Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

khgf

23.09.2022. 15:59

lasit sos pietiek rakstus katru dienu , es pat neiebilstu ja te buutu kas iespaidigs un uz taa pamata varetu daudziem pa purnu sadot , gana daudz ar vid bijusi darisana un tas vinu vestules un atdzinumi vienkarsi copy paste , bet vainas ir jenoti un visi nakamie vinu pakaldarinajumi, jenotu laikaa uzplauka ierednieciba un tagad var redzet cik bagati ir ierednji , ceru si ziema izvedis tautu ielaas un pat neiebilstu ja jenoti vienne un tad ziemas vinus nonesis uz doma laukumu izbarosanai kovarniem

Atbildēt

:)

21.09.2022. 12:57

»

Vaine

Ir, ir… un arī netika saskatīti pārkāpumi, lai gan Pods pilnīgā ķēmā neievēroja c19 ierobežojumus un tenterēja pa lidostu. Arī toreiz Prusaks nekādus lidostas ierakstus nepētīja, jo Prusaka arī bija starp lidotājiem


KĀ JAU PIE MUMS LATVIJĀ, VIENIEM IR ATĻAUTS PILNĪGI VISS, BET TIKLĪDZ KĀDS ARĪ GRIB ŠĀDU GREZNĪBU, DOD PA RAGIEM. SAUSAIS ATLIKUMS VIENS: KAS ATĻAUTS PRUSAKAI, NEKAD NETIKS ATĻAUTS TEV PILSONI.

Atbildēt

Vaine

20.09.2022. 22:29

»

Par foto

Vai tik šis foto nav tapis kad lidoja pilnīgā ķēmā VID amatpersonas un kāda dāma lielījās ar savu intīmo dzīvi savie kolēģiem. Un pie tam to visu nofilmēja un safočēja viņas skaudrie draugi no Caunes konpānijas


Ir, ir… un arī netika saskatīti pārkāpumi, lai gan Pods pilnīgā ķēmā neievēroja c19 ierobežojumus un tenterēja pa lidostu. Arī toreiz Prusaks nekādus lidostas ierakstus nepētīja, jo Prusaka arī bija starp lidotājiem.

Atbildēt

Par foto

20.09.2022. 18:06

Vai tik šis foto nav tapis kad lidoja pilnīgā ķēmā VID amatpersonas un kāda dāma lielījās ar savu intīmo dzīvi savie kolēģiem. Un pie tam to visu nofilmēja un safočēja viņas skaudrie draugi no Caunes konpānijas.

Atbildēt

Hmmm

20.09.2022. 17:17

»

Vai Ramoliņš'atkal izspruks?

Pamata jautājums tomēr ir, ko noziedzies Ramoliņš, ka viņam ir fiktīva vai tomēr pamatota krimināllieta? Tāpat vien no zila gaida jau šeptmaņi neko nebūtu uzsākuši. Mums ir daudz miljonāru, kurus...


A kas Tev pret Ramoliņu - ko tieši viņš Tev ir nodarījis? Te jau divus gadus plānā galdiņa urbēji samazgas vilka, cik varēja. Cūcības un preteklības rakstīja, cik varēja. Vecu zupu zelēja, cik vien garu varēja. Neko tādu tā arī nesaraka - laikam jau tomēr nav. Man domāt, ja atceltā krimināllieta būtu pamatota - diez vai tāds skandāls būtu sanācis. Neba čalim no laukiem taaaaadas iespējas.

Atbildēt

Bauskas:

20.09.2022. 15:12

prusaka K. un viņas vīrs D.prusaks, k.Čerņickis ir cilvēki A.sparāns un jurašs, tiek uzdoti jautājumi ministram J.Reiram, kāpēc viņš katru reizi piever acis uz noziegumiem, ko pastrādā šie noziedznieki, bet ministrs dara visu iespējamo, lai šos noziedzniekus noņemtu, tāpēc sākumā ir jānoņem, Čerņickiša, prusaka ģimeņu pudninsu un ministram un viņa padomniekam černickim nevajadzēja atstāt jaunzemu es strādāt ilgāk un tagad pudins, Čerņiskis un Prūšu ģimene noziegumus pastrādās ilgāk.

Atbildēt

pret prusaku

20.09.2022. 15:02

Pret prusaku ir gadiem visādas listas celtas gaismā un viņas gan bijušo vīru (KNAB darbinieku), gan tagadējo. Bet visu laiku kautkā rokas par īsu, vai tiešām dzīvojam beztiesiskā valstī kur vēl joprojām viss tik kārtots pēc RUS metodēm?

Atbildēt

josifs

20.09.2022. 14:39

Tāpēc viss notiek,ka nestrādā prokuratūra,tiesu sistēema,policija ir degradejusies.Latvijā visas tiesībsargājošās izveidoja kriminālie cietumu autoritātes 90.g.kopā ar prokuroru Skrastiņu,VID-Vaškevičs,Godmanis ar Laventu,Karginu, krasovicku,Adamsonu,Jūlijs Krūmiņš,Lučanskis,Krupņikovs,šie ir galvenie autori,šis sistēmas izveidošanā.Reirs ir Jumts VID korupcijas pereklim.Reiram iepiekriesējā saeimas sasaukumā bija Dambītis kurš uzturēja tiešos sakarus ar atiecīgo personu ŠINĪ sasaukumā izpilda Černavskis,Vītola gribēja uztaisīt reorganīzaciju,atri aiizgāja viņsaulē,un Jaunzeme reorganizāciju taisa un nevar uztaisīt,jo vinai ar atlec.

Atbildēt

Vai Ramoliņš'atkal izspruks?

20.09.2022. 14:02

Pamata jautājums tomēr ir, ko noziedzies Ramoliņš, ka viņam ir fiktīva vai tomēr pamatota krimināllieta? Tāpat vien no zila gaida jau šeptmaņi neko nebūtu uzsākuši. Mums ir daudz miljonāru, kurus
nez kāpēc neaiztiek, Kāpēc Ramoliņu, tagad - gaišo cīnītāju par tiesiskumu? Kāpēc neraksta par to, kas tai "safabricētajā" kriminālprocesā bija inkriminēts?

Atbildēt

un

20.09.2022. 12:01

»

A.L.P.

Nu un kas būs ??? NEBŪS NEKAS -- KLUSUMS !!! Visu noraks , aizmirsīs ,pazaudēs ! Un turpinās visu to pašu , varbūt nedaudz savādāk ! Ārprātīga valsts


atkal vēlētāju liela daļa brīvprātīgi paši no sava prāta skries vēlēt....jau 30-gadu pēc kārtas...

Atbildēt

ATBILDE

20.09.2022. 11:59

»

JAUTĀJUMS

Kurā iestādē tur sēž mīzēji? Policijā, prokuratūrā? Kur


Ko Tev tas dos, ja zināsi-kurā tieši iestādē? Vai tas tev traucēs iet vēlēt?????

Atbildēt

Lapsene

20.09.2022. 10:56

Tiesiskā valstī visam jānotiek pēc likuma. Ja iestādē notiek koruptīvas darbības, citi pārkāpumi, tad par to vistiešāk atbild iestādes vadītājs. Jau februārī Reirs uzdeva veikt rotāciju VID, bet Jaunzemes kundze uz to atbildēja, ka tas nav iespējams,lūk, kovids. Tātad jau februārī bija signāli, kurus vadītāja neņēma vērā. Nav jau nekas slikts, ka koruptīvās darbības ir atklātas, tā notiek ik pa laikam visās valstīs, BET, ja tajās iesaistīti tik augsta līmeņa personas, tad VID pūst no galvas. Varbūt nevajadzētu VID darbiniekiem nepārtraukti ķerstīt mazās firmas utt., bet vairāk koncentrēties darbam muitas zonā, jo kur gan vēl citur var tik viegli padoties kārdinājumam. Un vajadzētu arī pakontrolēt, no kādiem līdzekļiem VID darbinieku radinieki ceļ mājas, pērk jaunas mašīnas katrus 3 gadus, sak, nauda nāk no tumbočkas...

Atbildēt

JAUTĀJUMS

20.09.2022. 10:26

Kurā iestādē tur sēž mīzēji? Policijā, prokuratūrā? Kur?

Prusakai, Podiņam, tur visiem jābūt apsūdzībām amatnoziegumos. Cik ilgi tie pakaļgali nesodīti rosīsies pa VID kā pa savām mājām?

Atbildēt

A.L.P.

20.09.2022. 09:30

Nu un kas būs ??? NEBŪS NEKAS -- KLUSUMS !!! Visu noraks , aizmirsīs ,pazaudēs ! Un turpinās visu to pašu , varbūt nedaudz savādāk ! Ārprātīga valsts !

Atbildēt

🎩

20.09.2022. 08:46

»

Labais

Piekrītu. Vēl tikai pietrūka Mierīgā un Temberga štellīšu apraksts. Tā, pilnai laimei :) Podiņa kabtorī vēl mēzt un mēzt


Tad jau aizraksies arī līdz Mierīgajam in būs atbildība par organizētu grupu.Var ielomīt Lapsu par apdiršanu. Precedents ir koloboranta lieta. Būs jautri.

Atbildēt

doks

20.09.2022. 08:32

»

Fakti

Valsts policijas amatpersonas, prokuratūras amatpersonas (prokurori, virsprokurori), tieslietu ministrijas pakļautībā esošās amatpersonas (tiesneši, tiesu izpildītāji, maksātnespējas administratori) katru darba dienu netraucēti veic dažādus amata noziegumus. Uz cietušo iesniegumiem uzraugošās iestādes...


Precīzi! Latvijas PSR pasūtījumu galds turpina darbu nu jau nākamajā paaudzē. Smieklīgākais, kāpēc tiesneši kas pieņēmuši bandītiskus lēmumumus tiek aizvadīti pensijā kā goda tiesneši? Vai Latvijas temīda ir cirks? Vai tāpēc nemūk gan investori, gan vienkāršie cilvēki? Vai šī nav bandītiski pārvaldīta valsts kurā nestrādā ne likumi, ne tiesu sistēma? Vai Bordānu nevajadzētu dēvēt par Bandītisma ministrijas ministru?

Atbildēt

Kaspars Podinš

20.09.2022. 08:21

Nu vai nav pederasts Aigars Prusaks? Visiem sūdus sataisija, , bet pašam, Kristinei Prusakai-Brinkmanei un Ievai Ostravskai nekas. Varētu padomat ka bez Ievas Ostrovskas un Kristīnes Prusakas atbalsta tas pasūtījuma materials varēja nonākt līdz Štālbergam.

Atbildēt

lauķis

20.09.2022. 05:05

Ne jau tie sīkie prusaki izveidoja VIDu,to darīja ministrija ar Saeimas akceptu.Kāpēc pie atbildības nav saukta ministrija un Saeima?Ak,aizmirsu,partijniekiem ir tikai smagā politiskā atbildība,kolektīvā bezatbildība.

Atbildēt

Daudz žuliku salīdušu itkā strādāt

20.09.2022. 04:10

Šo istādi ar steigu ir jāvēta.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

20.09.2022. 00:36

»

tā viš i

Ak, dieniņ, to visos līmeņos un iestādēs sēdošo neliešu noziegumu uzskaitījums var būt bezgalīgs. Un tas nekad nebeigsies, ja pie varas valstī būs noziedzīgi grupējumi,kas sevi nodēvējuši par partijām. Tie izvirza savus kandidātus uz Saeimu, dala tur amatus un ietekmes zonas, tirgojas savā starpā, dala...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
---------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

-----------

Mediju ziņa: "Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā "valstī" ir ērti un parocīgi, arī savus mazvērtības kompleksus veldzējoši, apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt gara kaišu, "atkarību" u.c. taml. "neadekvātu noviržu" diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, klaji PRETLIKUMĪGI C.E.N.Z.Ē.T, falsificēti "tiesiski sankcionēt" vai vispār "apklusināt" un tamlīdzīgos veidos "audzināt"... Jābrīnās, kādēļ joprojām labticīgie tautieši šodienas kārtējās "dižķibeles" apokaliptiskajās konvulsijās nevaino šos "ciniskos klaigātājus" - kā "disidentiski orientētus tipus", kuru Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsu labiešu, gudro galvu, cūkģīmju etc. gaišos un paliekošos tēlus "vaukšķu un reņģēdāju pūļa" masu apziņā?..." (apt.cit.vied.aut.: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija "Veltā patiesība.", 31.07.2009.)
-----

Šeit (M.U.Ļ.Ķ.U zemē, t.i.).
( iz "O.M.© aŗChīva", ‘ANNO’ ~ 2004. gads )

Šeit svētuļi - bez Dieva,
Un "ticīgie" bez lūgsnas,
Šeit "viena tŗekna rieva",
Un "domātavā"... (plūksnas).

Šeit miljonus var laupīt,
Un ‘SILES biedros tusēt’,
Šeit 'sīceni' var taupīt,
Un ‘pāķos’ nīkstot klusēt.

Šeit "prezidentos" ie(k)līst,
Var, ‘ziepējoties glumi’,
Šeit "vaukšķiem" ‘veša piesvīst’,
Kad "valsti" 'stūrē dum(j)i'.

Šeit "likumi" priekš pašiem,
Tiek "ķēķī" ‘samuļļāti’,
Šeit "pūļa lupatlašiem",
Liek ‘pieliekties uz drāti’.

Šeit "struktūras" ‘ņem priekšā’,
Pēc "shēmas", angažēti,
Šeit "oŗgāni" ‘dod iekšā(s)’,
Kad "panti" ‘piemeklēti’.

Šeit nauda ‘nepareiza’,
Pērk "tiesnešus" bez goda.
Šeit "taisnā" tiesa greiza,
Triec Temīdu ‘uz poda’.

Šeit "tiesībsargu" ‘mentiem’,
Tiek "granti" ‘iedalīti’,
Šeit notiesāt (par ‘centiem’),
Var ‘reņģēdājus’, "glīti".

Šeit ienīst "disidentus",
Kas "kūda glupo Tautu",
Šeit uzrīda tiem ‘mentus’,
Lai "b(ļ)aurus" plosot kautu.

Šeit 'GANDeri' "plūc laurus",
Kad "lien no skapja laukā",
Šeit "cieņa" -- 'stučīt' "b(ļ)aurus",
Un "morāle" -- kā 'ma(č)kām'.

Šeit "pandēmijas shēmā",
Tiek dresēts "prastais pūlis",
Šeit "kroņa šprices tēmā",
Briest "farmaceitiem" mūlis.

Šeit "karakalpus" fraktē,
Lai "misijās" šos dzītu,
Šeit PATIESĪBU slaktē,
Ar FALŠU "miera" mītu.

Šeit ķērc par "hibrīdkaru",
Un ZOMBĒ propagandu,
Šeit (p)ielūdz "jeņķu" varu,
Un "sabiedroto" bandu.

Šeit kviec, ka "krievi nākot!!!",
Jau gadiem "ilgtspējīgi",
Šeit cer, ka NA(h)TO sākšot,
Drīz KARU, "sadraudzīgi".

Šeit "euro buferzōnā",
Grab tanki ("šrotā" pirkti),
Šeit OKUPANTIEM fōnā,
Rukšķ "pat.REJoti žirgti".

Šeit "troļļi virtuāli",
Tiek 'fraktēti pa lēto',
Šeit zombētie vemj sāli,
Uz Dvēselēm, kas rēto.

Šeit LINČO tŗulā barā,
Bez iemesla un jēgas,
Šeit MURGO bezsakarā,
Dēļ BEZsmadzeņu sērgas.

Šeit cena Sirdsapziņai,
Ir ‘polšs’ un 'bamšļa' alus,
Šeit ZOMBĒ "plašsaziņa",
Ar MELIEM, kā uz galu.

Šeit "pūlim" sen ‘pie kājas’,
Ko ‘ļerzā’ "varas balsti",
Šeit ļaudis pamet Mājas,
Un mūk uz svešu valsti.
...
Šeit "valsts" uz savu Tautu,
Spļauj, apņirdzoties skaļi,
Šeit nav (?), kas pretī bļautu --
Zeļ M.U.Ļ.Ķ.U zeme, zaļi...

-----------

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Jūsu nežēlībai nav robēžu

19.09.2022. 22:22

Ja kādā jaukā dienā, pēkšņi izbeigtos korupcija, tad desmitiem tūkstošu cilvju paliktu bez ienākumiem, un tas satricinātu valstsparodiju pašos pamatos. Mums nāktos noskatīties kā tūkstošiem bērnu raud bez iponiem un dieņišķās devas kārumiem. Raudātu komunistu mātes un raudātu čekistu meitas, raudātu māķeri vsex okupantov, vai tiešām jūs to gribat, vai tiešām jūs vēlaties redzēt šo nelaimīgo cilvēku ciešanas ?

Atbildēt

Well

19.09.2022. 21:53

Viss krimināls VID ir saskaņots ar insektiem.

Atbildēt

tā viš i

19.09.2022. 21:32

Ak, dieniņ, to visos līmeņos un iestādēs sēdošo neliešu noziegumu uzskaitījums var būt bezgalīgs. Un tas nekad nebeigsies, ja pie varas valstī būs noziedzīgi grupējumi,kas sevi nodēvējuši par partijām. Tie izvirza savus kandidātus uz Saeimu, dala tur amatus un ietekmes zonas, tirgojas savā starpā, dala budžeta naudu, veido shēmas gan naudas pievākšanai, gan visu valsts iestāžu darbinieku padarīšanai par saviem kalpiem. Pa šiem gadiem ir noausts īsts tīkls. Tie, kam būtu jākontrolē, jāuzrauga, nodarbojas ar piesegšanu un noziegumu atmaskotāju vajāšanu. Masu mēdiji, kam būtu nelietības jānodod atklātībai nopirkti klusē lupatiņā. Nu jau vairs tikai retais uzdrošinās par kaut ko protestēt, jo visi zin, ka pret viņiem tiks vērsts viss šī noaustā noziedzīgā tīkla bardzības poltenciāls. Un tas var ļoti kaitēt gan biznesam, gan veselībai, gan iespējām pēc darba zaudēšanas kaut kur atrast darbu. Tādu nu mēs to valsti esam izveidojuši, balsojot par skaistām frizūrām, jaukiem solījumiem un no sākta gala atļaujot šeit saimniekot bijušajiem kompartijniekiem un čekistiem.

Atbildēt

Jurčiks

19.09.2022. 21:17

Tas džeks varēja sūdzēties VID iekšējāi drošībai, tas pats kā pačurāt aiz stūra. Vai tad Prusaks savu bērna māti cietumā sēdinās? Prusaku iebīdīja Čerņeckis, lai jumto Viskija ģīmi un Prusacieni. Prusaks ieguva iemaņas no sava čoma Juraša. Viens grupējums.

Atbildēt

Sēne

19.09.2022. 21:01

»

Kaut kā viss tas smird pēc politiska pasūtijuma

Jo tas uztjūnētais “gaišais” tēls Ramolinč faktiski ir nevis gaišais tēls, bet viņa dvēsele un darbības ir tumšākas kā vismelnākā velna pēcpusē. Tas frukts ir iesaistīts tik netīrās darbībās kā neviens cits un vajag tik parakt kā viņš un ar kādiem otkatiem un blēdībām ir ticis pie valsts mežiem un kā...


Kā es to redzu - čalis Ramoliņš mierīgi vadīja savu biznesu un nebija nevienam interesants līdz neizrunājās par Mierīgā šaubīgām afērām ar Latvijas valsts mežiem. Tad sākās arī melnais PR, tikai neko jēdzīgu tā arī nesaraka pa diviem gadiem publiskas nodiršanas. Ne tas čalis balts, ne melns, bet laikam ceļu pārgāja ilggadīgiem fīrmaņiem. Tur arī visa problēma. Bet no visas brēkas divas labas lietas gan sanākušas - LVM karmušku laikam piegrieza gan, un kāds pasūtījumu galds izjaukts. VID prasās pamatīgi iztīrīt….

Atbildēt

Jurčiks

19.09.2022. 20:20

Nekas, sRancāns atgriezīsies, ievedīs kārtību!!!

Atbildēt

Kaut kā viss tas smird pēc politiska pasūtijuma

19.09.2022. 20:19

Jo tas uztjūnētais “gaišais” tēls Ramolinč faktiski ir nevis gaišais tēls, bet viņa dvēsele un darbības ir tumšākas kā vismelnākā velna pēcpusē. Tas frukts ir iesaistīts tik netīrās darbībās kā neviens cits un vajag tik parakt kā viņš un ar kādiem otkatiem un blēdībām ir ticis pie valsts mežiem un kā apčakarējis lērumu cilvēkus mānoties.

Atbildēt

XYZ

19.09.2022. 19:46

tas jau ir ierēdņu tiesiskā nihilisma atklāta demonstrēšanās. Šī problēma ir visā VID un pat valsts pārvaldē. To, ka VIDā notiek savējo piesegšana, sen zināms, ka aiztur un krimināllietas ierosina vienkāršiem inspektoriem arī, daļas vadītājus veiksmīgi aizrotē, jo viņi neko nezina. Tā bija pagājušā gada muitnieku aizturēšanā, tā arī šī gada akcīzes lietā, kur daļas vadītājs Kaņeps aizrotēts uz piedziņu. Vai vainīgs? To ka Ansons apgūst tiesiskās parašas Kirgizstānā un Tadžikistānā un publiski lepojas, ka VID ir tik draudzīgs un var veikt attālināto darbu no terorista draudzīgām valstīm, jo redz personiskās intereses ir primāras, bet varbūt šādu īpašu labumu piešķiršana ir viens no veidiem kā iesaistīt koruptīvās darbībās nākotnē. To, ka VID radītā stresa dēļ darbinieks izlec pa logu, nevienu VID nesatrauc, pati vainīga, ka vāji nervi un nevar pielāgoties VID koruputīvai kultūrai. Droši vien, tā varētu turpināt un turpināt.

Atbildēt

MB

19.09.2022. 19:34

»

Stukānam

Kāpēc neseko prokuratūras pārbaude visā pārvaldē - visiem izmeklētājiem pārbaudot, kas ir seifos esošajās lietās, cik pieņemtu pasūtījumu


ja sākt pārbaudīt, kas notiek seifos, var izjaukt naudas plūsmu, pie kuras visi ir pieraduši:)

Atbildēt

Stukānam

19.09.2022. 19:25

Kāpēc neseko prokuratūras pārbaude visā pārvaldē - visiem izmeklētājiem pārbaudot, kas ir seifos esošajās lietās, cik pieņemtu pasūtījumu?

Atbildēt

XX fox

19.09.2022. 19:12

Īstenībā jautājumu loks ir daudz plašāks.
Kurš ir tas politiķis, kurš deva uzdevumus VID darbiniekiem?
Kurš vispār stāv aiz šī pasūtījuma?
Kādi ir pasūtījuma iemesli?
Kurš pasūtīja melno PR par Ramoliņu Lapsam?
Vai pasūtījums Lapsam un VID nāk no vienas un tās pašas personas?
Kas notiek Lapsas lietā ko izmeklē VID un vai ir kāds sakars ar to un Ramoliņa pasūtīšanu?

Šie ir interesanti jautājumi un domājams atbildes kaut kad arī uzzināsim. Katrā ziņā Kriminālprocess sniedz plašas iespējas un var pieļaut, ka pasūtītājiem iestājies trauksmains laiks. Gluži kā izpildītājiem.

Atbildēt

Fakti

19.09.2022. 19:02

Valsts policijas amatpersonas, prokuratūras amatpersonas (prokurori, virsprokurori), tieslietu ministrijas pakļautībā esošās amatpersonas (tiesneši, tiesu izpildītāji, maksātnespējas administratori) katru darba dienu netraucēti veic dažādus amata noziegumus. Uz cietušo iesniegumiem uzraugošās iestādes (IDB, KNAB, ģenerālprokuratūra) automātiski un pavirši atrakstās. Nav brīnums, ka VID amatpetsonām ir drošības sajūta. Roka roku mazgā, bet abas rokas mazgā dzimumlocekli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prezidents atkal jau parāda, ka ir caur un cauri līdzšinējās valdošās koalīcijas prezidents, nevis tāds prezidents, kas ir visai tautai

FotoValsts prezidents Egils Levits 3. oktobra LSM LTV “Rīta panorāmā” it kā sacīja visu gludi, pareizi un rāmi. Taisnība, ka Latvijas vēlētāji šoreiz ir bijuši daudz aktīvāki gājēji pie urnām nekā iepriekšējā reizē. Prezidents par šoreiz labo aktivitāti pateicās vēlētājiem.
Lasīt visu...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...