Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tev derētu izskalot smadzeness

23.03.2020. 07:54

»

imis

Ielej sev to ūdeņraža pārskābi ānusām atomārais skābeklis tev izdezinficēs tūpli, atradies krūmu dakteris


tur tavas cietās PSRS krievu kaku pilns, cietmniek!

Atbildēt

imis

23.03.2020. 07:39

»

Vīruss nav redzams

Un nevar redzēt, vai nonāvēts...


Ielej sev to ūdeņraža pārskābi ānusām atomārais skābeklis tev izdezinficēs tūpli, atradies krūmu dakteris!

Atbildēt

Vīruss nav redzams

23.03.2020. 07:26

»

paardomas

Visā pasaulē operāciju zāļu dezinfekcijai tiek izmantotas divas lietas,kvarca lampas un hloramīns,tie nonāvē pilnīgi visus vīrusus,der arī ozonatori.Pagaidām par to pilnīgs klusums.Cik daudz laika vajag lai noskaidrotu pie kādām temperatūrām un no kādām vielām tas vīrus nobeidzas?Vai stāsts par propolisu...


Un nevar redzēt, vai nonāvēts.

Pretoties nekaitīgajam koronavīrusam var tikai ar veselu imunitāti. Ieksējo un ārējo.

Iekšējā ir tievās zarnas ap 3-5 kg bakteriju masa. Ārējā ir acis, deguna dobums, mutes dobums. Ausis.

Pēdējiem jābūt izcila kārtībā, nepiesārņotiem, strādājošiem, sārmainiem kā visam ķermenim. Rokas jāmazgā, lai nevājinātu imunitāti pretoties, ar rokām aizskarot seju utt.

Kā to panākt, lietojot papildus C vit. Jūras cūciņām, dažām mērkaķu sugām un cilvēkam C vit. pats organisms neizstrādā.

Vīrusiem patīk skāba vide, netīra, mitra, silta, gļotaina, kur maz skābekļa. Sksbeklis ir noteicošais, lai šūnu apvalks ar selēna līdzdalību pretotos vīrusa iekļūšanai šūnā caur šūnas apvalku. Zn palīdz sintetisko C vit. izmantot. Ķiploki, sīpoli - selēns utt. Smago metālu sāļu disbalanss utt. veicina nepretošanos. Pretošanos veicina spirulina, hrolofils, kas pār ieto skābekli asinīs. Ūdeņražpārskābe ūdenī ar ko skalo nāsis, muti utt. Soda tējkarote dienā sārmina organismu. ASV pat ausīs saaukstējoties pilina pa vienai pilei ūdeņražpārskābi 3 procentīgo. Nestresot, ievērot higiēnu, godži ogas sauju dienā ģermānijam.. Visu var atrast internetā.

Atbildēt

paardomas

23.03.2020. 06:34

Visā pasaulē operāciju zāļu dezinfekcijai tiek izmantotas divas lietas,kvarca lampas un hloramīns,tie nonāvē pilnīgi visus vīrusus,der arī ozonatori.Pagaidām par to pilnīgs klusums.Cik daudz laika vajag lai noskaidrotu pie kādām temperatūrām un no kādām vielām tas vīrus nobeidzas?Vai stāsts par propolisu un degutu ir meli vai patiesība?Atbilžu pagaidām nav.

Atbildēt

->Jēzups

23.03.2020. 05:24

Neviens mediķis nav dievs - viņi visi ir tikai cilvēki un saskaroties ar pacientiem ir ar lielāku risku saķert vīrusu un ar tādām pašām veselības problēmām un stresu darbā - arī ar tādām pašām iespējām nomirt no šī vīrusa.

Ir cilvēki, kuri saķerot vīrusu to pārslimo bez jebkādām pazīmēm - un bez jebkādām pazīmēm to arī izplata tālāk. Un ja nav iespējams veikt testus lai noteiktu katram vai tas ir vīrusa perēklis vai nav, tad labāk lieki ar savām nebūtiskajām un dzīvību neapdraudošajām problēmām ārstus - labāk netraucēt.

Taisīt ciet medicīnas iestādes nevajadzētu, bet to darbību vajadzētu nodrošināt ar aizsarglīdzekļiem - aizsargtērpiem un dezinfekcijas līdzekļiem un regulāru telpu dezinfekciju. Savādāk šī dāma arī iedomājas, ka visiem ārstiem vajadzētu kā PSRS varoņiem ar krūti mesties virsū grūtībām un pēc nāves piešķirt varoņa nosaukumu...

Atbildēt

Nesatraucies!

23.03.2020. 04:32

»

Marika

Nav nekā komiskāka, kā vērot īstu paniku vis,vis,vis pašpārliecinātāko vidū...


Nevar atvērt tavu linku. Sekoju notikumiem Itālijā no pirmās dienas. Tur cits daudz agresīvāks vīruss. Izmantots ASV 30 000 karavīru, kas tur ieradušies interesēs. Ātri un agresīvi izslaucīja gaisa telpu un ielas no civilajiem. Komendantstunda. Drīz sāksies Defender 2020. Irālijas avīze, atbildot uz jautājumu, vai ASV okupē Italiju, atbild par Krievijas draudiem Suwalkos Igaunijai, Latvijai, Lietuvai, par ko itāļi nemaz īsti nezin. Un par Defender NATO 2020 nezin. Starp citu. NATO un ANO ir ASV kalpībā, savukārt, ASV ir Komitejas 300 rīcībā. Lai atbalstītu ASV civiledzīvotājus, kas piegādā un sadzemdē ASV karavīrus ASV FRS algotņu armijai, ASV pašlaik par pieaugušo izmaksā no 1000- 1500 usd, bet bērnu 500 usd. Nezprecizēšu, jo nezinu, vai vienreizēji, vai katru mēnesi.

Atbildēt

Patiešām

23.03.2020. 02:16

»

2017. gadā D. Tramps parakstīja atļauju

sākt bioloģisko ieroču izstrādi, tostarp uz koronavīrusa bāzes. ASV Nevadas štatā laboratorijā darbu pie tā uzsāka ar valsts finansējumu 12 000 zinātnieku vienlaicīgi


Paskatīju internetā - tā Nav viltus zina. BBC patiešām. ( cilvēki, ieraugot tekstu krieviski un vēl .ru , uzreiz iedomājas par propagandu). Viegli pārbaudīt, iemetot google meklētājā “ BBC virus 20 December 2017”, un ir “ uzticamo anglisko partneru valodā” izlasāms. Patiešām, nebūs samelots.

Atbildēt

Deputat Kainin,esi dosmigs !

23.03.2020. 00:47

Nobuco vinkeli uz vaiga !

Atbildēt

Marika

23.03.2020. 00:24

Nav nekā komiskāka, kā vērot īstu paniku vis,vis,vis pašpārliecinātāko vidū !
FYI ASV armija ir prezidenta tiešā pakļautībā (tas konspirologiem).
Kā iepriekš novēroju, Latvijā daudziem ir problēmas ar angļu valodu. Atradu jums video krievu valodā no Spānijas. Ārste apraksta situāciju tur un tā daudz neatšķiras no citām Eiropas valstīm. Štatos, hospitāļos citādi attiecas pret personāla aizsardzību un infekcijas izplatīšanu. Bet arī the people savādāk uztver ārkārtas stāvokli.
https://www.facebook.com/100013695871003/videos/vb.100013695871003/836625070137348/?type 2&theater¬if_t video_processed¬if_id 1584913925901092

Atbildēt

īsi

23.03.2020. 00:23

»

Aha!

...


P.sh n.h,kopi-pasta!

Atbildēt

Aha!

23.03.2020. 00:10

»

2017. gadā D. Tramps parakstīja atļauju

sākt bioloģisko ieroču izstrādi, tostarp uz koronavīrusa bāzes. ASV Nevadas štatā laboratorijā darbu pie tā uzsāka ar valsts finansējumu 12 000 zinātnieku vienlaicīgi
BBC News Русская служба Навигация на сайте
РазделыВ США отменили запрет на производство смертельных вирусов
* 20 декабря 2017
* Поделиться сообщением в Facebook

Поделиться сообщением в Twitter

Эксперименты с производством вирусов помогают искать новые способы лечения
Правительство США отменило трехлетний запрет на производство смертельно опасных вирусов в лабораторных условиях. Решение объяснили тем, что потенциальная польза исследований компенсирует возможные риски.
Лабораториям теперь можно синтезировать вирусы гриппа, атипичной пневмонии и ближневосточного респираторного синдрома (БВРС).
Запрет на исследования был введен после того, как в нескольких государственных учреждениях США были нарушены правила безопасности при работе с вирусами, в их числе - возбудители сибирской язвы и птичьего гриппа.
* Новое лекарство дает надежду страдающим болезнью Хантингтона
* Британские врачи достигли прорыва в излечении гемофилии
* "Зачем мне есть? Я же умер". Такие люди существуют
В 2014 году по недосмотру произошло два резонансных случая. В июне 75 сотрудников Центра контроля и профилактики заболеваний США в Атланте оказались в зоне, предположительно зараженной бактериями сибирской язвы.
В июле в исследовательском центре рядом с Вашингтоном была обнаружена бесхозная коробка, в которой находились старые пробирки с вирусом оспы.
Кроме того, возникли опасения, что опубликованные результаты исследований о возбудителях заболеваний могут быть использованы для создания вирусов-мутантов.


В 2014 году в США произошло сразу несколько случаев, когда по недосмотру была нарушена техника безопасости в лабораториях
Теперь Национальные институты здравоохранения США (NIH) объявили, что пришло время отменить мораторий на финансирование подобных исследований, предложив при этом новые инструкции по безопасности.
После снятия запрета каждую исследовательскую заявку будет рассматривать специальная комиссия ученых.
Заявка будет одобрена только в том случае, если комиссия решит, что другого способа провести исследование не существует, а также если сопряженный риск компенсируется возможной пользой.
Учреждения, которые занимаются исследованиями, должны продемонстрировать, что их деятельность этически оправдана. У них также должно быть достаточно ресурсов, чтобы обеспечить безопасную работу.
Согласно обновленным инструкциям, лаборатории должны ответственно вести исследования, быстро реагировать и минимизировать возможные риски. Кроме того, они обязаны принимать необходимые меры в случае аварий, несоблюдения правил и процедур, а также возможного нарушения техники безопасности.
"Я уверен, что главный биотеррорист - это сама природа. И нам нужно приложить все усилия, чтобы быть на шаг впереди", - говорит Самюэль Стенли, председатель Национального научно-консультативного совета по биобезопасности США, который руководит внедрением новой политики.
"Базовые исследования с использованием этих агентов в лабораториях, которые доказали, что могут работать без риска, - это ключ к мировой безопасности", - добавил он.
На исследовательские институты также ложится ответственность за то, что возбудители потенциально могут вызвать эпидемию.

Директор Национальных институтов здравоохранения США Френсис Коллинз утверждает, что новая процедура поможет снизить риски от экспериментов
По словам директора NIH Френсиса Коллинза, основная задача заключается в том, чтобы внедрить четкую процедуру, которая гарантирует, что все идет по плану.
Многие ученые встретили это решение с оптимизмом, утверждая, что уровень подготовки к пандемиям в стране резко упал и на национальном уровне, и на уровне штатов. Не последнюю роль в этом, по их мнению, сыграло сокращение финансирования.
В то же время противники нововведения говорят, что эксперименты с гиперморфными мутациями - когда белок меняет свою функцию - могут спровоцировать эпидемии.
Среди них эпидемиолог Марк Липсич из Гарвардского университета. В комментарии для журнала Nature он заявил, что такие эксперименты почти никак не помогут в подготовке к эпидемиям, при этом они могут стать причиной вспышек заболеваний.
Тем не менее, он приветствует введение более серьезной системы контроля за экспериментами.

Atbildēt

2017. gadā D. Tramps parakstīja atļauju

23.03.2020. 00:06

»

Udo Ulbergs

Ārzemju medijos tiek apspriesta armijas iejaukšanās pandēmijas laikā, padzenot parlamentu, valdību un pārņemot varu. Pagaidām tiek apspriestas ASV armijas aktīvās līdzdalības perspektīvas pandēmijas laikā. Skaidrs, ka tēma ir ļoti aktuāla, jo politiķu bezatbildīgā histērija un nekompetence vadīt nāciju...


sākt bioloģisko ieroču izstrādi, tostarp uz koronavīrusa bāzes. ASV Nevadas štatā laboratorijā darbu pie tā uzsāka ar valsts finansējumu 12 000 zinātnieku vienlaicīgi.

Atbildēt

Udo Ulbergs

22.03.2020. 23:52

Ārzemju medijos tiek apspriesta armijas iejaukšanās pandēmijas laikā, padzenot parlamentu, valdību un pārņemot varu. Pagaidām tiek apspriestas ASV armijas aktīvās līdzdalības perspektīvas pandēmijas laikā. Skaidrs, ka tēma ir ļoti aktuāla, jo politiķu bezatbildīgā histērija un nekompetence vadīt nāciju ārkārtējos apstākļos labi nebeigsies. Uz Zemes ir daudzas vietas, kur vienmēr ir bijusi vairāk vai mazāk izteikta konfrontācija starp ģenerāļu racionālismu un politiķu iracionālismu. Uz Eiropu tas mazāk attiecas. Spilgts piemērs ir Turcija, kur ģenerāļu racionālismu papildina nacionālais patriotisms un impēriskās ambīcijas. 15.maijā Ulmani arī atbalstīja armija, kaut gan Balodis nebija apmierināts ar Ulmani. Viņš juta, ka Ulmanis reiz teiks slavenos nodevīgos vārdus “Es palikšu savā vietā, jūs palieciet savās”. Taču ģenerāļa racionālisms, naids pret politiķu politisko un valstisko analfabētismu bija svarīgāks par personāliju īpašībām. Vai šodien armija būtu spējīga padzīt "583 darāmo darbu" mērkaķus un ņemt varu savās rokās? Neticu! Armijā pastāv tāda pati zagšana un bezjēdzība (lūžņu iepirkšana) kā politiskajā valdībā. Turklāt latviešu populācijas militārā kontingenta intelektuālā un fiziskā kondīcija nav piemērota nacionāli svētīgu uzdevumu veikšanai. Aizsardzības ministrs ir rūdīts nelietis un cilvēciskais kroplis. Tādu priekšnieku spēj atbalstīt un klausīt tikai adekvāti virsnieki. Taču pats ņiprākais ir jautājums “Vai latvieši ir pelnījuši kāda pestītāja palīdzību?”. Aizvadītie 30 un vairāk gadi nemitīgā zagšanā, organizētajā noziedzībā, nacionālajā nodevībā, bezprāta iekšējā un ārējā politikā, nacionālās suverenitātes necienīšanā, amerikāņu dibena laizīšanā, inteliģences pagrimumā nekādi nevar veicināt pozitīvu atbildi. Stāvoklis ir tik jestrs, ka latviešus var pat ellē neielaist, kad pienāks pasaules gals.

Atbildēt

fiksais

22.03.2020. 23:43

Manai mammai, kurai drīz būs astoņdesmit, ilgi gaidīja savu rindu uz protezēšanu. Tagad viņai pateica, ka operācijas nebūs. Tas ir līdzērtīgs nāves spriedumam, jo ilgstoši tiek lietoti pretsāpju līdzekļi. Paziņojums arī kā šoka terapija. Ko var gribēt, ja par ministri ir cilvēks kurš vēlēšanās saņēma visvairāk mīnusu... Par šo šofera meitai būs jāatbild!

Atbildēt

Dailonis

22.03.2020. 23:36

Autore ļoti pareizi raksturo situāciju.
Tas tikai norāda uz apstākli, līdz kādam absurdam var nonākt jebkurā nozarē, ja to vada sētniece vai šoferu dēli.
Tik tālu nu Latvija tajā demokrātijā ir nonākusi, pat uz rentgenu vairs nav iespējams nokļūt.

Atbildēt

atceros

22.03.2020. 23:04

Čja bi korowa mičala (rus).Būtu nu labāk paklusējusi (lat.)

Atbildēt

Oiklanders Latvāniuss

22.03.2020. 22:52

liekas ka kādam kaut kas nepatīk, nekreņķējaties, pavasara gaiss visu un visus noliks savās vietas

Atbildēt

ārzemju pieredze

22.03.2020. 22:41

Jā, tomēr dažu ārstu apmeklējumi ir pārcelti uz tālāku laiku, kā piemēram, zobārsta ikgadējās kontroles, kosmētiskās operācijas utml.

Atbildēt

ārzemju pieredze

22.03.2020. 22:35

Ārzemēs ārsti turpina pieņemt citu slimību pacientus bet cilvēkiem ar saaukstēšanās pazīmēm un aizdomām ir aizliegts ierasties ārstu telpās, bet tikai sazināties pa telefonu, izstāstot simptomus, ārsts izlemj vai pacientu speciālā brigāde transportēs uz slīmnīcu vai arī ārsts ieradīsies mājas vizītē un izrakstīs zāles.

Atbildēt

Starp citu

22.03.2020. 22:31

»

>>Starp citu

Tavi vārdi visvairāk attiecas uz Circeni. Viņa bija n- tās sezonas ministre, kuras laikā salaida pilnīgā dēlī E veselību, vienīgais, ko viņa izdarīja( esot visīstākā interešu konfliktā)- palielināja ginekologiem valsts apmaksāto naudas summu par ambulatorām pieņemšanām. Tā rezultātā stacionāros ir ļoti...


Kopš Veldres neviens jēdzīgs ministrs nav bijis. Visi no pašu cunftes. Rūpēs par savu biznesu attīstību.
Bet Viņķele izskatās, ka sitīs pušu pārējos.
Laikam, jau debesu kancelejā, esam ierakstīti melnajā sarakstā, ja jau mums krīzes laikā šāda ministre. Arī viss kabinets kā speciāli atlasīts.

Atbildēt

>>Starp citu

22.03.2020. 22:22

Tavi vārdi visvairāk attiecas uz Circeni. Viņa bija n- tās sezonas ministre, kuras laikā salaida pilnīgā dēlī E veselību, vienīgais, ko viņa izdarīja( esot visīstākā interešu konfliktā)- palielināja ginekologiem valsts apmaksāto naudas summu par ambulatorām pieņemšanām. Tā rezultātā stacionāros ir ļoti grūti dabūt darbā jaunos ārstus. Kam viņiem mocīties diennaktīm ar grūtiem gadījumiem(vieglos apkalpo ambulatori), ja var aiziet ar lakotiem nagiem 11:00 uz pieņemšanu kādā kantorī, tipa VCA, uz stundām 3-4 un nopelnītr 4reiz vairāk kā 2slimnīcās, un naktī mierīgi gulēt mājā, jo savām slimniecēm māca ja paliek naktī slikti, zvanīt ātrajiem, lai ved uz slimnīcu.

Atbildēt

Sivns

22.03.2020. 22:22

“Skumja atziņa – ne Saeimai, ne valdībai šodien nav stratēģiska redzējuma uz...”

Vai tam “stratēģiskajam redzējumam” nevajadzēja būt izstrādātam cienītās exministres laikā?

Atbildēt

stulbenim starp citu

22.03.2020. 22:15

»

Starp citu

Katru dienu Latvijā nomirst kādi 40 - 60 cilvēki. Stipri vairāk cilvēku cīnās, lai kādu laiku vēl padzīvotu šajā saulē...


Gribi, lai ministri tevi apšķauda un apklepo? Aizbrauc ciemos pie Kaimiņa ieraut āļīti un uzrīt kādu kotleti!

Atbildēt

Paraksties

22.03.2020. 22:07

Atceries, ka var pret to iebilst - atlaid disfunkcionālo Saeimu un valdību https://www.latvija.lv/pv

Atbildēt

Kamer kāds neaplipinās Ilzi Viņķeli,

22.03.2020. 21:51

kura parakstīja ar 1. aprīli sašaurināto valsts kompensējamo medikamentu sarakstu, viss turpināsies ellē, rattā, jo tā idiote paraksta katru papīru nedomājot par sekām. Apkipiniet viņu ar makaronvīrusu, spidu un sifilusu! Lūdzu!

Atbildēt

Ja kas

22.03.2020. 21:47

Circene strādā privāta ambulatorā sektorā

Atbildēt

Starp citu

22.03.2020. 21:43

»

Pažēlosim mūsu ministri

Visu cieņu mūsu ministrei Viņķelei! Es nezinu, kur viņa ņem spēkus, lai to visu izturētu. Tāpat es apbrīnoju Jutu Strīķi, taču kā redzam, visam ir savas robežas. Un apgalvot, ka mūsu pašreizējā valdība ir klaji nekompetenta, var tikai skauģi un ienaidnieki. Izskatās, ka mums kādreiz bijušas tik kompetentas...


Nav svarīgi cik daudz Viņķele, vai kāds cits politiķis dara. Svarīgi, ko izdara.
Pastāstiet lūdzu, kas tad ir izdarīts?
Varbūt varēja mierīgi gulēt un rezultāts būtu tāds pats vai pat labāks.

Un vēl, politiķus nežēlo. Pažēlosim labāk savus līdzcilvēkus.

Atbildēt

Pažēlosim mūsu ministri

22.03.2020. 21:35

Visu cieņu mūsu ministrei Viņķelei! Es nezinu, kur viņa ņem spēkus, lai to visu izturētu. Tāpat es apbrīnoju Jutu Strīķi, taču kā redzam, visam ir savas robežas. Un apgalvot, ka mūsu pašreizējā valdība ir klaji nekompetenta, var tikai skauģi un ienaidnieki. Izskatās, ka mums kādreiz bijušas tik kompetentas valdības, tik kompetenta Circene...Atļaujiet pasmaidīt.

Atbildēt

Starp citu

22.03.2020. 21:34

Katru dienu Latvijā nomirst kādi 40 - 60 cilvēki. Stipri vairāk cilvēku cīnās, lai kādu laiku vēl padzīvotu šajā saulē.
Interesanta loģika - lai glābtu vienu veicināsim apstākļus, lai kādi pārdesmit ātrāk nomirst.

Taisnība ir dakterei Circenei. Un nav kam pasūdzēties.

Starp citu mums vēl epidēmijas nemaz nav, bet mūsu Kariņš ar visu valdību ir pasludinājuši pašizolēšanos. Neesmu dzirdējis, ka Itālijas valdība būtu pašizolējusies. Arī Tramps nav. Esmu ko palaidis garām?

Atbildēt

zane

22.03.2020. 21:18

Steidzami stacionēt Viņķeli kreizenes sevišķi smago slimnieku nodaļā atsevišķā palātā ar čuguna restēm pie logiem

Atbildēt

anesteziologs

22.03.2020. 21:15

Ļoti gribu redzēt kā šitā botoksa banka pieņems šķaudošu grūtnieci vai sievieti ar ginekoloğisku asiņošanu. Tik vien pietiks prātiņa un rīcībspējas kā piezvanīt 113 un uzrakstīt nosūtījumu uz slimnīcu. Galīgi neaizstāvu mūsu " kolēği" Ilzīti, bet, ja šitā karpa būtu tagad ministre, tad gan mēs būtu kādā vietā, kas ir tuvu iņas ārstējamam orgānam....

Atbildēt

siska

22.03.2020. 21:08

Dzemdēs pirtiņā, ķeizargrieziens ar bārdas nazi.

Salauztajām rokām ar vecām sieviešu zeķēm piesies slēpi.

Neatkarīgā Latvija ...

Atbildēt

Jēzups

22.03.2020. 21:08

Šoreiz peikritīšu bijušajai nevis esošajai veselības ministrei- sekundāro ambulatoro medicīnas pakalpojumu aizliegšana (tiešī tā saucas tas, ko valdība grasās pieņemt) neko labu nenesīs- tikai vēl lielāku katastrofu- tāpat jau LORs vai ginekologs neies ārstēt ar vīrusu saslimušos, tad kāpēc viņiem jāsēd dīkstāvē??? Mediķi zinās kā sevi pasargāt un spēs norādīt pacientam, ka kāds atnāks ar acīmredzamām Coid pazīmēm.
Un vispār- mūsu pašreizējā valdība ir vnk klaji nekompetenta.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....