Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Smerdis ,Kīra dinastija .

07.10.2022. 14:30

Jautājums ,vai jūs strādājat skolā kur klasē 15-17-25 skolēni ,vai lauku skolā ar 7-10 skolēniem klasē ,no tā izriet labojamo burtnīcu darbs ,u.c.
Bet intereses pēc salīdziniet savu atalgojumu ,ar ministrijas ierēdņiem ,kuriem izglītība faktiski tāda pati ka pedagogiem ,bet atalgojums iespējams divkārt lielāks.

Atbildēt

Смердис

07.10.2022. 14:26

»

pareizais jautājums

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem


нормальние люди проигнорируют ваш коментарий.

Atbildēt

bb

04.10.2022. 18:44

»

aa

bet tad jau brīva laika ir diezgan, ja var vēl citos projektos strādā un naudu pelnīt, tāpēc tās žēlabas nav īstas


žēlabas ir īstas, jo nevar tak salīdzināt augsti kvalificēta speciālista (skolotāja) darba laika izmaksas ar tirgus pārdevējas darba laika izmaksām..

Atbildēt

aa

04.10.2022. 11:48

bet tad jau brīva laika ir diezgan, ja var vēl citos projektos strādā un naudu pelnīt, tāpēc tās žēlabas nav īstas

Atbildēt

acīmredzams

04.10.2022. 09:49

Skolotājas kopējie ienākumi ir ap 2500 eiro uz papīra, jo 23% IIN jāmaksā no summas virs 1667 eiro. Ja strādātu tikai skolā tad uz rokas saņemtu 775 eiro

Atbildēt

kurā pilsētā?

04.10.2022. 00:58

tam ir nozīme - dzīvokļa izmaksas

Atbildēt

pareizais jautājums

03.10.2022. 17:56

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Skolmeistars

03.10.2022. 15:18

»

to Kunce

kas ir lunis


Tas ir tas,ko skolotāji jautri klaigājot un maigi lādoties mētā pa gaisu veselas divas stundas no vietas.Nu skolotājiem tāda ka aerobika ar volejbola elementiem.

Atbildēt

nubet

03.10.2022. 14:49

manā pilsētelē ir 3 skolas,cik daudzmaz zinu ,nav neviens skolotājs,kurš saņemtu mazāk par 1 t. uz rokas,jo nejau no plikas kontakstundu skaita viņi saņem,raksta autore nepasaka kautko līdz galam,un otrs,rietumeir.uz vienu skolotāju ir 18 audzēkņi,latvijā tikai 12,tāka ,manuprāt 1000... uz rokas skolotājiem ir ļoti labi,un vēl par to -esot jāslauka tāfele,jākārto klasē kastur,jāsakopj galds...,tikai ja piemēram pavārs tikai gatavotu,mizas un iepakojumus neiemestu atkritumspaini,par to gribētu papildus samaksu...,nu raksta autore,tu esi liekulīga mele,nu kā jau visi,kuri mūsdienās saņem algu no valsts budžeta

Atbildēt

...

03.10.2022. 13:18

»

to Kunce

kas ir lunis


Lūnis-mazs bērns.Laikam jau komentāra autors grib pateikt ka ir lūņa līmenī un nemāk pareizi rakstīt.
Vēl lūnim ir tāds tulkojums kā staigna vieta.
Laist luni jau ir žargons no nīstamās krievu valodas.

Atbildēt

Kunce

03.10.2022. 10:21

skolotājiem taču ir arodbiedrība *IZDA, kas rūpējas lai tie kārtīgi strādātu. Kontaktsrunda ir 40 minūtes kam klāt nāk 15-20 minūtes starpbrīdis kurā sagatavoties. Tātad katru dienu 4h40 ir jābūt ar bērniem un 2h jāmētā lunis nevis jāgatavojas nākošajai stundai.

Atbildēt

ha-ha

03.10.2022. 09:22

Varēja jau arī pastāstīt, kādi ir citi ienākumi pēc pārstrādāšanās pamatdarbā.No nodokļiem taču veidojās pensija,sociālie atbalsti,tā ka nevajag tos uztvert kā laupišanu. Pie mums jau pat parādi netiek uztverti kā ienākumi.

Atbildēt

autorei

03.10.2022. 09:21

Stājieties arodbiedrībā un cīnīties par savām interesēm, Ja nestājaties un necīnaties-tad pati to esat pelnījusi ko te rakstāt.

Atbildēt

vairums to 'skolotāju'gan izauga psrs

03.10.2022. 09:11

»

Zee

Skolotāji (varbūt izņemot reto) nav pelnījuši algas samazinājumu nevis pielikumu. Tā apstulbotā jaunatne ir izaugusi ne bez verdziski padevīgo skolotāju ziņas. Līdzīgi kā mediķi kovida laikā degradēja uzticību medicīnai, tā skolotāji ir sagrāvuši savas profesijas prestižu. Ko valdība viņiem liks, to...


ar tekstu- visi vienādi. Neesam vienādi un nebūsim, pasarg dievs normāļos vilkt tur...lejā. JO NO LEJAS UZ AUGŠU UZVILKT NEVAR. ĢENĒTIKA. tad nu dala diplomus visiem....

Atbildēt

lauķis

03.10.2022. 05:04

»

Zee

Skolotāji (varbūt izņemot reto) nav pelnījuši algas samazinājumu nevis pielikumu. Tā apstulbotā jaunatne ir izaugusi ne bez verdziski padevīgo skolotāju ziņas. Līdzīgi kā mediķi kovida laikā degradēja uzticību medicīnai, tā skolotāji ir sagrāvuši savas profesijas prestižu. Ko valdība viņiem liks, to...


Par to debilizācijas (mācību) programmu ko bāž galvā skolēniem pedagogi samaksu vispār nav pelnījuši.
Padomju laikā nebija nekas savādāk tikai bija nedaudz vairāk to pedagogu kas uzdrīkstējās paust savas domas,protams,daudzi no viņiem dabūja par to ciest.

Atbildēt

Zee

02.10.2022. 23:26

Skolotāji (varbūt izņemot reto) nav pelnījuši algas samazinājumu nevis pielikumu. Tā apstulbotā jaunatne ir izaugusi ne bez verdziski padevīgo skolotāju ziņas. Līdzīgi kā mediķi kovida laikā degradēja uzticību medicīnai, tā skolotāji ir sagrāvuši savas profesijas prestižu. Ko valdība viņiem liks, to mācīs. Pat padomju laikā manā skolā tā nebija.

Atbildēt

dīvaini

02.10.2022. 20:01

zinu par algām 2000

Atbildēt

vispār jau

02.10.2022. 19:59

»

jibiorio

Vispār jau nedirs. Ieliec ciparus, tikai izņem nodokļu grāmatiņu, tās nav pie darba devēja, ja nesaprati


Nu ja nodarbojas ar īpašām izvirtībām un atsakās no neapliekamā minimuma un 20% IIN vietā piesakās maksāt 23%, tad varbūt arī sanāk tāds cipars. Var jau vēl pieteikties uz 31,4% IIN, tad alga par kuru žēlities uz rokas sanāks vēl mazāka.

Atbildēt

jibiorio

02.10.2022. 19:49

»

vispār jau

Ar bruto algu 996 eiro uz rokas sanāk 774.98 eiro nevis 683.26 eiro


Vispār jau nedirs. Ieliec ciparus, tikai izņem nodokļu grāmatiņu, tās nav pie darba devēja, ja nesaprati.
https://kalkulatori.lv/lv/algas-kalkulators

Atbildēt

jibiorio

02.10.2022. 19:46

Madara, kāda jēga ir no tās "uzkrāšanas" VID kontā. Tu gadu "krāj", pēc pusotra gada saņem savu nopelnīto naudu, bet pa to laiku no tās vēl inflācija noēdusi vismaz piekto daļu. Skolotāj, skolotāj...

Atbildēt

vispār jau

02.10.2022. 19:23

Ar bruto algu 996 eiro uz rokas sanāk 774.98 eiro nevis 683.26 eiro.

Atbildēt

patiesībā

02.10.2022. 19:02

»

tā viš i

Bravo! Lai dzīvo šādi ēzelīši, kas gatavi nest savu nastu! Kaut vairāk tādu būtu! Jo vairāk ēzelītis spēj panest, jo vairāk viņam tiek uzkrauts. Visi ēzelīši domā, ka viņu pūles ir kaut kas ļoti nozīmīgs, kaut kas neaizstājams. Un tas ir labi. Uz šādu ēzelīšu pūlēm balstās visu to cienījamo ļaužu labklājība...


ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Atbildēt

Absolūtais trulums jeb mazohisms

02.10.2022. 18:54

Strādājošie vergi, jo varu to atļauties. Tie gatavi pārdot mantotos īpašumus un zaudēt savus uzkrājumus, lai tikai varētu iet strādāt, bet pienākot vēlēšanām, atkal ievēl tos pašus. Valstīs kur ir arodbiedrības, vēl iespējami protesti, bet te viss ir sistēmas sagrābts un kontrolēts.

Atbildēt

tā viš i

02.10.2022. 17:29

Bravo! Lai dzīvo šādi ēzelīši, kas gatavi nest savu nastu! Kaut vairāk tādu būtu! Jo vairāk ēzelītis spēj panest, jo vairāk viņam tiek uzkrauts. Visi ēzelīši domā, ka viņu pūles ir kaut kas ļoti nozīmīgs, kaut kas neaizstājams. Un tas ir labi. Uz šādu ēzelīšu pūlēm balstās visu to cienījamo ļaužu labklājība, kas nav ēzelīši. Nez kādēļ mani šādu ēzelīšu vaimanas par savu sūro likteni neaizkustina. Šī ir tā pasauli, kuru jūs paši esiet radījuši ar savu glēvumu, paklausību un stulbo balsošanu par saviem kaklakungiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...