Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skolotājs no Vidzemes

16.05.2012. 20:55

Sasodīts, Lapsa! Kāpēc Jūs nostājaties pret skolotājiem? Vai viņi ir izzaguši valsti Jūsuprāt? Biju par Jums labākās domās. Ļoti žēl...

Atbildēt

smieklīgi

16.05.2012. 17:41

šo rakstu laikam pasūtīja Rasma, kuru Mikiško atlaida. Visu Latvijā nosaka personiskas kantipātijas.. LIZDA vienmēr ir bijusi politkorekta it īpaši tagad un visu vienmēr saskaņo ar Ķīli. Vienīgā problēma, ka ĶĪlis PROT TIKAI RUNĀT - darbus nesagaidīsiet. un arī algas nē.

Atbildēt

oho

16.05.2012. 16:27

interesanti 16.05.2012. 03:16
kur varētu publiski iepazīties ar šī šizofrēniķa Ķīseļa disertāciju?
______________
disertāciju neuzgāju, bet te par tēmu ir izklāstīts - disertācija laikam par latviešiem, kuri 19.g.s devās uz Sibīriju, jo tur deva brīvās zemes...
http://foto.lu.lv/avize/19992000/EUA05-09/2-3.htm

nekāds milzīgs zinātnes spīdeklis jau nav, jo par mācībām ir maksājis, meklējis sponsorus, tātad konkursus nav izturējis un grantus nav ieguvis, bet pats par sevi kembridža ir laba kalve - katrs kam ir daudzmaz inteliģences un nauda var iegūt ļoti labu izglītību un ķīlim viņa jomā tāda ir
ķīlim kopuma nebūtu ne vainas, bet viņš mazliet nervozs, viņam vajag iemācīties relaxēties un nepievērst uzmanību visādam tupām zzs mikiško vai tp vecenēm ar knapu pamatskolas izglītību vai turībā pirktu diplomu, vienkārši jāiet uz priekšu un jāmēž tupās vecenes mēslainē! gan rotējot un izspiežot, gan samazinot algas, gan disciplināri terorizējot, vai mazums veidu? ja ķīlis nesavāks sev apkārt cilvēkus, kas viņa reformas atbalsta, mikiškas viņu noēdīs, jo stulbeņi vienmēr noēd inteliģentus, jo īpaši, ja tie ir emocionāli un nervozi, bet reformām izglītībā IR jābūt

Atbildēt

nemuldi pietiek

16.05.2012. 16:07

'Tā nav "valdības šupošana" un tie nav "politiskie pasūtījumi".Skolotājiem trūklst naudas ne tikai zeķbiksēm bet dažreiz arī maizei. Cik tu mēnesī tērē,Lapsa? 250 Tev pietiek. Tie ir lati uz papīra.

Atbildēt

Harr

16.05.2012. 15:10

> lai diferencētu algas

Taipat laikā pašas IZM u.c. orgānu darbiniekiem nekādu "diferencēšanu" nevajag, paši atzīst par to ka pielīdzinājums minimālajai algai ministrijās tiek naturāli apiets atšaujoties ar "speciālistu aizplūšanu".

Bet pa lielam jau diezgan vienkārši - pasniedzam to par "valdības šupošanu" un "politisko pasūtījumi" un skolotāji var atkal iet bekot, jo droši vien patiesībā nekādus algas pielikumus nevēlas un būtu laimīgi ar saviem itkā solītajiem papildus 10% (lasi 5 latiem) ..

Atbildēt

Fiksais

16.05.2012. 14:34

Diemžēl Ķīļa kungs ir slazdā, viņš ir "šoferu" dēlu ielenkumā, pat viņa teiktais tiek apgriezts ar kājām gaisā. Viņam jārīkojas, kā izdarīja Grende, savādāk izmaiņu nebūs. Vai neliekas smieklīgi, ka skolotājiem ir 200 (245 lati uz papīra) latu alga, kas ir zem REĀLĀ iztikas minimuma? Ķīlis uzdeva arodbiedrībai konkrētu jautājumu - skolotāji, dotiet piedāvājumu, kā vērtēsim Jūsu darbu, lai diferencētu algas. Arodbiedrības atbilde bija streiks... Vai skolotājiem nevajadzētu pašiem tikt galā ar savu arodbiedrību, kas darbojas pretēji skolotāju interesēm?

Atbildēt

haralds

[R] 16.05.2012. 13:51

skolotājiem tiešām suņa darbs un algas smieklīgas. tak pielikt vajag tiešām professionāliem skolotājiem, ne tiem, kuri citiem māca tādēļ, ka paši neprot.
jo raugi - skolotāja kļūdas parasti nepamana un tās vazājās pa Pasauli un taisa citas kļūdas.
man likumprodžekts padomā - vismaz pirmo 4÷7 klasšu izglītība ar garantiju.
karroče, ja kāds ar 2 vai 3 augstajām izglītībām nezina to, ko māca līdz 5. klasei un ja viņu pakaļnieki apceļ par duraku vai tas viņam kā citādi traucē darbā, tad viņu par baltu velti «pārmāca» un skola maksā skādi par atraušanu no ražošanas.

Atbildēt

interesentam

16.05.2012. 13:13

Droši vien Kembridžā. Tu angliski lasīt māki?

Atbildēt

Rāvējslēdzējs

16.05.2012. 12:38

Zatleristu propagandai izdevies LIZDU nomelnot. Kādēļ lai viņi nerunātu ar ZZS, un kādēļ lai neapmeklētu frakcijas - tur kādi spitālīgie? Reformatori atradušies. Kaut vienu reformu līdz galam novestu, tikai cilvēkus tracināt prot.

Atbildēt

viesha

16.05.2012. 10:48

Kulturas ministri arii taadaa pashaa veidaa grib novaakt,normaali domaajosham cilvim tas ir skaidrs!!

Atbildēt

interesanti

16.05.2012. 02:16

kur varētu publiski iepazīties ar šī šizofrēniķa Ķīseļa disertāciju?

Atbildēt

caunīts

15.05.2012. 23:45

Kā tad bez ZZS saimnieka akcepta? Nu ne soli... Kārtībai taču jābūt, ja reiz skolas ir zaļzemnieku pašvaldību iestādes

Atbildēt

lol

15.05.2012. 23:11

vai pirmais burts organizācias nosaukumā ir īstais?

Atbildēt

Ko satraucaties?

15.05.2012. 21:57

Ķīļa izveidotā vecāku organizācija ar 130 cilvēkiem stāsies ļaunajiem 30 000 pedagogus pārstāvošajiem LIZDAs ļaudīm pretim un panāks "taisnību"... Ķīļa propaganda. DEMISIJU!

Atbildēt

Guntis

15.05.2012. 21:25

Ar Ķīļa kungu ir tā, ka cilvēkam it kā jāveic kādas reformas, bet pats nezin, kādas. Vot i taustās pa tumsu.

Atbildēt

Cita skolotāja

15.05.2012. 21:17

LIZDA darboņus interesē tikai nauda, vislabāk pašu makos, bet tā jāatstrādā pie ZZS. Nožēlojami. Skolotāji, cik ilgi pacietīsim? Laiks izmēzt šo smirdīgo perēkli.

Atbildēt

HEHE

15.05.2012. 21:17

Zagleristi cenšas meklēt to kā nav, lai attaisnotu Ķīķi...

Ķīļa DEMISIJU!!!

Atbildēt

secinājums

15.05.2012. 20:12

LIZDA neaizstāv skolotāju intereses. Nepieciešama jauna arodbiedrība.

Atbildēt

skolotāja

15.05.2012. 19:54

Protams, jo Rasma Vanaga năk no ZRP rindām un melo acīs skatīdamies kā visi Zatleristi!

Atbildēt

hhh

15.05.2012. 18:52

visas šīs mikiško, kukiško, lembergiško - sasiet vienā paciņā un iemest jūriņā, pieriebušās!

Atbildēt

ex skolotāja

15.05.2012. 18:48

Mikiško kundze nāk no ZZS "perēkļa" - Jelgavas, un viņas virzīšanās uz augšu notikusi pateicoties Rivžas kundzei, tā, ka nu jāsāk sabotiera akcijas, lai atstrādātu saimnieku "labvēlību".

Atbildēt

eeeee

15.05.2012. 18:47

Kārtējā ZZS partorgu Brigmaņa un Lemberga pirmsnāves konvulsija
Ilgi nav palicis - ZZS aizies pa skuju taku ar CAUNI , RĀVIŅU , Brigmani un pārējiem superzagļiem galvgalī

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

18

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

FotoLikumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavināto nekustamo īpašumu” anotācija.
Lasīt visu...

21

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

Foto1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.
Lasīt visu...

12

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

FotoLatvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir salīdzināma ar netiešu līdzatbildību.
Lasīt visu...

21

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

FotoTie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa - garīgās bojāejas klienti. Tautas garīgā bojāeja tiešā veidā neattiecas uz visu tautu, bet attiecas tikai uz tautas zināmu (visticamākais – nelielu) daļu.
Lasīt visu...

21

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

FotoCentieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, ne tikai veido draudīgu precedentu FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.
Lasīt visu...

21

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

FotoFinanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina domāt, ka situācija Latvijas finanšu sektorā pēc FKTK veiktās pārmaiņu vadības kopš 2016. gada, kā arī Latvijā līdz šim finanšu pakalpojumu sniedzēju īstenotā uzraudzības pieeja un tās tiesiskais ietvars it kā būtu šķērslis labam valsts novērtējumam Moneyval procesā.  
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 3. Sociālā šizofrenizācija

Zinātnē tiek analizēta parādība vārdā sociālā šizofrenizācija jeb sabiedriskās apziņas šizofrenizācija. Šo parādību izraisa sabiedrības dzīves apstākļi. Tādā gadījumā sabiedrībā...

Foto

Kāpēc LRA ar 5,01% derīgu vēlēšanu zīmju palika zem 5% barjeras, un kāpēc ZZS ar vairāk nekā 5,3% balsu nedabūja vietu

Esmu jau skaidrojis, tak savilkšu...

Foto

Ļaunuma banalitāte

Ļaunumā vienmēr ir zināma banalitātes porcija: ļaunums parasti nevar lepoties ar oriģinalitāti. Ļaunums parasti atkārto citu ļaunumu formātu un trajektoriju, un tas notiek banāli...

Foto

Šīs nav pirmās nopietnās aizdomas saistībā ar Latvijas valsts augstākajiem apbalvojumiem

Saistībā ar pēdējās dienās aktualizēto jautājumu par valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanu un „noklīšanu neceļos”, kā...

Foto

Es kā ignorētā Valsts prezidenta amata kandidāta izvirzītājs esmu vērsies tiesā pret LR Saeimu

28. maijā esmu iesniedzis Augstākajā tiesā pieteikumu, vēršoties pret Latvijas Republikas (LR)...

Foto

Zakatistova un Tamuža stāsts nav unikāls. Par ko klusē Tamužs?

Klaji meli, nepatiesi apgalvojumi, safabricēti fakti un intrigas jau vēsturiski ir bijuši iecienīti instrumenti cīņā par...

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 2. daļa

Turpinājums sarunai ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 1. daļa

Saruna ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Vīzija glamūra inteliģencei

2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā...

Foto

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas...

Foto

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no...

Foto

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

Velmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām,...

Foto

Ir puslīdz skaidrs, kurp dodas NEPLP un LTV. Bet... kur tad tas ir?

Atbilde uz Jāņa Rušenieka 17.05.2019. rakstu «Kurp dodies, LTV un NEPLP?» — šis...

Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Šī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam,...

Foto

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi...

Foto

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

Pietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas...

Foto

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

Vai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs...

Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Esošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu,...

Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...