Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MK

10.02.2020. 08:26

Malacis, varēs atkal palīdzēt valstij. Tāpat kā Iecavā ar kolēģi Pelsi-mani rekultivēja karieru un zemes godīgi sadalijāt, tāpat kā siltumnicām, malacis nodarbojies, lai ar dēliem laba veselība un biežāk pastaigā vieni lai redz kāda tā dzimtā Iecava un Latvija ir.
Par Bauskas tirgu arī paldies... Varēs atkal noziedot gan sieviņa gan pats, pelnot 5000 mēnesī un noziedot 10000. Bučas, lai tavai ģimenei vieglas...

Atbildēt

Arnis

02.09.2019. 19:30

Āzis par dārznieku

Atbildēt

Aivars

09.06.2019. 13:05

Maitu lijas atgriežas. Vēl ir ko zagt..

Atbildēt

A.L.P.

09.06.2019. 11:50

ŠAJĀ MAZAJĀ BANĀNU valstiņā nav kur pat nospļauties ,lai netrāpītu kādam čekistam , korumpantam , zaglim vai pederastam ! Laikam jau tiešām vairs nav godīgu ,izglītotu un patriotisku cilvēku , kuri varētu tikt pie varas šo čekistu un pederastu vietā ! Un tā man ārkārtīgi žēl !

Atbildēt

Shakal

09.06.2019. 10:17

»

paklau

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas


Dīvaini, arī Lembergam uzbrūk, bet viņš nav savu administratīvo varu izmantojis iedzīvošanās nolūkos, arī Šķēle tikai tautas labā strādā. Salīdziniet, piemēram MikroTik un Šķeili. Tie tak tikai eksportē, pārsvarā, pa miljonam ik gadu ziedo labdarībai! Bet Šk zin, kā no katra iedzīvotāja kaut ko nošņāpt, izmantojot varu.

Atbildēt

tajā laikā

09.06.2019. 09:29

»

paklau

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas


tika putināta laukā lauksaimniecība. Zemniekiem maksāja grašus par nodoto produkciju, par pienu pat 2 santīmus litrā. Uzvārījās pārstrādes uzņēmumi ne bez zināmas personas līdzdalības. Vēlāk zemnieki sāka vest pienu nodot uz Lietuvu, kas viņiem maksāja vairāk, un to pašu pienu Latvijas veikalos pārdeva lētāk.
Tā tikai viena epizode.

Atbildēt

apmācība

09.06.2019. 09:08

»

paklau

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas


Ja jau esi atkļuvis līdz portālam Pietiek, tad ievadi meklētājā vārdu Šķēle, lasi un šausminies! Par padomu pietiks ar paldies, nākamreiz maksāsi.

Atbildēt

paklau

09.06.2019. 08:24

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas.

Atbildēt

mistkastnieki gan, tam jāpiekrīt

09.06.2019. 07:37

tādi tādus ievēl...............

Atbildēt

Ilūzījām neticīgais

09.06.2019. 05:04

Viss pareizi-Vēsture.Tā ir pasaules uzbūve,Dialektika,nevis liberāristu ideālisms kuru kā iluzīju nevar uzbūvet,tikai sapņot kā par komunismu.Divreiz vienā upē iekāp nevar,divreiz piemātit nevar,var tikai ar šķidri dzelteniem argumentiem kaut ko mēģināt.

Atbildēt

Jurčix

08.06.2019. 23:40

Pūce Jaunups Šķēle Tiesnesis nu tādi mēsli cerams Latvija no viņiem spēs atbrīvoties
(Bondars arī miskastnieks)
Dievs svētī Latviju

Atbildēt

Jānis Andrim

08.06.2019. 11:32

Andronkol, nelien, augstsprieguma līnijas... Nelien, būs koferī žurkas.

Atbildēt

Vai esat aizmirsuši,

07.06.2019. 23:00

»

Vai esat aizmirsuši,

ka LV ir nozagta


ka pieqirstkomas dumākais plānpŗātiņš atkal sarijies savus un lapsas šķidros sudus?

Atbildēt

K.Skalbe

07.06.2019. 17:41

Es biju tur, kur dzimtenē
Pēc veciem dūmiem ož,
Tur blusas zirga lielumā
Un sīvi stilbos kož.

Es biju tur, kur dzimtenē
Pēc veciem dūmiem ož,
Tur zirgi kaķa lielumā,
Un trūkums vidu jož.

Es biju atkal dzimtenē -
Par Dievu smejas cits,
Stāv nepušķoti altāri,
Bet ir jau vēl, kam tic.

Tiek pielūgts grasis sarkanais,
Vēl vecā godā vīns,
Ko meklē skats tavs vientuļais?
Par visu citu - smīns.

1927.g.

Atbildēt

voila

07.06.2019. 14:50

nu ir tāda suga - skatuves vidū vienmēr būt gribošie, kuri komjauniešu nozīmītes žigli mainīja pret auseklīšiem un atkal visiem pa priekšu skrēja un mācīja, kas ir un kas nav pareizi. Bet no otras puses ņemot, Latvija nav liela, tiem cilvēkiem kaut kur ir jāpaliek un tad nu viņi pa laikam atkal uzpeld kādā vietā, kā "neaizstājami" kadri un speciālisti..

Atbildēt

Njā

07.06.2019. 14:18

jo „man ir bagāta profesionālā un dzīves pieredze, kā arī vēlme palīdzēt Latvijai, lai šeit varētu droši dzīvot mūsu bērni un mazbērni”.
- - - -
Krištopānam arī tāda vēlme parādījās pēc dzīves Floridā un viņš sāka palīdzēt savai 'muļķu zemei', metoties vadīt Nacionālo interešu klubiņu Rīga TV2. Arī dižojās ar pieredzi.

Atbildēt

Gints Knoks

07.06.2019. 13:44

Es arī kalpoju Šķēlem! Tikai izliekos par liberastu!

Atbildēt

Arnolds Bebra dēls

07.06.2019. 13:42

PARisti... tie taču ir oranži pa oranžākiem un tas jāklis Pabriks ar taču reiz bija Tautas Partijas biedrs, tagad smeļ krējumu Aizsardzības ministrijā, varētu kāds izdrāst to militātistu midzeni, nauda nāk pa reni, nezina kur likt, ķipa pērk lūžņus, bet karavīriem un zemessargiem nevar norālas formas iegādāties. Apgāde - pilnīga nulle! A Pariks tik braukā pa pasauli un fotogrāfē savas vakariņas!

Atbildēt

nunu

07.06.2019. 12:47

"man ir bagāta profesionālā un dzīves pieredze, kā arī vēlme palīdzēt Latvijai, lai šeit varētu droši dzīvot mūsu bērni un mazbērni"

Kas ir domāts ar "mūsu"? Derētu konkrētu uzvārdu sarakstu. :)

Atbildēt

:(

07.06.2019. 12:45

»

Tty

Ja cilvēks iziet maksātspēju viņam ir liegtas daudzas privilēģijas. Personai, kura partija bankrotēja vispār nau laiżama politikā. Nespējnieki neko nevar dot tautsaimniecībai labu


Žēl, ka politiķi kā tiek pie varas, tā pilnīgi pārstāj ieklausīties un rēķināties ar sabiedrības viedokli. Īpaši tas bija rakstuŗīgs TP un partijas jauniešu kopai, kas tagad veido būtisku ierēdņu mafijas kodolu

Atbildēt

Tty

07.06.2019. 12:30

Ja cilvēks iziet maksātspēju viņam ir liegtas daudzas privilēģijas. Personai, kura partija bankrotēja vispār nau laiżama politikā. Nespējnieki neko nevar dot tautsaimniecībai labu.

Atbildēt

spīdola

07.06.2019. 11:43

Tiesnesis ir grābis un apčakarējis pusi Latvijas..Bauskas veco tirgu nolaida līdz kliņķim un par sviestmaizi pārdeva...Cik daudz darbavietu izputin;aja...Viltīgs kā lapsa un slīpēts, kā ČEKISTS...

Atbildēt

Vēsture

07.06.2019. 10:58

Parasti atkārtojas. Pirmajā aplī kā traģēdija, nākošajā kā farss.

Atbildēt

no Jūrmalas

07.06.2019. 10:19

Vai tad pēc TP bankrota Tiesnesis ( tūkstošiem ha zemju prihvatizors, īpaši Latgalē), nav pabijis arī ZZS?
Pūcem sveša ētika un caurspīdīga politika. Ne velti viņš tūlīt būs gatavs atbalstīt mežrūpnieku alaktīgās intereses.

Atbildēt

Pilsonis

07.06.2019. 09:53

Kas tad Linkaitis, no citas kangaru bandas, nebija šķēles padomnieks?

Atbildēt

Šķēles stilā

07.06.2019. 09:35

Īpaši OIK. Bez citu apčakarēšanas bizness nesanāk.

Atbildēt

Q

07.06.2019. 09:01

Tas taču skaidrs, ka Latvijā plaša uzņēmējdarbība bez politiskā jumta nav iespējama, tā kā Šķēle nekur nav pazudis, noteikti no viņa rokas barojas ne viena vien partija!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...