Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andron Mc

12.10.2019. 18:48

Dauņu valsts maisijums. Latvijas valdībā galvenais priekšnosacijums kandidātiem ir debīlisms.

Atbildēt

šodien

21.09.2019. 21:58

Cik aprobežotam gan jābūt ,lai kaut vai sarunvalodas līmenī nezinātu angļu valodu ...Kuru mācìbu iestādi(es) šamā ir absolvējusi ? Mazi pirmsskolas bērni no tv,no spēlēm un kino jau daudz ko saprot.Angļu valoda taču ir obligāta teju vai katrā darba vietā.Ar acu bolīšanu un lupatām tomēr laikam ministram ir par maz.Tur nekāda komunicēšana ārzemēs vai pa telefonu vai kā citādi nesanāk.Ar tulkiem jāiet .Tas ir zemlīmenis.

Atbildēt

kkk

21.09.2019. 12:45

Kāpēc man no saviem nodokļiem ir jāmaksā pietiekoši liela alga šitādai durai?
Man darba intervijās uz vakancēm ar 3-reiz vai 4-reiz mazāku algu tiek prasīta LABA angļu valoda.
Vot neceļas man roka maksāt nodokļus, - lai mana smagi pelnītā nauda tiktu tērēta šādai idiotei.

Atbildēt

Pārmijnieks

20.09.2019. 14:02

»

jibiorio

Kariņš tagad vainīgs, ka viņa pat tik daudz pati nejēdz


Šī nu gan būs tā, kas risinās Latvijai svarīgus jautājumus.

Atbildēt

Coca Cola

20.09.2019. 13:58

»

sfsf

Petroviča tač no laukiem Gaterī strādāja


Tagad to par gateri sauc.Manā jaunībā, gan to savādāk godāja.Jo katrs darbs ir godājams.Nav galvas un ar rokām strādāt negribas,tad nekas cits neatliek.Kā tikai uz gateri!!!!!

Atbildēt

Anuška

20.09.2019. 13:54

»

vispār

jau nav runa tik daudz par angļu valodas zināšanu, cik par neatbilstību, kopumā ņemot, ministra amatam.Godīgi sakot, tas ir reāli smieklīgi un bēdīgi reizē, ja piedomā, kā tiek vērtēti darba ņēmēji privātos uzņēmumos ar nesalīdzināmi mazāku atbildību, un jā,arī man piemīt tā "slimīgā" novirze, kas te...


Nav jau nekāds brīnums.Jo stulbāks gans, jo vieglāk avīm ar viņu manipulēt. Un te jau ir stulbuma un aprobežotības kalngals. Pat vidējais aritmētiskai LV vidusskolnieks ir erudītāks un zinošāks par tādu pseidoministri.Viņa jau pat teikumu lāga nespēj savirknēt.Bet toties šai ministrijai ir pakļautas lielas naudas un ar tik aprobežotu beibi....tik uz priekšu ,uz siles platāko galu.

Atbildēt

krūmiņviļa druža

20.09.2019. 13:16

...................

Atbildēt

vispār

20.09.2019. 12:20

»

Lopkopis`

Man šī padzīvojusī bārbija ir pinīgi vienaldzīga. Esmu mazliet pārsteigts, ka tāds Pietiek.com regulārs piedirsējs kā tu, "dzejniek", īsti nespēj izlasīt un saprast, ko citi raksta. Vēl es esmu ievērojis, ka Pietiek.com pievelk visādus dīvainīšus kā miskaste žurkas. Tu esi kaut ko dzirdējis par tādu...


jau nav runa tik daudz par angļu valodas zināšanu, cik par neatbilstību, kopumā ņemot, ministra amatam.Godīgi sakot, tas ir reāli smieklīgi un bēdīgi reizē, ja piedomā, kā tiek vērtēti darba ņēmēji privātos uzņēmumos ar nesalīdzināmi mazāku atbildību, un jā,arī man piemīt tā "slimīgā" novirze, kas te tika apspriesta - vienkārši pēc pirmajām 2 intervijām pat nemēģinu skatīties un klausīties šīs kundzes performances. Ko darīt, daži cilvēki vnk sakot, ir jūtīgāki, un reaģē gan uz balss tembru, intonāciju, gan apķērību. Var jau būt, ka no viņas prāta spējām un erudīcijas nav atkarīga ministrijas darbība un pieņemtie lēmumi, bet konkrētais personāžs pamatīgi grauj vēl pāri palikušo cieņu un ticību valsts pārvaldi pārstāvošām personībām, nemaz nerunājot par iespaidu, kāds izveidojās pēc šīs kundzes nonākšanas amatā, par partiju, kuru tā pārstāv.

Atbildēt

tādi esam

20.09.2019. 12:11

Kamēr būs balsotāji par tādām kotlešu partijām, tikmēr arī tādas lauku bodnieces tiks par ministrēm, kuras no sava darba nejēdz gandrīz neko, toties patīk zīmēties dzeltanajā presē, pieņemšanās u.c.tusiņos kopā ar tādiem pašiem, kas iedomājas sevi gudrus esam.

Atbildēt

Lopkopis`

20.09.2019. 10:40

»

labākais humors sākas

kad te visādi "Lopkopji" uzmetas nejēgām par advokātiem...


Man šī padzīvojusī bārbija ir pinīgi vienaldzīga. Esmu mazliet pārsteigts, ka tāds Pietiek.com regulārs piedirsējs kā tu, "dzejniek", īsti nespēj izlasīt un saprast, ko citi raksta. Vēl es esmu ievērojis, ka Pietiek.com pievelk visādus dīvainīšus kā miskaste žurkas. Tu esi kaut ko dzirdējis par tādu lietu kā interpunkcija? Kur mācījies, ka punktu, komatu vietā lieto daudzpunkti, pajoliņ?

Atbildēt

Lopkopis

20.09.2019. 10:37

»

Readers digest Oxford

Complete wordfinder


Ko? Neko nesapratu. Stiprajā angļu valodas apmācības komplektā lielākā gramatikas grāmata vien ir apt. 2000 lpp. bieza. :) Pilnīgi pietiek ar Concise vārdnīcas versiju, lai mācītos. Vēl ir ļoti daudz noderīgu specifisku vārdnīcu - sinonīmu un antonīmu, tēzaurs, kolokāciju, frazālo darbības vārdu, ilustrēto u.c. - vārdnīcu, par kuru eksistenci vairākumam nav ne mazākā nojausmas, jo tās nonāk tikai to rīcībā, kas svešvalodu mācās padziļināti un rūpīgi. Tagad jaunatne it kā buldurē angliski labāk nekā savulaik iepriekšējā paaudze krieviski, bet rakstu darbos iet sliktāk nekā varētu domāt - sākot ar dzimto valodu. Doma vienkārša - ja savu dzimto valodu māki vāji, arī svešvalodā neizdosies sasniegt lielus panākumus ātri.

Atbildēt

Lopkopis

20.09.2019. 10:30

»

c'est exact

tiešām beidz gvelzt, neprašas ir pilna pasaule, bet tāpēc man nav par savu naudu tādu jāalgo un vēl jāsarkst viņa vietā


Tu kā kaunīgais un bailīgais mazais latvietis mūžīgi esi salīcis, norūpējies un kaunies par visu? Tā jau ir psihiska slimība. Ko tu, nelga, dzīvē esi tādu apmaksājis un noalgojis, ka te pusrubļa skandāla vērtībā uzvedies, it kā tu būtu vienīgais nodokļu maksātājs? Tu esi totāli smieklīgs. Grūta bērnība?

Atbildēt

bradjaga

20.09.2019. 09:57

visā šai ramonas epopejā galvenais nav ingliša nemācēšana, bet gan šīs meičas mežonīgā ārišķība. Pavērojiet, ka viņa ar vienu aci lūr , vai šo kāds žurnaļuga fotografē, kā viņa tad iznesas. Nav līdz šim bijusi neviena sieviete Saeimā ar tādu klīrību un grabuļu karināšanu. Tagad es saprotu, ka par ministru Latvijā var strādāt jebkura ķēkša, galveno darbu padara ministrijas ierēdņi, ministram atliek vien špāsēties.

Atbildēt

khmmm

20.09.2019. 09:26

»

west

Sexīga meitene. Vai ministrei tā jāģērbjas? Hmmm...Bet, vai jārunā angliski??? Protams ka nē


kaut kas no sērijas "čukča ņe čitāķeļ - čukča - pisāķeļ" ?

Atbildēt

Linkaits

20.09.2019. 09:23

Nu nevinovataja, ja!

Atbildēt

Pijole

20.09.2019. 08:45

»

Cītars

Kur jūs tik interesantas viņas bildes atrodat. Man šī milfa liekas ļoti seksīga


tās stulbākās gultā esot tās foršākas

Atbildēt

motorhead

20.09.2019. 08:03

»

Barons Heksenbergs

Iespējams tie angļu valodas pratēji iemācītos franču valodu. Valoda no vienas saimes, pāriet uz to prasa kādu gadu mācīties un problēmu nav. Man vācu valodas prasme tā palīdzēja gada laikā iemācīties zviedru valodu


Ir jau Tev sava taisnība, ir, baron. Tak parādi man kādu angli, kurš franciski runā. Ja šis nedzīvo Kanādā vai vispār kādās kolonijās. Nu, Vjetnamā, Alžīrijā u. Tml. Kas nu attiecas uz gadu apmācības... Nevar jau zināt, varbūt tā dāmīte no IN - OUT brīvajā laikā mācās ar. Cerēsim uz to labāko. Galvenais - nezaudēt paniku, kā teiktu mana paziņa Elīna.

Atbildēt

Cītars

20.09.2019. 07:49

Kur jūs tik interesantas viņas bildes atrodat. Man šī milfa liekas ļoti seksīga.

Atbildēt

Barons Heksenbergs

20.09.2019. 07:47

»

motorhead

Mjā, ne jau vienmēr es visus apceļu. Taisnīgumam jābūt. Nu, ir cilvēki, kam nepadodas valodas, ir. Un ko darītu tie angļu valodas pratēji, ja ES pārietu, teiksim, uz franču valodu?. Agrākos laikos taču to lietoja diplomāti. Cita lieta, ka šāda neprasme vispār liecina par draņķīgu izglītības līmeni vai...


Iespējams tie angļu valodas pratēji iemācītos franču valodu. Valoda no vienas saimes, pāriet uz to prasa kādu gadu mācīties un problēmu nav. Man vācu valodas prasme tā palīdzēja gada laikā iemācīties zviedru valodu.

Atbildēt

motorhead

20.09.2019. 07:28

Mjā, ne jau vienmēr es visus apceļu. Taisnīgumam jābūt. Nu, ir cilvēki, kam nepadodas valodas, ir. Un ko darītu tie angļu valodas pratēji, ja ES pārietu, teiksim, uz franču valodu?. Agrākos laikos taču to lietoja diplomāti. Cita lieta, ka šāda neprasme vispār liecina par draņķīgu izglītības līmeni vai zināmu trulumu. Jāviingrinās. Sākt varētu ar vienkāršākām lietām, teiksim, On - Off. Un IN - OUT jau noteikti! ( Kas nu lasījuši Clocwork Orange, sapratīs)

Atbildēt

labākais humors sākas

20.09.2019. 07:04

kad te visādi "Lopkopji" uzmetas nejēgām par advokātiem ! :))))

Bēdīgākais ir tas, ka Latvijā vidējā un augstākā līmeņa amatos,
4.maija "republikā nav latviešu(VVF un Levicu ieskaitot !), bet
zemākā līmeņa "desu mednieki" atbildot lieto ierēdņu žargonu,
nesaistītu ar uzdoto jautājumu...
Tāda ir "mūsu brīvā Latvija"...
"Esam diženi, esam vareni !" zombē VVF, visādi labi apmaksāti ērmi,
kā zālītes u.c. korī piebalso, bet 1/3 daļa iedzīvotāju jau aizmukuši no
"veiksmes stāsta" uz ārzemēm...

Atbildēt

...

20.09.2019. 06:34

»

tu

Labāk pajautā kādi stulbeņi tādus savēl Saeimā


Visas partijas sastāv no šādiem stulbeņiem.
Neej,nebalso,nesadarbojies.

Atbildēt

TT

20.09.2019. 00:47

»

Maldis

visi šeit komentējušie noteikti runā izcilā angļu valodā


Labāk atbildi uz jautājumu: Kāpēc šiem ministriem, būdamiem mazizglītotiem, maz erudītiem, maz saprotošiem, nav kauns rauties uz tiem ministru krēsliem???

Atbildēt

Milda

19.09.2019. 22:37

»

Maldis

visi šeit komentējušie noteikti runā izcilā angļu valodā


Visi šeit komentējušie noteikti ir ministri? Pēc analoģijas:)

Atbildēt

Aiaiai

19.09.2019. 22:35

»

Lopkopis

Exactly, as we say in plain Latvian. Izlasījis virsrakstu, es, cilvēks, kas ir visai atturīgs pret šiem jaunajiem tautas priekšstāvjiem (kas apsūdz vēlētājus, ka mēs vienai no šīm sava bizesa protekcijas partijām nedodam 51% mandātu), sapratu vienu, - lai ko Lato darītu, galvenais ir uzražot skandālu...


Aizstāvis runā...cik grūti ir apgūt angļu valodu, vai, vai! Jebkurā puslīdz kvalificētā amatā tā ir jāprot un tūkstošiem cilvēku iemācās bez problēmām, bet nu Petravičai tas ir kosmoss, es ticu!

Atbildēt

Ambīlis

19.09.2019. 22:19

Un kāda būtu jūsu reakcija, kad vienīgajā rievā ievelkas apģērba stērbele. Pareizi, sākat runāt sev svešā mēlē.

Atbildēt

hi hi

19.09.2019. 21:39

Ka dāmīte nesaprot inglišu valodu jau redzams no bulberešanas no lapas tribīnē,lapā rakstīts latviešu burtiem inglišu izloksnē.Tad taču vismaz nakti vajadzēja pie spoguļa repetirovatj!
Kas skar jautājumu,tas dāmītei uzdots,bet viņa nesaprot ka tas attiecās uz viņu.Tas redzams no blakus sēdošo "konsultantu",meitieša un džentaļmena reakcijas,šie smīn par ministri un šai paskaidro "nebūšanu",praktiski "ieliek šai"!Vārd sakot ļatvuviski--ĀRPRĀC,un tā 30 gadiņus,cirks aizbrauca,bet ..............

Atbildēt

kāds

19.09.2019. 21:01

»

švamme

Es nespēju sadzirdēt jautājumu..., varbūt skaņu vajadzēja uz 200% uzlikt


Aber lūdzu (es ar nedzirdēju)... :)
https://failiem.lv/u/wsym8d4x

Atbildēt

Visur

19.09.2019. 20:56

Visur tikai nejēgas un shēmotāji .

Atbildēt

Ak nu tik beidziet

19.09.2019. 20:20

Valoda - tā ir atsevišķa tēma. (Vai jābrauc komandējumos vai nē, vai politiķis ir sakarīgs vai tikai balasts utt., par to var spriest. Bet ne par svešvalodas zināšanām). Nav tāda pienākuma - runāt svešvalodā un tieši angliski (viena no 23 ES valodām. ES, no kuras tūlīt aizies valodas nesēji angļi. Paskatiet gūglī, kā franču deputāts twīto "I want my language back", ar domu, kā tas nāk, ka viss aiziet tikai "angliski", un kur paliet goda vieta, kas pienākas vēsturiski franču valodai. Tikai tāds piemērs.). Ir profesija - tulki un tulkotāji. Sanāksmē tiek runāts SAVĀ valodā un atbildes klausāmies austiņās, ko saka profesionāli tulki. (Vēl jau arī ir lieta, ka daudzkārt visu varētu saprast un atbildēt sliktās kaimiņvalsts valodā - es par kr -, bet nu neviens jau negrib izpelnīties kritiku un tad nu visi centīgi tēlo, ka kr nemākam.) . Pieredzējuši politikas viltnieki runās savā valodā arī tad, ja tā svešvaloda (angļu, vai kāda cita) viņam ir pilnībā saprotama, bet tomēr - lai tik tulko, kam tas ir tiešais darbs. Tikmēr ministri un citi konferenču dalībnieki iegūst laiku, var manevrēt ar atbilžu variantiem.

Atbildēt

Beidziet!

19.09.2019. 20:05

»

jibiorio

Kariņš tagad vainīgs, ka viņa pat tik daudz pati nejēdz


Tur visi tādi salasijās un runā lauzītos dialektos! Vnk daudziem skauž. Bet, ticiet, daudzi negribētu tur būt. Viņa vismaz pastāstīs bērniem patiesību, kādos sūdos dzīvojam, jo valdībā to redz, bet mums pūš miglu. Melo katru dienu!

Atbildēt

Maruta

19.09.2019. 19:17

man tiesam kauns par ministri,vai vinai pašai nemaz nav neērti,ar lupatām tiešām par maz...

Atbildēt

Teju

19.09.2019. 19:16

»

Readers digest Oxford

Complete wordfinder


desmit cm bieza. Sīkā šriftā.

Atbildēt

Lopkopis

19.09.2019. 19:05

»

!

vini runa ielas slenga un terminu Oxford dictionary nekad dzive nav nedzirsejusi ne redzejusi


Jā, tikai the Oxford English Dictionary (OED) kā kārtīgi leksikogrāfi reģistrē visus vārdus visās nozīmēs, kuru izplatība ir pietiekami ilga un noturīga, arī žargonvārdus, veidojot ne tikai pamatā skaidrojošās vārdnīcas, bet arī valodas korpusu. Arī tehniskajās jomās ir žargons, - visur, kur sarunājas divi profesionāļi.

Atbildēt

sola

19.09.2019. 19:00

Angliski...tas vēl nu tā. Šitā ....man pat negribas rakstīt,kas viņa pēc būtības ir...viņai ir problēmas ar saprašanu valsts valodā. Tās valsts,kuru viņa it kā pārtāv savos lupatiepirkšanas komandējumos,arī par manos nodokļos nomaksāto naudu.

Atbildēt

Lopkopis

19.09.2019. 18:58

»

VB

Pie kam, gribētu redzēt kā Jūs saprastu, piem.,amerikāņa jautājumu, kuram ir...


Exactly, as we say in plain Latvian. Izlasījis virsrakstu, es, cilvēks, kas ir visai atturīgs pret šiem jaunajiem tautas priekšstāvjiem (kas apsūdz vēlētājus, ka mēs vienai no šīm sava bizesa protekcijas partijām nedodam 51% mandātu), sapratu vienu, - lai ko Lato darītu, galvenais ir uzražot skandālu no da jebkā.

Cik cilvēku tautiešu vidū runā kaut vai krieviski bez stipra akcenta? Akcents rodas tad, kad runas aparāts vienkārši nav pieradis veidot attiecīgās skaņas (latviešiem angļu izrunā ir problēmas ar s, th, p un citām skaņām, tie nejūt noteiktā, nenoteiktā vai t.s. "nulles" artikula lietošanas nepieciešamību, nemāk korektas kolokācijas, nelieto frazeoloģismus, nezina sinonīmu nianses utt.). Arī to sapņu Received Pronunciation un King's English dzīvē nevar tik viegli sastapt. Ir nojausma, ka šādus rakstus nekritiski uzņem un pluso tikai ļaudis, kas neapjauš, cik tas patiesībā ir sarežģīti un laikietilpīgi - apgūt tādu svešvalodu kā angļu. OK, apd*st Saeimas deputātus ir labais tonis jau sen, pievienojos bandai, bet kas vēl racionāls te būtu atrodams? Lapsas klikšķu skaitītājs reklāmas pārdošanai. Visa dzeltenā prese ar šo slimību sirgst.

Atbildēt

rinka runa angliski un dod visiem

19.09.2019. 18:51

»

west

Sexīga meitene. Vai ministrei tā jāģērbjas? Hmmm...Bet, vai jārunā angliski??? Protams ka nē


kads anglosaksis vinu gribeja panemt prieksa ,bet vina izvairijas ,aizbildinoties ar vajajam anglu valodas zinasanam.

Atbildēt

švamme

19.09.2019. 18:33

»

Maldis

visi šeit komentējušie noteikti runā izcilā angļu valodā


Ja kāds novērtē savu svešvalodu prasmi par izcilu, tad tas viennozīmīgi ir sekls muļķis.
Es runāju tekoši, saprotu gan no ekrāna, gan uz ielas, gan dažus dialektus. Pat savu akcentu cenšos likvidēt, bet nekad neteiktu, ka runāju izcili.
Bet šajā video es nevaru sadzirdēt pašu jautājumu...
No iepriekšējā video var spriest, ka šo valodu kundze neprot. Nevajadzēja no tribīnes to izrādīt, priekš tam ir tulki.

Atbildēt

west

19.09.2019. 18:21

Sexīga meitene. Vai ministrei tā jāģērbjas? Hmmm...Bet, vai jārunā angliski??? Protams ka nē!!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....