Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vita

17.02.2020. 16:23

http://fronte.lv/2019/03/nodevibas-tirgus/

Atbildēt

Niva

17.02.2020. 16:19

http://fronte.lv/2019/04/jurist-kapec-tu-kluse/

Atbildēt

Vita

17.02.2020. 16:17

http://fronte.lv/2019/04/jonass-levits-okupacijas-varas-iecelts-komisars/

Atbildēt

Roza Luksemburga

22.08.2019. 10:47

»

Viki

Vikipēdija "assessor iur" Vācijā paredz citu skaidrojumu, tas ir jurista grādu ieguvis cilvēks, kurš var strādāt par tiesnesi, zvērinātu advokātu un notāru. Un ne jau būt par asistentu


Bet varbūt tomēr nevar, jo tad jau viņš nebūtu strādajis Vācijā par tiesas tulku....Kopumā ir pārsteidzoši, ka 2 termiņus Eiropas tiesā ir bijis cilvēks , kuram nav pat nepieciešamās izglītības, nemaz nerunājot par kādiem akadēmiskiem nopelniem.

Atbildēt

Viki

02.06.2019. 16:22

Vikipēdija "assessor iur" Vācijā paredz citu skaidrojumu, tas ir jurista grādu ieguvis cilvēks, kurš var strādāt par tiesnesi, zvērinātu advokātu un notāru. Un ne jau būt par asistentu.

Atbildēt

A. K.

02.06.2019. 11:25

»

Tātad miljonārs

Tātad Levita kungs, spriežot pēc publicētās deklarācijas ir miljonārs...


1.runā šis miljonārs solījās būt arī NABAGU PREZIDENTS, proti, nevis panākt nabadzības izskaušanu, bet aplaimot trūkumā iedzītos ar apziņu, ka šiem arī ir prezidents...

Atbildēt

west

01.06.2019. 09:43

Žīdi un hazār-jevreji un sefardi...ir maskēšanās un melu lielmeistari.
Hazāru mozusticīgos Krievija padzina un tie nonāca pie Reinas Vācijā un splūda ar vietējiem "jūdiem". Izveidojās aškenazi ar "jidiš" valodu, kam pamatā tā laika vācu reğiona valoda (Vormsa, Mainca).
Kad šos patrieca no Vācijas, Polijas karaļi "atļāva" apmesties Polijā. Ar naudu var visu, vai ne?! Šie nopirka aristokrātu titulus un īpašumus... Latvijā ieplūda no Lietuvas-Polijas Latgalē. Kad Polijai pievienoja Kurzemi, ieceļoja un apmetās tirdzniecības krustcelēs. Piemēram, 1850.g. Talsos bija 50% žīdu, Sasmakā 80%! Par Latgali, kas tuvu žīdu centram Viļņai pat nerunāsim...
Uzvārdus žīdiem un jevrejiem deva salīdzinoši pavisam nesen. Šajā sakarā ir smieklīgi Levitiem, Koganiem utml piedēvēt tiešo izcelšanos no "Dāvida cilts". Palestīnieši gan var uz to pretendēt. Hazārjevrejiem, kas pašlaik "pārvalda pasauli" ar jūdiem, t.i. senarābu ciltīm nav nekáda sakara! To apliecina paši jevreji.
Mūsu Levits ir žīda un "vācietes" (visdrīzāk žīdietes jauktenes?) dēls. Precēts ar žīdu izcelsmes (foto!!!) "latvieti"? Smiekli nāk.

Atbildēt

Valdis Freimantāls

30.05.2019. 16:30

Kļūdas labojums ... 1938. gada RLB statūti.

Atbildēt

Valdis Freimantāls

30.05.2019. 16:28

Levits nesaprot kas ir Rīgas Latviešu Biedrība un tas 19387. gada statūti!

Vai tas ir normāli?

VP ir jāsaprot kas ir MĀMUĻA!

https://tautastribunals.eu/?p 33716

Aizliegt latviešiem biedroties Māmuļā 26 gadus ir smagākais Levita nodarījums latviešiem!

Mūžīgs kauns un negods!

Atbildēt

Maija

30.05.2019. 02:00

Levits nekalpos Latviešu tautai. Viņš kalpo kādai citai nācijai, iespējams ir aģents. Ieskatieties viņam acīs, kā viņš izturās, kāpēc viņš raujas uz Latviju. Un tie 10 gadi un viss būs pilnīgi savādāk....., liek mulst un baidīties no viņa. Kaut kas viņā ir no Štirlica, ka viņš tā uzreiz kļuva par diplomātu. Viņš nav pabeidzis nevienu nopietnu augstskolu, viņām esot ķīmijas laboranta diploms. Žīds ir apmuļķojis nacionālistus vai arī tie iet soli solī ar viņu. Kāpēc Latvija jau no 1998 gada nav spējīga savākt Salaspils kodolrektora radioaktīvos atkritumus, kur notiek regulāras noplūdes zemē un gaisā. Un latviešu tauta izmirst, dzeriet joda tabletes varbūt kādu as paglābs...…….

Atbildēt

aha

30.05.2019. 01:38

masons par prezidentu?

Atbildēt

Miks

29.05.2019. 21:47

Viss jauki, profesor, bet Godo gaidot ir Beketa luga, nevis Nabokova.

Atbildēt

kaķa smiekli

29.05.2019. 20:54

»

Tālis

Bojārs nozēlojams


kas ta čekistam bojaram lēkme, ?? ko pats ir izdarijis,,nekas bojar nav aizmirsts,, tagad tur raksta musu operatori utt pats sev neriebjas.. ko tava vaira bija izdarijusi pirms kļuva par prezidenti>?

Atbildēt

radio Luxembourg

29.05.2019. 19:56

Pie teksta par to, ka Andrējevs tikai ar trešo piegājienu dabūja Levitu prom no tribīnes, es sāku smieties skaļā balsī. Lai nu kas, bet mēs Luksemburgā labi zinām, ka Levits var vārīties un uz mājieniem, ka nu laiks dot vārdu citiem, nereaģē. Reizēm vietējā kopiena paaicina kādus viesus no Latvijas (bijis vēsturnieks, vairākas rakstnieces), mēs paši maksājam bieži vien šiem cilvēkiem ceļu, sametam nelielam honorāram, īrējam telpas pasākumam, atnesam vīnu, uzkodas. Lai segtu izdevumus, parasti pie ieejas ir ziedojumu kaste, kurai bagātais Levits vienmēr lavās garām, kā žīds krustu būtu pamanījis. Bet nu lai, cilvēkam ar lielāko algu mūsu kopienā un milljonu īpašumiem žēl piečuka. BET tas nav trakākais. Trakākais ir tas, ka tad, kad tiek dots vārds publikai uzdot jautājumus, Levits vienkārši sāk vārīties un netaisās apklust. Ir kauns viesa vietā. Ir žēl sevis, jo tu jau tur esi gājis klausīties vēsturnieku vai rakstnieku, nevis Levita murgus par valstgribu. Mēs vienādiņ atviegloti nopūšamies, ja viņš uz pasākumu nav atnācis. Un tagad varam atviegloti npūsties, ka vairs klātienē tie murgainie runu plūdi nebūs jāklausās. Mazliet žēl jūs, Latvijā, kam nāksies paciest garas, nebeiedzamas murgu virknes Dziesmu svētkos, Jaungados, 18.novembros utt. Bet gan jau pieradīsiet.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 17:28

»

Paija - S.Briķei

Kā jau Jūs pati secinājāt, tad visi konstitucionālo tiesību eksperti ir savstarpēji saauguši draudzīgām saiknēm, cits citu pazīst un aizstāv...


Un, lai strādātu tajā midzenī, ko sauc par tiesu, ir vajadzīga pofigistiska attieksme pret cilvēkiem un cilvēktiesībām, citādi ir izdegšana.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 17:20

»

Paija - S.Briķei

Kā jau Jūs pati secinājāt, tad visi konstitucionālo tiesību eksperti ir savstarpēji saauguši draudzīgām saiknēm, cits citu pazīst un aizstāv...


Kas viņi par ekspertiem, dabūjuši savu slavu un gudri runā, bet runas stipri atšķiras no darbiem, tādēļ jau es to saaugšanu saucu par mafiju, kas atbilst tās struktūrai un sasaistei. Es tikai brīnos, ka Latvijas žurnālistus nav interesējis visu to atmaskot. Lietuvā tikko bija radikālas darbības attiecībā uz tiesnešiem, bet arī Latvijā ir pierādāmas daudzas lietas un sasaistes, kā izmeklēšanā vācot pierādījumus. Es domāju, ka Latvijā ir daudz sliktāka situācija nekā Lietuvā. Priecātos,ja Latvijai vajadzētu manas zināšanas, pieredze, un justos piederīga un vajadzīga, vai arī viss ir aizgājis tik tālu, lielā daļa ir tā sasmērējusies, ka jāpiekrīt tiem ārzemniekiem, kuriem bail braukt uz šejieni, kuri sauc Latviju par bandītu valsti, jo viss notiek atklāti, brutāli un cilvēki jau to sāk uzskatīt par normu.

Atbildēt

Paija - S.Briķei

29.05.2019. 16:31

Kā jau Jūs pati secinājāt, tad visi konstitucionālo tiesību eksperti ir savstarpēji saauguši draudzīgām saiknēm, cits citu pazīst un aizstāv.
Jūsu vietā es rakstītu nevis kārtējo " nekaitīgo" vēstulīti, bet iesniegtu Satversmes tiesā konkrētu iesniegumu, sūdzību, ka Jums liegtas Satversmē un Latvijai saistošos starptautisko tiesību dokumentos noteiktās tiesības BRĪVI izvēlēties darba vietu atbilstoši Jūsu interesēm un kvalifikācijai.
Kaut kas Satversmes tiesai būs jāatbild un šo atbildi nopublicējiet Internetā vai veidojiet savu mājaslapu u.tml.

Ja Jūs neko nedarīsiet, Jūs iemīs zemē.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 16:17

»

Paija - S.Briķei

Es jau gandrīz gadus desmit izmantoju šo pseidonīmu " Paija". Protams, ir gadījumi, kad man to nozog un publicē svešas domas ar " Paiju", bet pie tā ir pierasts, troļļiem uzmanību vairs nepievēršu...


Man nav pie kā griezties, savā laik'meklēju palīdzību arī pie I.Ziemeles, tagad caur kādu personu pie A.Dravnieka, viņiem nav aktuālas tiesu sistēmas problēmas, jo viņi paši saauguši ar tās eliti, kas mani ''noraka'', tā kā tie padomdevēji centīsies panāk tikai savas intereses nevis sistēmas sakārtošanu, kas tik daudz ļaunuma nodarījusi tiesiskumam un Latvijas cilvēkiem. Formāli varbūt atkal uzrakstīšu Prezidentam, bet uz ''atstumtās'', kam Prezidents solīja palīdzību un vajadzīgās(piederīgās) šai valstij statusu diez vai ir ko cerēt!!! Diez vai E.Levits ir sapratis, kas noticis ar Latvijas tiesu sistēmu.

Atbildēt

Paija - S.Briķei

29.05.2019. 16:06

Dravnieka kungs kā padomnieks ir "strādājis "- visu ko organizējis pie gandrīz visiem tieslietu ministriem, vienīgi Bordāns, laikam to nav sev " piepulcinājis" .

Atbildēt

Paija - S.Briķei

29.05.2019. 16:02

Es jau gandrīz gadus desmit izmantoju šo pseidonīmu " Paija". Protams, ir gadījumi, kad man to nozog un publicē svešas domas ar " Paiju", bet pie tā ir pierasts, troļļiem uzmanību vairs nepievēršu.

Jā, es zinu daudz aizkulišu lietas un esmu personīgi pazīstama ar daudziem varas pārstāvjiem.

Brīvaja laikā sērfoju Internetā un pilnveidoju jeb asinu savu domu un stiprinu Garu :-)

Internetā ir tā priekšrocība, ka var lietot pseidonīmu, tāpat kā to var lietot publicējot grāmatas un vienīgi redaktors zin un tur slepenībā pseidonīma lietotja īsto vārdu.

Piemēram, ir pārliecība, ka pie jaunā V Prezidenta biroja piesaistīsies Arvīds Dravnieks un vēl dažs labs no advokātiem jeb Bīriņu pils elitārās konstitucionālās grupas, tā ka ja Jūs kādu no tiem pazīstat, tad varat diplomatiski meklēt sev atbalstu savā lietā.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 15:52

»

Paija - S.Briķei

Nu, juristi jau ap sevi pulcē mafiozo grupas - parasti sanāksmes notiek ārpus pilsētas, kur ar sab. transportu nevar aizbraukt, katra juristu kopa veido savu mazo mafiozo tīklu, kurā tiek koordinētas rīcības...


Kad es ar vienu no Bīriņu pils pastāvīgajiem dalībniekiem - juristiem, kas ir pazīstams jurists kā Dravnieks no LU, runāju par tiesu sistēmas problēmām, viņš man ieteica pārkvalificēties par grāmatvedi

Atbildēt

Paija - S.Briķei

29.05.2019. 15:44

Nu, juristi jau ap sevi pulcē mafiozo grupas - parasti sanāksmes notiek ārpus pilsētas, kur ar sab. transportu nevar aizbraukt, katra juristu kopa veido savu mazo mafiozo tīklu, kurā tiek koordinētas rīcības.
Ta notiek visā pasaulē, ne tikai Latvijā...

Nu, paskatāmies foto Torgāna grāmatā : ("Torgāns dzīvē un civiltiesībās ..." ) tur arī foto redzams, ka talkās pulcējas vieni un tie paši juristi,advokāti utt.
Negribu nevienu aizvainot, bet tieši šādās čupošanās reizēs tiek koordinētas dažādas nepatīkamas sazvērestības, lai panāktu klientiem labāko rezultātu.
Tā arī Bīriņu pilī elitāru juristu saiets 2017.gada vasarā...

Atbildēt

Tālis

29.05.2019. 15:38

Bojārs nozēlojams

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 15:22

»

Sandra Briķe

Un nav runa par vainu, bet par to, vai vēlas iet līdzi laikam, vēlas demokrātiju un tiesisku valsti, vai vēlas savas tiesneša vai cita jurista funkcijas veikt atbilstoši tiesību principiem un cilvēktiesībām utt., bet kā jau teicu, tagadēji saražoties juristi pa lielam tālāk par gramatisko tulkošanas...


Un informācijai par to Bīriņu pils juristu semināriem, ko slavēja no deputātu tribīnes no NA R.Dzintars.- Es arī vienreiz tur iekļuvu, bet varu teikt, ka tur pulcējas šaurs juristu loks, teikšu pat diezgan noslēgts, kur visiem nav atklāta un brīva piekļuve, un, ka tur dalībnieks ir E.Levits man rada bažas, ka viņu varēs ietekmēt.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 15:10

»

Sandra Briķe

Tikai tālāk no advokatūras, tā arī ir viena no tiesu sistēmas m-jas atzariem, tas ir saistīti, un prokurori arī...


Un nav runa par vainu, bet par to, vai vēlas iet līdzi laikam, vēlas demokrātiju un tiesisku valsti, vai vēlas savas tiesneša vai cita jurista funkcijas veikt atbilstoši tiesību principiem un cilvēktiesībām utt., bet kā jau teicu, tagadēji saražoties juristi pa lielam tālāk par gramatisko tulkošanas metodi nav tikuši, bet tiesību jēga, mērķis un būtība tiem sveša, tāpēc mums jau ir grīstē no apkašas līdz augšai.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 15:06

»

Paija - S.Briķei

Tas ir šokējoši , ko Jūs stāstat.Ta ir laime, ka Jūs atbalsta ģimene...


Tikai tālāk no advokatūras, tā arī ir viena no tiesu sistēmas m-jas atzariem, tas ir saistīti, un prokurori arī.
Par izglītību jurisprudencē, padomju laikā bija marksism-ļeņinisms, komunisms, bet tagad tiesību filozofija par dabiskām un pozitīvām tiesībām, kas atbilst tiesību principiem un seno filozofu atziņām par cilvēktiesībām tiesību ētiku utt. tur ir milzīga atšķirība, ja to lasa un studē, bet tagad juristi to nepiemēro, jo nezina, bet līdz iestāšanās ES starptautiskie lektori arī mums deva vērtīgas zināšanas, bet par to interesējās tikai daļa, maz AT tiesnešu, jo tie sevi uzskatīja par visgudriem.
lenini

Atbildēt

Paija - S.Briķei

29.05.2019. 14:56

Tas ir šokējoši , ko Jūs stāstat.Ta ir laime, ka Jūs atbalsta ģimene.
Bet Jūs varat pieteikties arī kā advokātes kandidāte.
Jums vēlams publicēt šos diskriminējošos spriedumus.
Bet ar maģistra grādu ir tā , ka Izglītības un Zinātnes ministrijā bija jāiesniedz atestāti tiem juristiem, kuri mācījāsun jurista kvalifikāciju guva padomju laikos : 5 gadus (dienas nodaļā) un 6 gadi (vakara nodaļā, neklātienē). Un likumos noteiktā kārtā šie atbilstoši 5 vai 6 gadi padomju sistēmā tika pielīdzināti mūsdienu maģistra grādam. Jo tagad , tas ir mūsdienās, par maģistriem kļūst daudz īsaka perioda nekā tie juristi, kuri guva izglītību padomju laikos. Cilvēki jau nav vainīgi, ka viņi piedzimuši un mācījušies padomju sistēmā.
Daudzi padomju sistēmas juristi pēc savas iniciatīvas drošības labad guva mūsdienās studēja un guva maģistra grādu, neraugoties uz to, ka likums pieļāva šo maģistra grādu atzīt (iesniedzot atestatu utt) caur dokumentu iesniegšanu Izglītības un zinātnes ministrijā

Atbildēt

voila

29.05.2019. 14:54

tas nu ir noticis, Latvijai ir jauns prezidents, klubiņu var klapēt ciet! Lai visiem veicas....

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 14:53

»

Sandra Briķe

Man starp tiesnešiem sākumā bija atbalstītāji, saņēmu atbalstu tiesas e pastā. Tad man jautāja, kā man nav bail, atbalstītājus atsēdīnāja. Īpaši pirmās instances tiesneši cerēja arī, ka es izcīnīšu izdienas pensiju no 50 gadiem, tāpat kā prokuroriem ,kuri ir tiesu sistēmā zemāki par tiesnešiem un saņem...


Es biju uzstādījusi sev augstu laktiņu un stādieties priekša, ja Jūs, izpildot Tiesneša zvērestu ar vislielāko godprātību un sirds apziņu pildītu savu darbu cilvēku pamattiesību aizsardzībā un Jūs kā mēslu izmestu ārā, apmelotu pa visu Latviju, no kā ciestu arī Jūsu ģimene, kā Jūs to izturētu? Es domāju, ka viņi baidīsies no skandāla, bet visa prese bija ietekmēta un ar mani nerunāja, bet kad tika uzsūtīta, domājot, ka es nobīšos , es biju priecīga, ka varu pastāstīt, bet atspoģuļoja tikai puspatiesības, Disciplinārkolēģijā presi neielaida, es tad gāju ar diktofonu, jautājumu nebija, sodīja, gāju ar policijas arodbiedrības līderi, arī to neielaida, jo slēpa savus melnos darbus un baidījās no tā, ko pateikšu. Tagad es kā parasts cilvēks stāstu šausmu stāstu par Latvijas tiesiskām sistēmām.

Atbildēt

Sandrai Briķei

29.05.2019. 14:48

»

Sandra Briķe

Jums taisnība, tādēļ varbūt kāds nosacīti bagāts cilvēks, kas gatavs no savas bagātības atteikties par labu Latvijas nākotnei, uzaicinātu arī mani dot savas zināšanas un ieguldījumu bērnu nākotnei brīvas un tiesiskas valsts izveidošanā


Jūs tikai maļat savu maļamo, mērķtiecīgi izvairoties no cionistu politikas vērtējuma Saeimā, tiesu sistēmā vispār. G. Valdamaņa grāmatā ir citāts no cionistu rokasgrāmatas Gudro stratēģija un taktika. "Tauta jāpieradina pie nelikumībām" utt. Ja Jums neinteresē politika, kurā realizēja pret Jums kā godīgu tiesnesi represijas, tad nav jēgas iedziļināties Jūsu problēmās. Kamēr neesat izlasījusi G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, kur minēta ar citātiem Saeimai cionistu rokasgāmata Gudro stratēģija un taktika, ar Jums nav vērts diskutēt. Kaut kā mērķtiecīgi aizejat no politikas. Bet meklējat līdzīgi domājošus, konkrētas personas. Tas tiešām atgādina VDD un DP darba operatīvo stilu. Lai Jums veicas! Ilgstoši izvairieties no politikas konsekvenču apspriešanas, ar kurās faktiski esat represētā. Kaut kas man saka, ka Jums nevar ticēt.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 14:42

»

Sandra Briķe

1) Jā viņš formāli savā Aizkraukles tiesā kaut ko centās pierādīt, tas manā skatījumā bija falšs process savējam. Bet nav jau svarīgi ko pierādīja, bet fakts, ka bija aģents ar segvārdu Raitis un viņa amats. Man komatu kļudas meklēja darbā un prasīja katru dienu paskaidrojumus, organizēja sūdzības, ...


Man starp tiesnešiem sākumā bija atbalstītāji, saņēmu atbalstu tiesas e pastā. Tad man jautāja, kā man nav bail, atbalstītājus atsēdīnāja. Īpaši pirmās instances tiesneši cerēja arī, ka es izcīnīšu izdienas pensiju no 50 gadiem, tāpat kā prokuroriem ,kuri ir tiesu sistēmā zemāki par tiesnešiem un saņem it kā zemāku procentuālo algu, bet patiesībā ar piemaksām saņem vairāk, bet viņu ieņēmumi tika slēpti.
Es nekur nestrādāju, pašlaik vēl fiziski nespēju, psiholoģiskais terors sabeidza manu fizisko veselību, ir dienas, kad varu ko darīt, ir dienas, kad man slikti. Man sagrauta visa imūnsistēma, šoziem 4 reizes slimoju. Uz mobingu un bosingu augstāk stāvošie tiesneši, kā arī uz Liepājas tiesas priekšsēdētāja I.Jaunģelžes amata ļaunprātīgu izmantošanu, nereaģēja,jo viņs tiem ir savējais ieliktenis utt.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 14:37

»

Paija - S.Briķei

T pr-js caur tiesu esot pierādījis, ka neesot bijis aģents, tā lasīju presē


1) Jā viņš formāli savā Aizkraukles tiesā kaut ko centās pierādīt, tas manā skatījumā bija falšs process savējam. Bet nav jau svarīgi ko pierādīja, bet fakts, ka bija aģents ar segvārdu Raitis un viņa amats. Man komatu kļudas meklēja darbā un prasīja katru dienu paskaidrojumus, organizēja sūdzības, ļaunprātīgi pret mani izmantoja augstāku ieņemamu amatu utt., par ko vispār ir kriminālatbildība
2)Pilsonību viņš ieguva ar faktu konstatējumu tajā pašā Aizkraukles tiesā, bet pilsonības iegūšana fakta konstatēšanas kārtībā nav paredzēta, domāju, ka tas vienīgais gadījums. Kad mani ēda ārā, es to tiesu sistēmas e vidē iebāzu acīs, un Jūs varat iedomāties, kas tam sekoja. Vai tiešām viņš tik maz zinošš, ka bija grūti nokārtot naturalizācijas eksāmenu. Kad es 2003.g.papildus šajos laikos ieguvu maģistra grādu, tas nebija lielākai daļai apgabal un AT tiesnešiem, bet viņi vērtēja manu darbu, ņirgājās un sodīja ar disciplinārlietām, jo biju nepaklausība, kā teica LU Lielajā aulā Tiesnešu konferencē AT Goda tiesnesis G.Aigars, jo es biju pirmā kurai 2013.gadā neiedeva kvalifikāciju, bet pašam G.Aigaram nebija šajos laikos iegūta maģistra grāda ar Eiropas tiesību folozofiju, bet viņi padomju laika izglītību pielīdzināja maģistram, un arī par to es viņiem iekodu utt.

Atbildēt

Paija - S.Briķei

29.05.2019. 14:27

T pr-js caur tiesu esot pierādījis, ka neesot bijis aģents, tā lasīju presē.

Vai Jūs tagad par juristi strādājat ?

Un vai Jums starp tiesnesiem neatradās neviens atbalstītājs ?

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 14:26

»

Paija - S.Briķe

(1) domājams , ka ministrs nepiekristu tikties ar Jums preses klātbūtnē...


Labi, ka esmu brīva no tiesneša saistībām, es daudz runāju sistēmas iekšienē, bet, ja žurnālisti būtu uzdevuši jautājumus, būtu pateikusi arī uz ārieni, bet tiesneša amats mani ierobežoja unman būtu safabricējuši kārtējo lietu par ētikas pārkāpumu, jo tiesu sistēma ir ar saviem slepenajiem lēmumiem un rīcību, un mana atklātība apdraudētu viņu prestižu. Sūdzot tiesā, es neko nepanāktu, jo mobings un bosings apauga ar jauniem moberiem, tiesnešiem attiecībā uz mani tika doti norādījum. Man kā pirmās instances tiesnesim ir ierobežotas iespējas ietekmēt procesus, pašpārvaldes komisijās mani neievēlēja, trīs reizes rakstīju iesniegumu uz apgabaltiesu, visas reizes manus dokumentus atteica nodot izvērtēšanai Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijā, tiesājos tiesā, ECT, astoņkāja kājas pat līdz Eiropai utt. Man liedza kaut kādu lēmējvaru, jo tas apdraudēja mafiju, un tur ir pat vēl drūmāki fakti.
ēja,Es i mēģšī

Atbildēt

Teds

29.05.2019. 14:25

»

lauķis

Nekā nebija,mēs esam tik stipri cik mūsu griba.Diemžēl kangaru īpatsvars ir dramatisks,bet viņi iznīks aiz savas žults un varaskāres


Pastāvēsim protams un griba ir zvērīga. Nevēlos palaist garām to brīdi, kad viņi sabirzīs.

Atbildēt

Paija - S.Briķei

29.05.2019. 14:25

Vai tad Jums ir liegums ar tiesas lēmumu strādat par 1.instances tiesnesi?Ja ir liegums, Jūs to varat apstrīdēt, taču darba lietās valsts nodeva nav jāmaksā.

Nevēlaties pamēģināt iesniegt savu CV Tiesl ministrijas personāla daļā?

... un piesakieties no jauna par tiesnesi, redzēs, ko Jums atbildēs, taču , ja pat Jūsu CV nonāks uz ministra galda, Jūs vētīs vēlreiz: (1) tieslietu ministrs; (2) Saeimas Jur.komisija ; ( 3)gala vārdu teiks VP, kurš tagad ir E.Levits.


Atbildēt

Teds

29.05.2019. 14:22

»

lauķis

Kāds sakars latviešiem ar šo kraupaino žīdu?Vai tad viņu vēlēja latviešu tauta


Sakars ir vistiešākais, turpinās latviešiem vēl dzīviem esot, ādas nomaukšana pār acīm. Nepieļaujot veiksmīgu uzņēmējdarbību un radot visās instancēs sovoku vidi, godīgiem cilvēkiem nošļūk rokas, bet tas nozīmē trūcību un iznīcību.
Manā apkārtnē no 9 jaunbūvēm, 8 pieder okupantiem un 1 ārzemēs strādājošam latvietim. Tas uzskatāmi parāda kuriem ir līdzekļi būvēties un kuri ar mokām galus savelk.

Atbildēt

lauķis

29.05.2019. 14:20

»

Teds

Latviešu tauta beidza pastāvēt tajā brīdī kad likvidēja Pilsoņu komiteju. Viss kas noticis pēc tā ir neleģitīms un Satversmei neatbilstošs, tātad anulējams kā okupācijas varas slēpts turpinājums ar slepenu vienošanos


Nekā nebija,mēs esam tik stipri cik mūsu griba.Diemžēl kangaru īpatsvars ir dramatisks,bet viņi iznīks aiz savas žults un varaskāres.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 14:19

»

Sandra Briķe

1)Tomēr domāju, ka ir arī Latvijas biznesmeņi, kuri būtu gatavi daļu ziedot, bet viņiem jābūt pārliecībai, ka nauda sasniegs mērķi un viņus par šo ziedošanos neiesēdinās cietumā...


Un vēl jautājums, kādēļ mani par atstatīšanos no man piespēlētas lietas izskatīšanas atceļ no amata un man nav tiesību strādāt par pirmās instances tiesas tiesnesi, un kādēļ AT priekšsēdētājs var būt cilvēks ar čekas aģenta ēnu? Tas ir astoņkājis, kas ''izēda''no tiesnešiem tos kā mani, kas runā acīs taisnību un atklāj tiesas problēmas, lai nav apdraudēti viņu krēsli, un to atbalstīja ar ECT lēmumu arī E.Levits, tā kā šai pasaulē nav drošība un tiesiskā paļāvība. Tēvzemei un Brīvībai paņēma nosaukumu no Brīvības pieminekļa, lai apmuļkotu tautu, un kas bija tās biedri?

Atbildēt

Paija - S.Briķe

29.05.2019. 14:19

(1) domājams , ka ministrs nepiekristu tikties ar Jums preses klātbūtnē;
Drīzāk otrādi, Jūs varat kļūt par žurnālisti..., akreditēties, bet tas ir ILGI...

(2) viņš to dara Juraša, sava partijas biedra labad, viņam var neizdoties cīņa pret abiem , vienīgais viņš var gaidīt pilnvaru termiņa beigas, bet tas ir ilgi un , iespējams, viņu pašu " nomet";Ministrs taču pats ir bijis advokāts, viņs noteikti zin visu to virtuvi tiesās ...


(3) žēl, ka Jūs neesat vairs tiesnese, jo Jūsu domu gaita atšķiras no citu, stagnātisko un korumpēto tiesnešu rīcības. Diemžēl ir daudzi tiesneši, kuri neievēro likumus un dara nelaimīgas cilvēku dzīves;

Atbildēt

Teds

29.05.2019. 14:09

»

lauķis

Kāds sakars latviešiem ar šo kraupaino žīdu?Vai tad viņu vēlēja latviešu tauta


Latviešu tauta beidza pastāvēt tajā brīdī kad likvidēja Pilsoņu komiteju. Viss kas noticis pēc tā ir neleģitīms un Satversmei neatbilstošs, tātad anulējams kā okupācijas varas slēpts turpinājums ar slepenu vienošanos.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.05.2019. 14:08

»

Paija - S.Briķei

Jūs taču nedomājiet, ka Latvijā dzīvojošiem " biznesmeņiem" interesētu tāda taisnīguma ieviešana, kuras dēļ viņiem būtu jāatsakās no savas bagatības DAĻAS...


1)Tomēr domāju, ka ir arī Latvijas biznesmeņi, kuri būtu gatavi daļu ziedot, bet viņiem jābūt pārliecībai, ka nauda sasniegs mērķi un viņus par šo ziedošanos neiesēdinās cietumā!
2) domāju, ka J.Bordānam no manis ir bail, jo nebūs ko atbildēt, tad tas jādara konfrontācijā ar preses piedalīšanos, kas pierādīs, ko viņš patiesībā domā un ko darīs. Bez tam man jāpaskatās dokumentos, vai esmu jau iepriekš pieteikusies kā pie Tieslietu ministra, jo es centos kontaktēties ar katru ministru. Pie Dz.Rasnača centos pieteikties vismaz 5 reizes, visas man atteica, jo arī viņš baidījās no maniem jautājumiem.
3)šāds neprofesionāls gājiens pret ģerālprokuroru var apdraudēt viņa kršlu, jo AT priekšsēdētājs atbalsta Ģenerālprokuroru un Ģenerālprokurors atbalsta AT priekšsēdētāju un abi ir vienā Tieslietu padomē. Ar šo astoņkāji ir jācīnās citādām metodēm nevis ar izbļaustīšanos tāpat kā ar Tiesu sistēmas izvērtēšanas komisijas izveidošanu. Un sākotnēji jau J.Bordāns paziņoja, ka noņems arī AT priekšsēdētāju, tā kā viņš ir tagad sprukās.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...