Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Smerdis ,Kīra dinastija .

07.10.2022. 14:30

Jautājums ,vai jūs strādājat skolā kur klasē 15-17-25 skolēni ,vai lauku skolā ar 7-10 skolēniem klasē ,no tā izriet labojamo burtnīcu darbs ,u.c.
Bet intereses pēc salīdziniet savu atalgojumu ,ar ministrijas ierēdņiem ,kuriem izglītība faktiski tāda pati ka pedagogiem ,bet atalgojums iespējams divkārt lielāks.

Atbildēt

Смердис

07.10.2022. 14:26

»

pareizais jautājums

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem


нормальние люди проигнорируют ваш коментарий.

Atbildēt

bb

04.10.2022. 18:44

»

aa

bet tad jau brīva laika ir diezgan, ja var vēl citos projektos strādā un naudu pelnīt, tāpēc tās žēlabas nav īstas


žēlabas ir īstas, jo nevar tak salīdzināt augsti kvalificēta speciālista (skolotāja) darba laika izmaksas ar tirgus pārdevējas darba laika izmaksām..

Atbildēt

aa

04.10.2022. 11:48

bet tad jau brīva laika ir diezgan, ja var vēl citos projektos strādā un naudu pelnīt, tāpēc tās žēlabas nav īstas

Atbildēt

acīmredzams

04.10.2022. 09:49

Skolotājas kopējie ienākumi ir ap 2500 eiro uz papīra, jo 23% IIN jāmaksā no summas virs 1667 eiro. Ja strādātu tikai skolā tad uz rokas saņemtu 775 eiro

Atbildēt

kurā pilsētā?

04.10.2022. 00:58

tam ir nozīme - dzīvokļa izmaksas

Atbildēt

pareizais jautājums

03.10.2022. 17:56

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Skolmeistars

03.10.2022. 15:18

»

to Kunce

kas ir lunis


Tas ir tas,ko skolotāji jautri klaigājot un maigi lādoties mētā pa gaisu veselas divas stundas no vietas.Nu skolotājiem tāda ka aerobika ar volejbola elementiem.

Atbildēt

nubet

03.10.2022. 14:49

manā pilsētelē ir 3 skolas,cik daudzmaz zinu ,nav neviens skolotājs,kurš saņemtu mazāk par 1 t. uz rokas,jo nejau no plikas kontakstundu skaita viņi saņem,raksta autore nepasaka kautko līdz galam,un otrs,rietumeir.uz vienu skolotāju ir 18 audzēkņi,latvijā tikai 12,tāka ,manuprāt 1000... uz rokas skolotājiem ir ļoti labi,un vēl par to -esot jāslauka tāfele,jākārto klasē kastur,jāsakopj galds...,tikai ja piemēram pavārs tikai gatavotu,mizas un iepakojumus neiemestu atkritumspaini,par to gribētu papildus samaksu...,nu raksta autore,tu esi liekulīga mele,nu kā jau visi,kuri mūsdienās saņem algu no valsts budžeta

Atbildēt

...

03.10.2022. 13:18

»

to Kunce

kas ir lunis


Lūnis-mazs bērns.Laikam jau komentāra autors grib pateikt ka ir lūņa līmenī un nemāk pareizi rakstīt.
Vēl lūnim ir tāds tulkojums kā staigna vieta.
Laist luni jau ir žargons no nīstamās krievu valodas.

Atbildēt

Kunce

03.10.2022. 10:21

skolotājiem taču ir arodbiedrība *IZDA, kas rūpējas lai tie kārtīgi strādātu. Kontaktsrunda ir 40 minūtes kam klāt nāk 15-20 minūtes starpbrīdis kurā sagatavoties. Tātad katru dienu 4h40 ir jābūt ar bērniem un 2h jāmētā lunis nevis jāgatavojas nākošajai stundai.

Atbildēt

ha-ha

03.10.2022. 09:22

Varēja jau arī pastāstīt, kādi ir citi ienākumi pēc pārstrādāšanās pamatdarbā.No nodokļiem taču veidojās pensija,sociālie atbalsti,tā ka nevajag tos uztvert kā laupišanu. Pie mums jau pat parādi netiek uztverti kā ienākumi.

Atbildēt

autorei

03.10.2022. 09:21

Stājieties arodbiedrībā un cīnīties par savām interesēm, Ja nestājaties un necīnaties-tad pati to esat pelnījusi ko te rakstāt.

Atbildēt

vairums to 'skolotāju'gan izauga psrs

03.10.2022. 09:11

»

Zee

Skolotāji (varbūt izņemot reto) nav pelnījuši algas samazinājumu nevis pielikumu. Tā apstulbotā jaunatne ir izaugusi ne bez verdziski padevīgo skolotāju ziņas. Līdzīgi kā mediķi kovida laikā degradēja uzticību medicīnai, tā skolotāji ir sagrāvuši savas profesijas prestižu. Ko valdība viņiem liks, to...


ar tekstu- visi vienādi. Neesam vienādi un nebūsim, pasarg dievs normāļos vilkt tur...lejā. JO NO LEJAS UZ AUGŠU UZVILKT NEVAR. ĢENĒTIKA. tad nu dala diplomus visiem....

Atbildēt

lauķis

03.10.2022. 05:04

»

Zee

Skolotāji (varbūt izņemot reto) nav pelnījuši algas samazinājumu nevis pielikumu. Tā apstulbotā jaunatne ir izaugusi ne bez verdziski padevīgo skolotāju ziņas. Līdzīgi kā mediķi kovida laikā degradēja uzticību medicīnai, tā skolotāji ir sagrāvuši savas profesijas prestižu. Ko valdība viņiem liks, to...


Par to debilizācijas (mācību) programmu ko bāž galvā skolēniem pedagogi samaksu vispār nav pelnījuši.
Padomju laikā nebija nekas savādāk tikai bija nedaudz vairāk to pedagogu kas uzdrīkstējās paust savas domas,protams,daudzi no viņiem dabūja par to ciest.

Atbildēt

Zee

02.10.2022. 23:26

Skolotāji (varbūt izņemot reto) nav pelnījuši algas samazinājumu nevis pielikumu. Tā apstulbotā jaunatne ir izaugusi ne bez verdziski padevīgo skolotāju ziņas. Līdzīgi kā mediķi kovida laikā degradēja uzticību medicīnai, tā skolotāji ir sagrāvuši savas profesijas prestižu. Ko valdība viņiem liks, to mācīs. Pat padomju laikā manā skolā tā nebija.

Atbildēt

dīvaini

02.10.2022. 20:01

zinu par algām 2000

Atbildēt

vispār jau

02.10.2022. 19:59

»

jibiorio

Vispār jau nedirs. Ieliec ciparus, tikai izņem nodokļu grāmatiņu, tās nav pie darba devēja, ja nesaprati


Nu ja nodarbojas ar īpašām izvirtībām un atsakās no neapliekamā minimuma un 20% IIN vietā piesakās maksāt 23%, tad varbūt arī sanāk tāds cipars. Var jau vēl pieteikties uz 31,4% IIN, tad alga par kuru žēlities uz rokas sanāks vēl mazāka.

Atbildēt

jibiorio

02.10.2022. 19:49

»

vispār jau

Ar bruto algu 996 eiro uz rokas sanāk 774.98 eiro nevis 683.26 eiro


Vispār jau nedirs. Ieliec ciparus, tikai izņem nodokļu grāmatiņu, tās nav pie darba devēja, ja nesaprati.
https://kalkulatori.lv/lv/algas-kalkulators

Atbildēt

jibiorio

02.10.2022. 19:46

Madara, kāda jēga ir no tās "uzkrāšanas" VID kontā. Tu gadu "krāj", pēc pusotra gada saņem savu nopelnīto naudu, bet pa to laiku no tās vēl inflācija noēdusi vismaz piekto daļu. Skolotāj, skolotāj...

Atbildēt

vispār jau

02.10.2022. 19:23

Ar bruto algu 996 eiro uz rokas sanāk 774.98 eiro nevis 683.26 eiro.

Atbildēt

patiesībā

02.10.2022. 19:02

»

tā viš i

Bravo! Lai dzīvo šādi ēzelīši, kas gatavi nest savu nastu! Kaut vairāk tādu būtu! Jo vairāk ēzelītis spēj panest, jo vairāk viņam tiek uzkrauts. Visi ēzelīši domā, ka viņu pūles ir kaut kas ļoti nozīmīgs, kaut kas neaizstājams. Un tas ir labi. Uz šādu ēzelīšu pūlēm balstās visu to cienījamo ļaužu labklājība...


ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Atbildēt

Absolūtais trulums jeb mazohisms

02.10.2022. 18:54

Strādājošie vergi, jo varu to atļauties. Tie gatavi pārdot mantotos īpašumus un zaudēt savus uzkrājumus, lai tikai varētu iet strādāt, bet pienākot vēlēšanām, atkal ievēl tos pašus. Valstīs kur ir arodbiedrības, vēl iespējami protesti, bet te viss ir sistēmas sagrābts un kontrolēts.

Atbildēt

tā viš i

02.10.2022. 17:29

Bravo! Lai dzīvo šādi ēzelīši, kas gatavi nest savu nastu! Kaut vairāk tādu būtu! Jo vairāk ēzelītis spēj panest, jo vairāk viņam tiek uzkrauts. Visi ēzelīši domā, ka viņu pūles ir kaut kas ļoti nozīmīgs, kaut kas neaizstājams. Un tas ir labi. Uz šādu ēzelīšu pūlēm balstās visu to cienījamo ļaužu labklājība, kas nav ēzelīši. Nez kādēļ mani šādu ēzelīšu vaimanas par savu sūro likteni neaizkustina. Šī ir tā pasauli, kuru jūs paši esiet radījuši ar savu glēvumu, paklausību un stulbo balsošanu par saviem kaklakungiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...