Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nu

29.09.2022. 12:09

»

to nu nu

"...utt." Un tā ir visa atbilde, ko tu spēj??? Laikam jau pareizi saka, ka uz muļķiem turas pasaule


Zaļie muļķi pie mums ir norakuši daudzus projektus, tagad visiem spēkiem cenšas norakt arī šo. Jautājums tikai, kas apmaksā visus šos protestus un histēriju NRA? Bet nu lai vai kā, terminālis būs, varat ķērkt cik gribat

Atbildēt

nu nu

29.09.2022. 08:05

»

to nu nu

"Skultes terminālis rādīs valsts negodīgas pārvaldības piemēru" - vai šis raksts ir histēriska ķērkšana? Tu paskaidrotu labāk? Ja vari, skaidro


Un kas tad tajā rakstā tāds ir? Vienas dāmas, kurā dzivo jūras krastā, dvēseles sāpe par to , ka viņai tiks sabojāts skats uz saulrietu. Un dažādi sagrābstījumi, ka terminālis sildīs ūdeni, kaut gan īstenībā dzesēs utt.

Atbildēt

Taisnība

28.09.2022. 19:05

»

humors

Igauņiem ir viens regazifikācijas kuģis uz diviem termināliem, turklāt tā operators ir Somijas kompānija. Vari minēt trīs reizes, kurā terminālī tas pietauvosies


Tieši tā, Igaunijai ir kuģis, Lietuvai ir kuģis, Latvijai nav pilnīgi nekā, izņemot maniakālo vēlmi zagt un zagt. Turklāt, zinot, cik šādi termināli šobrīd tiek būvēti Vācijā, baidos, ka līdz Skultei neviens no tiem nemaz netiks, jo visi būs pārpirkti pa ceļam. Vai arī, ar valsts garantijām, atkal visu pirks par tādu cenu, kas mironim sapņos rādās.
Un neviens nav paskaidrojis, ar ko Skulte ir labāka par Rīgu, kur jau ir esošs trubas gals uz Inčukalnu un lielākie patērētāji uz vietas?

Atbildēt

Bijušais zemessargs

28.09.2022. 17:33

Lietuvai ir, Igaunijai tūlīt būs termināls, bet pajoliņiem latviešiem nu nav nekā. Tikai pļurkst un pļurkst un vēl domā. Tas tāpēc, ka čekisti un kalvīši un citi mēsli ir pret, jo ir draugi fašistam putinam. Sen jau vajadzēja būvēt terminālu Skultē.

Atbildēt

to nu nu

28.09.2022. 17:17

»

nu nu

Histēriska kļūst Lemberga kabatas lapeles NRA ķērkšana. Katru dienu kāds raksts par Skultes termināli


"Skultes terminālis rādīs valsts negodīgas pārvaldības piemēru" - vai šis raksts ir histēriska ķērkšana? Tu paskaidrotu labāk? Ja vari, skaidro!

Atbildēt

Igauņi un leiši

28.09.2022. 16:50

»

nu nu

Histēriska kļūst Lemberga kabatas lapeles NRA ķērkšana. Katru dienu kāds raksts par Skultes termināli


ar Latvijas valdību par no gazprom KGB neatkarīgas sistēmas izveidi nerunā, jo Gazprom, sākot ar Kalvīti, te visus ir nopircis. Gazprom offshore NRA saimniekiem pašlaik pasūta rakstus, vismaz NRA darbiniekiem ir darbs un maize.

Atbildēt

tikai

28.09.2022. 16:31

»

Хм

Он никого ничему не учил. ПРосто ответил на вопрос журналиста, что у них нет никаких госгарантий. Просто бизнес проект


Estonia gives LNG terminal developers €38-million guarantee

https://news.err.ee/1608669496/estonia-gives-lng-terminal-developers-38-million-guarantee

Atbildēt

Хм

28.09.2022. 16:24

»

nu ja

Kremļa aģenti Pietiek jau vismaz no 2019.gada centās norakt šo projektu, kas tagad nestu miljonus Latvijai. Atceros kā tādi pat aģenti centās norakt Klaipēdas termināli, bet par laimi neizdevās


Смотрю, это становится уже латвийской Нокией-нахально продавливать любой проект, включая на полную мощь "кто против или критичен, тот агент кремля".
Методику отработали на библиотеке. В итоге на одном паркете и бетоне столько "сняли", что Ушаков со своим цветочным рынком ребенок. Но как кто рот открывал, тут же "да это просто противник, не хочет чтобы латыши себе культуру развивали, сознательно все опошляет, врет".
Сработало. Значит, и далее сработает. И работает.

Atbildēt

Хм

28.09.2022. 16:19

»

tikai

Lai vispirms tas Paldisku termināls tiek galā ar savām problēmām un tad sāk mācīt citus. Viņiem ir uzbūvēta tikai piestātne un caurule


Он никого ничему не учил. ПРосто ответил на вопрос журналиста, что у них нет никаких госгарантий. Просто бизнес проект.

Atbildēt

nu nu

28.09.2022. 16:18

Histēriska kļūst Lemberga kabatas lapeles NRA ķērkšana. Katru dienu kāds raksts par Skultes termināli.

Atbildēt

nu ja

28.09.2022. 15:56

»

josifs

Pareizi to vajadzēja izdarīt 4.g. atpakaļ,jau tagad būtu savs, gāzes termiņāls,nevadzētu ubagoties no citām valstim.Atkal jauzliela Konservatīvie,Bordāns ir savas zemes patriots,vinš domā par latvijas izaugsmi un tautas labklājību


Kremļa aģenti Pietiek jau vismaz no 2019.gada centās norakt šo projektu, kas tagad nestu miljonus Latvijai. Atceros kā tādi pat aģenti centās norakt Klaipēdas termināli, bet par laimi neizdevās.

Atbildēt

HT

28.09.2022. 13:56

Arī citi lēmumi steigā ar I. Mūrnieces prezidija “balsošanas mašīnu” tiks izdzīti balsošanai caur 100 noderīgo idiotu galda pogām

Atbildēt

josifs

28.09.2022. 13:48

Pareizi to vajadzēja izdarīt 4.g. atpakaļ,jau tagad būtu savs, gāzes termiņāls,nevadzētu ubagoties no citām valstim.Atkal jauzliela Konservatīvie,Bordāns ir savas zemes patriots,vinš domā par latvijas izaugsmi un tautas labklājību.

Atbildēt

Alla

28.09.2022. 13:37

Reņģēdāji patriotiski samaksās!

Atbildēt

Patriotiskais gars

28.09.2022. 13:15

»

Viss būs labi

Lai tik izdzen! Nē būs kā ar krievu-vācu gāzes vadu ņems amīši un ... Tagad Blinkins vāciešiem piedāvā drošo-dārgo amerikāņu gāzi


ļaku vēlēts puisis bruseles saimē sikorskis,sakarā ar notikumiem uz gāzes vada.....izteicis PALDIES ameriem...!Tas norāde uz diversantiem,moins kā neslēpti!Ar ameru "gāzi" pilnīga truba pagaidām,pēc medijiem vismaz 20 sašķidrinātās gāzes fabriķi sadeguši un atjaunošana prasa laiku.

Atbildēt

ja pretinieki nebūtu totāli noziedznieki

28.09.2022. 12:08

varētu sākt iedziļināties, tagad viens teikums_SLIKTĀK PAR SARKANAJIEM ČEKISTIEM KOMUNISTU ZAGĻIEM NEBŪS

Atbildēt

Jā,

28.09.2022. 11:51

tikpat histēriskas kā Gazprom KGB bailes zaudēt ieguldījumu Kalvīšos, Dreimanēs, Pētersonēs, Šrēderos, u.c. Stulbi ir ieguldīt ASV investoros, bet vēl stulbāk ir paļauties uz Gazprom KGB kontrolētajiem Eiropas investoriem.

Atbildēt

Cūka Bērtule -Pērtule

28.09.2022. 11:25

Slava Ukrainai, Slavāaāaaaa!

Atbildēt

humors

28.09.2022. 11:16

»

Хм

Недавно было интервью с владельцем терминала в Палдиски. Там строят без всяких госгарантий или скрытых под видом фиксированных договоров гарантий...


Igauņiem ir viens regazifikācijas kuģis uz diviem termināliem, turklāt tā operators ir Somijas kompānija. Vari minēt trīs reizes, kurā terminālī tas pietauvosies.

Atbildēt

ES

28.09.2022. 11:14

Jau palaists ir "Baltic pipe", kurš savieno ar gāzi Norvēģiju un Poliju. Tā kā, slēdzās tik klāt caur Lietuvu gāzes vadam un nefantazē par lēto termināla būvniecību. Tā ir miglas pūšana acīs, kuras aizsegā tiek gatavotas noziedzīgas darbības.

Atbildēt

Es

28.09.2022. 11:11

OIK shēmas turpinājums.

Atbildēt

Хм

28.09.2022. 10:11

Недавно было интервью с владельцем терминала в Палдиски. Там строят без всяких госгарантий или скрытых под видом фиксированных договоров гарантий
И как уже Бордан заявляет, оставляя возможность для себя потом отвергнуть любые обвинения "это будет договор между 2 сторонами, откуда же нам знать, что там за условия будут, не мы как государство их определяем".
Вопрос остается-почему Палдиски могут без долгосрочных гарантий, а Скулте - нет?
Хотя сам по себе терминал не помешал бы. Как видно, балтийское единство тут же заканчивается, как только речь заходит о собственной выгоде каждой страны. И это логично. Тем более мы видели как при ковиде страны вводили ограничения на вывоз важной продукции. Где гарантия, что в случае глобального кризиса та же Литва или Эстония скажут "сорри, наши нужды в первую очередь"
Но вот эта гонка..Когда уже понятно, что Скулте не появится в ближайшие 2 сезона, заставляет задуматься.

Atbildēt

Iespējams, autors ir noziedznieks pret valsti

28.09.2022. 10:09

»

Zagļu bandai uguns šekumā

Pie varas esošai zagļu bandai ir skaidrs, ka tulīt viņi tiks izmesti miskastē un ir jāsteidzas vēl zagt cik vien var nozagt


Ar vārda rakstisku piesaukšanu ka "iespējams" pie mums var apsaukt pat jebkuru par kara vai valsts noziedznieku. Tāpat ar vārda "iespējams" piesaukšanu jāattiecina uz raksta" Skultes termināļa megazādzības likuma dzīšana caur MK un Saeimu kļūst histēriska
Uģis Spandegs 28.09.2022" , ka autors ir valsts noziedznieks un pakarams Uzvaras laukumā? Un fakts, ka vārdi teikumnā "megazādzības likuma dzīšana caur Mk" - ir apgalvojums, par ko juridiski draud kriminālatbildība, apvainojot smagā noziegumā - "megazādzības dzīšana".
Nu, tagad saskrējuši visi 100 % vēlētāju portāla Pietiek. lasīšanā un izlasījuši noticēja, ka visi, kas raksta, kas dara Latvcijas attīstībai ir noziedznieki, visa Latvija ir viens noziegums. Krievija ir zelta bedre". Kremļa kolaboranti, jāsaka tā.

Atbildēt

Vecais šariata papinš

28.09.2022. 10:07

Latvijas Republikas ienaidnieki tiks dzīvi dīrāti un izmisīgi kvieks, raksta autor.

Atbildēt

Viss būs labi

28.09.2022. 10:01

Lai tik izdzen! Nē būs kā ar krievu-vācu gāzes vadu ņems amīši un ... Tagad Blinkins vāciešiem piedāvā drošo-dārgo amerikāņu gāzi.

Atbildēt

Zagļu bandai uguns šekumā

28.09.2022. 08:51

Pie varas esošai zagļu bandai ir skaidrs, ka tulīt viņi tiks izmesti miskastē un ir jāsteidzas vēl zagt cik vien var nozagt !

Atbildēt

Jau apnicis

28.09.2022. 08:34

skandinaat-ar kaaju pa izpluudes caurumu visaam politshaikaam!

Atbildēt

Centraaltirgu grib iztirgot?

28.09.2022. 06:30

Tirgus bosiem, kaa redzams, pamatbizness neruup. Tik lupatas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi