Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Smerdis ,Kīra dinastija .

07.10.2022. 14:30

Jautājums ,vai jūs strādājat skolā kur klasē 15-17-25 skolēni ,vai lauku skolā ar 7-10 skolēniem klasē ,no tā izriet labojamo burtnīcu darbs ,u.c.
Bet intereses pēc salīdziniet savu atalgojumu ,ar ministrijas ierēdņiem ,kuriem izglītība faktiski tāda pati ka pedagogiem ,bet atalgojums iespējams divkārt lielāks.

Atbildēt

Смердис

07.10.2022. 14:26

»

pareizais jautājums

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem


нормальние люди проигнорируют ваш коментарий.

Atbildēt

bb

04.10.2022. 18:44

»

aa

bet tad jau brīva laika ir diezgan, ja var vēl citos projektos strādā un naudu pelnīt, tāpēc tās žēlabas nav īstas


žēlabas ir īstas, jo nevar tak salīdzināt augsti kvalificēta speciālista (skolotāja) darba laika izmaksas ar tirgus pārdevējas darba laika izmaksām..

Atbildēt

aa

04.10.2022. 11:48

bet tad jau brīva laika ir diezgan, ja var vēl citos projektos strādā un naudu pelnīt, tāpēc tās žēlabas nav īstas

Atbildēt

acīmredzams

04.10.2022. 09:49

Skolotājas kopējie ienākumi ir ap 2500 eiro uz papīra, jo 23% IIN jāmaksā no summas virs 1667 eiro. Ja strādātu tikai skolā tad uz rokas saņemtu 775 eiro

Atbildēt

kurā pilsētā?

04.10.2022. 00:58

tam ir nozīme - dzīvokļa izmaksas

Atbildēt

pareizais jautājums

03.10.2022. 17:56

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Skolmeistars

03.10.2022. 15:18

»

to Kunce

kas ir lunis


Tas ir tas,ko skolotāji jautri klaigājot un maigi lādoties mētā pa gaisu veselas divas stundas no vietas.Nu skolotājiem tāda ka aerobika ar volejbola elementiem.

Atbildēt

nubet

03.10.2022. 14:49

manā pilsētelē ir 3 skolas,cik daudzmaz zinu ,nav neviens skolotājs,kurš saņemtu mazāk par 1 t. uz rokas,jo nejau no plikas kontakstundu skaita viņi saņem,raksta autore nepasaka kautko līdz galam,un otrs,rietumeir.uz vienu skolotāju ir 18 audzēkņi,latvijā tikai 12,tāka ,manuprāt 1000... uz rokas skolotājiem ir ļoti labi,un vēl par to -esot jāslauka tāfele,jākārto klasē kastur,jāsakopj galds...,tikai ja piemēram pavārs tikai gatavotu,mizas un iepakojumus neiemestu atkritumspaini,par to gribētu papildus samaksu...,nu raksta autore,tu esi liekulīga mele,nu kā jau visi,kuri mūsdienās saņem algu no valsts budžeta

Atbildēt

...

03.10.2022. 13:18

»

to Kunce

kas ir lunis


Lūnis-mazs bērns.Laikam jau komentāra autors grib pateikt ka ir lūņa līmenī un nemāk pareizi rakstīt.
Vēl lūnim ir tāds tulkojums kā staigna vieta.
Laist luni jau ir žargons no nīstamās krievu valodas.

Atbildēt

Kunce

03.10.2022. 10:21

skolotājiem taču ir arodbiedrība *IZDA, kas rūpējas lai tie kārtīgi strādātu. Kontaktsrunda ir 40 minūtes kam klāt nāk 15-20 minūtes starpbrīdis kurā sagatavoties. Tātad katru dienu 4h40 ir jābūt ar bērniem un 2h jāmētā lunis nevis jāgatavojas nākošajai stundai.

Atbildēt

ha-ha

03.10.2022. 09:22

Varēja jau arī pastāstīt, kādi ir citi ienākumi pēc pārstrādāšanās pamatdarbā.No nodokļiem taču veidojās pensija,sociālie atbalsti,tā ka nevajag tos uztvert kā laupišanu. Pie mums jau pat parādi netiek uztverti kā ienākumi.

Atbildēt

autorei

03.10.2022. 09:21

Stājieties arodbiedrībā un cīnīties par savām interesēm, Ja nestājaties un necīnaties-tad pati to esat pelnījusi ko te rakstāt.

Atbildēt

vairums to 'skolotāju'gan izauga psrs

03.10.2022. 09:11

»

Zee

Skolotāji (varbūt izņemot reto) nav pelnījuši algas samazinājumu nevis pielikumu. Tā apstulbotā jaunatne ir izaugusi ne bez verdziski padevīgo skolotāju ziņas. Līdzīgi kā mediķi kovida laikā degradēja uzticību medicīnai, tā skolotāji ir sagrāvuši savas profesijas prestižu. Ko valdība viņiem liks, to...


ar tekstu- visi vienādi. Neesam vienādi un nebūsim, pasarg dievs normāļos vilkt tur...lejā. JO NO LEJAS UZ AUGŠU UZVILKT NEVAR. ĢENĒTIKA. tad nu dala diplomus visiem....

Atbildēt

lauķis

03.10.2022. 05:04

»

Zee

Skolotāji (varbūt izņemot reto) nav pelnījuši algas samazinājumu nevis pielikumu. Tā apstulbotā jaunatne ir izaugusi ne bez verdziski padevīgo skolotāju ziņas. Līdzīgi kā mediķi kovida laikā degradēja uzticību medicīnai, tā skolotāji ir sagrāvuši savas profesijas prestižu. Ko valdība viņiem liks, to...


Par to debilizācijas (mācību) programmu ko bāž galvā skolēniem pedagogi samaksu vispār nav pelnījuši.
Padomju laikā nebija nekas savādāk tikai bija nedaudz vairāk to pedagogu kas uzdrīkstējās paust savas domas,protams,daudzi no viņiem dabūja par to ciest.

Atbildēt

Zee

02.10.2022. 23:26

Skolotāji (varbūt izņemot reto) nav pelnījuši algas samazinājumu nevis pielikumu. Tā apstulbotā jaunatne ir izaugusi ne bez verdziski padevīgo skolotāju ziņas. Līdzīgi kā mediķi kovida laikā degradēja uzticību medicīnai, tā skolotāji ir sagrāvuši savas profesijas prestižu. Ko valdība viņiem liks, to mācīs. Pat padomju laikā manā skolā tā nebija.

Atbildēt

dīvaini

02.10.2022. 20:01

zinu par algām 2000

Atbildēt

vispār jau

02.10.2022. 19:59

»

jibiorio

Vispār jau nedirs. Ieliec ciparus, tikai izņem nodokļu grāmatiņu, tās nav pie darba devēja, ja nesaprati


Nu ja nodarbojas ar īpašām izvirtībām un atsakās no neapliekamā minimuma un 20% IIN vietā piesakās maksāt 23%, tad varbūt arī sanāk tāds cipars. Var jau vēl pieteikties uz 31,4% IIN, tad alga par kuru žēlities uz rokas sanāks vēl mazāka.

Atbildēt

jibiorio

02.10.2022. 19:49

»

vispār jau

Ar bruto algu 996 eiro uz rokas sanāk 774.98 eiro nevis 683.26 eiro


Vispār jau nedirs. Ieliec ciparus, tikai izņem nodokļu grāmatiņu, tās nav pie darba devēja, ja nesaprati.
https://kalkulatori.lv/lv/algas-kalkulators

Atbildēt

jibiorio

02.10.2022. 19:46

Madara, kāda jēga ir no tās "uzkrāšanas" VID kontā. Tu gadu "krāj", pēc pusotra gada saņem savu nopelnīto naudu, bet pa to laiku no tās vēl inflācija noēdusi vismaz piekto daļu. Skolotāj, skolotāj...

Atbildēt

vispār jau

02.10.2022. 19:23

Ar bruto algu 996 eiro uz rokas sanāk 774.98 eiro nevis 683.26 eiro.

Atbildēt

patiesībā

02.10.2022. 19:02

»

tā viš i

Bravo! Lai dzīvo šādi ēzelīši, kas gatavi nest savu nastu! Kaut vairāk tādu būtu! Jo vairāk ēzelītis spēj panest, jo vairāk viņam tiek uzkrauts. Visi ēzelīši domā, ka viņu pūles ir kaut kas ļoti nozīmīgs, kaut kas neaizstājams. Un tas ir labi. Uz šādu ēzelīšu pūlēm balstās visu to cienījamo ļaužu labklājība...


ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Atbildēt

Absolūtais trulums jeb mazohisms

02.10.2022. 18:54

Strādājošie vergi, jo varu to atļauties. Tie gatavi pārdot mantotos īpašumus un zaudēt savus uzkrājumus, lai tikai varētu iet strādāt, bet pienākot vēlēšanām, atkal ievēl tos pašus. Valstīs kur ir arodbiedrības, vēl iespējami protesti, bet te viss ir sistēmas sagrābts un kontrolēts.

Atbildēt

tā viš i

02.10.2022. 17:29

Bravo! Lai dzīvo šādi ēzelīši, kas gatavi nest savu nastu! Kaut vairāk tādu būtu! Jo vairāk ēzelītis spēj panest, jo vairāk viņam tiek uzkrauts. Visi ēzelīši domā, ka viņu pūles ir kaut kas ļoti nozīmīgs, kaut kas neaizstājams. Un tas ir labi. Uz šādu ēzelīšu pūlēm balstās visu to cienījamo ļaužu labklājība, kas nav ēzelīši. Nez kādēļ mani šādu ēzelīšu vaimanas par savu sūro likteni neaizkustina. Šī ir tā pasauli, kuru jūs paši esiet radījuši ar savu glēvumu, paklausību un stulbo balsošanu par saviem kaklakungiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...