Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MK

10.02.2020. 08:26

Malacis, varēs atkal palīdzēt valstij. Tāpat kā Iecavā ar kolēģi Pelsi-mani rekultivēja karieru un zemes godīgi sadalijāt, tāpat kā siltumnicām, malacis nodarbojies, lai ar dēliem laba veselība un biežāk pastaigā vieni lai redz kāda tā dzimtā Iecava un Latvija ir.
Par Bauskas tirgu arī paldies... Varēs atkal noziedot gan sieviņa gan pats, pelnot 5000 mēnesī un noziedot 10000. Bučas, lai tavai ģimenei vieglas...

Atbildēt

Arnis

02.09.2019. 19:30

Āzis par dārznieku

Atbildēt

Aivars

09.06.2019. 13:05

Maitu lijas atgriežas. Vēl ir ko zagt..

Atbildēt

A.L.P.

09.06.2019. 11:50

ŠAJĀ MAZAJĀ BANĀNU valstiņā nav kur pat nospļauties ,lai netrāpītu kādam čekistam , korumpantam , zaglim vai pederastam ! Laikam jau tiešām vairs nav godīgu ,izglītotu un patriotisku cilvēku , kuri varētu tikt pie varas šo čekistu un pederastu vietā ! Un tā man ārkārtīgi žēl !

Atbildēt

Shakal

09.06.2019. 10:17

»

paklau

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas


Dīvaini, arī Lembergam uzbrūk, bet viņš nav savu administratīvo varu izmantojis iedzīvošanās nolūkos, arī Šķēle tikai tautas labā strādā. Salīdziniet, piemēram MikroTik un Šķeili. Tie tak tikai eksportē, pārsvarā, pa miljonam ik gadu ziedo labdarībai! Bet Šk zin, kā no katra iedzīvotāja kaut ko nošņāpt, izmantojot varu.

Atbildēt

tajā laikā

09.06.2019. 09:29

»

paklau

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas


tika putināta laukā lauksaimniecība. Zemniekiem maksāja grašus par nodoto produkciju, par pienu pat 2 santīmus litrā. Uzvārījās pārstrādes uzņēmumi ne bez zināmas personas līdzdalības. Vēlāk zemnieki sāka vest pienu nodot uz Lietuvu, kas viņiem maksāja vairāk, un to pašu pienu Latvijas veikalos pārdeva lētāk.
Tā tikai viena epizode.

Atbildēt

apmācība

09.06.2019. 09:08

»

paklau

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas


Ja jau esi atkļuvis līdz portālam Pietiek, tad ievadi meklētājā vārdu Šķēle, lasi un šausminies! Par padomu pietiks ar paldies, nākamreiz maksāsi.

Atbildēt

paklau

09.06.2019. 08:24

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas.

Atbildēt

mistkastnieki gan, tam jāpiekrīt

09.06.2019. 07:37

tādi tādus ievēl...............

Atbildēt

Ilūzījām neticīgais

09.06.2019. 05:04

Viss pareizi-Vēsture.Tā ir pasaules uzbūve,Dialektika,nevis liberāristu ideālisms kuru kā iluzīju nevar uzbūvet,tikai sapņot kā par komunismu.Divreiz vienā upē iekāp nevar,divreiz piemātit nevar,var tikai ar šķidri dzelteniem argumentiem kaut ko mēģināt.

Atbildēt

Jurčix

08.06.2019. 23:40

Pūce Jaunups Šķēle Tiesnesis nu tādi mēsli cerams Latvija no viņiem spēs atbrīvoties
(Bondars arī miskastnieks)
Dievs svētī Latviju

Atbildēt

Jānis Andrim

08.06.2019. 11:32

Andronkol, nelien, augstsprieguma līnijas... Nelien, būs koferī žurkas.

Atbildēt

Vai esat aizmirsuši,

07.06.2019. 23:00

»

Vai esat aizmirsuši,

ka LV ir nozagta


ka pieqirstkomas dumākais plānpŗātiņš atkal sarijies savus un lapsas šķidros sudus?

Atbildēt

K.Skalbe

07.06.2019. 17:41

Es biju tur, kur dzimtenē
Pēc veciem dūmiem ož,
Tur blusas zirga lielumā
Un sīvi stilbos kož.

Es biju tur, kur dzimtenē
Pēc veciem dūmiem ož,
Tur zirgi kaķa lielumā,
Un trūkums vidu jož.

Es biju atkal dzimtenē -
Par Dievu smejas cits,
Stāv nepušķoti altāri,
Bet ir jau vēl, kam tic.

Tiek pielūgts grasis sarkanais,
Vēl vecā godā vīns,
Ko meklē skats tavs vientuļais?
Par visu citu - smīns.

1927.g.

Atbildēt

voila

07.06.2019. 14:50

nu ir tāda suga - skatuves vidū vienmēr būt gribošie, kuri komjauniešu nozīmītes žigli mainīja pret auseklīšiem un atkal visiem pa priekšu skrēja un mācīja, kas ir un kas nav pareizi. Bet no otras puses ņemot, Latvija nav liela, tiem cilvēkiem kaut kur ir jāpaliek un tad nu viņi pa laikam atkal uzpeld kādā vietā, kā "neaizstājami" kadri un speciālisti..

Atbildēt

Njā

07.06.2019. 14:18

jo „man ir bagāta profesionālā un dzīves pieredze, kā arī vēlme palīdzēt Latvijai, lai šeit varētu droši dzīvot mūsu bērni un mazbērni”.
- - - -
Krištopānam arī tāda vēlme parādījās pēc dzīves Floridā un viņš sāka palīdzēt savai 'muļķu zemei', metoties vadīt Nacionālo interešu klubiņu Rīga TV2. Arī dižojās ar pieredzi.

Atbildēt

Gints Knoks

07.06.2019. 13:44

Es arī kalpoju Šķēlem! Tikai izliekos par liberastu!

Atbildēt

Arnolds Bebra dēls

07.06.2019. 13:42

PARisti... tie taču ir oranži pa oranžākiem un tas jāklis Pabriks ar taču reiz bija Tautas Partijas biedrs, tagad smeļ krējumu Aizsardzības ministrijā, varētu kāds izdrāst to militātistu midzeni, nauda nāk pa reni, nezina kur likt, ķipa pērk lūžņus, bet karavīriem un zemessargiem nevar norālas formas iegādāties. Apgāde - pilnīga nulle! A Pariks tik braukā pa pasauli un fotogrāfē savas vakariņas!

Atbildēt

nunu

07.06.2019. 12:47

"man ir bagāta profesionālā un dzīves pieredze, kā arī vēlme palīdzēt Latvijai, lai šeit varētu droši dzīvot mūsu bērni un mazbērni"

Kas ir domāts ar "mūsu"? Derētu konkrētu uzvārdu sarakstu. :)

Atbildēt

:(

07.06.2019. 12:45

»

Tty

Ja cilvēks iziet maksātspēju viņam ir liegtas daudzas privilēģijas. Personai, kura partija bankrotēja vispār nau laiżama politikā. Nespējnieki neko nevar dot tautsaimniecībai labu


Žēl, ka politiķi kā tiek pie varas, tā pilnīgi pārstāj ieklausīties un rēķināties ar sabiedrības viedokli. Īpaši tas bija rakstuŗīgs TP un partijas jauniešu kopai, kas tagad veido būtisku ierēdņu mafijas kodolu

Atbildēt

Tty

07.06.2019. 12:30

Ja cilvēks iziet maksātspēju viņam ir liegtas daudzas privilēģijas. Personai, kura partija bankrotēja vispār nau laiżama politikā. Nespējnieki neko nevar dot tautsaimniecībai labu.

Atbildēt

spīdola

07.06.2019. 11:43

Tiesnesis ir grābis un apčakarējis pusi Latvijas..Bauskas veco tirgu nolaida līdz kliņķim un par sviestmaizi pārdeva...Cik daudz darbavietu izputin;aja...Viltīgs kā lapsa un slīpēts, kā ČEKISTS...

Atbildēt

Vēsture

07.06.2019. 10:58

Parasti atkārtojas. Pirmajā aplī kā traģēdija, nākošajā kā farss.

Atbildēt

no Jūrmalas

07.06.2019. 10:19

Vai tad pēc TP bankrota Tiesnesis ( tūkstošiem ha zemju prihvatizors, īpaši Latgalē), nav pabijis arī ZZS?
Pūcem sveša ētika un caurspīdīga politika. Ne velti viņš tūlīt būs gatavs atbalstīt mežrūpnieku alaktīgās intereses.

Atbildēt

A.P.

07.06.2019. 10:08

Aivars Tiesnesis ir augstas klases speciālists. Apsveicu ar juno amatu!
A.Priedītis

Atbildēt

Pilsonis

07.06.2019. 09:53

Kas tad Linkaitis, no citas kangaru bandas, nebija šķēles padomnieks?

Atbildēt

Šķēles stilā

07.06.2019. 09:35

Īpaši OIK. Bez citu apčakarēšanas bizness nesanāk.

Atbildēt

Q

07.06.2019. 09:01

Tas taču skaidrs, ka Latvijā plaša uzņēmējdarbība bez politiskā jumta nav iespējama, tā kā Šķēle nekur nav pazudis, noteikti no viņa rokas barojas ne viena vien partija!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...