par dienesta pilnvaru ļaunpratīgu izmantošanu un nolaidību.

Atbildēt

trepe

16.07.2013. 21:50

Skraida ar zagtām lietām apkārt, plātās un vēl nevainīga ?

Atbildēt

A.S.

16.07.2013. 21:16

»


Pirmkārt tāpēc, ka viņi ir tikai izpildītāji. Ja izpildītājs darīs to, kas ienāk prātā, un apsūdzētā dzīvokļa vietā ies tavā, haoss un bardaks būs neapspriežams. Es te par policijas puišiem, bet gudrākiem ir jābūt ar sirdsapziķu, bet ko prasīt no lopa vēsturi par saules gaismu. Sorry!

Atbildēt

muuuusuri

16.07.2013. 21:13

Šis "ct pārkāpums" novērtēts ar 20 k, bet reāli dzīvības un veselības apdraudējumi tiek novērtēti vien ar 5 vai 6 k
Par naglas uzvaru nav ko priecāties, draza no drazas.

Atbildēt

paija

16.07.2013. 21:12

Mūrnieces tā laika komentars ir vispar ievietojams anekdošu gramatā=Mūrniece skaidroja, ka kratīšana pie Naglas bijusi kā pie Latvijas pilsones, nevis žurnālistes, un viņa kā Latvijas pavalstniece likuma priekšā ir tikpat atbildīga, kā citi šīs valsts iedzīvotāja. Tomēr policija tagad pārbauda, vai īstais Neo nav pati Nagla, kuras mājās pagājušajā nedēļā notika kratīšana. Līdz šim visu atbildību par notikušo uzņēmies Latvijas Universitātes pētnieks Ilmārs Poikāns.

Taisa kratīsanu, par nezinot vai Nagla nav parģerbies POikans!

Atbildēt

A.S.

16.07.2013. 20:54


Puišus, izpildītājus, no saraksta dzēšam. Man interesanti, uz kāda pamata prokurore Ilona Minajeva taisīja kratīšanas orderi. Tas, ka par tiesnešiem iet no dzimšanas jocīgi ļaudis, mani neizbrīnī. Atbildības trūkums rada bezatbildību.
Paldies, Lato!

Atbildēt

paija

16.07.2013. 20:34

»

alternatīvs viedoklis

Materiāls veidots ar ievirzi ka ir ""nabaga...


Ja, sava ziņā zurnalists ir izņēmums . Likums par presi nosaka,ka Masu informācijas līdzeklis var nenorādīt informācijas avotu. Ja persona, kura sniegusi informāciju, prasa, lai tās vārds netiktu norādīts masu informācijas līdzeklī, šī prasība redakcijai ir saistoša.

Lai aizsargātu personas vai sabiedrības būtiskas intereses, tikai tiesa, ievērojot samērīgumu, var uzdot norādīt informācijas avotu.Nevienam citam tadas privilēgijas nav. Ta ka kratīsana notika,lai apsūdzetu informacijas avotu, uzskatu, ka tiesai līdz kratīsanai bija japieņem lemums par informacijas avota uzradīsanu,ja bija tads pamats Un tā kā nav runa par slepkavību vai terora aktu, uzskatu ,ka prokuratūrai vispar nebija pamata taisīt kratīsanu bez tiesas sankcijas, kas pieļaujams tikai izņēmuma steidzamības gadījumos. Tiesnesi ,kas sankcionē ar atpakaļejošu lēmumu tadu kratīsanu , vispar būtu jasaņem sods. Mani arī parsteidza, ka neviens no žurnalistiem tai skaita Lapsa tai laika nesacēla traci.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...