Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gunta

13.06.2018. 13:13

Kad beidzot beigsies šis cirks un tiks tiesāti īstie vaininieki???

Atbildēt

😉

12.06.2018. 22:03

»

ha

Prokuratūras nespēja/ negribēšana


Pavisam drīz redzēsim, vai Latvija ir taisnīga valsts, vai tikai tiesiska :)))))

Atbildēt

:(

11.06.2018. 11:58

Vēl viens pierādījums tam, ka prostitūtas amats ir krietni cienījamāks kā juristu, tai skaitā- advokātu! Šī civilizācija ir sapuvusi...

Atbildēt

nu gnu

11.06.2018. 11:13

uldi, sapīties jaunībā ar puķiniekiem bija kļūda...

Atbildēt

ha

11.06.2018. 10:28

Prokuratūras nespēja/ negribēšana?
Mafijas krusttēvus baidās nodot.Nevienam negribas bunku likteni. Tādus parasti notiesā par nenozīmīgiem pārkāpumiem.

Atbildēt

Žīdmasonu Lembergu

11.06.2018. 09:15

brīvmūrnieks Vējonis apžēlos. Gudro stratēģija un taktika.

Atbildēt

Žīdu cionistu atbalstītie oligarhi

11.06.2018. 09:02

kā Šķēle netiek tiesāti. Tāda ir cionisma politika. Citiem - pārmijniekiem jācieš.Tas attiecas uz rakstu. Tieši tāpat Saeima cionistu uzdevumā, lai padargātu oligarhus kā Rīdzenes sarunu lietā, izmainīja likumdošanu, kas prokuroriem ļauj uzraugošajās lietss apšaubīt pierādījumus pavisam patvaļīgi.

Tieši komunisms, kas transformējies sabiedrībai atklātā cionismā mums parāda, ka šī valsts ir nozagta.

Masonu biedrs pusžīds Lembergs lamā Dorosu, kurš ir tsds pat brīvmūrnieks, kuru koriģē žīdu masoni. Ir žurnāls neapzināti ir ierauts brīvmūrnieku masonu spēlēs, netieši reklamējot JKpartiju.

Pašlaik ir divas cionistu SAB, DP un citu partiju atbalstītas kustības - Kustība PAR un NKP. Pārējās jau sēž cionistu slazdos.

Atbildēt

Stulbeni

11.06.2018. 08:24

beidz te savus nejēdzīgos žīdu lādēšanas tekstus.Taviem murgiem nav nekāda sakara ar lietu!

Atbildēt

Puča apsiešanai Maskavā

11.06.2018. 07:33

ASV Kongress ar balsojumu piešķīra 70 M dolāru puča apspiešanai. Nevarēju saprast, kam tia maksāta tā nauda. Tagad zinu, ka daļu samaksāja vietējām armias daļām, bet lielāko daļu žīdu cionistu armijas daļai, kura no Izraēlas bija kā desants Jeļcina apsargāšanai. Gorbunovs lielījās, ka Jeļcins uz tanka parakstījis LPSR papīru it kā Latvijas neatkarībai. Tanī pat laikā Primakovs deva norādes VDK pārņemt varu jaunajā formā ijā. Cionisms turpinās, tikai augstākā paāpē.

Atbildēt

Karote

11.06.2018. 02:58

Diez ko tas cilvēks domās ,kad būs uz pēdējās gultas. Un apkārt bari viņa žurgainās dzīvītes ieguvuma dalītāji. Tik par vēlu būs.

Atbildēt

Cimdars skaitīs vēlētāju balsis pareizi.

11.06.2018. 02:44

Jo negrib beigt dzīvi "pašnāvībā". Tā kā to izdarīja "nošaujoties" divi viņa priekšgājēji. Balsis skaita saskaņā ar valsts noslēpumu un par to mediji klusē, jo ir cionistu kontrolē. Līdz ar to mēs nedzīvojam demokrātijā. Tā ir demokrātijas imitācija. Dzīvojam cionismā, kur partijas veido un vada slepenie dienesti. Kustība Par ir jaunais DP projekts, ko liek Vienotības vietā.

Atbildēt

Tagad daudziem skaidrs,

11.06.2018. 02:39

ka mīti un sazvērestības izgaist. Cionisms mums atklāj savu baiso purnu.

Tās ir konkrētas organizācijas. Drīzumā precizēšu. Vnk vārdos. Vispasaules žīdu organizācij, tad tās izpildvara B' nai B' rith, tad ir vēl speciāla izlūkdienesta grupa ar konkrētu nosaukumu. Ar to par maz. Tad ir vēl līdz zobiem bruņota speciāla armijas vienība ar speciālu nosaukumu. Krievijā puča laikā Jeļcins neuzticējās vietējām ar ijas daļām, viņu apsargāja šī žīdu armijas daļa, kas bija iesviesta Maskavā kā desants. Gan Gorbačovs, gan Jeļcins bija brīvmūrnieki. Tad varu pārņēma žīdi, ieviesa šoka terapiju tautai un ķēās pie prihvatizācijas. ASV žīdu pasūtījumā melo vienmēr. Jo ASV ir atkarīga no aizdevumiem, ko izsniedz Federālās rezerves, ko privatizēja žīdi ar nakts balsojumu Kongresā.

Bet Vimdars balsis skaitīs un skatījis tā, lai lojālie žīdiem latviešu brīvmūrnieki turpinātu vadīt LV ekonomiku dziļākā krīzē. Tulīt jau būs. Nav zināms, ko atkal žīdi izdomājuši.

Atbildēt

paranoidālajam cionistu draudam

10.06.2018. 21:41

»

to aģents

Kremlis ir Putins. Putina māte žīdiete, Putins kā Tramps cionisti. Kas ir Tramps? Cerība Latvijai? Idioti tikai tā var spriest. Tramps ir ASV prezidents. Shēmotājs no nekustamo īpašumu tirgus kā viņa tēvs. Ar ASV viņš manipulē kā ar darījumu starpniecības pakalpojumos Nī tirgū. Pircējam neskrien pakaļ...


Var redzēt, ka par USA tev nav nekādas sajēgas, dzirdēji kaut ko par alumīniju, un piepin arī vareno rubli klāt, kaut tiem nekā kopīga šoreiz alumīnija kontekstā nav. Aģitē par rubli, noliec Trampu, un visur rādās cionisti. Arī teikuma uzbūve tev, kā tulkojumā no mātes valodas. Ne man vienam par tevi viss skaidrs.

Atbildēt

Melhiors

10.06.2018. 20:47

Nav tomēr pareizi, ka tad, ja nevar notiesāt (nez kapēc), tad notiesā kaut kādus grāmatvežus, juristus un pr konsultantus. Sviests.

Atbildēt

2x tiesāts O.Rubenis no NA

10.06.2018. 18:34

Vai Jurģis Liepnieks savos sacerējumos vairs nemelo?

Atbildēt

Hmm

10.06.2018. 17:55

Daudzi sāka aizņemties rubļus, cerībā, ka sankcijurezultātā tas kritīs un būs viegli atdot parādu.. Vellos, žīdu masoni atkal visus apčakarē.. Visi pērk rubli un tas kļūst vērtīgāks! Vella žīdi!

Marksistisā Ķīna. Cionistu vaā. ASV žīdu masonu. Arī Krievija, Latvija, ES... Ziemeļkoreja, Kim če nuns ir brīvmūrnieks, par tādu kļuva, mācoties ASV.. Hmm.. Kur ejam?

Atbildēt

to aģents

10.06.2018. 17:49

Kremlis ir Putins. Putina māte žīdiete, Putins kā Tramps cionisti. Kas ir Tramps? Cerība Latvijai? Idioti tikai tā var spriest. Tramps ir ASV prezidents. Shēmotājs no nekustamo īpašumu tirgus kā viņa tēvs. Ar ASV viņš manipulē kā ar darījumu starpniecības pakalpojumos Nī tirgū. Pircējam neskrien pakaļ, bet konsekventi ceļ likmes. Te alumīnija.. Bet pret Krieviju neattiecas nodokļi alumīnijam un metālam. Hmm.. Ja žurnslisti par to neraksta, hmm.. Bet, kā gan nekrīt rubļa vērtība? Sankcijas pret Krieviju varenas!

Hmm, ka tik žīdi nepērk no Krievijas lētāko sankciju rezultātā alumīniju.. Hmm, rublis nekrīt..Atbildēt

Aizrīsies tik tad,

10.06.2018. 17:21

kad tauta būs Puzē un Mākoņos...

Atbildēt

agents

10.06.2018. 16:31

Sitadi virini ,bijusie komunisti un komjauniesi ir sagravusi Latvijas tautsaimniecibu . Kremli var berzet rokas , vinu pavele ir izpildita. Bet redzesiet ,vini ar to visu aizrisies !

Atbildēt

Huilo

10.06.2018. 16:28

Šķēlēt Taukaino Piiiiimpi
un viņa sūkātāju Liepnieku!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Tā idiote politoloģe Kiki

10.06.2018. 15:00

Kā redzar, Latvijā skaistāk, nekā citur..

Bet jāslēpjas no tautas. Jo tauta tos mēslus nemīl.

Atbildēt

Šķēle Baltijas jūrā uzkāpa uz kuģa

10.06.2018. 14:42

un tur guva mācību. No tā brīža sāka melot un zagt ar pilnu jaudu, uzpērkot prokurorus, tiesnešus un politiķus bez savām šaubām, ka dara nepareizi. Karamāksla. Maldināšana ar pilnu jaudu.

Katrs zin savu vietu. Jāatbild pārmijniekiem .

Škele, tāds kā žīda uzvārds. Un tā idiote Iki. Kaut kā viņi aizrijas ar saviem labumiem, jo nevienam no viņiem nav īsta labuma. Un atpakaļceļa no cionistu lamatām, kur mantkārībā ievilināti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...