Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ex skolotajs

23.05.2015. 12:59

Komjaunatnes/partijas augstāko skolu un pat pionieru vadītāju skolu diplomi kļuva nederīgi jau deviņdesmitajos gados un cienījamais pedagogs par to nevarēja NEZINĀT.Tātad principā- krāpšana.
Jājautā- kā savus darba pienākumus veica tā perioda attiecīgā rajona izglītības Valsts inspektors un izglītības nodaļas speciālisti, nemaz nerunājot par skolas vadību.
Pedagogiem ar stāžu bija iespējams līdz ~ 2005.g.iegūt atbilstošu kvalifikāciju, kas bija jāveic arī gadījumā,ja nebija iegūts LPSR augstskolas diploms bez ieraksta .
"U menja vse dokumenti v porjadke"

Atbildēt

777

23.05.2015. 06:00

»

RUNGAINIS NO LIEPUPES

Savā laikā Maskavas ierēdņi, novērtējot topošā skolotāja izcilās prāta spējas, pievēra acis uz to, ka viņš ir leģionāra bērns, dzimis Sibīrijā...


Tad Tu gribi teikt ka Leiši nav normāli cilvēki?
Pēc statistikas Lietuvas kompartijā 80% sastāvēja no leišiem. Viņi tādā veidā varēja iespaidot Maskavu un domāt par tautu.

Atbildēt

Umuļa skolniece

22.05.2015. 21:37

»

skolnieks

šāds skolotājs nedrīkst strādāt un viss!!! kurš teica ka viņš labs un atbilstošs, bērni? kole''gi? visi kam tas izdevīgi, ko viņš māca Komajunatnes pamatprincipus, droši vien ka nē, bet likums ir likums un īpaši izglitībā tam tomēr ir jābūt strikti...


ja neaptver par ko runā, labāk paklusē. Acīmredzot Tev neviens Skolotājs (ar lielo burtu nav bijis), un Tavs prāts tā arī palicis vidusmēra plānā galdiņa urbēja līmenī.

Atbildēt

ZA

21.05.2015. 20:28

»

Uldis

Bet par ministriem var būt LV arī ar atslēdznieku diplomiem


ir tas dīvaini.
bet kas tad ir skolotāja profesija salīdzinājumā ar ministriem? tāda tā mūsu valsts. :)

Atbildēt

Uldis

21.05.2015. 17:54

Bet par ministriem var būt LV arī ar atslēdznieku diplomiem???
dīvaini tas nevienam nešķiet?

Atbildēt

nu tak

21.05.2015. 15:11

»

ha ha ha

kārtējā perversija


pidari, ser.

Atbildēt

ha ha ha

21.05.2015. 14:23

kārtējā perversija.

Atbildēt

Ēdelweiss

21.05.2015. 13:50

»

Jurists

Viņam jāvērša tiesā ar prasību par diskrimināciju pēc izcelsmes un profesijas. Jau iegūtās tiesības nevar tik skartas, tas tā sākumam no LV civillikuma.. papildus, ES regulas


Viss jau notiek tieši ta ka skola pedagogu darbu organizē un vada personīginskolas direktore... teiksim , Rīgas ZVĢ sakumskolas klasēs sistemātiski jaunpienāceji-skolnieki tiek pratinati lai nosakidrotu to nacionālo izcelsmi-piederību. Ja izradas, ka skolnieks nav latviešu tautības, tad tiek vienmēr un visur lietos arguments : aizteisi muti , krievs !!!! Tā tiek realizeta ta cittautiesu integrācijas politika ZVĢ direktores pārraudzība... Ta tiek realizētas LR pilsonu tiesības, ta tiek realizētas ANO Konvencijas un ES Cilvēktiešību konvencijas normas, ta tiek realizets LR Satvermes 89 un 94 patoes iestedatais ZVĢ direktores interpretējumā... protams, ka šī ZVĢ direktores vietas aizņēmēja ir nodrošinājusies ar Latvijas lielākā mēēdīīja darbinieces Gobiņas atbalstu...., kas nozīmē ka šadu nacisma izpausmi LR Izglītibas iestadē aktīvi atbalsta gan RD, gan LR Izglītības u Zinātnes Ministrijā.... Vispār jau visas šīs sarunas audioieraksts tiek gatavots publikacijai......

Atbildēt

Vo

21.05.2015. 13:16

Jā, dīvainā pasaulē dzīvojam. Tas, ko tu zini un proti nevienu neinteresē. Visus interesē, kādi tev ir papīri. Gadu tūkstošus cilvēce eksistēja bez šādiem papīriem un radās gan izcili amatnieki, gan zinātnieki, gan mākslinieki, gan skolotāji - cilvēce attīstījās. Nu pienācis papīru laikmets. Bez papīra tu neesi nekas. Sēž bariņš birokrātu ar "pareizajiem" papīriem un pieņem likumu, ka arī citiem obligāti jābūt tādiem pašiem papīriem. ( Vēl trakāk ir medicīnā, kur mācību iestādes izsniegtajam "pareizajam" papīram jāgādā klāt vēl viens "vēl pareizāks" papīrs - sertifikāts.) Protams, lai tiktu pie tā "pareizā" papīra, ir jātērē gan laiks, gan nauda. Un cilvēki iet un tērē to savu laiku un naudu. Un kad nu tiek pie tā papīra, tad ir varen lepni un piebiedrojas tam birokrātu bariņam, kurš tos papīrus prasīja. Nu viņi kopā draudzīgi bļauj par likumu, kuram nedrīkst būt izņēmumu, par likumu, kurš jāievēro visiem un par to, ka neviens nedrīkst būt vienlīdzīgāks par citiem. Tomēr ar to likumību tā ir, kā ir, jo tad, kad šis cilvēks mācījās, tāda likuma nebija un iespējams, ka viens otrs no šī likuma pieņēmējiem toreiz vēl zem galda rāpoja un mammas cici ēda. Cilvēks ieguva atbilstošu izglītību un ieguva tiesības strādāt šai izglītībai atbilstošā speciālitātē. Tagad pēkšņi jauni birokrāti pieņēma jaunu likumu un cilvēkam tādēļ tiek atņemtas daudzus gadus atpakaļ iegūtās tiesības. Iznāk, ka birokrātu pieņemtais likums darbojas ar atpakaļejošu spēku. Vai tas ir likumīgi? Un vai tas ir vispār saprātīgi, ka kā prioritāra tiek vērtēta papīra esamība - neesamība, nevis cilvēka prasmes, zināšanas, spējas, iemaņas, darba pieredze? Var jau te maut par to, ka tas papīrs atspoguļo un ir apliecinājums cilvēka zināšanām un prasmēm, tikai ļoti šaubos, vai mācību iestādi beigusī dāmīte ar pareizo paīru spētu prasmēs un zināšanās sacensties ar šo 30 gadus sekmīgi nostrādājušo skolotāju.
Ir tomēr atšķirīgi jāvērtē "pareizā" papīra esamība cilvēkam, kurš sāk strādāt kādā speciālitātē un tādam, kurš šajā specialitātē ir jau sekmīgi nostrādājis desmitiem gadu.
Diemžēl, mums "pareizo" papīru dalīšana ir pārvērsta par ienesīgu biznesu. Un tur, kur sākas bizness, šī biznesa interesēm tiek pakārtots viss pārējais.

Atbildēt

Ēdelweiss

21.05.2015. 12:50

Tad jau šis ir tas izsakidrojums fakatam,ka Rīgas ZVĢ tiek eskalēts nācisms kuru tik aktīvi aizstav tās direktore kopa ar kaut kadu tur skolnieka vecakiem Gobiniem....???????????

Atbildēt

Dīvaini

21.05.2015. 12:50

Lai izvairītos no šādiem absurdiem, civilizētās valstīs jaunradītas likuma normas un prasības attiecina tikai uz turpmāko periodu. Kādu pedagoģisko izglītību var sniegt akadēmiķi cilvēkam, kurš 30 gadus reāli strādājis un mācījis bērnus? Piemēram, kad tika pieņemts regulējums par prasībām skolotājiem, bija uzreiz jāatrunā, ka tas neattiecas uz skolotājiem, kuri jau strādā profesijā (ja gribēja stingrāk,varēja noteikt, ka strādā vismaz 5 gadus). Loģiskāk būtu ministrijai rosināt grozījumus likumā, paredzot saprātīgus izņēmumus. Ar šo tiek arī grauts izglītības prestižs, jo izglītība izrādās ir nevis zināšanas, bet "dokuments"! Reāli jau tā bieži vien ir, bet IZM, manuprāt, ar to vajadzētu cīnīties, nevis atbalstīt!?

Atbildēt

a

21.05.2015. 12:47

»

kode

Izlasīju pirmo rindkopu, tad sapratu, ka man piedēvē, ko neesmu rakstījusiKo tu "neesi rakstījusi" un ko tev "piedēvē" - to ko dažas minūtes iepriekš (sat. savu paudumu: kode, 21.05.2015., 11:52) esi atļāvusies adresēt personīgi man (cita starpā - šādi atbildot uz viedokli, kas ir ticis adresēts pavisam citam personāžam ar palamu "tautas balss", NEVIS tev, "kode")?

Nu bet - dabiski, ka tevi "vairs neinteresē" tas, ka tiek elementārti cilvēcīgi reaģēts uz tavu izpildīšanos: tieši tas (arī, t.sk.) ir jo īpaši raksturīgi tādiem šajā pašreizējā "valstī" nīkuļojošas nožēlojami trulu "plānā gadiņa urbēju" u.c. taml. pasugu latvānijas lumpeņu "titulnācijas locekļiem", kas "noteikti valsts maizē sēž. Tāpēc jau nav progresa".

Jā, patiešām: "vēlreiz, neapkaunojiet sevi" - vismaz teorētiski iespējams, ka tad jums varētu ienākties arī vismaz relatīvi "veiksmīga diena". ;)))

Atbildēt

kode

21.05.2015. 12:24

»


Izlasīju pirmo rindkopu, tad sapratu, ka man piedēvē, ko neesmu rakstījusi.
Jūsu domas ar to arī mani vairs neinteresē. Lasiet pats savu gānīšanos. Tāds "plānā galdiņa urbējs". Noteikti valsts maizē sēž. Tāpēc jau nav progresa.
Vēlreiz, neapkaunojiet sevi.
Veiksmīgu dienu!

Atbildēt

Jūsu vārds

21.05.2015. 12:03

»

inženieris-projektētājs

Nu ko tur brīnīties par šo muļķu valsti?! Esmu inženieris-hidrotehniķis, visu mūžu( jau 30 gadus!!!) projektēju mazos(mežu, pašvaldību, dažādus privātos piebraucamos) ceļus, jo to mācīja augstskolā, bija speciāls priekšmets-Mazo ceļu projektēšana un būvniecība, bet pēc jaunā Būvniecības likuma es to...


Izskatās, ka Jūsu nodokļi valstij ir gājuši garām arī iepriekš, pa mazo ceļu renītēm..tāpēc jau droši vien pasūtītāji arī tik ļoti grib uzticēt..un tagad tikai tiek meklēts attaisnojums (sev, apkārtējiem) kāpēc tā ir ticis darīts :)

Atbildēt

kāds

21.05.2015. 11:50

"Bet Latvija, kuras labā skolotājs godprātīgi kalpojis lielāko daļu mūža, šobrīd pagriež muguru, jo likuma burts ir svarīgāks par likuma burtu,” neizpratni pauž viņa bijusī skolniece."

Hmm, interesanta skolniece - varbūt tomēr likuma burts ir svarīgāks par tā garu? :)

Vajadzēja viņu likt mierā, jo pretējā gadījumā visiem skolniekiem, kas pie viņa ir mācījušies jāanulē saņemtie novērtējumi. Ja nē, tad tas ir farss...

Atbildēt

a

21.05.2015. 11:45

»

tautas balss

Likuma izpratnē visi Umuļa audzēkņi mācījās pie nelikumīgi strādājoša vēstures skolotāja. Viņu zināšanas ir apšaubāmas un arī iegūtais izglītības dokuments vēstures priekšmetā ir ļoti stipri apšaubāms. Latvijā daudzi kompartijas un ar kompartijas KGB saistītie cilvēki māca vēsturi un gatavo jaunu maiņu...


kur tu sevī redzi tautu? tajā nacistu kretīnā, kurš uz tevi lūr no spoguļa? un kur tu sevī dzirdi tautas balsi? savā trula nacistu cūklopa rukšķēšanā un kviekšanā? kas tev, lavānijas lumpeni, devis tiesības runāt visas tautas vārdā un savu nozombēta kretīna murgošanu dēvēt par tautas balsi?

Atbildēt

juris

21.05.2015. 10:21

Pilnīgi piekrītu.Visās nozarēs,arī skolotājiem ir jāpaaugstina sava kvalifikācija.Mūsu skolotājiem vēl jo vairāk,jo lielāka daļa no viņiem vēl dzīvo vecajos padomju rāmjos.....

Atbildēt

skolnieks

21.05.2015. 09:58

šāds skolotājs nedrīkst strādāt un viss!!! kurš teica ka viņš labs un atbilstošs, bērni? kole''gi? visi kam tas izdevīgi, ko viņš māca Komajunatnes pamatprincipus, droši vien ka nē, bet likums ir likums un īpaši izglitībā tam tomēr ir jābūt strikti!
Tas ka ir 30 gadu pieredze NEKO nenozīmē, mums piln aLatvija tādu, un tapēc esam tur kur esam....
no rītdienas viņu skolā neielaist!!!

Atbildēt

kku

21.05.2015. 09:23

Citi skolotāji pārmācījās, ieguva maģistru grādus, laukos, kur nebija speciālistu vai nepietika stundu specialitātē, apguva otro, trešo un dažs pat ceturto specialitāti. Un beigās skolu tik un tā slēdza. Un skolotāji ar saviem diplomiem un grādiem brauc mācīt uz citām skolām vai sapakojas uz UK salātfermām.
Te VIENS ar komjaunieša diplomu gadiem var neievērot likumu. Izcils skolotājs? Nav šaubu, ka pat pašmācībā var iegūt labāku izglītību kā LV augstskolās, bet likums, ja tāds ir, jāievēro visiem. Bija pārejas laiks, pietika laika, lai sakārtotu savus dokumentus. Nevar vieniem pedagogiem izvirzīt vienas prasības, citiem citas - atvieglotas, pat, ja viņi ir komjaunatnes diplomandi. Skolas direktors ir vnk bezatbildīgs, ja pieļāvis tādu situāciju.

Atbildēt

ķecerība

21.05.2015. 09:22

Ne tikai likumus, bet pat partijas neciena!
Šausmas!

Atbildēt

jautājums

21.05.2015. 09:08

Latvija ir kļuvusi par zemi, kur neciena Likumu!

Atbildēt

jautājums

21.05.2015. 09:08

Šie "īpašie" gadījumi ir vienkārši nožēlojami,
Tad visi trako par Dāvi, kurš ir Īpašais bērns. Pārējiem mazajiem īpaša nauda un aprūpe nepienākas... Tad Stradiņu slimnīcā ir īpašie dakteri, pēc algu sarakstiem...Tagad , lūdzu, ir Īpašais skolotājs, kuram likumi nav rakstīti...
Visām audzinātājām bērnudārzos uzlika obligātu augstāko izglītību un sievietes gāja un studēja. Nevis pravas kačāja. Lai gan tur tiešām tā likuma normas pamatotība bija apšaubāma.
Bet likumu apspriež pirms pieņemšanas nevis pēc...Pēc tam tikai pilda! nepatīk? Iet ar grozījumiem uz Saeimu un mēģina dabūt tos cauri.
Ja šis konkrētais skolotājs to nesaprot, tad ko viņš var jaunajai paaudzei iemācīt?
Un par to Atzinības krustu pie konkrētās attieksmes....Nū...Lato bija ļoti labs raksts par abalvojumu piešķiršanas sistēmu Latvijā...

Atbildēt

Zed

21.05.2015. 09:03

Latvija ir kļuvusi par ierēdņu un birokrātu zemi !!!

Atbildēt

Ance

21.05.2015. 08:53

tē agronoms ir jāiet uz MAKSAS kursiem un "jāmācās" kopā ar knapi pamatskolu beigušiem pārdevējiem. Arī manam diplomam nav nekādas vērtības,par zināšanām vispār nav runas, priekš kam tādas.Galvenais maksāt un dabūt papīru.TAS LATVIJĀ SVARĪGĀKAIS.Plaukst un zeļ ierēdniecības stutēta Latvijas ekonomiskā attīstība

Atbildēt

hm

21.05.2015. 08:49

Interesanti būtu noskaidrot attiecību augstskolām specialitātē strādājošo pret specialitāti absolvējušo skaitu. Pieļauju, ka dažos gadījumos tas tiektos uz apaļu "0".
Pastāsts, ka augstskolu var pabeigt 2 gados vai privāto augstskolu var pabeigt tikai par naudu liek aizdomāties par iesīkstējušo un neizdzēšamo padomijas principu. Nebiji partijā (mūslaikos - arī, ka nebeidzi augstskolu) vadošā amatā, izņemot deputātus un partijas cilvēkus, strādāt nevari.
Vēl ieteikums. Varbūt Burkinā - Faso, vai Bulgārijā par naudu iespējams nopirkt ierēdņus apmierinošu diplomu? Jā, bet par naudu!
Bērni apmierināti, kolēģi un skola arī, bet likums! Varbūt tāpēc, ka pie mums tiesneši gandrīz uz mūžu tiek iebalsoti, bet juristi pat nesaprot, kas tas ir - obligāti ikgadēji kvalifikācijas celšanas kursi.

Atbildēt

dvb

21.05.2015. 08:48

Vēlreiz un vēlreiz fakti apliecina - padomju laikos nebija tik traki kā tagad.

Atbildēt

kode

21.05.2015. 08:15

Visai dīvaini, ka skolotājs jau vismaz pirms 20 gadiem nesāka mācības vietējās augstskolās. To darīja ļoti daudzi.
Visu laiku uzrāda partijas skolas diplomu - smieklīga nolaidība un pašpārliecinātība.
Kārtībai jābūt!!
Ja tik daudz nespēja, tad nav ko žēloties

Atbildēt

Āboltiņa

21.05.2015. 07:17

Vai drīkst pataustīt, cik īsts ir Komjaunatnes augstskolas diploms? Vai Krievijā to atzīst?

Atbildēt

izsmiekls

21.05.2015. 07:13

Bet vai vidējā izglītība viņam ir? Annai Potapovnai no Maskavas ar kaut kas bija vai nebija ar vidējo izglītību. Bet jautājumu atrisināja vienkārši - Anna Potapovna kļuva Juta Strīķe un pat juristus pabeidza. Kādu laiku KNAB vadīja. Savukārt Rīgā bija gadījums, ka Pašvaldības policiju vadīja priekšnieks ar pamatskolas izglītību.Latvijā valda kultūras revolūcija.

Atbildēt

REDISONS

21.05.2015. 07:05

Pēc Latvijas pastāvošās likumdošanas, lai dabūtu bakalaura diplomu augstskolā jānošēž zināms stundu skaits. Bet te mēs uzzinām, ka dažām proviliģētām personām ir iespējams augstskolas diplomu dabūt 2 gadu laikā. Atvainojos, 2 gadu laikā dažās mācību iestādēs var dabūt pirmā līmeņa augststāko izglītību. Bet tas nedod tiesības būt skolotājam. Apelēšana pie Umuļa izcilām spējām mācīt vēsturi ir nevietā, jo viņš nav vienīgais ar vidējo izglītību esošs cilvēks, kurš zina vēsturi. Mūsdienās daudzi cilvēki zina vēsturi arī ar pamatskolas izglītību un viņiem var būt pedagoga talants, taču viņi cenšas iegūt bakalauru, lai var strādāt par skolotāju. Ko darījis Umuls tā vietā lai mācītos augstskolā? Kādu izglītību uzrādījis savā CV? Un ko darīja ar augstskolas diplomu kabatā skolas direktors, kurš pretlikumīgi pieņēma darbā Umuli? Atbildības par to nebūs? Jābūt, un tā ir tikai viena - atņemt skolai akreditāciju!!!

Atbildēt

hipnoze

21.05.2015. 06:58

Vai Latvija nav Buratino zeme? Mācību grāmatu par NATO un Latvijas drošību sarakstījis okupētājvalsts PSRS represīvā orgāna Komjaunatnes augstskolu beigušais, kuram diploms netiek atzīts ne Latvijā, ne ES, tātad bez augstskolas izglītības? Ko vērta šī grāmata?

Atbildēt

tiešais

21.05.2015. 06:55

Vai šīs izcilais skolotājs var atbildēt, cik Latvijā PSRS GRU un Krievijas FDD aģenti ieprinājušie dažādos amatos?

Atbildēt

tautas balss

21.05.2015. 06:49

Likuma izpratnē visi Umuļa audzēkņi mācījās pie nelikumīgi strādājoša vēstures skolotāja. Viņu zināšanas ir apšaubāmas un arī iegūtais izglītības dokuments vēstures priekšmetā ir ļoti stipri apšaubāms. Latvijā daudzi kompartijas un ar kompartijas KGB saistītie cilvēki māca vēsturi un gatavo jaunu maiņu. Tikai kurā virzienā? Vai virzienā attaisnot neveikto deokupāciju un deboļševizāciju? Vai virzienā attaisnot drausmīgo valsts priHvatizāciju?

Atbildēt

Marta

21.05.2015. 06:48

Pilnīgs sviests! Nepazīstu šo izcilo skolotāju, bet ar komjaunatnes augstskolas diplomu nostrādāt tik garus gadus un spļaut virsū Latvijā iegūstamai izglītībai arī neko labu par šo cilvēku neliecina. Kāpēc citi skolotāji varēja iegūt vairākas augstākās izglītības, bet šis ne? Nepatika pret Latvijas izglītības sistēmu, kuru pārstāv arī pats? Vai tomēr augstprātība - esmu tik labs, ka varu noteikumus neievērot, ko man kāds padarīs? Tagad, kad var darbu zaudēt, bet skolotājiem apsolītas izdienas pensijas, esot nācis pie prāta un sāks mācīties. Arī labi! Bet visi, augstās vietās tagad sēdošie "skolnieki", pirms aizstāvēt šo personu, padomājiet, kāpēc viņam būtu jāveido izņēmuma stāvoklis? Lai iegūst bakalauru, tad maģistru, un, skat, varbūt vecumdienās vēl var kļūt par skolas direktoru!

Atbildēt

RUNGAINIS NO LIEPUPES

21.05.2015. 06:41

Savā laikā Maskavas ierēdņi, novērtējot topošā skolotāja izcilās prāta spējas, pievēra acis uz to, ka viņš ir leģionāra bērns, dzimis Sibīrijā.

----------------------------

Latviešu normālie cilvēki kompartijā nestājās un brīnās, ko leģionāra dēls meklēja komjaunatnē un Komjaunatnes augstskolā?

Atbildēt

RUNGAINIS NO LIEPUPES

21.05.2015. 06:40

Savā laikā Maskavas ierēdņi, novērtējot topošā skolotāja izcilās prāta spējas, pievēra acis uz to, ka viņš ir leģionāra bērns, dzimis Sibīrijā.

----------------------------

Cilvēki cilvēki kompartijā nestājās un brīnās, ko leģionāra dēls meklēja komjaunatnē un Komjaunatnes augstskolā?

Atbildēt

tu tuk

21.05.2015. 05:36

»

jautājums

Kur problēma? Viens likums-viena taisnība...


Interesanti, ko tad šis skolotājs mūsu augstskolās iemācīsies?Drīzāk jau pats viņš tur varētu mācīt...

Atbildēt

suppppper!

21.05.2015. 05:31

Toties par skolotājiem drīkst strādāt tie, kas izaudzinājuši jaunu Kolorado vaboļu paaudzi ...

Atbildēt

inženieris-projektētājs

21.05.2015. 00:29

Nu ko tur brīnīties par šo muļķu valsti?! Esmu inženieris-hidrotehniķis, visu mūžu( jau 30 gadus!!!) projektēju mazos(mežu, pašvaldību, dažādus privātos piebraucamos) ceļus, jo to mācīja augstskolā, bija speciāls priekšmets-Mazo ceļu projektēšana un būvniecība, bet pēc jaunā Būvniecības likuma es to vairs nedrīkstēšu darīt. To varēšot darīt tikai TU Ceļu fakultātes beidzēji!!! Praksē labprātāk pasūtītāji uztic man šo projektēšanas darbu, jo es kā hidrotehniķis risinu ūdeņu novadi no ceļu grāvjiem, ko absolūti nedara TU beidzēji, bet likums tagad nosaka......
Es taču mūzā beigās ar savu milzīgo pieredzi neiešu uz TU vēl mācīties, lai viņi visi iet ieskrieties....un mani nodoklīši turpmāk ies valstij garām....
Muļķu valsts pēc pilnas programmas....

Atbildēt

)

20.05.2015. 22:56

Par šo skolotāju varu teikt tikai un vienīgi vislabākos vārdus, ļoti ceru, ka viņam viss izdosies!

Atbildēt

ZA

20.05.2015. 22:42

NĒ, nu likumus apiet nevar, tomēr negodīgi, līdz šim varēja skolotājs strādāt.. tagad pēkšņi nē, ja jau nebūtu tā pedagoģiskā izglītība, būtu cits stāsts.. Situācija nav pieņemama ne man, ne daudziem citiem un ne tikai ''bijušajiem audzēkņiem''
es saprastu, ja par šo skolotāju kādam būtu kaut kas slikts sakāms. 30 gadi pagājuši un pēkšņi strādā kaut kāds likums. kur tad tas viss bija ātrāk. un es neesmu bijušais audzēknis, tomēr es uzskatu, ka tas ir tik NEPIEŅEMAMI, cik nepieņemami tas ir un pat vairāk. Izcils un labs skolotājs paliek skolotājs, kaut vai savu pedagoģisko izglītību ieguvis citur. NEPIEŅEMAMI!!!
Bijušie audzēkņi tieši viņa dēļ ir daudz ko sasnieguši šobrīd. Netaisnība.

Atbildēt

zz

20.05.2015. 22:28

»


Viņš nu tiesā negriezīsies un neies pierādīt savus nopelnus! Tie, kas šeit runā ir audzēkņi un atbalstītāji!

Atbildēt

a

20.05.2015. 22:25

»

Q

Daudz zini par to skolu? Skolā bija stipri brīvāka "atmosfēra" kā LU tai laikā


kāda tam nozīme, saistībā ar aktuālo tēmu un pēc būtības?

Atbildēt

Q

20.05.2015. 22:17

»

jautājums

Kur problēma? Viens likums-viena taisnība...


Daudz zini par to skolu? Skolā bija stipri brīvāka "atmosfēra" kā LU tai laikā!

Atbildēt

jautājums

20.05.2015. 22:11

Lai griežas tiesā, ja grib, bet nezinu gan , kāpēc viņam būtu īpašākas tiesības kā visiem citiem skolotājiem.
Īpašās tiesības sauc par privilēģijām....
bet lai tiesa lemj. Bet ierēdnis nav tas, kurš vienam drīkst atļaut likumu neievēror. Jo atkal-ne ierēdnis ir noteicējs par likumu, bet gan likuma par ierēdni. Vismaz tā tam vajadzētu būt.
Ja ir otrādi, tad valstī ir dramatiski augsts korupcijas līmenis...
Nedomāju, ka šai gadījumā ierēdņiem ir īpaša manevra iespēja, jo viņiem tomēr arī ar citu skolotāju tiesībām ir jārēķinās.

Atbildēt

ZA

20.05.2015. 22:10

Saprotams, ka visiem skolotājiem vienādi likumi, vienāds diploms. bet, būtu jau pavisam savādāk, ja, piemēram, tas nebūtu skolotāja diploms, bet gan veterinārārsta.. tad saprotams, ka strādāt nevarētu. Tomēr U.Umuli uzskatu par skolotāju ar lielo ''s''. Viņš ne tikai pilda savus skolotāja darba pienākumus, bet ir arī izcils draugs un atbalsts citiem. Ne vienam vien skolēnam viņš ir palīdzējis atrast savu dzīves mērķi un pareizo ceļu, ziedojis savu brīvo laiku skolēniem. katrs bijušais audzēknis teiktu to pašu. LIKUMS ŠAJĀ ZIŅĀ NETAISNS. ULDIS UMULIS IR IZCILS SKOLOTĀJS, TUR PAT NAV NE MAZĀKO ŠAUBU. :)

Atbildēt

Jurists

20.05.2015. 22:01

Viņam jāvērša tiesā ar prasību par diskrimināciju pēc izcelsmes un profesijas. Jau iegūtās tiesības nevar tik skartas, tas tā sākumam no LV civillikuma.. papildus, ES regulas.

Atbildēt

MK

20.05.2015. 21:56

Būtu labi, ja citos gadījumos tad arī visas formālās prasības tie valsts ierēdņi ievērotu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...