Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mona

12.06.2014. 20:37

RUNGAINIS TĀPAT KĀ NAUDIŅŠ, ŠLESERIS MAINĪJIS UZVĀRDU UN VISU LAIKU PUBLISKI TĒLO PĀRGUDRO, BESĪ..

Atbildēt

Rengulis

09.06.2014. 18:54

Nu tas gan ir "investīciju baņķieris" :D:D!!!

Atbildēt

sise

09.06.2014. 14:08

nu Reiram jau arī oficiāli nekas nepieder....

Atbildēt

Dagnija

09.06.2014. 13:30

Varbūt kāds var paskaidrot, kāpēc valdībai jāalgo kaut kāds apšaubāms mākleru kantoris (Rungainis tak savu laiku bija nekustamo īpašumu uzpircējs un pārdevējs), lai kārtotu valstiski svarīgas lietas. Valdības rīcībā (pie Ministru Kabineta) taču ir visvisādi juristi un juriskonsulti. Ar ko tie nodarbojas? Kāpēc tie nevar kārtot, piemēram, airBaltic un Liep.Metalurga problēmas?

Atbildēt

zj

09.06.2014. 11:50

»

GHK

No teksta nav saprotama viena lieta - kāpēc par kaut ko sliktu tiek uzskatīta virsrakstā minētā uzņēmuma īpašnieku maiņa, kas notikusi ...'paklusām'. Vai tas ir kaut kas slikts? Cik esmu novērojis, uzņēmumu īpašnieku maiņa parasti nenorit 'skaļi', vienkārši UR iesniedz dokumentus, bet skaļi pasākumi...


Šajā gadījumā īpašnieku maiņa varētu nozīmēt "galu nokopšanu" sakarā ar kādu lielu projektu sekmīgu pabeigšanu. Un, iespējams, citu projektu sākšanu. Jo personālijas līdzekļu avotiem mainās. Jāsāk no tīras lapas. Uzvārdu maiņa jau ir noiets etaps (no Melbārža uz Rungaini).

Atbildēt

gevijs

09.06.2014. 09:58

re cik daudz saviesušies šie dombrovska siles strebēji bet mēdiji nesauc īstajos vārdos un noklusē ...

Atbildēt

Vidzemes šakālis

09.06.2014. 08:56

»


Jūs izrādāt, nevis es, necieņu komentātājiem vispār - dzēšot komentārus, jo nespējat paciest citādu viedokli, neļaujat ar to iepazīties citiem komentētājiem, kas, iespējams, vēlētos izteikt savu viedokli..

Palaikam atkārtājot kādu komentāru, kas nav ne cieņu aizskarošs, ne naidu kurinošs, ne citādi likumu pārkāpjošs, šai tēmai, KAS KOMENTĀRĀ, tiek pievērsta pastiprināta sabiedrības uzmanība ar mērķi komentārā skartās problēmas risināšanai.. kas nav viegls ceļš..

Procesuāli Jūs ierobežojat vārda brīvību - vārda brīvība nav tikai vienreizēju, Jums interesantu komentāru publicēšana, bet brīvība savu komentāru atkārtot, komentāru, kas nepārkāpj likumu..

Problēma ir citur, ko šoreiz mēģināt nomaskēt ar komentāra dzēšanu. Saskaņā ar likumu Jūs esat atbildīgi arī par komentāriem, to saturu, ja šāds komentārs, kas tikai varētu būt tulkojams kā pretrunā ar likumu, vai kādas valsts iespējamām interesēm, kuras tikai varētu tikt tulkotas kā aizskartas, ir jūsu portālā.. Šādas pazīmes saskatāmas komentārā, ko dzēsāt..

Ņemot vērā, ka neesat pilnībā brīvs portāls, lai kā sevi kā tādu reklamētu, un nespējat arī augt, pārvarot likumu robežas sabiedrības attīstības interesēs, Jūs atpaliekat un tad paliekat klaču un "netīras veļas mazgāšanas" līmenī, tādēļ, L.L. vārdiem runājot - "viss girsā!". Ar aizbildināšanos par kaut kādas „necieņas izrādīšanu”, Jūs mēģināt sevi vnk attaisnot, jo neko nespējar likt pretī – kā vienīgi IZDZĒST!

Jau šoreiz, dzēšot tikai vienu reizi manu komentāru, Jūs mani esat patiesībā nobanojuši un aizskāruši manas vārda brīvības tiesības, atklājot sava portāla patiesās intereses un mērķus.. ja vēlos Jūsu portālā komentēt, liekot man pašam sevi cenzēt pretēji LR Satversmes 100. pantā noteiktajam.

Atbildēt

ABALSTU, jo šoreiz gan nav

09.06.2014. 08:39

»


vajadzība kādu personāžu ar "tautas" komentāriem noskalot kanalizācijā.
Šoreiz domājam kopā un ar informāciju, kompetenci un līdzsvarotību varam panākt, lai pirmo reizi Latvijas vēsturē varai sagādātu kādus ilgus un rezutatīvus kriminālprocesus. Tas nav neiespējami un ir ļoti veselīgi mūsu valstij.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

09.06.2014. 07:49

Jā, jā disrā un girsā, Lato Lapsa, viss, ja jau sāk dzēst komentārus. Pieteik.com sevi diskvalificē un sagrūs, viss būs girsā ar pietiek.com..

Būs cits portāls, kas nebūs pērkams kā pieteik.com.

Atbildēt

bāc nu kadi tie purni te lien laukā ...

09.06.2014. 06:48

kārtējais dombrovska siles šnakarētājs ...

tomēr bet galvenais jau panoramā uzturēt ideju ka tie sliktie ir krievi un oligarhhi un ka tā jau viss attīstās pozitīvā itkā virzienā.

Atbildēt

bāc nu kadi tie purni te lien laukā ...

09.06.2014. 06:48

kārtējais dombrovska siles šnakarētājs ...

tomēr bet galvenais jau panoramā uturēt ideju ka tie sliktie ir krievi un oligarhhi un ka tā jau viss attīstās pozitīvā itkā virzienā.

Atbildēt

GHK

09.06.2014. 05:29

No teksta nav saprotama viena lieta - kāpēc par kaut ko sliktu tiek uzskatīta virsrakstā minētā uzņēmuma īpašnieku maiņa, kas notikusi ...'paklusām'. Vai tas ir kaut kas slikts? Cik esmu novērojis, uzņēmumu īpašnieku maiņa parasti nenorit 'skaļi', vienkārši UR iesniedz dokumentus, bet skaļi pasākumi netiek ne rīkoti, ne tādus prasa normatīvie akti. Izņēmums ir lielu uzņēmumu u.c. finansu problēmas, tad gan medijos ir par maiņu. Agrāk Parex, tagad LM. Ko ar klusumu šoreiz gribēja pateikt kāds ar segvārdu Pietiek, pagaidām paliek noslēpums.

Atbildēt

Oho

09.06.2014. 01:21

Atkal viens Martinsons

Atbildēt

Burkas kundze

08.06.2014. 23:38

ta šitie ir mazzagļī? :D

Atbildēt

ekonomists

08.06.2014. 20:47

LAPSAM VAJAG PAPĒTĪT ,VAI BIEDRA IEPĒJAMIE INĀKUMI NO DOMBROVSKA KONSULTĀCIJĀM NEPĀRSNIEDZ KREDĪTU SUMMU? VAI NEDRAUD MAKSĀTNESPĒJA? TIE IR ĪSTIE KONSULTANTI VALSTIJ?

Atbildēt

Vēl viens Dombrovska radīts "veiksmes" stāsts....

08.06.2014. 17:27

Taču ar Prudentia, kas minēta šajā paziņojumā, patiesībā lielākoties ir domāta SIA Prudentia Advisers, kas pagājušo gadu beidza ar 724 tūkstošu latu apgrozījumu (gadu iepriekš - 688 tūkstoši latu) un 156 tūkstošu latu peļņu (gadu iepriekš - 216 tūkstoši latu). Tiesa, lauvas tiesu šī apgrozījuma un arī peļņas nodrošināja Dombrovska valdības bez konkursa veiktie iepirkumi.

Lursoft dati kopā ar Pietiek rīcībā nonākušajiem dokumentiem par Dombrovska valdības nodrošinātajām regulārajām "piešpricēm" Rungaiņa uzņēmumam rāda citu ainu: politiskās tuvības nodrošinātā, nekādu reālu labumu valstij nedevušā līguma ar nacionālo aviokompāniju airBaltic dotie ienākumi 2012. gadā bijuši faktiski vienīgais Rungaiņa uzņēmuma Prudentia Advisers ieņēmumu un iespaidīgās peļņas avots.

Savukārt 2011. gada nogalē noslēgtā airBaltic un Prudentia Advisers pakalpojumu līguma teksts, ko Pietiek jau publiskojis, rāda, ka ik nedēļu SIA Prudentia Advisers no nacionālās aviokompānijas bijusi tiesīga saņemt 13 794 latus (ieskaitot PVN). Cik zināms Pietiek, šis līgums tā arī nav lauzts, kaut gan Prudentia nav spējusi atrast airBaltic potenciālo investoru.

Iepriekš Rungainis savu finansiālo veiksmi Dombrovska valdības pasūtījumu pildīšanā ir skaidrojis šādi: „Nevajag iet lielzagļu pavadā, kam Prudentia traucē izkārtot zaudēto naudu vēlamajā apmērā no airBaltic. Prudentia atlīdzība ir daudzas reizes mazāka un līdz kabatai nonāk tikai daži procenti no ienākumiem. Šāda līmeņa naudas jebkad no valsts ir dabūjuši tikai augstāk minētie lielzagļi.”

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...