Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Baskāji

23.06.2023. 01:00

Es tikko nopirdos. Tāpēc,ka iedzēru šņabi. Bet tev pat baskāji krievu Maskavas deģenerāt,nav pirdienu. Jo ēd kakas un bezdi visur,pat gultā ar sievu...kurai tas nepatīk,bet tik daļēji patīk,jo ir tāda pat dzīvniece. Vai ne? Visi ir tuvāk,nekā izliekas krivijas čort.

Atbildēt

Baskājainam

23.06.2023. 00:49

Kā atnāci šeit iekarot,tā arī nosprāgsi. Bez murgiem,tikai suverinetāte,neatkarība mums latviešiem atlikusi ar valsts LR atjaunošanu. Protams,pēc velna radītās valsts likvidācijas Krievijas. Ar jums baskājiem nīststo ASV protams.

Atbildēt

Maskavas fans

22.06.2023. 00:28

»

Latiš

Maksājot nodokļus šai"valstij" tu apzodz ģimeni un baro pie siles esošos noziedzniekus


Tas gan desmitniekā. Maksājam par jūsu krievu "atjaunoto" LR. Uzturam visus krievu okupantus. Nodrošinam krievu sadistiem čekistiem,militāristiem un krievu mira sadistiem pensijas,sociālo paketi,ceļus,infrastruktūru,medicīnu..ļaujam darboties policijā,šiverēties par prokuratūru,cietumu sistēmu un visbeidzot nagla VDD,čekas pēctecības kantoris ar nomainītu nosaukumu un izkārtni uz durvīm. Kas uztur Latvijā Maskavas totalitāro varu. Tiesās,tiesneši aģenti,deputāti tikaai aģenti ietekmes. Banķieri,biznesmeņi,kriminālā pasaule saražoti jau tik daudz "autoritātes " kas gaida tikai fas,lai sāktu atkal latviešu tautas aplaaupīšanu,teroru un noslepkavošanu .
Jūs krievu izdzimteņi,taču neesat cilvēki. Paši nekad nedzīvojat un citiem neļaujat dzīvot.
Tikai pēc LR neatkarības atjaunošanas un jūs visus tiesāšanas ar cietumsodu...un deportāciju,šeit,šinī zemē sāksies izaugums ekonomiskais un tālāk sociālais.

Atbildēt

Latiš

21.06.2023. 18:16

»

?

Kur maksā aploksnēs? Zinu daudzus vienkāršā darba strādniekus, nevienam nekur aploksnē nepiemaksā


Maksājot nodokļus šai"valstij" tu apzodz ģimeni un baro pie siles esošos noziedzniekus.

Atbildēt

Letiņš

21.06.2023. 17:52

»

pag

Jums nepatīk Latvijas krievu skolas? Jums tur slikta izglītība? Tad ejiet uz latviešu skolām


Salīdzinot ar KF skolām, LV izglītība ir tik slikta, ka Krievijā ar mūsu izglītību tikai sētniekos!

Atbildēt

!

21.06.2023. 17:48

»

Darītājs

Tajā laikā bija gan. Skaļā kokvilnas lieta, ikru, dimantu lietas, utt


Tā bija valsts mantas izzagšana. Ēnu ekonomika ir, kad ražojot nemaksā nodokļus. Spekulācija arī nav ēnu ekonomika! Tā ir spekulācija! Kas ir vai nav atļauta.

Atbildēt

Darītājs

21.06.2023. 11:45

»

Domātājs

Kāda ēnu ekonomika bija Padomijas laikā? Spekulācija, kas bija kriminālsodāma? Piemājas dārzā varēji audzēt un pārdot tirgū ko gribi


Tajā laikā bija gan. Skaļā kokvilnas lieta, ikru, dimantu lietas, utt.
Spekulācijām arī īpaši pievērsa uzmanību. Kaut vai Teikmanis, Levita sekretārs, piesprieda sodus ar brīvību atņemšanu.

Atbildēt

noverojums virtualaja telpa

21.06.2023. 10:52

ieredni Latvija neievero valsts valodas likumu,sakusi saviem valsts instituciju portalu nosaukumiem likt klat pielikumu,, gov,, !kads sakars latvijas valsts institucijam ar anglicismiem,jeb kads sakars latvijas valsts institucijam ar liellopiem.

Atbildēt

nevozmoznaja misija

21.06.2023. 10:48

»

nu tad

čemodan, vokzal, rossija un visas problēmas paliek pagātnē


tavejie nosaukumu ,,vokzal,, nakts melnuma norava,vagonus un lokomatives pardeva ,bet lokomotivju masinistus atlaida no darba !

Atbildēt

IM

21.06.2023. 10:38

Darītājiem ir kirdik. Muldētāji vairojas nedomājamā ātrumā un visiem viņiem gribas labi paēst. Kas tad šos baros ja ne tie darītāji kas vēl turas uz ūdens. Piekārs tiem vēl nodokļus, un daudzi vēl aizies pa burbuli. Bet muldētāji tik vairosies un viņu apetīte tik augs. Kā tas viss var funkcionēt absolūti nav saprotams?

Atbildēt

pag

21.06.2023. 10:31

»

Letiņš

Sliktā Latvijas izglītība


Jums nepatīk Latvijas krievu skolas? Jums tur slikta izglītība? Tad ejiet uz latviešu skolām.

Atbildēt

jautājums

21.06.2023. 10:30

»

Monarhists

Ne jau visi var atļauties desas! Cilvēki brīvdienās cep pankūkas, tas ir daudz lētāk! Kad ir švaki ar pārtiku un komunālos samaksāt arī ir grūti, tad par darbu valsts un tautas labā, nav laika domāt! Un tādu kam nav laika prātot, esot 75% Latvijā dzīvojošo, pēc statistikas


Tas laikam ir jautājums par attieksmi...par katra dzīves vērtībām....Liela daļa latviešu 18-19.gs cīnījās par savas tautas interesēm...bez visām desām..Par pankūkām: Tas ir pilnīgi normāls ēdiens...Un vēl-varbūt mazāk vajag tērēt naudu alkoholam un greznām bet nevajadzīgām lietām, kā piemēram-Dziesmu svētku apmeklējumiem, auto, utt, tad naudas pietieks ar pārtikai..

Atbildēt

latviijec

21.06.2023. 10:27

»

Letiņš

Sliktā Latvijas izglītība


izglitiba visiem viena: Ta nevar vieniem traucet, citiem netraucet.

Atbildēt

Monarhists

21.06.2023. 10:17

»

jautājums

Vai Tu pats un cilvēki strādā desas, vai valsts un tautas labā????Desas dēļ strādā imigranti


Ne jau visi var atļauties desas! Cilvēki brīvdienās cep pankūkas, tas ir daudz lētāk! Kad ir švaki ar pārtiku un komunālos samaksāt arī ir grūti, tad par darbu valsts un tautas labā, nav laika domāt! Un tādu kam nav laika prātot, esot 75% Latvijā dzīvojošo, pēc statistikas.

Atbildēt

Monarhists

21.06.2023. 09:44

»

404

Toties pa to laiku pamazām atgriežas arī bijusī baltvācu muižniecība: "Fon Rozenu dzimtas pēctecis vēlētos atgūt Lielstraupes pili. Notikumiem līdzi seko arī 'Netflix'. Vēl vairāk - "13. gadsimtā Lielstraupes pils pirmo reizi minēta dokumentos. Šī dzimta gandrīz vienmēr saimniekojusi Liestraupes pilī...


Cerība ir, ka nākotnē būs kārtība! Strādās pie barona, barons par to dos pārtiku, māju kur dzīvot, saslimsi -- atsūtīs ārstu, kurš iedos zāles, mājās būs vajadzīgs liels remonts -- barons palīdzēs! Vecumdienas arī nebūs jāpavada veco ļaužu pansionātā( nabagmājā), barons no mājas ārā nedzīs, bet liks vēl taviem pēcnācējiem parūpēties par tevi, ja pats vairs nevarēsi, badā arī neatstās!
Visas sociālās garantijas, kādas nav bijušas pēcāk, ne pie vienas varas!

Atbildēt

!

21.06.2023. 09:34

»

Hgf

1939 baltvācieši nebija spiesti izceļot no Latvijas. Latvijā viņiem bija visas tiesībās kā jau Pilsoņiem. Nekāda terora nebija. Kā piemēram šodien notiek krievu terors pret latviešiem...


Sliktais Putins, ne tikai savus krievus sauc, bet visus labi izglītotos, kam nepatīk dzīvot ar pederastiju pārņemtajos rietumos, kur valda sātanisms.
Vācieši jau vesalu ciematu iekārtojuši Donas guberņā.
Tā ka nesatraucies,bet padomā, ja Tev izglītība atbilst prasītajam!

Atbildēt

vv

21.06.2023. 09:27

»

Hgf

1939 baltvācieši nebija spiesti izceļot no Latvijas. Latvijā viņiem bija visas tiesībās kā jau Pilsoņiem. Nekāda terora nebija. Kā piemēram šodien notiek krievu terors pret latviešiem...


Kāds krievu terors, vieni latvieši vadošos amatos, pilnas valsts iestādes ar latviešu ierēdņiem, teros ir latviešiem no latviešiem, par krieviem vispār nav ko runāt, kriev i visus melnos, slikti apmaksātos darbus strādā

Atbildēt

vv

21.06.2023. 09:23

"ka labāk maksāt šiem ierēdņiem algu par nestrādāšanu nekā par strādāšanu", precīzi, valsts iestādēs nedrīkst strādāt ātri, censoņiem kas uzsākuši darbu valsts iestādēs un nezin ka jāvelk viss iespējami lēnāk, vienas dienas darbu jāsadala uz mēnesi, aizrāda, ka nevajag steigties, var pat atbrīvot no darba, un tas nav nekāds feiks, tā ir realitāte, bet uzņēmējiem ir jāuztutr šie nevienam nevajadzīgie plānā galdiņa urbēji, valdošai varai tie ir izdevīgi, jo vēlēšanās no viņiem saņems balsis, un šie ierēdņi saņem labas algas un citus bonusus, par kuriem privātie var tikai sapņot. Šlesers solija nomazināt ierēdņu bandas un grupējumus, bet kaut kā nemana.

Atbildēt

Hgf

21.06.2023. 08:36

»

404

Toties pa to laiku pamazām atgriežas arī bijusī baltvācu muižniecība: "Fon Rozenu dzimtas pēctecis vēlētos atgūt Lielstraupes pili. Notikumiem līdzi seko arī 'Netflix'. Vēl vairāk - "13. gadsimtā Lielstraupes pils pirmo reizi minēta dokumentos. Šī dzimta gandrīz vienmēr saimniekojusi Liestraupes pilī...


1939 baltvācieši nebija spiesti izceļot no Latvijas. Latvijā viņiem bija visas tiesībās kā jau Pilsoņiem. Nekāda terora nebija. Kā piemēram šodien notiek krievu terors pret latviešiem.
1939 gadā Hitlers sauca vāciešus visā pasauleē,atgristies Vācijā. Repatreēties. Ko viņi arī izmantoja.
Krievijas okupanti šodien arī varēja izmantot tādu pašu iespēju. Jo saimnieks un gēnijs Putins arī taču sauc visus krievus uz mātušku laimes zemi..vajadzzīgi karavīri..mātītes lai dzemdētu jaunus bērnus,karavīrus,vergus.
Laimīgu ceļu...

Atbildēt

Jaunā Jeruzaleme

21.06.2023. 06:11

»

Žoržs Soross

gribat vai negribat bet latvijas teritorija tiek iekljauta Lielhazarijas kaganata ar galvaspilsetu Kijeva. Tagat prieksvakars un sagatavoshanas sikumi


Ar galvaspilsētu Konstintanopole. Bet Kijevu un nelielu Ukrainas daļu atstās “nacistiem” - ukraiņu tautai, kas paliks pāri no Ukrainas. To piespiedīs parakstīt sliktu līgumu ar Krieviu. Zeļenskis dzīvos vecajā Izraēlā kā miljardieris. Putina dubultnieku nogalinās. Inkins ar Si vienojušies iesaldēt Ukrainas karu, sagatavoties Taizemes konfliktam.

Juaņa pret žīdu usd naudu pasaulē. Kompromiss - pasaules pūļa likvidācija, ekonomikas transformācija uz digitālo naudu.

Latvijā VID, FID un ELT terors. Pa kempingiem jau braukā VID un FID aģenti.

Tirdznieciba, pakalpojumi, būvniecība. VID kontrolē pircēju pirkumus caur kases aparātiem un SS.com.

Atbildēt

Žoržs Soross

21.06.2023. 04:18

gribat vai negribat bet latvijas teritorija tiek iekljauta Lielhazarijas kaganata ar galvaspilsetu Kijeva. Tagat prieksvakars un sagatavoshanas sikumi.

Atbildēt

404

20.06.2023. 22:41

»

izcilības pārskats

Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, kijivijas atbalstīšanai tērē daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānijietis vai vidējais vācijietis


Toties pa to laiku pamazām atgriežas arī bijusī baltvācu muižniecība: "Fon Rozenu dzimtas pēctecis vēlētos atgūt Lielstraupes pili. Notikumiem līdzi seko arī 'Netflix'. Vēl vairāk - "13. gadsimtā Lielstraupes pils pirmo reizi minēta dokumentos. Šī dzimta gandrīz vienmēr saimniekojusi Liestraupes pilī, līdz pat 1939. gadam, kad fon Rozeni bija spiesti izceļot uz Vāciju" [delfi.lv] Pēc bijušo muižnieku piespiedu izceļošanas, kādu laiku tai pilī bija dzērāju profilaktorijs, kurš vairs neesot aktuāls.

Atbildēt

Kāpēc muļķi iestājas pret ekonomikas daudzveidību?

20.06.2023. 21:35

»

Veto

Varbūt jāsāk ar "profesora" Saukas pētījumu analīzi? Banku apmaksāts pētījums, kurš balstīts uz subjektīvu "uzņēmēju" aptauju, kur šie fantazē, cik tad liela tā ēnu ekonomika varētu būt...


Jo nezin, kas ir ekonomika. Ai no tās kaut ko jēdz Jaunzeme vai Ašeradens, Kariņš? Viņi imitē darbu.

Viņi aizņemas 2 miljardus katru gadu. Lai turpina izlikties! Šī valsts irnolemta ūtrupei un katrs cīnās pats par izdzīvošanu.

Atbildēt

Veto

20.06.2023. 21:20

Varbūt jāsāk ar "profesora" Saukas pētījumu analīzi? Banku apmaksāts pētījums, kurš balstīts uz subjektīvu "uzņēmēju" aptauju, kur šie fantazē, cik tad liela tā ēnu ekonomika varētu būt.
Jau pasen šo pieeju ir atzinuši par nevalidējamu, tā vietā pārejot uz reālu skaitļu analīzi, proti, apgrozījumiem, IKP, importu-eksportu, algu līmeni, izdevumu līmeni un tā tālāk, nevis prastu papļāpāšanu par tematu.

Atbildēt

JKL

20.06.2023. 21:14

Tas labi: par to visu jau kā gadu te rakstīja komentos. Beidzot tie ir sadzirdēti.

Atbildēt

Huļi bļoda netīra

20.06.2023. 20:36

»

To sauc par “ekonomikas transformāciju”

1. Slepkavot ekonomiku visos veidos...


Perfekti raksturots *tekošais moments* !Kur mazā, efektīvā mūsu valsts pārvalde?

Atbildēt

fakts

20.06.2023. 19:34

»

nodokļu zagļi nav trūcīgi

alga aploksnē, pabalsti,viss par velti


Deputāti un augstākā ierēdniecība tiešām nav trūcīgi.

Atbildēt

?

20.06.2023. 19:29

»

nodokļu zagļi nav trūcīgi

alga aploksnē, pabalsti,viss par velti


Kur maksā aploksnēs? Zinu daudzus vienkāršā darba strādniekus, nevienam nekur aploksnē nepiemaksā!

Atbildēt

nodokļu zagļi nav trūcīgi

20.06.2023. 19:15

alga aploksnē, pabalsti,viss par velti

Atbildēt

IM

20.06.2023. 19:05

Naudu atņems visiem, medicīnu trūcīgajiem? Trūcīgajiem laikam domāts miesās trūcīgajiem. Nu bet protams! Kam vergam vajadzīga nauda un kam miesās trūcīgam vergam medicīna? Ēnu ekonomika neiespējama.

Atbildēt

Domātājs

20.06.2023. 18:58

Kāda ēnu ekonomika bija Padomijas laikā? Spekulācija, kas bija kriminālsodāma? Piemājas dārzā varēji audzēt un pārdot tirgū ko gribi!
Paskaidrojiet man nepotētajam. Citādi es domāju, ka cilvēki masveidīgi sajūk prātā.

Atbildēt

izcilības pārskats

20.06.2023. 18:42

»

vel dzivajiem barikadniekiem

redziet pie ka noveda nacionalkomunistu valsts apversums 4 maija


Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, kijivijas atbalstīšanai tērē daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānijietis vai vidējais vācijietis.

Atbildēt

Negribas kliegt!

20.06.2023. 18:31

»

Gribas kliegt

Šitā VIDistiem nekas nesanāks , nemāk atšķirt celoņus no sekām. Ja nezināt , paprasat kaut Krištopānam! Un visuzticamākie ir vecs suns un skaidra nauda


Plāns sarakstīts labs, kā apkarot alternatīvo ekonomiku.

Tik labi uzrakstīts, ka neizdosies. Tas ir labi. Jo, ja alternatīvo ekonomiku iznīcinās, vai mazinās, apgrozībā būs tikai banku kredītu nauda un niecīgās pensijas plus Eiropas fondu nauda ekonomikas sildīšanai. Ar to ir par maz, lai ekonomika attīstītos. Jo mērķis ir to slepkavot, valsti novest ūtrupē, izpārdodot valsts uzņēmumus Ņujorkas žīdu biržā.

Atbildēt

To sauc par “ekonomikas transformāciju”

20.06.2023. 18:26

1. Slepkavot ekonomiku visos veidos;

2. Ar sodu sistēmu atbrīvot privātpersonas no vēlmes nodarboties ar uzņēmējdarbību;

3. Ar sodīšanu atbrīvot privātpersonas no “brīviem naudas resursiem”, kurus varētu ieguldīt uzņēmējdarbības attīstībā;

4. Uebiedēt medijis ar valsts teroru ikvienu, kas pretosies huntas plāniem slepkavot ekonomiku;

5. Ar teroru panākt, ka cits par citu ziņo “valsts veļasmašīnai”, kas caur VID atmazgā Pasaules bankas aizdoto, svaigi izlaisto naudu baz seguma.

Izklausās neticami, bet Paaules Bankai atdotie aizdotās naudas augļu procenti ir Latvijas VID atmazgātā ēnu ekonomikas nauda.

Atbildēt

Koka rublis

20.06.2023. 18:11

»

Gribas kliegt

Šitā VIDistiem nekas nesanāks , nemāk atšķirt celoņus no sekām. Ja nezināt , paprasat kaut Krištopānam! Un visuzticamākie ir vecs suns un skaidra nauda


Ja uz to skatās no kolaboracionistu pozīcijām, tad jā, jāprasa kādam no sarkanajiem lielzagļiem.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

20.06.2023. 18:05

»

yes

ierednu specalgam vajag pievienot ierednu specveikalus un ierednu specslimnicas


Ļoti talantīgs un ģeniāls komentārs! Man tikai ģeniāli talantīgas pļutkas izdodas! Jo neko citu nekad nemācēju un nespēju, tikai pļutkoju kā plānprātiņš. Paldies par man izrādīto uzmanību! Cenšos cik varu! Tad nomainu piepļūtītos pamperus un turpinu spiest savas pļutkas, atkal cenšos cik varu! Un tā katru dienu. 👍👍👍👍💪

Es, plānprātiņš ŽH, tik skapī ierau no plastmasnieka un iesten te!
Aumež darbinu savu talantīgo pļutku ventilatooru!:)😂

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

20.06.2023. 18:03

»

nu tad

čemodan, vokzal, rossija un visas problēmas paliek pagātnē


Kāda tev transekzuālā orjentācija? Man patīk vīr.dz. no 8+ līdz 98+ gadi. Passīvaiz esu tagat.

Atbildēt

Marss

20.06.2023. 17:54

Sākumā vajadzētu VID attīrīt no korumpantiem, reketieriem . Kur šīs iestādes darbiniekiem dārgas mašīnas, mājas , bagāti vecāki, nekustamie īpašumi ārzemēs?. Vadība piesedz un atbalsta.

Atbildēt

lauķis

20.06.2023. 17:22

»

!

Krievija skaidras naudas lietosanas aizliegums nepastav


Nu,nu,ar ko tad Krievzemes pārvaldnieki atšķiras no citu koloniju pārvaldniekiem?

Atbildēt

nu tad

20.06.2023. 17:04

»

!

Krievija skaidras naudas lietosanas aizliegums nepastav


čemodan, vokzal, rossija un visas problēmas paliek pagātnē.

Atbildēt

nain

20.06.2023. 16:55

»

Ziedojiet ziedojiet

Varētu padomāt,ka nav specveikalu un specslimnīcu ar specdakteriem


"dakteri" tagad arī VALODNIEKU KASTĀ---tiešām specdakteri?!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

FotoAr Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši.
Lasīt visu...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...

Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...