Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skolotājs no Vidzemes

16.05.2012. 21:55

Sasodīts, Lapsa! Kāpēc Jūs nostājaties pret skolotājiem? Vai viņi ir izzaguši valsti Jūsuprāt? Biju par Jums labākās domās. Ļoti žēl...

Atbildēt

smieklīgi

16.05.2012. 18:41

šo rakstu laikam pasūtīja Rasma, kuru Mikiško atlaida. Visu Latvijā nosaka personiskas kantipātijas.. LIZDA vienmēr ir bijusi politkorekta it īpaši tagad un visu vienmēr saskaņo ar Ķīli. Vienīgā problēma, ka ĶĪlis PROT TIKAI RUNĀT - darbus nesagaidīsiet. un arī algas nē.

Atbildēt

oho

16.05.2012. 17:27

interesanti 16.05.2012. 03:16
kur varētu publiski iepazīties ar šī šizofrēniķa Ķīseļa disertāciju?
______________
disertāciju neuzgāju, bet te par tēmu ir izklāstīts - disertācija laikam par latviešiem, kuri 19.g.s devās uz Sibīriju, jo tur deva brīvās zemes...
http://foto.lu.lv/avize/19992000/EUA05-09/2-3.htm

nekāds milzīgs zinātnes spīdeklis jau nav, jo par mācībām ir maksājis, meklējis sponsorus, tātad konkursus nav izturējis un grantus nav ieguvis, bet pats par sevi kembridža ir laba kalve - katrs kam ir daudzmaz inteliģences un nauda var iegūt ļoti labu izglītību un ķīlim viņa jomā tāda ir
ķīlim kopuma nebūtu ne vainas, bet viņš mazliet nervozs, viņam vajag iemācīties relaxēties un nepievērst uzmanību visādam tupām zzs mikiško vai tp vecenēm ar knapu pamatskolas izglītību vai turībā pirktu diplomu, vienkārši jāiet uz priekšu un jāmēž tupās vecenes mēslainē! gan rotējot un izspiežot, gan samazinot algas, gan disciplināri terorizējot, vai mazums veidu? ja ķīlis nesavāks sev apkārt cilvēkus, kas viņa reformas atbalsta, mikiškas viņu noēdīs, jo stulbeņi vienmēr noēd inteliģentus, jo īpaši, ja tie ir emocionāli un nervozi, bet reformām izglītībā IR jābūt

Atbildēt

nemuldi pietiek

16.05.2012. 17:07

'Tā nav "valdības šupošana" un tie nav "politiskie pasūtījumi".Skolotājiem trūklst naudas ne tikai zeķbiksēm bet dažreiz arī maizei. Cik tu mēnesī tērē,Lapsa? 250 Tev pietiek. Tie ir lati uz papīra.

Atbildēt

Harr

16.05.2012. 16:10

> lai diferencētu algas

Taipat laikā pašas IZM u.c. orgānu darbiniekiem nekādu "diferencēšanu" nevajag, paši atzīst par to ka pielīdzinājums minimālajai algai ministrijās tiek naturāli apiets atšaujoties ar "speciālistu aizplūšanu".

Bet pa lielam jau diezgan vienkārši - pasniedzam to par "valdības šupošanu" un "politisko pasūtījumi" un skolotāji var atkal iet bekot, jo droši vien patiesībā nekādus algas pielikumus nevēlas un būtu laimīgi ar saviem itkā solītajiem papildus 10% (lasi 5 latiem) ..

Atbildēt

Fiksais

16.05.2012. 15:34

Diemžēl Ķīļa kungs ir slazdā, viņš ir "šoferu" dēlu ielenkumā, pat viņa teiktais tiek apgriezts ar kājām gaisā. Viņam jārīkojas, kā izdarīja Grende, savādāk izmaiņu nebūs. Vai neliekas smieklīgi, ka skolotājiem ir 200 (245 lati uz papīra) latu alga, kas ir zem REĀLĀ iztikas minimuma? Ķīlis uzdeva arodbiedrībai konkrētu jautājumu - skolotāji, dotiet piedāvājumu, kā vērtēsim Jūsu darbu, lai diferencētu algas. Arodbiedrības atbilde bija streiks... Vai skolotājiem nevajadzētu pašiem tikt galā ar savu arodbiedrību, kas darbojas pretēji skolotāju interesēm?

Atbildēt

haralds

[R] 16.05.2012. 14:51

skolotājiem tiešām suņa darbs un algas smieklīgas. tak pielikt vajag tiešām professionāliem skolotājiem, ne tiem, kuri citiem māca tādēļ, ka paši neprot.
jo raugi - skolotāja kļūdas parasti nepamana un tās vazājās pa Pasauli un taisa citas kļūdas.
man likumprodžekts padomā - vismaz pirmo 4÷7 klasšu izglītība ar garantiju.
karroče, ja kāds ar 2 vai 3 augstajām izglītībām nezina to, ko māca līdz 5. klasei un ja viņu pakaļnieki apceļ par duraku vai tas viņam kā citādi traucē darbā, tad viņu par baltu velti «pārmāca» un skola maksā skādi par atraušanu no ražošanas.

Atbildēt

interesentam

16.05.2012. 14:13

Droši vien Kembridžā. Tu angliski lasīt māki?

Atbildēt

Rāvējslēdzējs

16.05.2012. 13:38

Zatleristu propagandai izdevies LIZDU nomelnot. Kādēļ lai viņi nerunātu ar ZZS, un kādēļ lai neapmeklētu frakcijas - tur kādi spitālīgie? Reformatori atradušies. Kaut vienu reformu līdz galam novestu, tikai cilvēkus tracināt prot.

Atbildēt

viesha

16.05.2012. 11:48

Kulturas ministri arii taadaa pashaa veidaa grib novaakt,normaali domaajosham cilvim tas ir skaidrs!!

Atbildēt

interesanti

16.05.2012. 03:16

kur varētu publiski iepazīties ar šī šizofrēniķa Ķīseļa disertāciju?

Atbildēt

caunīts

16.05.2012. 00:45

Kā tad bez ZZS saimnieka akcepta? Nu ne soli... Kārtībai taču jābūt, ja reiz skolas ir zaļzemnieku pašvaldību iestādes

Atbildēt

lol

16.05.2012. 00:11

vai pirmais burts organizācias nosaukumā ir īstais?

Atbildēt

Ko satraucaties?

15.05.2012. 22:57

Ķīļa izveidotā vecāku organizācija ar 130 cilvēkiem stāsies ļaunajiem 30 000 pedagogus pārstāvošajiem LIZDAs ļaudīm pretim un panāks "taisnību"... Ķīļa propaganda. DEMISIJU!

Atbildēt

Guntis

15.05.2012. 22:25

Ar Ķīļa kungu ir tā, ka cilvēkam it kā jāveic kādas reformas, bet pats nezin, kādas. Vot i taustās pa tumsu.

Atbildēt

Cita skolotāja

15.05.2012. 22:17

LIZDA darboņus interesē tikai nauda, vislabāk pašu makos, bet tā jāatstrādā pie ZZS. Nožēlojami. Skolotāji, cik ilgi pacietīsim? Laiks izmēzt šo smirdīgo perēkli.

Atbildēt

HEHE

15.05.2012. 22:17

Zagleristi cenšas meklēt to kā nav, lai attaisnotu Ķīķi...

Ķīļa DEMISIJU!!!

Atbildēt

secinājums

15.05.2012. 21:12

LIZDA neaizstāv skolotāju intereses. Nepieciešama jauna arodbiedrība.

Atbildēt

skolotāja

15.05.2012. 20:54

Protams, jo Rasma Vanaga năk no ZRP rindām un melo acīs skatīdamies kā visi Zatleristi!

Atbildēt

hhh

15.05.2012. 19:52

visas šīs mikiško, kukiško, lembergiško - sasiet vienā paciņā un iemest jūriņā, pieriebušās!

Atbildēt

ex skolotāja

15.05.2012. 19:48

Mikiško kundze nāk no ZZS "perēkļa" - Jelgavas, un viņas virzīšanās uz augšu notikusi pateicoties Rivžas kundzei, tā, ka nu jāsāk sabotiera akcijas, lai atstrādātu saimnieku "labvēlību".

Atbildēt

eeeee

15.05.2012. 19:47

Kārtējā ZZS partorgu Brigmaņa un Lemberga pirmsnāves konvulsija
Ilgi nav palicis - ZZS aizies pa skuju taku ar CAUNI , RĀVIŅU , Brigmani un pārējiem superzagļiem galvgalī

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...